• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Ahojky kočky, tak dnes jsme vstávali už ve 4, dost nářez, že? To budu večer v osm už zase klimbat u televize a čekat, až Tadík usne v postýlce.. :slight_smile: Okolo sedmé snídal v židličce a normálně mi u toho vytuhl - mezi soustem rohlíku a hltem čaje.. :grinning: Tak jsem ho přenesla do postýlky a chrněl..Ale jen té své půl hodinky..A teď ho Jára krmil - obídek - a taky mu vytuhl v židličce, tak jsem ho přenesla do postýlky a zase chrníme..Pak chceme jít na návštěvu k Járovým rodičům a trošku se projít, tak už se těším, včera jsem se ven skoro nepodívala..A máme na poště další balíček - pošťačka mě už asi sežere... :grinning: Dnes jsem zase uklízela a prala, vařila jsem jen bramborový guláš, nechtělo se mi s patlat s něčím náročným..Zítra jde Jára zase na nějaký bowlingový turnaj nebo co, takže vařit nebudu a v ne bysme měli jít asi na oběd ke skorotchánovcům, pěknej výraz.. :slight_smile:

Radu - blahopřejeme Domčovi ke 2 měsícům :astonished: A co u dr., co nového, co jste se dozvěděli a kolik vážíte a měříte? No, malej je zlatíčko, jen počkej za pár měsíců, doufej, že mu to vydrží.. :wink: Tadík si kdysi taky vydržel nějakou dobu hrát v postýlce s hrazdičkou a byl mooooc spokojenej, ale to už dávno neplatí.. :slight_smile: Jo, včera nám došel letáček, tak Helča otevřela tu svojí "pizzerku", mají dokonce rozvoz po ZR zdarma, pizzy okolo 100 Kč, běžná cena, tak si asi někdy nějakou objednám, na zkoušku..Mají i internetový stránky..Já dnes dala zatím na stepperu 900..

Holky, končím, Tádík je vzhůru..Pa večer.
30. led 2009 ve 12:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Jituš,dneska jsem vás viděla.Byli jsme u Kinského a já čekala s malou v autě na parkovišti.3li jste s kočárkem,mohlo být nějak kolem 14,30. :grinning:
30. led 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Kristinko, fakt? Tak jsi měla zavolat!!! :slight_smile: To jste se mohli stavit rovnou na kafčo, my bydlíme hned v těch panelácích u Kinského.. :wink: Ale včera jsme šli ještě na poštu, u Kinského zrovna Tadík usnul, tak jsem ho štelovala v kočárku do lehu.. :slight_smile: Došla nám mikča s opičkou od Nextu, hrozně jsem si ji pro Táďu přála na jaro..A copak jste u Kinského nakupovali?
No, mimochodem, tady je teda živo, hlavně, že si stěžuješ, Radunko!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Gabča se má asi co ohánět, Vojtíšek je fakt divočák, Tadík je oproti němu fakt strašnej lenoch, ale včera udělal pár "temp" na kolínkách a pokoušel se jakoby stavět u televize a pak ke křeslu - seděla na něm ségra a měla flašku - momentálně fakt jednu z nejoblíbenějších hraček.. :slight_smile:
31. led 2009 v 07:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, nestíhám dočíst...

kijo: to dávkování: chamomila vulg. 3gr. denně před spaním, rozpouštím v kapce vody na plast. lžičce...

hezký víkend papa
31. led 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Gábi,díky.Už dávám,snad to k něčemu bude.Rostou nám 4 zuby najednou,tak hrůza. :unamused:

Jíťo,já bych zavolala,ale seděla jsem s malou v autě,usnula nám tam,tak jsem nechtěla vylézat a stejně jste byli za tím plotem.Ale hned jsem Tě poznala :slight_smile:
Jára tam kupoval něco na poličku,museli jsme dát tiskárnu nad počítač,protože jinak jsme ji měli dole a Karolínka do ní pořád šťourala,tak by zachvilku asi vytrhla dvířka :slight_smile:
Já se chystám malé nakoupit nějaké šatičky na léto,taky už koukám na MMB.Ještě chvilku počkám a pak na to vlítnu,ať máme v létě frajerku :slight_smile:
31. led 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,tak jsem konecne dorazila...vcera jsem cely den cestovaly takze jsme uz na pc nesla.Rano do obchodu a pak k panu Dr.takze mame 4kg hura :grinning: a 55cm je to divny ale minule jsme mely 56cm :grinning: :grinning: no jo holt jeste neumine natahovat nozicky :grinning: ale byly jsme opet pochvaleni jo a Dr z nas udelal 4 mesicni a uz ho chtel ockovat :grinning: ale zdaly se mu ty miry divny... :wink: no a pak jsme odjely z kamaradkam na kafe a vratily jsme se v pul sedme vecer. Jo Jitus ve Zr uz sice nebydlim ale info mam dobre pizzu jsme hned pri otvicacce mela :grinning: jela jsem totiz kolem a koukam ono se tam sviti tak jsem toho hned vyuzila a mely jsme vcera vecu maji ju dobrou mely jsme 10 syrovou bozuzel doslo testo a hodinu jsem cekat nemohla kuli malymu byl v aute a ja venku mrzla u okenka jo stala jsem tam cca 20 min a za tu dobu mely 3 tel.obednavky a prej od rana vubec nestihaly prej jak kdyby se lidi zblaznily...volaly o 106... :wink: ale priste si vezmem dve na vecu jedna je fakt malo. :grinning: ale doporucuju....

No a dnes jsme stavaly v 10 tatku jsme mely v lese a ja vyrabela ovocne knedliky povedli se :stuck_out_tongue_closed_eyes: mnam.no pak se stavila kamoska tak jsme sly na 2 hodky vymrznout ven malyho jsem nakrmila usnul a v pul seste jsme odesly na bazantnici kamarad mel narozky na prasatko...a strejda Vlada hlidal poprve sam... :wink: i prikrm vyrabel protoze nas drobecek se po hodine vzbudil a mal zachvaty revu chtel jist pac to zas cely den flakal a vecer to vzdy dohani :angry: no a v 8 jsme byly doma Domca samo rozmazlenej do plysova a spokojenej jak blecha :grinning: jenze prisla zla mamka a sup snim do postylky jenze zavada na podvozku.. malej rval tak sup cistou plinu to take nebylo ono tak hupky dupky na prso a byl opet spokojenej jako blecha a uz pres hodinu hajinka....no a to jsoume 2 dny zabyty konecne jsem se nenudila.. :grinning: akorat jsem dnes nestepovala a uz to nezvladnu pac me silene boli nohy ted totiz od odpoledne poprve sedim.. :unamused: a odpocivam ale uteklo to krasne. takove akce by mohly byt castejc aspon nake vzruso.... :grinning:

A co vy holky delate o vikendu???????
31. led 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj taky je v ZR tak hnusne?Ja opet sedim u pc udelala jsem dobry obed trochu uklidila a ted jdu valit na steppeu musim dohnat vserejsi rest... :grinning: tak cus......
1. únor 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj kočky :slight_smile:

jíto, radu: jaká pizzerka, o tom nevím, bych si taky objednala :slight_smile:
radu: hezké míry :slight_smile: ty doma vyvářím jak divá co? u nás víc vaří mirek, dnes dělal kuřecí s čínskejma nudlema, zase mě hořela huba, narve všude čili :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak jsme dělali mexický fazole, tak jsem už půlku hrnce do sebe narvala, doufám,že to nepůjde moc do mlíčka a vojtas se nebude kroutit a prdákovat :slight_smile:

no jíto, tebe snad vidí každej :slight_smile: :wink: já zase v pátek potkala vladusku, malá je krásná, hned jsem se musela kouknout do kočárku :slight_smile:

a jakej byl víkend? co je novvého? u nás klasika, v pátek jsme byli v kině, vojta mi to dal včera a dnes vyžrat, maminák hadr, jen jdu třeba na záchod a řev a leze za mnou, má strach, že mu zdrhnu, jako v pátek večer, snad nás to rychle přejde !!!
1. únor 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak my měli dneska na návštěvě tchyni s přítelem,pozvala jsem je na tu svíčkovou.Ještě nám zbylo na zítra a snad i na úterý :slight_smile: Jarda je rád,svíčkovou miluje.A povedla se mi :slight_smile: Tchyně mi byla popřát,zítra mám 24...holky,to tak letí,až mám z toho strach...je to už 5 let,co jsem maturovala,hrůza :slight_smile: Dostala jsem krásnou mikinu HI-Tec.od Jardy dostanu taky mikču :slight_smile: Tak mám zásobu :slight_smile:

Gábi,to se máš,že vaří Mirek.Jára jen občas :wink:
Karolínce dávám ty homeopatika,včera spala krásně,uvidíme,jak to bude dál.Ale spodní dvojky už máme nejspíš prořízlé,tak snad budou ty noci teď klidnější

Kytičko,tak malý přibírá,to je dobře.Však z něho bude pořádný chlap,neboj. :slight_smile:
1. únor 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cico,to je síla, jak to utíká, ještě si pamatuju, jak mamka přijela s malým černým uzlíčkem z porodnice. A ten " snopel " už má svoje malé...a taky si pamatuju, jak jsi mě mlátila vařechou...
Mmch: Já mám po maturitě 10 let, tak nevěš hlavu, ničeho se neboj, Zdenda má taky trochu depku, ale co mám říkat já? :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
S černým a chlupatým uzlíčkem, bo jsi vypadala jako opica malá. A ty uši...papa. :grinning: :grinning: .
2. únor 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty seš morda,segra! :grinning:
2. únor 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a malá už má dole další dva zubany,takže až přijedete,tak ji na Tebe pošlu a uvidíš,jak Tě pohryže. :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata, tak KRISTINCE přejeme vše nejlepší k dnešním narozeninám - konečně jsi dala vědět kdy je máš, tuhle jsem se Tě ptala a Ty jsi to zazdila :grinning: - hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky a hlavně radosti a málo starostí s Karolínkou (a koneckonců i Jardou - chlapi kolikrát dávají víc zabrat než prcci :wink: )..
Jinak od ségry je to pěkný.. :grinning: Taky si pamatuju na tu svoji - vůbec se mi nelíbila a nedalo se s ní hrát, tak jsem byla dooost zklamaná :astonished: :wink:
Se máte s těmi zoubky, nám to teď stagnuje, noci jsou stejně hrozný, dnes jsme byli vzhůru hodinu a půl, bomba, do postele jsem ho nedala, jen na nakojení a pak říval v postýlce, chtěl si asi hrát, jenže na to mu prdím, v jednu ráno..Rozhodla jsem se, že v noci taky končím s kojením, prostě už nedostane, nachystám hrníček s vodou a bude to..Omezila jsi to úplně, nebo prvně jsi dala třeba jednou a až po několika dnech jsi to utla úplně? Já totiž kolikrát kojím tak 3x za noc + ráno když vstáváme, to ranní kojení bych mu samozřejmě nechala..A dárečky super, takový jsou nejlepší, já už si přímo vybírám co chci..A Jára nevaří vůbec, tak se máte Ty i Gabča, i když Ty jen občas, když Jára vaří jen občas.. :grinning:

Gabčo - ahojky, koukám, vy si taky užíváte, v kině, tak tam jsem nebyla tak 2 roky určitě..I když tady ani není o co stát..Tak hlídala mamka? Celou noc nebo jak? My Tadíka nakonec nebudeme dávat na noc k mamce, jak je protivnej, tak by mi jí bylo líto, myslím, že by jí dal pěknej kouř, lump.. :slight_smile: Já dnes byla úplně mrtvá, vstávali jsme zase v 5 s tou dlouhou noční pauzou + 2 kratšíma to stojí za prd..A co Vladuška? Že už sem ani za náma nezajde..Malá je krásná, to je vidět i v albíčku..Pizzerka je vedle Konventu - té hospody - jak dřív býval ten novinový stánek, prodávají ji jen na počkání do krabičky, není to restauračka jako taková, tak jsem to aspoň z toho letáku pochopila, nebo rozvážejí zdarma po Zr, když si objednáš po tel..Už se těším až ochutnám, pizza to je moje gusto.. :grinning:

Radu - no Ty si teda užíváš..To se někdo má, já chci taky někam vyrazit, sakra!!!! :slight_smile: Jára říkal, že aspoň prý nebudete mít rozmazlenečka jako máme my.. :slight_smile: My včera byli u Dolanských na kačeně a v so Jára na bowlingu a já venku s malým - šli jsme doprovázet Marii do práce..Od včera je u přítele, na celý prázdniny..A další týden tu má praxi..
2. únor 2009 ve 13:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Jíťo,děkuji za přání :grinning: Je to hezké. :slight_smile: Jára dnes přišel s kytkou a dortem-beruškou :slight_smile: Tak se těším,jaký bude :slight_smile: Už jsem si ho i vyfotila,tak pak hodím do albíčka :slight_smile: A s tím vařením,abych to uvedla na pravou míru,tak mi uvařil asi tak 4x za tu dobu.Tak asi tak :grinning:
S kojením v noci-dělala jsem to postupně,když se vzbudila poprvé,většinou kolem půlnoci,tak to jsem ji ještě dala a pak až nejdříve v 5 ráno.Co se vzbudila mezi tím,tak dostala cucnout vody.Čekala jsem to horší,ale celkem to šlo.To jsem dělala asi 4 dny a pak už nedostala,jen nad ránem jí dávám,jako snídani.
Dneska ale spala zase špatně,tak jsem ji dala cucnout už kolem 3.Se mi u ní nechtělo stát a hladit ji.A vstávali jsme v 6 :grinning: Všichni 3 :wink: Teď už nekojím ani odpoledne,takže už jen před spaním a nad ránem.Jinak ne.Ale musím jí nabízet pořád čaj,aby více pila,ale s tím moc problém nemáme,tak jsem za to ráda. :slight_smile:
A zase blbě jí...pečivo se u nás nějak nechytá,ovoce kolikrát taky ne,kaše včera snědla asi 1/3 :frowning2: Ráno sice snědla bílý jogurt,oběd taky jakžtakž,ale uvidíme,až se vzbudí,lumpík.Po obědě mi usnula v náručí,byla hotová a už spí 2,5 hod. :grinning:
2. únor 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
To se máš - dortík beruška, tak nám taky kousek pošli :grinning: Dortíky já můžu, už se těším, až bude mít Tadík..Jo a vidíš, jaké máš pěkné datum 2.2., takový dobře zapamatovatelný, min. rok jsem si říkala, že by se Táďa mohl narodit, nebo pak 22.2., no, uteklo nám to o 4 dny..A děkuji za radu ohledně toho kojení, taky to tak teda zkusím, já taky čekám, že to bude zlý, ale třeba mě příjemně překvapí, uvidíme.. :slight_smile:
To vaření - aha, tak to jo, tak to ses měla 4x :grinning: Jára mě jednou - palačinky.. :slight_smile: Ale to už je teda hoooodně dávno, někdy když jsme spolu začínali chodit..No, jinak já kojím ráno když vstáváme, pak v poledne a pak večer před spaním no a v noci a to chci právě odbourat..Naštěstí taky pijeme dobře, hlavně džusíčky, ale bere i čajík a vodu.Jí taky blbě, ale už jsem se naštvala a začínám ho zvykat na "dospělácký" jídlo - včera měl u babičky polévku - vývar - tuhle bábovku, dnes jsem mu dělala bramborovou kaši - jenom teda s másílkem, bez mlíka, s kuřátkem opečeným na lžičce olivovýho oleje a k tomu jsem mu dala broskvovej kompot, tak baštil docela pěkně, je to hajdaláček, kojenecký papání už mu zkrátka nejede..Pečivo naštěstí jo, ale víc rohlíky, chleba ho škrábe v krku - aspoň se tak tváří..A s tím spinkáním se taky máš.. :grinning:
2. únor 2009 v 15:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klidně ji na mě pošli :slight_smile: . Já ji hryžu furt :slight_smile: . Už se nemůžu dočkat, až přijedeme ( kaj je smajlík se srdíčkem? )

Criterska: já si taky myslím, že je to hezké. Kristinka byla vždycky hezká. Stačí se podívat na Karolínku, je celá maminka, akorát máma byla kapečke víc tlust´oušek. Jinak jsou jak originál s kopií. Určitě z ní vyroste krásná slečna a vysoká, vysoká bude po mně :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jinak i na tom malém stvoření jde vidět, že smysl pro humor jí taky chybět nebude, prostě z ní bude samica jak má být. Navíc, když má mámu chacharku. Jinač dinka za zastání, ona mi tu " morduje", jestli já jí ty dárky k narozkám vůbec dovezu, haha :wink: .
2. únor 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale to víš,že dovezeš :grinning:
A dej si nějaké fotky do albumu,ale napiš,budoucí rodiče,jinak by Ti je taky mohli smazat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ehm, já to neumím...Ale však já jsem budoucí rodič, teda pevně v to věřím :frowning2: . Už jsem uvažovala,že udělám album, snad na to bude čas jutro, bo za chvilu jdu sloužit zdraví lidu. Slouží Dancek, tak si nevypijeme ani kafe beztak. A JIP plná, co zrobím.
Jinak už mám pro Karolínku ten svetřík, ted´pletu tu vestu, udělám to, aby to měla na " lepší " ( pamatuješ v Ově? Tepláky na lepší? Hej, já se tomu směju ještě ted´), tak snad se mi to povede. Chci udělat spuštěné rukávky a výstřih taky spuštěný, snad to stihnu, jak dorazíme. No nic, jdu se chystat. Pa.
2. únor 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi - jojo, jsou si holky podobný, ale maminka z toho tlouštíkovství teda vyrostla.. :grinning: A vysoká? No, to asi bude, jen nevím po kom.. :sunglasses: Náš Tadík má taky smysl pro humor, i když občas takovej zvrácenej.. :slight_smile: A fotky si dej, sice jsme Tě viděli u Kristinky, ale jsme všechny holky zvědavý.. :slight_smile:
Jinak my se jdeme ududávat, v noci budu krutá a bude jenom voda, až na 1 vyjímku..Dobrou holky.
2. únor 2009 v 19:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Critersko, Karol bude vysoká po mně přece :slight_smile: , mám 177 cm .Navíc švagr je chlap jak hora, ségra taky není nejmenší. Akorát nemám tu další genetickou výbavu, která naštěstí u Karolínky nechybí. Doufám, že naše malé bude podobné Zdeňkovi :sunglasses: . Zvědavé moc nebud´te, u nás vybrala všechno ségra :slight_smile: . Já si k tomu sednu a zkusím to.
2. únor 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
kijo: všechno nejlepší :slight_smile: na fotečku berušky se těšíme :wink:
holky: vy se máte s tím kojením, to já moc nevynechávám ted ani přes den :frowning2: vojta mi vůbec nechce čaj ani vodu, za den vypije max. tu 250 :angry: ach jo, tak mu dávám mlíčko, kromě oběda, občas vynecháme i odpo, ale ot moc ne...džusíky moc nechcu, na zoubky to je prej svinstvo, sice čistím a to i tím dětských gelíčkem, ale bojím bojím, ale jednou jsem mu zkoušela naředit štávu z jablíček, ale taky žádnej zázrak....
kijo: a co dáváš za čaj?
jíto: aha, s tou pizzerkou jsem to vůbec nevěděla a ty máš nějakej leták, to ti přišel do schránky? nám totiž nic... a táda je šikulka, že papá, tkaový dobrůtky, se nedivím :slight_smile: s tím kinem, byla u nás mamka a hlídala, přišli jsme v deset, ale dobrý... jen vojta si to moc dobře pamatuje, že jsme zmizli a ted řve, jen si jdu pověsit budnu či jdu na záchod, šílenost, noci se budíme asi 20x :angry: mám toho dost, dnes uvažuju, že mu nedám mlíko a hotovo a to plánuji, že ani jednou, tak jsme na sebe zvědavá :grinning: :grinning:

jo jíto: ty opičkové pirátky už nemá nebo aspon jsem je u ní nenašla a já je nemůžu opět nikde sehnat, jednu mi ženská vyfoukla přímo před nosem :unamused:
2. únor 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,ty jo to cucim clovek tu jeden den neni a vy se rozepisete....to je ono. :grinning: tak doufam ze vas stihnu dopsat Domca se ted zbudil ale na jidlo ma cas tak snad...tad si hraje :wink:

Gabi ta pizzerka je v Convente jak je restaurace tak jak tam byla ta trafika tak misto ty trafiky to okenko a muzes si zavolat a domu ti ji dovezou zdarma.vy mate vyhodu me by to do Nizkova stalo nake prasule... :grinning: ale jedou za cas tak se tam stavim a koupim si ji. :wink:
Jinac s tim varenim mas pravdu u nas varim JA jen kdyz me bylo blbe nebo kdyz Domca byl chvily doma a tak jsme nestihala protoze sotva jsme neco zacala delat uz jsem sla krmit tak varil Honza jinac ja...muj osud.ale me to neva me to bavi chybi me to.... :wink: No a jak pises ze Mirek vari s chili tak u nas by to bylo to same furt by chtel jen vse ostre ale na to ja mu prdim nesnasim ospre obcas me vadi i vic pepre... :stuck_out_tongue_closed_eyes: mam totiz popraskany jazyk takze snasim jen nepalivy jidla ale jemu to kolikrat okorenim na taliri a to se pak krouti... :wink: :grinning: no jo vy si vyvarite to u nas jede ceska klasika rikzy,bucek,kure.... :grinning: :grinning: :grinning:

Kijo-mas pravdu roste z nej chlapak :grinning: no a hlavne VSECHNO NEJ K NAROZENINAM....hlavne zdravicko...

Jitus ,tak to ma Jara pravdu u nas rozmazlenec nebude :grinning: doufam!Jinac vcera jsem byla v ZR a v Polnicce.Jely jsme za prababi tak je uz celkem v poho zase zlobila s jidlem nechtela jist ani pit a tak prestala brat vsechny prasky jak se s nema dupovala jak fetek a ji jen ty na srdce tak snad uz zas bude vse O.K.Uz nema ani kocku tata ji musel....byla tak spatna ze jsem mela strach aby malej neco nechitil normalne ji vynechavaly zadni nohy.No ono ji bylo uz pres 10 takze mela na to vek a ted to dela i Rexak nemuze se uz zadnima packama ani podrbat je to uz dedous uz se s tim smirujem ze uz tu asi taky dlouho nebude ale opet si vezmeme vlacaka ale ted uz kratkosrstyho Honza chce cernyho ale ja chci klasiku uz se tesim na prdusku oni maji bomba usi a jsou cely roztomiloucky a bude to dobry ze bude vyrustst s Domcou ze na sebe budou zvykli pac Rex je uz pekna cholera....no tak uvidime jak to dopadne. :frowning2:
No tak to mate fajn Marie se postupne zbavujes tak uz bude nacase aby se odstehovala co? :grinning: Jinac co noveho???Mela jsi pizzu?No jo Kacenka to je mnamka.My mely v nedely kure s nadivkou a dnes jsem delala se zbytku prs rizoto taky basta...tak cus Domca chce hami papi uz me tady nadava jak spacek ja sem usim smat.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Pa
3. únor 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak Vás pilně dočítám, ale nemám už čas odepisovat :frowning2: , Verča už není to co bejvalo, takový to malý miminko co jenom spinkalo, papalo,tak se jí chci věnovat.
Kijo:všechno nej, nej k narozeninám :slight_smile:
Jinak jsem se už seznámila s Gabi, tak uvidím na koho natrefím příště. no ninc holčiny tak se mějte, malá už zas začíná natahovat, tak za ní valím, papapapa :slight_smile:
3. únor 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata :grinning:
Všem děkuji za přání :wink:

Tak my dneska máme za sebou zase hroznou noc,Karolínka se rozhodla,že bude ve 2 ráno vstávat :angry: Jsem ji musela dát nakonec prso,jinak bych se zbláznila,pak se vzbudila před 6,ale nakonec jsme ještě do půl 8 usnuly.Ale hrůza.nevím,co jí zase bylo,že tak vyváděla.

Gábi,dávám bylinkové čaje,nejlepší je od Lerosu,porcovaný,je od 4.měsíce a taky je dobrý dětský Teekane,je na prdíky.Pak máme od Megafytu na dobré spaní a od Apotheke na posílení imunity,ale v tom je máta a to malé moc nechutná,ale vypije.Střídám je,nechám louhovat jen chvilku(pro barvu a vůni) a ne,jak píšou,to by bylo moc silné.Na noc má vodu.Nikdy neměla granulovaný,ani jsem ji nic nesladila.jen ze začátku hroznovou šťávou(dělal jsem doma),ale teď už to nechce :wink:
Dneska jsem íi udělala koktejl na svačinku,rozmixovala jsem jí banán s plnotučným kefírem.Nalila jí to do tekoucího hrnečku,aby mohla pít sama a to jste měly vidět,mně samotné to moc chutnalo :slight_smile:
3. únor 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
KIJO: díky, budu čajíky zkoušet :slight_smile: z noci si nic nedělej, u nás taky katastrofa :angry: nekojím a až o 5 mu dám nejdřív, min. noc 2 hod. hysterák, dnes trochu lepší, jinak asi zuby, budíme se po půl hod. :angry: :angry: :angry:
aaa novinka - už CHODÍME :dizzy_face: je to legrace :slight_smile:

dnes jdem do poradny, tak napíšu, musím letet at stíhame, napíšu pak....hezký den papa
4. únor 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda.

Tak co,Gábi,jak jste velcí :slight_smile:
4. únor 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky koukam ze prckove zlobi vsude... :angry: ja zas s Domcou zapasim z jidlem :angry: nevazi si toho kdyz se me v noci nalejou a i pres den je ma celkem plne a ne a ne jist! :angry: hruza tak jsme si zakazala mu davat prikr protoze ten by mu jel hajzlikovy malimu tak ma utrum je linej nasavat odeme ale pride me ze v noci uz moc jist nechce jen si cucne a zacne ravat histericky i pras den a zacel me opet u jidla usinat tak ho prdnu do postilky a je hned tuhos.Tak dnes vyskousim kdyz se me vzdudi tak mu dam dudlik a necham ho spat a az se vzbudi znova a bude histercit hlady tak mu dam aby si toho vazil protoze me prijde ze po 2-3 hodkych v noci je to uz na nej brzy ze chce spat dal jen se automaticky vzbudi....a ja blba hned vylezu a hned ho dam krmit pritom nechce tak uvidime budeme dnes experimentovat. :slight_smile: :frowning2: jinac nevim a klepne me z nej dnes jsem mela nervy jak ksandy!

Gabi gratuluju k chozeni....a jak jste dopadly u DR.?

Tak zatim jdu na ulici.Pa
4. únor 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, tak máme 10kg a velkou pochvalu :slight_smile:
co je nového? mě vojta po cestě domů usnul a tam jsme čekali přes hodinu, takže jsem se domů dostali až v 5 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, zase nějak nestíháme nebo co..Dnes jsem byla v bazéně a Tadíka jsme měli dlouho na hlídání, babička si ho chtěla užít..Taky jsem si dneska nechala dovézt tu pizzu, ale teda nicmoc, mě zase tak nechutnala, tak nevím, asi zůstanu u staré pizzy z Pizzerky pod věží, akorát si pro ni budu muset sama zajít, tam nerozvážejí..
Gabi - to jste chlapani, nedivím se za pochvalu, Vojtík je fakt šikulka, taky gratulujeme k chození.. :wink: My ani nesedíme nic..V jídle se pořád flákáme, hrůza..A ta pizza se dá objednat na tel., tady jsou internet. stránky - www.pizzatreperenda.cz. Třeba Ti bude chutnat víc než mně.. :slight_smile:

Kristinko - jste všichni teda obříci, hlavně ségra, to je kus baby - co se týče délky.. :grinning: Jinak jste hubeňourky obě, co? :grinning: Závidím.. :slight_smile:

Radu - z toho jídla si nic nedělej, u nás je to ještě horší, i když teď jsme měli dobré dvě noci, tak jsem celkem spokojená, ale přes den to fláká, jak se dá, je protivnej, dělá ksichty, nechce jíst obědy a ani večer kaše, už nevím co s ním, s lumpem..Taky jsem někdy na nervy, a to dost.. :grinning: Bude hůř... :sunglasses:

Vladuško - to je dobře, že jsi zase zavítala, malá si krásně hraje s hrazdičkou, už je to "slečna".. :slight_smile: To to letí, to je hrůza.. :slight_smile:

Dobrou holky, my se půjdeme asi uspávat..
4. únor 2009 v 19:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek