• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Ahoj Holky,tak se taky hlasime...no to vam musim povidat co se nam vcera nestalo....
Takze jely jsme na ty kloubky mame je O.k. jen jeste nema ty jadyrka ta za 6 tydnu znova.No a pak jedu k segre na obed a odpol jsme couraly po meste a pak jsme jely k jeji svagrovi.No a co ji nenapadlo ze pojedem pres zelenku -bydli ve Lhotce...jenze cesta plna snehu tak jsme to vzdala a zacala jsme couvat a ze pojedeme normalne kolem gruntu a co se nestalo my tam v te brecce zapadly auto se pri tlaceni ani nehnulo :frowning2: no a tak me nezbylo nic jinehoi nez zavolat strejdovy at me prijede vytahnout nastesti prijel za 10min.no a tak nase cesta pokracovala pred Lhotkou me ale auto zavcalo nako skitat coz se me ani trochu nelibilo ale dojely jsme k nim bydli nastesti hned na kraji :stuck_out_tongue_closed_eyes: no jo jenze rikam si to je jen motor plnej snehu nez pojedem spatky tak se to roztece a bude vse O.k.byly jsme v klidku na navstevce a v pul 7 ze pojedem pac Domca mel jen mleko ode me a to mu nestacilo a moje segra samo zapomela zbalit koj.vodu a tak nedostal prikrm tak rikam to domu vydrzi v aute spi.......a co se nestalo za Lhodkou me auto skolabovalo uplne :angry: tak jsme obvolala vsechny znami co maji auto a nikdo samo nemel cas nebo byly nemocni. :unamused: no ale nastesti jeden kamarad cas mel ale mel pretrzeny lano :frowning2: ale slybyl ze dorazi Domca me v aute rval hlady ja nervni nasr....no hruza nikomu to nepreju kamarad do pul hodiny prijel :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tahl me na lane do Sazavy ke kamosovy opravarovy.No a tak jsme bez auta.. :frowning2: ale snas v pondeli uz bude doma.Doufam.Takze jsme dorazily v 8 vecer domu Domca dostal nasup mlicka a sel spinkat.Takze nakonec vse dopadlo dobre.Ale nikomu nepreju to co jsme si zazila vcera ja... :wink:

No a co se tyce Domci tak zacina trochu v postilce zlobit moc ho tam uz nic nebavi a je vsteklej a tak ho obcas musim vzit projit se s nim po baraku a vse mu ukazat a je zas hodnej ale ted tu asi 5 min.co vam pisu se vsteka pac chce po jidle usnout a nejde mu to tak nadava jako spacek..ale uz je klid a je skoro tuhos. :grinning:

Cvacho tak co kloubky kdy jste tam byly my nakonec kolem pul 11 a byly jsme hotovy za 5 minut tam to frci...

Jinac se nic noveho nedeje o vikendu budeme asi doma Auto nemame a kocarek taky ne je v aute... :frowning2: takze nuda nuda nuda...doufam ze bude skarede kdyz nemuzeme jit ven :frowning2: tak packo...
6. bře 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky, též se hlásíme..Dnes jsme měli Tadíka chvíli na hlídání a my s Járou jsme byli na městě - na nákupech a pak jsme šli vyzvednout do lékárny konopný krémíček na tu naši vyrážku, Tadík to má čímdál horší.. :frowning2: Včera jsem ho tam objednávala, recept prošel v pohodě, díky holky.. :slight_smile:

Zuzi - děkujeme, už se moc těšíme, ale zatím nedošel, tak asi až v po..Tadík bude fešák, pak ho vyfotím.. :grinning: :wink:

Ivis - jé, to je škoda, že jsme si Tě nevšimly..Nojo, jsme drbny ukecaný, já jsem do toho měla ještě co dělat se psem, takže jsem byla ráda, že vůbec jakžtakž jdeme.. :slight_smile: Snad nám vyjde ten srazík, že se aspoň všechny poznáme osobně.. :slight_smile: A máš se, že Lucinka tak ráda chodí do MC, já si tam Tadíka fakt zatím neumím představit..To bude hukot.. :slight_smile: Teď taky začíná být závislej na mamce, pořád je to samá "mama" "mama", i u babičky prý vyváděl, mělo by se to spíš lepšit, né? :slight_smile: A koupili jsme nočník, tak tam budeme Tadíka zkoušet dávat..Taky už zkoušíte? Jinak na víkend plány nemáme, taťka beztak půjde na bowling a my budeme sami jako teď- šel ke švagrovi na PC - tak asi vyrazíme s Táďou na vycházku..Dnes jsem zapomněla omrknout otvíračku té naší kavárny, tak půjdeme mrknout zítra..

Kristinko - tak se kurýrujte, ať nám ten srazík dopadne, už se na vás moc těšíme.. :wink: A jak Karolínka papala obídek? Já dělala sekačku a taky jsme ještě dostali od Járový mamky - celou jednu nohavici, tak nevím kdo to bude jíst, Tadík asi ne.. :slight_smile: A brokolicovou polívku taky dělám, též mu jede.. :wink: Akorát místo zakysané smetany dávám dva taveňáky, je taky moc dobrá..

Radunko - mazec, je mi vás líto, ještěže pro Tebe aspoň ten kámoš zajel..Bez auta je to na prd, natož bez kočáru, co? Tak ať vám ten víkend co nejrychleji uteče, ale ať je hezky, aspoň nám to přej!!! :astonished:
6. bře 2009 v 17:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo,oběd jí samo moc nejel,snědla ani ne polovinu :frowning2: Ale puding na sváču,to už jo :wink:
Snad se do středy uzdravíme,malá zatím furt stejně,já jsem si dnes koupila Coldrex hot drink,tak budu poctivě pít.
6. bře 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
RADUŠ:my tam pujdeme asi až za 14dní,protože nám to vůbec nevychází a doktorka říkala,že to vůbec nevadí.zatím nám to jen namátkově zkontrolovala ona.tak až 14dní.vůbec nám to totiž nevychází.musím jít na alergologii do mikulova...zase mě čekají testy :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak kačenku to taky moc v postýlce nebaví.asi je zvědavá po mě a všechno musí vidět,tk ji skoro pořád nosím a taky všechno ukazuji.jinak zítra budeme mít specialitu-kuřecí maso s ananasem a smetanovou omáčkou.na to jak jsem mladá,tak mi vaření docela jde... :grinning:
jinak to muselo být v tom autě utrpení.přikrmuji od začátku a když jsem jelik doktorce,tak jsem taky zapoměla mlíko doma a kačka byla hlady od osmi až do dvou.byli jsme totiž v novém městě.tak už jsem ponaučená a mlíko už beru vždy a všude.... :wink: kačka už usnula..tak do pěti do rána máme pohov.to se bude hajat! :slight_smile: tak pa pa
6. bře 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, tak s tím počítám, že se mi vyfotíte, abych viděla, co jsem stvořila a jak to sluší :slight_smile: . Už se těším.
7. bře 2009 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,Cvacho tak to jo hlavne ze to mate aspon trochu zkontrolovane nas dr.taky vzdy Domcovy nozky prohmatava.No ten prikrm to je des musim na to porad myslet a uz to zabira i misto takze je to slozity ale kdyz hold neni moc od maminky tak se neda nic delat.. :unamused: Hm tak to jste si musely pochutnat :wink: my dnes delaly kruti smes s ryzi taky mnamka a brokolicovou polevku -Jitus povedla se :grinning: a i Honzovy chutnala.. :sunglasses:
A kolik ti je jestly se muzu zeptat?A uz tam dej konecne svou fotku!!! :wink:

A co se jinac u vas deje noveho???
7. bře 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
RADUŠ:mě bude v červenci 20,manželovi teď v dubnu 25.a až nějakou fotku budu mít,tak dám...mnaželovi k narozeninám si nechám fotit ve fotostudiu,tak pak vložím...zatím pa.malá se steká,tak musím za ní.
7. bře 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,
jdu jen na skok, nestíhám dočítat, jen jsem mrkla na narozeninové fotečky :slight_smile: kijo, jíto: nádherný :dizzy_face: jíto: a malej martas fakt macouch co? to ti naši valibuci jsou ještě drobínci :grinning: :wink: ale je hezounkej, jen at roste a roste :slight_smile:
jinak se středou s vojtíkem dorazíme, už se moc těšíme a doufáme, že se dostaví všichni!!! :wink:
na net nemám moc času a od uterka budu na libušíně u mamky a ta ted net nemá, musím přihlásit a to pár dní potrvá....ale v anglii pak budu na příjmu pořád :wink:
no nic, tak se mějte hezky, užívejte ble počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ve středu papa :wink:
jíto: kdyby byla nějaká změna prosím prosím o sms, ale to ti asi píšu zbytečně, jak tě znám :wink:
7. bře 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj cvacho,tak to jo ja myslela ze jsi starsi... :wink: no to doufam ze sem das fotku. :grinning:

Gabi taky doufam ze nas dorazi hodne.. :wink: tez se tesime.Poradnej babinec. :wink:

Ted jsem dostepovala Jitus stepujes stepujes??? :grinning: :grinning: :grinning: Tak pa nikde nikdo jdu na neco cucet Honza je v hospe.Pa
7. bře 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
téda Kyti to jsi si dala s tím autem a ještě bez jídla. No ale zvládli jste to.
Včera jsme byli nakupovat, tak má Lucinka první jarní botičky. Stáli 750,-, pěkná pálka, ale jsou moc hezoučké. Jsem počítala že pomalu 4000,- padnou každý rok na boty, ale to nijak neřeším, a manža naštěstí taky ne, ten by Lucince snesl i modré z nebe.
Také jsme byly vyzvednout na poště ten stan, nakonec jsme vzali tento

http://www.webareal.cz/daisy/eshop/7/0/5/793

no a do třetice jsme se byli dívat na nějakou šatní skříň pro Lucku, ale 4litry za takovou malou se mi fakt dávat nechce, tak se ještě poohlídneme v Jihlavě a v Brně.

A příští týden bude hukot. V úterý do centra, ve středu sraz s vámi, pak do centra, bo jím tam budu vypomáhat s burzou, takže pak ve čtvrtek a v pátek v centru na burze. A v neděli bude mít sestřenice 15.narozeniny(ještě nemám žádný dárek, ale nějaké tríčo vždy koupím). Jůů já jsem tak ráda když máme nějaké aktivity a nesedíme doma jak ty pecky.
Jdu balit věci, jedem na tu narozeninovou oslavu Barunky.
pápá mějte se krásně. Dnes je tam nádherně, už v 9h jsme se byli projít venku, a teď chrupčíme doma.
8. bře 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,děvčata :slight_smile:
To máme dneska hezky,co?Karolínka před chvílí usla,tak máme klídek.Rýma už jí ustoupila,kašel taky,dneska možná vyrazíme ven,už mě to doma neba.Ve středu jdeme ne kontrolu,musím malou uspat dopoledne,protože jinak by prospala srazík.Už chodí spát jen jednou a to po obědě,tak snad se mi ji povede udrndat v kočáře,jak půjdeme od MUDry :wink: Už se těším,že vypadneme zase někam a hlavně,že Vás poznám osobně.Taky jsem zvědavá,jak se bude tvářit Karolínka mezi tolika dětmi,snad vaše drobky nebude moc šikanovat :wink: :grinning:

ivis,stan je parádní.Botky nás taky čekají,ale dřív musíme koupit bačkůrky.Malá pořád zkouší,ale zatím to chůze jako taková není.Ujde max.metr a pak spadne. :slight_smile:
8. bře 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,no teda koukam ze to o vikendu flakate... :wink: ale vy asi byly venku co?No my uz mame auti doma opravene a taky i kocarek taze zitra radime ven vynahradit si to a taky se musim stavit k panu DR. Domca tam ma vysledky jestly je zloutenka pryc tak snad to dopadne dobre...
Jinac dnes jsme tady maly navstevu strejdu Davida a tetu Ivu. Domca od nich dostal peknej brindak a krasnou mikinku na zip a kapuci az mu ji tatka zavidel :grinning: jinac vikend bez kocarku nuda...

Holky ty boty vam vubac nezavidim jeste ze my zatim nechodime... :grinning: ale taky nas to ceka. :frowning2:

Ivis krasnej stan Lucince se bude urco libit.

Holky taky cucite na vymenu manzelek to je maso co ja jsme rada za to co mam doma... :grinning:

Jo Domca me ted posledni dobou blbe usime asi tak 15 minut tam knoura a snazi se me vzdy privolat i kdyz ma dudaka v puse taky vam to ditatka delaly???
8. bře 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kytičko,to oni zkoušejí,potvůrky.Někomu to vydrží pěkně dlouho,blbě usínat :frowning2: A chtěla jsem se Tě zeptat,jestli používáš dětský zásyp na prdelku.Já tady mám jeden úplně nový,neotevřený,tak jestli by se Ti nehodil.My to nepoužíváme.Nebo někdo jiný z holek? :wink:
8. bře 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám krásnou neteřinku :slight_smile: .
9. bře 2009 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,Kijo tak to se mam na co tesit jestly mu to vydrzi.. :wink: bohuzel my zasip nepouzivame ani nevim kdo by ho pouzival.Ale slysela jsem ze je to dobry sipat si to na nohy a oni se moc nepoti a tim ani nesmrdi tak pokud tvuj manzel trpi na smrdlavi nohy tak at to pouziva...

Dnes Domcovi priso penove puzzle na zem tak jsme zvedava jak se na to bude tvarit ale jemu je to zatim vse jedno... :grinning: To je zase hnus venku co se tam deje co?Tady pred asi cca 5 min.byla kroupova smrst a to chci jit dnes ven s kocarkem a chtela jsem zacit upravovat pred oknama travnik kde bude Domca radit az bude vetsi :grinning: je tam jeste bordel kdyz se dodelaval baracek a taky si tam dam zahonek s kyti...a cele to oplotime malim plutkem aby mu tam nechodily psy se vencit... :grinning: no uz aby to bylo moc se na to tesim jenze ja si vzdy neco vysnim a pak to nedopadne... :frowning2: tak doufam ze jo.udelam proto vse! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jitus ty zas nemas cas???Kdy mam prijet v tu stredu?
9. bře 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :wink:

Kytičko,my to taky právě nepoužíváme,myslím,že dneska se především prcky mažou...Neva.

Nám zase dneska přišly věcičky na léto,co jsem vyhrála v aukci.Jsou parádní-riflová šatovka,kalhoty roll-upky,2 tílečka a ještě nám paní zdarma poslala tričko bílé s dl.rukávem,ale vel.3-4 roky,tak to máme na později.Malá vypadá ve všem super,hlavně ta sukně je skvělá :wink:

Teď usla,tak mám tak na 2 hoďky klid.Mě zase naštvala,protože nejedla.Dělala jsem jí rajskou s masem a rýží,snědla pár lžiček a maso plivala.Fakt mě vytočila,tak jsem ji šoupla do postýlky.

Jíťo,jak Ti teď spí malý přes den?Kdy ho dáváš spát a jak dlouho? :wink:
9. bře 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky si myslim.Ale treba ho nekde udas..Domca me ted taky spi ale zrovna se me to nehodi chtela jsme jit ven a na ty vysledky snad se do 15 min.zbudi on si ted dela takovy oddichovky.. :wink: Dr.tam je jen do 2 tak snad to stihnem.Ja zas dnes peru 3 pracky.tak se ani nenudim trochu uklizim... :grinning: :wink:
9. bře 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky, mám blbou zprávu :frowning2: :angry: Celý tento týden budou mít v té naší kavárničce zavřeno - bude tam probíhat nějaké školení - uzavřená společnost - byla jsem tam koukat v pá, to tam ještě nic neměli, pak o víkendu a dnes mají otvíračku přelepenou papírem, že celý tento týden zavřeno... :unamused: To mě teda štve!!!! Tak leda až ten příští, budeme mít co dělat, abychom ještě viděli Vojtíka a Gabču..Je to opruz..Ale mě stejně dnes pobolívá v krku, tak kdoví, jestli nepadnu..

Zuzko - máš nádhernou neteřinku, úplná modelka :wink: :slight_smile: Nám balíček stále nedošel, tak už snad zítra..Těšíme se, každej den chodíme čučet ke schránce a nic..

Radu - tak se stavíte nějakej den na návštěvu? Bysme mohli vyrazit ven..Pokud teda bude hezky..Dneska mě to počasí dost zklamalo..Včera jsem s Tadíkem ušla 10 km, bylo krásně, dnes jsme zavření doma, jen jsem byla koukat na sekáčku v kulturáku a vybrala jsem jen jednu mikču..Pak jsem byla v Řečici, koupit Tadíkovi a Járovi crossainty..Já se musím mírnit, jen žeru..A moc nestepuju - Tadík mi to nedovolí, nenechá mě..A když usne, tak mažu se psem, nebo uklízím, vařím atd..Pak písni co výsledky, snad bude Domča OK..

Kristinko - ahojky, tak vy už spinkáte jen jednou, jo? To mi ještě stále dvakrát, jednou dopo - tak té půl hodinky a jednou odpo, též půl hodiny, výjimečně usne v kočáře a to spí dýl - tak hodinu..A jak to máte s nočníkováním? My šílený, ale fakt šílený.. :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A taky nechceme papat..
9. bře 2009 ve 13:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé,to je škoda.Já jsem se tak těšila.Příští týden už asi nebudu moct,Jára už bude v Brně,takže se tam nedostaneme.To je teda pech :frowning2:

Jíťo,Karolínka spala 2x,když teď měla ty teploty,to jsem ji už v 10 cpala do postýlky a hned usla a pak ještě kolem 14 h.Teď,když už je jí líp,tak dopoledne řve,prostě neusne,tak jí dávám až po obědě nějak před 13 a to zaspí hned,jak je unavená.
9. bře 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristinko - tak to je na prd, sakra...Tak co kdybysme udělali slezinu u nás? Aspoň Ty s malou, Gabča s Vojtíkem a Raduš s malým? Ještě teda jak se budu cítit ,ale už je mi líp, spíš jsem byla taková celá promrzlá po tom dopoledním lítání po městě..A jak s tím nočníčkem?
9. bře 2009 ve 14:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,nočník...nic :wink: Jí tam dávám,ale nevydrží tam dlouho sedět,za chvilku jí to tlačí a začne slízat dolů.Stejně máme čas,si myslím. :wink: A Tobě by nevadilo,že nás tam bude tolik?
9. bře 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevadilo, Radka sem chodí pravidelně už kolik let, Domča stejně bude buď v postýlce nebo ho bude chovat, Vojtík s Gabčou už tu párkrát taky byli, takže bez problému zvláldneme ještě i vás.. :wink: Psa stejně zavírám do předsíně, Vojta se ho bojí..Pokud vám nebude vadit, že nebude stoprocentně uklizeno, tak přijeďte :slight_smile: :wink: Budu moc ráda..Ať se taky konečně poznáme, po tom půl roce..Tadík mi na něm nechce ani sedět, co ten dělá, to je horor, řve, mlátí sebou, kope..Tak jsem si řekla, že taky asi ještě počkám, než abych mu ho úplně zprotivila..Stejně ho musím držet, jak bych ho pustila dolů, tak jde dolů k zemi, fakt šíleně vyvádí..A stejně se nevyčůrá..
9. bře 2009 ve 14:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo,my bychom moc rády přijely.

100% uklizeno?A to jde?S dítětem a psem?Bys to teď měla vidět u nás,malá se vzbudila,vyházela všechny balení vlhč.ubrousků v ložnici...všude hračky...

A to by bylo v tu středu?A v kolik?A kde přesně bydlíš?Když ta písni IP :slight_smile:
9. bře 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitus ja jedu urco do ZR.A dopol.jsme psala mamce ze se stavime na obed a tak kolem pul 12 mamka chodi do prace tak bych dorazila a kdyz dorazi i holciny tak odpol.by jsme udela vychajdu....co ty na to???

To jsou ale bestie!!!Ale ja na tohle mam smulu vzdy si neco naplanuju a ono prd neni to poprve tak si zacinam zvykat... :angry:

Jinac Domca ma vysledky O.K.jen dostal kapicky zelezo.a kontrola ve 4 mesici.

No s tim uklidem to jitus prehani vzdy si stezuje ze tam ma bordel a kdyz tam prijdu tak to ma vse nablejskany...to unas je svincik pac me padaji silene vlasy a kam se podivam samej vlas a na plovoucce to je des...

no nic koncim jdu veset pradlo a uklidnit Domcu jsem si psikla a on se strasne leknul...tak packo.
9. bře 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jítuš, tak to mě mrzí, balík jsem fakt odesílala ve čtvrtek, holt Česká pošta....funguje v Čechách něco normálně? Hned, jak ti to přijde, dej mi, prosím, vědět, začínám být z toho nervozní, ústřižek o poslání mám schovaný, abych ještě nešla dělat kravál na poštu. Už jsem posílala tolikrát a nikdy nebyly problémy, ségře to došlo někdy aji na 2. den...
9. bře 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky cemu se divite... :grinning:

Ja si objednalav v patek puzzle tyden utekl a puzzle nikde a mely tam psano dodani do 2-3 prac.dni no a prislo to az dnes takze ne 2-3 dny ale 10 dni... :angry:
9. bře 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky to je dnes krasne co?Akorat by mohlo bejt teplejc..My uz byly s Domcou venku a ted me uz skoro 2 hodky spi v kocare venku.To je parada kdyz muzu nechat kocar pred okny a delat se svou praci... :wink:
10. bře 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,Karolínka taky před chvilkou vytuhla :wink: Snědla celou misku polívky,co jsem jí extra vařila a nějak jí to zmohlo.Pro nás jsem dělala jen bramb.guláš.Jára je pracovně pryč,ale už volal,.že je na cestě zpátky :wink:
10. bře 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
to je škoda s tím srazíkem. To oni mají zavřeno asi proto, že Martin(ten číšník) co tam dělá, si domů přivezl holky z porodnice(znám jeho manželku a měla jít 2.3. na císaře, tak to vypadá, že jí v sobotu pustili a teď si to společně užívají doma.
Dnes jsme se chystali do centra a lucka mi v půl deváté usnula, ale po hoďce jsem jí vzbudila, ona už stejně moc tvrdě nespala, tak jsme tam ještě vyrazili, zrovna na písničky a říkánky. Akorát moc nespolupracovala, bo si chtěla hrát s hračkama.
Ještě jsem objevila, že je tu centrum Kopretina, a tam je herna ve středu, tak tam také zkusíme zajít.
Zítra k nám možná na návštěvu přijede neteřinka Barunka, tak aspoň nějaké zpestření, když ten srazík padl.
Ale až otevřou, tak se na něčem domluvíme, ne??
K obědu Lucka měla bramboračku a bojkotovala ji, a to jedla v půl sedmé naposledy. To je boj s tím jídlem :frowning2:
Kyti: souhlas, že to je paráda, když můžeš malého nechat na zahrádce, já většinou když už se mi nechtělo být venku(třeba když jsem byla promrzlá na kost) tak jsem vyjela výtahem k nám a nechala Lucku ještě dospat na chodbě. I když čerstvý vzduch je čerstvý vzduch.
zatím pápá
10. bře 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivis jo jo je to parada no to ja taky delala ze jsem ho nechavala v chodbe kde je chladno ale to se za chvily vzbudil ale venku vydrzel tak asi ten cerstvy vzduch dela divy... :grinning:
Ja dnes delala spizi s bramborem mnamka :wink:
10. bře 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek