Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

Ahojky, najde se nějaká těhulka, maminka ze ZR? 🙂
Strana
z385
Dolů
PředchozíStrana
z385
Další
eelka
25. srp 2012
@gaba3 Gabčo, děkuju 🙂 Namysli kdy se sejdeme 😉
peta86
25. srp 2012
@gaba3 Díky Gabčo.my slavíme snad už třetí víkend tak doufám, že už to bude pomalu u konce🙂)
antana123
26. srp 2012
holky jo sejít bychom se teda mohli 🙂ráda bych vás zase viděla
janaj0
26. srp 2012
@antana123 Šímovy gratulujeme
antana123
26. srp 2012
@janaj0 Jani moc děkujeme jen bulím dneska jak to strašně uteklo 😞
ä co vy jak se máte???
gaba3autor
26. srp 2012
@eelka a tak dorazíte do zr nebo k vám?mirek ještě neví, jak bude v tejdnu jezdit..možná v úterý budu moct...tak napiš, kdy se vám to hodí 🙂
gaba3autor
26. srp 2012
@antana123 jo letí to a jak 😞 srazík klidně, rádi přijdeme!
antana123
26. srp 2012
no ale kde srazík udělat aby jste mohli dorazit všechny????
janaj0
26. srp 2012
@antana123 celkem to jde až na toho našeho vzteklouna, malej už baští mrkev a je to s ním lepší. To máš pravdu jak to letí :-S
antana123
26. srp 2012
@janaj0 hele to vztekání to je něco i u nás 😞
a nočník tabu pořád celý den jen pleny ale po každým vyčurání do pleny si donese novou že chce přebalit už jsme z něj zoufalá teda pokrok žádný 😞
lucifirek
28. srp 2012
@eelka gratulujeme k těhulkování🙂

dětem přejeme k narozeninám vše nej,nej,nej 🙂

Bude srazík,rádi vás uvidíme 🙂
hanulka190
29. srp 2012
@eelka moc gratulujeme k těhulkování x-) 🙂
Otík nastupuje v pondělí s Kiki do školky,já jdu za 14 dní do práce 🙂
eelka
29. srp 2012
@hanulka190 Hani děkuju. Anetka nastupuje taky do školky 🙂 ale jen na 5 dní v měsíci. To ti vzali Otíka na celý den?
janaj0
30. srp 2012
holk, kdy by byl ten sraz a kde?
hanulka190
30. srp 2012
@eelka Jojo,vzali a nebyl to problém 🙂 Bude tam ale celý den, dvakrát týdně do čtvrt na pět 😞 ..ale co se dá dělat...Já budu třikrát týdně do sedmi v práci, bude řešit tatínek 🙂
lucifirek
2. zář 2012
Ahojky já bych byla také pro srazík 🙂 Zatím máme něco jenom zítra dopoledne a jinak volno. 🙂
martiiik18
12. říj 2012
Ahoj maminky, omlouvám se, že vám sem lezu, ale chtěla bych vás poprosit zda nevíte o nějaké oprvadu super cukrářce, co dělá krásné dorty z okolí Bystřice, nebo Žďár, Nové Město.. chtěla bych pro dcerku k 1. narozeninám.. Děkují předem za kontakty 🙂
lilly_ally
27. lis 2013
Ahoj, hezký večer,
mohla by mi prosím poradit nějaká maminka ze ZR kam chodit sáňkovat? Děkuji za tipy.
1evelin
18. črc 2015
Ahojte mamicky, ako sa vam zije v Zdari? Muz tu dostal pracovnu ponuku a mame dilemu ci sa sem prestahovat z Bratislavy. Mam synceka teraz bude mat 8 mesiacov. Je tu nejaka mamicka,ktora by mala zaujem sa stretavat a kamaratit?
kianak
14. srp 2015
@1evelin Ahoj bydlím ve ZR chvilku, takže tu moc maminek neznám, ale ráda se s nějakou maminkou seznámím.
twity
15. srp 2015
@1evelin
@kianak Ahoj holky,nebydlím přímo v ZR,jen kousek vedle ve vesnici 🙂 Tak kdyby jste chtěli,můžem se někdy sejít 😉
kianak
15. srp 2015
@twity Budu moc ráda! 🙂
1evelin
16. srp 2015
@kianak @twity ahojte dievcata ja zatial byvam v bratislave ale tento mesiac ma dostat muz oficialne ponuku a ak sa po novom roku budeme stahovat tak sa urcite ozvem a budem rada 😉 ze sa s niekym spoznam. Som rada ze ste sa ozvali.
glamoris
1. únor 2016
Ahoj maminky , vytvořila jsem za účelem seznámení maminek skupinu na fb - maminky ze Žďáru nad Sázavou . Kdo chce ať vyhledá. Budu se těšit 🙂
1evelin
1. únor 2016
@glamoris skoda, ze sa nakoniec nestahujeme zatial 😉
standard
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
Strana
z385
PředchozíStrana
z385
Další