• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Ahoj Jitus tak jsme taky nakonec vyrazily ale 2x nas chytla chumelenice a 2x nam zasvitilo slonicko asi 5 min. :wink: no hlavne ze jsme se vycancily jak pises leze nam to na mozek oboum..ted se zase vstekal v postilce spat mu jde tesko,hrat si nechce ale at si hosanek nemysli ze ho budu nosit projdeme se po baraku a supnu ho spatky do postilky byl by rozmazlenej-uz je od babicky a segry. :angry:
Se moc tesime jestly prijedete.

Vladusko tak to jsme na tom stejne ale jsou to potvory jak to na nas skousi...vid??? :grinning:
24. bře 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojek :slight_smile:

Tak jsem úspěšně přidala fotky,tak mrkněte :slight_smile:

Karolínka už spinká,mně jen stačí zajít s Kubou a umýt nádobí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taťku máme v Brně,dneska nebude spát doma,tak nevím,jak budu spát já.Jsem si zvykla,že je furt s náma a teď tohle :wink: Počasí na prd,teď tam zase chumelí jako blázen,tak jako já teda nevím.Jsem se těšila,že už budeme chodit na delší procházky a nic :frowning2:

Jíťo,v bazárku nic moc.Prodala jsem jen pár věciček,skoro včechno jsem tahala zpátky domů.Malé jsem tam koupila tu tuničku,co má ma těch profi fotkách a ještě klobouček na léto,ale ten je jí teď akorát,takže do léta bude 100% malý :angry: Jinak zuby se taky tlačí,malá je ukňouraná,pořád se chce nosit a šplhá po mě.Když ji nevemu,tak hystericky řve...pakááárna :unamused:
24. bře 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.tak nám konečně vyšel čas a manželovi dovolená,tak v neděli budeme mít křtiny a už i naušničky...jinak to počasí hrůza!!!
u našich v mikulově je kolem deseti stupňů a pořád jim tam svítí sluníčko a tady nic :confounded:
jinak my taky nechodíme ven..se t ani nedá. :cry:
24. bře 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak Lucinka už spinká, je to teď zlatíčko, včera spinkala 2h dopo a 2h odpo, ale není čemu se divit, bo když je vzhůru, tak v podstatě pořád lítá, takže je unavená, a v noci kojo jen 2x, super.
Kijo: koukala jsem na fotečky, krásné, chtěli bychom také lucku vyfotit ale bojím se jak by spolupracovala, má už svou hlavu, a jakmile bychom jí do něčeho nutili, tak by byl řev, a když vidí foťák tak hned letí k němu, takže vyfotit jí je um.
Do centra chodíme 2x týdně(v út. a pá) a to do Srdíčka v suterénu Polikliniky, dnes se chystáme poprvé do Kopretiny ta je zas na Stalingradě, tak poreferuji jaké to tam bylo. Jak už jsem psala, Lucku to doma nebaví(mě vlastně také ne) a v centru je šťastná.
Jinak zadeček už je zahojený, a vyrážku máme taky asi už 2 měsíce, na hrudníčku a kolem krčku, ale za 2 týdny jdeme k Mudr. tak se jí nato podívá. A mě se udělal v 25letech poprvé asi ekzém na nohách. chtěla jsem jít na kožní, ale objednávají až na květen, copak já vím, jestli to tam ještě budu mít. Ale kolikrát mě to svědí pořádně. Anebo je možnost si tam vystát frontu, no ještě to promyslím.
Zoubky jsou fakt otravné, už se nám klube i ta druhá jednička nahoře, a to ta první ještě není prořízlá.
K počasí NO COMMENT, a to jsme chtěli od 21.3. jet se ohřát do teplíčka, jenomže, manžel nemohl a mamka taky ne(pracuje z domu a nemá zástup) a sama s Luckou bych nejela.
Cvachna: 10stupňů, téda, tam už začalo jaro, kdežto tu je tuhá zima :angry: To je fakt k nas....
Včera jsem vystříhala skoro celý nápis, jen mi zbývá N a Y, tak to dnes nalepím na papír a přidělám šnůrku.
Narozky budou ve velkém, pro mě je to opravdu special day(den Lucinčina narození byl můj nejkrásnější den v životě), sice si to Lucinka pamatovat nebude, ale určitě bude chápat, že se děje něco zvláštního a že hlavní osobou je ona. A výzdoba se jí také bude líbit, hlavně ty balonky.
ať jste všichni zdraví, ať vás zoubky netrápí, jdu balit věci do centra.
pápá
25. bře 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Kijo,krásné fotečky...
No to počasí největší téma....ale dnes to snad dopadne líp.Včera to byl děs ale snad se to nezhorší Domča je poměrne klidnej jsem šla zatopit a tak se trochu vstekal až z toho usnul :grinning: a pak jsem sla vysávat a tak se vzbudil a když jsem převlíkala peřiny tak se na mě koukal a hral si ale poknouraval zkousí to na mě smradě jedno ale ted už je zase v klidu tad začíná vysvítat sluničko tak asi za hodku vyrazíme ven.Doufám že se to nepokazi počasí jedno... :wink: tak zatím čusík. :grinning:
25. bře 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, tak vás jdu zase jen pozdravi...dnes máme fofr, poradna a pak jedu pro mirka na letiště, to zase bude den...
kijo: super fotky, kde ste byli? my chceme do nového města,měli jsme tam maturitní...ale ještě nevím... díky :wink:
jinak hezký den a aby bylo už to zatracené jaro!!!
25. bře 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,díky holky :slight_smile:

Radu,malá se taky vzteká,když odejdu,jenže Jára není doma,tak jsem musela ráno se psem,tak holt trošku poplakávala.Teď chrní po obědě,pak půjdeme do města...podat si sportku,tak držte palce,pěsti...všechno :grinning:

Gábi,tak vám taťka přijede,jo?Tak to se musíš těšit.Já byla včera po dlouhé době bez Járy(už jsou v tom Brně,tak tam zůstal s klukama přes noc)a celkem nezvyk teda.Ale spala jsem dobře,malá taky,vzbudila se až ve 4 na kojo,takže paráda.A fotky jsme byli dělat u nás ve Městě,u Čadkové.Dělala nám i svatební,je moc příjemná.Když budeš mít možnost,tak se koukni na stránky www.fotocadkova.cz :wink:
25. bře 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak jsme se vratily z procházky byly jsme nakoupit stavit se pro Stěpu ale ze pry nejde tak ze vyjedeme samy a vylezla jeji sousedka a ze se koukne na Domču a jela taky ven ma 7 měsíční mimi a tak jsme zacaly kecat a sly jsme spolu na hodinovou prochajdu tak konečne s nekym kdo jezdí s kočárkem tak snad už budem jezdit častejc a ne furt samy a už si i tykame tak je to fajn.bylo nadherně...konečně. :wink: Domča je napapanej a už řadí v postílce a není zrovna hodnoučkej knourá tam... :angry: no jo hlavně že neřve :wink: tak pačko.
25. bře 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nazdarek ženský kde jste?
My dnes měly návštěvu kamošku Maruš konečne přišla na návštěvu... :wink: trvalo jí to 2 roky :grinning:
No a zítra jsme měly jít k panu Dr.na očkování které se odložilo kůly tomu nevyléčenému očkování z porodnice jenže pan Dr.tu zítra není...takže to o tyden protáhnem no škoda jsem se těšila že se dovím kolik Domča váží a měří no tak aspoň ještě přibere a pak se budem divit. :grinning: :grinning:
no a taky přijede zítra moje ségra se synem a budou tu spát a v so.jedeme utrácet do City parku do Jihlavy už se moc moc těším budeme si s Honzou kupovat boty pokud seženem no a taky něco Domčovi pokud na něco narazíme líbí se mě tam ta hračkárna Pompo tak jsem zvědavá a taky si moc chválí to CaA nebo jak se to piše... :wink:
Tak se taky ukažte že žijete... :grinning: :grinning: :grinning: si tady člověk píše sám se sebou.. :unamused: :angry: :wink: PA
26. bře 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy,

tak jsme už byly s Karolínkou ve městě,tchyně potřebovala hodit nějaké papíry na podatelnu,rovnou jsem zaplatila poplatek za Kubu-co ten nás stojí peněz :wink: a něco jsem nakoupila.Malá usla v kočárku až skoro před domem,tak jsem ji jen svlíkla a šoupla do postýlky,tak dospává.Taťku máme v Brně,ale přijede zase domů odpoledne,tak aspoň nebudeme samotné :slight_smile:

Dneska mi přišly vzorečky NIvea baby,tak jsem měla radost.Poslali 3x mycí gel na tělo a vlásky,3xtělové mléko a 1x krém proti opruzeninám :slight_smile: Ten hned vyzkouším,protože malá má pořád děsně oštípanou tu pipinu :frowning2:
Taky jsem psala do společnosti Hero-vyrábí Sunar atd.Tak my napsali a dali na výběr zže 3 výrobků,co mi můžou poslat :slight_smile: (nemléčná kaše,umělé mléko nebo instantní malinový nápoj)Tak jsem si vybrala kaši,protože nápoj nám donesl Járův bratranec...když tu byli asi pře 2 měsíci,tak jsem mu říkala,že si objednávám vzorky a ho to tak chytlo,že si jich taky plno naobjednal a přišlo mu i toot,tak nám to dal pro Karolínku :wink: Včera jsem zase hlerdala na netu,kde by co mohli poslat,tak jsem odeslala asi 10 mailů...jsem zvědavá,co příjde.Ještě Kubovi taky něco objednám.A zkuste tu adresu herobaby@herobaby.cz,normálně napište,jestli vám pro dítě nepošlou nějaký vzorek. :grinning: :grinning:

Radu,se máte,že jedete utrácet...taky bych jela :wink:Do C&A se určitě stavte,mají tam krásné bodýčka pro mimi,Karolínka má odtama 3 a jsou super a ani nejsou drahé,myslím,že 69 Kč,což je málo na to,že je to z obchodu.A třeba budou mít i nějaké slevy,tak třeba nakoupíte Dominičkovi i něco většího na později.
Taky bych potřebovala pro malou nějaká body s dl.rukávem a pak taky už pomalu nějaké letní věci-trička atd. Ale Jára jak je teď v tom Brně,tak se stavuje často do Tesca(včera nakoupil plíny),tak snad tam na něco natrefí :slight_smile:
27. bře 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsme byli ve středu v té Kopretině na Staloši a moc nás to tam neuchvátilo. Přišlo mi to tam takové špinavé, staré hračky, a hlavně byli jsme jen my a kámoška s malou, a žádné říkánky a písničky nebyli, takže jsme tam byli i naposledy.
Dnes jsme byli v našem oblíbeném Srdíčku, maminek tam byla hromada, akorát Lucka byla unavená, tak jí to moc nebavilo. Na cestě domů mi usnula v kočárku, pak jsme šli k babi na oběd(včera jsem Lucce vařila dobrou bramboračku a potvůrce nechutnala a babička jí dnes udělala vývar a ten jakž takž snědla, ty obědy jsou teď hrůůůůůza). Odpo jsou tu na náměstí nějaké hry a cosi(mamka tam bude pomáhat se soutěžemi), tak se tam zajdem pěšo mrknout a večer je probouzení broučků-lampionový průvod(na nás dost pozdě 19h, tak ten ještě letos vynecháme).
Kyti: pěkně pokupte, já v CaA také dost nakupuji, ale většinou vyčkávám na slevy, jo a pak ještě hodně v Cherokee v Tescu, tam se dá nakoupit i před slevami.
hezký víkend všem(my budeme rozvážet narozeninové pozvánky)
pápá
27. bře 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jituš.nešla jsi náhodou dneska v půl jedenáctý s kamarádkou s kočárkem?a měla jsi modrou bundu s černým pruhem?určitě sis nás všimla.měli jsme červenovínově bílý kočárek,držel ho namžel,já vedle něho a mluvili jsme tam s kamarádem.jsem stála zrovna naproti tobě.měla jsem modrou bundu.nějakou podobnou jako ty..
27. bře 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak právě vařím oběd, dnes jen kuřátko a bram. kaši, tak snad to naše holčička bude jíst, u toho přetáčím Lucinky video(z videokamery na kazetu a na DVD) a ještě jsem přidala nějaké fotky do alba:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=217046

Včera jsem na náměstí potkala Gabču s manžílkem, my včera vyrazili ven poprvé bez kočárku(tedy když nepočítám výlety tak před 1/2rokem v klokance), ale ťapkat se Lucince moc nechtělo, ona nějak nechápe, že má jít dopředu, no je to asi pro ní šok, najednou takového prostoru, ale já myslela, že když už doma lítá jak ďas, že to bude stejné i venku. Však ono se brzy oteplí, a v v tričku a v mikince se jí bude ťapkat lépe.
V kočárku jsou to opět horory, pokud se jí vysloveně nechce spát, tak z kočárku vyskakuje a dělá lumpárny - vzteká se, vzpouzí se....
Odpoledne jedeme s pozvánkou za Zdenkovou babičkovou do Nového Města, chci ještě písnout kámošce z Města, že bychom se také stavili a mrkli na 3,5měsíční mimi.
Zítra jedeme k tchýni na oběd, pak se stavíme ještě za mým a pak za Zdenkovým bráchou s pozváním. Takže zítra budeme mít rozlítáno.
Také marně přemýšlím nad dárkem pro mladšího bráchu, bude mít týden po Lucce 20.narozeniny, ale vidím to tak,že nějak vtipně zabalím penízky a bude to, k tomu jen koupím nějakou maličkost.
zatím pápá
28. bře 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ivis:lucinka je moc nádherná.my už jsme dneska poprvé zvedli hlavičku.naše kačenka je totiž trošku lenivá.jinak počasí už je moc pěkné.

dneska zas jedeme k našim na Moravu.prej je tam 13stupňů,tak už se nemůžu dočkat :slight_smile:
sourozenci prej už do školy chodí jen na lehko..jinak zítra máme křtiny,tak jsem z toho dost nervozní.no,kačka se mi steká,tak ž budu muset jít.přeji vám všem moc pěkný a sluneční víkend.pa pa
28. bře 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,to bylo dneska ale nádherně,že? :slight_smile:

My byli sice venku až odpoledne,protože Karolínka spala do 14,30,ale i tak bylo super.Navíc jsme potkali Hanku s manželem a Mikuláškem,tak jsme šli kousek spolu a trochu jsme pokecali.Karolínka se pořád sápala na Mikuláška...je holt společenská.Byli jsme okouknout labutě a nakrmit kačeny atd.
Zítra nás taťka vyveze do Brna,musí tam pracovně,tak se při jednom kouknem po obchodech atd.Už se těším,dlouho jsem takhle nikde nebyla :wink:
28. bře 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj,kde jste?

Tak jsme dneska Karolínce koupili v Brně v Renu botičky a hned dvoje-i sandálky na léto :grinning: Ty jarní jsme jí hned nechali na nožkách a měly jste, holky, vidět jak řádila :grinning: Chodila mezi regálama,sápala se na cizí děti,vůbec nechtěla jít za ručku...dokonce tlačila svůj kočárek..no,sranda. :slight_smile:
29. bře 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne :slight_smile:

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila :grinning: ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar :grinning: potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. :confounded: Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena :grinning: no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super :grinning: som z toho bola uplne sfetovana :grinning: no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu :wink: ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo :sweat_smile: (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal :grinning: . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo :grinning: bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete :grinning: . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja :grinning: . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor :wink:
29. bře 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi,úplně jsem včera zapomněla,tak aspoň dnes....přejeme Vojtíškovi všechno nej nej nej k jeho prvním narozeninkám :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.tak křtiny jsme zvládli.už jsme doma.kačenka dostala krásné náušničky,hudební knížku učíme se říkanky od fisher price a spoustu hraček a oblečení.jinak co se nám nestalo!!!auto jelo skvěle a najednou se nám u veselíčka pokazil seřizovač nebo co to bylo a auto se nerozjelo!!!tak jsme trčeli na silnici než dojel kamarád.mně a malou odvezl domů a s manželem jeli do města to odvíst na opravu..kačenka naštěstí spala.ještěže to nebylo někde na dálnici.bych zešílela...a na moravě pěkně.v sobotu 30stupňů na sluníčku.tak parádáááááááá.brášin si to aj musel vyfotit :wink:
Gabi:vojtíkovi přejeme všechno nejlepší k narozeninám,hodně zdraví a štěstí.a přilož pak nějaké fotky :wink:
už musím jít.mějte se hezky.pa
30. bře 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne :slight_smile:

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila :grinning: ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar :grinning: potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. :confounded: Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena :grinning: no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super :grinning: som z toho bola uplne sfetovana :grinning: no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu :wink: ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo :sweat_smile: (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal :grinning: . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo :grinning: bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete :grinning: . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja :grinning: . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
30. bře 2009 v 18:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jituš.potkali jsme se na chodníku naproti alberta u nádraží.ještě jsem na tebe koukla.měla jsem taky modrou bundu.a byla jsem tam s manželem a kamarádem.
jinak kačka nám už usnula.vždy po večerníčku a vstává až ráno na zorra :grinning:
už taky pujdu spinkat.dobrou noc..
30. bře 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jítuš, nepropadej panice :grinning: :grinning: , až budeš mít čas, napiš, v klidu, nekřečuj :grinning: :grinning: . Nemůžu spát, mám převrácené spaní, Zdenda spí a já tady v obýváku sedím jako sirota, jím oplatky a čumím do monitoru, asi si půjdu bafnout a pak nevím, spát se mi nechce...Tak mě napadlo, maminky, co vy byste za to asi daly, že, si tak lehnout a spát. Já jsem z těch střídáků tak zmatená, že tady straším.
31. bře 2009 v 01:20  • Odpověz  •  To se mi líbí

31. bře 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

ivis,my jdeme do centra zítra,tak jsem zvědavá,jak se tam bude Karolínce líbit,dlouho jsme tam nebyly.Budou nějaké říkanky a cvičení,tak snad jo :wink: Velikost sandálek jsem odhadli,vzali jsme o číslo větší než teď,ale jsou daleko větší,protože jedno číslo je 0,5cm a teď má Karolínka 22.Jenže mezi 22 a 23 je celý centimetr,tak snad ji budou.

Jíťo,nočník nic,nevydrží na něm sedět moc dlouho,takže aby se do něj vyčůrala to fakt ne :wink: To kašlu,však to snad příjde samo.
Nakupovat bych taky mohla pořád,ale to by se taťka asi divil :astonished: Teď plánujeme tn větší byt,tak budeme muset šetřit :unamused:
31. bře 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jituš,no tak aspon v něčem je šikovnej když ne to chození.... :wink: my taky kazdy den už chodíme ven.Je to o něčem jinem než minulí tyden...Domča je ted zase hodňoučkej nemužu si ztěžovat... :grinning: v noci spíme jen 1 krmíme.Teda ten Mates je ale prase...
Domčovi byly včera 4 měsíce už je to chalapak! :grinning:
Hele tak mě tak napadlo co takhle že by jste přijely busem když už jezdíte v golfkach a že bych vás pak odvezla a sly by jsme do bazénu???Už jsem dlozho nebyla a docela mě to chybi jsem pěkně zlenivělá.Jara by pohlídal Táďu a já bych dala Domču mamce.Co ty na to?

Gabi,Vojtíkovi všechno nejlepší k 1 narozeninám.Páčko
31. bře 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak jsem ještě tu :grinning: Domču jsem ted uložila tak usína ale je hodnej. :wink:
Si představte jsem ho vykoupala,naolejíčkovala,nakrmila a jdu sním do ložnice a co se nestane do čisté plíny udělal Ee ... tak že ho jeste v te vodě osplouchnu a on si jestě do te vody ublinknul..no to se mě ještě nestalo :grinning: :unamused:
no ale dobře to dopadlo pak se ještě malem pokadil na čistou plínu :grinning: ale stihla jsem to do ubrousku. :grinning: no zážitak na dlouho :grinning:

Kíjo mam pro tebe dobrou adresu www.altermed.cz v patek jsem tam napsala a dnes me dorazily vzorečky a poslaly jich hodne...tak to zkus. :grinning:

Tak pa za chvily mam Ordinaci. :grinning:
31. bře 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj kočky :slight_smile:
nestíhám moc dočítat, ale moc děkujeme za přáníčka :slight_smile: udělala nám radost :dizzy_face:
kijo: díky za odkaz, znám ho, dělali nám tablo a mat. ples :wink:

no a fotky jsem nestíhám zmenšovat, takže jukněte na rajče, jsou tam narozky + fotograf :wink:

zatím papa
1. dub 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem vám šupla do IPíček přístup, nevím, zda si ještě pamatujete a prosím nezveřejňovat :wink: :slight_smile:

nic musím letět, až bude časík, tak šupnu foto i sem a přijdu vás přečíst... nějak nestíháme, jak je tu mirek...
tak hezký den a hl. aby nám vylezlo to sluníčko!!!! :dizzy_face:
1. dub 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :grinning:

Tak jsme dneska byly s Karolínkou v MC,hrozně se jí líbila trampolína a pak si ještě našla takový starý traktor se sňůrkou,který pořád tahala za sebou :slight_smile: Přišly jsme v 11,tak jsem vytáhla skleničku(asi po 2 měsících) a Karolínka zblajzla všechno.ani jí nevadilo,že je tam celý hrášek,jinak ho nejí.Už asi půl hoďky spinká.Já vařím vepřo,knedlo,zelo-Jára přijede později,tak nemusím spěchat.

Radu,díky za tip.Hned večer jsem tam psala a až mi paní odpověděla,že vzorečky posílá,tak snad příjdou taky brzo.Pořád čekám na tu kaši od Hero,ale zatím nic :wink:

Gábi,fotečky máte moc pěkné,některé jsou skoro stejné,jako máme my :slight_smile:
1. dub 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radu,tak dnes mi přišly vzorky,to je teda rychlost :grinning: V úterý večer jsem jim psala a dneska byly ve schránce :grinning:
2. dub 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek