• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
autor
ahojky :slight_smile:
tak já moc nestíhačka, stěhovačka v plném proudu, skříně skoro vyklizené a už i nádobí a necháváme potřebné věci do pátka a pak hurá k mirkovým rodičům :sweat_smile:

jíto: no nazdárek :slight_smile: asi to úterý platí, zítra ještě písnu, už se s vojtíkem na tádíka oslavence moc těšíme :dizzy_face:

kijo: jsi šikulka, salát musel být určo mňamka :wink:

kytičko: teda pěkná utrácečka co? :wink: ale určo se to domčovi bude líbít a vyhraje si!

ivis: vůbec neva, když to tady na nás vybalíš, to se tady občas stává, je to naprosto normální, zrovna dnes jsme se o tom s mirkem bavili, že vojtu asi nepřežijeme ve zdraví a já tady píšu stále, že jsem zralá k chocholouškovi :grinning: musíš to brát s humorem a uvidíš, že až to skončí, tak si to druhé mimí budeš plánovat a těšit se :wink: a s tím vocáskováním u nás taktéž, na palici, jak píšeš, nemůžeš na záchod, vyčistit zuby, natož se učesat či nalíčit a jídlo, to je luxus, a to když jím před vojtou, tak mi to je schopnej vydolovat z pusy, jakej je to žrout....my jídlo ok, “sežere“ vše, ale ty nervy u toho, nevydrží sedět, furt mi vylejzá, musí si furt s něčím hrát něco dělat.... hází mi věci na zem, vyloženě nasírá a to se pak držím, nejradši bych mu kolikrát dala na prdel a v kočáře taky nevydržíme sedět, závidím třeba jitušce (criterska), táda vydrží hačat a koukat klidně i dvě hodiny, to my tak hodku maximálně a pak dojíždím s řevem nebo ho musím krmit křupkama.... jsou to takový zvířátka vid? :wink:
ivis: a co ty noci? pořád v noci kojíš? a hodně?

no nic, začínám vybírat dort na netu, mám vybraného takového plastického krtečka, tak snad mi ho někde udělají, na netu stojí skoro 1000 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jíto: kolik si dala ty za dort u pudila/řečice??

tak dobrou a at prdousové spinkají :wink:
22. únor 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
děkuji za podporu, jsem ráda, že v tom nejsem sama. Ale mě už vážně všechno štve. No mě to doma nebaví v podstatě od začátku co jsem nastoupila jako těhu na mateřskou, a tak nějak se v tom plácám pořád a k tomu ještě samé problémy s Luckou. Nejdřív kojení, bolení bříška a hysteráky v kočárku(no jsem se nato tak těšila jak si budu vyrážet a u nás to bylo vždy s hysterickým pláčem dokud neusnula) a teď zas problémy s jídlem, uspáváním atd. Je toho moc... Proto jsem ráda když hlídá mamka a já můžu vyrazit do Brna. Jsem asi fakt macecha, ale také přemýšlím o tom že půjdu od září do práce a mamka bude hlídat Lucku. To ještě musím pořádně promyslet, ale fakt nejsem domácí typ. To je na dlouhé povídání, tak vás tím nebudu zatěžovat.

Crit tak to přežírání mi něco říká, já bych pořád jen a jen jedla, naštěstí nebo bohužel nevím, se od porodu držím na stejné váze. Ale mám v plánu od dubna zase chodit plavat. Už se mi to několikrát povedlo se díky plavání dostat na krásnou postavu, ne hubenou, to zas nemusím, mám raději víc sportovní.
Kyti a Crit to je fakt škoda, že jsme se vzájemně nepoznaly, snad příště :wink:
Kyti a kde jsi objednávala ty hodiny. Protože já Barunce budu kupovat jídelní sadu s Krtkem a tak byfhc jí vzala i ty hodiny, tak dej prosím vědět, jo.
už je Lucka vzhůru tak musím končit, večer se ještě zastavím.
23. únor 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,no jo Gabi jednou za cas se musi utracet... :grinning:

Ivis mam to z bazarku ale jsou uplne nove.
Patrik F. (a.jsem.tady) ID 107526 mimibazar.cz/ajsemtady
NOVÉ ZBOŽÍ Dřevěné hodiny Krtek - SKLADEM Dřevěné hodiny, které tě naučí nejen poznávat hodiny, ale i roční období. Z kolekce s oblíbenými postavičkami Krtka a jeho kamarádů. Průměr 20 cm
CENA 99,- Kč
A jeste kdyz zadas hodiny s krtkem tak me vskocily plastove za 100KC taky pekny tak to ocihni...
23. únor 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak jsem vam sem prdla nake fotky... :wink: co zas delate ze tu nejste???
23. únor 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky, Radunko, my tu jsme.. :slight_smile: Ale jen na chvíli, pak musíme uklízet, když zítra přijdou Gabča s Vojtíškem, ať nevidí ten bordel tady - pokud to do zítra nebude to samé.. :unamused: Koukala jsem na fotky, super.. :grinning: Máš pravdu, Domča je fakt frája a na té fotce i s Honzou vám to všem sekne.. :wink: A Tadíkovi taky, musím si ho pochválit.. :slight_smile: Nám se klube další zub, takže hrůza, noci děsný, vstáváme tak 5x, což zatím ještě jde, vidím to ale pesimisticky - tipuju, že dnes to už bude tak 8 - 10x, protože už si loví v papulce i přes den a do toho poplakává, takže je to na prd.. :frowning2: Taky to mohlo přes ty narozky ještě vydržet..Jinak hodiny jsou pěkný, jsem koukala, tak za 4 roky se vám budou hodit... :wink: Já jsem Tadíkovi koupila tu želvičku od FP, jetou, ale je hezká, už si s ní dnes hrál..Jinak hnijeme doma, já dnes měla takový křeče v břiše, že jsem myslela, že už to dostanu a pořád nic, i prášek jsem si musela vzít, jinak bych byla nepoužitelná, a navíc je venku tak hnusně, že se mi ani nikam nechce.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Gabčo - ahojky, těšíme se na vás, akorát dortík ještě nebude, tak udělám aspoň pro kluky puding - jestli teda dáváš už Vojtíkovi mléčné výrobky? Tadíkovi chutná, dávám mu do něj piškoty a ovoce a jede mu ukázkově.. :slight_smile: Dnes měl na oběd to co my- už se s tím nepatlám - brambory a krabí tyčinky v trojobalu - snědl jen jednu, víc bych mu nedala, smažený přece jen není zrova košer, ale co, jedna ho nezabije..Měla jsi vidět, jak mu jela.. :slight_smile: Jinak dortík vyjde v Řečici 1 kg na 150 Kč, náš dortík by měl mít 1,5 kg - je to forma "krtek" plus asi ještě něco za ten marcipánek atd., přesnou cenu nevím, ale odhaduju max. 400 Kč, i tak je to dost..To teda Vojtíkovi dopřejete, dort za litr.. :wink:

Ivis - to víš, že v tom nejsi sama, myslím, že jsme občas na nervy všechny.. :grinning: Někdy i dost často.. :grinning: :wink: Jinak já jsem ráda, že jsem doma s prckem, do práce se mi vůbec nebude chtít, asi hodně záleží na tom, kde děláš, ale mně to na Tokoz na dílnu zrovna dvakrát netáhne, nemluvě o tom, že jsem měla smlouvu na dobu určitou a teď jak je ta krize, tak jen a jen propouští, takže bych se stejně nechytala.. :cry: Kde jsi dělala Ty? Já si ty 3 roky s Tadíkem chci užít.. :slight_smile: Jinak mám kamarádku - z Losenice - a ta šla taky zpět do práce, když malá měla cca ten rok a půl, a je spokojená, hlídá její babička, takže prababička, ale to bych asi už měla docela strach..Jo a jinak taky mě baví plavání, ale jen tak jednou za čas, ne nijak pravidelně..

No nic, jdeme svačit, tak se zatím mějte, holky..
23. únor 2009 v 15:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo nemachruj ze jsi sem nahodou zabrousila.... :grinning: jo jo jsou to frajove.My se zase nudime dopol jsme byly venku ale ted se to pocasi tak zhorsilo ze sedime doma tata prisel z prace a prudi tak jdu delat trisky at mam od nej pokoj DOmca je po jidle tak ma zase rozkecano... :grinning: tak cusik fofo pekne.Zelvicka vypada dobre.
23. únor 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
IVIS:promiň,ale tak sis ho neměla pořizovat.některé děti takové prostě jsou.my máme taky kačenku a musíme ji pořád po bytě nosit a ukazovat nové věci.nejraději má lustry a závěsy.to jsi s tím měla počítat od začátku.děti nejsou vždy takové jako bychom si je přáli.já se taky kolikrát najím až večer,ale vůbec mi to nevadí.ona z toho vyroste,neboj.já už bych třeba teď chtěla mít druhé.ale budeme se snažit,aby to bylo v roce 2010
23. únor 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:
jíto: neva prosím tě, pro nás nic nechystej.... helel a ten dort myslím náš, snad nebude stát litr, to bych nechtěla, mirek svolil těch 800max., tak uvidím, ještě zkusím cukr. v řečici :slight_smile:

ivis: a kam do práce? snad ne sestřička, jak tady většina :wink: jinak to kočárkování v klídku, taky závidím maminkám, co mají kočárkové děti, neboj to jsou děti, ono to přejde...

ježiš musím jít, vojta mi žere sluchátka...dobrou
23. únor 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ivis,prosimte neblbni byt rada ze mas tak krasnou a sikovnou holcicku.Ja taky obcas silim s Domci ale zas kdyz se na me tak krasne zasmeje tak hned je vse jinak :grinning: Taky me zlobi pri jidle ale uz to neresim dam mu prikrm a je to kdyz nechce to nejlepsi od maminky tak at si cuca flasku... :wink: a ze spankem jsme taky jednu chvily bojovaly ale ted uz je vse O.K u vas se to taky zlepsi byt rada dokud je mala pak to bude velkej spratek a budes si rikat to bylo dobry kdyz byla mala... :wink: Drzime palce!
23. únor 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak už hurá spíme :slight_smile: 5min. a tuhej, taky už je od 15hod vzhůru! jíto: teda myslela jsem cukrárnu v sázavě, dělají tam krásné dorty i dětské prej...já jsem si tam nechávala dělat cukroví + dort na svatbu a dort byl teda super nádhernej,a le taky ta cena :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zase byl třípatrák a samej marcipán, tak uvidíme, nechám se překvapit, počítám, že zase dostanu přes dršku jako s botama :grinning: 400 je krásnejch, v řečici dělají krásné i cukroví a pečivo mi od nich taky chutná, jen jsem líná chodit na libák, až tam budu bydlet, budu zase prdět na enpeku... a budu se s vojtou určo hodně nudit, tak co kdybychom udělali nějakej srazík maminy no? je nás tady dost a ne že to dopadne, jak před vánocema... napište, jestli máte zájem, pak kdyžtak něco spácháme...ráda bych vás viděla a poznala než odfrčíme :wink:
23. únor 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Gabi,tak to my uz chrupkame od 19,00 tak to vidim tak na 3 budicek uz abych sla hajinkat...tatka uz sel.
Jinac to je super napad rada bych se tez sesla a Domca uz je vetsi tak uz je to tez o necem jinem...Zitra dopol.razime do Kaufu nakupovat s babickou tak se taky tesim zase vypadneme na vylet...pozdravuj Jitus.Mohla bych se stavit pokud Jitus nebude proti.Kdyztak at pisne na mobil.pa.Jdu hajat.
23. únor 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky, tak noc byla parádní.. :slight_smile: Vstávali jsme jenom jedenkrát..Super!! No, Radu, klidně se stav, jen mi ještě písni na kolikátou by jsi to viděla, Gabča s Vojtíškem dorazí okolo půl páté, ale prý možná i dříve, takže jak chceš..Já jenom kvůli psovi a venčení, víš..Asi vytáhnu oba kluky, na chvilku..Teď je to blbý, nemám s nima kam chodit, když jsou všude takový kupy sněhu.. :unamused: Ale Jára slyšel, že prý by to mělo od víkendu začít pomaloučku polehoučku roztávat, tak to by bylo super, však už bude březen, sakra..A s tím srazíkem bych to taky brala, holky, už jen se domluvit.. :slight_smile: My můžeme vpodstatě kdykoliv, rádi bysme poznali Kristinku s Karolínkou, i Ivis s malou, mohla by dorazit i Hanča s Mikym, už nám dlouho nenapsala, to je škoda..A taky Vladuška s malou, i Cvachna s Kačenkou, pokud by se jim chtělo..To bysme byli pořádná tlupa.. :grinning: Gabčo, a Ty mi děláš chutě, s tím dortíkem, já jsem ale děsná, už se zase nemůžu vejít do kalhot, od března se musím fakt krotit..Ještě si teď užijeme ty Tadíkovi narozky a pak utrum..Uvidíme, jak dopadne krtek, budu Tě informovat.. :grinning: No nic, jdeme snídat, jsme vzhůru od 5.. :slight_smile: Zatím pa, kočky.
24. únor 2009 v 05:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženský,
tak včera tu Barunka byla až do 7h, tak jsme pak jen vykoukapali a čekali na tátu až přijde z hasičárny, no ale spát jsme šli stejně až v 21h, ale v půl šesté už byl budíček. Ani nevím kolikrát jsme vstávali pže jsem byla z obou holek úplně grogy.
To já bych se do práce klíďo vrátila, ale jak píše Crit, je ta blbá krize, a nevím jestli to Cooper ustojí. Já dělala v kanclu(na účtárně) a moc se mi tam líbilo, jak práce tak kolektiv.
Jinak Cvachno, máš pravdu, dítě jsem si neměla pořizovat, neplánovala jsem ho, ale stalo se(i když manža si ho moc a moc přál už delší dobu, já jsem cítila, že nato nejsem připravená), každopádně teď ho mám, ale moc a moc spolu bojujeme, mám Lucku ráda, strašlivě ráda, ale nejsem jen matka, ale i člověk, a ten musí nějak fungovat. Což promiň, ale po 11 měsících vyčerpání fakt už dost dobře nejde. Jo a o jídlo mi fakt nejde, jestli se najím nebo ne, to už je jen taková třešnička na dortu k tomu všemu. Ale máš to dobré když stačí Kačku jen nosit, to já se mohla stavět na hlavu, nosit jí, hrát si s ní, a stejně jí vždy tak na 1,5h chytl dopo hysterák.No bavit se už o tom nebudeme. Protože pokud máš relativně hodné dítě, tak to nepochopíš, to se musí zažít(ten kdo má hodné dítě tak mě za mé názory ukamenuje, kdo je na tom stejně či podobně jako já tak mě pochopí, a to není můj momentální výmysl, ale praxe, pže mám kamarádky, které mají hodné děti a dívají se na mě skrz prsty a naopak, a ty jen přikyvují)
Crit narozky už se vám blíží, a kdy je budete slavit? Nám dort bude péct známá, ale bude to překvapení od babičky, tak nemám tušení jaký bude. A my babičkám také připravíme překvapení od Lucky, jedna dostane DVD -prezentace(Luccinčiny fotky, podkreslené hudbou a s komentáři) a druhá sádrový odlitek nožky nebo ručky(snad se podaří)
Gaba: stěhování jste stihli v rekordním čase, my také v pátek stěhovali, pže brácha přestavuje domeček, ale byt už vyklidil aby ho mohl pronajímat a platit hypotéku, takže jejich nábytek jsme tu měli v jednom pokoji od října nastěhovaný. Teď tu máme prostoru, což je super, dám sem Lucce ten stan co budeme kupovat.
Kyti: mrknu na ty hodiny, ale je to dobrý nápad, no ještě promyslím, možná koupím jen tu jídelní sadu a nějaké tríčo, a hodiny nechám až na vánoce.
jejda tak už je Lucka vzhůru tak si jdeme hrát
:slight_smile:
24. únor 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky,s tím srazem je to dobrý nápad.Jen abychom se shodly na čase :wink: CHtělo by to co nejdříve,dokud Jára dělá tady ve Městě,jak bude v Brně,tak už to bude na prd :frowning2:

Jíťo,jak jsi psala,že děláš malému puding,to už mu děláš z normálního mlíka?Tady na koňovi jsem četla,že to někdo dělá z vody a pak do toho zamíchá UM :stuck_out_tongue_closed_eyes: No,nevím.
Jinak já teda dort upeču,jsem zvědavá,jak bude ve finále vypadat.Představu mám pěknou...ale...kdo ví :wink:
A nezávidím ti to vstávání,Karolínka vstala v 7,15.Vzhůru byla 2x,což se ta :slight_smile: ky dá.
24. únor 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,taky nám včera přišel pejsek od FP.Je super,jsem se zavřela v ložnici a zkoušela ho a malá řvala,protože nemohla za mnou :wink:
24. únor 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kijo: tak já Lucce zkoušela puding z DM(bio) a dávala tam UM, a teda moc jí nechutnal :frowning2:
Pejsek se určitě Karolínce bude líbit, Lucka si s ním také dost vyhraje. Ale nejlepší hračka jsou barevné kelímky, s těma si vydržíme hrát třeba 1/2h(no možná jen 1/4h)
24. únor 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.možná bych na ten srazík šla.kačka usnula včera v osm a až teď v osm vstávala.tak jsme posnídali a zase leží klidně v postýlce,kope nožkama a vykládá si.jinak naše kačenka je kočárkovitá.vydržíme být venku i tři hodky,jezdíme až na fotbal.hřiště a kačenka pořád spí.v kočárku nikdy nebývá hore.jinak kačka až bude mít rok,tak ji budeme kupovat houpacího koníka.jsem tu fotku dala do alba.je nádherný.
IVIS:asi máš pravdu,protože my zatím kačenku máme strašně hodnou.
24. únor 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ivis,kelímky máme doma od Vánoc a nic moc ji nebaví.Jsou někde poházené mezi ostatníma hračkama.U nás si nejvíce hraje se psíma granulema :wink: :grinning:
24. únor 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak to byl planý poplach, Luca ještě spinká, no my jsme měli ráno letecký den, jsem se na vteřinku otočila, a spadla mi z postele, ale vypadá, že je v pořádku, ale jakmile se trošku hlasitěji nadechne tak tam k ní letím, jak prdlá :sweat_smile:
Kijo to je zvláštní, že každé dítě baví něco jiného, ale je to super, pže každé dítě je unikát :wink:
Cvachno: užívej si, že je Katuška tak hodná, to my usnuly v 21h, a vstávali v půl šesté, v podstatě od novorozence vstáváme mezi 5-6h(a to chodíme spát nejdřív v 20.00), a s kočárkem závidím, pže my každý den od konce šestinedělí hysterák dokud neusnula(což bylo tak 3x denně), kolikrát tím pláčem i přestávala dýchat a mi ji museli z kočárku vyndat, ale zase když usneme, tak se jí v kočárku nádherně spinká až doteď.
24. únor 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,neuvěříte,co mi teď malá provedla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Se ráno pokadila,tak jsem ji brala do vany(vždycky,když je pos..ná,tak ji tam postavím a umyju prdelku,je to lepší,než ji dřít ubrouskama,aspoň pro mě jo).Tu pokaděnou plínu jsem zatočila a hodila vedle záchodu.Zapomněla jsem na ni....moje chyba.A teď jsem se tady začetla a Karolínka byla potichu podezřele dlouho,tak jdu nakouknout,kde je a ona sedí v chodbě a celá je od hoven :stuck_out_tongue_closed_eyes: I kolem pusiny to měla :confounded: A hlavně ty ruce :angry: Buď hrabe do záchodu nebo tohle...nevím,nevím,co z ní jednou bude :grinning:
24. únor 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, na srazík taky určo zajdem, tak dejte vědět
:slight_smile:
Kijo: :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
KIJO::grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ach ty děti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jinak jsem přiložila nové umělecké fotečky.tak můžete kouknout
24. únor 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cvachna: hezké fotečky :wink:
24. únor 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristinko, co by z ní bylo...? To, co ze mě a z tebe, i když to by ti asi radost neudělalo. Nevím o jiné práci, kde by se člověk tak moc hrabal v ho.... a záchodě jako je ta naše...
Škoda, že to neudělala, jak jsme tam byli, to by se strejda Zdenda asi poblil....
24. únor 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
IVIS:jj.jsem je dělala sama.malá už usnula,tak bude vstávat až v šest.tak parádička :wink:
24. únor 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristinko - :grinning: :grinning: :grinning: Čuňaska malá :slight_smile: No vidím to tak, že my až budeme nočníkovat, tak nám "produkt" přímo z nočníku sežere buď pes nebo se v tom opatlá Tadík taky..Takže to vyjde nastejno.. :wink: Jo a jinak ten pudink už dělám přímo z kravského, žádný patlání s tím, pozítří máme rok, tak co..Moc mu chutná..Jeden jsem tu měla i pro Vojtíška, ale papkal doma (a dost :grinning: ), tak nedostal..Tak tu zbyde na taťku až dorazí z práce, já už se cpát nemůžu..
Jinak se musíme pochlubit, že jsme od Gabči a Vojtíška dostali moc krásnou koupací sadu, fakt super, my si s ní zatím budeme hrát na suchu, ale věřím, že ji časem využijeme i v té vaně, až se odhodlá tam pěkně hačat..A z Vojtíška jsme štajf, ten tady lítal jako drak, je fakt moc šikovnej, takovej aktivní, Tadík je jako buchta.. :grinning: A ještě nám Vojtík ukázala jak krásně dělá paci-paci, ukazoval jak je velikej a jak fouká mamce do bříška :grinning: - super!!Taky nám zajel chodítko - to u nás asi ještě dlouho nehrozí.. :wink:

Jinak jsme dnes taky byli venku na vycházce, brala jsem i Matýska, to je mazec v tom sněhu, Ty jsi asi, Ivis, myslela jako cyklistickou tu stezku podél Stadionu, že? Protože cyklistická u řeky není upravená vůbec, hrůza a děs, to jsme si dali.. :slight_smile: Hlavně pes, chudák, se brodil.. :slight_smile: Ale líbilo se mu to, dělal takový kola ve sněhu, skoro jako kola od UFO v obilí.. :grinning: Zas kecám.. :grinning: No, Raduš jsme tu neměli, ta měla čas nakonec jen dopo a teď se zase někde fláká, můra, já ji znám.. :slight_smile:

Ivis - to máte s malou v kočárku teda kříž, v tomhle já si naštěstí nemůžu stěžovat, díky za to..Nebo bych se zbláznila, já se k vyjížďkám s kočárem upínám, teď jak jsem zavřený doma, mi to už leze na palici, tak se moc těším aspoň na jaro, to my vypadneme na hodinu dopoledne se psem a pak tak na 2 až 3 hodinky odpoledne, paráda.. :slight_smile: A s malou Tě chápu, nemusíš se vůbec ospravedlňovat, máš naprostou pravdu s těma "hodnýma" a "zlobivýma" dětma..A to Tadík není takovej čert, ale občas toho mám až nad hlavu, každá na to máme nárok..Můžu se jen zeptat, kolik Ti je let? Jestli Ti to nevadí říkat takhle veřejně.. :slight_smile: O ostatních to vím, jen o Tobě ne.. :slight_smile:

Zuzi - :grinning: :grinning: Fakt dobře jsi to napsala.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Cvachno - se máš..My už taky spíme, ale roste nám další zubák, tak myslím, že první vstávání bude ještě než se taťka vrátí z odpolední.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

HOLKY, vymyslete co a jak s tím srazíkem, nám s Gabčou by se to hodilo přespříští týden a viděly bychom to někdy po obědě, v té kavárně nebývá nátřesk, minule jsme tam byli s klukama sami, po té třetí už je to prý o dost horší.. :unamused: Co vy na to?
24. únor 2009 ve 20:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituško :grinning: :grinning: :grinning: Kuba taky vypadal,že by si i dal.Stál nad malou a asi čekal,až kousek toho hovínka přihodí k němu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já jsem ještě kravské nedávala,mám načatou pixlu se sunarem-dělám z něho kaše,tak až ji spotřebuju,tak pak začnu.Ale taky s tím nebudeme mít problém,myslím.Dneska jsme měli guláš(a taky včera a ještě zítra ho bude Jarda dojídat),tak jsem malé dala 2x do pusiny namočený knedlík...no,šmakovalo jí to,ale více jsem nechtěla,přece jenom to bylo moc kořeněné.Pak měla svou bramborovou kaši a kuřecí a to ji teda moc nejelo :wink:

A se srazem určitě jo...jen nevím,jestli tady budeme mít taťku přespříští týden.A on to neví taky,prý podle počasí.Tak snad jo. :wink: :frowning2:
24. únor 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky,
tak včera spaní přes den nic moc, dopo 0,5h, a odpo 1h a od půl druhé byla vzhůru, tak jsem si myslela že bude v 7 hotová, no musela jsem ji hodně přemlouvat, aby v 8h usnula, a v 5h byl budíček(mezitím asi 4x kójo) tak jsem zas grogy. Jenže dopo s Luckou spát nechodím, protože když se mi zbudí do 0,5h, tak než bych usnula, tak už bych pomalu zas vstávala, tak snad dnešní noc bude lepší. Už abychom to kojení utli, vydržím do roka-možná, a pak zastavím kohouty.
Crit: v srpnu mi bude 25, no a manžovi 32 :sweat_smile:
Já to vidím, že až sníh roztaje a bude teplo, tak snad už budeme chodit a kočárek s sebou brát jen jako příruční zavazadlo :wink:
Jéé Crit to jste si dali na té cyklo, ale my jsme šli od stadionu až ke koním a byla to paráda, jenže to bylo v neděli, v pondělí se dost nachumelilo a hlavně ten sníh tál. My teď chodíme jen klasiku od nás z Libušína nahoru k Albertu a na pěší.
Na srazík se také přidáme, tak pak hoďte do éteru konkrétnější termín.
25. únor 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak my taky nespaly nic moc.Ale ráno měla malá 37,5 a pak ji to stouplo na 37,9 :cry: Dostala Panadol,teď spinká,tak snad už to nepoleze nahoru.Nevím,jestli to není od zoubků.Sice ráno trošku pokuckávala,ale jinak vůbec.Rýmu taky nemá.Tak snad to nic nebude,třeba 6.nemoc.Nevím.Ale divoká je stejně pořád,jen já jsem nervozní a chodím ji furt kontrolovat :frowning2:
25. únor 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale ráno jsem měla radost....asi před měsícem jsem posílala fotku do soutěže Dove-1.pohodové Vánoce.A dneska mi přišel balíček.V dopise bylo,že mi děkujou za zájem a účast v soutěži a za to,že mi posílají dárkový balíček Dove.Spíš balík.Byla to modrá taštička,možná spíše kufřík a v něm sprcháč,roll on,šampon,tělové mléko a mýdlo Dove.Tak jsem měla radost.To je dobré,ne?Jen za poslání fotky :wink:
25. únor 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek