• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
holky tak máme druhýho zubáka venku :wink:
Jo a co plánujete dětičkám k narozkám? Nebo už jste to tu probírali?
13. únor 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Ivis, tak vařím oběd a Tadík blbne na puzzlíkách..Taťkovi jsem vařila spešl oběd, jelikož ovocné knedlíky nejí - i když jestli se tomu dá říct vaření - měl jen lunchmeat a opečené brambory.. :slight_smile: Jsem zvědavá jak Tadík bude baštit - dělám jahodové a borůvkové..Jo, ještě jsem zapomněla dodat, že Lucinka je dost šikovná, na fotečkách už stojí a asi i chodí, že? To čučím..My jsme totiž pěkní lenoši, teprve začínáme lézt.. :slight_smile: Včera se nedivím, že jsi měla šok, taky bych se lekla, a to pořádně :wink: Jo a k zoubku gratulujeme, my máme 6 a sedmý se pořád klube..Ale teď asi má pauzu, protože máme noci jakžtakž v pohodě..Když se nějaký prořezává, tak vstáváme taky tak 8x za noc, občas i víckrát, to je očistec.. :frowning2: Jo, tak manža patří k pořadatelům zábav? Téda, jak já bych zase vyrazíla a zavzpomínala si, když jsme tam chodívali pařit..No, to už se mi asi nesplní.. :slight_smile: A děkujeme za pochvalu dětiček.. :grinning: Jinak pro Tadíka máme k narozeninám chodítko od FP - toho hrocha se smyslovýma kostkama, ale už ho dostal asi před týdnem.. :slight_smile: A jako hlavní dárek toho Mluvícího pejska od FP..Od babičky a dědy a tety se strejdou má mít společný dárek - houpacího kohouta a zbytek nevím.. :slight_smile: A co plánujete vy? Ještě máte teda chvilku čas, ale já už měla dárečky taky nakoupený dost dopředu.. :slight_smile:
13. únor 2009 v 11:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,tak jsem dnes zapla pocak bezy vcera az ve 2 :grinning: nemuzu byt takovy zavislak.... :wink:

Jinac Jitus,jo vcera jsem byla v ZR silnice do Sazavy klasika hnus a pak do ZR uz je to rozsoleny takze parada jela jsem az ve 4 a vratila se 6 jen na mesto vybrat prasule kouput si rucni mixer a Tadovy darecek k narozkam a k mamce pro mleko a sup domu tatka hlidal...Domca se mu posral tak poprve prebaloval hovinka :grinning: :grinning: :grinning: zvladly to akorat nebyl tak ciste umyty jak od maminky tak jsem to musela poopravit no jo chlapy! :angry: vse odflaknou.No a co se tyce te jednoty to vyte ze to jelo jak po masle... :grinning: ale to je vsude asi stejne.
No a Domca je porad zlaticko jenze to jidlo obcas se me u toho vsteka a davame prikrm vic nez predtim asi toho ma zas posledni dobou malo...Jasne ze se tesim na vecu!

Jo a vite co se me vcera stalo?Normalne Domca brecel spis tak fnukal tak jsme mu sla dat dudlik a uz jsem mluvila odedveri a prijdu k postilce a on se rozbracel ze se me leknul a to se stalo 2x taky se vam to stalo???Byla jsem z toho takova rozhozena vydi me furt a lekne se me :frowning2: .na a pred vcerejsiky v noci jsem si s Honzou cetly a Domca spal tvrde to bylo videt a najednou se tak strasne rozbrecel ze jsme ho pomaly nemohla ani uklidnit jak se sam lekl a my mely malem infarkt bylo to vazne hnusny asi se mu zdal nakej osklivackej sen.Chudacek.No hnus doufam ze uz se mu to nestane...jinac si jdu delat obidek. :slight_smile: jen tak neco rychleho.Domca vytuhnul u hracek tak je to dobry.Tak packo.
13. únor 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,tak my už jsme po obědě :slight_smile:

Karolínka ještě spí,dneska bude mít bramborovou kaši a hovězí masíčko,tak uvidíme,jak ji bude chutnat.

Jituš,s jídlem pořád boj,jen kaši večer sní krásně,jinak na prd.Ale už si krásně stoupá sama,ne moc často a vrávorá se,ale je to fajn.Dává nám pusinky,dělá tuli tuli(mazlí se),pejsek dělá BA(jako haf) a kravička Bů,taky ví,kde má vlásky a pupíček,učeše se,jde se sama napít,když ji řekneme...je zlatá,hrozně rychle se učí.Jen to jídlo... :angry:

ivis,děkujeme za děti,vaše je taky kočka :wink: My budeme taky kupovat pejska od FP a ještě máme leporelka,sadu nádobí(měla mít na Vánoce,ale nakonec jsme to nechali na roček),mikinku a nějaké drobnosti.Ale hlavní je ten pejsek.A samozřejmě dort od maminky.Jinak jsme pro ni chtěli raději peníze a koupíme jí něco sami,ať každý nepřinese blbosti atd.
A taky grutuluju k zoubku.My jich máme 7 a 8.leze asi 2 měsíce :wink:

Kytičko,malá se taky lekala,to je asi normální.Oni teď více vnímají a zleknou se snadněji

:wink:
13. únor 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak bramborová kaše s hovězím měla úspěch :slight_smile: Asi po 14 snědla bez řečí celý oběd :slight_smile: Aby ne,když to nemusela kousat.Na zítřek má polívku s krupičkou a žloutkem,jedeme k taťkovi od Járy,tak jsem jí navařila už dneska,skleničky už moc nechce :frowning2:
Jdu se obléct a mizíme něco nakoupit a vyvětrat se.Tak zatím papalala
13. únor 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja vam tak zavidim...taky se tesim az uz Domca sedi s nama u stolu v zidlicce a basti to co my.Ale zase chci aby byl mimi je kouzelnej no proste to nejde ja vim... :wink: :frowning2: ale bude to sranda.Ja si dnes udelala jitrnici s bramborem a zeli...mnamka.tad kavco a neco sladkyho a jsem nejspokojenejsi clovek... :grinning: jenze jaksi se me nechce stepovet takze to vidim zitra na 2000 abych to zas dohnala...no!a budu na sebe tvrda!Jsem hrozna lenora ani ven se neda jit... :angry: tak snad zitra varazime s tatkou aby jsme nekde nezapadly. :slight_smile:
13. únor 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda, vy už máte všichni tolik zoubků, jo. Lucka zatím nechodí, se jí jednou podařilo se sama postavit a ujít těch pět kroků, ale byla to nádhera, máme to i na videu tak si to pořád pouštíme, akorát že od té doby se bojí, a raději za námi doleze po čtyřech, no máme asi na chození zatím čas. Ale kolem nábytku lítá furt, a za jednu ručičku taky.
Kijo: taky bojujeme s jídlem, ale teď je doma taťka tak si samo hraje na strašlivě hodnou holčičku takže toho zbaští. A skleničky jí naštěstí nedělají problémy, i když domácí je domácí to zbaští i 250g!
Pejska dostala Luca na Vánoce, byla z něho fakt nadšená, ona má ráda věci který hrajou nebo něco říkají, to neteřinka se takových věcí bála. To u nás to bez pořádné music nejde.
TAkže mi budeme kupovat nějaký ten domácí stan(to Luca přímo zbožnuje být jako v domečku, zatím si ho děláme jen z deky) a batůžek na cvíčo, hrneček s brčkem, a nějaké hračky na písek.
tak už se tu na mě věší, tak musím končit papa
Jo Kyti: taky jsem se strašně těšila jak Luca bude s námi baštit u jednoho stolu(teď se momentálně dost vzteká v židličce takže to taková paráda není)
13. únor 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jen nakukuju..Přihodila jsem pár foteček, tak můžete mrknout..Jdeme se chystat na koupindu..To bude zase divočina.. :slight_smile:
13. únor 2009 v 17:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,taky jsem dala nové fotky.Ale jsem už fakt magor...zase jsem napsala rok 08 místo 09.Mně už hrabe. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
13. únor 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ségra, dinka za fotky, jsou super, hned jsem si je stáhla :slight_smile: . To je tak pěkné děcko!!! :slight_smile: , já se pokaždé nestačím divit, jak hrozně je to podobná.

JEŠTĚ TÝDEN......!
13. únor 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už se tež těším jak sviňa :grinning: :grinning: :grinning:
13. únor 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale kaj...já se těším víc. Ty máš sebe i Karolínku u sebe :slight_smile: , to já vás mám daleko. Doufám, že někde nezapadneme, tady je sněhu jak sviňa, co teprve u vás, Bobinu skoro není vidět.

Hej, ted´mě napadlo, ty se těšíš na dárky :grinning: :grinning: :grinning: . Ne, srandáááááááááá :slight_smile: .
13. únor 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

jíto: tak to je šikulka šikovná, no vidíš, teda a pejska umí, tak to koukám, u nás nene, občas řekne mamama a to je vše, ale jak je velikej taky umíme a hlavně, když udělá nějakej průšvis s věží..., tak se tím omlouvá, myslí si, že ho pochválím, za to jak umí pěkně ukazovat, jak už je vyčůranej :grinning: a dnes máme premiéru, ukázala jsem mu paci paci a hned opakoval, tak jsem koukala jak puk :slight_smile: jen čůrání nám moc do nočníku nejde, párkrát se sice zadařilo, ale dnes se začal vztekat, stoupl, popošel a vyčůral se mi na koberec u konferenčáku, zvířátko :sweat_smile:
no a asi budeme fakt po tatínkovi fotbalisti, včera kopal do míče a držel se u stolu a dnes už za míčem běhá a bez držení do něj kope, sice běhám stylem “vzdávám se“, je to sranda :grinning:

jíto: fotečky krásný, nevytáhli ste se náhodou?? přijdete mi nějaký dlouhý a hubenější? a co kojení, pořád pořád a noci? vojta v noci už absolutně nechce, je zvyklej na první kojení okolo 6, ale musím si ho vzít do postele, chytne mě za ruku nebo obejme kolem krku a spí, ale stále se budíme asi 5x, někdy i víc a to další zub nic, jsem čekala už ty stoličky a houbec :unamused:

ivis: jojo naproti obchodu.... a na libušíně budu ten první vchod u liosu :wink: tak to budeme mít kousek od sebe :slight_smile: bud ráda, že vám zoubky tak moc nerostou, říká se, čím dřív vylezou, tím dřív se můžou kazit, i když čistíš a čistíš.... jo holky, ten gel na zoubky je super, kdybyste některá chtěla značku, ráda napíšu :wink: jíto: tobě jsem zapomněla dát vzorečky na zkoušku, tak se mi připomen kdyžtak jo :wink:

kijo: šikulka, mě vojta domácí nechce, pouze skleničky, jen přílohy, jako těstoviny, brambory, kus kus.... sní, udělala jsem mu kapustu a lítalo to pocelém bytě :sweat_smile: asi neumím vařit nebo co :grinning:

no nic, vojta nechce spát, řve v postýlce už 15min.., to zase bue páteční večer :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jo ivis: pak prosím pošli, jakej stan pro malou, tak jsem o tom uvažovala, tak abych měla představu :wink: ale pořídím až v aj, abychom nemuseli místo letadlem brát nákladák :grinning: :grinning:
13. únor 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je kijo, ted jsem si všimla foteček, no super vlásky, to se jen tak nevidí :grinning: a proti nám jste štíhlounký, to vojtas je samec :grinning: jsem postahovala, tak o víkendu taky něco přihodím :wink:
dobrou
13. únor 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,tak jsme doma.Veca byla mnamka jako vzdicky... :wink: Jinac koukam na fotky parada taky budu muset neco fotit spis tatka nas pac my se samy nevyfotime jenze taktu to nebavy a tak vrci tak se fotime samy...taky je sem brzyi dam nake novejsi v nedeli se bude fotit o 106 babicka ma narozky...

Kijo koukam jake mate ciro to mi jsme porad skoro plesati...po mamince ja byla plesate jeste v 1 roca a tatka uz mel pekne ciro no aspon neco po me zdedil.... :grinning: plesatost. :grinning: :grinning: Tak dobrou holky jsme naka unavena cely den me poboliva trochu hlava tak jdu spat Domca pred chvily usnul jdu tez.PAcko. :grinning:
13. únor 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,
gaba: prosím napiš mi značku toho gelu, by se nám nějaký hodil.
Stan zatím vybraný nemám, se nemohu pořád rozhodnout - buď ten princeznovský, nebo kamarád tygřík(možná že nakonec vezmem úplně jiný, ještě máme čas, tak uvidíme)

http://www.mimibazar.cz/nove_fotografie.php

kijo: malá je šikulka, to my zvířátka zatím nezvládáme

Crit: Tadík taky určitě bude brzy stoupat a vymetat po celém bytě a ovocné knedlíky, bych si taky dala, já jsem jen na sladké, maso nemusím vůbec.
tak a jdu vám zkouknout albíčka
14. únor 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak alba zkouknuty, Kijo, Crit teda vy jste vlasatci.
Kijo: malá je pěkný éro, viď?
14. únor 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jsem se na chvilku utrhla, malá to je divoch chce se už otočit, ale ještě jí to úplně nejde, takže ňa ni musím dávat víc pozor, a hlavně je strašně rozchovaná, jen by chtěla chovat, a ještě nejlépe když se s ní chodí po celým bytě, tak to je z toho nejvíc v údivu :slight_smile: jinak to počasí je hrozný, už ať je jaro, to šílený oblíkání to je děs, řveme u toho jako tur a než se ulklidní a usne v kočáře tak je to taky chvilku, takže teď jezdím a dělám jenom šššš, a minule se na mě jeden chlap díval jako na blázna.Jinak jsme byly ve čtvrtek v poradně a me 6,5kg a 64 cm, a konečně nám píchly první hexavakcínu, protože minule ji neměly :frowning2:.holky fotečky krásný.
Gabi: Anglie, ty se teda máš, aby se Vám tam nakonec nezalíbilo a nezůstaly jste tam, kamarádka taky vždycky říkala jenom na rok, nebo dva a už je tam pět a nezdá se že by se jí chtělo spátky.
Ivis:vítám tě. :slight_smile:
Kijo:souhlasím s ivis málá je éro, ale je úžasná :slight_smile:
critersko:Tadík je skvělej, takovej bobeš :slight_smile:
jinak se hoky loučím Verouša už přestala hrazdička bavit a začíná natahovat, ach jo, to ji to moc dlouho nebavilo :frowning2:
14. únor 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vladusko: hele až potkáš nějakýho blázna jak zpívá Skákal pes atd. tak to jsme my a uspáváme Lucku( a to je jí 10 měsíců), takže když ríkáš Verunce jen ššš tak je to v poho.
Jo a chovánka máme doma taky, ale pleteš si na sebe hroznej bič, bacha nato :sweat_smile:
Míry máte krásný- my máme v 10měs 7,84kg
Critersko- tak dnes jsem s malou venku taky mrzla asi 1,5h, a ona si potvůrka spokojeně chrupčila :wink:
Dneska tu mám na noc mamču-se sama doma s Luckou bojím, když je táta pryč, teď si dělají vedle s Luckou dízu, tak mám chvilku pré.
14. únor 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky,
tak jsem taky něco málo přiložila, nechce se mi zmenšovat, tak pokračování příště :wink:

ivis:na tom odkaze už to bohužel není, ale mrknu na mmb, taky určo najdu, díky :wink: jinak ten gelíček na čištění zoubků se jmenuje BABY BIO EXTRA, je šetrný a bez fluoru, dá se jen jednou denně malá vrstvička na kartáček a chutná to dobře a sladce, přitom neobsahuje cukr :wink: nevím, kde koupit, asi lékárna, mě ho objednala přímo tchýně (nevím, zda víš, je zubařka), tak se zkus optat, nevím bohužel ani cenu, je to takovej malej hajzlík, snad to nebude moc drahé, ale vojtovi chutná a čištění je zábava :slight_smile:

kijo: už taky nakonec používám klasickej kartáček, ale sensitiv dětský, ten prsták byl super, ale už jsem měla úplně rozkousanej prst, prostě se zahryzl a držel, 8zoubku je 8 zoubků :sweat_smile:

a kdepak jste všechny? asi trávíte valentýnský večer s drahýma polovičkama že? :wink:

jinak máte můj obdiv, že s prckama venku mrznete, než se vychrupkají, já jsem to vzdala, vždy jsem to odmarodila a to jsem se mohla navlíct jak jsem chtěla a vojta dostává rýmu, když chumelí nebo prší, pláštěnka nepláštěnka, asi vlhkost, nebo nevím

ivis: kde máš manžu? to je super, že ti mamka pomůže a i u vás přespí, mě mamka občas taky vypomůže, kdy je mirek na služebce a taky jsem s votjou v noci nerada sama :wink: :unamused: skákal pec je super :grinning: to bych tě chtěla potkat :grinning: když byl vojtík menší, tak jsem říkala zase mravenečka, taky občas na mě chlapi čučeli jak debila :grinning:
a ivis, kolik měříte? a kam chodíš k dr?

jo holky: tak prevenar kvůli anglii nakonec nedávám, bylo by to složité, už tam máme vakcíny posunuté a v ang. mají jiný očkovací kalendář či co, tak snad toho jednou nebudu litovat! podle dr. zbytečné, pokud má vojtík normální imunitu a nemarodí a nemá problémy s ouškama... jak vy, taky jste myslím psali, že ne, že dr. nedoporučují nebo ne?
14. únor 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem koukala na ty stany, docela dobré pálky co? :sweat_smile: ty dětičky nás stojí peněz :wink: ještě chci něco tahacího, tak jsem našla tuto housenku od fp, tak objednávám, snad se bude vojtíkovi líbit, jukněte :wink:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=12343591
14. únor 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Gabo,
díky za ten gel, zkusím se někde poptat. Týjo ty máš tchýni zubařku, bojím, bojím :sweat_smile:
manža včera pořádal zábavu, a nakonec ho ještě odvolali na odhrnování sněhu, takže od 20.00-2.00h na zábavě a pak od 2.00-8.00 sníh, a teď jel na hasičárnu na nějaké školení. Na oběd dnes jedeme k tchýni, pže tchán měl narozky, takže super :slight_smile:
Chodíme k Mudr. Košťálové a měříme 76cm.
Nad prevenarem také přemýšlím, zkusím se optat až půjdeme na roční prohlídku.Když jsme se ptali někde v půl roce, tak mám DR. také říkalá, že to je zbytečné. Tak nevím.
tak jdu uspat Lucu a sbalit věci k tchánovcůvm. To je vždycky krámů :unamused:
15. únor 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :grinning:

My jsme včera měli výletní den,hned ráno jsme jeli k tchánovi do Znojma a přijeli jsme až večer,tak jsem ani nenakoukla.Karolínka byla hodňoučká,hezky prospala celou cestu zpátky :wink:
už taky konečně sama stojí,hrozně jí to baví,stačí říct,aby se postavila a hned se směje a stojí.Vydrží i dlouho a dneska už vstávala i s hračkama v ruce.Taky krásně pozná pejska na obrázku :wink:

Gábi,já teď kartáčky střídám,jednou prsťák,pak zase normální :wink: A malý je super na fotkách :slight_smile: Se těším,až bude ťapkat i ta naše opička :slight_smile:

ivis,malá je éro,to jo.Ale asi jako každé mimi v jejím věku.Ale ráda dělá blbosti a předvádí se :wink:
15. únor 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cico, podívej se do alba, je tam hotová ta vesta, myslím, že se mi povedla :slight_smile: .
15. únor 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky tak jsme se vratily z navstevy od babicky.Navsteva se vyvedla obed byl dobry sladkosti bylo taky dost... :wink: a darky se moc moc libyly.Jinac cesta pohroma silnicari na to v nedeli.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ted vecer uz to bylo dobry....ale kdyz jsme odvazela prababicku tak jsme v Polnicce na vedlejsi silnici zustala vyset moc snehu tak jsem se zacala hrabat.. :grinning: byla to sranda jeste ze se to stalo kousek od baraku kde bydli teta ze nas se znamejma prisla vytlacit jinac by jsme tam byly do ted. :wink:

Zuzi omrkal jsem tvou pracicku jsi sukula taky jsme umela trochu plict ale uz jsem to zapomela... :frowning2: ale ja bych na to nemela nervy...ale driv jsme hodne vysivala...to me bere ale ted uz asi moc casu nebude kdyz je Domca a pc... :grinning:

Holky kde jste???Co jste delaly o vikendu?

Jitus jak se mas?Co noveho?
15. únor 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kyticko, díky, to víš, snažím se. Pletu asi od 6 let, ale to jsem začínala na 20 očkách a končila na 40 a opačně, intensivněji pletu od 19 let, kdy se ty věci daly i nosit :slight_smile: . Opletla jsem sebe, mamku a ségru, kamarádky v práci, jejich děti...
Ted´mě to těší dvojnásob, protože pletu na malou Karolínku, její mamince se to líbí a hlavní je, že jí to i dává, takže ta moje leckdy úmorná dřina nepřijde vniveč. A pro Karol je to radost to pletení :slight_smile: / smajlík se srdíčkem /

Možná ale přijde doba, kdy to malá nebude chtít nosit, ted´ještě za ni rozhoduje maminka, ale později si začne vybírat, je to holka a ty se chtějí parádit.
16. únor 2009 v 01:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jdu jen juknout, dnes přijede neteřinka Barunka(2 roky) tak tu bude blázinec :sweat_smile:
Gaba: housenka je krásná, Lucka má takového tahacího dřevěnýho vodníčka, akorát, že ho spíše nosí v ručkách, ale princip tahání po zemi už také pochopila :wink:
Holky také ty vaše dětičky musí pořád něco nosit? Lucka když chodíme, tak pořád něco v té jedné ručce musí mít, samo že čím těžší věc tím lepší(nejraději tahá toho mluvícího pejska za uši a svou zimní bundu).
16. únor 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojek :slight_smile:

Ivis a vy už chodíte?Karolínka zase miluje vytahování věcí ze skříněk apod.Teď jsem ji dala spinkat a uklidila jsem po ní ten bordýlek,co tady nechala.Dneska jsem ji dala poprvé ovocný jogurt,Jihočeský(ten ve skle) a málem mi utrhla ruce,jak ji chutnalo :slight_smile: Krásně už sama stojí,hrozně ji to baví a pořád se staví a směje se tomu :wink:
Taky jsem dneska objednala mluvícího pejska,možná ještě do konce týdne příjde.
16. únor 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,taky je vam na bliti z toho posaci?Me dnes rano nebylo nejlip tak jsem dopol.spala a ted uz je to lepsi...jsem tak znechucena snehem ze me je az spatne. :frowning2: :angry:
Domca chudak je jen doma ven se s kocarem nada jit aspon ne tady u nas v ZR to je aspon rozsoleny...tak doufam ze se to pocasi umoudri a koncem tydne snad vjedeme.Jinas se z toho zblaznim.Uz me to leze na mozek.

A co delate vy?Domca me zas ted sel spat tak si pustim nakej peknej romantek...tatku mame v praci na odpoledni.

Zuzi tak to jsi sikula me to poprve ucily na zakladce jenze jsem levak a ucitelka si moc nevedela rady jak me to ma naucit.. :grinning: ale zvladla jsem to.Jenze se nekde stala vzdicky chyba pletla jsem jen saly do takovejch slozitosti bych se asi nepustila.A z saly bylo Vecko vzdicky jsem nekde pridelala oko a tak se to rozsirovalo a rozsirovalo ze se to mohlo vzdy vyparat.Ale moje mamka ta pletla vsem ponozky a takovy vesty obcas i svatr ale ted uz taky ne ale teta je sikula ta plete do ted Domcovy upletla backurky.mozna je mam jeste nekde v albumu vyfoceny nevim...Mas pravdu deti to oceni ale az budou vetsi tak uz ne...mam doma 15letou neter...to mluvy za vse pubertecka. :wink:

Tak packo a pisnete.......... :grinning:
16. únor 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženský,
tak Barunka už odjela, je moc moc hodňoučká a strašně samostatná, krásně se sama nají vidličkou atd. Lucka z ní byla také nadšená, akorát jí pořád brala hračky. V 3h jsme tátu vyslaly s Luckou ven, a chrupčila až skoro do 5h. A tu se chumelí a chumelí. Už aby bylo jaro. To počasí je děs. Loni v únoru bylo bez sněhu a teď jsou toho hromady, to snad bude až do května. Už se jen tak tak vejdem do hlubokýho, potřebovala bych už nasadit sporťák. TAk doufám, že ten sníh brzy roztaje a bude teploučko.
Kijo: Luci zatím sama nechodí, jen za jednu ručku, ale to lítáme celý den. Dneska se tedy opět asi 2x pustila(možná jak viděla Barunku, že si ťape) a udělala tak 4 krůčky, ale na samostatné chození to zatím nevidím. Ale už se nato strašně těším.
Ten Jihočeský jogurt tu mám také připravený, tak jsem zvědavá, zda ho bude baštit. My jsme teď dělaly brambůrky s brokolicovou omáčkou a docela jí to jelo.
Kyti: teda ty se na té mateřské fakt nudíš, viď. Ale buď ráda, že je Domča tak hodňoučkej. A počkej až bude starší tak se nezastavíš.
Hm film bych také ráda nějaký zkoukla, my nestíháme ani televizní noviny, ale sem tam juknu na ordinaci- pokud dřív neusnu :unamused:
Jo a ve středu jedu na celý den do Brna, tak se moc moc těším, jedu koupit něco Báře k 2.narozkám, sestřenici k 15.narozkám a něco Lucinečce.
16. únor 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek