• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Ahoj holky,no ditatko je v poho uz to budou 3 hodky co spinka budeme budet na papani.Ale jen na skok vcera jsme selej den cestovaly byli jsme na navsteve u Jitus.Byly jsme na prochazce po ZR zase zmena no ono jezdit po vsi a ve meste je rozdil....Dneska nam prisly objednane hraci klicky od Fischer Price malimu je to zatim fuck ale ja jsme nadsena paknych 6 pisnicek a popisovani tech klicku jako modre auto,zluty dum,auto troubi.....no super.i tatkovy se libily.Jinac s jidlem nic moc vcera u Jitus bastil o 106 a vecer u babicky uz zase stavkoval v noci taky celkem dobre ale dopol.jsem to mely s revem... :frowning2: tak snad uz ho to brzy prejde...
Dam vam sem nake fotecky jak rosteme... :wink: ale ted uz jdu krmit tak pa.
23. led 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kytičko,vy máte teda spáče.Sice Karolínka teď spí už taky přes dvě hodiny,ale za to dopoledne jen 20 min.Teď byl u nás tchán a šli se s Járou někam najíst a psal mi,že malé koupil děda Mluvící hrnec od FP.Tak jsem na jednu stranu ráda,ale uvažovala jsem,že ho koupíme na narozeniny,tak nevím,co zase budeme vymýšlet :slight_smile: Ale už se těším,Karolínka bude mít 2.Vánoce :slight_smile: Jen ji asi přestane zajímat mluvící šneček,co dostala od nás a s tím si hraje pořád :frowning2:
Přidám do albumu fotky,jak jsme včera malou nachytali v koupelně,je to čuník... :slight_smile:
23. led 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kytičko,malý je krásný,takový bobišek sladký.Hned bych si zase ponosila takové miminečko :slight_smile: A jak se hezky usmívá :slight_smile:
23. led 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukam ze jsme tam daly na stejno fotky... :grinning: akorat my je namame tak srandovni.. :grinning: jo jo hrnac je faj ja ho planuju koupit pristi vanoce nebo k 1 narozeninam.A dnes jsem Domcovi objednala toho pejska od FP moc se me libi a dostane ho jako od me tety dala nam penizky at si neco koupime...to jsem jen rade aspon muzen to co chcem.. :wink:
23. led 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,
u mě nestíhačka přes den sem nemám čas ani mrknout a večer se chci věnovat manžovi a vojta mi ted chodí spát až před devátou,darebák a brzo taky padnu, rostou nám opět zoubky, takže noci stojí za prd, dokonce byly i noci, kdy jsem spala jen hodinu ble :stuck_out_tongue_closed_eyes:
koukala jsem na fotečky, krásný :slight_smile:
kijo: malá je expert na záchod co? :grinning: vojtíka zajímá, když se splachuje, takže taky čunča čunčatá, vždy když jdu na záchod, tak za mnou letí :grinning: :grinning:
kytičko: malej je kouzelnej a koukám, že i hodnoučkem spinkáček, užívej si to :wink:

jinak u nás normálka, až na ty zoubky teda.... jinak hezky papáme, zlobíme, rošťačíme, dnes jsme měli na návštěvě roční nevěstu, konečně taky po dlouhé době nějakou ženskou a vojta jí hned proškolil, vše jí ukázal, zase jí pořád hladil a když mu vzala dozičku se sušenkama, tak jí nabacal, ale v pohodě, jen tak jemnounce, no musel jí pohrozit, aby mu to náhodou nespapala :grinning: jinak stojíme už krásně sami a už si i stoupne sám bez držení, takže za chvilku asi ta líitačka fakt začne, i když se ještě dost bojí a nevěří si, stejně se po chvilce radši chytne, šíša :slight_smile:

kijo: recept zní moc dobře a tu rýži, dáváš jako kousky? já to zkoušela jak domací - malilinké kousíčky nebo ve skleničce a vojta mi to zvrací, fakt vyloženě sní půlku a pak udělá ble a normálně úplně vše vyhodí a dáví se, jinak s kouskama problém nemáme, jíme chlebíček na vojáčky (kousky), brambory taky ok, jen ta rýže zatracená :angry:

no nic, budu končit, mirek se mi tlemí, jak datluju a tvářím se prej u toho jako debílek, tak radši balím.... pa
23. led 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojek :slight_smile:

To máme dneska hezky,že?Hned jsem umyla okno v ložnici,ale zbytek se mi už nechce,tak to nechám na někdy během týdne :wink: Karolínka teď usnula,snědla všechen obídek a šla spát.Včera spinkala jen jednou po obědě,tak jsem zvědavá,jestli i dneska to tak bude.Teď je to s jídlem nějak lepší,ťuk ťuk ťuk :slight_smile: Včera večer snědla dokonce skoro 200ml kaše a pak se ještě dojedla 100g frutapurou a před spaním ještě kojo.Večer ji chutná nejvíce :slight_smile:

Gábi,rýži normálně uvařím do měkka a zamíchám do jídla.Už ji nemixuju ani nekrájím,ale jak jsem psala,malá sní kousky v pohodě,jen když je má v pyré.Takže něco rozmixuju úplně do hladka a k tomu přidám pokrájené masíčko a třeba tu rýži a to s ní v pohodě.Chleba taky jíme na kousky,rohlík taky :slight_smile:
Zoubky se nám taky tlačí,ale furt se nemůžou prořezat.Lezou asi 4 nejednou,ale nějak hrozně pomalu.Dvojka v levo nahoře se už tlačí snad 2 měsíce a teď i trojky nahoře a dvojky dole.Uvidíme,jestli ji to vyroste do 1.narozenin :slight_smile:
A Vojtík je šikula,Karolínka zatím jen všude stojí,drží se jednou ručkou,ale naučila se fakt hezky sedat zpátky,tak už nepadá na prdelku.Jen už dosáhne na sporák a točí knoflíkama,Kubovi jí granule,dneska po něm u misek dojídala rýži,co jsem mu uvařila ke granulím.No,co.Co tě nezabije,to tě posílí :slight_smile:
25. led 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky kde vam je konec???To jste tak zaneprazdneni?Ja uz mam uvareno,vyluxovano a po obede budu vytirat :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a pak kdyz zbyde chvilka a nebudu uplne hotova tak jeste prochazka dnes jsme si naplanovaly smer Rosicka...ale pujdem jen tak na pul cesty az nahoru to je tak na 2 h...takze to az na jare...tak pa.jdeme obedvat. :grinning:
25. led 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky?! Tak to je teda sila uplne na to pr....tak jsme se nakonec na vytirani vyprdla a sly jsme ven bylo tam nadherne..vytirat budu zitra :wink: jo a taky me dorazi stepper :wink: se moc tesim :slight_smile: a taky jsem delala strudlik.Domca byl cely den jak andilek taky nas dnes doatal co dokazal v 1 jidle vsechno snist...nejdriv vypil jedno praso pak pul druheho a nakonec jeste 2x40ml prikrmu ja na to cucela jak blazen a chtel jeste ale to uz jsem rikala ze to neni mozny jenze hned jak se mu to rozlezelo v brisku tak byl v klidu a spal me 4 a pul hodiny...takze parada. :grinning: tak cauky.
25. led 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tam mate nove fotečky. :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kytičko,já na vás nepr... :wink: Koukala jsem ti na fotky...super.Malý je fakt úžasný :wink: A dopřej mu,když má chuť :slight_smile:

My jsme si s taťkou dali šampus a za chvilku půjdu do hajan,zítra jdeme s Hankou do Mateřského centra,tak jsem zvědavá,asi tam bude Karolínka nejmladší,ale to neva,aspoň to tam okouknem :slight_smile:
25. led 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky, nějak zase nestíháme, to je hrůza..Pořád je nějaké lítání a vyřizování na městě, nebo naopak uklízení a vaření doma, když je hezky, tak zase razíme ven a večer už pak nějak nemám sil a hlavně nechci budit Táďu, když máme PC u něj v pokoji - je to blbý, hned bych ho přešoupla do obýváku, ale tam zase jaksi není místo..Do toho mám špatnej zub, tak mi ve čt odpo a v pá celý den nebylo moc dobře, v so jsem se z toho dostala - byli jsme na vycházce a nakoupit v Lidlu, pak se Tadík stavil za babičkou a dědou, v ne jsme ho měli na hlídání a byli jsme s Járou doma..Koukali jsme na film a dali jsme si víno..Ale dnes už mi zase není moc do skoku, ráno jsem byla se ségrou zase něco vyřizovat na městě a teď mě pěkně rozbolelo břicho a hlava, no jde to se mnou z kopce.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Si furt jen stěžuju, co? :grinning: Odpo chci vzít ven Táďu, ať se taky nadýchá čerstvého vzdoušku, ale moc se mi teda nechce..Jak prvně vypadalo, že tam bude hezky, tak teď už to neplatí..

Jo, ve čt, to u nás byla Ráďa s Dominičkem, si Tadík poprvé sám sedl, to byl šok... :grinning: Ale od té doby už to nezopakoval, lumpík!!!Je to prostě fakt pohodář pohodlnej..Teď je jeho nejoblíbenější atrakce stolek v obýváku, dole je odkládací plocha a on tam pořád vegetí, vždycky tam půlkou tělíčka vyleze a pak buď buchne zpátky na kolínka a prcku na zem, nebo jde po čuničce dolů, tak si vyberte.. :slight_smile: Vymýšlí čím dál větší blbinky..Jinak za měsíc máme narozeniny, tak už máme doma mluvícího pejska od FP, je fakt krásnej, doufám, že mu udělá radost. K tomu dostane chodítko - které mu zatím bude stejně na prd - a dortík a je to..Ještě nám mají tento týden přijít pirátky od Nextu s opičkama- objednala jsem mu je na jaro/léto, tak jsem zvědavá, jak nám budou slušet.. :wink:

Kristinko - Karolínka je super - ta fotka na záchodě nemá chybu :wink: :grinning: Fakt dost dobrý, jsem se zase jednou zasmála..Tak tohle teda Tadík zatím fakt nedělá, on lumpačí v koupelně, s pračkou, ale na WC se naštěstí nedostane..Jo a jak jsi psala s tou večeří, to papká krásně, my stále nicmoc, jsem z toho občas zoufalá, obídky skoro vůbec, to už musí být, dneska prskal i přesnídávku, lump..Už jsem to vzdala a dala jsem mu Pribiňák, dostal už i kousek bábovky - no co, za měsíc bude mít dort, tak ať si zvyká :slight_smile: - jinak baští ty ovocné jogurty a naštěstí mu pořád chutná i rohlík se sýrem a dnes jsem doplnila zássoby Kiddiboo :slight_smile: Měla jsi vidět, jak se tvářil na kus-kus.. :slight_smile: A to jsem mu to smíchala s pyréčkem a ještě jsem mu na to strouhala jak trubka sýr..A noci děs - sice vstává jen tak 2x, poprvé okolo 23 hod, dostane dudu, ale nepije, to jen chvilku, pak vyloženě žužlá, třeba 3/4 hodiny, když už toho mám plný zuby a prso mu seberu, tak spustí tak strašnej ryk, no hrůza..Tak ho chovám, konejším a nic, šije sebou, mlátí se, mlátí mně..Nevím co s tím..Dám ho do postýlky a je ještě hůř..Takže to býváme pravidelně vzhůru tak 1,5 hod..Okolo 3 to je nanovo a v 5 vstáváme..No hrůza, fakt..Přitom dřív jsem ho po kojení dala do postýlky a i když nespal, tak si hrál a byl hodnej a po chvíli sám usnul..Ach jo..A co v MC, dobrý?Jo a ještě to mixování - většinou taky mixuju, to pak mám větší šanci na to, že aspoň něco sní..

Radu -ahoj, tak jste byli v bazénu? Fotečky krásný.. :wink: A jen ať papá, buď ráda, my máme opačnej problém, ale spíš jsme rozmlsaní..A co stepper, dobrej?
26. led 2009 ve 13:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
Kijo,no aspon ze tak :grinning:

Jitus,no tak se poradne nadlabni a nebude te bolet bricho :wink: no a ta hlava tak to znam ja to mam vetsinou s toho ze malo piju ale ted musim zaklepat tuk tuk tuk :grinning: ze uz asi 4 dny nebolela tak snad to vydrzi ted se snazim se hlidat co se tyce piti.
Jinac koukam ze to mas porad nabyty to ja se porad nudim... :frowning2:
My byly dnes rano venku tatka ma rani tak nemuze hlidat maliho tak musel se mnou.V so. jsme v tom bazenu byly parada ale byla to drina uplne jsem si odvykla i Honza rikal ze toho ma dost tak jsme se celkem flakaly.. :wink: jo a Zuza tam byla s Pavlou z Pol.a asi za 14 dni jdeme znova abych se dostala do kondicky :grinning: Jinac stepper porad nedorazil cely den na ne cekam tak snad uz kazdou chvily prijedou! :angry:
No a to jidlo se tak prezral ze ted od vcerejska jen zas tak pocucava a po 5-10 min.konec a rechta se na me nevim co to ma zas za moresy... :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme doma, přihodila jsem zase pár foteček a budu vypínat PC, musíme ještě smýt nádobí a trošinku poklidit a hlavně VYSÁT, protože ráno to mám od sousedů zakázaný - to je něco, že?? :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A potom koupeme..Zítra jdeme ven s Gabčou a Vojtíškem a pozítří s bratránečkem, máme toho dost..Mějte se holky..Jo ještě jsem chtěla říct Kristince, že malá je pěkně vlasatá, podle fotek teda aspoň jo..A užíváte si - šampáňo.. :slight_smile:
Papa
26. led 2009 v 17:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jitus tak jsem se stepperu opet nedockala :angry: prisel me ve 4 email ze dorazi zitra maj tam bordel! :angry:
Pred chvily jsme vylezly z vany poprva s Domcou ve velke vane byl uplne stastnej jako blecha :grinning: a nez jsem valezla tak tatka poprve sam Domcu naolejickoval a oblekl do pyzamka.A ted uz hajinka jako hodne mimi. :grinning: No jo nadobi taky ho tu mam plnej drez.ale az po Katce...tak pa.
26. led 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitus pekne fotecky.Ale covece na te jedne fotce v piratce vypada jak holka :slight_smile: ale jinak capky fajn :slight_smile: .pa
26. led 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
kytičko, jíto: fotečky krásný, klučíci jsou kousci :slight_smile:
jíto: pirátka super, kde jsi koupila? mmb? taky zháním, v obchodech jsem nic ještě nenašla samé zimní a na mmb jsem ještě nekoukala, ale včera jsem si tam pro sebe objednala super mikinku a vojtovi super katata na jaro od nextu, to bude frája :grinning:
kytičko: tobě ten stepper nějako nepřejou co? :angry:
jíto: ty furt makáš! na zítřek už se moc těšíme, snad vojta nebude protivnej jak dnes, dnes jsme tady měli těhotou sestřenku, 5. měsíc, už má pěknej pupíček, to jsem čučela a pak maminu a doma nádobí, prání.... ble
no u nás vzeklo o 106, asi fakt ty stoličky tipuju nebo špičáky, ale ty prej jdou až úplně nakonec, tak se nechám překvapit, v noci řve, budíme se min. 10x a přes den taky katastrofa, ani v kočáře nevydrží chviličku :angry: ale přecejen novinku máme, vojtík dnes odpoledne udělal první krůček sám bez držení a ted než šel spát tak udělal dokonce tři, jsem koukala s pusou otevřenou, tak aspoń toto mě za celý uvztekaný den potěšilo :sweat_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
no nic, musím jít žehlit a za chvilku dorazí mirek, zítra vás pořádně dočtu, tak dobrou a klidnou papa
26. led 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata :slight_smile:

No,Jíťo,konečně jsi mezi nás zase zavítala :slight_smile: Malý je perfektní,pirátka mu moc sluší,je to frajer :slight_smile: A vypadá jako Ty,jste si hodně podobní,prostě celý po mamince,fakt :slight_smile:
Taky chceme pro malou na narozky mluvícího pejska,hrnec teď dostala od dědy,tak od nás bude pejsek :slight_smile:
A neboj,jestli si už jednou Tadík sedl,tak to už půjde samo,uvidíš :slight_smile: Karolínka je teď hodně divoká,pořád nám leze k počítači,koupelna musí být zavřená,jinak je hned v záchodě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
V MC to bylo fajn,ale byli jsem tam jen my a jedna paní s 2 dětmi.Karolínka se vyblbla,všude to tam prolezla.Mikulášek si taky hrál,je to kliďas,vůbec mu nevadí,že mu ostatní berou hračky,prostě pohodář :wink:
Malá spí taky blbě,ale to jsou zuby,dneska se mi zdálo,že ji vylezla dvojka dole,ale nejsem si jistá,nenechá si tam šáhnout,takže to můžu zkontrolovat jen když řve,jinak tam nevidím :wink: Uvidíme za pár dní.Už by taky mohly vylézt ty nahoře,ty se klubou už pěkně dlouho.Spí hrozně neklidně,tak snad se to zlepší :slight_smile:
Zítra budu taky vysávat a vytírat,ale hned ráno teda,to by mi někdo zkusil zakázat.Pokud nevysáváš v 6 ráno,tak Ti můžou víš co... :wink:
26. led 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,MAM NOVINU!

Dnes v 12,30 me prisel stepper!Konecne. :grinning: Tak jsem ho hned zajela...500 za 15 min.pekne jsem se zapotila :grinning: a boli me nohy jeste ted :slight_smile: a to uz ma za sebou i pul hodinovou prochazku s kocarkem.Aspon me vytravilo dnes k obedu jsem delala langose a snedla jsem 2 a byla jsem totalne prezrata :grinning: tak aspon nenakynu jako to testo :grinning: :grinning: :grinning:

Jitus pro tebe mam taky novinku.Ted jsem se potkaly s Myší a podrz se.......................je tehotna :grinning: dokazes si to predstavit? My s Honzou teda ne... :grinning: a to uz si planovala ze se s DOmcou budou kamaradit :stuck_out_tongue_closed_eyes: ceka to v cervnu a svatba bude prej taky opici se po te krave... :grinning: Jinac nic noveho Domca me ji nekdy jen 10 min.a pak se na me zacne smat a je po jidle... :grinning: celkem prdel :wink: jenze pak dalsi jidlo me vycuca obe a ma malo nevim co to ma za moresi.. :grinning: :angry: tak cus.
27. led 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,teda nerikejte me ze jste tak zaneprazdneny kazdy den... :frowning2: co porad delate?Ja vstavam s Domcou dopoledne a pak se nudime cely den...poradte me co mam delat abych byla zaneprazdnena jako vy?! :grinning:

Tak dnes jsme vylezly az v 10 me opet napadla chripka uz po 2 letos mam hnusnou rymu a boli me hlava a trochu v krku.Domca odeme chytil rymu :frowning2: ted si taky po jidle hovy na madraci a hraje si z hrazdou v postilce ho to neba tak jsme ho dala na zem zjistila jsem ze zacal vsechno objevovat kolem sebe tak aby mel vetsi rozhled. :grinning: strasne se mu liby Kremilek s Vochomurkou a lustr :wink: tak vam ho vyfotim frajera...zatim :grinning:
28. led 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek :slight_smile:
Kytičko,tak my jsme byly dneska v mateřském centru,takže dopoledne nestíhačka a teď jsem se konečně probojovala k netu :slight_smile: Malá dopoledne nespí,vstávala v 7,30 a usnula až ve 13,30.Tak snad bude spinkat aspoň do 15.Taky jsme se nudily,když byla Karolínka tak stará,jak je Dominiček,ale neboj,za pár měsíců nebudeš stíhat taky. :slight_smile:
Můžeš aspoň cvičit,když už máš doma nástroj :grinning: :grinning: :grinning:

Gábi,nějak jsem úplně přehlídla,že Vojtík už vlastně chodí,tak to máte super,teď už ho snad ani neuhlídáš :slight_smile: Malá se párkrát pustila ve toje a pár sekund se nedržela,ale to je zatím vše.A včera byla havárka,spadla mi z jídelní stoličky,ale naštěstí pod ní byla taška od kočáru s plínkama,tak spadla na to.Řvala jen chvilinku a pak už si chtěl hrát s mobilem :slight_smile: Takže v pohodě. :slight_smile:
28. led 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj no tak to se mate.Ja se tam taky moc tesim az tam nekdy vyrazime treba vsichni... :wink:
Domca me taky uz dopol i odpol moc nespi.spis si hraje ale je hodnej takze muzu delat cokoli jako kdyz spi :grinning: ale nekdy vytuhne kdyz se unavy s hrani :slight_smile: tad treba spal jen hodku.a uz si hraje ale je takovej otaplej namerila jsem mu 37,2 tak mu asi neni uplne dobre asi to chytnul ode me. :unamused: Jo jo cvicim zrovna jsem slezla zatim jen tak z lehka po 500 tak budu postupne zvedat :wink: vcera poprve a dnes uz jsem se tolik nezapotila :grinning: ani ven dnes nepujdem kdyz nam neni nejlip byly jsme jen v obchode a pujdem az v pa. a to jdeme i na 2 mesicni kontrolu jo jo v patek mu budou 2 mesice to to leti... :grinning: :grinning: :grinning: tak pa.

Jitus cvicis cvicis....???A jak se mate v ZR?

Holky mate ridicak a auto?Ze by jsmte mohly prijet na navstevu k nam vsechny.
28. led 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Domcovi je uz lip teploty mu klesla a ji o 106 ted vecer jedl po hodine a jeste 50ml prikrm.takze mu je fajn kdyby mu bylo blbe tak neji.Tak asi jen takova nahoda s tou horeckou.Ale jsem jenom rada :wink: tak cus a udelejte si chvilku pauzu............ :grinning:
28. led 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, copak, tady to moc nežije??? :sweat_smile:
kytičko: tak to je fajn, ale myslím, že 37,2 u prcků ještě nic neznamená, ale když to měl vojtík, tak jsem taky plašila :grinning: :wink: no ta mateřská láska :slight_smile:
jinak u nás klasika, jen vojta dnes byl v noci dobrej a spal až do 9hod. , já už od půl 8 nemohla spát a chodila jsem ho poslouchat, jestli dejchá, takové chrápání je u nás nezvyklé :grinning: jinak je vojtík rošták, dnes jsme byli v heprnově, dm.... a byl moc hodnej a koupila jsem mu na jaro čepičku a je v ní k sežrání, krasaveček :grinning:

a co je nového u vás?
kijo: co malá, pořád se hrabíkuje v hajzlíku? :grinning: :slight_smile:

jo holky, jak často dáváte do pokrmu mrkvičku prckům? jako kolikrát týdně? mě mamina říkala, že jí vojta přijde takovej oranžovo-žlutej, jestli ho prej moc nepředávkovávám, mrkem vám tak 3-4x do týdne a to většinou ve skleničká a není jen 100% mrkev, ale třeba ve 120g jen 20g... tak nevím... vojtík byl vždycky takovej, mi přijde, takovej snědší...

no nic, mirek mě vyhání od pc, tak jdu kouknout na top star, tak dobrou noc papa
28. led 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vid Gabi ja to rikam porad ze tu je nuda nemam co cist... :grinning: No moc jsem neplasila jen jsem se bala aby to neslo nahoru ale dobry koukala jsme ze bych mu ani nic na to dat nemohla pac ty cipky paralen 100 co tu mam od dr.kdyby neco tak jsou od 6-7kg tekze chudacek by nedostal ani to mozna kdyby byly vysi teploty tak by se asi na vahu nahledelo ale v patek jdeme na 2 mesicni kontolu tak mu to reknu a uvidime ale taky myslim ze to nic nebylo kdyz basti tak houby zle :wink: tak pa taky jdu zalehnout jeste teda nadoby.. :grinning: a pak teprve postel tatka si skocil na 2 prej ma po veci zizen :wink: taky bych zasla ale ted kdyz Domca basti kdy se mu zachce tak to nejde tak si asi v patek pozvu kamosku a dame si 2dc u nas doma :grinning: a bude hned zabava.... :grinning: tak pa.
28. led 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak Karolínka konečně usnula,ani neprotestovala,jak byla unavená. :wink:

Kytičko,z takové teploty si nic nedělej,malá teď měla asi 2 týdny pořád po odečtení kolem 37,1-37,3.Ale to bylo asi zoubkama :wink: Horečka se počítá až od 38 st.Dřív by se správně ani neměly podávat léky,ať má tělo mořnost se s tím vypořádat samo.To platí jak u dospělých,tak u dětí. :wink: Tak snad to nic nebylo,ale kdyby byl malý nemocný,tak by mu to stouplo,takže bude v pořádku :slight_smile:

My máme dneska taťku pracovně v Brně,snad dojede brzo.Na oběd jsem dělal jen dušenou mrkev a brambory,zrovna ji jím ,mám to moc ráda.Takový odlehčený oběd.Na víkend chci ale dělat svíčkovou.Pozvu tchánovce,jakože na narozeniny,tak snad se mi povede.Jára se už těší,to on by mohl pořád svíčkovou-rajskou... :slight_smile:

Gábi,já taky dělám mrkvičku tak 4x do týdne a v pohodě,oranžová není.Možná se vám to jen zdá.Když tak zkus vynechat třeba na týden úplně a uvidíte.
My teď zase bojujeme s jídlem,včera už nechtěla svačinu a kaši taky moc ne.Dneska ani snídani,snědla strašně málo,tak jsem ji pak dala ještě frutapuru s jogutem,tak to snědla a oběd taky,ale musela jsem u toho dělat blbost a a pořád ji něco ukazovat,aby vůbec otevřela pusinu :angry: A to měla mrkvičku s růž.kapustou,kuskus a kuřecí.Bylo to moc dobré a nakonec to snědla i s kouskama.Tak uvidím,až se vzbudí,jestli zase bude protestovat nebo co.
Jinak hajzlík jí teď nějak omrzel,za to je pořád u PC,sama si to zapne a vypne,kolikrát čučím,proč se mi to vyplo a malá je pode mnou a tlemí se :angry:

Holky,podívejte se na stránky www.hipp.cz,zaregistrujte se a napište jim meil,že prosíte o vzorky pro dětičky.Já jsem jim psala asi pře 2 týdny a včera mi přišla obálka.Poslali 2 plastové lžičky,vzorek krému na prdelku a na tělo,4 vzorky granulovaného čaje(to vypiju já :slight_smile: ),Vzorek kaší a mlíčka,nějaké brožurky,letáky a taky nálepku na auto-dítě v autě.Taky na stránkách Cannonu můžete nahrát nějakou fotografii a oni vám ji pošlou vytisklou domů.Teď ale nevím tu přesnou adresu,tak se kouknu a hodím vám to tady.Můžete i několik fotek.Prý to pošlou do 5 prac,dní.Jen si tam vyberete tiskárnu,ze které to jako chcete vytisknout :slight_smile: Tak zkuste :grinning:
29. led 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem to našla,je to tady ,ta fotky http://www.yourprint.canon-europe.com/
29. led 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Hloky tak nam dnes dorazil hafik doufam ze se Domcovy bude libit dnes jsem mu postela ty klice a mobil a byl nadsenej tak snad i z pejska... :grinning: ja z nej mam velkou radost... :grinning:

Kijo,tak to je dobry omrknu ty stranky to muze byt dobry jen at posilaji... :grinning:
A ty fotecky taky dobry...Ja zase zkousela tan meric komu je domca podobnej a bomby vyslo nam ze Je to na 0 je to pul na pul... :grinning: a ksyz jsem to zkousela s moji rodinou tak me vyslo ze 3% jsem vic podobna tatovy a to rika hodne lidi... :grinning: tak to jdu omrknou tak zatim jo a tady je ta adresa na ten test podobnosti jo a muzete si tam dat i fotky

http://www.myheritage.cz/m%C4%9B%C5%99eni-podobnosti
29. led 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky, Tadík spinká, tak mám chvilku..Noci jsou teď hrozný, občas mě chytá vztek a říkám si, že bych prcka nejradši už odstavila, jenže pak by mi to stejně bylo líto, takže vesele sosáme i v noci - pokaždé mu trvá než na prsu usne minimálně půl hodinky, někdy i třičtvrtě, no hrůza..Včera jsem si na noc chystala vodičku, že už prsíčko nebude, jenže jsem byla tak utahaná, že jsem neměla sílu na řev, kterej by po nedání prsa následoval, takže jsem to vzdala - stejně jsme vstávali 4x, hnus..Ale už aspoň líp usíná večer v postýlce, jen si tak žvatlá a nadává, semtam fňukne, ale neřičí jako siréna.. :grinning: Takže se to dá..A včera i zbodl celej obídek - skleničku - to jsem čučela, tuhle jsem mu dělala čočku s pórkem z www.varimedetem.cz - kdysi mu to totiž strašně moc chutnalo, ale teď si nevzal ani sousto, opička malá..Dnes obídek taky nicmoc..Zato Kiddiboo, Kiri s rohlíkem, pribiňáky, jogurty, Bebe brumík lodička, takovýhle věcičky, to mu jede.. :slight_smile: No, je asi po mámě, pozná co je dobrý.. :wink:

Radunko - no nazdar, co jsi mi to poslala za hnus na mail? Ty jsi prasisko!!! :slight_smile: Neboj, mě anorexie určitě nehrozí, to fakt ne..Abych Tě potěšila, tak oznamuju zrušení DIETY, nějak mě to nebaví, takže budu v létě špekoun, už baštím steaky, špagety se salsou a dnes jsem dělala sekanou s bramborem, měla jsem i zákusky, tak se o mě nemusíš fakt bát.. :astonished: Gabča Ti potvrdí, že když jsme byli v út u nich, tak jsem snědla skoro celej sladkej pudink, co Tadík odmítl baštit.. :wink: A s tou Tvou nudou - jak já Ti závidím, já se nenudím asi vůbec jak tak nad tím přemýšlím, fakt není čas..Vždyť víš, že Táďa vyžaduje pořád pozornost, taky už dost lumpačí, musím ho hodně hlídat a teď chce pořád číst, takže čteme o 106 :slight_smile: A hlavně nespí jako Domča skoro pořád, spinká jen dopo 30 min a odpo 30 min - to jsme většinou stejně venku, takže z toho žádnej užitek nemám :grinning: I když v tom kočáře teda poslední dobou spí i okolo hodiny..Dnes jsme doma, je hnusně, včera jsme byli venku s Mirčou a Martínkem a pěkně jsme vymrzli, taky Tadík nějak kašle a posmrkává, tak nechci, aby to odmarodil..Nicméně teplotu jsme naštěstí nenaměřili žádnou.. :wink: S tím stepperem jsi dobrá, já to teď od víkendu flákala, musím se přiznat, že jsem necvičila ani jednou, až dnes dopo jsme si dala 900 a večer ještě chci udělat 1000, možná víc, protože jsem nevytáhla paty z domu, kromě toho, že jsem šla nakoupit a na poštu - došla nám teplákovka na jaro s Bořkem stavitelem :slight_smile: Jo a ta Myš - hm, drsný :grinning: To bude teda matka jedna báseň a Tonda otec :grinning: Teda kdoví jestli..Chudák Vláďa.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A Domča snad bude dobrej, když píšeš, že baští, tak to je hlavní.. :wink: A nechlastej furt!!!!! :grinning:

Kristinko ahoj, minule jsi mě moc potěšila s tou podobou, jsi asi jediná, jinak všichni říkají, že je Tadík podobnej Járovi - je fakt, že podle fotek z Járova dětství vypadají úplně stejně - dokonce jsem Tadíka i stejně česala - než jsem ho ostříhala.. :slight_smile: Uvidíme, jak se bude ta podoba dál vyvíjet.. :slight_smile: Na cannon jsem byla mrknout, nechala jsem si tam vytisknout 2 fotečky, tak jsem zvědavá, díky za dobrej tip..A na hipp to taky zkusím, proč ne.. :wink: Karolínka je stejná lumpice jako Tadík, koukám, taky mi pořád vypíná Pc, dělá mu to strašně dobře :grinning: Je to mžik a blik a monitor je černej.. :grinning: :slight_smile: :wink: Jinak blahopřejeme Karolínce k dnešním 11 měsícům..Dnes jsi měla teda dobrej obídek, taky bych si klidně dala, ale Jára by mě s tím poslal někam.. :sunglasses: Ten musí mít jiný speciality.. :grinning: Ale Tvůj myslím taky, píšeš, že je pryč, jinak by jsi určitě taky vařila něco jiného.. :slight_smile: Jo, vidíš, kdy že máš přesně ty narozeniny? To letí, ježiši.. :slight_smile: A taky koukám, že už jste byly podruhé v MC, to se vám tam tak líbí? To je dobře.. :slight_smile: Mikulášek je fakt šikovnej, to Tadík zásadně nepůjčuje to co má v ruce.. :slight_smile:

Gabčo - ahojky, tak co pirátky? Objednány? A kdepak jsi kupovala Vojtíkovi čepičku? Já zatím žádnou na jaro nemám, zato nám došly rifličky z MMA a dnes teplákovka, taky mikinka na jaro, už se musíme pomalu začít vybavovat.. :slight_smile: Těším se na ten Next. :wink: A tu mrkvičku taky dávám tak 4x týdně, ale Tadík byl taky odjakživa takovej snědší, to nám říkali lidi už na jaře a v létě, jakej je sněďoučkej, a to zatím žádné příkrmy neměl.. :slight_smile: A co nočníček, už jsi nějakej sehnala? To naše sezení bylo asi ojedinělý, takže my zatím máme čas.. :slight_smile: To Vojtík je jinej kádr.. :wink: A Vojťulkovi samozřejmě taky vše nej k dnešním 10ti měsícům.. :astonished:

No nic, musím končit, Tadík vstává, od zítra má Jára dovču - zítřek a celý další týden - celozávodka - tak budu mít snad víc času..I když kdoví jestli.. :slight_smile: Mějte se, kočky..
29. led 2009 v 15:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi,mám prosbu,jak dávkuješ malému ty homeopatika?Já jsem si je dnes byla objednat v lékarně,tak ať vím,jak to mám malé dávat :slight_smile:
29. led 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooooooooooj Jitus no to je dooooooooooooooost... :grinning: uz jsem myslala ze jsi se na nas vyprdla.No ten email to jen aby jsi tak nedopadla to jsem jenom rada ze uz te to preslo jen papej jsme tu jen jednou tak co se tyrat hlady.To Domca ten me spi celou noc budi se pravidelne v 23,30 ,ve 3 a v 6 takze parada ale pres den me nespi ted vubec jen v kocare ale vubec o nem nevim porad si hraje ale nekdy u hrani vytuhne :grinning:...takze ja sedim u kompu a nudim se.dnes jsem na stepeeru uslapala 1000 :grinning: parada ale byla jsem spocena jak prase :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a co se tyce Mysi taky jsme zvedava... :wink: ale Vlada s ni nic nema to mozna tenkrat jak jsi rikala ale mylim ze to byl jenom takovej skrat... :wink: No a co se tyce chlastani jak si myslis tak si dam 2dc a to je vse... :unamused: takze neboj ale ne ze bych nesla poradne zaparit jen jak Domca bude na prikrmu jako je presnidavka a ruzne ty kasicky tak se pujdeme nekam vsichni zmrskat jo???treba bouling...

Zitra jsou nam 2 mesice....tak az budeme vedet nove miry tak se ozvem papapapapapapa PA :grinning:
29. led 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek