• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Bohužel nepřeháním, holt nemůžeme být všechny štíhlé.. Teď už to tak neřeším, o nějakých 59 natož 57 si můžu nechat jen zdát a že se kojením hubne u mě bohužel taky neplatí, to zase jenom vy hubeňourky.. :unamused:
1. říj 2008 v 17:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, jdeme se chystat na koupání a pak budeme mít Ulici a uspávání, takže pro dnešek asi končíme.. Mějte se krásně, ať jsou bobísci hodní a zítra ahojky..
1. říj 2008 v 17:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak máme vybaleno a nejezeno :slight_smile: je to fakt záhul, vojtík ted naštěstí vykládá v postýlce, tak mám chvilku :slight_smile:
v brně jsme byli s tím flíčkem, co má vojtík pod okem, na kontrole, je to hemangiom a má se to prej hlídat, aby to moc nerostlo.... prej to ale do 6let zmizne, jsem ráda, že nám to ted nebudou řezat, měla jsem z toho hrůzu..
jinak řešíte dietku jo? vyprdněte se na to, však ženská má být ženská ne? já vím, že já mezi ty silnější nepatřím, ale to je tím, že můžu jíst co chci a nepřiberu a kdybych tak 3kilča přibrala, byla bych ráda :wink:
hmm, masíčko se žampionama bych si dalal :grinning: :grinning: :grinning: já dojedla ze včera zapečený těstoviny, v brně jsem měla ostrý papů-čínský nudle a maso....to jsem zvědavá, zda bude vojtík řádit...
jinak dnes budu poprvé zkoušet ta homeopat., tak jsem zvědavá, na poprvé to asi nezabere co?
a co jinak bobánci, nezlobí?
p.s. nezlobte se, že nepíšu velká písmena, jsem lenoch :sweat_smile:
1. říj 2008 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už mám manžela doma a taky jsme pojedli.Bylo to mňamko.Se musím pochválit,ne? :wink: Karolínka teď blbne s manželem na gauči a řechtá se u toho.Tahá ho za uši... :grinning:

tak to máte fajn,že vám to nebudou řezat,zbytečný stres navíc,že?

No,jsem zvědavá,co to bude za zázrak,ty homeopatika,musíš zítra napsat.A jsou to teda tbl?

Manžel si šel přdat jídlo :grinning:
1. říj 2008 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo: jseš šikula a když si i manža přidává :wink: :wink:
jinak na ta homeopat. jsem taky zvědavá, ale myslím, že první tabletka nic moc, to spíš až za pár dní... jsou to klas. homeopat. malinké kuličky, rozpustí se ve vodě....
musím jít dělat kašičku, vojtík se vztekloní :sweat_smile:
1. říj 2008 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme napapaní a v postýlce,jen tam nějak moc divočí :confounded: Ale snad za chvilku usne.
1. říj 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé holky, vy jste se rozjely :grinning:

co blbnete diety (no to vůbec), to mám stejně jako kijo, tak musím mít sladký - jako jsem schopná sníst čokoládu na jeden zátáh

gábi: to je strašně dobře, že to vojtíškovi nemusí řezat :wink:
no jsem zvědavá jak bude spinkat, jenom aby nespal hůř

jako dneska snad byli všude špagety

ještě k těm příkrmům - jak vaříte masíko, dneska jsem řekla skoromanželovi, že maťuldovi uvařím kuřecí masíko a moc se na to netvářil

criter: a kde kupuješ zeleninku?
1. říj 2008 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak fotečky dortíka jsou konečně v albíčku, je tovej rychlej, žádnej zázrak :wink:
jo a sladký, já sním naposezení studenstkou a pak jdu ještě po tyčince :grinning:

na to masíko se chci taky zeptat, prej se to má dusit na vodě ne? jinak mrkviku kupuju od hippu, nechce mi domácí papat, zlobidlo :confused:
1. říj 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem normálně vzala asi 20g syrového kuřecího,hodila to do vařící vody,uvařila,přidala k tomu zeleninu,pomixovala a už se jedlo :slight_smile: Ze začátku ne každý den,ale teď už každý,jen ve středu má žloutek.A taky už dávám krůtí a hovězí,to bude mít zítra a má ho nejraději.Celá tatínek! :grinning:

Já ani tak nemusím čoko,jako spíš tatranky a různé oplatky...prostě blázen a hlavně ke kávě,to je droga :wink:
1. říj 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
A dortík je supermnáhodou se ti moc povedl.Jsem zvědavá,co vytvořím já,až teda něco tvořit budu :unamused: A ta opička s babnánem nemá chybu :grinning:
1. říj 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo: díky, taková rychlá plácačka, opička pro vojtíka, chce to nějakou podobiznu ne? :grinning: :grinning: :grinning:
a za ten recept díky, maso prostě hodím do vody, pomixuju a bude :slight_smile:
1. říj 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi: dortík úplně skvělej, tleskám. hned bych si dala a malej vypadal, že taky :wink:
a jako vojtík je nějak šikovnej - jak už se takhle šponí. ten vypadá, že bude brzo chodit. no určitě už leze, kdoví jestli už i nesedí :wink:

kijo: a to dáš vařit třeba kuřecí prsa nebo je to úplně jedno jakej kus to je - jsem nějak mimo
1. říj 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky přeju dobrou noc
1. říj 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,já jsem koupila prsíčka,čerstvé,ne mražené.A naporcovala jsem si je do mražáku do sáčků,vždycky po těch asi 20-30g.Takže když chci dělat masko,vytáhnu sáček,dám do vody rozmrazit a pak vyndám ten pidi kousek,hodím do vařící vody...a dál už víte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. říj 2008 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale krůtí jsem třeba koupila křídlo a dala celé vařit,pak masko obrala,uvařila zeleninu,smíchala,rozmixovala a dala do skleniček od přesnídávek a do mražáku :slight_smile:

Holky,taky končím,dobrou a klidnou :pensive:
1. říj 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak co,Gabi,jaká byla noc? :grinning:
2. říj 2008 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj :slight_smile: zatím nic moc, klasika po 2hod., snad to do týdne bude fungovat, potřebuju to jako sůl :slight_smile: a co vy?
2. říj 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak si představte, že mi Tadík včera usnul hned po koupání, což bylo v 18:15 - jindy koupeme až po 18 hod, takže končíváme až po 18:30 - u kojení a vzbudil se až ve 4:15, vůbec jsem tomu nemohla uvěřit, celou noc jsem se budila a čekala jsem kdy se vzbudí :slight_smile:
Gaba - ahojky Gabco, tak jsem se celkově hodinku a nadvakrát smolila s odpovědí v IP a když jsem to chtěla odeslat, tak mi to pokaždé napsalo, že nejsem přihlášená a vždycky mi to ten můj výtvor smazalo, takže o delší zprávičku se pokusím až večer, snad už to bude OK.
2. říj 2008 v 10:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj jíťo, tak to je borec!!! :dizzy_face: závidím :wink:
a zkus se přihlásit natrvalo a když půjdeš pokaždé na koníka, nemusíš se přihlašovat. má to určitý interval a asi než to napíšeš, tak tě to automaticky odhlásí a pak to nejde odeslat, dřív se mi to taky stávalo....
holky, máte už koupené kombinézky na zimu a kde v zr jste nakupovali? já koupila jednu na mmb, krásnou vel.74, ale měla strašně úzké rukávy, že bych klukovi nepodvlíkla ani světřík a rukavičky byly jak newborn :frowning2: tak se vrátila :frowning2:asi budeme muset jít už do 80, to je děsný půl roku a 80 :grinning:
2. říj 2008 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi - já právě jsem hlášená natrvalo, ale nějak to blblo, když už jsem to psala podruhé, tak jsem se ještě schválně koukala nahoru na lištu, přihlášená jsem byla, pak jsem zmáčkla odeslat a napsalo mi to, že se musím přihlásit a automaticky mi to smazalo tu moji megazprávičku :frowning2: A ani smajlíky mi to psát nechtělo, zkrátka to nějak blbne.. No, Tadík spí normálně pěkně akorát jak teď má ty zoubky, tak vždy usne a za hodku se ještě budí, s děsným řevem, tak ještě jednou nakojíme a spí většinou až tak do 5:30, jeho největší výkon byl do 6:30 :slight_smile: A usíná tak v 19:30 - 20 hod.
Kombinézky máme zatím pouze dvě - a obě mám ze sekáčku BabyExpert - naproti cukrárně Fontána, ale jsou fakt moc hezký. Jinak číslování je hrozný, nějaký věcičky máme ještě 74, většinu máme 86 a taky už nosíme dupačky 94 :grinning: Tak kdo se pak v tom má vyznat..
2. říj 2008 v 10:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem teď vrátila z gyndy,byla jsem si pro recept na tabletky.
criterska:to závidím,nám malá spala taky tak,někdy i do 7,00.Ale teď,na prd.
Kombinézu ještě nemáme,dívala jsem na MMB,některé jsou moc pěkné a manžel objevil nějakou v Tescu,co se mu líbí,tak ještě uvidíme.Taky bych se chtěla někdy podívat do toho BabyExpert,takže až pojedeme do ZR,tak se tam snad budu mít čas mrknout. :slight_smile:
2. říj 2008 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha, tak to asi blbne a jen to pěkně naštve co? dnes jdu na město mrknout, tak do expertu taky juknu...díky za tip :slight_smile:
2. říj 2008 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kijo - spával i lépe, tím myslím, že se hodinku po usnutí nebudil, ale stejně si nemůžu stěžovat :slight_smile: Já mám taky teď nové balení antikoncepce, ale mám tu výhodu, že na gyndu šla ségra, tak jsem jí řekla, ať mi to taky nechá od doktora napsat a nikam jsem nemusela..
Gabi - To mi povídej, naštvaná jsem byla už poprvé, ale když se to samé stalo znova, myslela jsem, že si půjdu někam pěkně od plic zařvat - dál od Tadíka :slight_smile:

Holky, asi budu vypadat jako blb, ale co to je MMB? V Expertu mají fakt hezký věcičky, dovoz z Anglie, jinak co měl kombinézku v březnu a dubnu, tak ta byla koupená v Majce, jestli se to tak ještě jmenuje - je to na pěšce..
2. říj 2008 v 11:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak my chrníme, konečně, od 7hod. dělal jak vzteklej, divoch divokej :grinning: a tak si říkám, že ta naše mimiňátka v těch zímních hadrech budou pěkně tlusťounká, když je navlečem co? :grinning: včera jsem mu v brně koupila huňatou čepici s ouškama, je v ní úžasnej, už se těším a dnes nám došla z mmb hnědá s ledním medvíkem, oboje fless, tak snad nám to nebude vadit, slyšela jsem, že některým dětem fles vadí :frowning2:
criterska-jíťo,naši kluci budou teda úplní sněhuláci, když jsou takoví chlapani velky vid? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
kijo: ted nevím, jestli si psala, kolik váží karolínka? a zuma, matýsek?
2. říj 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabča - to se máš, ten můj řádí na hrací dečce, ale už se vrátil Jára z práce - bolí ho zub - tak tady aspoň nejsme sami.. :slight_smile: Za chvíli budu oběma ohřívat oběd a sobě vařit zeleninku. MMB - je teda asi nějaká mimiburza? Taky bych tam mrkla... Právě kvůli tomu, že malej se mi nemohl takhle navlečenej vejít na šírku do kočárku, byl tam pěkně šprajclej, jsme přešli na sporťák.. :slight_smile: Taky máme hodně věciček na chladější počasí fleecových a je to dobrý, nevadí nám to..
2. říj 2008 v 11:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
MMB=mimibazar.cz,jsou tam fajn věci :slight_smile:

Karolínka měla v půl roce 7750g a 71 cm.Už teď,když ji navleču,tak je z ní macek.Vypadá jako sněhuláček,je to hezké. :slight_smile:
2. říj 2008 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, jdu krmit malýho, tak se zatím mějte holky..
2. říj 2008 v 11:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jíto: mrkni na mimibazar, jak píše kija,dají se tam najít hezké věcičky a i nové, já tam nakoupila asi 90% hadříků :wink:
kijo: tak to je hezký, jste takový akorát vid? :slight_smile: to my měli v 5měs. necelých 8,5kg na půlročku jdeme ve středu,t ak jsem zvědavá, to bude zase sestřička koulet očima nad váhou :grinning: :grinning: :grinning:
a jak ted bobánky oblíkate? vojtík má radši chlad, tak ho nemůžu moc navlíkat, jinak řve a v obchodě taky, to se nedá vydržet. zatím dávám body nebo triko dl.rukáv a na to takovou teplou fles. mikinku nebo takovej hodně teplej kabáte, zimní jsem ještě nedala,ale asi za chvilku budu vytahovat brr :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bude pak macík :grinning: a mám tokový ty výztuš v kočárku, ty jsou flesové a spodek fusaku místo nánožníku... občas, když mi někdo mrkne z údivem do kočárku, tak si říkám, jestli ho nemám nějak málo oblečenýho :grinning:
jíto: jak píšeš, co máš za kočárek? my na šířku docela ok, ale dýlka byla blbá, to jsou ty trojkolky, říkají, že ta korba je do 6měs. a my vyměnili za sporták dřív jak v 5měs. :grinning:
2. říj 2008 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jíťo, ten fles jsem myslela na holé tělíčko, ale tak snad ne :wink:
přeji dobrou chut a závidím, že máš manžu už doma, to náš dorazí až k večeru....
2. říj 2008 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsme taky po obídku,teda malá je.Měla hovězí,okurku,krkev a brokolici.Asnědla všechno,asi 170g,tak jsem ráda.Zapila to čajíkem a teď dělá blbovinky v postýlce.Taky se půjdu najíst :wink:
2. říj 2008 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek