• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Ahoj Ivis,jo nudim se desne...nakonec jsem cucela na serialy na netu...to ja stiham vse ordinaci,vkv,katku,ulici...ale to fakt jen ze je DOmca hodnouckej a spac ted si treba hraje pak dostane nabastit a do pizamka a sup zase do postilky a doufam ze zas tak do tech 4.Dnes v noci to byl mazec budil se me po 2-3 h.a ja nemela skoro zadne mleko tak jsme musely prikrmovat... :wink: uz aby mohl bastit kasicky ty ho vic zasiti je ted nakej rozezranej a mamka toho ma malo... :frowning2: ale co se da delat. Jinac ti vylet zavidim jela bych hned jenze to pocasi.. :angry: to je o hubu....ale ve st.jedeme do ZR mame nake vyrizovani po uradech a Kaufland maj tam super akci na os.vahu a slkeneny zapekaci pekac...tak jedeme taky utracet...

Jitus kolik mas nastepovano?Neflakas to jako ja? :grinning: ja mam celkem 8500.nic moc ale kdyz to flakam tak si maknu tuhle jsem delala 1500v tahu celkem zahul ale dobry.Ale ted jsem z toho slezla protoze me v tom zacvalo neco hrozne praskat...nevim. :frowning2: a co je jinak noveho?
16. únor 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak jak se máte?

Gabčo, co malej, zlobí? roste jako z vody? :slight_smile:
16. únor 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky tak jsem vcera dostala od kamosky peknej emailik od lovely tak se s vama chci podelit a pridejte se....

http://www.lovelababy.cz/hlasovani/?user_id=2834
17. únor 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kyti: tak to Luca se také budí tak 4-5x za noc, už jsem se skoro rok nevyspala :angry:
Jo a do Brna nakonec jedu až ve čtvrtek, mamka je nachlazená, tak nemá kdo hlídat.
A dneska jsme udělali zase pár samostatných krůčků. Jéé já už chci aby se Luca rozchodila :sweat_smile:
TAk my zas razíme na chvilku ven, pápá.
17. únor 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,
renkam: čauvec, taky že jukneš :slight_smile: rostem a zlobíme a ne málo, je to čertík :slight_smile: a co vy? co dělá pupík?

ivis: zase se tak moc netěš, chození je legrace. ale vojtík už i běhá a to jsou kolikrát pády :-/ dnes máme mono na čele a pěkný, to bylo řevu :frowning2: ale vysvětli mu, že nemá lítat a jak máme plovoučku, tak to uklouzne raz dva :angry: mám o něj už docela strach, to jsou vždycky rany a do hlavy až to zaduní! no vojtas je divočák divokej :sweat_smile:
užij si nákupy a dobře pořid!

kytička: my máme taky středu úřadovou, to zase bude zábava....
17. únor 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivis,no jo jenze on se me ted budi hladem nedavno me vydrzel do 4 spat a ted mu uz nestaci ani prikrm a budi se po 2 hodkach tak jem dnes jela do Priby koupit novy prikrm uz nam dosel a jeste jsem tam sehnala od Hami 1 extra a prej je to sytejsi tak mu to budu davat na noc aby klidne spinkal a nebudil se hladem.protoze mam cim dal min mleka tak hold musime zacit kupovat mnamky koupila jsme mu novou lahvicku od Nuku tvar dudliku je jako prso tak snad bude cucat dobre i odeme prijde me ze taky to odeme flaka... :frowning2: a byla v akci z 175 na 86 tak to je super.Jinac ven mi nechodime protoze by jsme zapadly hned u baraku tatka to dnes prohrnul a mame tu snehu po kolena a na silnici jsme se malem zabila kdyz jsme sla od autobusu dnes jsem auto nechala doma.
17. únor 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi,to je co urady jedny zatraceny vubec se me tam nechce jenze se to neda odkladat... :angry: :wink:
17. únor 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Tak já jsem teď přišla s malou z obchodu...hrůza,tak dlouho jsem z plusu ještě nešla.Furt jsem se bořila,měla jsem strach,že vytratím nákup a malou taky :frowning2: A to máme super kočár,nikdy nebyl problém,ale co je moc,to je moc.

ivis,se máš,že tak jedeš nakupovat,hned bych jela taky :slight_smile:

kytičko,to je škoda,že musíš přikrmovat,že se Ti dělá málo mlíčka,ale co se dá dělat,že?To já měla mlíka hafo,jsem musela pořád odstříkávat,jinak by mi ty prsa asi praskly...bych uživila ještě další 2 děti.

Gábi,to věřím,že máte strach,malá se taky kolikrát tak bouchne,že se člověk bojí,aby neměla prasklou lebku.A ten řev :slight_smile: A to jen stojí,ale za to pořád :slight_smile: Když chci,aby za mnou přišla,tak si sedne a doleze,ale že by se snažila jít,to ne.je opatrnější,ale to je dobře.Vidím to tak,že začne chodiit až kolem 13-14 měsíce,ale třeba překvapí.
Teď jsem ji načapala v ložnici,jak krade dudel.Přes den ho nemá,ale když ho někde uvidí,tak hned s ním do pusiny :slight_smile: potvůrka moje zlatá.
17. únor 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
A vůbec,kdepak máme Jituš?A Tadíka? :wink:
17. únor 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kijo,no jo je to hruza.nekdo ma a nekdo ne....ale jak rikas co se da delat.Hlavne ze mu tan prikrm chutna jinac nevim co bych si pocala.Jeste uvidime co me dnes rekne na ten novy prikrm a novou lahvicku s dudlikem... :unamused: :wink:

No Jitus,Tado kde jste....
17. únor 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Gabi, Martinek teď taky zlobí, jsem z něj kolikrát na mrtvici :slight_smile: . Jinak pupík roste a malá kope a kope :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
GABI:jste byli v neděli na nákupu?my taky a tentokrát bez kačenky.švára chtěl hlídat,tak jsme mu ji nechali doma. :slight_smile: a my si vyjeli na nákup.taky zítra jdeme do kryťáku,tak už se moc těším.na víkend budeme poprvé kačku dávat babičce na hlídání.jedeme na oslavu na chatu,tak snad se nebudeme muset večer vracet dom :slight_smile: a jak probíhá balení?už se těšíte?

jinak dětičky vám pěkně rostou. :slight_smile:
na procházky to moc není,co?my jsme už s Katuškou venku nebyly dva dny.se to nedá.už usnula v sedm,tak bude stávat ve dvě na dokrmení,usne v půl třetí a pak spí až do devíti.taky jsou vaše děti takoví spáči? :slight_smile:
17. únor 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kyti: já jsem také moc mlíčka neměla, hlavně když malému chutná UM. Vím, že pokud bych měla druhé, tak bych také raději přešla na UM, než aby mimčo trpěla hladem- což byl náš případ(mě se Luca budila v noci i po půl hoďce).
Jo a Luca je omlácená jak kluk, nohy máme samou modřinu(ještě že nejdeme do poradny) a držkopády jsou na denním pořádku. Jo a je taky pěkný prasátko, jí musím tak 3x denně převlíkat :frowning2:
Gaba: vojtík je fakt šikula veliká, že už sám chodí.
Včera jsme byli tedy venku, Lucka tam 1,75h spinkala, já promrzlá na kost, ale bylo zrovna nádherně, svítilo sluníčko(teď už tam zas kydá tak hnusota bílá), ale chodníky neprohrnuté, jsem jela ne s kočárkem ale s tankem.
18. únor 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky maminy,
no jo, kdepak je jíta s tádou :confused:
cvachna: jojo o víkendu většinou do kaufu vyrážíme :wink: ale my s vojtíkem, strašně to tam miluje :slight_smile:

ivis: teda to musí být radost, 3x denně převlíkat :sweat_smile: chudáku!

renkam: to je dobře, jen at kope a roste :wink: a se zlobivýma klukama asi nic nenaděláme.... koukala jsem a baráček se rýsuje co? :wink:

kijo: to se ti třeba i rozcape dřív, pak to jde vše hrozně rychle, vojta už začíná být docela dobrej, už ani moc po 4řech neleze, kdyby nebylo tolik sněhu, tak bych šla koupit botinky a vyšli bychom na malou procházku před barák, škoda.... ale stejně furt rýmujeme, včera jsme odsávali, už má hustý hleny, chudák, ale lepší a tak už dnes to byl týden, co jsem s vojtíkem nevylezla ven s kočárem, byla jsem jen párkrát autem nebo sama ve městě a ani mi to nechybí, fakt hnus ten sníh :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jo a dnes mám premíéru, vojtík mi poprvé snědl domácky udělanej oběd a to špenát s bramborem a žloutkem a jen mlaskal, tak mám moc velkou radost, že už bychom mohli vyměnit za skleničky a budu moct vařit jídlo pro všechny :slight_smile:
no nic, dobrou a klidnou, jdu se věnovat klukům, než mi půjdou spát, tak papa
18. únor 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,tak jsme se vratily z vyletu.Dnes jsme byly v tom ZR po tech uradech :stuck_out_tongue_closed_eyes: -dane..papairovani a nakonec me daji 75Kc no tak ma to cenu?! :angry: hruza.

Jinac mam omluvit Jitus s Tadou jsem dnes byla s Domcou na navsteve poblahoprat Tadovy k 1 narozkam...a tak rikala ze opet nestiha...Byly jsme po asi tydnu venku byly jsme na meste cesta byla des bes pripadaly jsme si jak kdyz jedeme s kocarkem kros. :grinning: uz aby bylo to JARO.

Cvacho,taky mame doma space az se z toho nudim.. :grinning: a kdyz nespi tak si hraje a je hodnouckej...a v noci me tad po tom novem prikrmu hami spi od 19,00 do 3,00 a pak po 2 hodinach bastime...ale to je v poho nestezuju si Tada se ted prej budi 5-6x tak to jsme na tom paradne... :wink:

Ivis,no jo co se da delat..ale neva hlavne ze neni hlady a ze pribyva na vaze.To je dulezity!Jo jo smakuje mu to. :grinning:
18. únor 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,nějak nestíháme...

Dneska jsem celý den lítala,pak odpoledne nakoupit a na prochajdu a pak ještě dělat bramborový salát-zítra přijede segra,tak ať mají co jíst :grinning:
Karolínka už hajká,taťka je na pivu,tak se půjdu naložit do vany a trošku spočnout. :wink:
19. únor 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, u nás podobně :wink:
kijo: tatku máme taky na pivu, ti chlapi co? :grinning:

kytička: nemá, to máš pravdu! já jen byla vyzvednout nové občanky a změnit na soc. změnu trvalého bydliště ohledně rodiš. příspěvky a nic jiného mě naštěstí nečekalo, na jiné přídavky nemáme nárok a vojtu v pase už naštěstí máme oba,takže v poho :slight_smile:

jinak už pomalu odvážíme věcičky, stěhujeme...at se z otho příští víkend nepos****

kijo: užij si zítřejší naváštěvu sestřičky a at salátek chutná :slight_smile:

dobrou a klidnou papa
19. únor 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak Brno super, sice jsem moc nepokoupila, ale zas to byl fajn relax. Lucince jsem vzala jen sukýnku, no je psaná na 1-1,5roku, ale vidím, že ji bude mít až příští rok, tátovi jsem vzala tríčo, a sobě botasky, dvě tílka a jeans sukni. Ale byla tam fakt nádherně, žádný sníh, svítilo sluníčko-prostě paráda, škoda, že nebydlíme v Brně, to by ta zima byla snesitelnější.
Gaba: vy už balíte, jo? Tak to nezávidím. Ale zas je před vámi hezká budoucnost.
Kijo: tak se salátek povedl?A užijte si návštěvu.
20. únor 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,u nas se nic noveho nedeje...Jen sem varila obed a trochu jsme uklizely...tataku mame od vcerejska doma svetova kryze uz aby to bylo zase o.k pac se s nim doma neda vydrzet.zlobi...beztak pujde na pivo dneska.Jo vlastne se delo zhazovala jsem z okna rampouchy mely jsme je az do pulky okna a tak jsem je ze dvora vyvazela na kolecku pryc aby se tu pak na jare nedelala potopa a sotva otevru vrata tak Jack si to hned namiril na prochazku ani se neotocil kdyz jsem na nej rvala.Hajzlik! :angry: ale uz se vratil... :grinning:
20. únor 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musela jsem to prerusit tatka domlacoval ty rampochy na ktery jsme uz nedostala a tak potreboval asistenci...No a jinac tatka dopoledne vysal a je ted vytrela. :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak tu je zas tak krasne uklizeno.. :grinning: kdyby to tak vadrzelo porad...Domca spinka tak se cumnu na naky serial.Vcera jsem stepovala 1500 jenze ma v tom zacalo nako praskat a je to hruza kdyz na tom valim ani WDecko nepomaha :angry: no co se da delat Honza tvrdi ze je to levnej sunt ale neni vzrit stal 1600 to je dost! :unamused: TAk cusik.
20. únor 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,
ivis: no do anglie ještě ne, já se tam s vojtou dostanu za mirkem asi až za měsíc, dřív určo ne.... nákupy závidím, koukám, že se utrácelo :wink:

jinak jsem dnes byla pod poštou v obuvi a koupila vojtíkovi botičky na chození, jsou sice až na jaro, ale na chození po obchodákách pro začátek super a pak dochodíme venku.... nám dost chybí nebo když jdeme k mamce do práce, tak už se nudí, chovat se nechce a v kočáře, když se okolo nic neděje taky nevydrží :sweat_smile: jo a ta bomba jo - tak stáli necelých 800 a podle prodavačky vydrží tak na 2-3 měs, takže fakt super, jestli každé dva měsíce budu kupovat boty za 800, tak to je síla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale vietnamský ani náhodou a o batovi a deichmanovi jsem v tv slyšela samé hnusy, takže bez žiravky ani ránu, takže holky, připravte si peněženky :grinning: :grinning: přihodím vám za chvilku fotečky :wink:
20. únor 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau ženský,
tak tátu máme zase pryč. V losece je masopust, tak šel za masku, a večer jde na merendu. Chtěla jsem jít taky, ale Luca má teď blbý spaní, tak půjdu až napřesrok.
Gaba: tak to je pěkná pálka za botky, my koupíme až na narozky, jo a vietnamský bych taky nekoupila.
Brno bylo fakt super, jen málo času, bych si potřebovala udělat ještě jeden výlet a obejít Ikeu a Asko, tak snad v březnu.
21. únor 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak se konečně také hlásíme, poslední dny nějak nestíháme, to jsou samé návštěvy, když jdeme ven, tak je to na dlouho, protože v tomhle sněhu, dnes i napůl břečce, se brodíme 2x tak dlouho než normálně.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je to humus..A už mě to začíná deptat, už aby opravdu bylo jaro, to oblíkání je děsný, tuhle jsem koupila Tadíkovi ještě zimní čepičku v SOSu, měli výprodej, akorát není na tkaničky, tak nám dnes celou cestu slízala z oušek, byla jsem z toho na palici, už nikdy víc.. :angry: Jinak je krásná a byla za 30 Kč, tak jsem ji vzala bez rozmýšlení..No tele, no.. :slight_smile: Zítra budeme mít tatína na bowling. turnaji, takže budeme sami doma, si něco dobrýho uvaříme (asi krupičnou kaši :grinning: ) a půjdeme někam na vycházku a pak se budeme jen válet..Velký úklid a žehlení jsem dělala dnes, zítra chci mít pokoj.Jinak tu v út byla Raduška s Domčou, je to roztomiloušek, nastěhoval se Tadíkovi do postýlky a Táďa se na něj chodil koukat :grinning: Hrozně se mu líbí miminka :wink: Klečel na kolínkách u postýlky a sahal skrz sprušle na Dominička..Byl z něj úplně unešenej..I ze sebe je mimo, když se vidí v zrcadle.. :grinning: K narozeninkám dostal od Rádi mimo jiné taky klavírek, je super, teď nám tady pořád hraje a my už z toho magoříme, ale Tádíkovi se líbí.. :slight_smile: Jo a už máme objednaný i dort - z pekařství Řečice, krtečka s kalhotkama, vypadá překrásně..A já udělám jenom nepečený jahodovotvarohový piškotový dortík.. :slight_smile: Na tom snad nic nezkazím a ten Táďovi chutná..Ještě jsem mu k narozninkám objednala Tobogán od FP - už jetý - ale měl by být naprosto v pořádku, podle fotek je moc pěknej, tak snad se mu bude líbit..

Radu - ahoj, tak co nového? My dneska krosili slušně..Vy asi pořád nic, co? I tady ve městě to stojí za prd, natož u vás..A ty rampouchy Ti nezávidím, pěkná makačka okolo baráku.Stepper mi zase vrže, to si nevybereš..Ale mazat ho radši nebudu.. :grinning: :wink:

Ivis - ahojky, taky závidím nákupy.. :slight_smile: Přemýšlela jsem, jestli jsme se náhodou v út nepotkaly, jely jsme s Kytičkou na město, jak tu byli na návštěvce, mohlo být něco po půl třetí, na Libušíne, u starého zdr. střediska, jela kočka s kočárkem, vy máte taky Roan Maritu, ne? Celá byla zabalená v bundě a měla kapuci, takže nevím, nebyla jsem si jistá.. :slight_smile: A obdivuju malou, že vydrží v hlubokém kočáře, my už by jsme se tam jednak vůbec nevešli a hlavně už musí sedět za každou cenu..I když vy asi taky sedíte, že?

Gabčo - ahojky, fotečky krásný, Vojtík je fakt šikulka, dnes z toho Jára nemohl, že už chodí na nočník.. :slight_smile: A ty botky, to je fakt nářez, že to bude až tak hrozný, to jsem nečekala.. :confused: No, co naděláme, pro zdravý nožičky se musí něco dělat, tak holt nás to přijde trochu dráž..Taky říkám, že jedině ty se žirafkou..Stěhování nezávidím, to asi nevíš, kde Ti hlava stojí, že? No, snad se ještě sedeme, než odjedete..Když pak budete u mamky, tak to k nám budete mít blíž :wink:

Kristinko - ahojky, tak jak pokračuje Karolínka v capkání? My už si začínáme asi pomalu stoupat, sláva..A co návštěva? Už jste se Zuzkou vyplenily galanterku? :grinning: Že ji s Tadíkem pozdravujeme.. :wink:
21. únor 2009 v 16:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooj :grinning:

Tak už jsme zase bez návštěvy :frowning2:
Salát se prý povedl,včera ho tady dojídali :slight_smile:

Jituš,galanterka vykoupená :wink: koupila jsem si vlnu a chci tu samou vestičku,co ségra upletla Karolínce :slight_smile: A věcičky jí moc sluší,ve svetříku už byla včera na Rychtě,fakt frajerka :slight_smile:

Malá spí už přes dvě hoďky,oběd budu muset ohřívat :wink:
22. únor 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jen v rychlosti, malá je na mě pořád přilepená jak klíště, už mě to dost sere, pže se nemůžu ani v klidu najíst, natož vyčistit zuby, to vydrží tak půl minuty, a začne šíleně jačet a sápat se po mě. Myslím, že se jí dost věnuji, a veškeré domácí práce nechávám na dobu kdy mám hlídání, takže když jsme spolu sami, tak jsem pořád s ní, ale že mi nedá ani tu minutu na tu ranní hygienu, no prostě děs, jsem total nasraná :angry:
A teď táta doma a nemohou mi nechat 1/2h klid, ne, sedla jsem si k PC a oni do minuty tu byly a zas se po mě Luca sápala. FAkt moje první poslední dítě, další opravdu nechci. Každý den to je stres s uspáváním, jídlem, kočárkem, přebalováním... a do toho noci na nic. Už toho mám plné brejle. Omlouvám se, že jsem to na vás spustila, každá máte starostí nad hlavu, ale potřebovala jsem se vypsat.
Crit: je to možné, že jsem to byla já. Protože jsem taky po vás koukala, ale to víš, každý je zababušený v bundě, tak bych myslím ani známého nepoznala. To je škoda, že jsme se nepoznali osobně, no snad se někdy potkáme až budeme odbundovaný :wink: A s tím kočárkem, naštěstí se dá dát až do sedu, takže vyjíždíme ven, Luca sedí, a až usne, tak jí to dám na ležačku. Akorát teď už jí to nebaví ani na sed, to se tam začne vždy šprajcovat, vykrucovat, vyskakovat... Takže už abysme ťapkali pěkně po svých, a hlavně aby už bylo bez sněhu.
Dneska jsme jeli na cyklistickou, mají to tam docela pěkně upravené, jsem si myslela, že se tam budeme bořit a nakonec jsme si udělali hezkou procházku.
tak jdu pomalu chystat Lucce večeři a koupačku a už se těším až ji v osm uložím do postýlky.
22. únor 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsme dnes měli chvilku neplánovaně na hlídání u Járových rodičů, tak jsme si udělali chvilku pro sebe, já jsem pak ještě půl hodinky spala a pak jsem si četla román - pěkně v posteli, zababušená v peřinách, to se mi fakt hooodně dlouho nestalo.. :slight_smile: Naposledy někdy v těhotenství, od té doby jsem si přes den v posteli s knízkou nelebedila.. :slight_smile: Akorát už zase nehorázně žeru, pořád mám něco sladkýho a k snídani sežeru třeba dva rohlíky a po chvíli už zase vymetám, no hrůza, jsem ze sebe na nervy, občas jsem i sama sobě protivná, ale hodně určitě dělá to počasí, už aby fakt ten sníh slezl, je to na prd, člověk pořádně nikam nemůže..Jak jen sedíme doma na prdeli, tak je to blbý.. :unamused:

Kristinko - někdy se zastavím na něco dobrýho.. :wink: Pořád něco vyváříš a každej Tě chválí, tak bych taky ochutnala.. :wink: (vidíš, už zase melu o žrádle, a to jsem si před chvílí nadávala..). To je dobře, že jste pořádně nakoupily, vestička pro Karolku vypadá nádherně, Tobě bude určitě taky slušet, musíte se pak společně vyfotit, to bude sranda.. :slight_smile: A byli jste na Rychtě, to se máte, taky bych tam vyrazila, třeba se tam dostaneme v létě se švagrovýma a s dětma, mají auto, tak bychom je mohli vytáhnout..No, teď přemýšlím, že bysme se ale asi nevlezli, dvě děti s autosedačkama a 4 dospělí.. :confounded: A co obídky? Tadík dnes měl brokolicovou polévku, moc mu chutná, nám už méně, a krupičnou kaši, té snědl taky docela dost..Jinak tuhle měl květák na mozeček, špenát, docela se zase začíná rozpapávat..

Ivis - ahojky, přesně vystihuješ moje pocity.. :grinning: Občas toho mám taky nad hlavu, kór když má Tadík špatnej den, tak jsem hin..Taky po mně začíná čím dál tím víc lozit, ale zase mu musím přičíst k dobru, že mě nechá nasnídat a na hygienu mám čas taky - ovšem, když jsme sami doma, tak mu nechávám do koupelny otevřeno a kouká jak se sprchuju nebo si čistím zuby - tomu se vždycky směje.. :slight_smile: Je jasný, že někdy máme nárok mít špatnej den a být naštvaný, když už je toho na nás dost, ale zase to bude v poho..Mně nejvíc teď vadí to počasí, myslím, že i prcci jsou z toho otrávení, kdyby bylo hezky, vyrazíš na půl dne ven a je o zábavu vystaráno, teď většinu dne čumíme do zdi a dětičky se nudí..Taky se šíleně moc těším na jaro a hlavně léto - ale ne na megahice, to zase ráda nemám..A s tím úklídem - já uklízím i při Táďovi, když potřebuju smýt podlahy, tak teda jedině když je doma Jára nebo když usne na té své půl hodinky, protože jinak se to taky nedá, lozit po zemi ho nechat nemůžu, byl by jako mokrý čunče, a do postýlky nepřichází v úvahu, to by byl ryk.. :astonished: Rozmazleneček.. :grinning: Když máme hlídání, tak jsem ráda, že mám od všeho oraz a neuklízím.. :slight_smile: A další mimi taky neplánujeme, ale z jiných důvodů. A venku se příště už poznáme.. :slight_smile: Já jsem si říkala, jsi to Ty, nejsi to Ty, Raduš ta byla zabraná do hovoru a nevšimla si Tě, až pak když jsem se jí ptala, co myslí.. :slight_smile: Ale taky nevěděla..Jsi mě překvapila že jsi taková drobná a hubeňoučká, ostatně i jako Gabča a Kristinka, to my s Raduš jsme pořádný baby.. :slight_smile: A s tou cyklistickou jsi mě překvapila, ve čt jsme po ní jeli a hrůza, prohrnovali jsme stopu pro kočáry.. :slight_smile: Byla tam vychozená jenom pěšinka od chodců a lyžařská stopa, nic víc, hrůza, pořád jsme zapadávali..Taky jdeme chystat večeři, dnes nekoupeme, to jsem ráda, jsem nějaká líná.. :slight_smile:

Jo a Gabčo - kam se to vlastně přesně stěhujete do Anglie? Přímo do Londýna asi ne, že? :slight_smile:
22. únor 2009 v 18:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivis,nic si z toho nedělej.Já mám taky malou pořád u nohy.Fakt jak kouli.Taky mě to štve.I když musím říct,že si dost vyhraje i sama,kolikrát o ní celé odpo nevím,jak je hodná.Ale když má svůj den,tak to stojí za to.A to jsem pak vzteklá i já a kolkikrát i dost zakřičím,což je stejně na prd a nic to neřeší... :frowning2:
22. únor 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdarek Zensky :grinning:

Tak jsem zase tu jen vas prectu a jdu pryc a ted uz konecne pisi...TAk co se deje.Vcera jsme byly u prababicky a s Babickou a Honzou jsme sly lyzovat byla to parada po 2 letech...krasne vyjeta stopa vede od Pilaku od Koukal na Racin a Darko my si samo udelaly jenom kolecko po polich a k Vagonu asi cca 5km.Ale stacilo...Holky dobra odreagovacka DOPORUCUJU Hlavne tobe Ivis vycistit hlavu.Je to vazne DObry ne Domcu hlidala Prababicka s dedou...

Gabi no to je des s tema botame ale asi se tomu nevihnem :unamused: no a DOmca ten ma nohy po me takovy MALY tlapy tak to budeme mit urco problemy koupovat velikosti. :unamused: :slight_smile:

Jitus u nas jak jsem psala byly jsme lyzovat a dnes jsme konecne po asi cca 10 dnes byly venku!A slo to jak je obleva tak se to pomaly na silnicich rozposti.takze asi uz zacneme zase jezdit ven konecne hura. :grinning:

Jo a mam novinku Domca uz si sam zacal hrat s malyma hrackama a strasne na to cuci zjistil ze ma ruce a smeje se cim dal vic je to sranda... :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

Ivis no jak pise Jitus asi jsme te potkaly ale ja taky nevedela jestly jsi to ty. :slight_smile: tak snad priste.

TAk cusik holciny.
22. únor 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můžu potvrdit, salát výborný ( prý ale dělám lepší :grinning: :grinning: :grinning: ), řízky taky, ta dnešní vaječinka taky o.k.
Kristinka nekecá, Karolínce všechno moc sluší, aspoň vidím, že to nepletu zbytečně :slight_smile: .

Galanterka vykoupená jen málo, kdyby bylo více peněz, nakoupím mnohem více, je to tam perfektní a paní příjemná, ochotná, natahaly jsme asi 10 vln a furt nám bylo málo. A ty knoflíky.... :fearful:
22. únor 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk jsem jeste tu.Jsem si ted na netu objednala rotacni disk-sportem ku zdravi :grinning: a Domcovi mini bazenek a hodiny jo je jeste na to malej ale neodolala jsme tak to schovane a dostane to az pod stromecek nebo k narozkam ale odolaly by jste drevenym hodinam s krteckem a 4 rocnim obdobi?Ja ne.. :grinning: :grinning: A bazenek do pokojicku ten do budoucna naplnime tema miny balonkama a k tomu skluzavku uz se moc tesim az DOmca bude vetsi a bude radit po pokoji...to bude prca... :wink: tak cusik.
22. únor 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek