• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Tak už spíme.. :slight_smile: Ještě nám jede jedna aukcička, tak nechávám zaplý PC, ale nemám z toho radost kvůli Tadíkovi..Nevím, proč ty nejlepší kousky končí vždy až večer..
Zuzi - no, tak to jste spolu už dlouho, to my ne, máme to podobně jako Kristinka s Jardou.. :grinning: Ale co, hlavně, že to klape..A podobné si fakt jste, se nezapřete..A obě sestřičky, to je sranda.. :slight_smile: Určitě Tě měla Kristinka za vzor, jako mě měla ségra - ale už asi nemá :grinning: No, já hlasitá ani temperamentí ani nejsem, ale sprostá teda jo, se taky musím teď dost krotit..Člověku to ani nepřijde, ale nakecá spoustu sprosťáren..Jára je na tom ještě hůř, ten říká "kurva" pomalu za každým slovem..Tak jsem mu taky říkala, ať si dává bacha.. :grinning: Bývalé spolužačky holčička slyšela "kurva" jednou a když jsme byli v prosinci na srazu - to jí byl rok a půl, tak to byla samá "kua", "kua".. :grinning: Dětičky jsou potvory.. :slight_smile: Jo a fotky - děkuji, ale to jsi neviděla Járu, všichni říkají, že je malej celej on, já bych to teda neřekla, ale nechci jim kazit radost.. :slight_smile: I když podle foteček, když byl Jára škvrně, si podobní jsou, nicméně teď to tam nevidím.. :slight_smile:
10. únor 2009 v 19:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To nevím, jestli mě měla za vzor :grinning: , spíše neměla ted´ani nikdy :grinning: . Spíše já ji budu mít za vzor jako maminku, je skvělá, pohodová, nad věcí, pečlivá a zodpovědná a milující. Co myslíš, koho se budu ptát, až budu čekat - mít svoje? :slight_smile: Kristinky. Teda na to, jak milovat svoje dítě, na to se ptát nebudu, to zvládnu velmi dobře sama.
Ted´žiju malou Karolínkou, pořád se snažím plést, at´má malá něco ode mě, v obchodě může koupit každý, já pletu, je to moje práce . Jsem jí jednou říkala, když ještě byla netěhotná a nevdaná, že jí opletu dítě až do 18 let :slight_smile: . Každá věc je originála Karolínka bude frajerka.
Pletla jsem aji ségře, když ještě byla tady.

Akorát mě štve, že jsme tak daleko od sebe... :frowning2:
10. únor 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky mamulenky :slight_smile:
jíto: tádík je šikulka, no vidíš, za chvilku fakt bude i stát :dizzy_face: my máme ode dneška rýmečku, tak asi ani ted nepůjdeme ven, je tam děsně :angry: tak snad se ještě domluvíme :wink: jinak jsem dnes byla na té gyndě a asi snad dobrý, nic neviděla, ale vzala mi stěr a tkáň z čípku, ted krvákuju ble, aspoň náhražka ms :grinning: za 14 dní budu mít výsledky, pokud to nedopadne dobře, postrašila mě tří denní hospitalizí v nemocnici a nějakej zákrok, tak snad nehrozí!!!! jto bud ráda za to papaání klasického jídla, vojta mi domácí stravu moc nechce, ale dnes jsem mu udělala krupičku s grankem, to jste neviděly ten vymetenej talíř :grinning:
kijo. aha s tím mlíčkem, jsem si neuvědomila, že dáváš i mléčnou kašičku :slight_smile: to já nedávám :wink: malá je krásná zubajdička, taky ti pěkně šmejdí a bordelákuje vid? :grinning: :grinning:

zuzi: jseš šikulka, že pleteš, to už se ted jen tak nevidí, máš muj obdiv :wink: taky jsem to dříve zkoušela (moje mamina hodně pletla), ale jaksi jsem na to neměla trpělivost a čas :unamused:

jíto: co kupuješ, nextíka? já nemůžu sehnat ty pirátky :cry: ale máme super next katata a super next bundičku na jaro a podzim :slight_smile: a trička atd atd. jsem se ted rozjela a objednala jsem nočníka a máme první úspěch - vyluláno a vojtík měl takovou radost a hned zvědal ručičky, že je velikej a šikovnej :grinning: jinak už tapká suprově, sice ruce jako “vzdávám se“ pořád při chůzi má, ale to ještě asi chvilku potrvá :grinning:

jinak v noci nekojím a nekojím a ted už řveme :stuck_out_tongue_closed_eyes: no je to možný, nespí asni hodinu, já se na to vys.... :angry:

tak dobrou kočky!
10. únor 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zensky :grinning:
tak jsme tu mely dnes navstevku Zuzku jo navsteva super clovek ktereho jsem poradne nevidele uz dlouho...jen tak na chvily v obchode a to je pro nas zensky drbny malo.. :grinning: :wink: .Zuza byla z malyho uplne vedle :slight_smile: strasne se ji libil a dostal krasne darecky osusku,plysaka a mega velky triko a teplakove laclace tak mozna v roce je bude nosit i kdyz Domca nam vyrostl mame 60cm... :slight_smile: jinac nic noveho.Jo zitra mame zase navstevu Ivanku s Davidem taky se moc tesim miluju navstevy...tatka nam jde od zitra do prace mel volno-svetova krize tak byl doma patek,vikend pondeli a utery.ale uz se tesim ze jde do prace mam ho dnes plne zuby :angry:

Jitus ja mozna pojedu ve ctvrtek do ZR hodilo by se ti to ze bychom se stavily???DOpoledne.Honza ma Ranni.Musim jet pro prachy bankomat na vesnici jeste nedorazil... :grinning: a kdyz bude pekne vezmu kocar.HM???

My uz spinkame od 20,00 takze budeme vstavet tak kolem 2 to se tak vetsinpou budime....tak packo.
10. únor 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holciny,tak si predstavte Domca usnul v 20,00 a vzbudil se az ve 4 takze paradicka.akorad me se chtelo jeste lezet ale Domca me donutil vylezt v pul desate jako ze ma hlad jenze nakonec s toho bylo jen trochu cucani a pak rev....no ale ted si hraje a jehodnoucka neco si tam porad zvatla,,, :grinning: no tatku mame v praci tak je tu klidecek pohodicka pujdu upict babovku s jabkama masla jsem si takovy recept v casaku obed mam uvareny ze vcerejska takze mam casu... :wink: tak cusik.
11. únor 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda...

Kytičko,taky mám upečenou bábovku...s ořechy a čokoládou,zrovna jsem ji vyklopila a vypadá krásně :slight_smile:
A taky jsme dneska spaly krásně,Karolínka se vzbudila po 3,a pak až do rána,takže pohoda.

Gábi,Tys měla nějaké problémy?Já jsem pořád krvácela při HA,takže momentálně neberu nic.Tak snad to budeš mít v poho všechno.
Malá pořád leze do skříněk a šuplíků,tak je to tady jak po výbuchu.A dneska se sama postavila,ice vrávorala,ale byla skvělá.Hrozně se tomu smála,jak měla radost,že se jí to povedlo.Byla na sebe pyšná :slight_smile:
11. únor 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kijo,tak to je dobry :grinning: ja ji ted pecu mam recept s tipy a triky.Valentinske prekvapeni.Je s jablky skorici a mandlemy tak snad se povede a bude dobra..Domca se ted vzbudil na chvily asi na hodku vytuhnul u hrazdicky ale je v klidu myslela jsme ze bude vyzadovat jidlo pac to trochu flaka ale ne hraji si dal :grinning:

Gabi tak drzim palce aby to dopadlo dobre.Nemocnice jsou fuj!Radsi doma...

No jo to pocasi des bes navsteva volala ze mozna kuli pocasi neprijedou to je v cudu a ja se tak tesim...nesnasim zimu! :angry: :angry: :angry: :unamused: :frowning2: At uz je JARO.................
11. únor 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se těším na jaro,hlavně to oblíkání nesnáším,malá u toho řve,trvá to...není nad to,obléct tričko,kalhoty a jít :slight_smile: Já jsem se teď přejedla obědu,dělala jsem holandské řízky a bramborovou kaši,bude i na zítra,tak je to fajn.Takže bábovka bude až odpoledne ke kávičce :wink:
11. únor 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak babovka se povedla.Mnam :wink: mas pravdu s kavickou musi byt vzdy neco sladkeho :wink: :grinning: Domca se taky nabastil a uz zase spinka.Dnes je hodnouckej ale nemuzu ho moc chvalyt aby se to neobratilo proti me :slight_smile:
Hm...Holanske rizky to zni zajmave jak to delas?Nic me to nerika...Pochlub se. :wink:
11. únor 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to z mletého masa a sýru,určitě znáš :wink: 500g ml.vepřového,sůl,pepř,vegeta,1 vajíčko,trošku sladké smetany( neměla jsem,tak jsem dala trošku mlíka) a 150-200g tvrdého sýru nastrouhaného.Smícháš,uděláš tvar jako karbenátky a obalíš v trojobalu jako řízek.Bylo to dobré :grinning: S kaší a okurkem :slight_smile:

Mně se bábovka taky povedla,už mám v sobě 3 kousky a kafíčko taky :wink:
11. únor 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj ja tez.. :grinning: tak hlavne ze se zadarilo...
Aha tak to znam...jenze my tomu nerikame holansky rizek ale Mlety rizek se syrem.Mozma jsem to uz slysela ale zapomela :fearful: no hlavne ze se domluvime :wink: to verim ze je to mnamka taky uz jem ho nemela ani nepomatuju... :slight_smile:
11. únor 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitus koukam ze Tada je velkej drsnak to se ho Mates musi bat... :grinning: :grinning: :grinning: A co je noveho tady to kyda o sto 106....byla jsme chvily blbnout se psama na zahrade... :grinning:
11. únor 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, jsem též ze ZR, mohu se k vám přidat? máme doma 10měs. dračici. dnes jsme byly zrovna na ko a máme 7840g a 76cm. Je to taková žížalka, ale slyšet je jí pořádně. Noci docela katastrofa- budí se tak 4-5x(průměrně), a není velký spáč, dnes se třebas rozhodla že bude vstávat už v 4.30H. Chjo. přes den to zas doháněla.ted tu mám mamku na hlídání protože mám sádrovou dlahu na pravé ruce a tata nám musel odjet do roboty.
11. únor 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,ivis :slight_smile:
To víš,že se můžeš přidat.Koukala jsem Ti do alba,máte krásnou holčičku a jsem ráda,že se začínají objevovat slečny tady,jinak to tu byl samý chlap.My máme 11m Karolínku,taky dračice.Zrovna dojedla kaši a za chvilku půjde do hajan,snad :wink: Taky říkám,že je žížalka,ale vy jste teda malincí,oproti nám.Karolínka měla v 10m 85cm a 9,40kg :slight_smile:
11. únor 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kytičko,však jsme baby,tak se domluvíme,ne? :wink:
11. únor 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj.tak manžel mi odešel na noční pomáhat a chránit a kačka usnula.tak mám nachvíli čas,tak jsem konečně udělala album kačenky.holky,nevíte kde seženu vysávací odsávačku?ta co se dá na kraj hadice od vysavače a pak se odsává?nikde ji nemůžu sehnat.
GABČO:snad to budeš mít dobrý a nebude to tak zlé.já mám danu a taky už 10dní pořád krvácím.je to hrůza.jo,změnila jsem image.byla jsem blondýna a teď mám černé vlasy s trocou blond melíru.je to fakt skvělé.

jinak vítám novou maminku.malá je fakt krásná. :wink:
11. únor 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky:slight_smile:
ivis: vítáme tě! to je fajn, nová tvář.. koukám, že máme podobné nespavé dětičky a jste jen o pár dní mladší... my máme Vojtíka a v 10m měl 10kg...a odkud jsi ze zr? malá je krásná, i manža koukl a hned říkal, že je okajda :wink:

jéé já jsem asi nenapsala, co na té gyndě že? :sweat_smile: díky za podporu! no při posledních stěrech mi tam něco našli :unamused: tak jsem šla na další + do mě čuměla snad 15min. a ještě si vzala kousek z toho čípku, jedná se o nějaké buňky... tak snad to nebude nic závažného, budou mě hlídat, tak snad to bude ok :slight_smile: a nekrvácím normálně po ha, ale po tom odebrání z toho čípku, to byla legrace, jsem si vzala k dr. tanga a netušila jsem, že mi něco takového budou dělat a měla jsem jen intimku, sestřička mi automaticky dala tlustou fošnu, tak to bylo něco jí dát do tang a ani nelepila a k tomu jsem měla obtáhlé kalhoty, no fakt super :grinning:

jinak s tím stěhováním jsem zase nenapsala že, jsem si to uvědomila až v posteli :sweat_smile: Tak myslím, že už to můžu napsat, manža v březnu letí do anglie a mi za pár týdnů za ním, takže trošku změna, snad se nám tam bude líbit, dostal pracovní nabídku, tak jsme po ní chňapli, nechceme ale na dlouho, max. na 3 roky, uvidíme, třeba za roku už zase budeme tu :slight_smile: aspoň se vojtík něco naučí anglicky :grinning: :grinning: :grinning: doufám, že mě tady neodmítnete, když budu psát od jinud a ne ze zr :sweat_smile:

cvachna: jejda rýmečka? my jí taky od včera máme a děsnou, ale naštěstí sama teče a furt vojtík kýchá, tak nemusím tolik odsávat, ale dnes jsem odsávala poprvé, hrůznej řev, klepal se jak ratlík a já taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: má velkou sílu, moc jem toho neodsála, to bych mu tu hlavu dřív utrhla, než aby držel, fakt děsný, jsem na tohle ještě takovej suchar citlivej :confused: jinak my máme tu na vysavač a je super, jen je blbej ten hluk, to vojtíka ještě víc děsí, dá se koupit všude na netu, nebo mmb, já jí koupila v brně v lékárně, stála asi 250kč :wink:
11. únor 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kijo,jasne ze jsme baby a poradny! :wink:

Ahoj nova draha pritelkyne... :wink: te tu vytam tez.Ja sice uz ze Zr nejsem ale jsem tu z holkama. :slight_smile: Ja mam Dominicka 2 mesice a tyden.je tu druhy nejmladsi :grinning: a nejmensi ma lehce pres 4 kg a 60cm.Tak doufam ze se ti tu bude libit... :grinning:

Ahoj cvacho,mozna te potesim my koupily tu na odsavani pusou stala cca 140Kc a je tez dobra ja ji pridelavam na vysavac a jde to krasne...a Honza ji koupil v lekarne.tak hodne stesti ale me prijde ze se to Domcovy liby vubec me u toho nebreci.Nesnasi tycinky ale tohle mu dela dobre zitra mu uz musim koupit nake kapicky do nosi protoze se toho nemuzem zbavit...ryma jedna blba.

Gabi tak to se mas ale nezavidim.Ja bych nejela nemusim zahranici.Tak doufam ze budes fotit o 106 a informovat jak se tam mate to vis ze si radi s tebou pisnem ze nad tebou nezanevrem....Ale aspon neco vic poznate a malej bude povidat jak rozenej Anglican :grinning:

Tak packo holciny jdu chrupkat.
11. únor 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, děkuji za přivítání. Teda vy jste toho večer nakecaly. Já tu měla pomoc na koupání(babi) protože s tou dlahou se mi blbě manipulovalo s malou(dnes už jsem bez dlahy) a kolem 20.00 už chodíme spát. Společně. Já jdu vždy Lucis uspat a usnu s ní. Pak se zbudím až na kojo(většinou mě probudí až druhé kojo, to první nějak zaspím tak si nic nepamatuji)
Jinak teď bydlíme na Libušíně.
Gabi tak to je super nabídka s tou Anglií, to bych též neváhala.
Kijo: teda malá je dlouhatánská a my máme zas okolo samé ženské, tak jsem se bála aby Luci nezůstala na ocet :wink:
Jo a rýmu máme ode dneška zas. Ale částečně ji připisuji ke druhému lezoucímu zubákovi. Odsávání nehrozí, to by se Luca asi zblánila, tak jen stříkáme do nosíku(naštěstí má vodnatou rýmku)
Kyti: ty jsi psala že bydlíš v Nížkově, viď. manžel ten pochází z Velké Losenice. A malej je drobítek, když má jen 4kg. Známá ma též dvouměsíční ale váží už skoro 6kg :slight_smile:
12. únor 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kijo: vy jste z Nového Města? Mám tam kámošku. Tá má dvouměsíčního raubíře.
12. únor 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

teda Gábi,to je super...Anglie...to jsem nečekala.A nemáš strach?Já bych asi měla.Ale zase poznáte kus světa,něco uvidíte a třeba se vám tam zalíbí a zůstanete tam.Co?Nebo to nehrozí a budete stavět tady?Hlavně,aby se vám tam líbilo a všechno šlo dobře.Ještě,že existuje ten net,že?

ivis,jo,jsem z Města.Ale bydlím tady teprve rok a půl,jinak pocházím z Orlové(Ostravsko).Stěhovala jsem se za manželem :slight_smile:
12. únor 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kijo: Orlová? Teda to je přes půl republiky. Ale co bychom pro naše manžílky neudělali, že :wink:
12. únor 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivis,jj,je to skoro 250 km. :frowning2:
12. únor 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky,

ivis: na libušíně jsem taky bydlela, ale už je to dýl, u rodičů...
kijo: bojím i nebojím, spíš se těším. tady mi nic neuteče :wink: no počítám s tím,že začátky nebudou med, ale to k tomu patří, budu se tam muset se vším poprat, mirek bude dost v práci a já s vojtou na okolí sama.a asi tam nezůstaneme, teda nevím, aspon nechceme, pozemek asi dokoupíme a vrátíme se... bude to legrace a aspon živ. změna, manža profesně povyrote, já se zdokonalím v aj a vojtík si tam třeba najde kamaráda :grinning: :grinning: ale budu sem hodně jezdit, babičkám by bylo smutno, letenka je za pár šupů, tak proč ne :wink: mirka tam necháme at si tam pracuje a my si s vojtíkem uděláme výlet..jen se obávám letu, prej to děti nenesou nejlíp, tu změnu tlaku, budu kojčit a snad to tím polykáním zvládne, snad nebude plakat....

holky, já se netěším na stěhování, to bude děs a s vojtou :frowning2: a taky mi po tom bytě bude smutno, co vše jsme tady s mirkem zažili za ty 4 roky....
12. únor 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gaba: já jsem zas bydlela na Průmyslovce a na Libušíně jsme teprve rok a něco.
A teď bydlíte kde?
A tu Anglii určo zvládnete. Téda v angličtině bych se taky potřebovala procvičit.
12. únor 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ivis,jo jo jsem ted z Nizkova V.Losenici znam...Mam tam 3 kamosky ale skoro vubec se nestykame jen kdyz se nahodou potkame... :wink: a Criterska tam ma babicku.

Holky koukam ze jsme se skoro vsechny stehovaly i nekolikrat... :grinning: ja vlastne po 2 nejdriv jsme bydlela u hlavni posty a pak v klastere a ted jsem v Nizove a doufam ze naposledy!Vazne to neni sranda.Hrozna prace... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinac dnes se nic poradne nedeje dnes jsem si varila obed a Honzovy veceri Kure po spanelsku.Byla to mnamka.Byla jsme v obchode s Jackem a malem jsme se na silnici zabila jak to klouzalo jo a taky nam dnes vykradly jednotu. a pak ze se tu nic nedeje... :grinning: ale jsou to sv... ty lidi! :angry:

Gaby to ti verim ze mas strach taky bych mela a do letadla by me nikdo nedostal! :wink:
12. únor 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
IVIS: no ted na prumce- bří čapků a koncem února budeme ve stržanově a mirkových rodičů a pak až odletí, tak půjdu k mamce na libušín, at nejsem ve stržanově sama s vojtou zastrčená, tam je nuda :unamused:

kytička: letadla se nebojím, letěla jsem několikrát a i přes oceán, takže já s manžou v poho, jen uvidíme, co na to bude říkat prďola :sweat_smile:

musím jít, vojta bulíkuje, papa
12. únor 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak se zase hlásíme.. :slight_smile: Dneší noc by byla dobrá, kdyby Jára a pes nechrápali - to byl fakt nářez, takhle blbě jsem nespala už dlouho.. :wink: Malej se probudil ve tři a pak definitivně v půl páté, takže to by i šlo, ale půl noci jsem nespala, kvůli těm dvěma..
Jinak také vítám novou maminku - koukám, že vstáváte stejně jako my, okolo té půl páté, páté.. :slight_smile: Tak nejsme jediní.. :grinning: U nás je ráno celé sídliště ve tmě, všichni spí, jenom my svítíme.. :slight_smile: Copak, v týdnu se to ještě dá, ale o víkendu fakt závidíme :wink: Malá je krásná, ale oproti nám také drobínek a je hubeňoučká, i když my už taky nejsme takoví chlapani, hubneme, protože máme čím dál víc pohybu a moc nejíme..Jinak, mám pocit, že od vidění se známe, ale nevím, možná jde fakt jen o pocit..Ve Vel. Loseici mám "babičku", jak psala Kytička a pochází odtama i můj otec, ale já to tam nějak extra neznám, jezdívaly jsme tam spíš zamlada s holkama na zábavy.. :slight_smile: To bylo dobrý.. :grinning: A kde bydlíte přesně na Libušíně? My jsme Purkyňovka, to není tak daleko..A ještě jsem koukala, že chodíte s malou někam na plavání? Tady ve ZR? Taky bych chtěla někdy jít s Tadíkem do bazénu, ale sama nějak nemám odvahu.. :confounded:

Zuzi - jsi šikulka, že takle pleteš, to se fakt už moc nevidí, to já neumím ani náhodou, kdysi jsem si teda pletla dečku pro Barbie, ale to už je fakt hooodě dávno.. :wink: :grinning: Škoda, že nepleteš na zakázku, bych si u Tebe něco objednala :wink: , ty výtvory na Karolínku vypadají krásně..A ségra Tě určitě měla za vzor, aspoň jako mladší stopro, to tak bývá.. :slight_smile:

Raduš - nazdar, tak jak, byli jste ve ZR? Já jsem včera odpo chtěla vyjet s Tadíkem, po 2 dnech co jsme byli zavření doma, a on, lump, spal 3 hodiny v kuse, prochrněl mi celý odpo a v půl páté už jsem vyjíždět nechtěla, byla už zima..A dnes to vypadá taky na kosu.. :frowning2: Ať už je jaro, holky!! A ta Jednota - nářez!!! :grinning: To máš pravdu, aspoň něco se tam u vás děje..Takovej skandál :wink: To budou babky na větvi, co? :wink: A Domík je pořád hodnej, no to je nuda, taky by měl začít trošku lumpačit, ať víš, že ho máš, mamko..Já vám závidím zítra tu véču, se tak máte..Tak se ségra těší na hlídání, že? :wink:

Kristinko - ahojky, tak jak pokračujete v papání? Tadík měl včera špenát s bramborem, extra nadšenej nebyl, ale něco snědl, úspěch.. :grinning: Já špenát totiž miluju, dělala jsem ho tak po půl roce, Jára ho totiž nejí...Dnes budu dělat ovocné knedlíky, to myslím taky nejí, ale myslím, že Táďovi by mohly chutnat..A jinak už si pěkně sedáme sami, občas teda spadne ze sedu na záda na zem, to je řev, protože si dá pecku do hlavičky, ale nemůžu u něj pořád sedět..Dávám za něj polštář, jako aby se tak nebouchl, ale většinou spadne nějak mimo, šíša.. :slight_smile: A začínáme pomalu lézt na kolínkách, ale spíš to tak jako testujeme, když spěchá, tak padne na bříško a fofruje "na vojáka".. :slight_smile: A taky se snáží vstávat u pohovky..Ale to jen velmi opatrně a většinou až večer - to je nejaktivnější a začíná zkoušet všelijaký opičky..

Gabi - tak koukám, že už jsi holkám prozradila Anglii..Já závidím, i když taky bych samozřejmě měla trochu strach, to je přirozený, ale určitě se vám tam bude líbit..A kdyby náhodou ne, tak se vždycky můžete vrátit.. :wink: Jo a doufáme, že se budete často vracet do ZR, ať se taky někdy vidíme.. :slight_smile: Ta gynda - to jsem ráda, že to vypadá dobře, člověk se zbytečně nervuje, že? S těma kalhotama a vložkou jsi mě teda fakt pobavila... :grinning: :grinning: :grinning: Chudáku..Já kdysi měla něco podobného na urologii.. :slight_smile: A jakoupak máte bundičku od Nextu? Mají fakt suprové, ale šíleně drahé, to je hrůza, my teď máme tu mikču s buldokem, hodila jsem ji do albíčka, tak mrkni, jak nám sluší.. :wink: :slight_smile: A co rýmička, už je to lepší? My teď taky máme trošku soplíčky, ale odsavačku si nedovedu představit, Tadík je taky slušný hádě, i když oproti Vojtíkovi slabý odvar.. :grinning: Teď dělá ostudu i při stříání nehtíků, lump..Jinak taky pořád ukazuje jak bude velikej a dělá čau - mává o 106 :slight_smile: Je šikulka..Teď ho učím jak dělá pes, kráva a koník, ale zatím dělá jen na psa "ffff" jako "haf".. :slight_smile: A ukazuje kde má máma nos a kde má hrnec nos - ten mačkáme, pak kde má pes (ten velikej plyšovej, na Matýskovi pokusy neprovádíme :slight_smile: ) nos, uši, očička..Začíná čím dál víc rozumět..Ale zhoršuje se nám ten ekzémek na těle, už nevím čím ho mám patlat, chudáčka, ty mastičky co máme už nám nezabírají, asi už si na ně zvykl a teď jsou nám na prd..Jsem z toho nešťastná, pořád se škrabká, je mi ho líto..I v noci při kojení se doslova rval.. :frowning2:
13. únor 2009 v 07:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gaba, aha tak to asi vím kde, já jsem na průmce u mamky skoro pořád, my bydleli na Wolkerově, to bydlíte u někde naproti obchodu, že?
Jo a ve Stržanově bych asi taky moc dlouho nevydržela, bych se tam asi zbláznila.
Tak to se třeba na Libušíně někdy potkáme, i když tu budete asi na chvilku.
Criterska: je možné že se venku potkáváme, protože my jsme tam skoro pořád. Doma to Lucku moc nebaví. Jo a my též ráno v půl šesté už strašíme v obýváku a koukáme z okna jak lidi jezdí do práce.
Jinak Lucka a jídlo no comment, to jsou hrůzy a co teď vyvádí v židličce, by z ní málem vyskočila, prostě jídlo bere jako strašnou nudu, ale v noci by byla přisátá nejraději nepřetržitě.
Bydlíme na Dolní, ten první vchod u řeky.
A v Losce jsme s manžílkem skoro 5 let bydleli, zábavy jsme tam dost často pořádaly(teď o víkendu jede manža zas, ale já jsem total unavená, tak raději budu doma)
Na plavčo jsme chodili od října do prosince, na 4.ZŠ, ale byla dost ledová voda. Lucka zrovna z plavča nadšená nebyla, takže na pokračování nechodíme. Od září se spíše chystáme na to cvíčo co je na hale. A teď mi kámoška psala že je možnost si v JI zaplatit bazén, tak se asi s pár holkama domluvíme a zajedem tam. Prý tam je docela teplá voda, tak to by bylo fajn.
Zuzi, ty pleteš, jo. Já jsem totálně na takové práce levá.
Kyti: vám vykradli jednotu, no to je pozdvižení, aspoň se něco děje :wink:
Ještě vám napíšu co se mi stalo včera, mamka hlídala a já že si na chvilku lehnu(bylo 19.00h) a najednou se vzbudím 21.00 a vlítnu do obýváku a hledám Lucku a mamku a oni nikde, tak prošmejdím celý byt, nevím co se děje, naštěstí přišel manža a říká, že si Lucka spokojeně spinká v postýlce a že byl mamku odvézt domů. No šok. A dnes jsme spali nádherně až do 7.00h, super. A to včera měla Luca spací den a spala 2h dopo a 1,5h odpo. U nás fakt platí, že čím víc spí přes den, tím víc spí v noci. A naopak.
A ještě jeden úspěch ráno zbaštila skoro 150ml kaše. No šikulka, mě dneska dělá samou radost. :slight_smile:
tak už musím končit, dnes máme tátu doma, tak se jim jdu trochu věnovat.
13. únor 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak jsem ještě byla zkouknout vaše albíka- jsem vybírala nějakýho toho ženicha pro Lucinečku, a máte moc moc krásný dětičky.
Jen se divím, že vám tak ochotně pózují.
tak a už tu nejsem
13. únor 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek