• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Holky tak my máme volno je ve čtvrtek něco jsem ve středu a nebo až ten další týden.
14. bře 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak hlásíme druhou noc v novém o.k. zvykáme si ale je to super pořád něco hledáme postupně vybalujeme. :grinning:
dejte vědět kdy bude ten srazík dorazíme. :wink:
19. bře 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@peta86 tak to je fajn,že už bydlíte,a kde?
my máme hotovo po oknech a už i uklizeno,já si ještě chci uklidit komplet linku,než se malá narodí,ale to postupně
ale stačilo to,vše zabalené v pytlích,tak to tu vypadalo jak po výbuchu
19. bře 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 Bydlíme teď na ulici Dolní naproti zimáku. :wink:
19. bře 2012 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
koukám tenhle týden srazík asi neklapne,co? Tak nahoďte nějaký termín příští týden, rádi vás uvidíme... :slight_smile:

@janaj0 Jani ještě ste 2v1 nebo jak to s vámi vypadá?

A jak si užíváte sluníčka a jara? my musím říct dosyta :grinning: Dneska sme byli venku celý den a domů šli stejně se řevem a se vztekáním a tak to bude celý léto :slight_smile:
21. bře 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka pořád v celku - vidím to až na velikonoce :grinning:
22. bře 2012 v 06:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Přeju dobré ránko :slight_smile:
@janaj0 neboj tak dlouho nebudeš 2v1 :grinning:
22. bře 2012 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 Jani, myslíme na tebe ať más rychlý a pohodový porod

holky na srazík bysme taky rádi dorazili, tak až budu naplánován dejte vědět :wink:

@peta86 o víkendu jsem si říkala, jestli už bydlíte, nikde žádný stěhováci nic, tak jsem myslela, že jste to přesunuli. A jak se vám bivakuje? :slight_smile:
22. bře 2012 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis děkuju Ivčo, ale asi to bude vyvolávaný porod :confounded: . Ale tobě to moc sluší
22. bře 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis Ahoj no to sse dívím, že jste nás neviděli, měli jsme dodávku tak jsme to zvádli na dvakrát a sami takže dovela záhul ale dobrý, vždyt se zastav.... :grinning: .jinak si zvykáme a nikoho tu neznáme, ale pískoviště jsme už prubly a super. :grinning: Malá nechtěla domů.

@janaj0 Jo Jani myslíme na tebe a držíme palečky. :grinning:
22. bře 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janaj0 Jani, dáte sexík a vínko a porodíš jedna báseň, i bez vyvolávačky :wink:

@peta86 Petí, tak až nebudete mít s Teuškou co dělat, tak na nás cinkněte a my rádi s Luci přijdeme omrknout bydleníčko.

Holky juppííííí už je pátek, Luci dnes transportovaná do Losky, tak mám pré až do zítřka. A v neděli se jedeme podívat na synovečka-Tobiáška.Už se moc těším.

Krásný víkend všem
23. bře 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky :slight_smile:
@janaj0 třeba to dáš i bez vyvolávačky držím palce a myslím na tebe :wink:
24. bře 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janaj0 Janí taky na Tebe myslíme a ať jde vše hladce a hlavně jste v pořádku:slight_smile:
Jinak holky, taky bych se přidala na ten sraz, tak napište kdy.....
26. bře 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zita14 díky
26. bře 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak Domča lehnul včera horečky,dneska taky kasel rýma...a je to tu znova :angry: :unamused: děs...zitra odjizdí do Polničky k babičce pač když je doma tak bych nemohla s Naty chodit ven...a když je tak krásně....
Natálka roste jako z vody ve 2.měs. 58cm a 4,88kg je to už kus ženský :grinning:

@janaj0 taky na tebe myslíme at už to mas za sebou a mimí u sebe... :wink:
26. bře 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 Natálka krásně roste, ať se Domča vyzdraví. My byly nemocné před 3 týdny. No už se docela těším až to bude za mnou. Nejspíš mi to budou vyvolávat a z toho mám strach.
27. bře 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani neměj je to v pohodě já měla vyvolávačky obje dvě. a v poho... :slight_smile:
27. bře 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak dneska poprvé na písku u nás na libušíně, já promrzlá na kost, ale díťátko spokojené jak blecha :slight_smile: Ještěže už je jaro :wink: :wink: a nemusíme být zalezlý od 16h doma.

holky prosím co říkáte na očkování proti klíšťovce? Mám nebo nemám Luci nechat očkovat?Máte někdo dětičky naočkovaný. Budu ráda za všechny názory a připomínky.
28. bře 2012 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis Ahoj,já chtěla Domču nechat loni a víš co nám ten blbec řekl?Jestli jsme očkovaní my rodiče a já řekla že ne že jsem v životě klíště neměla a moje mamka skoro v 60 taky ne tak proč bych se nechávala očkovat a Domča měl už celkem asi 5 klíštat :unamused: a ten kreten mě řekl že když nejsme my že je zbytečné očkovat jeho a když tak prej stačí až tak v 5letech takže na to už seru abych se dr.doprošovala jestli mě ho naočkuje nebo ne!Kretén.... :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

taky už máme pískoviště :slight_smile: a písek po celém dvoře :wink:
28. bře 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis já sem zase slyšela že do 5.roku dítěte se očkovat nemá, že dítě má protilátky v sobě. Na druhou stranu mě dr.řekl že pokud chci tak že Anetku naočkuje. My to pro letošek ještě necháme a uvidíme jak příští rok

@kyticka33 Radu tak proč u něj ste když si s jeho postojema nespokojená??
29. bře 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis Ahoj já osobně bych naočkovala a příští rok ho naočkuju na 100% pracovala jsme s nemocnýma a vím jak lidi po encefalitidě dopadají tak jsme trochu deformovaná takže já určo příští rok naočkuju nemyslím si že zrovna tohle očkování je zbytečný
nejsem zastánce toho aby se očkovalo na všechno ale tohle očkování dle mě smysl má :wink:
@kyticka33 hele ten dr. je mimo né???co to s tím má společnýho jestli jste očkovaní vy???
29. bře 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis těžko říct s tím očkováním, já bych asi takhle malý dítě neočkovala..Nechala bych to třeba v předškolním věku :slight_smile:
29. bře 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
přihodila jsem pár foteček, tak mrkněte ;)
29. bře 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ted mi psala @Janj0 zavedli jí první tabletu a začínají vyvolávat tak snad to bude mít rychlé
30. bře 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky píšu za Janaj0
Ahoj jmenuju se Honzík narodil jsme se dnes v 17:40 vážím 4310gramů a 52cm
Jani moooc gratuluju :dizzy_face:
30. bře 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 jééél,gratuloujeme k prckovi,teda,my byli poloviční :grinning:
30. bře 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janaj0 jani, moc gratulujeme :slight_smile: honzíčkoví hl. zdravíčko a milující rodinku :slight_smile: jste šikulky! :dizzy_face:
30. bře 2012 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 Jani ještě jednou veliká gratulace ať Vám dělá Honzík samou radost a líbí se mu na světě. :grinning:
30. bře 2012 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 Velikánská gratulace Jani, Honzíček je kus chlapa, přejeme hodně zdravíčka :slight_smile:
31. bře 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 Jani, moc gratulujeme, Honzíčkovi přejeme do života jen to nej, hlavně zdravíčko :slight_smile:
31. bře 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek