• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Ahojky kočky, tak Tadík mi usnul, tak mám chvilku čas. Včera jsem byla dopoledne na městě a pak jsem vařila malýmu - nesnědl skoro nic, hajdalák, a Járovi jsem smažila žampíky - měl odpolední. Taky už nám došla autosedajda pro 9 -36 kg, krásná, tak mám radost, kdyby něco, tak můžeme směle vyrazit do světa.. :slight_smile: A taky nám došly thermo punčošky s Křemílkem a Vochomůrkou, prcka jsem v nich vyfotila, tak fotky pak dodám :grinning: Jsou úžasně prďácký.. :wink: No a odpoledne jsme byli na městě s Gabčou a Vojtíškem, Táďa celou vycházku prospal, to už se nám nestalo teda hooooooodně dlouho.. :slight_smile:

Radu - ahojky, rostete, to je dobře, my teď fakt spíš hubneme, protože nebaští, momentálně je u nás v kurzu jen rohlík s Kiri nebo Lučinou a ty tyčinky Kiddiboo, je to lump..Dnes teda naštěstí spapal snídani - banán s bílým jogurtem, ale oběd beztak zase už nebude..Je to hajzlíček, jak já mu říkám :grinning: A co stepper a ty ostatní věci, už došly? Steppuješ o 106? Já jsem teď 2 dny nějak moc nestíhala, jen dneska ráno jsem tomu chvilku dala, ale odpo jdu do bazénu, tak si to vynahradím. Volala mi Zuzka z Polničky, jak se mnou dělala na Tokoze, víš? Tak prý drží dietu a jestli nepůjdu s ní plavčit, tak jsem byla ráda, nikoho jinak nemůžu sehnat, tak vyrazíme spolu..A ještě si svezu zadek - jede samo autem :slight_smile: No a co noci? Nám už těch pár lepších asi skončilo, dnes jsme vstávali tak 6 - 7x, dobrá otrava, ale spíš to dělá jen tak ze zvyku, na zoubek mi to zatím moc nepřijde..Nevím..

Kristi - ahojky, já se Ti vůbec nedivím s tou veverkou, ba naopak, chápu Tě :wink: Já jsem v tomhle stejná, taky bych to určitě obulila, kór kdyby to bylo přede mnou.. :frowning2: Jednou někdo zajel taky přede mnou malou myšku - je to teda už tak 6 let určitě - šla jsem zrovna s kámoškou ven, a taky jsem ji tam obulela, kámoška na mě čuměla jako na debila, že bulím kvůli myši, ale nemohla jsem si pomoct..Taky mi vadí když trpí zvířata, a to hodně..Jak píšeš to s těma lidma, tak jsme na tom fakt stejně..
A Karolínka papá teď pěkně? Já jsem z Tadíka někdy už fakt na mrtvici..Jíme opravdu čím dál míň, ale kdoví, jestli to není rozmlsanost, křupky, piškot atd., to by mu jelo, jen ty obědy jsou pro něj hnusný, a občas už i sladké přesnídávky, ty dřív miloval..

Gabi - tak co Mirek, už ho máte doma? A jak mu to dopadlo, dobrý? Určitě jsi pořádně nespala, než přijel, že? To já znám..A to nemusí být Jára v Anglii, ale jen tady někde ve Zr v hospodě.. :grinning: No a Vojtíšek je šikulka, Táďa je pořád jen plazílek obecný, na nožky se mu teda vůbec nechce, ale když leží, tak se občas převalí na bok a vypadá to, že si i sedne, ale pak se zase překulí zpět a pohoda jazz.. :slight_smile: Představ si, že včera chrněl ještě celou cestu domů, co jsme šli od vás, já jsem letěla jak blázen, měla jsem strach, že se vzbudí a bude řívat, ale on nic, spal pak ještě asi i dalších 50 min doma, někdy do čtyř..Pak mu přijel děda a divočil...No a usnuli jsme někdy v devět, z toho jsem měla strach, že nebude chtít večer do hajan, ale ušlo to, docela i beze scén.. :slight_smile:
17. led 2009 v 10:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jitus,no jsem nasrana objednavaly jsme to v po.a myslela jsem ze to dorazi v patek a nic tak doufam ze v pondeli...Jéééééé bazen hned bych sla s vama.Taky zacnu chodit hned jak to pujde tad jeste porad mam spodak takovej rozhasenej jeden den nic druhej den trochu jo...no hruza,.. :unamused: :angry:
Ja se se Zuzou potkala vcera v Hyposce.tak jen tak jsme prohodily par slov a mrkla na malyho a pak prisla segra tak jsem sla..Jinac u nas noci jsou v poho dam mu kolem 11 a pak kolem 3,5,7,9,... :wink: se od te 3 budi sam po 2 h. :unamused: ale hlavne ze papame i kdyz obcas bych mu nejradsi obcas naplacala.... :grinning: kdyz se zacne vstekat.No nic jdu dodelat obed.Tatka ted dodelal utopence tak tam muzu jit pokracovat...pa pa
17. led 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

JItuško,my máme taky pořád problém.Teď obědvala a po třech lžičkách nechtěla otevřít pusinu.Tak jsem otevřela přesnídávku,přidala ji to k tomu obědu a zase jedla.Někdy je to hrůza,musím se držet,aby nedostala po prdelce :grinning:
On možná fakt jen zkouší,jestli mu nedáš něco jiného,lepšího.
A jsem ráda,že to máš se zvířatama stejně,že nejsem praštěná jen já :wink: :slight_smile:

Jinak jsme byli dopoledne ve městě a teď pojedeme ještě za chvilku asi do Kaufu,se jen tak mrknout.Včera jsem koupila v Albertu plínky,Huggies premium jen za 204,50Kč,je jich tam 66,takže super cena,ale dneska už neměli naši velikost,samozřejmě,tak lituju,že jsem včera nekoupila aspoň 2 balíky.Jsou fajn. Uvidíme,jestli něco koupíme ve Zr.

Tak co Gábi,už máš manžílka doma?Já jsem teď ráda,že Jára nikam nejezdí,přes zimu jsou vždycky ve Městě,tak je to fajn,že je s náma :slight_smile:
17. led 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme zpátky z Kauflandu,zase plno peněz v čudu a pořádně nic nakoupeno :wink: Jen malé jsem koupila rýžové chlebíčky,tak se těším,jak se bude tvářit :grinning:

A Gábi,taky jsme si přivezli pomelo,tak bude večer mňamka u Tv :slight_smile: :grinning:
17. led 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
KIONKO-není tvému manželovi kolem 33let?já jsem ho parkrát viděla na hřišti v novém městě.od vidění ho znám. :slight_smile:

GABI-už se ti manžílek vrátil?já zítra jedu domů.jsem u našich v březí.jela jsem se podívat do rodného bydliště,do kapely,dechovky a za kamarádama.kačenka je tu neskutečně hodná.někteří sourozenci ji viděli poprvé a byli z ní celůí vedle.pořád se dohadují,kdo bude vozit :grinning: takl malá je pořád venku :grinning:
17. led 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro cvachnu - segra taky ses neska jeste mohla stavit, sme rikali oba dva, hlavne mi drz pesti zitra delam hroznou zkusku z vyzkumu, takze esi to nedam , tak nevim co budu delat, jinak anula ma dalsi bambulu v puse takze dalsi zoubek se kvedla ven, pozdravuj svagra, sem ho dluho nevidela a doufam ze za 14 dojedes
18. led 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata,tak kde to vázne?To nemáte žádné novinky? :slight_smile:

My jsme dnes po obědě šli ke tchyni a pak ještě k babičce,malá byla hodná,na to,že spala odpo jen1/2 hodinky :wink: Teď večer usnula ve 20,anad se zase nevzbudí ve 4 ráno jako dneska :slight_smile:

Jíťo:tak malá už mi dneska nechtěla jíst bílý jogurt.Až když jsem ji tam dala banán,tak ho vzala na milost.Asi ji začnu kupovat ovocné,už ji ty bílé asi lezou krkem :wink: Nevím.Oběd snědla,až když k tomu měla přesnídávku :wink: Potvora moje malá :wink:
A jak bylo na bazéně,užila jsis to?
18. led 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
cvachno:manžovi ještě není ani 30 a na hřiště nechodí,možná ho znáš od někud jinud :wink:
18. led 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
nestíhala jsem psát, tak se nezlobte, včera večer jsem se věnovala manžovi, dorazil v sobotu ve 2:30, tak byl pěkně stahanej a v pohodě, je to můj borec, spíkuje o 106, to já už bych asi byla v pr...., jak jsem na mateřské, ale je pravda, že hodně ještě rozumím, jen ale i mluvit že :sweat_smile: no a dnes jsme byli celý den v brně na nákupech, hroznejch lidí, ale vojta seděl v kočáře a čučel a nedutal, tak jsem si koupila ve slevě džíny a tričko, tak spokojenost... mirek taky něco, ale slevy teda žádnej zázrak :angry:
kijo: taky jsme ted jedno pomelo s manžou slupli, koupili jsme si asi 4 a máme už jen dvě a to byl mirek v kaufu včere k večeru :grinning: pomelová závislost co? :grinning: :grinning:

teda holky, dětičky vám s pápáníčkem stávkujou co? to je mrzuté, snad je to brzo přejde, budu moc myslet!!!kijo, nám ty rýžové moc nejeli, nám spíš takové ty styl dexi kukuřičné... ale kupuju je hl. ve zdravěnce...
jíto: a malému ty křupky vyzkoušej nedávát, třeba tě mrška malá fakt jen zkouší, jsou to ale vyčůránci :grinning: :grinning: když bude mít hlad, tak by měl slupnout vše, budu myslet!!!

no my ted papáme moc hezky, ale nebudu se rozepisovat, nebo mě sežerete :grinning: :grinning: :grinning: vojta je ale hoodně živej, tak si říkám, že když jí víc, tak to asi vyběhá, kolikrát řve, že chce jíst, jak je hladovej a mléko mám asi fakt vodu a v noci skoro vůbec nepije, jen zadudá, odtrhne se a chrápe a já mám zase malá nenalitá prsa :unamused: no ale co, už by to kojo mohl omezovat... koupila jsem mu sunar bez laktozy, jak nesnese ml. výrobky a dělám mu z toho kaše...ale je to hnus sunarovej od nestlé, ale vojta to i jí, chudák, já bych ty náhražky mlíka vyhodila hned ze sebe ven ble :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi fakt zlatá mateřina a kor když si maminky dají čokošku, to je pak kakajíčko sladké že? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jen jsem líná mu mlíko odstříkávat do kaše každý den, to fakt dělat nehodlám, to mu dám radši po kaše cucnout...
18. led 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holciny,tak si predstavte ze jsem se sem odpol nemohla dostat...prazdna stranka a napsalo to hotovo ale ted uz jsem tu. :grinning:

Pred chvily jsme se vratily z vychajdy.Bylo tam krasne akorat ta cvachta na silnicich... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Domca jeste spi v kocarku tak ho necham a pak ho musim zbudit na papani vzdicky kdyz se vratime s cerstveho vzduchu tak pak spinka jako dudek... :wink: Jinac vcera jsme cestovaly do ZR i s kocarkem a babicka vozila...cela nadsena. :grinning: no a pokud to vyjde tak ve ctvatek jedeme do ZR opet a asi pujdem s Jirus a Tadou.Malem to nedopadlo mely jsme problem s kocarkem ten smejd se nechtel slozit do auta uzj sme normalne uvazovaly ze koupime nake golfky levne aby zustaly v ZR a tady ten kocar mely doma .. :unamused: ale tatka byl sikovnej a spravil to tak snad.. :wink: uz se moc tesim.

Gabi,tak to jsme na tom stejne...tan muj malej nenazranek basti taky furt az se z toho vzdicky poblije :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: ale muze si za to sam vzdicky kdyz se zacne vstekat ze uz to netece tak si ublinkne a chce hned pokracovat na druhem prsu a kdyz za 2 hodky znova tak tam skoro nic nema nakdy mu to staci a nekdy domichame bastu do injekce dneska rado toho mel opravdu malo tak dostal 40ml.a to i v noci dost piju a mliko poradne nikde.. :frowning2: ale pres den to celkem jde..

Kijo mas pravdu taky jsme byly vcera v Kaufaci petikilo v cudu a taska prazdna...ale zjistila jsem ze v Kaufu to maji vse mnohem levnejsi nez v Hyposce... :unamused: ale stejne to stridam :wink:

Jitus Zijes???Nebo ti je po vcerejsku spatne?? :grinning: :grinning: :grinning: co je noveho?
19. led 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda :slight_smile:

Kytičko,taky jsem tu nemohla dostat,asi měli nějakou poruchu či co.Ale už se mi to stalo víckrát,že to nešlo.jednou dokonce celý den :frowning2: Kaufland je určitě levnější,jen mě štve,že se tam nemůže platit kartou.Což mi většinou platíme jen tak :wink: Ale větší nákup se určitě vyplatí udělat tam

Málá dneska ráno protestovala i nad sladkým jogurtem,potvůrka,ale nakonec ho teda snědla.Fakt už nevím,co bych ji měla dávat :wink:
19. led 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to ti neporadim pac takovou skusenost jeste namame... :wink: my mame mlicko a prikrm a stejne si kolikrat jen tak hraje nebo co to na me skousi... :grinning: oni v Kaufu neberou karty?to cucim ja myslela ze to uz berou vsude... :confused: no ja taky obcas rada platim kartou.tak to aby zaridily jim to tam navrhni.Kdyz si to zaridil i blbej Lidl tak to je uz co rict...
19. led 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, jdu jen na skok....
kijo: tak to nevím, co na ní a ani čerstvé ovoce jako banán nepomáhá? nebo jí k tomu zkus dát nějakou tu sušenku třeba sunarku s vitaminkama, třeba ti to veme, když si k tomu bude přikusovat :wink: to vojtík rád, i když u nás ted vítězí kukuřičné a jáhlové křupky, ty jsou nej :slight_smile:
a s tím kaufem a kartou je pěkně na prd, ot máte pravdu, dokonce se nám jednou stalo, že nám chyběla dvacka, trapas :sweat_smile: ale co, tak jsem si říkala, že nepůjdu kvůli dvacce vybírat, když neberou karty (já platím kartou skoro vše, kromě pečiva v enpece), tak jsem jim tam nechala jeden sýr a prodavačka říkala, že se to tam děje denně a ne jednou :wink:
kytička: návrh bude asi na nic, celá sít kaufland po celé čr nebou karty, s tím jsou známý, prostě nechcou :unamused: :unamused:

no nic musím končit, dobrou a kijo hlavně zítra papavou :wink: pa
19. led 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak dnes jsme měli docela pohodovou noc, vstávali jsme jen 2x a naposledy před šestou, jen ještě v 5 mě vzbudil taťka se psem.. :slight_smile: A včera jsme lítali po městě, trošku jsme nakupovali, hlavně jsem teda šla na město kvůli pondělní akci v Rossmannu, měli tam 4 litrové Jary za 96 Kč, jenže co myslíte, když jsem tam přišla, neměli už ani jeden :angry: Takže nic, no..A dnes vyrážíme na vychajdičku se psem a odpo půjdeme asi naprotri taťkovi do práce..Vůbec nic se mi teď poslední dny nechce - a to bych měla žehlit a uklízet, i tu podlahu jsem vytírala naposledy v ne, ale padla na mě nějaká lenora nebo co.. :frowning2:

Kristnko - no v bazéně úžasný, akorát kondičku nemám teda už nicmoc.. :slight_smile: Ale odpočala jsem si a pak jsme ještě zašlys tou kámoškou na hodinku na kafíčko, mňam.. :slight_smile: A od konce léta mám nové plavky - sice jednodílné kvůli zdevastěnému břichu, ale myslela jsem si, kdoví jak nejsou pěkné a v bzéně čumím a úplně ty stejné měla asi tak 60ti letá babča, co tam byla s vnučkou, no super, fakt.. :grinning: :slight_smile: V so snad půjdeme zase, ta kámoška bere dietu vážně, já už tolik moc ne :slight_smile: , ale zaplavčit bych si zase šla, pokud bude Jára ochoten hlídat Tadíka..Jsme si říkaly s Gabčou, že bychom někdy vzaly kluky tady do toho malého bazénku a já se těším na léto, to budu brát Tadíka do toho venkovního bazénu, co je na 4. ZŠ, sice je to tam maličký, ale lepší než nic, nám to bude zatím stačit.. :slight_smile: A jinak jak píšeš s tím papáním, tak jsme na tom asi fakt momentálně stejně, taky už nevím co by, co mu mám dát, aby baštil, je to lumpík..Včera měl jogurtek s meruňkami a ten mu fakt jel, stejně tak banán nebo jahodovej dezertek od Hami, ale oběd mi zase plival, a to přitom bylo tak dobrý, že bych to klidně snědla i já :slight_smile: Člověk se s tím patlá a pak to může leda tak vyhodit..A rýžové chlebíčky u nás žere leda tak pes..Taky zkoušíme čistit zoubky, ale moc velké úspěchy nemáme, nechce, za žádnou cenu..Tak nevím co s ním..

Jo a my do Kaufu nechodíme, máme to moc z ruky, jak není auto, tak je to blbý, ale ani se mi tam teda moc nelíbí, ale nalákaly jste mě na to pomelo, ještě jsem ho nejedla, budu muset taky někdy vyrazit a koupit si ho, ať ochutnám ten váš zázrak.. :grinning: Kupuju si jenom Tomu s příchutí pomela a jasmínu a ta je fakt strašně dobrá..A kartou neplatím vůbec, takže tohle taky neřeším.. :slight_smile:

Radu - neboj, žijeme, ale jak jsem Ti včera psala, Tadík má teď docela protivný dny, takže není nějak moc čas..S tím stepperem je to teda bordel, mně došel hooodně brzo, snad do 3 dnů a to jsem si ho objednávala o víkendu..Ale teď mi začal strašně vrzat a Jára se ho bojí namazat, aby z toho netekl olej na koberec, takže vržu o 106, ale Táďu to zatím nebudí, takže dobrý.. :grinning: Ve čt vás tedy čekáme, ale ještě upřesni čas, Jára přijde ve dvě z práce a já jdu ve tři k zubařce, pak nakoupit buď do Lidlu nebo Alberta a Jára bude hlídat malýho..Odpo taky přijede Majda a v pá s ní budu něco vyřizovat na městě..Taky už to uteče a bude mít jarní prázdniny, ale to ji asi pustím k příteli, Jára bude mít tou dobou celozávodku - fakt super, v únoru - tak budeme mít klid..To chceme dát Tadíka poprvé přes noc k babičce, ale já z toho mám teda trochu strach..No, uvidíme, kdyžtak si tam pro něho dojdeme.. :slight_smile:

Jdeme snídat, tak zatím pa, holky..
20. led 2009 v 07:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,Jituš :slight_smile:
S těma plavkama jsi mě teda fakt pobavila,jsem to četla i Jardovi,tak jsme se smáli oba :grinning: To bych teda byla naštvaná.Ale co,hlavně,že Ti sednou a že se Ti líbí,ne?Já mám plavky z Tesca,CHeeroke,takže zase můžu čekat,že je bude mít kde kdo :slight_smile: Ale prdím na to.Stejně do bazénu moc nemůžu,mám pořád nějaké problémy,teď jsem to navíc zase dostala...hrůza.Buď mám zánět nebo menzes :stuck_out_tongue_closed_eyes: Manžel si fakt užije :sweat_smile: :sweat_smile:
Dneska jsem malé smíchala jogurt se švestkovou frutapurou,tak to zblajzla hnedka,oběd taky v pohodě,ale to bylo asi tím,že jsem dnes vytahovala zamraženou skleničku a ta byla moc rozmixovaná,což se jí líbí,že se nemusí namáhat.Jsem zvědavá,jak odpooledne :slight_smile: Rýžové chlebíčky jí taky moc nejedou,křupky jsou lepší,ale občas ji to dám a pak to sbírám po zemi a buď dojídám nebo dávám Kubovi :slight_smile: A jí tadík hezky kousky?Nebo aspoň předtím je jedl?Málá sní,maso už jí krájím na pidi kousky,ale musí to mít jakoby v omáčce,když je to moc suché,tak to nepolkne,drhne ji to asi v krčku. :unamused:

Gábi,sušenky má malá ráda,dávám ji je.Mně taky chutnají,kdyby nebyly tak drahé,tak si je kupuju i pro sebe :slight_smile:
20. led 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,no tak to jsem nevedela.to cucim kdyz uz je to tak proflaknuty vsude.no jo co se da delat hold do Kauface s plnou penezenkou :grinning: .

Si predstavte dnes jsme mely desivou noc.... :unamused: Domcu bralo boleni briska asi poprvi nikdy jsem to nepostrehla nebo to bylo slabi...vubec nechtel jest hlad mel ale nemohl se pricucnout jak se bolesti svijel.Chudak a dnes to bylo to same jedl ale mizerne...a tak jsem tady mela vzorek od hippu caj prave na ten problem a bylo tam napsano od 1.tydne zivota tak jsem nu pulku udelala a muzu rict ze vypil polovinu jen 20ml a pak krasne usnul za hodku dostal mlicko pil v poho a prdel u toho o 106 takze to krasne zabralo takze ve ct.jedu do Zr a tak mu ho tam hned koupim aby jsme mely dobrotu kdyz mu bude ouvej... :wink: tak doufam ze v noci to bude v poho.

Jitus,no kdyz mas na nas jen dopol.tak budeme holt muset vstavat... :wink: no prijedeme asi kolem 9 nejdyl pul 10 budu se snazit co nejdriv. :grinning: Jo a co se tyce toho bazenu sla bych nekdy s tebou ted to vypada nadejne ze uz je to vse za mnou... :wink: tak se muzem nekdy domluvit a zamestname chlapy aby hlidaly... :wink: :grinning: :grinning: tak treba pristi tyden to ma Honza rani pokud Jara nesmenuje a nebude mit odpol.ale to se jeste domluvime...
20. led 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jdu jen na skok, Jára si nárokuje počítač.. :slight_smile: A já se musím pustit do toho úklidu..Dnes jsme nakonec venku ani nebyli - lenora + hnusné počasí.. :slight_smile:

Radu - chudinka, tak mu taky kup v lékárně rektální rourku, nám moc moc pomáhala, nebo přinejhorším, pokud ji nemáš, mu strč do prdítka teploměr, on se vyprdíkuje a možná pokaká a uleví se mu..Pomáhá i, když budeš pít fenyklovej čajík, přechází to do mléka, mně teda moc nechutnal, ale lemtala jsem ho kvůli Tadíkovi a něco na tom asi bude..A s tím bazénem - Jára směnuje, přece už docela dobu, má opačnou směnu, než Honza, takže to asi nevyjde, leda, že bys Domču strčila tady babičce na tu hodinku co bysme plavčily..Nebo třeba v so nebo ne, my snad půjdeme se Zuzkou zase, pokud si to nerozmyslí.. :slight_smile: A ve čt vás teda budeme očekávat, já Ti dám, že budete muset vstávat, podívej se na nás, já mám radost, když spíme AŽ do 6 :grinning: ..

Kristinko - no, já mám plavky od Litexu, byly docela drahý a doteď jsem je považovala za styl pro mladý, ale teď nevím nevím.. :grinning: Snad to byla jen výjimka a nebudu v nich potkávat stařenky pravidelně.. :slight_smile: Se máš, že už jsi to dostala, já pořád nic a už si přijdu divně, Tadíkovi bude rok a furt nic..Vždyť za chvíli už to budou dva roky co je nemám, mně už se Ti po těch krámech stýská.. :grinning: No a neboj, Jára si taky moc neužívá, a to to ani nemusím mít, člověk je za celej den tak stahanej a urvanej, že na nějakou erotiku ani nemá náladu.. :slight_smile: Nebo aspoň já to tak teda mám, zatím.. :slight_smile: A Tadík taky moc nechce kousky, lump, když je to ze skleničky, tak si dá taky radši..Ale je to u něj jak kdy, někdy plive i to..Teď papáme hlavně jogurty, ty deserty od Hami, Kiddiboo a rohlík se sýry..A křupky.. :grinning: A jaké děláš omáčky? Já mu poprvé včera dala k masíčku trošku smetanky, ale moc mu to nejelo..Sušenky nemá rád..Papa, už jsem odháněná..Snad ještě namrknu večer..
20. led 2009 v 16:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitus.taky jsme dnes nebyli venku je to vazne hnus a ta lenost tu mam taky... :grinning: ale za to muze to pocasi.
To je blbi ze to maji presne opacne tak bud vikend ale to by mozna sel i Honza takze by hlidala babca.To se domluvime.Ji mas pravdu ja si na to trubicku spomenu az doma zue jsem ji uz kolikrat chtela koupit tak jsem mu ulehcila brckem prdnul si a pokadil se... :grinning: ale bylo videt ja se mu udelalo dobre :wink: ten caj si taky koupuim ale piju tan pro kojici taky to obsahuje nake latky proti nadimani ale neni to ono.tak snad to do ctvrtka prezijem a koupim mu to.No a to spani?Jak si to zaridis takovy to mas... :grinning: :grinning: :grinning: driv jak v 9 z postele nevylizame pokud nemusime k dr.nebo tak neco...vcera napriklad jsme spali do 10 a pak jsem mela snidani do postele...to se mam a nezavid :grinning: :wink: a Domca si taky zatim nestezuje po jidle lehnem a spime dal bud spolu ve velke posteli nebo ho prdnu do postilky a spime dal... :wink:
20. led 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek děvčata,Karolínka spinká před obědem,tak mám chvilku.V troubě se peče ořechová bábovka,navařeno mám ze včerejška,tak nic moc dělat nemusím.

Jituško,já to včera blbě napsala,nedělám malé klasické omáčky,jen jsem to myslela,tak,že jí ty kousky musím dávat do něčeho,co má hladkou konzistenci,takže udělám pyré ze zeleniny a k tomu nakrájené maso na pidi kousky,to většinou sní,ale když je to sušší,tak ji to drhne v krku a nepolkne to.Ale chystám se zkusit udělat rajskou,jakoby.Někde jsem četla recept ..z protlaku a koj.mléka.Tak zkusím,jestli se mi neosype z toho rajského.Včera jsem ji nastrouhala do večerní kaše okurku a mlaskala hezky.Když ji dám kolečko do ruky,tak nic moc,ale takhle nastrouhané je to pro ni lepší.Taky jsem koupila nať petržele,rozmixovala jsem ji skoro úplně do hladka a dala zamrazit do kelímku,budu jí to občas přidávat do obědu nebo polívečky.Hned má to jídlo lepší chuť :slight_smile: Jsem někde četla,že dítě po 1.roce by mělo zvládat jíst takovou konzistenci jídla,jako dospělí,tak to u nás nehrozí ani náhodou.Snad nebudu mixovat ještě ve 2 letech :unamused:
S těma plavkama na to prď,určitě jsou hezké a ta babča asi taky měla mladistvý vkus :slight_smile:

Kytičko,my jsme takhle taky kdysi s malou spaly.Lezly jsme z postele až třeba v 9,30.Teď si o tom můžu nechat jen zdát.Dneska zase řádila,pořád sebou škubala,byla hrozně neklidná,vstávala jsem asi 10x.V 6,30 už byla vzhůru.Takže si to užij,dokud můžeš.Až Dominiček trošku odroste,tak už se moc nevyspíš :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. led 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsme se ted vratily z mokre prochazky ja krasne teplo ale trochu prsi tak jsme nasadily plastenku a hura na prochazku.tad jeste spi v kocare.tak mam chvily cas pak zas bude krmeni drave zvere.NO mame velky problem a nevim co s nim dnes v noci jsem z toho byla tak na prasky ze jsem v 1 h.v noci si sla dat sprchu na uklidneni...si predstavte je to uz 2 noc co nechce odeme mlicko vzbudi se jako po 2h. na jidlo tak si ho dam k sobe lehnu si k nemu a ze budeme jist a on chytne takovej zachvat vsteku ze nevim co s nim tak ho zacnu uklidnovat v naruci az je klidnej tak to zkusime znova a bud se chytne a jen u toho fnuka a nebu zacne na novo dneska to bylo pravidelny co 2h. vzhuru na jidlo a jest odeme nechtel po 2 jsem to uz nevydrzele a dala ho hnez jak zacal rvat do postilky a sla do te sprchy a jak jsem ho tam polozila tak hned vytuhnul tak nevim co se s nim deje uz aby umel mluvit a dokazal me to rict no a dnes prez den me to dela taky ale neni to tak hrozny jako v noci prez den vypije i obe prsa sica mu to trva protoze u toho chrape ale aspon ze pije...ja vazne nevim co s nim uplne se me v tom vsteku prohyba hlavickou dozadu a nachce se pricucnout tak doufam ze az se ted vzbudi tak ze s te prochazky bude uklidnenej a bude pekne papat.jinac me vazne klepne. :frowning2:

Kijo no mas asi pravdu az bude vetsi tak uz se asi taky moc nevyspim ale treba to bude spac po nas... :grinning:
21. led 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, omlouvám se, že Váms sem lezu, ale mám takovej dotaz. Neznáte některá Hotel U Loubů je to ve Třech Studních...chtěli bychom tam jet v květnu na prodloužený víkend, tak jestli to má cenu...Díky moc...Lucka
21. led 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Gimulko,v poho.:grinning: No ja to znam na Medlove to je o kousek dal ale tenhle hotel me nic nerika takze bohuzel... :frowning2:
21. led 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jitus tak je to jasny.Pujdeme o vikendu do bazenu Honza chce jit taky.A nekdy pujdem spolu ve vsedni den taky jo?Pujdem hned tento vikend nebo uz neco mas?
21. led 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj gimulko,tak manžel to tam zná a je tam prý hezky.I bazén mají :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. led 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo o bazénu vím, ten jsem chtěla...díky
21. led 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Mně včera vůbec nešlo se sem přihlásit. Nevím, co to blblo.
Kristinko, ty seš šikovná pekařka - bábovka mňam, děláš mi chutě, když nemůžu. Ta koňaková, co jsme měli u vás taky byla luxusní. Jestli ti Karolínka pořád nejí jogurty, tak zkus jí to smíchat napůl s přesnídávkou, třeba jí to zachutná. Mikymu to chutná moc. No, ale jemu chutná všechno, že. :grinning: A s tím, že radši jí mixované si nedělej hlavu. Pamatuješ, jak já jsem taky všechno dávala po kousíčkách ještě v 15 měsících a pak nastal zlom a už ukouše všechno krásně.
Jitus, my jsme měli ze začátku velký scény u čištění zubů. Nenechal si ani strčit kartáček do pusy, vyplazoval jazyk....hrůza. Ale když pochopil, že nepolevím a budu mu to stejně dělat pořád, tak se vzdal a teď už i otvírá pusu dobrovolně. Uvidíš, bude to dobrý, až si zvykne.
Kytičko, to teda nevím, co s tím. Nemám zkušenost. Snad je to jen přechodný.

Gimulko, hotel znám, ale dlouho jsem tam nebyla. Naposled tam byli tchýně s tchánem jenom na večeři a pochvalovali si moc jídlo i obsluhu.
21. led 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,holky,tak kde jste všechny?To nemáte žádné novinky?
Malá už nám hezky spinká,snad bude dlouho,dneska v noci to celkem šlo,tak snad to bude v pohodě.
:slight_smile: A co vy všechny?

Hani,díky za pochvalu.Bábovku jsem dneska dojedla,moc dlouho nevydržela :slight_smile: Karolínce teď ty jogurty míchám s ovocem,to jí jede,zítra zkusím zase holý,jestli ho bude chtít :slight_smile: Teď jí jakž takž,uvidíme.Kaši večer zblajzne,ani nevím jak. :slight_smile:
22. led 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.Teda tady je mrtvo. :astonished:
Kristinko, v pondělí zajdu asi na exkurzi do toho MC, tak jestli vám to vyjde, přijďte taky.
22. led 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani,asi půjdeme taky,okouknout to.Když tak bychom mohli jít všichni spolu,ne?Já bych se ještě v pondělí ozvala. :wink:
22. led 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek děvčata :slight_smile: Co je s váma?To vás prcci tak zaměstnávají,že nemáte ani chvilku? :frowning2:

My jsme byli dopoledne nakoupit v Bille,Karolínka se trošku prospala,ale jen asi 20min.Teď se najedla a řádí v ložnici.Dneska měla "svíčkovou pro děti".Mlaskala jak hrom,tak zkuste taky uvařit...mrkev,petržel,celer uvařit ve vodě s masem do měkka,zeleninu rozmixovat do hladka,přidat 2 lžičky bílého jogurtu(podle chuti),na jemno nakrájené maso a podávat s těstovinami(já dělala s rýží,ale i tak je to dobré).Našla jsem ten recept tady na Koňovi a fakt to malé moc chutnalo,snědla to bez řečí všechno.A to tam měla kousky masa a rýži :grinning: Budu to dělat častěji.
Já teď počkám na Járu,pak se najíme a nevím,co budeme dělat,jestli půjdeme ven nebo budem doma :wink:
23. led 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek