• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Ahoj tak jsem tu :grinning: Gabi no vidis ale s tim cekanim to ti nezavidim to mi tam prijdem a jsme hned prvni max.druzi :grinning: :grinning: no jo na vesnici :wink:.10kg to nez mi budeme mit... :grinning: to jeste bude nervu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jitus mas pravdu pizzerka pod vezi na ni nikdo nema ale jde o to ze tam nemusis chodit a rezervovat si misto...ale v lete muzem zajit s prckama na zahradku pod vez :grinning: to uz domca bude asi v golfaci a bude to jednodusi...Hm? :wink: mas pravdu bude hor ale doufam ze to preziju hele kdyby Domca byl jak Tada v pohode pribiral tak ho vůůůůůůůbec do jidla nutit nebudu az bude mit hlad neboj on si rekne.ale Domca jeste musi bastit pravidelne jinac by se mu tazloutenka mohla vratit...toho se bojim.Jinac by me to tolik nevadilo ze nechce jist kdyz nechce nechce ale ted!Smrade jedno! :angry: Je bazen zase bych zasla...nekdy urco pujdem.tak pa.
4. únor 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Critersko, já jsem obřík, to jo :slight_smile: , ale mám taky vysokého manžela / zaplat´pánbů/, má 185 cm, takže si myslím, že naše dítě bude stopro mega.
Hubeňour nejsem a nebyla jsem nikdy, jsem samica, mám prsa a zadek a o 13 kg více jak Kristinka. Říkala jsem tchánovi, at´vysadí dveře z pantů, jak budu těhotná, bo se tam těma jedněma nevlezu / jsou dvoukřídlé/, mám sklony přibrat, ale co si budeme vykládat, já nejím, ale žeru. A nesportuju, vyjma toho lítání a zvedání v robotě.
Kdybych vypadala po porodu tak skvěle jako séfgra, tak si pískám, ale beztak budu matrona. Nemusíš závidět :slight_smile: :wink: .
5. únor 2009 ve 02:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda :wink:

Gábi,tak to my budeme mít 10 kg asi v roce,když na 10 m jsme měly 9,4 kg :grinning: A taky gratuluju k chození,jste rychlíci.Karolínka se bojí,když ji chytnu za ruce,jako že půjdeme,tak si hned sedne,prostě nechce.A taky jsem včera četla,že by se děti ani za ruce(obě) vodit neměly,za jednu jo,jako přidržování,ale když se vedou za obě,že se tak špatně učí té správné chůzi.Tak to necháme na ní,až bude chtít chodit,tak začne sama.Sice stojí hezky,párkrát už se i pustila,ale to třeba jen na 2 sekundy,ale jinak jde vidět,že se bojí,že si není jistá.Ale už máme odrovnané 2 punčocháčky,má na nich vydřená kolena,jak furt leze :wink:

Jíťo,tak jsi byla zase sportovat,jo?A jak dlouho jste měli malého u babičky?
A přestaň už s tím záviděním,není co.Já tě viděla a vypadáš dobře.
Malá včera jedla hezky,už ji zase ani nevadí čistý bílý jogurt.Na večeři snědla kaši a pak ještě 3/4 přesnídávky,zbytek dojedl Jarda :grinning: Uvidíme dnes oběd,mám v plánu jí maso jen nakrájet na větší kousky a dávat jen tak do pusiny a k tomu rýži,mrkev a cuketu.Ale už ji vidím,maso sní(to ona ráda),ale rýži se zeleninou chtít nebude.Takže jí to nakonec zase rozmixuju a budu tak akorát naštvaná :angry:
Ale včera jsem měla radost,snědla malý krajíček chleba s žervé,úplně jsem čučela,jak otvírala pusinku.Vždycky sní tak 3 kousky a pak už nene a včera baštila.

Segra,Ty už toho tež nech.Zuzka taky myslela,kdo ví jak nepřibere a nakonec jen snad 12 Kg :slight_smile:
5. únor 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,tak je to zase dobry Domca vcera po prochazce uz pekne bastil i v noci ani nepipnil ale nekolikrat byl vzhuru ale ja si ho nevsimala a vzdicky vytuhnul... takze jedl ve 18,22,1,4,a v 7 takze super doufam ze mu ten klidek zase dlouho vydrzi.Jinac dnes trochu uklizi a peru z nudy :grinning: a odpoledne jedeme ke kamosce do Hamru moc se na nas prej tesi.... :slight_smile: tak cusik jdu si delat obed dnes se jen odbidu brambory se sekanou... :grinning:
Tak pa.
5. únor 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už máme dva měsíce.včera jsme byli na kontrole a vážíme 4,5kg a měříme 55cm. :wink: taky jsme dneska hezky spinkali.malá včera usnula v deset a vstávala až v devět.jsme jsme jen koukali. :slight_smile:
5. únor 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Segra, tak já ti budu věřit, ale každopádně ted´odešla Boženka, tak jsem si u ní zamluvila na dobu , jak budu v ťonži, její garderobu :slight_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Pa.
5. únor 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
jíto: s tou pizzou uvidíme, docela bych to vyzkoušela, ale když píšeš nic moc, tak to asi fakt nebude žádná sláva, jestli si radši v rámci procházky nezajít pod věž vid?

cvachna: gratuluji ke krásným mírám, malá je šikulka :slight_smile:

kijo: tak jsem dnes koupila od lerosu čajík pro vojtíka a on mu hajdálákovi moc nejdede :angry: my asi budeme na roibosu, taky dělám slabé, dnes mi vypil celej hrnek, tu 250 jen k snídani, jsem čučela jak puk, to bude tím, jak v noci nepije, prostě nedám, máme řvavou, tak snad se to brzo naučí, dnes jsem kojila až v 6, jen aby do těch 6 spal teda, to mi přijde ale nemožné ach jo :unamused: jinak s tím chozením, malou nenut, oni musí sami, jak píšeš, taky jsem četla, že za ruce nene a taky si pak zvykají a nechcou chodit sami... ono to přijde a určo brzo :wink: :wink: vojtík je drak, den ode dne chodí líp a líp, za chvilku abych koupila botky a vyrazili na procházku ven, ale ještě je čas, kecáme si na zadech a když chceme rychle rychle, tak po 4 je to stejně nejlepší :slight_smile:

nic holky, mám růžovku, manžu, výborný víno a dobrůtky, tak končím, pa zítra a dobrou noc
5. únor 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsme se vecer vratily z navstevy malej byl hodne prospal skoro celou navstevu i pekne papal musim ho dnes jenom chvalit ale opatrne aby se to zitra neotocilo... :wink:

Cvacho,gratuliji nam uz jsou tez 2 mesice mame jen 4kg a 56cm celkem jsou stejni :grinning: Domca uz se taky krasne smeje dnes mel cely den rozchechtano zacal rano v postely a vydrzelo mu to az do vecera od 8 spi tak mu to snad vydrzi do 11. tak packo.
5. únor 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
KYTIČKO:tak to jsou taky pěkné míry.kačenka už spává 11.hod.v kuse.začátky ale taky nebyly špatné.jen prej to bude drobeček.ale zas tak moc nám to nevadí :grinning: tak zatím.pa
5. únor 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,děvčata :slight_smile:
Tak copak děláte o víkendu?
My jsme jeli dopoledne do ZR,Jára se byl kouknout na matrace,už si nějakou objednal a pak v Hypce pro plíny(mají super akci na Happy bella).Karolínka celou dobu prospala v autě,jsme se u ní střídali a teď už spí zase 2 hoďky.Jára je své mamky,budou jí od pondělí dělat v bytě jádro,tak to byl bourat a odvozit na sběrný dvůr,teď ještě strhávají lina.
Dneska v noci celkem dobrý,sice jsem asi 3x vstávala,ale stačilo dát napít nebo cumel a byl klid.A taky jsem se rozhodla,že už nebudu mixovat :sunglasses: Sice sní na oběd hrozně málo,ale ať si holka zvyká,jen jí to pomačkám vidličkou,maso nakrájím na kousíčky a basta,co sní,sní a co ne,dojí Kuba.Ona je ale potvora,protože se tím vůbec nedáví,ale stejně to nechce.já chápu,že to jde hůř polknout,ale kdyby jí to nechutnalo nebo se dávila,tak by už neotevírala pusu.jenže ona sní v pohodě asi 6 lžiček a pak už jako ne.Tak do ní ještě podfukem něco narvu a pak smůla.už mě to nebavilo,pořád mixovat.Je dost stará :wink:
7. únor 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus kočky a koťata :slight_smile: , tak se jdu taky na vás podívat..Dnes jsme měli nabitý den, teda od rána jsem uklízela a vařila a odpo jsme byli na vycházce s kamarádkou, Tadík ji viděl tak 5x za život, ale vždycky je z ní úplně na krovky, řepí se na ni a pořád na ni kouká, to je hrůza.. :grinning: Trdlík jeden.. :slight_smile: Taťka zatím relaxoval doma, asi byl rád, že má chvíli klid..No a Tadík mě dneska překvapil, dorazili jsme asi o půl páté, a do šesti, než jsem ho koupala, jsem ho asi 4x načapala sedícího.. :grinning: Nevím jak se mu to povedlo, protože před námi si zásadně nesedá, ale asi si ještě pomáhá, protože jednou seděl u stepperu a jinak vždycky u pohovky, tak se asi chytá a vytahuje, nebo nevím..Každopádně mám radost!!!! :slight_smile:
Jo, ještě jsem se vás chtěla, holky zeptat, kolik tekutin teda mají dětičky vypít denně zhruba v těch 11, 12 měsících..Já totiž nevím, myslela jsem, že pijeme dost, ale podle toho co píše Gabča, jsem si to fakt jenom myslela... :confounded:
No a jinak dnes jsem vařila květákovou polívčičku, tak ta Táďulovi teda jela, spapal celou svoji mističku, to se nám ještě nestalo, najednou mu ani nevadily kousky.. :grinning: I když je fakt, že byly hodně rozvařený..No a na oběd jsem mu dělala kuřecí s rajčátky a pórkem, vonělo to krásně, ale toho dal jen pár lžiček, takže teď to hezky dopapá na večeři - kaše stejně bojkotuje..To jsem mu taky nemixovala - jenom teda masíčko jsem mu nasekala na drobounké kousky..

Zuzi - aha, Ty jsi těhulka, tak to mi nedošlo.. :grinning: Tak Karolínka bude mít bratránečka nebo sestřeničku? :wink: No tak to si potom nemáš na váhu co stěžovat, zvlášť to jak píšeš, že máš o 13 kg víč jak Kristinka.. :slight_smile: Já přibrala v těhu asi 21 kg, no bomba..Taky mi pak 10 zůstalo.. :slight_smile: Ale už jsou naštěstí pryč..Ale i bez nich jsem pořádná baba.. :slight_smile:

Kristinko - tak jste zase cestovali, jo? Koukám, že do ZR jezdíte často, tak se někdy zastavte.. :wink: Járovi ani tchýni nezávidím, to bude bordelu a práce, co? Fuj, na to já nejsem.. :slight_smile: Jinak my máme teď noci suprový, úplně čumím, dnes vstával jednou a to v deset, nic jsem mu nedala, protože usnul až po osmé, nechala jsem ho půl hodinky řvát, nevšímala jsem si ho, i když mi ho bylo teda moc líto, ale zvládla jsem to, a Tadík usnul a spal až do pěti do rána..Předešlý den spal od osmi do pěti a jinak taky docela dobrý - když se vzbudil poprvé, dostal dudu a jen jednou se vzbudil 2x - podruhé dostal vodu a trošku si pořval, ale po půl hodině taky usnul - uhladila jsem ho..Tak snad to bude čím dál lepší..Jinak u nás taky dojídá Mates - ale určitě už mu nikdy nedám kus-kus - s tím mi nadělal bordel po celým bytě, neřád... :slight_smile: A s tím mixováním - myslím, že by mohli pěkně kousat, ale jsou to potvůrky a nechce se jim, radši to mají mixlé a Tadík je stejnej lumpík jako Karolínka..Taky sní pár lžiček a pak nic..Takže taky víc nedávám, nebud se zbytečně nervovat..Jo, ještě jsi se ptala jak dlouho byl Tadík u mamky- ve st od 10 do čtyř do odpo a v pá jsem byla opět u zubařky - takže jsme se ráno stavovali s Járou a malým zase k mamce - a pak jsme ho tam nechávali asi od 11 do tří..Pokud budou i noci nadále fajn, tak ho tam někdy zkusíme nechat i přes noc a vyrazit si někam sednout - ale to nejdřív až v květnu - o prodlouženém víkendu - jenže do té doby může být vše jinam, třeba nám polezou zoubky..

Gabčo - ahojky, tak co je u vás nového? Už to pěkně letí, za chvíli je tu půlka února, co? Ta pizza nebyla vyloženě špatná, ale mě teda moc neoslovila..Radši fakt zajít pod tu Věž..Někdy v létě můžeme vyrazit, třeba..Jinak jsme teď jezdili v golfáčku a pohoda, je to fakt hned jiná jízda.. :slight_smile: Jára opravoval kočár - měli jsme v kelu obě přední kola, ale teď už dobrý, takže jsme golf zase uklidili, přeci jen na ty delší vycházky má Tadík větší pohodlíčko ve sporťáčku..

Cvachna - také gratulujeme k mírám a užívejte si, dokud malá krásně spinká a netrápí jí zoubky nebo roupy - jakože si v noci chce hrát apod.. :wink: :grinning:

Radunko - nazdárek, co nového?
7. únor 2009 v 19:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj cvacho,no tak to je parada to ani Domca neumi a to je velky spac .. :wink: no dnes v noci spal nadherne usnul v 8 a vzbudil se v 4 a pak uz se budi po 3 hodkach ale to uz je v poho...

Ahoj Zensky... :wink:
Tak vcera jsem byla opet v hospe... tomu neuverite po 2 pivech a ja mela dnes kocovinu jak kdybych vylemcala 10piv :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je des jak si clovek rychle odviknecpit... :grinning: no a tak jsme s bolesti hlavy musela varit -kureci na cesneku s bylinkami ve smet.omacce jak to vyraby Maggy a hranolky byla to mnamka. :grinning: no a po obede jsme sly na 2 hod.prochajdu bylo tam nadherne...uz by to tam mohlo vydrzet ale.... :frowning2: no jeste si musime pockat.
a Domca spinkal v kocarku od pul 2 do 6.No a taky jsme byly vcera v ZR a Polnicce a zitra tam jedeme taky prababicka ma svatek a na obidek... :grinning: to je vyhode nemusim varit... :grinning: Jinac nic noveho Jitus. :wink: u nas porad stejne Jo v utery za mnou jede Zuzka K. na navstevu. Tak cus.
7. únor 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jiťo,

ségra není těhotná,to jsi pochopila špatně :wink: Teda aspoň o tom nic nevím :grinning: :grinning: Na bratrance nebo sestřenici si musí Karolínka ještě počkat.Ale už by do toho mohli praštit :slight_smile:

S tím pitím přesně nevím,myslím,že se vším všudy my měly děti vypít přes 1 litr,což mi dáme.Dneska malá vypila asi 650 vody,2x kojím a něco má v ovoci a obědu.Tak myslím,že v poho.Včera jsme ji koupili v DM nový hrníček.vlastně to není hrníček,je to flaška s brčkem,jsem zvědavá,jestli z toho bude pít,ale dostane ji k narozkám :wink:
A tu květákovou polívku jsi dělala jako pro vás?Nebo malému zvlášť?Já jí taky zítra udělám nějakou polívku,koupila jsem brokolici,tak asi z toho :slight_smile:
7. únor 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nene, Jít´o, já nejsem těhotná :frowning2: . To bylo jako do budoucna. Těch 13 kg mám navíc už´ted :grinning: ´.
Ale byla bych ráda, kdyby mezi Karolínou a naším nebyl moc velký rozdíl věku, ale to víš...u nás není " až pánbů spustí, ale až Zdenda spustí " :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Budu už starší maminka, letos je mi 28.
7. únor 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, my noc zase paráda, usnuli jsme v osm a vstávli jsme ve tři, ududlali jsme se na prsu a spali jsme až do půl šesté, paráda..Ani na vodičku zase nedošlo.. :slight_smile: Já teď snídám, pak bude snídat Tadík, vytáhla jsem mu jogurt z lednice, ať ho nemá úplně studenej, pak budu žehlit megakupu prádla, vařit a po obědě půjdeme asi na bowling - nebyla jsem tak 3 měsíce určitě, možná i dýl..Tadíka dáme na tu hodinku k babičce..Prý ale prší, říkal Jára, z toho teda fakt nemám vůbec radost, včera mě to počasí naladilo na takovou jarnější náladu.. :slight_smile:

Radu - jaká Zuzka K.?Klusáčková? Tak s tou jsem taky mluvila už hodně dávno..A nechlastej furt!! :grinning: Kolikrát Ti to mám říkat? Já chudák nic a Ty každou chvíli..Mně by stačilo jedno pivo, kór jak na ně nejsem zvyklá, neměla jsem ho už tak 3roky, to by byl mazec..Kde jsou ty časy, kdy jsme chodily na Astru na černý, co? :wink: Jinak jsem taky vyvářela - ty steaky na žampících, Jára je má moc rád..Tak mi na dnešek zbyly, ale budu dělat ještě ty těstoviny s mletým masem, aspoň nebudu muset vařit zítra dopo, dnes se vrací Marie od přítele a bude tu celej týden - má tady praxi ve školce v Klášteře..

Zuzi - jé, tak to pardon, na jednu stranu jsem si říkala, jestli jsem se nespletla, ale podle jedný věty jsem si myslela, že už jsi těhu.. :slight_smile: Tak snad to brzy přijde.. :wink: A těch 13 kg - z toho si nic nedělej, to já mám ale o 10 kg víc jak Kristinka..Určitě je menší než Ty, každá jsme jiná.. :slight_smile: A starší maminka nebudeš, vždyť teď je hodně maminek okolo 30, spíš většina, to my mladší jsme takové bílé vrány.. :grinning: Aspoň nebudeš ze všeho taková "vysraná" jako já..Jsem taky dost nervák - to ty mamči okolo 30ky prý nejsou..I když já myslím, že bych taková byla i ve 40 :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kristi - litr, hm..Tak to nevím, jestli dáme..Ale i s obídkem, kojením, ovocem, kaší atd. snad jo..Budu ho muset víc nutit bumbat..A tu flašku jsem v DMku neviděla, tuhle jsem tam byla, kupovala jsem mu ještě jeden hrníček..Měli krásný lahvičky s krtečkem, ale pro miminka, tak mi to bylo líto, hned bych mu jednu koupila.. :slight_smile: Květákovou polívku jsem dělala pro nás, jen jsem ji hodně malilinko osolila, pak jsem mu oddělala a nám ji dosolila a bylo..Ať už si zvyká..To "jeho" jídlo mu stejně nejede..Už mu bude rok, tak jsem si řekla, že to není zase tak hrozný..

Tak já končím, Tadík jde snídat.Pěknou neděli.
8. únor 2009 v 06:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, v pohodě :slight_smile: . No, jelikož jsem zdravotník na resuscitačních lůžkách, vím, co se může stát, takže už ted´vím, jaká budu. Hysterka, nic víc. Stačí, když napíšu, že kontroluju Zdendu, jestli dýchá v noci? :wink: . Fakt. Kdybych měla doma u děcka monitor na EKG, byla bych hned klidnější, ale tohle neexistuje. Je úplně jedno, v kolika máš dítě, já jsem toho názoru, že strach máš vždy, navíc pokud je to první mimis a navíc to moje povolání...
Jo, už mám album. Tak dobrou, jsem po noční, jdu dělat pinky pinky, dneska jdu zase.

A ségra, co odpovídáš za mě? Holoto
:grinning: :grinning: :grinning: .
8. únor 2009 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi - krásné fotečky, moc Ti to tam sluší, jste si s Kristinkou dost podobné, ale to určitě nejsem jediná, kdo vám to říká, co? Jo a vůbec bych teda neřekla, že bys byla nějaká samica, vypadáš štíhlounce.. :wink: A kdy jste měli svatbu? A s tím dýcháním chápu, tak to jsi fakt stejná jako já :grinning: Já teda tak čumím jen na malého, na Járu ne, ale občas když se mi zdá, že spí nějak divně, tak ho taky zkoumám.. :grinning:
8. únor 2009 v 09:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jít´o, díky. Víš, ono se to různí, někdo říká, že jsme úplně stejné, akorát jedna černá a jedna bílá, někdo by ani neřekl, že jsme příbuzné. Jak mi dělal kamarád svat. video, rozkouskoval naše obličeje a přiložil je k sobě, prý jsme jsme stejné.
Svatbu jsme měli 28.4. 07, letí to.
8. únor 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:
jíto: šíkulínek, máme radost, počkej, si za chvilku stoupne a to budeš kor čučet, jak vojta, co si sedl, tak i stoupl, počkej máš to natotata :slight_smile:jihak golfky super vid, taková lehkost, ale jak píšeš,na dlouhé tůry a spánek sporták pohodlnější :wink:
a řešíte pitíčko jo? :slight_smile: jíto: já kojím v 6, v 10, v 16 a pak v 19... po 8 má k snídaní 250čaje a po obídku mi vypije tak 100 vodičky :wink: kijo: a když kojíš jen 2x, tak dávaš bebu nebo něco ne? mluvila jsem o tom ted s dr. a ta mi říkala, že min. 500ml mléka denně a to až od 1 roku, ted i více, kvůli vitamínu, min. látkám, obranys...... nechybí malé třeba vápník....? taky bych řekla, že 2x je dost málo :frowning2: já jak nekojím v noci, tak se snažím kromě oběda aspoň přes den, od roku začnu pomalu nahrazovat bebou a pak úplně vypustím... jinak už nám asi nevadí ml. výrobky :slight_smile:ale stejně ho s tím nechci cpát, podle mých dr. to není exra zdravé pro dospělé, natož pro bobíky, takže radši nespěchám, ale já si ted užívám sýrů mňam, no to je skvělý :slight_smile:

zuzi: krásné fotečky, taky jsem nakoukla :wink:

jo jíto: tak kdy se zase sejdem? :slight_smile: nám se to tady pěkně krátí, je to hrozný, takový vzpomínky tady.... to bude těžký, dnes jsme byli v CP v jihlavě, jsem si koupila super pumy ve slevě a tričenko v CA, vojtovi bohužel jen body, dětskej next tam stojí naprosto na prd! ještěže je mmb že? :slight_smile: no a hlavně, jsem koupili 4. kufr, to je sranda :sweat_smile:

no nic, jdu chrnět, vojta usnul před chvilkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: je přetaženej z té jihlavy, houbec spal a vzala jsem mu tam bačkorky a v dětském koutku a v tom občerstovacím koutku tapkal o 106, jsme se s mirkem pobavili, jak tam mají ty opičky ze zoo, no jeeee to se nemohl vynadívat :grinning: byl sice jak exot v bačkorách, ale botky jsme ještě nepořídili :sweat_smile:
8. únor 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Jíťo,tak to máte super noci,u nás pořád to samé.Spí na prd,jí na prd :wink: Dneska jsem jí dala poprvé jahodovou přesnídavku,tak snad nebude zítra samá osypka :wink: Ale vypadá to,že nee.Zítra bude mít na oběd dušenou mrkev s hráškem,tak uvidíme,jak ji pojede.Ale neustoupím,mixovat už nebudu :wink:

Ségra,black and white,že?Pamatuješ,jak říkal Kulťas?
8. únor 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se tu po dlouhé době zas ukázala.Katuška nám dělá jen samou radost.poslední dobou usne v deset a spí až do devíti,tak super.byli jsme v Mikulově za rodinou,a úplně jsme si to užili.a taky nás čeká oslava.kamarád z Radešína bude mít třicet,tak půjdeme pařit,a babička bude hlídat.a co ty vaše dětičky?ještěže Kačenka ještě nechodí.ještě na to nejsem psychicky ani fyzicky připravená :grinning:
no,jdu spinkat,ta dnešní cesta domů byla dost náročná.tak dobrou :wink:
8. únor 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
To víš, že pamatuju. Zrovna tento týden jsme vzpomínali s zase jsme se nasmáli, no, to je celý Peter. Seděl se mnou a Bezec do půlnoci, vychlastal nám čaj a šel spát. Zrovna jsem tu aji měla fotky, tak říkal, že se fakt nezapřeme, i když to na první pohled nevypadá, že bychom byly sestry. A Rita mi raz říkala, že máme stejnou chůzi, hlas, gesta, mimiku, že jak mluvím, jako by viděla tebe :slight_smile: .

Gabi, díky :slight_smile: .
8. únor 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi,ono se má dávat 500ml mlíčka,ale do toho se počítá i jogurt a mléčná kaše,takže máme v pohodě přes 500 ml.
A kam se teda budete zatím stěhovat?Jsi pořád tajemná...nejdříve k rodičům a pak? :slight_smile:
8. únor 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky
Jitus,jo jo Zuzka Klusackova ze prej jeji tatka jezdi za babi do Priby a tak ze ji vezme pres Nizkov.Se tesim zas po dlouhe dobe navsteva. :wink: Neboj nechlastam jen 2 pivka po dlouhe dobe vzdit vis ze jsme taky vinar... :grinning: no ale ono to obcas neuskodi uz nevim jakej caj bych pila tak musi byt zmena... :grinning: jen si taky zajdi vyplachnout si mozecek. no jo Astra taky jsme nedavno s Honzou vzpominaly...ale ty casi uz jsou pryc. :frowning2: :wink:
No my byly dnes u prababi na svatecku...tak mame otravu ze sladkeho :grinning: byly jsme venku vzaly jsme kocar ale jak rikas pocasi hnus jen co jsme tam byly tak napadlo tak dobre 15cm snehu :frowning2:.No a vecer jsme cucely na Rychleho Stripesa zase jsme se zasmely nejlepsi jsou mouchy a kachna...a tak jsem si asi po 3 dnech u toho zastepoval 1500 byl to zahul ale musela jsem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale potom krasna sprska a jsem jak vymenena Domca me od 7 spinka tak snad mu to jeste vydrzi dnes poprve me blbe usinal v kocare doufam ze naposled ze mu to jeste vydrzi ale ted celkem malo spi pres den ale to je snad jen takove kryticke obdobi...doufam!No jinac se u nas nic noveho nedeje a co u vas holky???tak pa jdu chrnet.Dobrou.
8. únor 2009 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,co nového?

Jituš,jak to jde malému se sezením?Už to dělá i před vámi?A co jídlo?My katastrofa,včera měla dušenou mrkev s hráškem a brambory,trošičku jsem to přisolila,chutnalo to moc dobře,ale stejně snědla asi 1/3 :angry: Dneska jsem jí udělala omáčku-podusila jsem brokolici a kousek celeru,rozmixovala a přidala 2 lžičky sýru cottage,je to vynikající,k tomu bude mít těstoviny a krůtí maso.No,uvidíme,jestli nebude prskat.Včera mě jen potěšilaže snědla v kočárku půl rohlíku.Jsem čekal,že ho ještě v obchodě vyhodí a ona žužlala a než jsme přišly domů,tak byla poloviny pryč.Doma to nechce,má plno jiných zájmů a rohlík nezájem :wink:

Přidala jsem fotky,tak mrkněte.
10. únor 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristinko, lásko, dívala jem se na fotky, co jsi přidala. Chtěla bych tě upozornit, že ti letos bylo 24, ne 23. Já chápu, že roky letí :slight_smile: , ale v našem věku si ještě ubírat? :grinning: :grinning: .
Karolínka je krásná, má smysl pro pořádek, babička z Orlové by z ní měla radost, ta taky furt uklízí :grinning: .
10. únor 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty vole,segra,vidíš to.Už mi hrabe :slight_smile: Přišel Ti meil?Jsem teď posílala a nemám to zase v odeslaných :angry:
10. únor 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nedošel, ale dej mu čas, přece jen nás dělí 23O km :grinning: . Zdraví tě Bobina, furt mi tu dokuča.
10. únor 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky, taky nějak nestíhám, do toho tu mám jednoho protivku :grinning: Spinkali jsme do dvou a teď už usínáme, což je docela dost blbý, protože to bude pak noc na prd.. :frowning2: Dnešní noc byla v pohodičce - vstávali jsme ve 2 a pak jsme spinkali AŽ do půl šesté - Jára byl šťastnej, po odpolední se vyspal.. :slight_smile: Jinak tu máme tento týden ségru, má praxi v MŠ, takže v sedm odchází a ve dvanáct už je doma, můra, ale aspoň venčí psa, jedna starost mi odpadá.. :wink: Dnes jsem byla s Tadíkem venku, ale je to hrůza, co se tam činní, myslela jsem, že to v půli cesty snad otočím, fučelo mi do ksichtu, naštěstí Tadíkovi ne, ale měla jsem fakt co dělat..Jinak jsem mu dnes dělala žemlovku a parádně dlabal..Já taky.. :grinning: A Járovi jsem dělala extra hermelín, žemlovku nejí, což teda nechápu.. :slight_smile: Včera papkal (Tadík) čočkovou polévku, ale z té se mi poblinkl, asi mu vadila ta čočka, což je docela blbý, protože v čočkovce je jí teda docela hodně.. :grinning: To zas kecám kraviny, co? :grinning: :grinning: :grinning:
Už jsem to fakt vzdala, najíždíme na dospělácké jídlo, šlichtičky mi nepapá vůbec, skleničky taky moc nechce, i když teď si docela oblíbil mořskou rybu s nějakou zeleninkou od Hippu, to jsem ráda, aspoň trošku jódu do sebe dostane..

Kristinko - fotečky krásný, Karolínka je zubajdička malá.. :grinning: Asi jako Tadík..Dortík taky parádní, se máš, já žádnej neměla, tak se vyřádím na Táďovým..A těch 23 jsem si taky hned všimla, tak to přepiš... :grinning: Já teda o sobě taky pořád říkám, že je mi 22, tuhle jsem nad tím přemýšlela, kolik že mi to vlastně je, musela jsem si říct, že jsem rok 85 :slight_smile: :wink: Jo a fakt hačkáme, nebyla to náhoda, sedá si čím dál tím častěji, takže naprostá spokojenost, nejsme zase tak zaostalí.. :slight_smile: Akorát sousedka se mě dnes ptala, jestli už prej chodí..Hm, tak jsem řekla, že si začal teprve sedat, dost čučela, chudák.. :sunglasses: Cottage mám taky ráda, teda spíš, když držím dietu.. :slight_smile: My jsme dnes baštili Kiddiboo, taky milujeme takový tvaroh s čokoládou, co vyrábí tady ve Vesně, to nevím, jestli znáš..A rohlík dávám jen doma, protože Tadík ho spíš žmoulá a je po něm takovýho bordelu, že v kočárku by se to fakt nedalo, snad se polepší..

Zuzi - ahojky, to už jste s manžou skoro 2 roky, no, je pravda, že to letí, nám ten skororok taky utekl, hrůza.. :slight_smile: A se ségrou jste si hooodně podobné, to je jasný na první pohled, to black and white sedí.. :slight_smile: To já se ségrou si nejsme podobné ani trochu, ale každá máme jiného otce, takže to asi bude tím.. :slight_smile: Jsme (doufám, že jen vzhledově) každá po tom svém..

Gabčo - ahojky, tak jak pokračujete v chození? A už se blíží to vystěhování, co? Mohli bychom se ještě nějaký den srazit, nebo můžete třeba zajít na návštěvu, pokud toho nemáte moc, to bude něco, stěhování, já mám z takovýchto věcí hrůzu.. :slight_smile: Kufry jsou potřeba :slight_smile: Taky se těším do CP, doufám, že se tam někdy taky dostanu.. :grinning: Třeba na jaře s Raduš a Domčou..No, jinak ze sezení mám velikánskou radost, občas už se jakoby i staví, ale to je asi čistě výjimečně..Jo a ten Nextík - to mi povídej, je to bída, a k tomu ty ceny, že? Já jsem teď zase dostala záchvat a objednala jsem Tadíkovi takovou mikinku s buldokem, je úžasná, ale tím musím končit, to jsou 400 jen to hvízdne..Jára mě zaškrtí..

Radu - ahojky, co Zuzka? Jak bylo? Někdy se zastavte..

No, končím, řveme, jdeme se převléct do pyžamka a asi ududávat..Dobrou
10. únor 2009 v 18:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jít´o, skoro 2 roky manželé, ale skoro 7 let, co jsme spolu :slight_smile: . Fakt jsme si podobné? Na první pohled to nikdy nikdo nepoznal, to až, jak jsme otevřely hubu :grinning: , to jsme si fakt podobné, hlasité, temperamentní a kapke sprosté, ségra si ted´bude muset dávat pozor na jazyk kvůli malé. No jo, Ostravsko, tady jsou rázní všichni.
Dívala jsem se na tvoje fotky, malý jakoby ti z oka vypadl :slight_smile: .
10. únor 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek