Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

Ahojky, najde se nějaká těhulka, maminka ze ZR? 🙂
petule33
12. čer 2012
@lucifirek gratuluji 🙂))
lucifirek
12. čer 2012
@d.h.86 tady je celkem hezky,dneska jsme byli venku. Jo,jo byla to náhhoda,že se zadařilo 🙂 My jsme na bříško používali Pupíka,na mazání,já jsem dost pila kmínový čaj a pak jsme měli takovou vodičku od dr..
petule33
2. črc 2012
tady to tedy žije 😃 😃 😃 holky kde se dá ve zdáre koupit nahraadní duše na kočárek???diky
hanulka190
3. črc 2012
😃 😃
@petule33 taky potřebuju,asi někde kde prodávají kola..Potřebuju ho dát do pořádku a prodat 🙂 Kdybyste o někom věděly, kdo by chtěl Peg perego,tak dejte vědět 🙂 Je dost jetej,tak za pár kaček 🙂
My jsme teď ještě doma, jedeme za týden na dovču do Německa..Teď čekám, až se děti nasnídají a jdeme na brusle,než bude vedro :-p
hanulka190
3. črc 2012
@lucifirek gratulujeme k mimískovi..my si to dáme až za pár let 😃 Teď půjdu do práce
eelka
3. črc 2012
@lucifirek Kubíkovi přejeme s Anetkou všechno nejlepší 🙂
antana123
3. črc 2012
@lucifirek Kubíkovi přejem vše nej x-)
antana123
3. črc 2012
@gaba3 Zuzance taky vše nej x-)
antana123
3. črc 2012
@ivis moc gratuluju k Filípkovi x-)
lucifirek
3. črc 2012
Děkujeme za přáníčka 🙂
Gabčo Zuzance přejeme také vše nejlepší k narozeninkám🙂
gaba3autor
3. črc 2012
@antana123 děkujeme 🙂
@hanulka190 hani, vy půjdete ještě do jednoho jo? 😃 pěkný 🙂
@lucifirek luci, děkujeme, taky kubíčkovi přejeme vše nejlepší 🙂
hanulka190
4. črc 2012
@gaba3 Jasně, proč ne? 😃 😃 Já teď jdu od září do práce, jen jako záskok za mateřskou, tak uvidíme,jestli potom do toho zase neskočíme 😃
d.h.86
4. črc 2012
@hanulka190 fakt jo?teda,a co by jste rádi,ještě kluka nebo holčičku?
taky zvažuji,ale my by jsme ted museli chvilku počkat,tak uvidíme,ted si chci užívat ty dva raubíře naše a pak se uvidí
hanulka190
4. črc 2012
@d.h.86 tak to už je jedno, máme páreček, no nejdřív za 2 roky, teď nastupuju od září do práce...Jasně, teď nám ty dva stačí, Otík je děsnej lupínek, na chvilku se nezastaví..Teď ho jdu zkusit uspat... :-N
kyticka33
5. črc 2012
@petule33 my jsme jí kupovali u Zacha- cyklo.
evesa
19. črc 2012
Holky chci se zeptat, kde jste ve Žďáře nakupovaly věci pro mimina, kojící podprsenky, apod? Já jezdila do práce do Brna, takže mám přehled spíš tam a ve Žďáře to teprve musím zmapovat. Díky.
lucifirek
20. črc 2012
@evesa já kupovala na mimčo oblečení,na netu,po bazárkách,nebo od kámošek. Nové věci něco v Kiku,nebo v Natálce (na Libušíně) a spíš v obchodej v Jihlavě. Kojící podprsenky jsem si obě kupovala pod radnici.Měla jsme jednu sportovní kojící i na spaní a pak jsme si tam kupovala kojící s kosticí. V té sportovní jsem se na veřejnosti moc necítíla🙂
evesa
20. črc 2012
@luciferek Díky za rady, na netu je to fajn, ale někdy si to chce člověk přece jen trochu omakat a vyzkoušet, např. ty podprsenky 🙂
lucifirek
21. črc 2012
@evesa no podprsenku si člověk musí fakt vyzkoušet a já si teda před porodem pořídila tu sportovní,přece jenom je pružnější. A až po porodu si koupila tu druhou,člověk neví,jak moc se mu zvětší prsa. 🙂
peta86
22. črc 2012
@evesa Já jsem si podprsenku kupovala v litexu taky tam mají kojící a je fajn.občas jí ještě nosím po doma. 😉
twity
23. srp 2012
Teda holky,tady to žije 😃 No,jo,prázdniny,dovolené,sluníčko,to je lepší než u pc,že 😉
petule33
23. srp 2012
@peta86 Všechno nejlepší Teušce pořádně to oslavte a budem se těšit na fotečky🙂 pozdravuj
antana123
23. srp 2012
@peta86 Teušce vše nej x-) x-)
eelka
23. srp 2012
@peta86 všechno nejlepší Teušce k narozeninám 🙂
janaj0
23. srp 2012
@peta86 teušce vše nejlepší
peta86
24. srp 2012
Holky děkujeme moooc za gratulace. Jste hodné, že jste si vzpomněly.To nám ty dva roky utekly až je mi to líto 😃 :-|
peta86
24. srp 2012
@eelka A co to tady vidím, tak gratuluju přeju pohodové těhulkování. 🙂
peta86
24. srp 2012
@eelka A co to tady vidím, tak gratuluju pohodové těhulkování. 🙂
eelka
25. srp 2012
@peta86 děkuju 🙂
gaba3autor
25. srp 2012
@eelka jéééé eli: moc gratulujeme k těhulkování🙂 to je super zprávička 🙂 x-)

@peta86 peti, i když opožděně...také přejeme teušce všechno nejlepší 🙂