• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Ahoj holky,tak Karolínka má 9,4 kg a 81 cm.Byla celkem hodná,jen ležet nechtěla.Chvilku řvala apak se zase smála a cenila ty svoje zubance Sestřička mi dal nějaké vzorky kaše od Hippu a pak mi volal Jarda,že mám něco na poště.Tak jsem tam hned s malou šla a byl to zase balíček od Hami.Ten stejný,jak už mi jednou přišel.Bylo v něm mlíčko Hami 200g,pak masozeleninový příkrm 125g a jeden kelímek toho jogurtového příkrmu s ovocem.A v dopise napsáno,že to je první zásilka,tak teda nevím.Je sice pravda,že já jsem se tam registrovala asi 3,ale že by to i oni tolikrát poslali?Jako že mi to teda vůbec nevadí :grinning: Klidně ať posílají :grinning:

Jarda šel s Kubou na očkování,nějak jsme na to zapomněli,tak snad bude stačit jedno očkování a ne zase 3 dávky :frowning2:

Já si půjdu uvařit kafe a dám si k tomu něco dobrého :wink: Na oběd jsem dělala smažák a opékané brambory s oblohou,tak teď mám chuť na něco sladkého.Jj,jíme zdravě :grinning:
A malá dneska ráno snědla půl toho Kidiboo,tak jsem ráda,zítra dostane zase.Má to místo snídaně,ona totiž chleba nebo rohlík s něčím nechce,tak aspoň tak.Stejně v 9 svačíme,tak se nám snídaně moc nikam nevejde.No,hlavně,že jí aspoń něco a že přibírá :slight_smile:
7. led 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsme se ted s Domcou vratily z prochazky reknu vam je to boj nevim jak vy ve Zdare ale ja tu zapasim se snehem normalne si pristi rok poridime sanky to se neda jela jsem jako kdybych byla ozrala... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale aspen na chvily jsme se jely vyvencit zitra zas do ZR jedeme v 6 nedelich na kloubky a pak do Hyper a k prababicce a zas bude cely den zabity...ale aspon nesedime jen doma.Je to otrava..

Kijo,uz je asi pozde ale uzij si kafco a tu sladkou dobrutku to same delam i ja Honza me uvaril kaficko a davam si crosana s pudinkem Jitus me ho odmitla ze prej drzi dietu tak se nacpu sama :grinning: .Aspon doplnim energii z te prochazky... :grinning: :wink:
7. led 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kytičko,Jíťa neví,co je dobré,že?Ty croasany mám taky ráda,kupuju je v Enpece a s čokoládou jsou taky výborné :slight_smile:
A taky občas jezdím jako ožralá,po tom sněhu,jinak se to nedá :grinning:
7. led 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak máme zase chvíli času než se prdík začne vztekat - asi nám leze další zoubek, paráda.. :sweat_smile: Dneska mi někdo povídal, že známých malej - je mu jak Tadíkovi - je narozenej taky v únoru - má už všechny zoubky - JÁ CHCI TAKY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:

Cvachna - ahojky, taky Tě vítám mezi námi.. :wink: Malá je fakt krásňoučká, nádherně se usmívá, a brzy..

S Gabčou jsme si včera psaly Sms, takže vím, že Vojtíšek je v pořádku, jsem taky moc ráda, drželi jsme jim s Tadíkem pěsti a moc na ně mysleli..Zítra jdeme otestovat tu kavárnu, tak, když bude dobrá, můžeme si pak naplánovat sraz všechny, to by bylo super.. :wink: Jo a Gabi, dnes jsem testovala golfáček - jeli jsme jenom tady ke Kinskému pro prostírání s Patem a Matem - to je od nás pár kroků - a pak tady do potravin a řeknu Ti, horor, taky jsme tady jak někde na horách, chodníky plný sněhu, silnice taky, Tadeášek se chudák natřásal, jeli jsme, kam se chtělo kočárku, pokud jsme se zrovna nezasekli :grinning: , takže počkáme až bude obleva :wink: Jako na městě by se s ním jelo určitě moc krásně, tam žádnej sníh na chodnících není, ale než by jsme se tam dohrabali, tak by byly 2 hodiny pryč.. :slight_smile: Tadeáškovi se v něm teda jako líbí, i v obchodě se řehonil, ale fakt musíme počkat..A jak jsi psala o tom mléku - to se mi teda už taky dlouho nestalo :slight_smile: , ale mám takový jedno víc "tekoucí" prso - když z něj dlouho nekojím a pak dám Tadíka omylem 2x po sobě na to stejný - to druhý - tak se mi z něj také spustí a pěkně... :grinning: Usínání pořád horor, ale teď 2x usnul při dudání, tak jsme si odpustili ten řev - ale je teď ještě víc aktivní, přes den fakt skoro nespí, dnes mi šel od rána poprvé spát až někdy po dvanácté a to na půl hodinky a od té doby nic, to usne někdy v sedm a pak budeme zase už v deset vzhůru.. :frowning2:

Kristinko, to se nedivím, že si ráda dáváš ty croasany, já je taky miluju, ale nemůžu, Radunka mi ho sice včera cpala, pak ještě tortilu, ale odolala jsem, nabralal jsem o Vánocích tak 3 kg, to musí dolů + ještě do léta těch dalších 10 jak jsem psala..Já to mám v prosinci krušný, začíná to tím mým svátkem, narozeninama, pak Vánoce, Silvestr, to je měsíc plnej obžerství.. :frowning2: Kdybych byla štíhlounká jako Ty, tak sním croasanů klidně 10 :slight_smile: Ale kafčo jsem si dneska taky dala..A s tím očkováním to máme stejně :slight_smile: Taky budeme muset s Matesem vyrazit..Opožděně - dost opožděně.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a Karolínka je kus baby, skoro dohání Tadeáška.. :slight_smile:

Radunko, zdar, tak už mám stepper, ještě jsem ho nestihla rozbalit, ale až dopíšu, tak jdu na to, už se těším.. :wink: My tu zítra dopoledne budeme mít pána vybouravače - bude nám rozbíjet zeď mezi kuchyní a WC za sporákem - jsou pos...ý stupačky, přes záchod se na to nedostane, tak musí takhle, pak nám tam dá jen nějakou desku nebo co, no to mám radost.. :cry: A jako ožralá jezdím taky, dnes jsme krosili po stezce a fakt se to skoro nedá, je to o hubu a o vytřesení malýho z kočárku..Taky uvažuju nad těma saněma, ale až za rok, zjistila jsem, že nám ty naše starý někdo ve společných prostorách ukradl, a zbytečných 1400 Kč teď nemáme..Navíc už máme objednanou tu autosedajdu..Tak ať vám to zítra na kloubkách dobře dopadne :wink: Musím končit, Táďa říve, znáš ho :wink:
7. led 2009 v 17:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jsme z pátky moc jsme si to neužily, kde se vzaly takový mrazy, ani jsme s malou nemohly ven tak to bylo o ničem tak jsme to zabalily a jely dom, jinak vítám novou členku, teda Jituš já ti řeknu ty píšeš romány, jinak s tím uspáváním tě chápu my máme něco podobnýho, ale když usne tak spí věčinou skoro až do rána budí se okolo čtvrté apotom až o půl deváté, ale během dne toho nenaspí, no nic loučím se malá se nějak vzteká
7. led 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kijo,ja si ho kupuju v penny v tom reznictvi.No mas pravdu cokoladovy jsou nejlepsi...Jitus vi az moc dobre co je dobre naucila me jist studentskou pecet... :grinning: ale to uz je davno....ted blbne porad s nakejma dietama....nechapu to za chvily na ni bude vse vyset a bude jak moje prababicka uz ji dlouho nevidela ale chtelo by to aby tam se mnou zajela a presvedsila se jak dopadne...na svete jsme jen jednou tak proc si neuzivat kolikrat si rikam lepsi je se nazrat nez dopadnout jeko lidi v Africe... :wink: pokud clovek nema 120 kg tak nevim proc se trapit ale kdyz ji to bavi...

Vid Jitus???... :unamused:
Jitus tak to se mas taky si ho uz asi objednam penizky uz jsou skoro na konte :wink: tak toho musim vyuzit moc se tesim.Jo a dnes me dorazila takova teplakova soupravicka na Domcu tak sem pak nekdy dam foto strasne mu slusi je v ni jak medvidek...jinac co se tyce toho bourani vubec ti to nezavidim a to uklizeni potom.... :frowning2: tak to budete mit vetsi zachod ne??Ja se pokusim ty sanky sehnad levnejc 1400 se me za ne davat nechce mozna bude mit segra doma po nas nevim ale myslim ze jsme je mely aji s tim operaskem.to by bylo super.No a na kloubkach to snad bude dobry uvidime.Zitra dam vedet.
7. led 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj kočky :slight_smile:
jééé crosany a čokoládový, zrovna dnes jsem dva snědla, máme podobné chutě :grinning: ale jednou mi je v enpece prodali jak beton, ble :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jíto: neblbni s těma kilama, děláš, jak kdybys měla dva metráky a jeslti mě naštveš, tak ti jich zítra koupím plnou igelitku a povině je v kavárně zbaštíš :grinning: :grinning: písnu ti sms, jinak jsme předběžně domluvené, už se moooc těšíme a v pohodě, vojta je taky protivnej, asi stolička, já nechci !!!!!!!!!!!už dostal nurofen na noc a přes den spí po půl hodkách a budí se s řevem a pak je protivnej, furt po mě leze....už aby byly všechny venku!

kijo: teda solidní váha, to jste jak my v 9.měs. :slight_smile: jen my máme asi jen 72 nebo 73cm :sweat_smile: a je šikulka :slight_smile:

vladuska: to mě mrzí, že jste to museli zabalit, malá je moc krásná a jak jsem psala, tak jsme se na tom nádru fakt viděly, to jsi byla určo ty i podle kočárku :wink:

jíto: jakej stepper, jako přístroj na cvíčo? ty jseš borec, já mám pupek vyklepanej a zadek jak aspik, jak říká mirek :grinning: sice jsem jsem hubená, ale do plavek je to ble :stuck_out_tongue_closed_eyes: no to ty dětičky, ale taky se odhodlávám, že začnu, třeba po večerech, ale nějak to furt nejde :sweat_smile:

a já dnes volala bělohlávkovi, tak pro jistotu na ten utz půjdeme ještě jednou, má změřené ledviny a dutost či co a pokud to bude stejné, tak je to opravdu jen jeho styl, ale pokud bude ta dutost vyšší, tak to může znamenat opravdu zkrytou vadu, dá mi žádanku za měsíc v poradně, tak snad to bude ok! jste moc hodné, díky za podporu :slight_smile:
7. led 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
KIONKO:jseš z města?manžel tam má rodinu a fůru lidí tam znám.manžel se jmenuje vít fagula a má taky bráchu míšu.jsou fotbalisti.možná je znáš nebo taky ne.karolínka je fakt krásná.jj.v porodnici bylo 10holek a dva kluci. :grinning:

KYTICKO:třeba jo.ale když jsem nastupovala,tak ty jsi třeba už mohla být propuštěná.já se nerada fotím,ale jednu sem možná někdy dám :wink: a malý je hodný?kačenka už aj jo.teď usíná kolem desáté večer a spí až do půl paté.a pak od půl šestý do desíti.tak už se aj vyspíme.

CRITERSKO:jj.to říkala i doktorka waserbauerová,že se usmívá brzy.a už i dělá takový ten zvuk jako grrrrrrrrrrrrr... :grinning: pořád se na každého culí a má ráda společnost,nedej bože,kdy ji necháme samotnou v obyváku v postýlce.nejraději se chová.
8. led 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčiny, dneska je tak krásně, konečně se udělalo líp aspoň jsem mohla s malou vyrazit na dýl ven, už mě ty mrazy štvou, jinak dneska v noci byla tak hodná usnula okolo deváté a probudila se až v pět což byla paráda :slight_smile: aspoň bude mít doktorka radost furt se nás ptá jak spíme
cvachna:ahoj málá je krásná, s tím spaním je to podobný, taky chodíme za waserbauerovou, a taky se najradši chová a když je na rameni aby všude koukala tak to je úplně nejspokojenější :grinning:
gaba3:tak vidíš už jsme se potkaly, já jsem spíš poznala podle kočárku :wink:
jinak se zatím mějte malá se budí tak utíkám za ní.
8. led 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte děvčata :slight_smile:

Tak nějak nestíhám,dopoledne ve městě nakoupit,uvařit,nakrmit zvěř a pak mi psala Hanka,jestli nepůjdeme ven.Tak jsme s Karolínkou šly.Hanka byla bez Mikyho,nějak dlouho ji spal,tak jsem volala Járovi,ať za náma s Kubou příjdou,ať se taky to psisko vyběhá :slight_smile: Malá spala jen 1/2 hoďky a zatím se drží.Snědla kousek rohlíku s Lučinou a ještě půlku Kidiboo,tak jsem ráda :slight_smile:

cvachno:Já je neznám,bydlím tady teprve rok a půl,pocházím z Orlové,což je kousek od Ostravy,ale manžel prý jednoho zná,jen neví kterého :grinning: :grinning: :grinning:

A holky,my taky nekupovali nové saně,máme je z MMB,stály nás 650 :slight_smile: Jeli jsme si pro ně do Litomysle,jen jsme dokoupili ohrádku a dali nové popruhy :slight_smile:

Taťka teď koupe malou,už jsme po večeři,myslím,že pak u prsa hned usne.Dneska se vzbudila jen ve 3,30 ráno,to dostala čajík a pak o půl 6 na kojení a lezly jsme v 7,30 :slight_smile: Tak uvidíme dneska :wink:
8. led 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,
no kijo, šikulkla, pěkná spinká :slight_smile: já vojtíka taky musím pochválit, vzbudil se okolo 11, tak jsem ho uchlácholila, vzala do postele, vždy se na mě nalepí a spinká, pak pil myslím po 1hod. a pak až o půl 7 a lezli jsme v 8, ale dostal nurofen, tak ho asi uklidnil, jsem zvědavá, jestli nám něco vyleze :confused:
holky: co je to kidiboo, to vůbec neznám :sweat_smile:
a spinkají vám dětičky venku, když je takovej mráz? my teda doma, ale zítra si bude potřeba, tak snad nebude velká zima a budu ho muset zababušit :confused:

no nic, půjdu spát, zítra už je pátek, musím na poštu mirkovi pro dárek a v sobotu musíme vyzvednout dort a tatarák, to bude “ pijavica “, snad se vojtík za nějakou skleničku vínka v mlíčku nebude zlobit a bude třeba pak lépe spinkat:slight_smile:
8. led 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek,

Gábi,Kidiboo jsou takové sýrové tyčinky.Vyrábí to Apetito,v balení jsou 4 ks.Je to něco mezí tvrdým a taveným sýrem,moc dobré. :wink:

My jsme byly s malou dopoledne ve městě,nakoupila jsem nějaké jídlo,malé zase punčocháčky a plno peněz v čudu :frowning2: Jak jinak :wink: Teď jsme zdárně po obědě a tak si půjdu dát kafe a zase nějakou mňamku :grinning:

Co vy?
9. led 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj kijo, díky, už mi to dnes popisovala jíta :wink: byly jsme dnes s prtatama v té kavárně a byly jsme tam samotné, takže v pohodě, tádík je takovej mamináček a moc krásnej a koukala jsem jakej je to chlapák dlouhej a vlasatej, to my jsme takoví prcíci a skoro plešatí :slight_smile: a s těma penězma to je děsný, mě kolikrát stačí drogérka - plenky, přesnídávky... a skoro 1000 jen to šlupne :-/

no a koukám, že tady to moc nežije...

a co sis dala kijo dobrého? já ted do sebe naházele vepřové koleno s twixem, výborná kombinace a ještě jdu loudit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky.
Tak jsme konecne zase tu.Vcera jsme byly na tech kloubkach tak je vse O.K. muzeme pouzivat papirove plenky dal...No ale dnes jsem musela jit na radu k nasemu Dr.Mame zachvaty revu obcas pri jidle a tak mam mene mleka tak jsem dnes jela koupit prikrm.. :frowning2: neda se nic delat ale jen injekkcni strikackou 20ku aby si nezvikl ale kdyz jsme prisly od dr.tak jedl 2x a bez problemu tak doufam ze jsem to nekupovala zbytecne pac 500g stalo 230Kc no cucela jsem jak pero..nezavidim zenskejm co musi krmit hned od zacatku...
Jinac ven chodime taky ale ten snih....:grinning: ale holt co se da delat musime to prezit....

Cvacho,to je mozne my odchazela domu 6.prosince v sobotu.Taky se nerada fotim ale ted je to lepsi pac tu fotku vylepsuje Dominicek... :grinning: Tak nam nake foto dodej radi se podivame...

Tak se tu mejte fajn.pa
9. led 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj kytičko: tak to mě mrzí s tím mlíčkem, já jsem měla taky takovej problém, asi ve 4. měsíci vojtíka a byla jsem u jiného dr. (můj měl dovolenou - no léto) a ta mi řekla, že je hladovej, at mu dám sunar, tak jsem koupila ten HA (jsme silní alergici) a stál mě myslím okolo 300kč a snad 250, mám pocit, ale nepomáhal a vojta ho hl. nechtěl - byl o nutrilon a když jsem ochutnala, tak fakt hnus hnusů a to hladem to fakt nebylo, jsem víc pila a jedla a mlíčko najelo a nutrilon skončil v koši :sweat_smile: tak uvidíš, netrápí vás třeba prdáci?
9. led 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi,taky máš zajímavé kombinace,co se jídla týče :grinning: Ale proč ne,člověk si musí udělat radost,no ne?
Kytičko,tak snad ho nebudete potřebovat moc dlouho ten příkrm.Ale třeba má malý jen první spurt,to znamená,že má větší poptávku po jídle,protože rychle roste,chce si dělat zásoby.Bývá to kolem 6,týdne :slight_smile: Zkus pít hodně tekutin a nějaký čaj pro kojící matky :wink:

Já jsem se dneska vyděsila,malá měla večer ve stolici nějaké hnědé nitky.Už to měla jednou,ale to jsem myslela,že je to nestrávené hovězí maso,protože to tak i vypadalo.-Ale včera měla žloutek a dneska vepřové,tak jsem měla strach,jestli to není natrávená krev.Ale četla jsem tady na Koňovi,že je to z banánu a ten malá měla včera.Tak zítra ji dám zase a uvidíme.jinak raději zavolám v po Dr.Ať si to ověřím :wink:

No nic,půjdu se natáhnout,už mě bolí celkem záda klíží se mi oči.Tak se hezky vyspěte a zítra pááááá :grinning:
9. led 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
KYTICKO:my přikrmujeme od začátku.jj.je to blbý,no.měla sem problémy s kojením a malá jen ubírala na váze,tak jsme ani nic jiného dělat nemohli :frowning2:
kupujeme nutrilon a 800gramů stojí 400kč :frowning2: ale snad to malý zvládne a nebudeš muset přikrmovat :wink:

GABČO:.Jsme to taky chutnali,hlavně manžel a je to hnus!ale co naděláme..... :frowning2: některé to štěstí,že můžou kojit nemají :unamused: :cry:
10. led 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo: to je fakt banán, taky jsem poprvé plašila :grinning: :wink: horší by byly krvavé nítky, ty zn.alergii na jídlo, už to mám vše s dr, prodiskutované, my je měli a i hleny, no alergici celá rodinka :unamused:
10. led 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak malého máme dnes u babičky, tak si taky chvíli odpočineme a mrkneme se na nějaké pěkné DVDčko, teď jsme se vrátili a Tadík přijede tak ve tři.. :slight_smile: Byli jsme ještě i nakoupit plínky, do zásoby :slight_smile:
Včera jsme byli s Gabčou a klukama v kavárničce, docela to tam jde, ale mohlo by to být i lepší..Sraz bychom si někdy třeba mohly dát, hm?Na Vojtíška jsem jen čuměla, jakej je to čertík a čiperka, to Tadík je oproti němu takovej bambulka, jen hačá - hlavně, když je na mámině klíně :slight_smile: - a víc ke štěstí nepotřebuje, kdepak aby někde vymetal jako Vojtík..

Potkali jsme i Vladusku, ale nám to s Gabčou došlo až zpětně, mě fascinovala její kamarádka s autosedačkou na podvozku od kočárku, je teda dobrá, v takovém mrazu s miminkem jen v autosedajdě, to bych si teda nelajzla, ani nemám teda ráda ty sedačky nasazené na kočárku, takže Vladusky jsem si ani prvně nevšimla, až když přešly holky okolo..Vladusko, proč jsi se nám nepřihlásila? :slight_smile: :wink: Gabča říkala, že jsi to byla stoprocentě Ty, já bych si asi tak jistá nebyla, fotečku máš jenom v pasu, v albíčku máš jen maličkou, ale asi jsi to byla Ty.. :slight_smile: S těma horama mě to taky mrzí, ale vyjde další dovolená, uvidíš.. :wink: A ty moje romány - nedostanu se sem většinou každej den, tak než pak vše napíšu, tak to vydá na víc řádků, to máš pravdu :grinning:

Gabi - tak jak jsi dopadla u kadeřnice, spokojenost? A jak to zvládali kluci doma? Tadík včera už nespinkal, ani v kočárku mi neusnul, to jsem se divila, takže usnul už o sedmi večer a v půl jedenácté už jsme samozřejmě byli vzhůru a bylo kójo.. :unamused: A pak ještě 3x a v půl páté jsme vstávali..Takže asi přeci jenom další zoubek..Užijte si tu dnešní Mirkovu oslavu a dej si nějaké to vínko i za mně.. :wink:

Kristi - taky mě bolí záda, a jak, no úplně hrozně, skoro jako zpočátku, když jsem se vrátila celá rozlámaná z porodnice..Tadík je kus chlapa a večer vyžaduje to uspávání v náručí, takže když ho 20 minut houpu na rukách, tak jsem pak úplně vyřízená + to tahání semtam přes den, no horor.. :slight_smile: Ty nitky - hm, to se nám snad zatím ještě nestalo, ale zní to rozumně, tak se zbytečně nestresuj..Vím, taky bych z toho byla špatná..Já sice vše neobulím, ale při takovýchle situacích k tomu taky nemám daleko..

Tak zatím pa, jdeme koukat na to DVD.
10. led 2009 ve 12:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,díky.Asi to bude fakt z toho banánu :slight_smile: Čerstvá krev to nebyla,alergii na nic nemáme,takže banán :grinning:
Malá dneska vstávala před 8,ale zato v noci zase kolem 4 už se stavěla v postýlce :angry: Dopoledne jsme byli v Hypernově,čekala jsem ,že zpátky usne v autě a ono nic.Tak jsem ji pak doma dala do postýlky a šílený řev.Jára jel ještě na rybník zabruslit,já jsem vařila koprovku a oběd pro malou a ta potvůrka ne ne spát.Tak jsem ji zase vytáhla,ve 12 dostala oběd a usla až teď.To se nám ještě nestalo,že by nespala aspoň 1/2 h dopoledne.Tak snad bude spinkat minimálně 2 hodiny :slight_smile:

Gábi,určitě si nějaké víno dej,malému to zase tak neublíží.Asi si taky večer něco dáme.Ještě tam máme od Silvestra šampus,tak asi to :slight_smile:

Jituš,taky neobrečím všechno,tohle určitě ne,spíš jsem byla nervozní,když jsem přesně nevěděla,z čeho to je.Ale třeba jsem obrečela,když malou píchla včela.To jí bylo asi 6 měsíců a já měla hrozný strach,aby neměla reakci :slight_smile: To jsme brečely spolu :cry: Já hned vidím všechno černě,jsem hrozná,furt si něco představuju...to je asi tím,že jsem zdr,sestra a vím,co může přijít :frowning2:
To uspávání Ti nezávidím,mně stačí,když ji chvilku nosím,když je protivná a mám dost.A proč ho nešoupneš na uspání tatínkovi?Ať si taky užije,ne?
Taky si asi něco zapnem,máme tady nějaké horory,na ty já můžu koukat jen přes den :slight_smile: :grinning: :grinning:
10. led 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristinko - tak Tadík už se nám veze - taťka jim šel se psem naproti..Taťka uspával jen jednou, ale stejě mě volala na pomoc, takže si to radši udělám sama - stejně pořád jen jačí "mamama", vyžaduje mně :slight_smile: Je to lumpík, někdy mám už vážně dost..Horory já taky miluju, to je taky skoro jediné co my si půjčujeme nebo stahujeme z netu..Sice na ně koukáme hlavně večer, ale já mám půl filmu schovanou hlavu pod peřinou :grinning: Jenže to na tom miluju :grinning: :wink: V půjčovně už si z nás vždycky dělají srandu.. :slight_smile: A nedivím se Ti, já mám o malého taky strach, taky si pořád něco představuju, s tou včelou se Ti nedivím, to bych na tom byla určitě úplně stejně, jenže už zase aspoň víš, že Karolínka je v pohodě, to já zatím ještě zjištěné nemám.. :unamused:
Musím končit, kluci jsou doma, jdeme se zesvlékat. Zatím pa
10. led 2009 ve 14:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,diky za radu Jitus uz me to rikala s tim pitim a jidlem ale ja jim dost ...spis zeru :grinning: ale asi to piti bude problem to odcas zapominam ale prijdu na to az me zacne bolet hlava :frowning2: ale dnes si to hlidam a myslim ze jsem toho vypila dost jo a ten caj pro kojici matky si delam a dokonce me i chutna.No je to asi vazne tim jidlem dneska jsme mu dala 2 ten prikrm po te 20ce a je velice spokojenej dokonce se i hodne usmival jinac do vcerejska delal jen ty grimasi ale dnes uz to byl smich i celkem pekne sosal z prsa tak snad ho to nakopne a bude to dobry no a vypada to ze mu ta Nestle Beba 1ha chutna sosa ji jako blazen a to dostava z obou prsou...

Jo mam dotaz dr. me rikal ze ten zbytek mleka co me tam zbyde v prsu ze mam odstrikat a davat mu to jenze to je za cely den jen par kapek tak me prijde to zbytecne si takhle tyrat prsa nabo jste to taky ty zbytky odstrikavaly???

Gabi ja za nestle beba 1ha dala za 500g 230Kc a jede mu :grinning: ale at si moc nezvika... :wink: no ale treba vic pribereme vzdit jsme porad takovy hubenouri... :unamused:

Jitusko,tak obed se vidaril i Honzovy to celkem chutnalo jen si do toho musel dat feferonku... :wink: ale to me je jedno pokud si to da na svuj talir...no a zitra ty steacky ted jsem se na to jukla je to jednoduchy tak jsem to chtela delat.tak doufam ze se to podari jak si to predstavuju... :wink:

No a jinac jsme se dnes valely a ja jsem prala a trochu uklizela a dokonce nas navstivily 3 kralove a tak jsme si vyslechly pisnicku a daly jsme jim 50Kc tak jsme udelaly jednou za rok dobry skutek... :grinning: tak se mejte malej uz usnul a ja si pujdu taky lehnou v pul jedenacte budicek tak si trosku odichnu.Tak ne ted slisim rev takze jeste chvily pockam ale uz se me klizi oci... :frowning2: pa pa
10. led 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro cvachnu - segra ja ti rikala ze to mliko je hnus, ale ber to tak ze ty mimina neznaji jinou chut tak jim to jede, sak si videla anulu, ta to s ni rychlosti blesku akorat uz je vybirava kureci a kralici presnidavky nechce se ji nedivim aj ponozky vonely lip
10. led 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro RADISKU:ségra ty přesnídávky už vypadají příšerně na pohled a snad ještě hůře chutnají :angry: ale něco těm dětem dávat musíme :grinning:
11. led 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo to jo sak sme ted kupili kruti maso se zeleninou a rajcatama no smakovalo ji to uz to vypadalo trochu lip, nasi jedou zitra do te ostravy, ja na zkousku a marta bude hlidat tak snad mi vrati dite v poradku :sweat_smile:
11. led 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
Holky, slyšela jsem, že je někde poblíž té kavárny ve Žďáru obchod s dětskou obuví. Byla jste tam některá ? Mají tam letní sandálky? Já nemůžu sehnat kvalitní sandálky pro Mikyho na chození po doma. Ono taky shánět sandále v lednu... :unamused: Ale když on bačkůrky mít nemůže.

Kristi, Míra byl taky včera s neteří na rybníku bruslit a říkal, že Járu s Kubou viděli. Prý ho dokonce Kuba trochu prohnal a pak ho shodil. :grinning: Ale v pohodě - jen tak lehce. :wink: Představ si, že předevčírem jak jsme byly venku, tak když jsem přišla domů, tak Miky ještě spal. Zato další den nespal přes den vůbec. No není divu - měl naspáno do zásoby.

Jinak, snažím se zhubnout. Upravila jsem si jídelníček. Docela se daří. Akorát včera, měli jsme návštěvu a znáte to - chlebíčky, pak jsem si dala špičku, kornoutek a vínko..... :confused:

Kytičko, já jsem nikdy zbytek neodstříkávala. Jak bylo Mikymu asi měsíc, tak se tvorba ustálila a výroba odpovídala poptávce. Takže nebylo potřeba. A jestli tam máš jen pár kapek, tak to nemá cenu, myslím.

Cvachno, ahoj. Vítám. :slight_smile:
11. led 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak já jsem si vás všimla taky na poslední chvilku, stašně jsem spěchala, a tu pani s tím kočárkem neznám, akorát zrovna náhodou jsem jela za ní, tak to možná tak vypadalo, ale ten kočárek mě taky dostal, já mám strach takhle vyjet a to ji ta mam zabalenou jako kdyby jsme jely na sibiř, a hlásit se k vám my bylo takový blbý, přiběhnout a říct já jsem ta z koníka, no já si myslím že se určitě ještě potkáme a seznámíme se, my jsme venku pořád pokud nemrzne, my doma nespíme, a tak jezdíme a uspáváme :slight_smile: .zatím papa malá už začíná natahovat.
11. led 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro RADISKU:ségra,ani nevíš,jak se k našim těšíííííííím :grinning: jsme v čera slavili narozeniny a spali jsme u tchána.malá usnula kolem jedenácté a spala až do půl sedmé! :fearful:
tak jsme si tu oslavu dost užili.o malou se tu jinak mohli poprat,jak ji každý chtěl chovat :slight_smile: tak celé odpoledne pořád byla na rukách.až pak večer v těch jedenáct spala v postýlce :slight_smile:
11. led 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani,Jarda mi říkal,že se tam potkali a Kuba Míru trošku povalil :slight_smile: Ale to on z radosti,divoch,však jsi ho viděla :grinning:
Taky jsem zvědavá,jak budeme vybírat první botičky,to zase bude :wink: Snad se shodneme a hlavně,aby je malá měla vůbec dobré,tak akorát.Už teď se děsím.
A nehubni,jinak budeš průhledná :confounded:

Malá zase dneska vůbec dopoledne nespala,jen po obědě 2 hoďky a teď asi půl hodinky,když jsme šli od tchýně :slight_smile:
11. led 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,
hani: tak když jsem byla naposledy vojtíkovi pro bačkorky pod poštou v obuvi, tak tam nějaké sandalky ještě měly, rozhodovala jsem se, jestli klasiku nebo sandale a sandale jsou asi lepší, nemají totiž šnůrky vid? vojtík za ně furt tahá a zouvá si je, zvládne i dvojitou mašličku, darebák :sweat_smile: tak to tam zkus, uvidíš, jestli budou mít vaší velikost a mají vše s atestem a žirafkou :wink:

jíto: teda to je bobík, a to vypadal vláčně na spinkání... no a já udělala pár kroků a vojtas vzhůru, takže spal jen 25min. a pak řval, měl asi hlad nebo já nevím, někdy při probouzení řveme, jestli je nedospanej, ale spát už pak nechce, podivín...a závidím to dvd, taky budu muset babičce vnoučka mrsknout :grinning:

jinak oslava dobrá, dala jsem si vínko a malilinko tataráku slabě na jednu topinku, bojím se, když kojím :confused: a po topince mě chytl žlučník ble :stuck_out_tongue_closed_eyes: od porodu mě někdy po mastném a smaženém zlobí, tak jsem do sebe lupla brufen, protože se to nedalo vydržel a bylinkový čaj mi jak na potvoru došel a zapomněla jsem si ho koupit...tak mi škončilo popíjení :confounded: no a byli tady až do 23hod... vojta šel spát, zezačátku vyváděl, jak nás slyšel, ale po chvilce nadávaní (vyloženě žvatlá a nadává, už ani nepláče) zabral :slight_smile: noc nestála za nic, byl úplněk, tak jsem nespala ani já, ale vstávali jsme před 9 hod :slight_smile:

vladuska: klidně si na nás mohla juknout, my bychom byly rády, to není vůbec blbý, aspoň mě ne teda, kdybych si tě všimla dřív, tak bych tu mojí ukecanou hubu na úzdě neudržela :grinning: tak třeba někdy příště :wink:

a u nás novinka, už umíme u stolu v obýváku skákat :grinning: a hrozně nás to baví, stačí na něj udělat lumpačinku a už skáče a řve smíchy, hroznej divoch, jsem ráda, že spí :grinning:

kytička: beba je prej nejelpší :wink: :wink:

jo jíto: kadeřnice super, říkala, že mi tato délka a sestřich sluší, že by nějak neměnila, ale změnila by barvičku, tak jdu 21.1., dá mi přeliv a do toho mi oživí prej nějakýma proužkama, ale ne klasickej blond melír, tak jsem zvědavá, to budu kakavica (jak říká moje neteř) :grinning:
11. led 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek