• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Ahojky holky, těším se na zítra :wink: Ivis, doufám, že se nezlobíš, že jsem Vás nepozvala, ale už bychom se k nám asi nevešli.. :frowning2: S Gabčou se uvidím, tipuju, tak napředposledy a s Kristinkou taky kdoví na jak dlouho naposledy (a zároveň poprvé :grinning: ), protože se do Zr pak nebude mít jak dostat, když bude mít Jardu zase odjetého..Ale my dvě nebo i s Raduš se můžeme klidně sejít kdy budeme chtít, buď můžeme jít kočárkovat nebo třeba k nám, to je fuk..No nic, jdu trošku poklízet, Tadík před chvílí usnul - a to spal jen jednou a vstával v 11..Je to lumpík - jak se spaním, tak s jídlem..Mějte se krásně, papa.
10. bře 2009 v 17:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak jsme tu dnes měli Barunku, takže paráda, holky si hrály, akorát Lucka žárlila na Barču, že ji babi chová.
Jo a objevili jsme špičku třetího zoubku, tentokrát dvojka! nahoře, tak to vypadá, že budeme mít super upíří narozeninové fotky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Crit: jasně vůbec se nezlobím, však se určitě někdy setkáme :wink:
tak pápá, Lucka tu ještě řádí. Byla z Barči tak unavená, že usnula v 16h a spala až do 17.30, tak to vidím na spánek kolem 22.00h :frowning2:
11. bře 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...

Jíťo,moc děkujem,že jsme se mohli u Tebe všichni sejít.Bylo to moc fajn a ráda jsem vás poznala.Taky mě napadlo,že byste někdy mohli s Radkou a klukama přijet k nám...co vy na to,holky a kluci?Když teda Radka řídí,tak proč toho nevyužít,ne? :grinning:
11. bře 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jít´o, Tadík je fešák, ta barva mu sluší řekla bych, vybírala jsem ji s Kristinkou.

Ségra, vesta upletená, ted´ji peru, bo je samý Bobinin chlup, ještě furt líná, potvůrka malá, asi zítra před odpolední pošlu, podle toho, jak vstanu :slight_smile: . Docela se mi povedla. Čus.
12. bře 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jaká byla noc? U nás docela hrůza, vstávali jsme tak 5x a jsme vzhůru od 4 :astonished: Jinak večer jsme oba s Tadíkem byli tak utahaní, že jsme vytuhli při kojení a našel nás spící až taťka, když dorazil z práce - mě s prsem venku a Tadíka zkrouceného a málem spadeného z postele..Já jsem ještě uklízela po jablíčkových orgiích :grinning: a Tadík přerovnával hračky, takže jsme měli právo na únavu :wink:

Kristinko - já taky děkuju, že jste přijely, bylo to MOC fajn, přímo super odpoledne, jsem taky moc ráda, že jsem Tě poznala (holky už znám :slight_smile: ), shodly jsme se s Radunkou, že jsi nám moc sympatická :wink: a Karolínka je taky správný éro a třeštidlo :wink: :slight_smile: Líbilo se mi, jak se chechtala na tom odražedle.. :slight_smile: Jsem to říkala Járovi, tak se taky smál..Myslím, že to nakonec bylo lepší než v té kavárně..Tam bych se nemohla hnout na krok od Tádi, po zkušenostech z minula.Však večer pěkně ožil, bys ho nepoznala, tady řádil, jen hračky a ovladače lítaly.. :wink: Pak přerovnali s Matýskem magnetky na ledici, Mates sežral kus "jahody" (magnetky), tak jsem měla strach, aby mu nebylo zle, ale nic, vypadá spokojeně :slight_smile: A přijedeme s Tadíkem moc rádi, myslím, že klidně můžu mluvit i za Raduš s Domčou, někdy se vypravíme a až se domluvíme, tak se u vás zastavíme na návštěvku, děkujeme za pozvání, je to super nápad :wink: Jsem zvědavá co Tadík bude říkat na Kubu, jestli budou taky takoví kámoši jako Matýsek s Karolínkou :grinning:

Ivis - ahojky, tak jste taky včera měly s Lucinkou fajn den..Tadík nežárlí, ale je lakota, nechce nic půjčovat, ať jiným dětem nebo Matýskovi nebo mě a Járovi, prostě nedá a když mu hračku někdo vezme, tak spustí šílenej ryk, asi na něm budu taky muset začít pracovat, aby nebyl jako rozmazlenej jedináček..A jak jste spali, když Lucinka ještě v půl deváté řádila? :slight_smile:

Zuzi - děkujeme za pochvalu :grinning: Taky myslím, že mu sluší..Však my máme většinu věciček modrých..Ale Tadíkovi sluší každá barvička, je takovej snědší, takže ve všem vypadá krásně.. :wink: (taky si ho musím pochválit)..Kristince se oblečeníčko taky líbilo. A prý máte francouzskou buldočičku, taky bys mohla přihodit foto :slight_smile: Jsem na tyhle pejsky ujetá (mopsi, fr. buldočci, ang. buldoci, boxeři..), Matýsek taky šíleně líná, tak jsme samej chlup..A užívej si válení, než budete mít mimi, pak to skončí, i když pokud budeš mít tak hodný miminko jako je Domča od Radunky, tak fakt nebudeš mít co dělat.. :grinning:
12. bře 2009 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, fotky bych dala, ale říkala ségra, že by mi to moli smazat, pošlu ti je na mail, jo?
Máme Bobinku od listopadu 2005, letos na Filipa jí budou 4 roky. Děláme si srandu, že je nemanželská, bo jsme si ji pořídili ještě za svobodna. Měl ji původně jeden Zdeňkův známý na chov štěňátek, jenže pak ho okolnosti donutily ji prodat, tak putovala v 6 měsících k nám. My jsme zjistili, že je hluchá :frowning2: . Je bílá, ptala jsem s na to veterináře i chovatelky, je to tou ztrátou pigmentu, bud´ti pejscineslyší nebo nevidí...
Taky miluju tuponosé psy, ty zaražené čumáky jsou bomba, původně jsem chtěla angl. buldoka, ale štěně je hodně drahé. Ted´bych si ale už tohohle pejska nepořídila. Možná máš stejnou zkušenost, ale v létě s s Bobinou nedá chodit ven, jen před barák, vyčůrat, vykadit a domů. Tím krátkým čumákem si nemá jak chladit vzduch, kt. jde do plic, sliznice průdušnice oteče, zduří, tím s zmenšuje průchodnost a pejsek se dusí, něco ve smyslu astmatu dalo by se říct. Klinicky vypadá tak, že píská nehorázným způsobem, je celá schvácená, lehne si na zem a dál nejde, ségra by ti mohla vyprávět, jak jsme jí nesly na rukách domů, bo borok už nemohla. Její otec, jako Bobiny, umřel na přehřátí organismu, takže Bobina ještě navíc asi geneticky je méně odolná.. První pomoc je okamžité schlazování tlapek ( vana = brouzdaliště ) a chlazení slabin a podpaží ( probíhá tam tepna ) tak dlouho, dokud nepřestane pískat.
Jinak je ale zlatá, hodná, přítulná a milije návštěvy, všichni jsou hned kámoši a není na nás fixovaná, tak by odešla s každým. Nejradši je u mamky mojí, tam spí v posteli a máti jí vyvařuje. největší hračka pro ni je mamčin přítel, taková živá hračka...
12. bře 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojek...

Ségra,klidně tady nějakou fotku dej,třeba jí nesmažou,vždyť je to zatím vaše mimi,tak co :wink:

Jíťo,vy jste mi taky moc sympatické,prostě pohodové holky.Byla bych moc ráda,kdyby jste dorazily.Jára stejně bude asi od příštího týdne v tom Brně,tak se tady sama zblázním :wink:
My jsme si včera dali ještě šampusek :wink: a vodní dýmku :wink: Ale byla jsem taky unavená a hrozně mě bolelo v krku.Asi,jak jsem furt mluvila :wink: Karolínka večer kňourala,asi zuby,tak jsem jí dala raději Panadol a spala do 2,30-to jsem ji nakojila a pak vstávala v 6,30 :wink: Teď je po obědě(snědla všechno) a půjdu ji za chvilku uložit.Teď ještě kouše jablko...nevím,co jí to tak chytlo.Taky budu uklízet,až usne :wink:
12. bře 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,no Jitus ma pravdu jste bezva...jen hold my s Domcou s vame vycnivame.. :grinning: Ale az vyroste tak si tez bude hrat... :wink: Jinac s tou navstevou urcite nekdy prijedem Samo ze to odridim a to jsme si myslela ze by jste mohly navstivit vy nas... :frowning2: no jo ale ten ridicak! :angry: :grinning: ja jsem vazne stastna ze ho mam a ze nebudu jedina z rodinyk kdo ho ma segra si ho na jare azcina taky delat. konecne... :wink: jinac dnes se jen tak poflakuji Domca opet po kazdem jidla spi az cucim ted uz me tolik nespal ale asi dohaní vcerejsek.. :wink: nam dnes dorazila objednavkaz popronu jsme si objednala puzzle 1000 dilku-Astezka kralovna tak jsem se do toho pustila.Tatka sotva prisel z prace uz je na pude s brachou a podbiji strechu mely jsme to jen na pul doslo drevo tak jsme ho musely loni dodela a muselo vyschnout a letos pokracujou a konecne bude puda zadelane a nebude nam unikat teplicko... :wink: tak zatim jdu skladat :wink:
12. bře 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi - díky za fotky, Bobinka je nádherná.. :wink: Písnu Ti večer nebo zítra ráno na mail..(podle toho, jakou bude mít Tadík náladu) :slight_smile: Ještě poznámka - kdysi jsem četla v Květech, že fr. buldočci jsou tak dobří, že když přijde nezvaná návštěva, dokáží schválně vytlačovat prdíky, aby ji zapudili.. :grinning: Z toho jsem fakt nemohla, to jsem se zasmála..Doufám, že to neplatí i u mopsů, protože ten náš prasák prdí pořád, o čemž se mohly včera holky přesvědčit, takže by asi chtěl zapudit i nás - vlastní rodinu.. :grinning:

Radunko - jsi maniak, puzzle, to jsem neskládala už hodně let.. :slight_smile: Kdysi jsem si koupila tygry - 1000 dílků a pak mi to museli skládat nějací známí od Tamary.. :slight_smile: Dnes nám visí na WC.A neboj, navštívíme Tě, aspoň my s Táďou, akorát se musím domluvit s Kadlem - zrovna dnes tu byl, pořád nemá práci, tak se asi nudí nebo co..Dávala jsem mu na net inzerát, prodává traktor.. :slight_smile: A kluci jen ať makají, ono jim to neuškodí :wink: :grinning: My byli odpo s klukama na vychajdě, docela pěkně jsme se prošli, obešli jsme cyklistickou od sauny až po Hospůdku na stezce a šli jsme domů, Tadík už měl jarní bundičku, ale pod tím samo silnou mikču..A čepičku od Zuzky, ZUZI, je super, neleze nám do očí!!! :slight_smile: :wink: Musíme si objednat ještě aspoň jednu.. :wink: A copak jsi dnes, Radunko, vyvářela? Já kvůli Tadíkovi kuřecí guláš, ale snědl mi 2 lžičky, tak mu ho jdu zkusit nabídnout ještě teď..

Kristinko - to jsem ráda, že jsme si všechny tak sedly :grinning: Mně je moc moc sympatická i Zuzka, akorát jsme se ještě neviděly, ale myslím, že jste si dost podobné.. :slight_smile: Vodní dýmku? Tak to bych byla úplně K.O. Mně stačilo jednou v hospodě blbý cigáro a k tomu alkohol a nemohla jsem se zvednout ze židle :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tadík taky kňoural, též dostal Panadol, ale s tím spaním to bylo horší, jak už jsem psala..Jo, zapomněly jste si u nás dobrůtky, holky, mám je schované, sápal se po nich Matýsek..Táďa taky teď jde po jablkách - jsem měla k svačině a pořád chtěl taky, ale pak ho stejně plival, lump..A jak Brumík, dobrý? :slight_smile:
12. bře 2009 v 17:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jitus,my dnes nevystrcily cumak pocasi se tam tak stridalo ze jsem drepela doma.. :frowning2: jo jo vim mas ho na wc :grinning: my si ho koupily ze si ho dame do loznice nad postel jak se tam driv davaly svatebni fotky tak mysto toho :grinning: :grinning: :grinning: ale neni to tak tezky obrazek aspon nevipada zatim jsem si to roztridila a mam cca 15 kousku spojenejch :grinning: no vidis tak kdyz Kadel nema praci tak at jede na cely den do Losky a ty muzes byt tu.Ted mu zacnou prace na zahradce tak se tam s babou nebude nudit soused dnes orezal vsechny stromy na zahrade a zacina to chystat na jaro... :wink: no a dnes jsme se k obedu odbila jen drstkovou polevkou a ted k veci si delam brambory v troube a Honzovy k tomu pecu vepr.kosti.tak jsme zvedava co me na to rekne... :wink: jaky traktor prodava???Kde mas ten inzeret?
12. bře 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitus to myslis to cigo co jsme si davaly spolu??? :grinning: ale doutniky ti jely co? :wink:
12. bře 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo,o té misce s křupkama vím :slight_smile: To dej Matesovi,stejně by to zvlhlo :wink: Ať se má :grinning:
Brumík nic moc,asi 3x si kousla,vypadalo to nadějně a pak už nechtěla.Ale je to strašně sladké,tak možná proto,Karolínka si asi hlídá linii :grinning:
12. bře 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak guláš snědla mamka, Tadík nechtěl, lump, dokonce kousínek vyzvrátil, já už nevím co s ním, dělá blbinky, nejí a nekouše a pak se dáví masíčkem, a to jsem mu to krájela na pidikousíčky..Předtím měl pribiňák, po tom by se umlátil..

Radu - no, nebylo tak hrozně, my jsme tu měli asi tak 7 stupňů, takže paráda, pěkně jsme se prošli..A večer chci něco nastepovat, ať mi tady ten stepper jen tak nestojí a nechytá se na něj prach..To s puzzlíkama je dobrý - místo manželskýho fota :grinning: Jo, bude vůbec v létě ta svatba? :slight_smile: To Kadel jezdí do Losky ne na celý den, ale na celé dny - nenudí se tam, oni si rozumí, vždyť to znáš, bába ho zpucuje jako malýho a on ji poslouchá..No tam se mi vůbec nechce..Ale za vámi brzy přijedeme, ne na celý den, ale třeba na odpo, uvidíme jak to příští týden bude..Ještěže máte 2 postýlky.. :wink: A prodává trakor Zetor 50 SUPER, už to znám nazpaměť, jak jsem to vkládala asi na 6 různých www stránek..Má to na SBazaru, na Bazosi, Bazači, Megainzertu atd.,atd. už ani nevím kde všude..Proč, máte zájem? :grinning: Jo a to cígo ne - to jsem tenkrát byla s Martinou a Járou a Mackem v Rebelce, pili jsme a já si na to dala jedno ještě k tomu napůl s Martinou a nemohla jsem vstát, věděla jsem o sobě, všechno bylo OK, jen nohy neposlouchaly :grinning: Doutníčky byly fajn, ještě tu jeden mám, tak 4 - 5 let starej, bylo mi ho líto vyhodit.. :grinning:

Kristinko - ta Karolínka je lumpice, i když Tadík také poprvé moc Brumíka nepapal, skoro celého jsem ho snědla já, ale teď už ho sní s přehledem..On na to sladké zase teda je, jako čert.. :unamused: Mates má svoje keksánky, a to co nakrade Tadíkovi nebo co mně spadne od pusy, a jak jsem říkala, ráno Budulínkovu pařížanku a na oběd kapsičky, takže mu to stačí.. :grinning: Je tlustej dost.. :slight_smile: Jo a jak to máš s MS, chodí Ti pravidelně a v pořádku? Já jsem to vlastně poprvé dostala minulé po, v so mi skončila a dnes ráno nanovo - jsem myslela, že mě klepne..Ty bereš Cerazete (doufám, že to píšu správně..), že?
12. bře 2009 v 18:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš,já to dostala dneska :stuck_out_tongue_closed_eyes: Si připadám,jako bych měla každou chvíli porodit :frowning2: HA už neberu,špinila jsem skoro měsíc v kuse,tak jsem ji vysadila.Ale to je podle mě normální,že to teď budeš mít nepravidelné,ono se to musí trošku srovnat,hormony atd. :wink:
12. bře 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš, já taky, tak jsme na tom stejně, ale na to, že mi to ani ne před týdnem skončilo je to teda opruz..Tohle mi teda fakt nechybělo.. :slight_smile: No, asi pak taky vysadím nebo nevím, sestřička mě tím strašila, že to pak bude špatný, špinění atd..Ach jo.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2009 v 18:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zatím nebudu brát nic a pak se uvidí,až malou přestanu kojit,tak zase budu brát asi Pramino,jak před těhu.
Zítra bych chtěla dělat na oběd sojové maso,něco jako čínu.Nemáš nějaký dobrý recept?Já to budu dělat poprvé,tak přesně nevím,jak na to :wink:
12. bře 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já brala kdysi ty antikoncepční injekce, myslím Depo Provera nebo tak nějak - pěkné svinstvo..A pak nic a vznikl Tadík :grinning: A prezervativům moc nevěřím.. :cry: Jinak ta sója - já kupuji sójové nudličky a tam je přímo recept..Ale klidně Ti ho písnu.. :slight_smile: Nebo ještě jsem dělala jeden z netu - zkusím sem hodit link (nezapomeň, jsem PC analfabet :slight_smile: )
12. bře 2009 v 19:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás si musí holt taťka dávat pozor :wink: Já jsem koupila sojové kousky,tak právě nevím. :wink:
12. bře 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha..Hm, tak to brzy přibude Karolínce bráška nebo sestřička.. :grinning: :wink: No tak tu stránku už bohužel nemůžu najít, ale můžeš udělat kostky jako já dělám ty nudličky, vždyť je to fuk jestli jsou to kostky nebo nudličky..Napíšu množství na 1 balení, já dělám vždy ze dvou, většinou je vařím i když je tu ségra a jsme všichni docela žraví.. :slight_smile: Takže: 1 větší cibule, 250 g žampionů, 1 pórek, 2 lžíce plnotučné hořčice, 1 masox, sója..
Prvně si dám vařit vodu na sóju, když vře, tak tam hodím masox a sóju, to píšou i na obalu, nechám to cca 15 - 25 min vařit, pak scedím..Mezitím si nachystám cibulku, pokrájím na kostičky..Tu pak hodím na trochu oleje, až zesklovatí, tak dám sóju, nechám chvíli orestovat, přisolím, pak přidám ty 2 lžíce hořčice, zase chvilinku povařím a pak naráz přidám na kousky nakrájené žampiony a pórek a to nechám dusit až je to pěkně měkkoučké..No a to je celá věda..A je to fakt moc dobrý.. :grinning: Zatím všem chutnalo..Dokonce i jedna kamarádka, která ze zásady nevaří, si vzala recept.. :slight_smile:
12. bře 2009 v 19:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,to teď nehrozí...bratříček...

Sice nemám žampiony,ale místo toho dám zeleninu-rajče a papriku,pórek jsem dneska koupila,tak uvidíme,co vykouzlím :wink: Hlavně,abych to neměla jak podrážku :slight_smile: Zítra dám vědět,jak nám chutnalo :wink:
Karolínka už spinká,tak jdu dát sprchu a pak zasednu k telce.Jára se před chvilkou vrátil z piva,tak se budu tulit :slight_smile:
12. bře 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen aby :slight_smile: Jasně, dá se tam dát cokoliv, nebo mrkni na net, je tam hafo receptů..My zítra asi půjdeme na to kožní, taky dám vědět jak jsme dopadli..Tadík taky teď usnul, tak musím s Matýskem a pak sprcha a postel, Jára je v práci, tak se můžu přitulit leda tak k polštáři.. :slight_smile: Tak dobrou a klidnou
12. bře 2009 ve 20:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo teplo bylo ale tady se cely den stridalo slunicko,dest,snih a kroupi takze abch vyjela na chvily a zmokla tak to radsi ozelim a pujdeme zitra na velkou prochajdu...uz se tesim doufam ze pocasi se umoudri ale az do pondeli ma byt krasne...no omrknu to nevim jak to vypada ale kdyby byl praktickej a levnej tak do lesa na drivi by to slo ... :grinning: :grinning: ja dnes stepovala odpoledne jen 500 :frowning2: ale snad zitra to napravim... :wink: SVATBA?Jako my?Nééé..nejdriv tak za 2-3 roky.A vy? :grinning: Soja -fůůůůůůůůůj... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Pa
12. bře 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, taky jsi mi sympatická, jeden důvod je i to, že prakticky píšeš bez prav. chyb, já to mám ráda :slight_smile: :grinning: , co máš vlastně za školu a co jsi dělala před mateřskou?
Ad antikoncepce: Jedla jsem ji dost dlouho, jenže opakovaně jsem měla zvýš. jaterní testy a cholesterol, a i když jím hoooodně ( ségra ale dřív snědla ještě víc :grinning: ), jím celkem vyváženě a ovoce je moje droga, hladina nešla dolů. Taky mám po mamce křeč. žíly - varixy, tak jsem to přesně před rokem vysadila, cholesterol spadnul ze skoro 6 na 5, JT v pohodě, antikoncepce žádná, tatínek si dává pozor, ale někdy si říkám, že kdyby " ujechalo", ani bych se nezlobila a byla by za pár měsíců " něšpod´anka "( rozuměj překvapení :grinning: ).

Se ségrou jsme si podobné dost co se týká např. některých názorů např. na děti ( ač já jsem nematka ), máme celkem stejný smysl pro humor, takový pravý ostravský, to je taková tvrdší forma, obě jsme trochu sprosté a pro k.rvu nejdeme daleko, a máme hodně podobný vkus na chlapy, naštěstí jsme se o žádného nepraly, stejně by vyhrála ona, mě nikdo nechtěl :slight_smile: , jen ten můj Zdenda... :grinning: . Taky máme stejné číslo odstínu makeupu a pudru, ač já bloncka přírodní a ona brunetka, máme hodně podobné ruce, jako dlaně a prsty a hodně lidí tvrdí, že aji chůzi, gesta, hlas...
Ségra, souhlasíš?
12. bře 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vždycky mě Cico rozesmála tak, že jsem se málem poch.ala, např. naše návštěvy Ostravy nebo povedené semináře pro sestřičky, vzpomínáš?
Ségra je větší diplomat a flegmatik, já všechno řeším a dost se trápím..
I když jsme měly mezi sebou jako dospělé ženy problém, vše se nakonec urovnalo a ona a její dcera jsou moje lásky a já ted´budu brečet :frowning2: , protože se mi zase stýská...Už at´je červen!!!!!
12. bře 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:

Tak jsem dnes byli v ZR,koupili jsme berušce bačkůrky,krásné,větrací :wink: Tak budeme zítra trénovat chůzi.Ale má hrozně velké nohy,boty jsou ještě větší,tak vypadá,jak by měla ploutve :wink: Taky tchyni jsme kupovali dárek,v neděli má narozky.Koupili jsme jí světlo do předsíně a úspornou žárovku,když dělají tu rekonstrukci,sama ho chtěla,tak jsme aspoň vybrali něco,co se jí hodí :wink:

Jíťo,tak sóju jsem nejedla,nechutnalo mi to :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale Jarda jo,tak aspoň něco.Ta šťáva byla dobrá,ale to maso je jak slimák nebo hřiby...no blééé.Už to dělat nebudu,jedině normální masíčko z prasátka :wink:

Ségra,asi jsme si fakt podobné,vzhledem ani ne,ale držku máme stejnou :wink:
13. bře 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nos máme stejný...po " tatínkovi ". Jo, hubu máme nevymáchanou, ale aspoň s náma není nuda si myslím.
Dneska mi říkala Bezec dobrý vtip. Přijede Pražák do Ostravy vlakem, rozhlíží se, vidí nápis Svinov a říká si: Jak já se odsad´dostanu do centra? Pak vidí chlápka a ptá se: " Heleeeee, jak se dostanu vodsad´do centra?" Chlap se na něj podívá a říká" : Ty se do centra nedostaneš, p.čo....!" Tohle prý říkala Kobzanová na F1. Ale na ježečka tenhle vtip nemá, žádný na něj nemá... :grinning: :grinning: :grinning: .
13. bře 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj hoky,
tak my se teď vrátili z Brna, Lucka obě cesty prospala tak to bylo fajn. Koupili jsme jí super hadříky v CaA- džínovou bundičku a tríča. A taky krtečkový kyblíček a bábovičky na písek a takové ty plastové kuličky. Takže dárečky na narozky už mám nakoupené.
Jinak v podstatě od středy jsem pomáhala s tou burzou, tak jsem byla offline. Lidí přišlo docela hodně, ale pro Lucku jsem toho moc nevybrala, byly tam spíše miminkovské věci. Určitě se mi i něco prodalo, takže nějaké penízky do pokladničky přibydou :wink:
A co děláte holky o víkendu?
My zítra razíme od rána do Losky na oběd.
musím končit, pápa
14. bře 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,my dnes cestovaly velky nakup v Kaufu a pak navsteva prababicky a byl vecer a jely jsme domu zitra cestujene do V.Mezerici.Jinac asi noc noveho a co vy?

Zuzi-Sory ale jsem jen kucharka a cestina me nikdy nesla takze se omlouvam za chyby!Hold patrim mezi ty blby a ne ty co maji maturitu.Pa
14. bře 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš, to nebylo mířeno na tebe. Můj muž je taky kuchař - číšník, otec automechanik a mamka lakýrník - písmomalířka, babička bez vzdělání, jediný interligent v naší rodině je sestřenice Bc., absolventka žurnalistické fakulty, obor filologie,editorské právo, takže ona jediná zná češtinu opravdu dokonale...Já podle školy nesoudím, je mi to fuk, to bych si nevzala Zdeňka, že, s učňákem... :grinning: , navíc mladšího o 3 roky, když jsem spolu začli chodit, já pracovala 3 roky, on byl ve 2. ročníku na učilišti.
Mám hodně známých s titulem, však těch dr. jsem poznala hodně, a můžu s čistým svědomím říct, že VŠ NENÍ!!!!!! patent na rozum, např. ta naše sestřenka, člověk, kt. úúúplně žije v jiném světě a realita jí uniká, s tím by souhlasila i ségra, jediná má vysokou a je to největší magor z rodiny, to mi můžeš věřit.

Jo a člověk, který nemá maturitu, není blbý! To se budu opakovat, ale můj manžel ji taky nemá! A žije, já ho mám ráda. Tchán taky nemá dodělanou školu a je úžasný...

Vidíš, já píšu snad bez chyb, ale zase neumím vařit :grinning: .Moje svíčková prý chutná jako rajská (?), tak asi tak.
Důležité je, jaký jsme kdo člověk, a podle ségry jsi sympatická ženská.
14. bře 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Ahojky holky, tak jsme se včera namlsali pěkného počasí a dnes je to na prd :angry: Zase prší..I když je tam okolo 5ti stupňů, ale pěkně pod mrakem, takže věřím, že dnes bude uplakaný celý den, ach jo..A já se tak těšila, že vyrazím s Tadíkem někam na delší vycházku, takhle leda na chviličku a ještě budu mokrá jak myš :confounded: Včera jsme byli na vycházce, taky jsem dopoledne vařila a uklízela a žehlila asi 5 praček :stuck_out_tongue_closed_eyes: (nenávidím žehlení) a odpoledne jsme byli na vycházce a Tadík byl 3 hodky u babičky, pak jsme se byli projít i s bratránkem, tetou a naším Matýskem - napadl ho nějakej mrzák - francouzskej buldoček, to je hrozný, jakej to byl hajzlík..

Radu - tak to jste se měli, já bych taky cestovala :grinning: A co nového v Polničce? Dnes jede Domča za druhou babičkou, jo? Jo a začala jsem zase stepovat - včera jsem dala 2000 a dnes mě bolí šíleně nohy :slight_smile: Ale dělala jsem to napůl - jednou 1000 a pak až večer u televize druhou.. :slight_smile: Při Tadíkovi se to fakt nedá, věčně mi na tom stepperu visí.. :grinning: Jára byl u Honzy a pak asi byli ještě někde v hospodě, no, nedopadl moc dobře, tak jsem byla docela naštvaná, protože na "chlastačku" jsou domluvení až na příští sobotu - včera šel jen na "návštěvu"..Já se chystám 12.4. na tu zábavu, už se moc moc těším, skoro po 2 letech někam večer vyrazím, bude to fajn, konečně mezi lidi..A s těma hrubkama - ježiš, vždyť to máš jedno, vidíš, že já taky kolikrát ujedu a píšu hrubice a takový překlepy, že by mě seřvala učitelka na 1. stupni základy, navíc jsi dislektik, takže co..Já mám maturitu a je mi k prdu :unamused:

Kristinko - téda, Ty jsi mě zklamala s tím sójovým masem - takhle mi ho pohanět :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ono je moc receptů a ne každej je dobrej, ale ten jak jsem psala já je fakt vynikající..A bačkůrky závidím, už bych taky ráda kupovala, ale u nás to má fakt ještě dost času.. :slight_smile: Tadík ale konečně krásně leze, skoro se už neplazí, pro mě je to skoro jako zázrak, jsem za to šťastná.. :slight_smile: :wink: Já vařím jak blboun, pořád něco vymýšlím, aby to malýmu chutnalo a stejně nic nepapá, už jsem z toho byla včera na mrtvici - dokonce už nechce ani sladký, což byla vždycky jistota..Asi ho prostě musím nechat řádně vyhladovět..A dnes slavíte tchyniny narozeniny, máš pravdu, nejlepší je koupit něco potřebného, nejlépe to, co si dotyčný sám vybere..My kupovali v srpnu Járově mamce zase friťák - taky ho potřebovala.. :slight_smile:

Ivis - tak pozdravujte v Losce :slight_smile: Taky tam jezdíte často, že? Já tam nebyla už hoodně dlouho, ale taky se tam chystáme..Já zatím nakupuju na Tadíka přes net, do větších měst se nedostaneme, protože jsme bez auta, a ve ZR mi přijde všechno strašně drahý - na to, že to není nic moc, ani to nejsou žádné značkové věci, což by třeba znamenalo tu vyšší cenu..Teď někdy se chystám po Zr obrazit sekáče, ale v Lole, Majce, Babycentru atd. nemají nicmoc, jen ty ceny!!! Fakt hrůza..

Zuzi - zase písnu během dne mail ,děkuji za ten včerejší, to jsem se pobavila, píšeš správně.. :slight_smile: Snad mě ten náš dráček taky nechá - Járu dnes bolí hlava jako střep, tak je protiva a s Tadíkem si nechce ani pohrát, nic, takže dnes se celý den o zábavu musím starat já.. :slight_smile: Taky se můžu vyprdnout na vaření, udělám jen vrtule se salsou z konzervy.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to se máš, že máš manžela kuchaře-číšníka - to Ti asi pěkně vyváří :slight_smile: Já mám sice taky kuchaře, ale umí leda tak hemenex.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2009 v 09:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek