• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Ahoj :slight_smile:
Tak jak jste se dneska s prckama měli?

Karolínka dneska vstávala už v 6,30,asi chtěla vyprovodit taťku do práce :slight_smile: Dopoledne jsme šly něco nakoupit,hlavně ubrousky,protože už jsem měla jen jedny načlé.Koupila jsem v Johnson's baby v Schleckeru,4 ks za 149kč,takže super cena.Ještě,že jsem tam šla. :wink: Malá se chvilku prospala,najedla a teď ve 2 jsem ji zase uložila,ale teda usínání se neobešlo bez řevu.Tak jsem si musela lehnout k ní a to zabralo :slight_smile:

Zítra budu poprvé vařit něco s kuskusem.Malá už ho měla,ale nám jsem to ještě nedělala,tak jsem zvědavá,jestli se mi to povede.Chci ho udělat s kuřecím,zeleninou a sýrem. :wink:

Gábi,to musíte mít doma veselo :slight_smile: Když tak skáčete :wink: Karolínka se naučila "tancovat".Stačí jí říct,ať udělá tany tany a ona hned leze k tomu mluvícímu šnečku,zapne si na něm písničku,sedne si a máchá rukama,jako by chtěla odletět :grinning: Taky se u toho kření... :slight_smile: Je s ní sranda,zlatíčko naše :grinning: :slight_smile:
12. led 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem dnes byla valice s Domcou spokojena az na to rano od 6 do 10 s pauzama sosal byl to des ja nevyspala protivna on taky protivnej tak dostal v pul 10 prikrm do 11 bejkal pak jsem ho prendala do druhe cestovni postylky kde ma tu plastovou hrazdicku a byl velice spokojenej vydrzel si hodku a pul povidat a mlatit pestickama do hrazdy.A pak na pul hodky vytuhnul.No a ted ma vysosal obe prsa az si z toho ublinkl a jeste mu to je malo jenze prikr mu mam davat jen ob jedno jidlo :unamused: nevim snad se urve a usne ale uz mu to trva pul hodiny. :frowning2: tak nevim piju hodne jim hodne a mleka mam asi fakt malo... :frowning2: no uvidime co dr.v patek rekne.ale asi budem muset zvisit davku jinak to nevidim...je to peknej jedlik a na vaze to neni videt... :unamused: tak snad se to brzy zlepsi..
Jinac jsme si dnes opozdene objednaly jeziska ja steper a Honza ten.raketu ja uz ji mam tak budem chodit hrat moc se tesim na jaro no a bud.svagrovy k narozkam hrazdu do futer na posilovani.tak se tesim az to prijde.
Jinac me stve to pocasi kdyby bylo lip tak pujdu s Domcou ven a ono by to taky bylo lepsi jenze...musime hold vydrzet ale zitra jedem do ZR tak bude chvily venku...no a uz je ticho uz se urivonil.... :grinning: Pa
12. led 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky, tak my jsme dnes byli na návštěvě u Tadíkova bratránečka Martínka, dnes jsou mu přesně 4 týdny, je fakt nádhernej a krásňoučkej, bobík..A je to zlatíčko, skoro celou návštěvu prospinkal a i když byl vzhůru, tak byl hodňoučkej, to já od Tadíka moc neznám :wink: :grinning: Martínek je taky pěknej cvalíček, má ve 3 týdnech 4400 g, to neměl ani Táďulinda, ale tak to má být, jen ať hezky papká..

Jinak naše usínání je pořád hrůza, včera jsem ho teda zkoušela nechat se vyřvat, ale vydržela jsem to půl hodiny a pak jsem za ním musela jít, stejně usnul zase v náručí při houpání a písničce..Já už nevím co dělat, je mi ho prostě líto, jsem měkká.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ale noci jsou teď celkem dobrý, asi máme "zubní" pauzu, vstáváme tak 2x za noc, jenom na pár sosnutí a pak zase spinkáme.. :slight_smile: Tento týden má taťka odpo, tak jsme tu sami a je nám smutno, už se taky strašně moc těším na jaro, ta zima je tak blbý období, hlavně ta tma už od půl pátý mě deptá a ubíjí..Jo a představte si, co se ještě nestalo - jak tu u nás byli v ten čt na ty stupačky, tak v so tu byli znova, velkej poplach, takže z koukání se na DVD toho moc nebylo, teče to znovu a jen o kousek dál, takže opět odsunovali sporák a zadělávali díru, ve st přijdou znovu a budou zase měnit trubku - tentokrát vedlejší - mně už z toho hrábne, když si vzpomenu na ten bordel, tak je mi zle ještě teď... :angry: :frowning2:

Vladuska - ahojky, to jsi se klidně přihlásit mohla, jak píše Gabča, byly bychom rády.. :wink: A jsem ráda, že ta "kačena" nepatřila k Tobě, dost jsem z ní nemohla, táhnout v -8 miminko jen v autosedačce na vycházku, to je fakt něco..Jak píšeš, taky mám strach, aby Tadíka neofouklo nebo mu nebyla zima, je nabalenej fest, a to už je to pořádnej chlap a ne žádný malinký miminečko.. :slight_smile:

Gabi - tak koukám, že oslavička se vydařila, až na ten žlučník, to mě mrzí.. :frowning2: Já tatarák nikdy neměla a určitě bych ho ani nepozřela, takže tohle je u mě v pohodě..A Vojtík je fakt čertík, to je sranda, to my ani nestojíme, natož skákat.. :slight_smile: Ale na něm je to přímo vidět, však jak řádil v kavárně, Tadík je takovej rozvážnej, ale aspoň ho nemusím nikde honit - zatím :grinning: I když to plazení je taky fofr..Dneska mi zrovna snědl cenovku, něčím se dávil, tak jdu mrknout a on už ji měl skoro zbaštěnou, jak jsem mu ji tahala z papulky, tak ji dojedl úplně - čuňas.. :grinning: A kadeřnice - to je dobře, taky se mi moc líbí, jak máš vlasy, ještěže Tě nestříhala nebo něco takovýho..Kakavica - dobrý :grinning: :grinning: :sweat_smile: S dětma je sranda..

Kristinko - teda, dobrý nápad s tím receptem, tak to otestuj a když vám bude chutnat, tak mi musíš dát recept, já kuskus nikdy neměla, ani malej, ale věřím, že to může být dobrý..A ty ubrousky jsou fakt dobrej kup, škoda, že tady žádná taková akce není, máme megaspotřebu :grinning: A s tím vaším spaním - u nás je to teď dost podobný, spí jen jednou denně, ale včera spal normálně snad 2 hodinky v kuse - jsem se na něj chodila dívat, jestli dýchá, to se nám stalo snad poprvé.. :slight_smile: Ale začli jsme usínat okolo půl deváté, dřív chodil v sedm, půl osmé..

Radu - hm, je možný, že máš fakt málo mléka, když je Domča tak nespokojenej, však doktor Ti poradí..Anebo se fakt už možná nudí, když píšeš, že ho tak moc zaujala hrazdička.. :slight_smile: A ten stepper je fakt dobrej, já steppuju zatím každej den, snažím se jak to jen jde.. :slight_smile: Chvíli ráno a chvíli večer..

Hani - co chceš hubnout, prosím Tě? Jsi hubeňoučká, fakt bys byla průhledná.. :slight_smile:
12. led 2009 v 17:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ty bačkůrky, jak píše Gabča - taky se tam někdy chystám, ale my máme ještě čas, Tadík zatím na chození nevypadá.. :slight_smile: Snad seženete..
Jo a s tím porušováním diety to znám, taky mě to kolikrát láká, říkám si, tak si jednou dám, když je tu návštěva, ale pak už ujíždím stále, takže se fakt hlídám a nic takovýho NEŽERU.. :grinning: Jenže u mně je to nutnost.

No nic, holky, musíme končit, budeme se chystat do vany..Mějte se krásně a bobínci taky, i tančící Karolínka :wink: (Tádík taky tancuje, ale v leže na zemi :grinning: , všichni mi říkají, že bude hudebně nadanej :wink: :grinning: )
12. led 2009 v 17:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
JItuš,teda ty vaše noci,to musí být síla.Mně už by asi hráblo z toho :frowning2: Fakt Ti to nezávidím,snad to Tadíka brzo přejde.Dokážou nás ale potrápit ty naše děti,co?Tak to můžu být ráda,že usne po čaji ,i když občas se v noci vzbudí a prostě se postaví v postýlce a řve.To mi pak nervy pochodujou... :slight_smile:

Holky já mám doma bačkůrky 2.jedny plné-růžové a druhé červené s otvorem ve předu.Dostali jsme je,když se malá narodila,ale má je tak akorát teď,takže než začne chodit,tak ji budou malé :frowning2: Jsem četla,že dokud dítě nechodí,tak by nemělo mít boty,protože při lezení se tím ničí klenba.Takže je nevyužiju,což mě štve.Ale známá z Orlové pracuje v podniku,kde se papuče a bačkůrky vyrábějí(ta mi je taky dala),tak se sní domluvím,ať mi nějaké vezme,větší :slight_smile:
Už se taky občas koukám po botičkách,mají moc krásné,já bych chtěla pro malou červené,tak uvdime,jestli pak na jaře něco seženeme
12. led 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj kočky :slight_smile:
jíto: já vás dnes viděla, mávala jsem jak divá a nic :grinning: šli jste po městě nahoru na konvent, tak před druhou vid? já jela výtahem k mamce do Ok marketu, tukala, mávala, ty si vypadala, že na mě koukáš a prd :wink: :wink: a aspon, že máte klidnější noci, to usínání se nějak přežije vid?to u nás začíná být divoko v noci, usínání ok, ale pak buzení zase i 5x :stuck_out_tongue_closed_eyes: koukala jsem mu do pusiny a asi fakt ty špičáky, na stoličky to nevypadá....
a jíto: cedulku jo? to je divoch :grinning: :grinning: a martínek už má tolik jo? šikulinka a já jsem je ani ještě s kočárkem neviděla, jako těhu jsem jí potkávala celkem často... a tak se k nám stavte s tádou, když máte volno a je vám smutno hm? vojtas je ted děsně protivnej, tak s ním moc nikam nechodím, nakoupit a domů... tak kdyby se vám chtělo, rádi vás uvidíme, už v tomto bytě dlouho bydlet nebudeme, tak se musíte ještě stavit :wink:

kijo: šikulka, tanečnice :slight_smile: a jak budeš dělat ten oběd, to se normálka povaří? já to občas lupnu do polévky, jinak to neumím :sweat_smile: tak prosím prosím o recept, vojtíkovi by určo taky chutnalo :slight_smile:

kytička: a ta beba výrazně pomáhá? je klidnější, když mu jí dáš? nebo jak píše jíta: prostě se nudí, bobíček :wink: ale je dobrej, že u té hrazdičky, tak dlouho vydrží :slight_smile:

no nic, mirek zase kope, já se jdu odlíčit a posilnit na noc, at nemám hlad :grinning: ještě je tady dort a brambůrky, at mám pěknej obličej :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak je to v cudu mleko neni za ty 2-3 h.se stihne udelat jen troska a to tomu jedlikovy uz nestaci.... :frowning2: takze v 6 dostal troch odeme z obou prsou a k tomu 50ml a byl valice spokojenej jede mu to a ted lezel na prsou skoro hodinu on u toho porad chrapa opet vycucnul obe a dostal 20ml a je spokojenej pred 10min.vytuhnul tak doufam ze zase vydrzi do tech 3 a ze se stihne udelat mlicko fakt nerada bych skoncila jen na te bebe ale jedemu...sosa o 106 :grinning: ale aspon pribere...snad!Tak pa holky jdu umyt nadobi a hajat-Domca sice vydrzi do 3 ale pak uz jedeme az do rana po 2 hodkach.a to je pak k ranu dost narocne to se cloveku chce spat nejvic... :astonished:

Tak pa. :wink:
12. led 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :grinning:

Gábi,já ten kuskus malé jen povařím a přidám k zelenině a masu,třeba jako rýži :slight_smile: Nám jsem to dělala poprvé,s kuřecím a kukuřicí a navrh nastrouhaný sýr.Bylo to celkem dobré :wink:

Malá je šidlo,před chvilkou mi v ložnici rozpatlala po linu Rybilku,snad půl tuby.Měla od toho celou pusinu,ruce i ponožky :angry: A ten smrad z toho :slight_smile: A dopoledne vlezla do květináče,hlína byla všude :slight_smile: Pěkně to začíná :grinning:
13. led 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ženskéééé,kde jstééééééééé?????????????

Nám dneska dorazila cyklosedačka pro Karolínku,objednávali jsme ji minulý týden.Vypadá dobře,ještě se uvidí,jak bude vypadat na kole :slight_smile: Taky dorazily granule a čistící tyčinky na zuby pro Kubu,tak má zase zásobu žrádýlka. :slight_smile:

Malá spinká od 19,30.Snědla skoro 200g kaše se zeleninkou,pak se ještě dopila mlíčkem a šla chrnět.Dneska jsem ji koupila doopravďácký zubní kartáček.Tak jsme ve vaně čistily o 106 :grinning: A dost se jí to líbilo.I sama si přejížděla po dásníčkách,občas i po zoubku :slight_smile: Chtěla jsem ji koupit nějaký značkový,dívala jsem se na Signal,ale byli jsme v Plusu a tam měli 2 ks v balení dětských kartáčků za 14,90.Tak jsem to vzala s tím,že to když tak vyhodím.ale jsou super.Hezky jemné,dobře se drží a pěkně barevné.Tak si je necháme.Za tu cenu super. :grinning:

Taťka šel za chlapama z práce,tak tu sedím sama a čumím do počítače.Nuda. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
13. led 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj kijo: tady :grinning:
aaa cyklosedajda jo? teda to se máte :slight_smile: taky jste takoví vášniví cyklisti jako my? :slight_smile: :wink: no a vidíš s tím kartáčkem, nekup to, ty drahé stejně stojí za prd, mám tchyni zubařku a od té doby kupuju kartačky podle tvaru, ty moc tvarované drahé oraly.... jsou absolutně na prd! já si vždy koupím do 20kč a paráda, stejně je to vše na jedno brdo, záleží jak si zuby čistíš a ne čím že? :wink: :wink: :wink: je šikulka, že i sama :slight_smile: my máme prsták, na rády tchýně do roka klasiku nedám... a používáš i pastu? slyšela jsem, že je nějaká pro fist teeth,s minimem fluoru, když to děti polykají :slight_smile:
jinak koukám, že máš doma veselo co? to je drak ta karolínka :grinning: a 200g kaše + mléko jo? teda dobrý, to my dnes neměli ani 20, prostě nechtěl, tak se napil mlíka, to bude brzo vzhůru :-/

u nás klasika, protivno, ale už vydržíme stát i bez držení několik sekund, ale to se mu musí chtít :sweat_smile: a díky s tím kuskusem, zítra uvařím :slight_smile:
13. led 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když se nudíš, tak mi napiš maila, co nového, a taky nějaké fotky pošli, holoto havířská :slight_smile: :slight_smile: .
13. led 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak kijo?? ty jsi beztak zalehla za malou vid? :slight_smile: :wink:
přihodila jsem fotečky z páteční kavárny :slight_smile:
13. led 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nezalehla :slight_smile:
Koukala jsem na 13.komnatu na netu,bylo to o anorexii-hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Segra,u nás nic nového.Posílala jsem ti mmsku.Asi nedošla,co? :slight_smile:
13. led 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi a fotky super.Já tam chci taky někdy :slight_smile:
13. led 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nic,jdu spát.A jako naschvál se mi ani moc nechce,ale to je tím,že tu není polovička moje drahá. :slight_smile: V telce prd,tak to balím.
Zítra budu péct kuřátko.Mňam.Už teď mám plnou hubu slin :wink: :grinning: Tak dobrou děvčata. :slight_smile:
13. led 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale jo, došla, je to sice blbě vidět, ale při troše fantasie...už se nemůžu dočkat února. Neříkej to Karolínce :slight_smile: , ale koupila jsem jí čupr tepláky, bude hezká jako ten Bohoušek Stejskal... jo, a ty tepláky jsou " boys" :wink: . Však uvidíš. Zdarec.
13. led 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek :slight_smile:

Gábi,já taky používám pro sebe obyč kartáček,myslím,že je to Colgate,ale dva ks stály nějak 35Kč.Malé pastu nedávám,ještě je to podle mě zbytečné,hlavně,ať tam nemá ten plak.Dneska už jsme čistily asi 4x :grinning: Prsťáček máme taky,ale tím normálním je to lepší a může si je "čistit" i Karolínka sama.
Jinak já moc cyklistka nejsem.Jára mi koupil v létě kolo,s tím,že budeme jezdit s malou.Tak jsme loni jezdili párkrát,když mamaka hlídala malou.Do té doby jsem byla na kole snad naposledy na zdravce :slight_smile: Ale Jarda jezdil 12 let závodně :grinning:
14. led 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj kijo: tak to tě bude manža pěkně prohánět co? :slight_smile: :wink: mě tchýně objednala nějaké čistící gelíčky speciální pro mimi snad od 3 měsíců, tak vyzkoušíme a dám vědět, i velkej kartáček na pak, tak už se těšíme :slight_smile:
noc u nás absolutní katastrofa a přes den to dohání, spal dvě hodky v tahu a ted zase, chceme jít za jítou a tadeáškem a vojta chrápe, zloduch, doufám, že brzo bude vstávát a tak hned šupnem do auta a pojdeme, už se na ně moc těšíme :slight_smile:
a s tou kavárnou kijo, není problém, stačí přijet ne? :slight_smile: :wink:
14. led 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi,u nás taky noc hrozná.Asi zuby,podle mě ji lezou tak 4 najednou :frowning2: Po půlnoci jsem k ní vstávala snad co půl hoďky a ve 4 ráno zase stála v postýlce a řvala :angry: ano po kojeno pořádně neusla.Dneska ji dám Panadol a uvidíme,ale přes den je hodná.Tak Jiťulu a Tádíka pozdravujte,jo? :slight_smile:
14. led 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky...
kijo: já taky dala, ale nurofen, ted řve v postýlce a nechce spát, ale je protivka, už u jíti ke konci kňoural. ale tádík je šikulka, jak hezky tancuje a furt sebou klepe, živočich živej, to se divím, že ještě nechodí, má elánu jak blázen a dokonce se na mě i hezky smál, sluníčko :slight_smile: vojtík mu tam prošmejdil hračky, takže spokojenost :slight_smile:

no a mirek zítra jede do anglie a bere si notebook, takže vás navštívím až v sobotu... tak se zatím mějte hezky papa
14. led 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holčiny...tak jsem sem zas zavítala.Koukam nic moc. :wink:

No u nas nic nového,celkem v poho papame obcas se vstekame ale asi je spokojene dnes jsme prikrmovaly jen jednou.Ted uz pul hodky spanka a ja pujdu taky.Jinac jsme dnes mely navstevu tetu Pavlu.Byla z Domci uplne hotova jako kazda jina zenska co ma doma velke deti... :grinning: no jo jsme porad malinky...ale snad se to uz brzy zmeni... :wink: No a včera jsme byly v ZR nakupovat -utrácet... :grinning: v kaufaci,na meste v tete a v domackach jak dela Gabi mamca. :wink: ale nevim ktera to je...ale to je jedno :wink: .

Mame takovej problem holky co jste dokrmovaly jak jste zjistovaly teplotu vody kdyz jste delaly Bebu???Nesmi se presahnou 45'C jinac to straci ty urcite latky.... :frowning2: no a kdyz jsem to shanela v drogerce a v domackach tak na me cucely co po nich chcu...tak jsme to vzdaly a verime ze tu teplotu nepresahnem a ty latky se neznici... :unamused:

Tak ahoj a zas nekdy pa.

Jitus slusi ti to v kavarnicce...je to tam pekny co?Se tam taky tesim az tam vyrazime s Domcou a Tadou a holkama...Jo vcara jsme troubily na Jaru kdyz vencil Matesa a nic moc se netvaril.. :unamused: :wink: A co je noveho???Neprijedes na navstevu? ale na dyl....Ctu ze u tebe byla Gaba. tak cau.
14. led 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mam jeste jeden dotaz.Mate nekdo z vasich ratolesti pojistene nebo dane stavebko???My by jsme chtely Domcovy neco zalozit treba jen tak na 5-10 let aby jsme mely prachy kdyby se neco delo nebo aby mel on kdyby bylo potreba jestly nemate s necim zkusenost...me napada to od te Lišky PLUS nako takhle to reklamujou a 3000Kc nakej bonus ale nevim jestly se da k tomu dat pojistka na uraz nebo tak neco asi se budeme muset poradit s odbornikem...jinac zatim dik.Pa
14. led 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak u nás včera byli večer Gabča s Vojtíškem na návštěvce, udělala jsem pár foteček, ale jsou to divočáci, neustále v pohybu, takže se fotilo dost špatně.. :slight_smile: Fotky už jsem přiodila, tak jestli chcete, mrkněte..A dnes ráno jsem Tádíkovi okudlala ofinku, už ji měl strašně dlouhou, pořád mu padala do očiček, sice jsem mu ji česala na stranu, ale jak se pohnul, tak už měl vlásky zpátky v očích a to se nedá..Vypadá sice děsně okousaně, ale co se dá dělat, moc to nešlo, pořád se vrtěl a divočil.. :grinning: A k tomu jsem mu ji brala nůžtičkama na nehty.. :wink: A jinak jsme tu měli půl dne opět pány na stupačky, bordel tady byl zase jak v pr...i, no co vám budu povídat.. :angry: Hrůza..Doufám, že už to bylo naposledy..

Radu - to nevím, my žádné spoření ani pojištění zatím pro malého nemáme, chceme mu ho uzavřít na jaře, až bude mít po 1. narozeninkách..A s tou teplotou nevím, já jsem dělala jen semtam Sunar, ale jen podle oka s tou teplotou, takže neporadím..A neboj, Domča za chvilinku vyroste, bude z něj chlapák, však vidíš Tadíka, i když ten mi teď vůbec nechce papat, potvůrka, mlíčko od mámy to vždycky, ale jinak nicmoc..Prvně začal bojkotovat obědy a teď i sladké přesnídávky a ovoce..Jen křupky ještě bere na milost..Kašičku večer taky plive.Kolikrát mě to stojí spoustu nervů, ho nakrmit..A ta kavárna - však jo, stačí se domluvit a můžeme zase někdy vyrazit.. :wink:

Kristi - chudáci, to budou noci..Kór jestli vám roste fakt tolik zoubků naráz..Ale aspoň budete mít brzo pokoj..My teď nic, spíme dobře - vstáváme jen 2x - 3x za noc..

My jdeme snídat..Papa
15. led 2009 v 08:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsme se po tydnu dostaly konecne ven na prochazku.Parada kdyz se clovek muze projit a je tam celkem solidni pocasi az na tu mlhu ale ta nas netrapi...Jinac dnes Domcu musim chvalit konecne papal bez vstekani cucal jak divej a stacilo mu to z jednoho prsa akorat rano v 7 dostal prikrm.ale jinak v poho...

Ahoj Jitus,no my to taky budem teprve obcihavat ale dame mu to uz od ted nekdy.Jinac Tada je frajer vypada to ze se ti to povedlo sekne mu to.Pekny fotecky.No ja na to kaslu snad to ohrivam akorat aby to tech 45'C nepresvihlo.A ty se divis ze ti nechce jes???Koukne na mamku ta taky neji tak si z tebe bere priklad...nachce byt tlustej... :grinning: pa.
15. led 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek :slight_smile:

Tak my měli zase hroznou noc,vstávala jsem snad 10x,pořád kňourala,ani Panadol nepomohl.NO,síla.Pak už to nevydržel ani Jára a ve 4 ráno si ji vzal k nám do postele,tak před pátou usla.V 7 jsme vstávaly :frowning2:

Dneska u nás byla na návštěvě Hanka s Mikýskem a manželem.Karolínka chtěla Mikymu stahovat punčocháčky...nevím,kde to viděla :grinning: Furt na něho útočila :slight_smile: Ta se neztratí.

Jituš,malému to moc sluší,vypadá to dobře,jsi šikovná,já bych asi měla strach.Ale nám stříhání nehrozí ještě hodně dlouho :slight_smile: Asi to budeme mít s Gabčou stejně :slight_smile:
A s tím jídlem to máme stejně,jí prostě všelijak,ale oni prý mají takové období,tak snad to bude zase lepší.

Kytičko,to je fajn,že přikrmujete tak málo.Třeba se rozkojíš a bude to zase v pohodě.To by bylo lepší,ne? :slight_smile:
15. led 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kijo,to vis se bych byla rada ale muzu rict dnes se zase plnily dobre jak kdy... :angry: ale ted navecer dostal 40 to mu vazne nestacilo...Ale dnes jsme byly u pana Dr.a tan nas pochvaly zacina se mu konecne delat podkozni tucek a pribral mame 3,63kg a 57cm. rostem jako z vody ale me to neprijde... :grinning: no a dr.rikal klidne prikrmovat i vic kdy bude zadat....takze ted rve a jseme krmit krmime na etapi on me u toho spi...zatim pa.
16. led 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky :slight_smile:

Kytičko,tak to už je celkem dlouhý,Dominiček
:slight_smile: A neboj,on začne pořádně přibírat.Třeba je lenivý tahat od Tebe :slight_smile: A víš co,hlavně,že bude mít napapané bříško a bude spokojený.Malá taky kolikrát usínala u kojení.A teď vlastně taky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

My dnes byly dopoledne ve městě,taťka už po obědě nešel do práce,tak jsem šli ven,na rybník.Malá pak nechtěla doma usnout,vzdala do až kole 16,00,tak jsem ji zase po 17 budila,aby spala v noci a už chrní.Dneska byla celkem hodná v noci,tak uvidíme dneska.Jára šel do čajky a pak nejspíš na pivo,tak snad bude klid :slight_smile:

Holky,dneska jsem viděla hroznou věc ve městě.Asi se mi budete smát,ale jak jsme jely s malou,tak kolem nás proběhla nádherná veverka a skončila přímo pod kolama auta :frowning2: :frowning2: :frowning2: Já jsem byla v šoku a nějaká ženská za mnou řvala,že se ještě hýbe,já koza jsem se otočila a ona se fakt chtěla zvednout,chuděrka. :frowning2: To už jsem nevydržela a tekly mi slzy :cry: :cry: :frowning2: Fakt jak malá,ale já za to nemůžu.Tohle nesnáším,jak jde o zvířata,tak jsem v pr... :unamused: Tolik lidí jsem viděla umírat a relativně v pohodě,určitě jsem u nikoho nebrečela a kvůli veverce řvu.Já jsem fakt vadná.Ale v ten moment mi to bylo jedno.Ale vidělo to hodně lidí a všem to bylo líto,co jsem pak slyšela za sebou a kolem sebe.Ale jen já jsem nejspíš uronila slzu.Tak se mi nesmějte :frowning2:
16. led 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem ho snad dokojila uz mu zase nic ani z jedne neteklo tak se trochu vsekal ale ted prikrm dostat nemuze mam nu ho davat ob jedno jidlo.ale kdyz jsem ho polozila do postilky tak zaviral oci takze usne v poho a za dne hodky znova...je to des to buzeni... :unamused: ale co nadelame potrebujem pribyrat tak musime papat papat papat...

My dnes byly v N.M.N.M ja tam byla na kontrole jezdim tam se stitnou zlazou a pak jsme byly taky v Zr ale jen v hyposce a v convente v textilu a u mamky a pak jsme jely k tomu deckymu Dr. do Nizkova.a pred chvily odesla navsteva kamoska s rodinou.donesly Domcovi krasne oblecky a kousatka...jinac dnes bylo nadherne skoda ze jsme nestihly jit jeste ven s kocarem ale kdyz to vydrzi tak pujdeme zitra.TAK se mej pa.
16. led 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AHOJ HOLKY :slight_smile:
tak mě notebook nakonec zůstal, ale nestíhala jsem, včera jsem tu měla mamku a pak jsem šla chrnět, je to náročný, vojta je divočák, dnes si dokonce sám stoupl, bez držení a asi půl minuty stál a čučel, co se mu to povedlo :slight_smile: je to šikulka, od té doby se pořád pouští a občas nějakou drštičkou dá :sweat_smile: takže se připravuju, že za chvilku bude chodit opravdu sám, no má na čase, tatka běhal už v 9. měs. a já v 10.měs, tak to aby na sobě pracoval :grinning: to bude něco, až mi nebude chtít sedět v kočáře, ale běhat....
kijo: v pohodě, já se ti nesměju, neměla ses otáčet, ale já bych se taky otočila a pak bych taky řvala, jseš citlivější, horší by bylo, kdyby ses v tom vyžívala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a spinkáte špatně kijo jo? chudáčku, ale my taky, budíme se normálně po dvou hodinách ble :stuck_out_tongue_closed_eyes:
takže kytička: klídek, my to buzení po dvou máme i skoro v 10měs., u vás se to může brzo spravit, malej naroste a bude pohoda, vydrž :wink:

no nic, jdu se najíst, umýt... mirek má přijet v noci nebo spíš ráno, mám o něj strach, celej den je na nohách, hlava mu šrotuje (jak furt musel mluvit ang.) a ted čeká na letišky, pak let a vyzvednout auto a zpět domů, to je z prahy asi 2,5hod. , tak aby dobře dojel a nešlapal na to,co on někdy rád !!!
16. led 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek