• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Ahojda :slight_smile:

Jíťo,ono to bylo dobré,jen my tam prostě vadilo to sojové.Jinak recept fajn :wink:
To je dobře,že Tadík leze,asi mu to fakt bude trvat všechno déle,ale ono to postupně příjde všechno.Aspoň si pak na sebe bude dávat více pozor.
Já včera malé vařila čočkovou polívku(z červené čočky) a snědla celý talíř :slight_smile: Dneska bude mít bramborovou kaši a kapříka :wink:
Tchyně tady byla včera večer i s přítelem,trošku jsme popili a mně to nějak nesedlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale teď jsem se najedla a už je dobře.Navíc mě Jára před chvílí rozbrečel smíchy-dělal blbosti s Kubou a vypadal u toho jak potrefená masařka :grinning: Jsem si málem ucvrnkla do trenek :grinning:
Chudák Mates,je v pohodě?Na Kubu taky vždycky někdo útočí,většinou nějací malí zmetci :confounded:

Radu,Ty seš kuchařko,jo?Tak to by jsi mi mohla poradit něco dobrého,ať furt nevařím dokola to samé :wink:
15. bře 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vidíš a zrovna napíšu "dislexie" :grinning:
Kristinko - já vařila tuhle taky čočkovku, ale z klasické čočky a nechutnala mu teda vůbec..Zato mně jo :slight_smile: Já polívky nikdy nevařila, nebaví mě se patlat s jedním, natož s dvěma jídly, ale teď je dělám pravidelně kvůli Tadíkovi..Včera jsem vařila tu květákovou a zbyla i na dnešek, tak jsem zvědavá jak mu bude šmakovat..Od Járový mamky máme bábovku, normálně ji má rád, ale včera ji taky moc nechtěl - no lump..A s tou sójou mě to mrzí, já ji mám fakt ráda, dokonce i Jára, čemuž bych předtím nevěřila, si ji oblíbil..Dobré jsou taky plátky se sýrem a šunkou, osmažené na pánvičce.. :slight_smile: Ale koukám, že Tě nezlomím.. :grinning: Jinak Tadík dnes bude mít skleničku a dám mu k tomu těstoviny - bez salsy.. :slight_smile:
No, já si taky nemůžu dát víc jak dvě dvojky vína, jinak jsem nametená a nesedne mi to..A to dřív jsem tak milovala gin s tonicem, ach jo, teď by stačila jedna sklenička a byla bych na tom asi hodně špatně.. :grinning: Matýsek je v pohodě, ten pes tady lítá sám na volno, tak jsem ani nemohla sprdnout majitele, už Matýska napadl někdy na podzim a včera jsme ho potkali znovu - jde po něm vyloženě vztekle, chce kousat, tak jsem ho odstrkovala nohou a řvala na něj, jak pošuk :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale zase mi ho bylo líto, abych do něj kopala nebo tak něco, přece jen se mi buldočci moc líbí a není to žádnej velkej trhač, ale zase Matýska pokousat nenechám..A Radunka je dobrá kuchařka, můžu potvrdit.. :wink:
15. bře 2009 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já vždycky dělám buď nějakou hustou polívku nebo jen hlavní.Ale polívky taky moc nevařím.Ta čočková včera mi taky chutnala.Včera jsem malé koupila v Plusu skleničku-tuňáka s cuketou a rýží,byla jen za 14,9.Asi nějaký doprodej,tak jí taky někdy vyzkouším.Za chvilku půjdu udělat tu kaši,oberu jí k tomu toho kapříka a pak půjdeme chrupkat.Jsem nedospaná,šli jsme pozdě a ještě jsem vstávala k malé,tak to půjdu dohnat.Odpoledne chceme jít k Járové babičce,tak snad se nerozprší,vypadá to tam všelijak :frowning2:
15. bře 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joj, kuchaře mám, ale nevaří,a když jo, moc mi to nechutná. Ted´ti učňové chodí na praxi do restauraček, kde je učí leda tak rozmražovat mražáky a škrábat kobzole a mrkev...
Podobné je to i na zdravce, přijdeš po škole, hlava plná vědomostí, ale neumíš nic, ani utřít prd.l, sestry tě k ničemu nepustí, žákyňky jsou pomalé, což při frkotu na odd. je jen na obtíž :frowning2: .
Dyslexie, dysgrafie je porucha, kt. ale člověka nijak neomezuje v běžném životě, mmch: jedna moje kolegyně ji má taky, hrozný problém jí dělají jména a čísla, ona se tomu směje a neřeší a my taky ne. Ostatně to bych byla pěkná kráva, kdybych se něčemu takovému smála :frowning2: .
15. bře 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Segra,máš volno,jo?
15. bře 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéjé, Jituš, a já miluju žehlení, žehlím staroušovi i ponožky, já bych žehlila furt :slight_smile: :slight_smile: . Myslím, že až jednou budu mít malé, tak mě to přejde :grinning: :grinning: .
15. bře 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, ale jutro na ranní, pak 3 O, víkend D12 se šéfem, aleluja!!!
15. bře 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéžiš kde zacit tady toho pribylo...takze jsem rada Zuzi ze ti navadi me chybi ale omlouva
Dnes jsme byly v tom Velmezu jak pise Jituska u druhe babicky mela 65 narozky tak jsme jely vsichni na navstevu.Pocasi stalo za prd takze to byl vylet dobry jinac by jsme se doma nudily.. :wink:
Jitus v Polnicce asi nic prababi je O.K.uplne ozila jak byla na umriti tak je zase cila jako rybicka... :grinning:
Byly jsme se Zdencou na prochajde dost si to s kocarkem uzivala :grinning: jinac asi nic na Vagone zvetsujou ten rybnicek a pribyla tam takova nova bouda odhadovaly jsme to na nakej vetsi skald na potraviny... :wink:
Jinac u nas zadny snih a tam jeste je a celkem dost... :grinning: no a to ja asi tak vsechno... :grinning:
Ja dnes taky stepovala jen 1000. :wink: jsi vazne dobra ja se k tomu 2x za den nedokopu.Jinac si popijim u pc vinikajici vinecko co me dovezl tatka od souseda jo sudove stacene je mnamka... :grinning:
Tu zabavku ti zavidim hned bych s tebou vyrazila...ale je to ted slozity ale vynahradime si to jindy a jinde treba jen v hospe nebo tady u nas na zabavce :grinning:

JO holky vyte co se dnes v noci delo???Domca sel spat v 20,00 a vstaval v 8,00 bez jidla bez brekotu celou noc v klidu spinkal... :grinning: to byla uzasna noc..... :wink:

Kijo jo jo jsem kucharka sice jsme to delala jen 3 roky a pak jsem zmenila praci kuli zamestnavately a hlavne kuli penezum. :unamused: ale po matersky vim kam me to tahne zpatky k vareni... :grinning: :grinning: uz ted se tesim. :wink:

no ono je to tak jsem sice kucharka ale varim doma skoro porad stejne jidla dokola Honza malo kdy me experimenty skousne tak varim klasickou ceskou kuchyni.. :grinning: treba dnes jsme mely knedlo zelo vepr. :wink: Ale jak tu pisete cocku a soju tak to se u nas nevari. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zuzi mas pravdu.Praxe je spis o uklizeni... :grinning: ale ja vetsinu praxe byla v hospodach a muzu rict ze kdyz clovek chce tak se i v te hospode dost nauci...protoze ve vyvarovnach se ucis jen klasicke omacky a porad dokola...takze radsi ta hospa. :grinning: no tak to by jsme si urco s tvym chlapem rozumely.. :grinning:

tak packo holky....
15. bře 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky kde vam je konec?To bylo dnes krasne co?My se ale bohuzel dostaly ven az v pul 4 pac Domisekl spinkal.Ale jeste svitilo ale vracely jsme se a uz bylo celkem chladno a ted uz je po veci a zase spinka :grinning: Zitra vyrazime driv pokud zase neusne... :grinning:

A co jste dnes delaly vy?
16. bře 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,copak jste dnes všichni dělali?

Raduš,to se teda máš,takového spáče doma. :slight_smile: Je úžasný :slight_smile:

My byli dnes venku až odpoledne.Malá šla spinkat po obědě,asi kolem 13,30 a spala do 16.Ale bylo nakonec dneska krásně,že?Zítra máme v MC bazárek,tak jsem vybrala oblečení a dopoledne to tam ponesu,možná se mi něco prodá a ulehčíme aspoň trošku skříním :slight_smile:

Taťka teď koupe Karolínku,já jdu umýt nádobí a pak se půjde kojit a spát :slight_smile:
16. bře 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj,tak co je s váma?

Jituš,jak na kožním?Byli jste?
:slight_smile:
17. bře 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,
Kijo,vazne si nemuzu stezovat... :grinning: Ted jsme se vratily z venku je tam pekna kosa ale objely jsme ves a ono se to nezda ale byly jsme tam hodku a pul.Domca se napapkal a ted si hraje ja se budu chvily mordovat s puzzliky pak nadoby,koupani a zase Domca pujde hajat ja se mrknu na ordinaci a pujdu taky spat...Zitra tu budeme mit cely den babicku s dedou.

No holky kde vam je konec???
Jitus vy jste byly s Tadou na koznim?
17. bře 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, nějak nestíháme, pardon.. :slight_smile: Kristinko, ještě jednou díky, budu to posílat zítra, dnes jsem šla okolo pošty, balík v tašce a vzpomněla jsem si až na cestě domů, mám toho teď tyhle dva dny dost.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem nějaká mimo.. :slight_smile: A jak Ty na bazárku v MC, prodala jsi něco? Já mám taky fůru hadříků po Tadíkovi a zatím nevím co s tím..A nakupuju další a další, dnes jsem byla odpo sama na městě, tak jsem mu koupila botičky do kočárku, takové ty ještě nechodící, myslím, že my je ještě využijeme.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: A v sekáčku jsem mu pořídila jednu lehčí vestičku Next na jaro, pak jednu buřtíkatou vestičku na teď od HaM, kaťátka - něco jako plátěné kapsáčky od LadyBird a tričko s krátkým rukávem s opičkou na léto od George, dohromady za 200 Kč, to jde, že? Tak jsem spokojená, už se to pere.. :grinning: Zítra jdeme na návštěvu za Gabčou a Vojtíkem, už pro Vojtíka máme dárek, kdybysme se náhodou už neviděli než budou odjíždět..Tak jsem se zase vyřádila v hračkách, Tadíkovi jsem nechtěla brát nic drahého a hraček má taky dost, ale neodolala jsem a koupila jsem mu míček s Krtečkem a z druhé strany je Myška.. :slight_smile: Tadíkovi se líbí..Jinak na kožním jsme nebyli, v pá jsem tam volala, že se objednáme, sestřička mi řekla, že objednávají až na květen, na což jí kašlu, to tam radši zajdeme sami bez objednání, ale říkala ať nechodíme po a čt..Jenže tady na diskuzi mi holky poradily nějaký krémík Imunoglukan, tak jsem dnes byla v lékárně a na zítřek ho mám objednaný a k vyzvednutí, prý je super..A asi s Tadíkem zajdu spíše k léčiteli..Jinak dopoledne jsme taky byli venku, i s Matýskem, byli jsme nakoupit v Pekařství, dokonce Mates mohl i dovnitř, to jsem byla ráda, není zvyklej být někde přivázanej, to bych radši nenakoupila.. :slight_smile: A potkal svého soukmenovce, moc se sobě navzájem líbili.. :slight_smile:
Radu - každý den teď stepuju 2000, ale je otázka jak dlouho vydržím, dnes jsem si v Albertu koupila čokoládu a už jí mám půlku v sobě..A taky půl kila šopáku z Vesny... :wink: Prase, no.. :grinning: A to Domčovo spinkání Ti závidím, Tadík v noci šílí, řve, mlátí sebou, vstáváme tak 6x..Asi zuby..Dávala jsem mu na noc čípek, bylo to lepší, jenže tuhle když jsem mu jeden zaváděla, tak jsem mu půjčila krabičku se zbylými čípečky a někam ji zašil, vůbec je nemůžu najít, takže hrůza.. :unamused: Dnes jsem sice byla v lékárně, ale nevzpomněla jsem si.. :astonished:
17. bře 2009 v 17:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituško,do bazárku jsem dnes byla jen věci dát,zítra je prodej,tak se tam zajdu dopoledne mrknout a až ve čtvrtek se dozvím,jestli se mi něco prodalo,to si tam půjdu pro ty neprodané věci a penízky.Teda,jestli se něco prodá :wink: Já mám pro malou taky dvě vestičky,jedna je oboustranná a druhá taky buřtíková,moc hezké jsou obě,už ať je tepleji.Chtěla bych pro ni nějaké tričenka na jaro a léto,něco hezkého,tak se tam zítra podívám :wink:
Snad vám teda ten krém pomůže,malá to má teď naštěstí v pohodě,tak snad se to bude jen zlepšovat i u vás :slight_smile:
17. bře 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, nemám bohužel čas dočítat, tak doufám, že se všechny s prdousama máte dobře! :slight_smile: chci vás jen pozdravit...
dnes má přijít tádík s jitkou a včera jsme taky poznali ivis s lucinkou :slight_smile:
hezký den a at dětičky hezky spinkaj, papaj a nezlobí !!
p.s.: my ode dneška máme obr bouli na čele :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tooooo bylo řevu :frowning2:
18. bře 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
jaké jsou novinky? U nás nestíhačka. Když bylo hezky tak jsme trávili většinu dne venku, dnes opět spíme dopo doma. Ale vzhledem k tomu, že Lucka nechce jíst kupované skleničky, tak jí vařím domácí stravu(jen brambůrky, zeleninu, masíčko)
Včera jsme poprvé vytáhli sporťák,pže jsme hluboký prali, venku zrovna takový fičák, taky měla Lucka pěkně omrzlé tvářičky. Naštěstí nám hluboký už uschl, tak dnes opět vyrazíme v něm.
Odpo čekáme návštěvu - přijde stříně s Katuškou(také roční) tak jsem zvědavá jak si holky vyhrajou.
Jinak už jsem si nechala Lucku zapsat do pasu, tak můžeme vyrazit na dovču. Mysleli jsme, že bychom jeli teď v březnu, ale už to nestihneme, tak to necháme až na ten červen.
Jak píše Gabča, předevčírem jsme se potkali před barákem, tak jsme alespoň chvilku pokecali :wink:
Včera jsem úspěšně zdolala žehlení asi 6 praček, z toho asi 5 praček bylo oblečení naší Lucky. Jenže my jsme fakt čuňata, takže si třeba tríčo vezme jednou a letí do pračky(to třeba zašpiníme i 3 trička za den)
Holky od dubna už se k vám přidám s tím hubnutím, snad už začnu chodit do toho bazénku. Já bych nepotřebovala moc shodit, jen tak 5kg, jenže to bych nemohla tak žrát(myšleno žrát sladké, pže tučné skoro nejím- jako maso, salámy atd).
Už se strašně těším na léto, až budou jahůdky, ostružiny, maliny, melouny, to bude paráda. A taky domácí rajčata, papriky, okurky, to zas budu celé léto na zeleninových a těstovinových salátech.Mňam.
A zas je Lucinka nějaká uplakaná, a to úplněk není, v noci často kňourá, a přes den také není ve své kůži. Možná nám leze další zub, zdá se mi, že nahoře ty jedničky jsou nateklé. TAk už aby ty zoubky vylezly.
pápá já jdu dovařit ten oběd.
19. bře 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik...
RADUŠ:nebyla jsi dneska kolem jedenácté ve Žďáře?jsem viděla uplně stejný kočárek jak máte vy,ale nevím,jestli máte černého velkého psa...
jinak já taky dneska peru..ale naštěstí toho moc nemíváme..jinak v Mikulově bylo nádherně.jsme si tu dovču moc užili.Taky jsme kačence koupili světlušku freddiho od Lamaze..byla z ní nadšená,ale nejvíc se ji líbilo lehátko s hračkami od fishera..je to až do 18cti kg,tak to dlouho vydrží..jinak na kloubkách všechno bylo v pohodě,už chodit nemusíme.a u doktorky jsme byli taky a máme 5kg a 60cm..tak jsme spokojené..no,jdu vařit..mějte se moc hezky..
19. bře 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,no mi dnes tez sedely doma vubac se me tam nechtelo.jen jsme zabehla do obchodu a tim to haslo.
Cvacho-dnes jsme vazne v ZR nebyly a cerneho psa mame ale maleho a do ZR psy nebereme jsou to vesnicani Jacka jsme driv vozily v bedince pro psy ale on nam v aute blije a kinedril nezabira takze jsou to hlidaci u baraku.
Jinac jsme taky dnes zehlila 2 pracky taky prevazne Domcovy veci... :grinning:

Jo a mam novinku vcera vecer jsem doskladala puzzle 1000 dilku a dnes Domca zacal povidat vzdicky jen brumlal ale dnes rano zacal znelo to jako kdyz rika nakou dlouhou vetu a mlel to porad dokola takze desna sranda skoda ze jsem najdou davat videa by jste se pobavily :grinning: ted uz je vykoupanej a napapanej a uz spinka.Tak se mejte jdu veceret a v 20,00 mam ordinaci tak pa.

Jitus jsi dobra ja na to ted dlabu chodime ven tak se me uz stepovat nechce.A s tou coko.jsme na tom stejne.. :grinning: jsem naka lina asi jarni unava.ikdyz to tak venku nevipada... :wink:
19. bře 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak mi Lucka právě usnula, pak pádíme do centra, ještě že to máme kousínek. A v 11h přijede Barunka, tak to bude perný den:slight_smile:
Mamka jde dnes poprvé pomáhat do charity - bude učit mentálně postižené plést a šít. Také bude doučovat češtinu a němčinu, a protože nemají nikoho na angličtinu, tak tam možná budu docházet i já. Pokud tedy budu mít hlídání.
O víkendu jedeme plavčit do Jihlavy. Máme tam pronajatý bazének pro mr'nata. prý tam je teplá voda a vzduch tak jsem zvědavá :astonished:
zatím pápá
20. bře 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ivis,hale jak to je s tim bazenem to jste se domluvily jako parta nebo jen jako rodina?Deckej bazenek je tam peknej 1 jsem ve vnitr byla a je tam vazne teplo ne jak v ZR je tam kosa jak venku...taky se tam nekdy chystame az bude Domca vetsi...Si to tam uzijte my dnes jedeme za kamoskou do Hamru.PA
20. bře 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak nevím jestli dnes někam pojedeme, bo Lucinka si včera oprudila prdelku(ona se asi pokakala v kočárku, a pak usnula, a když jsem jí po probuzení přebalovala, tak už měla prdelku hooodně červenou, ani jsme včera nemohli koupat jak jí to bolelo)
Kyti:domluvili jsme se parta a níže posílám odkaz na ten bazének

http://www.orcaclub.cz

Tátu máme opět na školení, Lucinka teď spinká, a oběd vařit nemusíme-zbyla nám omáčka od včerejška, tak jen dovařím těstovinky.
Jinak kočárek se mi zatím neprodal, na jednu stranu jsem ráda, že můžeme vozit ještě v hlubokém, ale až se udělá lépe a půjdem do spor'táku, tak mi tu bude dost překážet(kočárkárnu nemáme, tak mám oba kočárky doma v síni). Dnes jsem dávala ještě inzerát na net, tak uvidíme.
mějte se holčiny a krásnou neděli

:wink:
22. bře 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,teda kde vam je konec??
Ivis moc diky.Mozna budem jezdit...ty tam jedes poprve?Nebo uz jste byly?Je to dobry?
My tady mely opet navstevu Polnicaky...Jinac s Domci se stava dablik... :frowning2: vsteka se a nechce byt sam v postilce tak vyjedeme vzdicky ven do kocarku a tak je hodnej ale prijedem a zacne to nanovo... :frowning2: ale kdyz tak o tom premejslim mozna ma malo jidla tak jsme mu dnes dala vetsi davku a ted vecer to ani nedopil a je uplne hodnouckej a uz usina tak uvidime zitra.No snad mu nerostou zuby... :grinning:

A co jste delaly o vikendu vy???Pa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. bře 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

Tak u nás byla přes víkend moje mamka,dneska jela zpátky vlakem.Bylo fajn :wink: V pátek jsme byli u fotografky nechat Karolínku vyfotit,už se moc těším na fotky,budou v úterý,tak tady pak nějaké šoupnu :wink:
Jinak nic nového,malá spí špatně,tlačí se jí 3 dole :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,jídlo taky pořád stejné,takže žádná sláva :wink:
22. bře 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavně mi nezapomeň poslat ty fotky, taky se moc těším, nechám si je udělat. A pošli všechny a co nejdříve!!!! Dinka jak pjerun.
23. bře 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak jsme v bazénku nebyli, bo Lucka měla prdelku ještě bolavou. Škoda a to jsme se tak těšili. Příště snad už budeme fit.
Za chvilku jdeme do centra, Lucka teď spinká, to chození jí nějak zmáhá, ta teď naspí tolik hodin :wink:
Noci jsou docela OK, max 2x kójo, a tak 2x dudlík.
Jen nám roste ta jednička nahoře, tak je krapet protivná. Už je tam zoubek vidět, jen ne se proříznout.
doufám, že o víkendu již přijde to jaro, venku to vypadá, jak kdyby byl prosinec a ne skoro duben.
Už pomalu dáváme dohromady narozky, koupili jsme balónky, udělali pozvánky, máme nápis šťastné narozeniny, jen ho vystřihnout, a ještě udělat výzdobu z krepáku. Akorát se nám trošku zkomplikoval narozeninový den, bo táta jde na školení :angry: Takže přijde mamka a brácha pomoci mi s chlebíčkama atd a táta si pak přijde k hotovému.
mějte se krásně, pápá
24. bře 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda :slight_smile:

ivis,tak to malá musela mít tu prdelku pořádně bolavou,bobek.Karolínka má zase nějaké vyrážky na pipině a namůžeme se toho zbavit.Není opruzená,tak nevím,co to tam zase má :confounded:
A oslava bude asi pořádná,co?Jak tak čtu... :wink:

Já jsem dneska uvařila malé čočkovou polívku,tak teď snědla celou misku a usla mi v židličce :slight_smile: Jsem se řezala jak blázen,když jsem ji tam viděla.Ani nepostřehla,že ji přebaluju,byla K.O. :wink: Dneska odpoledne jdu pro ty fotky,už se těším :wink:
24. bře 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak se tak cini u vas? jsem se oblekla a ze pujdu obleknou i Domcu najednou kouknu z okna se tak zatahlo a takova metelice ze asi nikam nepujdem a to jsme se tak tesila... :frowning2: hruza des! :unamused: no uz me to vazne do slova a do pismene SERE SERE SERE!!! :angry:

Domča je ted kazdej den protivnej jen v kocare je klid no...sakra.Tak jsem jen tak tak uvarila obed jen bramborovy gulas.A uz zase knoural tak jsme ho na chvily prdla na zem na brisko tak se zase podival na svet z jineho uhlu a zase byl chvily klidnej ted uz spi asi pul hodky.No ale co potom bude protivnej a ja s nim ven nemuzu pokud se to nezlepsi pocasi jedno...ty ty ty... :wink: no ale moc to nevipada ze by se to zlepsovalo.

No mame tu hold druhe Vanoce!PA
24. bře 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a ted zas bude svitit slunicko nebo co?!no to snad neni mozny... :wink:
24. bře 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak nějak poslední dny nestíháme, v noci nespíme, přes den sice čumíme doma, ale nemám skoro čas jít na PC, Tadík pořád vyžaduje pozornost, včera jsem ani nestihla umýt nádobí, myla jsem ho v devět večer, když usnul.. :confounded: Stále se nám klube ten jeden zoubek - už asi 14 dní a zatím ani nevykukuje, no to je hrůza, takže je protivnej úplně maximálně, kam se hnu, tam je i on, pořád se mi věší na nohu a stahuje mi tepláky.. :grinning: Dnes tedy spal okolo oběda asi hodinu a půl - zázrak - ale to jsem vařila a pak stepovala (Radunko, držím se :slight_smile: ) a než jsme s Járou smyli nádobí, tak už byl vzhůru, pupík.. :slight_smile: Za chvilinku se chystáme ven, půjdeme asi na město a pak se stavíme k Járově mamce na návštěvu, už 2 dny jsme nebyli kvůli tomu blbýmu počasí venku, ale dnes už na to prdím, nemůžu to už vydržet, i kdyby tam byla metelice jako hrom, tak zkrátka razíme..Leze nám to na mozek oběma, jen sedět doma na zadku..Taky máme na poště balíček, tak ho tam asi půjdeme spolu vyzvednout..Jinak jak jsem psala že v noci nespíme - skončili jsme s kojením (nočním) budil se mi fakt třeba i 6x za noc, tak jsem řekla a dost a prostě nedám..Ale je to hrůza, vstáváme sice 3x, ale pokaždé je vzhůru 3/4 - 1 hodinu a já ho musím konejšit a chovat, popřípadě aspoň hladit a sedět vedle postýlky, když si chci lehnout a hladit ho vleže, tak je zle :grinning: Takže jsem zmrzlá jak hovno, protože v noci tu je nějakých 17 stupňů - díky našim "super větracím" oknům.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ekzém se nám horší, je to bordel, mastička stojí 150 Kč a je na 5 dní, druhá 200 a je na 7 dní, tak si vyberte! :angry:
Radunko - no jo, Domču už nebaví jen ležet a čučet, začni si zvykat na protivku :grinning: Jo, koukala jsem na počasí, má být o víkendu až 14 stupňů, to by bylo super, snad to vydrží i celý příští týden (a nejen ten), Kadel by nás teda dovezl na návštěvu, už se těšíme, v Nížkově už jsem dlouho nebyla - pokud nepočítám tu krátkou prosincovou návštěvu..

Ivis - ahojky, tak pořád chodíte do MC, skoro každý den, že? Já bych taky někdy vyrazila, ale asi fakt počkám, až Tadík bude chodit a hlavně mám strach, jak by to bylo s těma hračkama, nenechá na žádnou nikoho sáhnout - Gabča by mohla vyprávět jakej u nich tuhle spustil ječák.. :grinning: Prdelka se snad Lucince co nejdříve zahojí, je to trápení, opruzeniny, ekzémy, vyrážky, já bych je zrušila.. :wink: Tadík má chudáček flekatá celá zádíčka..A oslavu tedy budete mít ve velkém stylu, to koukám.. :confused: :grinning: Já taky přemýšlela nad balónkama a Jára mě sprdl, tak až příští rok.. :grinning: Jo a do toho bazénu bych taky vyrazila, já se těším na léto, to budu brát Tadíka tady na 4.ZŠ ven do brouzdaliště..

Kristinko - tak se těšíme na fotečky, taky jsem přemýšlela, že bychom mohli vyrazit k fotografovi, tak uvidíme..Taky nám Tadík párkrát vytuhl v židličce, je s nima sranda, s prťousama.. :slight_smile: Zrovna teď v obýváku stepuje.. :grinning: A koukám, že Karolínka má ráda čočkovku, už tuhle jsi psala jak ji krásně baštila..Já dnes dělala filé s bramborovou kaší a Tadíkovi to taky jelo...Ale celkově to jídlo pořád fláká, lumpík..A zoubky je peklo, co? Ale aspoň to budete mít rychle za sebou, nám všechno strašně dlouho trvá..A jak jsi dopadla s hadříkama v bazárku?

Zatím se mějte pěkně, jdu Tadíkovi zkusit nacpat jogurt a pak se pomalu budeme vypravovat, na poště mají od půl třetí..Papa
24. bře 2009 ve 13:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak vám teda řeknu my se toho jara snad nedočkáme, to je hrůza :angry:
Jíťo nic si s toho nedělej my jsme byly také osypaný, večer nic a najednou ráno to měla po celém obličeji, kolínkách a loktu, takže docela děs a ještě nám do toho zrovna vlítl víkend takže to mela pěkně ošklivé, ale v pondělí jsme s tím hned valily na kožní a dala jí na to nějakou mastičku, a už je to lepší, jsem ráda měla jsem strach aby jí potom nezůstaly nějaký jizvičky, no ale snad ne, jinak o lékách mě něco povídej, v lékárně jsem víc než v obchodě, a těch pěněz, bléé :frowning2: ale co by jsme pro ty naše zlatíčka neudělaly :slight_smile:
ivis:asi jsem úplně natvrdlá ale kde je tady MC??
ach jo, tak musím ten malej křikloun my nedá chvilku pokoj, ani hrát si sama nebude, ale když ji budu mít na klíně, tak to bude úplný zlatíčko, ale jinak je to drak :slight_smile:
24. bře 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek