• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@lucifirek gratuluji :slight_smile:))
12. čer 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@d.h.86 tady je celkem hezky,dneska jsme byli venku. Jo,jo byla to náhhoda,že se zadařilo :slight_smile: My jsme na bříško používali Pupíka,na mazání,já jsem dost pila kmínový čaj a pak jsme měli takovou vodičku od dr..
12. čer 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady to tedy žije :grinning: :grinning: :grinning: holky kde se dá ve zdáre koupit nahraadní duše na kočárek???diky
2. črc 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning:
@petule33 taky potřebuju,asi někde kde prodávají kola..Potřebuju ho dát do pořádku a prodat :slight_smile: Kdybyste o někom věděly, kdo by chtěl Peg perego,tak dejte vědět :slight_smile: Je dost jetej,tak za pár kaček :slight_smile:
My jsme teď ještě doma, jedeme za týden na dovču do Německa..Teď čekám, až se děti nasnídají a jdeme na brusle,než bude vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2012 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek gratulujeme k mimískovi..my si to dáme až za pár let :grinning: Teď půjdu do práce
3. črc 2012 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucifirek Kubíkovi přejeme s Anetkou všechno nejlepší :slight_smile:
3. črc 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucifirek Kubíkovi přejem vše nej :dizzy_face:
3. črc 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gaba3 Zuzance taky vše nej :dizzy_face:
3. črc 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivis moc gratuluju k Filípkovi :dizzy_face:
3. črc 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujeme za přáníčka :slight_smile:
Gabčo Zuzance přejeme také vše nejlepší k narozeninkám:slight_smile:
3. črc 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@antana123 děkujeme :slight_smile:
@hanulka190 hani, vy půjdete ještě do jednoho jo? :grinning: pěkný :slight_smile:
@lucifirek luci, děkujeme, taky kubíčkovi přejeme vše nejlepší :slight_smile:
3. črc 2012 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 Jasně, proč ne? :grinning: :grinning: Já teď jdu od září do práce, jen jako záskok za mateřskou, tak uvidíme,jestli potom do toho zase neskočíme :grinning:
4. črc 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@hanulka190 fakt jo?teda,a co by jste rádi,ještě kluka nebo holčičku?
taky zvažuji,ale my by jsme ted museli chvilku počkat,tak uvidíme,ted si chci užívat ty dva raubíře naše a pak se uvidí
4. črc 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 tak to už je jedno, máme páreček, no nejdřív za 2 roky, teď nastupuju od září do práce...Jasně, teď nám ty dva stačí, Otík je děsnej lupínek, na chvilku se nezastaví..Teď ho jdu zkusit uspat... :sweat_smile:
4. črc 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petule33 my jsme jí kupovali u Zacha- cyklo.
5. črc 2012 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chci se zeptat, kde jste ve Žďáře nakupovaly věci pro mimina, kojící podprsenky, apod? Já jezdila do práce do Brna, takže mám přehled spíš tam a ve Žďáře to teprve musím zmapovat. Díky.
19. črc 2012 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evesa já kupovala na mimčo oblečení,na netu,po bazárkách,nebo od kámošek. Nové věci něco v Kiku,nebo v Natálce (na Libušíně) a spíš v obchodej v Jihlavě. Kojící podprsenky jsem si obě kupovala pod radnici.Měla jsme jednu sportovní kojící i na spaní a pak jsme si tam kupovala kojící s kosticí. V té sportovní jsem se na veřejnosti moc necítíla:slight_smile:
20. črc 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciferek Díky za rady, na netu je to fajn, ale někdy si to chce člověk přece jen trochu omakat a vyzkoušet, např. ty podprsenky :slight_smile:
20. črc 2012 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evesa no podprsenku si člověk musí fakt vyzkoušet a já si teda před porodem pořídila tu sportovní,přece jenom je pružnější. A až po porodu si koupila tu druhou,člověk neví,jak moc se mu zvětší prsa. :slight_smile:
21. črc 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evesa Já jsem si podprsenku kupovala v litexu taky tam mají kojící a je fajn.občas jí ještě nosím po doma. :wink:
22. črc 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky,tady to žije :grinning: No,jo,prázdniny,dovolené,sluníčko,to je lepší než u pc,že :wink:
23. srp 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 Všechno nejlepší Teušce pořádně to oslavte a budem se těšit na fotečky:slight_smile: pozdravuj
23. srp 2012 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 Teušce vše nej :dizzy_face: :dizzy_face:
23. srp 2012 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 všechno nejlepší Teušce k narozeninám :slight_smile:
23. srp 2012 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 teušce vše nejlepší
23. srp 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkujeme moooc za gratulace. Jste hodné, že jste si vzpomněly.To nám ty dva roky utekly až je mi to líto :grinning: :unamused:
24. srp 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eelka A co to tady vidím, tak gratuluju přeju pohodové těhulkování. :slight_smile:
24. srp 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka A co to tady vidím, tak gratuluju pohodové těhulkování. :slight_smile:
24. srp 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 děkuju :slight_smile:
25. srp 2012 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eelka jéééé eli: moc gratulujeme k těhulkování:slight_smile: to je super zprávička :slight_smile: :dizzy_face:

@peta86 peti, i když opožděně...také přejeme teušce všechno nejlepší :slight_smile:
25. srp 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek