• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Ahoj Holky tak jsem tu Hele Jitule co to meles ja se nikde neflakam.. :grinning: Jsem byla dopoledne nakupovat a myslela jse ze Gabi prijde dopol.vis?No a tak jsem v 11 odvezla mamku do prace a jela jsme ke kamosce do Ujezda a pak jsi psala ty a to uz jsme zas jely od ni domu vis???Takze zadne flakani! :angry: :grinning: No a jinac se nic nedeje ted jsem vas docetla a to je zase naval informaci.... :wink: Kijo ty jsi chudak to tvoje lumpacisko pekne radi...no nechci videt co bude delat DOmca az bude vetsi. :wink: ale pokadeny pliny taky hned vyhazujeme do kotla protoze Jack to ma taz v oblibe jeko Mates. A ten srazek berem moc se tesim tak dejte dem a cas a my prifrcime.
No a ten snih to je jen dobre ze uz to doufam slaze vse pryc! :angry: je to vazne des!Tak cusik Domca se me tam nako rozciluje najde mu usnout a kdyz tam prijdu dat mu dudaka ta se na me rechta....pa.
25. únor 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, jen jsem vás letmo dočetla, moc nestíhám....
návštěva a jitky a tády byla super, tádík je hodnej klučík , jen jsme se pobavily, jak se už kluci hádali o hračky a jak se oba dokážou pěkně vztekat a hudravat, fakt legrace, máme to hold osobnosti, vid jíto? :grinning:
kijo: malá čunčina :grinning: to se stalo mé mamce, když byly bráchovi dva roky, seděl na nočníku, mamka prala a jak píšeš, vrátila se a brácha to vyloženě žral, měl toho plnou pusu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: jinak balíček super, to ti věřím, že potěší :slight_smile: :wink:
jo a s tím srazem, jak psala jíta, já jsem příští týden stržanov a chci si užít tatuldu než nám odletí.... tak pokud dáte příští týden, tak bohužel beze mě...jinak ten další týden v poho můžu asi už od úterý...tak dejte vědět, jinak na mě nemusíte brát ohled :wink: jinak jak psala jíta, od těch 13-15 hodin tam je klid...snad nezměnili otev.dobu, chce se tam jít ještě podívat...
tak já pádím, vojta je divočák, ještě před chvilkou tady běhal, včera usnul až v 21hod., pořád se s mirkem honí a dělají kraviny a já jsem zničená jak pes :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak dobrou pa
25. únor 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko :wink:
Tak se nám to rozjelo a máme rýmu a kašleme.V noci jsem musela hledat odsávačku,od porodnice jsem ji nepoužívala a odsávala jsem.Karolínka byla pořád vzhůru,bobeček můj.Ale jinak je v pohodě,nasnídala se a teď si hraje.Odpoledne jdeme k Dr.raději :frowning2:
26. únor 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak noc super, usnuli jsme v 21h a vstávali v 6h a jen 2x kójo a 1xdudínek.
Jinak Luca vymyslela novou hru, vyndává ty plastové chrániče zásuvek, tak já nevím pro koho to dělají, když to 11měs. dítě v pohodě vyndá, ale hrozně jí to baví, vydrží u toho sedět třeba 10min.
Kijo: ať je Karolínka brzy zdravá.
A ten sraz časově by byl OK(to je většinou Luca vzhůru), tak se pak jen domluvíme na termínu.
Gabo: jak se vám bydlí ve Stržanově? Teď jsem si vzpomněla že tam bydlí kolegyně z práce, a má od září holčičku, tak se tam třeba s kočárkem potkáme. I když vy už vlastně chodítě pěšo. Jo a co vlastně tvůj manžel dělá? Jestli to není příliš osobní.
papa opatrujte se a ať se vám nemoci vyhýbají
26. únor 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě jsem něco zapomněla
pro Tadeáška od Crit: Tadeášku, vše nejlepší k tvým 1.narozeninám, hodně zdraví, štěstí, ať tě mamka s taťkou nezlobí :wink: a málo karambolů při prvních krůčcích, Lucinečka ti posílá hubanečka.
26. únor 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo,taky za nás popřej Tadíkovi vše nej,hlavně hodně zdraví a štěstí do života.Posíláme pusinu :wink:

ivis,to je dost drsná hra :frowning2:
26. únor 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky,
kijo:chudinka, myslíme!
ivis: až od soboty jsme stržanov....jak se jmenuje kamarádka ze stržanova? třeba taky znám :wink: jinak tajný není, co manža dělá, název profese je mechanical designer, česky konstruktér, dělá přední světla do aut..... v AL vlastně dnes končí a já tam jedu v úterý taky podepsat papíry...vůbec se mi nechce do jihlavy, ale aspon ukážu koleg.vojtíka a pokecáme :slight_smile:
26. únor 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo: co vy a dr?

jo tádovi taky ještě jednou vše nej nej :slight_smile:
26. únor 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u Dr.nic.Poslechově je malá v pořádku,tak jsme jen koupili sirup a čajík na průdušky a uvidíme :wink:
26. únor 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer holky, tak my už spinkáte, neboť Lucka spala dnes jen jednou a to hoďku do půl dvanácté, tak byla v 19h total grogy, tak šla spát, no doufám, že nebude budíček v 3h ráno.
Kijo: my máme i bezpečnostní zásuvky, takže ty chrániče jsou vlastně druhá ochrana, tudíž mě to tak drsné nepřipadá a hlavně jsem vždy s Luckou, takže Lucka chránič prstíkem vypinkne, já jí ho tam zas dám a pořád dokolečka. Ať se Karolínka brzy uzdraví :wink:
Gaba: aha, tak to si tak zhruba dovedu představit co manžel dělá, neboť na Cooper se zas dělají palivové přívody. A ty jsi také dělala v Jihlavě?
Ta známá ze Stržanova je Martina Pálenská, dělala na Cooperu, a s její sestrou jsem byla v kanclu, oni jsou původem z ZR, ale už nějaký pátek tam bydlí.
26. únor 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky
kijo: tak to je dobře :wink:
ivis:cooper znám,brácha tam dělal :wink: a já taky dělala v jihlavě, ale na nákupu....tu martinu bohužel neznám. ale my se určo na libušíně sejdem s kočárkama:slight_smile:
jo holky, já prodala kočár, trojkolku, teda asi zítra, mám dva zájemce, takže budeme jen golfkovat, potřebuju se ho zbavit, do letadla mi dva kočáry nevemou a nač ho schovávat, pak z aněj nedostanu ani kačku že :sweat_smile:

co ten sraz, tak ne příští, ale ten další týden? já můžu od úterka, tak dejte vědět...
u nás stěhovačk a v plném proudu ble :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. únor 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, Tadík všem děkuje :slight_smile: Máme fofry, každou chvíli tu máme návštěvu, dnes se nám tu už vystřídaly dvě a čekáme třetí.. :slight_smile: Zrovna Tadík dostal od mojí kamarádky nádherné polo tričko od HaM se Snoopym, jsem úplně slintala, je fakt super, v létě bude za frajera :wink: Dnešek mám rozlítanej, byla jsem pro dortík, je fakt úžasnej, nicméně svíčku budeme zapalovat až zítra, budeme tu mít babičku s dědou a tetu se strejdou a bratánečkem, tak pak budu fotit o 106 a fotečky přidám.. :slight_smile: Jinak ze psíka od FP Tadík moc nadšenej není, to Matýsek je z něj paf mnohem víc..A já taky, pořád si zpívám píšničku "Malý zlatý pavouk", jako pošuk.. :grinning: :grinning: A na Toboganku ho baví nejvíce ty kuličky, no sranda, ségra mu dala autíčko, na tom se mu nejvíc líbiíla dárková taštička..Holky, zatím musím končit, nakonec tohle píšu hodinu, strašně moc nás bolí zoubek, taky jsme se přebalovali a papali a každou chvíli dorazí táta a Jaruna..Zatím pa, večer se ozveme a dopíšeme.. :grinning:
27. únor 2009 v 16:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Jíťo,tak hlavně,že se narozeninky vyvedly :slight_smile:
Já jsem dneska upekla Karolínce dort,myslím,že se povedl,sice nějaké chybičky jsou a jdou i vidět,ale snažila jsem jako blázen.Hned vám tady jdu hodit fotky :slight_smile:

Karolínce pořád tečou soplíky a kašle,ale TT už nemá tak hroznou. :slight_smile:
27. únor 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak se omlouvám, ale nestíháme, návštěva odešla až teď, jdeme se koupat a pak večeřet a spinkat, asi to bude na dýl, Tadík je strašně plačtivej a pořád má řučičku v pusince, takže mu dám asi Nurofen a budeme se uhoupávat v náručí..A já dopíšu zítra, to bude taťka doma, tak ať se taky chvíli stará a nepaří jen po PC hry :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kristinko - dortík je nádhernej... :wink:
27. únor 2009 v 18:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holciny,tak jsem si taky udelala cas vam pisnout.dnes jsme byly u pana doktora.Tak jsme si myslela ze mame 5kg a vono prdlajs mame 4,74kg a 60cm a jinac ockovani se nekonalo jen dostal do toho TBC co dostal v porodnici pichanec protoze mu to nechtelo splasknout tak mu to pan Dr.propichnul a vyteklo mu trochu krve a hnis ale prej to bude uz jen lepsi.no a v po.jedeme do ZR na kontrolu na TBC a ve ct.na kloubky.

Jinac uz chodime kazdy den ven uz to konecne jde ale dnes to byla pekna cvachtajda... :stuck_out_tongue_closed_eyes: no hlavne ze jsme venku :grinning:

Jo a holky kdy ze bude ten srazek malinko se v tom neorientuju tento tyden co bude nebo az ten dalsi???

Jinac Jitus jeste jednou Tadovy vsechno nejlepsi k 1 narozeninam.Jasne fot fot...

Jo Domcovy dnes dosel pav Emil byl znej nadsenej zvatla jak jeste nikdy... :grinning: a takovej malej bazenek v lete se v nem bude cachtat.. :grinning:

Tak packo.
27. únor 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky
kijo: dortík se povedl, krásnej, žádné chybičky, jak píšeš nevidím :wink: nachlazení určo brzo ustoupí, jen nechodit ven no :frowning2: nám to vždy trvá těch 7dní a pak ok....
jíto: tak super, na fotky se moc těším :slight_smile: bobínka hladíme a at zoubek nebolí!!chudáček, ty zuby jsou potvory :-/

jinak u nás šílenost, jsme vypli lednici, mrazák byl humus namraženej, tak to tady furt kape a rachotí :-/ já honem honem dožehlila poslední kousky, zítra dobalím zbytky, umyju kuchyň, vysuším a umyju pračku s lednicí, mirek bude rozmontovávat nábytek a spinkat už jedeme do stržanova, máme to tam krásně připravený, celej vršek se super velkou vanou jen pro nás :slight_smile: jen mě sere, že tam bude furt štěkat pes, je to taková štěkací hysterka :angry: to se vojta moc nevyspí a kor když na to není zvyklej, ona má fakt hnus štěkot ječák :frowning2: a zítra se budeme muset ještě rozloučit se sousedama a přijede mi chlap na kočár, tak budu muset odpo ještě znovu do stržanova, no to bude zase den, v neděli asi nebudu mít čas se ozvat, budu u mamky, at nejsme v tom zmatku....tak se pak až budu moct a bude klid a čas ozvu :wink:
zatím papa
27. únor 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kijo nadhernej dortik jsi sikula.No a Karolinca hodne zdravicka vzdit se dela pekne pocasi tak zadne marodeni... :wink:
27. únor 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karolínce dnes obzvlášt´velkého hubana! Vše nejlepší, neteřinko moje krásná milovaná, muck muck.
28. únor 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Karolínko, přejeme Ti s Tadeáškem vše nejlepší k dnešním (i když ne úplně přesně, to až zase o přestupný rok :grinning: ) 1. narozeninkám.. :wink: Hodně štěstíčka, zdravíčka, kupu hraček a hodné rodiče, víc Tě zatím asi nezajímá :grinning: Dortík máš nádhernej, maminka je šikulka..
My dnes zase nestíhačka, měli jsme tu oslavičku, pak jsme vyjeli na chvilinku ven, teď jsme se vrátili..Takže opravdu už dopíšeme zítra.. :slight_smile: Mějte se krásně, papa..
28. únor 2009 v 17:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo a Tadíku,moc děkujeme. :wink:
Přidala jsem fotky,tak pak mrkněte :slight_smile:
28. únor 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
A mi nepoděkuješ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Fotky super, koukej poslat ty narozeninové, a rychle :grinning: :grinning: .
28. únor 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kijo,taky se pridavame k blahoprani Karolince.Vsechno jejlepsi hodne zdravicka,stesticka do zivota a hodne lasky.Dominicek posila Kaji pusinku. :grinning: Doufam ze si to pekne uzila kdyz to jsou 1 narozeniny... :wink: pa
28. únor 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kijo.taky blahopřejeme Karolince.hodně zdravíčka,štěstíčka. :slight_smile: jinak dortík je fakt moc pěknej.já jako cukrářka musím říct,že jseš dost šikovná :wink:
28. únor 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,díky :wink:
Segra,fotkyjsem Ti zrovna poslala,tak nedržkuj :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak nejdřív chci popřát Karolínce vše nej nej nej, hlavně ať je zdravoučká.
My jsme byly v pátek v MC v Srdíčku a super, odcházeli jsme jako poslední, Lucince se tam strašlivě líbilo, tak budeme chodit pravidelně.
A včera jsem si zas udělala výlet do Brna, brácha tam jel za tou taneční lektorkou, tak jsem se svezla s ním, a koupila Luce 2 tríča a letní šatičky. Ale teda odhadnout velikost je umění.
Kijo: dort je nádherný
U nás teď noci katastrofa, Lucka je po půl hoďce vzhůru, dnes dokonce od půl čtvrté do pěti nespala a plakala, kdyby mi aspoň mohla říct co jí trápí, zoubky to asi nejsou, nemá je nikde nateklé, tak nevím, tápu tápu.
tak jdu balit věci jedeme k tchýni na oběd. Jo taky jsem se dozvěděla že v Losce hned vedle tchánovců má být dětský park, což je super, když tam přijedem tak si může Lucka jít hrát i s jinýma dětima, otázka je, zda tam někdo bude chodit, když má většina lidí pískoviště doma, a mohou děti nechat na dvorku a dělat si na zahrádce.
zatím papa
1. bře 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink:
Ještě jednou všem moc děkujeme za blahopřání :wink:

Karolínka je pořád nemocná,furt zvýšená teplota,hrozná rýma a občas kašel :frowning2:
Ale udělala nám radost,dneska ušla asi 0,5m sama.Hrozně se tomu směje,když se jí to povede.Je zlatááááá :grinning:
1. bře 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,už jste někdy měly to jablečné pyré z Kauflandu Vitae d'Oro? Teď ho mají v akci,je to ve sklenici 720g a stojí to 12,9Kč.Jarda tam dnes byl,tak koupil 4.Je to moc dobré.Jsou to jen jablka,cukr,kys.citrónová a vit.C.Bez zahušťovadel a škrobu.Ale chuťově fakt moc dobré.On už snědl skoro celou sklinku,trošku nechal Karolínce,bude to mít teď na sváču,až se vzbudí.V týdnu ho tam ještě pošlu,protože je to fakt moc dobré...a za ty prachy :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky teda vy píšete jako draci, vůbec vás nestačím dočítat, jinak v první řadě přeji Karolínce a Tadíkovi, vše nej nej k narozeninám, hodně štěstíčka a zdravíčka, jinak se srazíkem souhlasíme, jen sem hoďte datum nám s -verouškem je to jedno kdy, můžem pořád.jinak už jsme se začaly samy otáčet na břížko takže to jsou zážitky, jak ji položím tak se hned otočí, musím na ni dávat 2x takovej pozor, jinak Gabi lituju, stěhování musí být hrozný nás to čeká v létě definitivně rozhodnuto, chvilku se přestěhujeme k našim na barák, byt prodáme a začneme stavět, teď začínáme vyřizovat parcelu takže hrůza takovejch papíru co po nás neustále chcou budu ráda až to vyřídíme i když potom stavět to bude taky něco, takže zatím papa malá už začíná natahovat :angry:
1. bře 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, nestíhačka...jsme ve stržanově a celej víkend blbinec, vojta je zlatíčko a stěhoval a uklízí s námi...zítra jdeme ještě na byt poklidit podlahy, chlapi když stěhovali, tak se nezouvali, tak poslední dopilování, už aby byl klid :stuck_out_tongue_closed_eyes:
karolínce: přejeme taktéž k prvním narozeninkám všechno nejlepší :grinning: jaká byla oslava?

tak zatím papa
1. bře 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak plně zaměstnaní :wink:
my jsme teď byly v MC a super, akorát tam dnes byla hromada dětiček, ale to Lucce vůbec nevadilo.
A máme velkou novinu, už chodíme. Od neděle to pilně trénujeme, a dnes již Lucka za mnou došla z obýváku do kuchyně a pak ze síně do obýváku, pak ještě zkoušela chodit v MC a teď se předvedla u babi. No myslím, že do 14dnů bude lítat jak fík. To je super. Šikulka moje zlatá.
Dnešní noc byla OK, jen 2xkojo.
Zítra jdeme ke známé, probrat nějaké hadříky po jejich Zoe, tak snad něco Lucce vyberu.
papa
3. bře 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek