• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Nazdárek :wink:

ivis,gratulujeme k chození :slight_smile:
my zatím vždycky jen tak 2-3 pidi krůčky a tím to hasne,tak to ještě za chození nepovažuju :slight_smile:
3. bře 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kijo: to je začátek, za chvilku bude Karolínka lítat po celém bytě :wink:
Musím vám napsat co se nám stalo včera. Lucka si hrála, lezla po mě a bouchla se do zoubku o mé koleno, tak jsem jí chtěla vzít, utišit jí, a ona se asi lekla, tak nemohla popadnout dech, prostě úplně strnula a nedýchala. Tak jsem jí klepla do zádíček, ještě jednou, pořád nic, tak volám na manžu, ten hned přiletěl tak jí fouknul do obličeje a tím se nadechla. Klepu se z toho ještě dneska, naštěstí byl manžel doma. TAk mi ještě večer dávala takové krátké školení první pomoci. Nechtěla jsem vás nějak vystrašit nebo něco, berte to jen jako návod kdyby se vám něco podobného stalo, protože to fouknutí do obličeje by mě nenapadlo :frowning2:
A jinak dnes už Lucinečka přešla celý obývák a to ho máme 6m dlouhý, ale pokud se chce někam rychle dostat, tak stejně ještě používá kolínka.
zatím papa
4. bře 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik.jak se všichni máme?kačka ještě spinká,tam mám čas na úklid a na počítač.ráno jsem ji v šest dokrmila,vyprovodila taťku ze dveří o půl sedmý usnula a ještě se nevzbudila.taky máme trošku rýmu,ale snad to uz bude dobrý,protože zítra jdeme na kontrolu a na kloubky.zítra už budeme mít čtvrt roku.dost to letí.mějte se hezky.jdu uklízet...a kdy bude ten srazík?bychom aj šli,ale od příští středy nemůžeme,jedeme na Moravu k babičce na dovču :grinning: už tam mají 15stupňů,tak se moc těšíme... :wink: pa pa
4. bře 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

teda ivis,to by mě taky vyděsilo a to jsem zdravotník a první pomoc ovládám(aspoň v to doufám).Hlavně,že to dobře dopadlo.

cvachno,se máš,že jedeš na Moravu,taky bych někam vypadla :slight_smile:

My dnes byly na roční prohlídce,máme 82cm a 10kg.Taky jsme dostaly sirup-chemoterapeutika(antibiotika),prý to raději přeléčíme,i když TT už má Karolínka v pohodě.Jo...a ještě jsem dostala vynadáno,že malou nedávám na nočník,že se to dělá hned,jak začne sedět...no,nevím teda,ale Jára už ho teda koupil.Tak bude trénovačka :confounded:

Karolínka dneska poprvé papala rybičku,kapra s bramb,kaší a celkem jí to jelo :slight_smile:
4. bře 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky tak koukam co se vam vse prihodilo co jsem tu nebyla... :wink: Ivis to ti vazne nezavidim co se ti prihodila ja bych s toho byla na prasky...ale mas dobryho chlapa ze si hned vedel rady.

Cvacho tak to je super tak se tam zitra potkame my tam jdeme s Domcou taky tak se k nam prihlaste ja nevim jestly te poznam... :wink: budu jen rade ze konecne poznam nekoho osobne s Konika.

Jinac o tom sletu Nas a deticek jsme se s Jitus bavily ze by jsme to mohly uskutecnit ve stredu.Nam by se to hodilo tak napiste jestly vam taky...A cas nekdy po tom poledni prej tam je klid.

Jitusko kdepak vam je konec???A co ty fotecky cekame...NO? :grinning:

Kijo vy uz jste ale obrici no to my nez budeme mit 10kg tak za sto let... :grinning: Kaja je sikula to Domca ma mlicko a caj a normalne me ho dnes zacal vyplivavat a vaz aby to polknul tak se zacal davit je to opicak. :angry: no ale jeho problem az se nebude moct vykadit tak se bude vstekat...pac ten prikrm ho ucpava.Treba mu zacne churnat mam ten granulovanej od Hippu a normalni tekane od 3+ a taky mu nejede no tak uvidime jestly si to nerozmysli. :wink: TAk packo Domca ma hlad... :grinning:
4. bře 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
RADUŠ:a vy na ty kloubky jdete v kolik?my asi až ve dvanáct.pak na jednu musíme jít k doktorce.budeme to mít všechno naráz.jen nevím,jestli půjdu já nebo manžel.možná i oba.není mi totiž zrovna nejlíp :frowning2: ale jestli se potkáme,tak na tebe juknu :slight_smile:

Kačenka zas spinká.režim už máme pravidelný.v osm usne,v šest papá,pak usne a vstává až kolem osmé.pak v deset usne,vzbudí se v půl dvanácté na papání,pak usne ve dvě a vstává ve čtyři.dáme sváču,hrajeme si,pak v půl sedmé koupeme,ve čtvrt na osm večeříme a kolem osmé usne.tak je to už v pohodě.Jinak ta příští středa nám nevyjde...jedeme k našim.mějte se.pa
4. bře 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky, tak se také hlásíme, poslední dobou moc nestíháme, v po jsme tu měli Radušku s Dominičkem a byli jsme na jednoletce- 84 cm a 11 kg :slight_smile: Včera jsme byli na vycházce s tetičkou Mirčou a bratránečkem Martínkem a dnes jsme krosili s Gabčou a Vojtíškem a pak u nás byli chvilku na návštěvce..Teď Tadík usnul, takže mám půlhodinku pro sebe.. :wink: Gabča už se na net nedostane, tak vás mám všechny pozdravovat, teď budou s Vojtíškem a Mirkem do út ve Stržanově a v út jim taťka odlétá, takže od st budou s Vojtíškem už tady ve ZR u mamky..A ten srazík jsme se s Gabčou i Radunkou shodly na příští st - 11.3., jen se musíme jít ještě s Tadíkem podívat v kolik přesně otvírají, ale předběžně bych to domluvila na jednu hodinu - tak nějak jsme tam minule byli..Takže doufám, že se všichni zúčastníte..Akorát škoda, že Cvachna odjíždí už v út, ale zase není všem dnům konec, však můžeme udělat více srazíků a častěji.. :wink:

Ivis - ahojky, ježiši, to jsi teda chudák, to bych měla pěknej šok, kdyby se tohle stalo Táďovi, vůbec nevím, jak bych se zachovala, jsem k tomu všemu taková zmatkařka, 1. pomoc mi samozřejmě nic neříká, vím, je to ostuda.. :frowning2: A hlavně jsem hrozná na vše okolo - vadí mi i pohled na krev - dělá se mi hooodně zle, takže vůbec nevím co bych dělala..A ten věk máš taky okolo nás, to je dobře.. :wink: Píšeš teď často, že chodíte do MC, to je jak dřív bývala POHODA, nebo jak se to jmenovalo, na zdravotním středisku? Já tam párkrát byla v těhotenství cvičit.. :slight_smile: Taky bych někam zašla, jenže Tadík je takovej truhlík, asi počkám, až začne chodit, zatím je stejně jako pecička a hlavně nechce nic půjčovat - dneska jak u nás byl Vojtík, tak mu všechno bral, hajdaláček..

Radunko - tak dobře pořiďte na kloubkách.. :wink: A fotečky přidám, nedorážej!!! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dnes jsem stepovala, se musím pochlubit... :grinning: Po hooodně dlouhý době..A chtěla jsem se krotit v jídle, ale vařila jsem květákovou polívku a zapékané brambory s mletým masem, tak jsem nakonec neodolala, Gabča mě ještě nahlodává, můra, takže jsem se pak stejně nacpala.. :grinning: A ještě jsem dostala takový ty bonbóny z hroznového cukru, tak už je mám skoro sežraný.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A koukám, že si Domča začíná vymýšlet, kdepak čajík, když může sladký mlíčko, kde to žiješ, mamko!!! :slight_smile:

Kristinko - koukala jsem na fotečky, super, Karolínka už je velká slečna, hlavně i ty míry, to už skoro dohnala Tadíka, je to kus baby.. :wink: A taky jsme dostali vynadáno ohledně toho nočníku :grinning: My se chystáme na město v pá, tak ho pořídíme..Stejně si to ale nedovedu představit.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já dnes Tadíkovi dávala zapečené mleté masíčko s bramborem a nic, snědl pár soust, ale možná to bylo tím, že tu měl Vojtíška (ten toho naopak snědl mamce z talíře dost, celkově je dost žravej.. :grinning: :wink: ), tak mu zkusím nabídnout ještě až se probudí. A jinak už jsem také dostala MS, v po, to naštve, když jsem byla na úterý po roce objednaná na kontrolu.. :slight_smile: Ale je to v pohodě, slaboučký a bez křečí a bolestí, což u mě nebývalo zvykem, první dny jsem byla vždy nepoužitelná..Tak uvidíme jak to bude při další..

Cvachno - se máš, malá je fakt hodňoučká, to my jsme nezažili, máte fakt andílka.. :slight_smile:

Jo ještě co se nám dnes nestalo - chystali jsme se ven na tu vychajdu s Gabčou a Vojtíkem, brala jsem i psa, ať se taky trochu projde..A on jak byl divokej, tak skočil Tadíkovi na hlavičku, přímo do obličeje, Táďa zrovna ležel na zádíčkách..Tak jsem se tak nas..la a kopla jsem psa do pr...e, ale jen lehce, nepředstavujte si žádný surovosti, fakt jsem ho trošku nakopla, a co z něj vylítlo? Ani se neptejte..Měla jsem posranou ponožku a 2 ho..a na podlaze..No hrůza.. :slight_smile:
4. bře 2009 v 15:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Cvacho,aha no tak to se asi nepotkame my tam jdeme hned na 10.To je skoda ze zrovna jedete k rodicuk kdyz se domlouvame na akcicku no co se da delat tak snad priste to vyjde.Hm na moravu taky bych hne jela... :grinning: Tak si to tam moc uzijte.Pa
4. bře 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo...se tu válím smíchy po zemi :grinning: Tobě asi do smíchu nebylo,že?Ale je to dobrý,si to úplně živě představuju :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak na sraz bych asi šla,Jára by ještě neměl být v brně,ale uvidím,jak na tom bude Karolínka,aby ještě nemarodila.Snad ne,když je to až za týden :grinning:
4. bře 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo no vzdit nic nerikam... :grinning: fotecky krasny...Jo zitra razime na kloubky snad to bude O.K. Jitus ten Mates je vul.. :grinning: to snad neni mozny. :grinning: :grinning: :grinning:
A ten srazik snad vyjde.Tesim se packo.Jdu na nadobi Domca zase spi. :grinning: pa
4. bře 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
raduš:nevíš,do kolika mají na klubkách?my tam chceme jít na dvanáctou,protože v té stejné budově máme doktorku,a tam máme být na jednu.a nevím,jak na těch kloubkách jsou
4. bře 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radu - nestihla jsem jich tam dát víc, Tadík se vzbudil, tak to zkusím dohnat teď a pár jich ještě přihodit.Se taky máte, Domča je spavec.. :wink:

Cvachna - nevím, jestli si to dobře pamatuju, ale myslím, že mají od 10 - 12 hodin, dýl ne..

Kristinko - je to prasák, no..Pak ještě tentil venku.. :slight_smile: A doufám, že vám to na ten srazík vyjde, těšíme se na vás :wink: Karolínka už určitě bude OK..Hlavně by už taky mohlo být hezky..A jak se má Hanča, už nám sem ani nenapíše..Ti by mohli s Mikym taky dorazit.
4. bře 2009 v 18:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vzdit nic nerikam Jitus...to mas pravdu dnes jen spinka ale ja se mu nedivim v tomhle pocasi bych spala taky. :grinning:

Cvacho asi tak jak pise Jitus taky to presne nevim ale myslim si ze pro deti od 10-12 ale jsou tam myslim i odpoledne ale pro dospeli ale to bych vazne kecala.
4. bře 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radu - a co říkáš na Martínka, chlapák, že? :slight_smile: Jo a určitě mají jen od 10 do 12, odpo jen dospělí..
4. bře 2009 v 18:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted na to cucim...Ty jo Domca ma co delat aby ho dohnal to je vazne chalapak Domca ja prcek hubenej... :grinning: Ale maji stejny paco . :grinning:
4. bře 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to má Domča určitě co dělat, má tak o kilo a půl až dvě míň.. :slight_smile: Ale on to dožene, neboj.. :wink: Vlásky mají podobný, to máš pravdu.. :grinning:
4. bře 2009 v 18:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to je velkej rozdil to nevim nevim jestly to Domca zvladne i kdyz basti o 106.. :grinning: tak cus jdem se koupat....packo.
4. bře 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
My zase papat..Tak ahoj a dobrou, my teď máme noci hrozný, to ten další zubák..
4. bře 2009 v 18:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Kristinko, nevíš jak dlouho platí recept od Dr., do kdy si ho mohu vyzvednout v lékárně? Na jeden jsem zapomněla a už ho tu mám od min. pátku.. :frowning2:
5. bře 2009 v 11:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,Jíťo,myslím,že týden.Nevím to přesně,ale jestli půjdeš dnes,tak by ti ho měli vzít :wink:
5. bře 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, taky jsem si to říkala, tak snad..Jo, půjdu dnes, i když se mi teda v tý sibérii vůbec nechce.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Co vaříš? Já Tadíkovi rýžovou kaši a Járovi bram. kaši s rybími prsty..
5. bře 2009 v 11:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dělala jen polívku-bramboračku a pro malou kuskus s kuřecím,batýty a petrželí,ještě jí to posypu sýrem,tak snad bude jíst :wink:
5. bře 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týjo, si s tím dáváš nějak záležet.. :wink: Tohle já už nezkouším, Tadík mi to stejně nejí..Je to hajdaláček.. :slight_smile: Jsem zvědavá co bude říkat na tu rýžovku..Možná si dám s ním, já prsty nemusím..
5. bře 2009 ve 12:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malá taky moc nejí,hlavně ty obědy pořád.Je to hrůza.Ale minule jsem dělala brokolicovou polívku se zakys.smetanou a to jí jelo. :slight_smile:
5. bře 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsme teď mrzli dvě hoďky venku a Lucïnka si spokojeně chrupčila.

Srazík super, pokud budeme zdraví, tak určo dorazíme.

Já jsem si minulý týden vyzvedávala v Kauflandu recept a ten byl z 7.12.2008 a vzali mi ho ale trnula jsem hrůzou, neboť by se mi za Mudr. nechtělo pro nový.

Crit a Gabo, včera jsme na vás luckou mávali z okýnka, šli jste tak kolem 11.30 kolem nás, ale kecali jste tak jste si nás nevšimli :wink:

Crit v centru je to fakt super, i mě to tam baví, pro mě je důležité že nemusím být doma(teď ten rok mi připadal jak vězení, teď už se konečně dá něco podnikat, tak je to úžasné). A hlavně Lucinka je tam šťastná.

A s obědama také docela bojujeme, hlavně už jí nechutnají ty skleničkové, jenže kdy mám vařit. Večer chodíme spát současně(třeba včera jsme šli až v 22h) a dopo nemůžu udělat nic, protože Lucka vždy strašně brečí, když se jí nevěnuji.
5. bře 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jít´o, jak který recept a jak která lékárna. Někde vezmou i měsíc starý recept. Jo, balík odešel dneska.
5. bře 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj.tak jsme dneska byli na kontrole a vážíme rovných 5kg a měříme 60cm :slight_smile: taky jsme podstoupili první očkování a katuška vůbec nebrečela,jen koukala,co se děje.jsem myslela,že to obrečí,ale byla jsem dost překvapená.asi je odolná po mamince :slight_smile: :grinning:
5. bře 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau děvčata,co je nového?

Já jsem dovařila kuře na paprice,už jsme i po obědě.Karolínka spinká,taťka šel do práce,tak mám chvilku čas.Dneska bude malá taky papat to,co my.Jen jsem jí omáčku odebrala před osolením a jí jsme to přisolila jen tak trošičku a taky nebude mít knedlík,ale těstoviny.Snad to bude mít větší úspěch,než včera ten kuskus :wink:
Jinak pořád kašle a smrká,hrůůůza.Já už mám taky rozedřený nos...

cvachno:malá taky poprvé nebrečela,pak už to jo :wink: A teď řve,jen se jí Dr,dotkne a sápe se po mě...ostuda jedna :wink:
6. bře 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,ještě jsem zapomněla,včera jsem psala na www.nivea-baby.cz,jestli by mi pro malou neposlali nějaké vzorečky a dneska mi přišlo,že jo,že mi pošlou pár vzorků.Tak si taky napište,sice nevím,co budou posílat,ale i tak... :wink:
6. bře 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak mi dopo opět v centru, Lucka tu dnes nějak zmohlo, tak mi tam ke konci usnula, tak jsem jí jen oblíkla a přenesla do kočárku a drandili jsme s kámoškou venku, aspoň jsme měli chvilinku čas k pokecání.
Kijo: téda ty jsi kuchařka :wink: já kdybych nechodila na obědy k mamce, tak jsem celý týden na suchých těstovinách.
My u Dr. řveme jen vstoupíme do dveří :frowning2:
A jaké máte plány na víkend? Zdeněk má tento týden službu na hasičárně(tzn. že se musí pohybovat tak 5minu. od hasičárny) tak budeme v sobotu doma, a v neděli jedeme k Barunce na oslavu 2.narozenin. Nakonec jsem jí vzala jen tu jídelní sadu s krtečkem, hraček má hromady a na oblečení jsem nenarazila(teda vlastně jo, koupila jsem jí v Cherokee tríčo je psané na 3-4 roky, ale mám obavy že už jí bude malé, tak ho schovám Lucce)
6. bře 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek