• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@janaj0 Jani my taky gratulujeme k Honzíkovi :slight_smile: Ať vám dělá samou radost :slight_smile:
31. bře 2012 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 - jéé, co to čtu,krásná zpráva, taky moc gratulujeme k Honzíčkovi, je to kus chlapa, ať se mu v životě daří!!! :wink:
31. bře 2012 v 19:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka už bych u něj dávno nebyla jenže je jedinej tady u nás a fakt se mě s dětma do ZR lítat nechce....

@antana123 je...no prej je důležitý aby děti měly zdraví rodiče se dospelý člověk je na tom huř než dítě se z toho prej dostane když by chytlo tu nemoct...ale dospělý už ne.tak prej proto....

Jani,moc moc gratulujeme....no vidíš a máte to za sebou :slight_smile: :wink:
31. bře 2012 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 gratulace:slight_smile:))Jani suprrrrrrrrrrrrrrrrrr tak at vám delá jenom samou radost:slight_smile:)
1. dub 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 Gratulujeme,Honzík je pořádnej chlap :slight_smile:,at jste zdraví a spokojení. :slight_smile:
1. dub 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moc děkujeme, dneska nás pustili domů
3. dub 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janaj0 Ahojky Jani tak jak Honzík je hodnej a co na něj říkala Nelča????
3. dub 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 Vítejte doma a pohodové první dny.... :wink:
3. dub 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 ahoj jani tak přeju taký klidný dny sna d je Honzík hodnej:slight_smile:)
4. dub 2012 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 Nelča jak kdy, ale spíš ho pořád hlídá
@petule33 docela to jde, ale uvidíme, třeba to bude ještě lepší
4. dub 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 Ahoj Jani a ty se cítíš jak??? Honzík je nádhernej :dizzy_face:
4. dub 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky co plánujete na velikonoce nechystáte nejaký výlet dejte tip:slight_smile:))
6. dub 2012 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné Velikonoce všem! :grinning:
6. dub 2012 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky :slight_smile:

tak sme dneska byli u zápisu do školky, sem zvědavá jak uspějeme :slight_smile: Jinak velikonoce sme přežili docela v pohodě, mrskačů dost ale i tak vajíčka zbyli....
Jak to vidíte se srazíkem??
11. dub 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj Eli,tak školka super? Anetce se líbilo? A půjde od září?
No vzhledem k počasí bychom se mohli třeba příští týden sejít,my máme zatím volno kterýkoli den odpoledne.:slight_smile:
12. dub 2012 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eelka
@lucifirek
tak se sejdeme :slight_smile: písněte ju?
17. dub 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady se asi moc nedomluvíme co? :slight_smile: My bychom mohli jenom v pátek.:slight_smile:
18. dub 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky my tento týden nic, já jsem nějaká nemocná tak uvidíme v pátek jak dopadnou výsledky.
18. dub 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 a copak ti je? už je lip?jaký ti prijdou výsledky?
18. dub 2012 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 začlo mě bolet v krku tak jsem šla na výtěr tak uvidíme zítra dostala jsem ATB tak snad tam nebude streptokok,no uvidíme, je mi líp ale ještě to není ono, teuška začala soplit, pak už zase celkem dobrý ted osáváme tak jednou denně večer tsk e to dobrý.tak se radši k nikomu moc nepřibližujeme :grinning:
19. dub 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj děvčata,tak my dnes začli 36.týden,včera jsem si dala hrnek maliníkovýho čaje(pla jste některá?) a v noci mi tak tvrdlo břicho a měla jsem poslíčky,že nevím,zda ho dnes pít či ne
19. dub 2012 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsme byly v pátek na 3.měsíční prohlídce tak máme 5,3kg a 61 cm měla dostat očkování a naušničky a ani jedno se neuskutečnilo páč chytla od Domči rýmu a kašel tak místo toho dostala sirup tak snad ted v pátek...
Jináč máme po pouti vydařila se bylo nádherně takhle na pout tu dloooooouho nebylo.... :wink:
Jináč u nás nic novýho Domča stále zlobí furt stejně :angry: :grinning: zádné změny a už si i na Natálku docela zvyknul ale taky občes ho chytně rapl a bouchne jí do hlavy a jindy jí pusinkuje jak o život :slight_smile: tak jsem zvědavá kdy ho to přejde...
23. dub 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 ježda mane,bouchne do hlavy?já mám hruzu,jak malej vezme malou v potaz,tak uvidíme
jinak dnes začínám 9.měsíc,
24. dub 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 jo jo přesně tak poprví když jsme přijely z porodnice tak to byla palička od bubínku a ted o víkendu to bylo rukou měla tam malinkej fliček ale zmizel...no děs jakej je to zarlivej smad! :frowning2: ale už je to lepší.... :wink:
teda to to letí a za chvíli tu bude další mimí :wink: moc se těšíme na fotečky...
24. dub 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu firem na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
26. dub 2012 v 09:27 • sofiasofia
Ahoj holky, tak jak užíváte sluníčka? my celkem o.k.
chci se vás zeptat jak Vaše děti zvládjí jízdu autem? my jsme včera jeli do Bohdalova což je 11 km a v pohodě a dneska to samé a dvakrát se mi Teuška pozvracela a já nevím čím by to mohlo být.klimu ani vonné stomečky v autě nemáme, ráno měla jen jogurt k snídani stejně tak jako den před tím jinak nic takže přeplácaná taky nebyla, okýnko otevřené, tak vážně nevím dá se tahle malým dětem dát kinedril nebo něco?
29. dub 2012 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@peta86 peti, některým dětem se dělá bohužel blbě :frowning2: kinedril bych teda nedávala...někde jsem zahlédla, že jsou i homeopat. na “dělání se blbě v autě“...hl. at si malá “nečte,“ jako prohlížení knížky a soustředení se na jednu věc.. to se dělá blbě, zkus jí dát něco na jídlo, křupičky, sušenky, to pomáhá :slight_smile: naše děti jsou naštěstí cestovatelé tuk tuk :slight_smile: ale na delších trasách a prudčí jízdě vojtas taky zezelenal a museli jsme zastavit...dal si čajík a sušenku a bylo vše ok...at to brzo přejde :slight_smile:

jo ještě mě ted napadlo, sousedka má stejný problém a malému dali sedačku dozadu doprostřed, sleduje jízdu a prej dobrý....
30. dub 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 Ahoj Gabčo, mě je to divný loni nic to byla v pohodě a blbě se jí nedělalo a letos hotovo, tak nevím a to fakt jezdíme 12 km a dál ne tak mě to štve, no nedá se nic dělat taky mě napadlo když to nepřestane tak jí dáme na prostědek.asi to bude ít po mě mě taky vždycky bylo špatně v autě ale teda až při delších vzdálenostech tak uvidíme.ale díky za tip.
1. kvě 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 Peťo mám malá začla zvracet v autě kolem 15 měsíců a ségře taky tak ve stejném věku. Nám se osvědčilo zaclonění bočního okýnka plínou - kouká jen dopředu a nedávat před cestou mléčné výrobky. Na delší cestu dáváme slabou čtvrtku kinedrilu. Ségra dávala ta homeopatika, ale ty moc nezabraly. A Trvalo to asi ten rok a už nezvrací. Někdy se to upraví věkem samo
1. kvě 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 díky Jani za tip, zkusíme.a to malá seděla uprostřed?
1. kvě 2012 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek