• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
ahoj holky.tak konečně na netu.nějak se nám to pokazilo,tak dva dny nejel..byly to kruté dny :grinning:
jak se máme?my skvěle.manžela včera povýšili na NSTRŹM.(nadstrážmistr)
no,musím letět.malá se steká.tak zatím pa
2. dub 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak jsem dnes zkusila dát Lucku spát doma, tak doufám, že tu 1,5h dá. Od rána jsme měli lítačku. Jsem si šla najisto pro minizákusky do řečické pekárny a oni jim zrovna popletli objednávku a nic nedodali, tak jsme nakonec vzali zákusky z Enpeky. Pak jsme letěli do centra, je to znát že je venku hezky, dnes tam moc lidí nebylo(asi 8 maminek), ale nám tam je dobře.
Tátu jsme měli mít dnes doma, ale než jsme přišli z centra tak ho odvolali do práce :angry: Ale obídek nám stihl udělat :wink:
Včera jsme byly poprvé na pískovišti, Lucka koukala a ťapkala, také se sklouzla na skluzavce, jsem jí nemohla dostat dolů, tak jsme přijeli až v 18h domů, táta nám mezitím umyl všechna okna, to jsem byla mile překvapená.
Večer mamka přinese dort tak už se na něj těším.
Téda to snad není možné že jsem přesně před 52 týdny rodila(lucka se narodila v pátek), v tuto dobu to bylo nejkrutější, to byly kontrakce snad po minutě, ale v 12.15 už mi píchali vodu a v 13.00 se Lucka narodila.
Také jsme včera dodělali tu prezentaci, hm jsem si fakt pobrečela(taky když jsem si tam dala písničky jako Falling slowly a soundtrack ze Shreka, tak se není čemu divit).
A také jsem včera poprvé potkala Jituš, šla s kamarádkou, akorát tak blbě na přechodu, tak jsme se mohli leda pozdravit.
Noci jsou teď horší, dost Lucinka naříká a poplakává, asi zoubky. A od 3 do 4h jsme měli dnes dízu, bo se jí nechtělo už spinkat ale dělala jsem mrtvého brouka a Lucinka usnula.
mějte se a krásný konečně slunečný víkend :wink:
Jinak
3. dub 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivis, ty jsi od Ostravy? To bo se jí nechtělo..... :grinning: :grinning:
3. dub 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak tu máte naše fotky z oslavičky:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=330389&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

krásný víkend všem

Zuzi: z Ostravy nejsem, jen tam bydlela má kámoška, tak se mi to nějak vrylo do paměti, a hlavně to je rychlejší než psát protože, neboť
:wink:
4. dub 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, Ivis, je to rychlejší :grinning: , tady je mluva dost rychlá. Dobrou, jsem po noční a ještě 3 přede mnou. Hezkou neděli :slight_smile: .
5. dub 2009 v 06:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Ivis,fotky super,Lucince to moc slušelo :slight_smile: Dodatečně přejeme všechno nejlepší k narozeninkám.To už máme doma slečny,že?
My byli včera na procházce bez kočáru,jeli jsme na Medlov,že se Kube vykoupe a tam je ještě voda zamrzlá a všude sníh :angry: Tak jsme se vrátili do města a Kuba se vykoupal v našem rybníku,malá pořád sbírala kamínky,bylo krásně.Pak jsme šli ještě na hřiště,přidala jsem taky fotky.

Taky jsem včera potkala přímo před našim domem CVACHNU,ale kdyby se neozvala ona,tak já bych ji nepoznala :sweat_smile: Byli u dědy a my jsme šli zrovna z města...náhoda :wink:
5. dub 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne :slight_smile:

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila :grinning: ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar :grinning: potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. :confounded: Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena :grinning: no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super :grinning: som z toho bola uplne sfetovana :grinning: no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu :wink: ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo :sweat_smile: (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal :grinning: . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo :grinning: bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete :grinning: . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja :grinning: . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor :wink:
5. dub 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radu,na Sykovec i Medlov občas jezdíme,ale nejsem si jistá,jestli jsme se potkaly.Možné to je,když tak hoď foto :wink:
5. dub 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš,já už si pamtuju,ale jen vašeho pejska,Tebe ne :sweat_smile: Myslím,že na Kubu furt štěkal,ne?
5. dub 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joooooooooooooooo,to je Kuba s Jackem.To je sranda...tak my už jsme se vlastně viděly..jak je ten svět malý,co? :grinning:
5. dub 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to je teda sranda...no mě to trklo jak jsi psala o to Medlově.Vážně ten svět je malej je to možní že na něj štěkal on je pakoš malej... :grinning:
5. dub 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj.kijo....nejdřív jsem si všimla karolínky :grinning:
my tam jezdíme skoro každý týden.příští týden tam možná pojedeme na celý víkend.a v kterém patře bydlíte?děda ve druhém naproti školce..až tam bude 2+1 k dispozici,tak se tam možná budeme stěhovat...pokud to bude možný...město se mi moc líbí
ale dneska taky bylo pěkně.jsme se šli projít po stezce a na zelenou horu...
no,jdu krmit..tak zatím pa
5. dub 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
cvachno,taky bydlíme naproti školce,v té nové přístavbě,ale v přízemí,takže bez balkonu.Na přelomu srpna a září se budeme stěhovat(snad),tak si dejte žádost na MÚ a třeba půjdete místo nás :grinning:
5. dub 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt?a máte 2+KK?a kolik platíte nájem?asi si zažádáme...a jak to ve vnitř vypadá?můžeš mi poslat foto?na můj e-mail? cvachna@seznam.cz
dík..
5. dub 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj kočky :slight_smile:
ivis: krásné fotečky a ten stan vypadá super :slight_smile: :dizzy_face: také dodatečně vše nejlepší lucince :wink:

kijo: jejda vy hezky tapkáte venku :slight_smile:

u nás klasika....ivis: noci ted máme taky na pytel, asi taky zuby a furt žádnej novej venku není :angry: jiank jsme stále ždáráci a doufáme, že se to brzo změní a budeme s tatuldou v novém světě :slight_smile:

kijo: a kam se budete stěhovat?
5. dub 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

Gábi,budeme stěhovat jen o kousek blíže náměstí,naproti Plusu,ulice Budovatelů,budeme tam kupovat 3+1.Teda snad se nic nevys... :wink: Už se těším,Karolínka bude mít svůj pokoj a hlavně tam bude balkon :grinning:
6. dub 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak konečně venku nádherně, včera jsme byli capkat po náměstí, a večer zas na pískovišti, mezitím jsme drandili s kočárkem po městě a zjistilla jsem když dám Lucce něco do ruky(rohlík, křupky atd) tak je v kočárku docela v poho, akorát to tam má jak ve slepičárně.

tady je to samé stěhování :wink: já bych si také dala říct, třeba nějakou novostavbu domečku :wink:

Roste nám další zub, dvojka dole, jsem na něj přišla náhodou když se Lucka vztekala, ale myslím, že tak týden než se prorazí to bude trvat-to zas budou noci stát zato.

Jo a ještě mám další fígl na Lucku, oběd jí dávám až po probuzení, tzn. kolem 13.30, a to byste měli vidět jak ho zbaští :wink: I když k brokolici má stále odpor :unamused:

tak zatím pápá, jdu se nabaštit, než se vzbudí divá zvěř
7. dub 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky tak jak jde život?...
No teda to stěhování vám vubec nezávidím.My dnes jedeme na výlet do Jihlavy samo i s Domčou bereme kočárek a budeme se projíždět po námestí jedu tam za malím kšeftem tak držte palce at nám to vyjde no a taky něco málo utratit do Baumaxu na to naše sezeníčko jak jsem vám psala.Každej den makám jak fretka normalně Domča tam je s náma chvily spí chvily si hraje a večer už jsme ho ven brat nechtěla jenže knápal v postílce a mě nebavilo mu každejch 10 min.chodit davat dudana tak jsem ho prdla do autosedajdy a čučel na mě na zahrade jak sázím ředkvičky a kluci jak mě skládaly pařník ani dudlík nepotřeboval a bylo ticho uplnej zahradník... :grinning: jo a taky jsem z toho slunička pěkně opálená... :wink:

A kdepak zase máme tu Jituš???Tak už je Kadel zdravej? Přijedete??? :wink:
8. dub 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj...teda,tady je nějak mrtvo ne?Kde máme paní zakladatelku a Jituš?A co vy ostatní?

Tak já se pomalu balím,po obědě vyrážíme do Orlové,snad nic nezapomenu pro malou.Už se těším. :wink:
10. dub 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik.tak dneska ráno kačenka prodělala píchání naušniček,ale celkem to zvládala.taky na víkend jedeme pryč.do nového města za rodičama :grinning:
jj.je tu nějak mrtvo..ani se nedivím.taky už tu moc nebýváme,když venku je tak nádherně,tak kod by doma seděl u pořítače,že:tak zatím pa.musím balit.
a přeji všem náááádherný víkend.pa
10. dub 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne :slight_smile:

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila :grinning: ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar :grinning: potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. :confounded: Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena :grinning: no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super :grinning: som z toho bola uplne sfetovana :grinning: no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu :wink: ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo :sweat_smile: (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal :grinning: . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo :grinning: bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete :grinning: . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja :grinning: . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
10. dub 2009 ve 12:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ženský,no to je dost Jitus že se taky ukážes... :grinning:

Taky my už to máme před oknama skoro hotové zítra zasejeme trávník a v út. nám dorazí objednanej plot.takže v jétě už si budeme lebedit pred barákem :wink: Dnes jsme s Domčou byly už na prochajdě jsme si byla natrhat brízu do vázi..Včera jsme komplet umyla okna a zasely kytičky a zeleninu do nového záhonu...tak doufám že se to chytí...jináč jsme taky pořád venku Domča je ted síleně protivnej tak asi pujdem uspat do kočáru.. :grinning:

Jitus,tak to je paráda.tak to můžete dorazit hned v útery.Já du též ve středu k zubařce :grinning: ,a ve čtvrtek pokud se vám to bude hodit můžem dorazit my k vám to zase jedu s Domčou na kloubky doufám naposledy... :unamused: a můžem vyrazit na město nebo do Polničky když budeš chtít...a ty boty dobrá koupě. :wink: jo a ta aferka to vylezlo z baby co? :grinning: :grinning: :grinning: no jo nemáš to jednoduchy .. :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: tak doražte a pořadně pokecáme zábavu si užij...a jak dopadla ta co jsi byla ted???Ja když nám to vyjde tak půjdu na Nížkovskou pouť...Segra už dělá tu autoškolu tak se pořádně dívej dnes má jízdy a delá u Černého.TAk páčko...
10. dub 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ženský,
tak jsme byli ve středu na roční prohlídce a máme 8,57kg a 77cm(asi, bo naše dítě je nezměřitelné) řvala u Mudr jako tur a ještě za odměnu jsme jí nechali píchnout prevenar - no málem mě praskli bubínky.

Jíťo, tak nejenže jsme se potkali dnes ale myslím i včera, jen mě neseděl ten kočár, tak když píšeš že máte golfky(od Chicca viď) tak jsme se potkali i včera na městě po Českou spořitelnou asi kolem 16.50h.

Dnes v centru to byl boj, Lucinka ho celé prořvala, vždycky když nějaké dítě zaječelo tak se strašně lekla a začala plakat. Teď má nějaké zvláštní období. V týdnu jsme byli venku s Gabčou a Vojtíškem a zas jakmile se jí Vojtíšek dotkl tak spustila takový jekot, no hrůza. A ještě včera jsem tu měla sestřenici a to byl také děs, jekot jak blázen a ani baštit nechtěla, pak jsme šli na hřiště a zpátky domů a to už byla v poho, to je prostě šištička naše.
Jak říká doktorka, to je takové mámino klíšťátko.

Jo a včera se nám prořízl 6.zub, a lezou další dva, z čehož je Lucinka úplně grogy:frowning2: a já vlastně též.

Dnes máme tátu doma, akorát teď měli poplach, tak letěl k prvnímu požáru se žďárskými hasiči, se vždycky klepu, když takto někam jede, ale mám tu hasičskou vysílačku, tak ho sleduji na dálku.

Dneska jsem objednala sluneční clonu(tu co má Gabča) a ještě se chci mrknout na podhlavník do auta a protiskluzovou podložku do vany.
Lucinka teď spinká, ráno vstávala v 6h a pak usnula až v 12h, sice se už v 13h probudila, ale ještě s emi ji podařilo uspat, akorát už je v naší posteli, tak si beru vedle čtení a jdu koukat jak spinká(ona je takový andílek, když spinká). Já se na ni strašně ráda koukám, když spinká, jsem divná, že?

tak pápá holčiny a hezký víkend
10. dub 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivis: jj.a ještě jsme šli s manželem na procházku,tak domů jsme došli až v osm.kačenka vydržela a krásně spinkala a pak si s námi v kočárku povídala :wink: prostě hodné dítě.jen teď je nějaká mrzutá po tom píchání náušniček.jj.dneska je fakt nádherně.ale už se chystáme spinkat.chodí kolem páté spát.pak dokrmíme v půl deváté a vydrží do čtyř do rána.mějte se moc hezky.pa
10. dub 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky kde jste???
Tak co jak se zitra těšíte na mrskajdu??? :wink: :grinning: :grinning: ja jsem ted dodělala chlebíčky počítám s chlapama co přijdou na navštěvu tak abych byla připravená...dnes jsme opět byly celý den venku i s Dmčou a poprvé jsme grilovaly ale nic moc nen jsme koupily v Kaufu nake gril.klobasy a bylo to tak vysušený že mě to škrábalo v krku takže na poptvé hnus no co si nenaložim sama tak není ono :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A co delate cele dny vy??Domča mě dnes děsně blbě usínal mel hystericke záchvaty breku jako kdyby se mu něco dělo ale přitom byl celý den O.K. tak doufam že to byla vyjímka ale včera v noci kolem 12 se jen tak jako že vzbudil a poknouraval tak si říkám jestly to nejsou už ty zubiska... :unamused:

Jitus tak co přijedete v Úterý??
PA jdu čučet Za plotem.. :grinning: :grinning:
12. dub 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí

13. dub 2009 v 07:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jituš,no to máš pravdu ted už můžem jen čekat až budem starý aby jsme tam zapadly mezi ty dětci. :grinning: :grinning:
Tady u nás je to v poho tady jsou zabavy dobry v tom že tu sem chodí všechny věkové kategorie... :grinning: Tak to je škoda že nedorazíte jsme se moc těšily.. :frowning2: no co se dá dělat tak my můžem dorazit ve středu nebo ve čtvrtek k vám jsme oba dva dny v Zr a nic nemáme v plánu ve st. dokonce uz na 9 k zubajde pak za tym dětkem od stavebka a pak volno..tak stačí říck kdy se vám to hodí??

U nás Velikonoce v poho zatím jsem dostala od Honzi a Václava a od souseda a za chvíly přijde 2 souseda jestě čekam dva známí s klukama jinač cizí sem taky nechodí...Ale Honza letos šel.... :wink:
No a stím kočárkováním v so,šel taky Honza sám poprví...ale to bylo kecu... :grinning: chlapy jsou divní... :grinning: Tak zatím čusík.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. dub 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.tak jsme už dojeli z Prahy.fotbal byl úžasný a skvělá atmosféra.Slavia opět zabodovala.měla tak 6 šancí a z toho dali jen jeden gol.Sparta nic moc.ji nemusím.dali jen jeden gol a snad jen jedna šance...domů jsme jeli spokojení,i když to byla jen remíza..
taky máme novinu.kačence přes noc vylezl první zoubek!!!! :slight_smile: ale bere to docela statečně..
no,jdeme na město..mějte se pěkně.pa
14. dub 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek, holky, už od neděle dělám společnost Kristince a Karolínce v Novém Městě, měla jsem geniální nápad, který mi hezky vyšel do mojí dovolené, jela jsem s nima v neděli z Orlové, manžel si mě vyzvedne v pátek. Mám se hezky, jsem trochu unavená, nejsem zvyklá být ve střehu od cca 7 hodin rána, ale snažím se vydržet. Chodíme ven, přebaluju, koupu, krmím, rozesmívám, nosím na rukách....a užívám se holek, zase je dlouho neuvidím.
Beru to jako mini ( mimi?? :grinning: ) trénink na svoje bábetko. Tak se mějte, pa.
15. dub 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Žensky, :grinning:
tak co je nového?U nás nic makame pořád venku už se to blíží...do pouti chceme mít hotovo ale v poho to stihnem... :wink: Dnes jsme byly s Domčou v ZR -Já u zubařky a po nákupech...a zítra jedeme znova do ZR Domča kloubky.A pak k Jituš a Tádovi.no a pak se uvidí možná k babičce... :wink:

Cvacho cože ty jsi maniak do fotbalu?Nesnášim ani hokej ani fotbal... :angry: :wink: ale hlavně že jste si to užily... :wink:

Teda Zuzi,ty se más dovča parada co? :grinning: vubec ti nezávidím že bydlíte od sebe tak daleko vůbec bych si to nedokázala představit bydlet tak daleko od svích známích..tak si to pěkně užívej a trénuj... :grinning: :grinning: Páčko.
15. dub 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek