• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
:grinning: :grinning: :grinning: Neměla krkev,ale mrkev :grinning: :grinning: :grinning:

Holky,dáváte už čaj nebo vodu?A pijou dětičky?
2. říj 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo: krkev jako mrkev :grinning:
já dávám čajík i vodu, ale stejně toho moc nevypije, tak max. 50 denně, někdy nechce vůbec, po příkrmu vždy chce mamku s mlíkem :grinning: Tobě malá pije vid?
no a dnes jsem nastrouhala jablíčko se sušenka (sunarka, jsou sice od ukonč.6měs., ale začínám mu je dávát a jablíčko to osladí, když je trochu nakyslé) a jen to zahučelo, jsem čučela :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2008 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,my celkem pijeme hezky.
gabi,ale vy už máte ukončený 6.měsíc.Vždyť už máte načatý sedmý :wink:
2. říj 2008 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, vůbec nestíhám. Maťulda se rozhodl dneska nespat :unamused: - no kecám spal celkem hodinku - a chtěl mít veškerou pozornost. No alespoň teď si povídá v postýlce.

Tý jo, Vy jste všeci větší než my. Maťulda měl v necelým půl roku 6,9kg a 68cm, on je takový hubeňour - ale to nevím po kom, asi po babičce.

Já ještě k pití nic nedávám, jsem se ptala doktora a ten říkal, že je to zatím zbytečné, že prý až tak kolem 10. měsíce.

Taky jsem kupovala kombinézku v expertu i jsem se dívala na MMB, že bych mu tam vzala ještě nějakou zimní bundu, ale nějak pořád nevím a přitom tam jsou fakt dobrý věci.
2. říj 2008 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata, tak jsem tu, dnes ten den strašně rychle utekl.. Dopoledne jsme strávili na vycházce a s taťkou a na čtvrtou jsem byla objednaná ke kadeřnici, ještě jsem byla na městě, v šest jsem přišla, kojila a oňufňávala malýho a až teď mám chvilku..
Na mimibazárek teda kouknu, to jsem zvědavá, my máme docela dost věciček ze sekáčku, občas něco z Loly, Majky, taky chodím semtam mrknout do kulturáku na nějaký výprodeje, ve Zr toho moc není..
Jinak kočárek máme Baby welt riva air, měli jsme původně X-lander, ale nebyla jsem s ním spokojená..
My na pitíčko dáváme maminčino mlíčko a jednou za čas, po obídku bylinkovej sáčkovej čajík, ty granulovaný jsou plný cukru :frowning2:
Gabča - fleece na holé tělo teda nevím, ale snad nebude vadit. My oblékáme zase docela dost, kvůli mně, mám pořád strach, aby Tadíkovi nebyla zima - má bodíčko, tričko s dlouhým rukávkem, mikinku a na tom má slabší kombinézku, zabalenej je v dečce, ale včera a dnes dopo jsem ho dávala do fusaku do autosedačky..
2. říj 2008 v 19:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my dáváme taky čajík porcovaný,mám bylinkový od lerosu a ovocný pomerančový od Megafitu.Granulovaný bych nedala,nechápu,proč do toho cpou cukr,když je to pro tak malé děti.Já jsem právě četla,že když už máme jednu dávku nemléčnou(oběd),tak máme dávat tekutiny.Stejně jí dávám tak max 100,ale jsem ráda,že pije,baví ji to,když vidí hrnek,tak hned otvírá pusinu,snad ji to zůstane.

Nám teď otevřeli sekáček hned v baráku,ale je malinkatý.Karolínka už má z něj 2 kalhoty.Jinak dneska měla na sobě body s dlouhým,svetřík a tenkou bundičku,punčocháčky a ryflíky,ponožky.My ještě jsme ale v hlubokém kočáru,ale pomalu se tam nevejdeme :slight_smile: :slight_smile:
2. říj 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo: ajo vlastně, však my ten šestej máme ukončenej :grinning: :grinning:
dnes jsem byla v babyexpertu a nic, když pěkná, tak malá :frowning2: ale bundičky tam mají krásné, ale my máme ...
kijo: jen at malá pije, však to nevadí, každý mimí se samo řekne :wink:
jiťo: tak to táďu oblíkáš dost, vojtík chodí jak hejsek :grinning: ale on je vždycky úplně horkej, max. papulky chladnější, ale to by musel mít kuklu :grinning: :grinning: asi mám otužilce :grinning:
jinak ted na něj koukám a leze po zadu jak ráček a tlemí se na nově reklamě (má jednu oblíbenou), to je sranda... jdu ho uložit a miminkám přejeme dobrou noc, určitě už vám spinkají že? :wink:
2. říj 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naše už jo,dneska si zaplavala ve vaně,zbaštila kašičku a už chrní.Myška moje milovaná :grinning:
2. říj 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky končím, holky, malej už tak půl hodinky spí a já jdu za přítelem do obýváku, už na mě dělá pěkný xichty, že si ho nevšímám, to víte, chlap.. :slight_smile: Vím, že prcka navlíká, ale když on je furt studenej, tuhle byl přímo ledovej a to mě dost vyděsilo.. :frowning2: Tadík toho čajíčku vypije klidně i 200, ale to je dávka skoro na celej den. Do Expertu zajdu, bundičku nemáme. Tak všem krásnou dobrou noc
2. říj 2008 ve 20:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se pro dnešek loučím,jdu dokoukat ordinaci a pak hajkat.Tak přeju klidnou noc :slight_smile:
2. říj 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super, zítra jedem do ZR, tak to na ty bundičky mrknu :wink:

No tiše závidím, že už vám mimísci spinkají. Maťulda nic - teď chová taťka, tak Vám jdu popřát dobrou noc.
2. říj 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, to je dneska počasí na nic, že? Chvilinku proprchá, pak přímo prší, potom zase nic, člověk neví, jestli má vůbec vylézat ven..Pro jistotu jsem se psíkem vyběhla, když malej spinkal a s Tadíkem půjdeme asi odpoledne společně s Járou - jestli ho nebude chytat zase ten zub, to se pak radši klidíme z cesty :grinning: No nic, jdu dát prckovi sváčku - broskvičkovou přesndávku s bílým jogurtíkem a pak musím začít vařit, i když se mi dneska nechce..Co vaříte vy? Mně už pomalu, ale jistě dochází inspirace... :frowning2:
3. říj 2008 v 09:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,Jéééé,vy máte taky taťku Járu?My taky?A taky ho furt bolí zuby?Ale máme každá jiného,že? :grinning: :grinning: :grinning: Počasí na prd,musím se psem,taťka je sice doma,ale ulil se,takže tajně :wink: Mal¨á se před chvilkou vzbudila,dostala čajík a teď řádí v ložnici :slight_smile: Dneska upeču kuř.stehna s rýží,taky už nemám jaksi nápady,je to furt dokola :unamused:
3. říj 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky taky :grinning: Akorát ho máme v práci, vy se máte, že jste všichni spolu doma..Já dneska dělám sojové maso na žampionech s pórkem, ale právě už taky nevím co každej den vymýšlet..Dnes se navíc vrací ségra z intru, tak toho musím navařit hodně :slight_smile:
3. říj 2008 v 10:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm,to zní dobře,ale já bych tam asi dal normální masko :grinning: Musím jít uklízet,je to tu jak po výbuchu,peru 2.pračku,musím žehlit,koupelna už taky volá o pomoc :confounded: Hrůza :confounded:
3. říj 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, taky zatím musím končit, mám toho taky šíleně moc, o žehlení mi radši ani nemluv, okna by potřebovala umýt jako sůl,no hrůza..Možná odpoledne vyženu ven kluky samotný a do těch oken se pustím.. :slight_smile: A sója je fakt dobrá když se správně připraví..Tak papa
3. říj 2008 v 10:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk já už přes okna skoro nevidím :grinning: My jsme po obědě,malá ta už hajká,dneska snědla zase všechno,přes 170g a tak pěkně snad ještě nepapala :grinning: Mám z ní radost,z berušky.Jdu pokračovat,ať můžem odpoledne ven.Žehlení zdar.
3. říj 2008 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak dnešek taky pěkně utekl, parádně jsme na vycházce zmokli, když jsem se zesvlíkla z bundy, kalhot a mikiny, byla jsem asi tak o 5 kg lehčí.. :slight_smile: Už mám káblík k foťáku, tak hodinku tady okolo toho dělám a pak, když si vytvářím albíčko - tak strašně moc jsem se těšila - tak zjistím, že všechny fotky - až na jednu, kterou jsem si dala do pasu - mají přes 800 kB a tady to bere max 700kB. Nevíte co s tím? Snad to musí jít zmenšit, ne? Já jsem fakt počítačovej analfabet.. :frowning2: No, přišla jsem vás jen pozdravit, Tadík ještě nespí, pekelně řádí v postýlce, to jsou přemety :grinning: Gabčo - odepíšeme zítra, dnes už nemám sil..Všem dobrou noc a krásné sny a hlavně hodné dětičky :grinning:
3. říj 2008 v 19:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, jíto: budeš to muset zmenšit :wink:
no my dnes máme řvavou, došla mi trpělivost anechávám vojtu vyřvat v postýlce, jsem asi děsná, ale už nevím jak na něj, je hrozně vzteklej a nechce spát beze mě (dnes přes den vůbec nespal!!!)... pravda je, že asi trpím víc jak on :sweat_smile: ach jo :frowning2: chodím po 5min. ale nepomáhá to :frowning2: nemáte s tím některá zkušenost?
3. říj 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
uf, tak už spíme...rekord, vydržela jsem to přes hodinu :frowning2: ale jinak to nešlo, nevím, co poslední dobou blbne, nikdy bych nenechala mimčo vyřvat, ale ted už to jinak nešlo, snad je to zlom a už to nebudu muset absolvovat, chudáček můj malej.
3. říj 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko všem, tak jem to chválení Tadíka asi minule přehnala nebo zakřikla, dnes jsme za noc vstávali asi 5x :grinning: To určitě ten zub, potvora... :angry:
Zuma- tak co jste pořídili v Expertu?
Gabča - zmenšit, to se Ti řekne, ale jak? :slight_smile: No, snad s tím něco přes víkend vyvedu, ale nevím nevím, jak říkám, jsem PC analfabet.. :frowning2: To Vojtíkovo řvaní - taky už jsem to párkrát zažila, dělala jsem všechno možný, ale nic nepomáhalo, hlavně navečer už to bylo hrozný, kór když to trvalo celej den, už jsem byla s nervama v koncích, takže jsem ho taky chvíli nechala se vyřvat až usnul, jinak už to nešlo, nevěděla jsem co s ním, takže se tím nemusíš trápit, určitě nejsme jediný, komu se to stalo..Járovi v práci ženský říkají, že máme stejně malýho rozmazlenýho, když za ním letím pokaždé co jenom kňourne, ale já si to nemyslím, člověk se mu snaží prostě jenom věnovat a nechce aby jakkoliv strádal, ale zase co je moc, to je moc, taky jsme jenom lidi a když to trvá celej den a nic nezabírá, tak je lepší ho nechat chvilinku být a uklidnit se, já tenkrát musela pryč z pokoje, protože jsem sama neměla daleko k tomu, abych řvala :slight_smile:
4. říj 2008 v 07:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,s tím řvaním to známe asi všichni :confounded: Malá je cětšinou protivná večer,to už je unavená,nic ji nebaví...a to nám ještě ani zuby nerostou.Dneska byla vzhůru 3x a v 5 ráno si asi myslela,že už budeme vstávat.Mně navíc bylo blbě,měla jsem teplotu,bolela mě hlava,no nic příjemného.

criterska:když klikneš na fotku pravým,tak bys tam měla mít změna rozměrů,záleží prý,co je to za program.A Tvůj to neumí?
4. říj 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jíťo: a co máš za program? kdyby ti to jooo nešlo, tak bys mi to mohla poslat na mejla a já bych ti zmenšila a poslala zpět...
teda my řvali před spaním a noc na nás dobrý, v 11 se napil, pak ve 3, ve 4 jsem si ho vzala do postele a v 6 zase pití a v 8 se na mě tlemil a povídal :slight_smile: sice asi žádnej zázrak, ale dřív jsme se budili i po hodině, takže já jsem vyspaná paráda :dizzy_face: ted zase půl hodiny v postýlce řval a usnul.. byl zvyklej spát se mnou v posteli, jak měl ty prdíky, tak jsem mu třeba jen zvedla nožičky či si to schoulela a spal, ale už mě došla trpělivost, jsem zničená a když jsem se od něj hnula,tak byl vzhůru a jačel... držte prosím palce, at to řvací usínání vydržím a nepolevím :wink:
jinak vařím kuřecí masíko pro vojtíka, jsem zvědavá, jestli bude papat :slight_smile: my dnes s tatkou taky měli kuřecí a bylo to mňam a nakonec jsem byla v expertu a jednu bundičku jsem koupila-jsem neodolala a je od nextu a za 260 moc pěkná :slight_smile:
4. říj 2008 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, dneska jsem úplně mrtvá, teď jdu právě snídat, obědvat a večer zároveň :confounded: - trochu nestíhačka. Dělali nám podbití, takže jsem ráno vstávala v šest, abych jim upekla buchtu - včera jsem to nestihla, páš jsem byla v ZR a hrabala se u našich ve sklepě, kde jsem našla staré hračky a hry po mně a ségře, takže Maťulda bude mít krásné hračky :slight_smile: - no potom oběd pro ně (pěkně kuřátko + zelí + knedlík) a ještě palačinky. No a taky se museli otrhat švestky (takže budu ještě peckovat :angry: ) Ještě že byl Maťulda hodnej, to je prostě zlatíčko :grinning: .A teď už spinká, úplně zírám - včera byl čiperný ještě v deset. No ona taky přijala v jednu mamča, tak si ho vzala na procházku :wink: .

Jinak včera jsem nic nekoupila. Jako v expertu mají pěkný bundičky, ale buď byly velké nebo zase malé. Takže kouknu na MMB, doufám že něco objevím.

critereska: S těma fotkama - úplně to samé, vzalo mi to jenom těch pár a jinak všechny velký, tak taky budu zmenšovat, ale nějak se k tomu nemůžu pořád dostat. Prostě jsem líná.

gabi: Jak Vojtíškovi chutno kuřátko? Doufám, že mu jelo jako Matesovi - my jsem taky dneska zkoušeli poprvé :wink: . A závidím, že vám ta bundička byla, protože si myslím, že vím která to je a ta je fakt dobrá :wink:

Pro dnešek končí, jdu vypeckovat ty švestky, dát vyprat pračku a potom házím nožku nahoru. Jo a ještě dát nažrat psovi, páč skoromanžel šel předchvilkou k sousedům na zabíječku, tak nepočítám, že přijde nějak brzo :wink:

Přeji všem krásnou, klidnou a dlouhou noc :slight_smile:
4. říj 2008 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Criterska:pěkné fotečky,ale nějak si Tě asi nevybavuju :sweat_smile: Holt jsme měly jiné starosti :slight_smile:

Já jsem dneska taky vyřízená,po obědě jsme šli na 2 hoďky ven,pak jsme sjeli do Kauflandu něco nakoupit,pak rychle udělat večeři,nachystat malou ke spaní,udělat kašičku,nakrmit...ale už aspoň spinká.Snad bude aspoň do půlnoci,protože včera byla vzhůru už v 11 :angry: Taťka nám taky odešel pryč,jel do ZR do čajovny na dýmku,tak se půjdu naložit do vany a dám si něco dobrého :slight_smile:
4. říj 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:
zuma: to mě mrzí s těma bundičkama, že jste si nevybrali. jinak kuřátko nám jelo, jen nesnědl úplně všechno, ale to dělá, když má něco nového :wink: a to teda klobou dolů, takhle makat, jsi šikulka, bych nezvládla! :wink:

kijo: takže sobotní klídek - pěkně si to užij :slight_smile: my do kauflan. taky musíme, ale nějak se nám tam nechce :sweat_smile:

jééé jíťo: fotečky jsou na světě :dizzy_face: musím ti říct, že tě teda podle vidění neznám, ježtěže jára je nepřehlídnutelný :grinning: tadeášek je kus chlapana, jak pěkně vyrostl, krásnej klučík :wink:

no a my opět řveme, jak jinak že? :sweat_smile: snad se to usínání sám brzo naučí nebo mě to zničí :sweat_smile:
4. říj 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi,jak se jmenujou ty homeopatické tablety,co dáváte malému?
4. říj 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ráno :slight_smile:
kijo: chamomilla vulgaris a dávám 3gl (granule) před spaním, jsou volně prodejné,copak malá nechce spinkat? jinak bych řekla, že to začíná být lepší,ale ještě žádnej extra zázrak, ale budu informovat :wink:
5. říj 2008 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky :slight_smile: No,včera usla před 20,a ve 22 už byla vzhůru,napila se a pak zase před druhou a ještě v 5.Kde jsou ty časy,kdy spala od 20.00 do 5-6 rána,párkrát i do 7.Někdy nechce ani mlíčko,jen si ke mně lehne a za chvilku usne.Mám strach,aby si na buzení a pití v noci nezvykla.Myslela jsem ,že to přejde,že je to ten spurt,ale asi houby.Tak jsem včera hledala nějaké homeopatika a o tom heřmánku jsem taky četla.Ale je jich hodně,co se dají použít.Asi se poptám v lékárně.Nebo ještě počkám,až jak to zabere vám.Ten heřmánek je dobrý i na zuby,když rostou :slight_smile:
5. říj 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,a taky jsme dneska zkusili poprvé jablíčko na svačinku...a nic,nejelo nám.Ale má smůlu,zítra ho má zase :wink: Asi ji to budu muset rozmixovat,protože jsem to mačkala vidličkou a natahovalo ji z toho,to byly ksichtíky.Ale já jsem to nejdřív podusila,mám strach ji dát ze začátku čerstvé,aby se moc neosypala,když měla ten ekzém. :frowning2:
5. říj 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek