• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
27. dub 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak se taky hlásíme,já ted posekla celou zahradu a jsem po obědě.tak jdu zarelaxovat k pc a pak pujdem s Domčou na prochajdu.Ted se tady válí na hrací dece a už mu chybí pár cm na řekulení na břísko. :wink: tak doufám že se mu to už brzi povede... :grinning:

Jituš si piš že s tebou počítám že ti budu dělat taxi.Takže s tebou můžu počítat jo?se taky těším...Jé to je škoda ve st.jedeme do ZR tak se neuvidíme no tak jindy...V pátek jdeme s Honzou na véču se moc těším zřejmě do pizzerky. :wink:

Gábi,no trošku mě pozlobyl žlučník ale už je to o.k. v neděli jsem dokonce měla řízek se salátem ale salát jsme si udělala jogurtovej a byla to bašta. :wink: Tak to je super že nikam nejedete.Aspon se budeme moci vídat. :grinning:

Tak pačko. :wink:
27. dub 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.tak venku zas fouká,a kačka je umrčená,tak jsme doma.právě jsme dojedli přesnídávku a taťka se nám vrátil z přijímacího řízení.to vyhrál a dostal se na hosp. kriminálku!!!!!! :slight_smile: tak máme doma kriminalistu :grinning:
jinak jak se máme?

IVIS::my jsme se brali 23.8.2008 v Březí a fotky jsme si nechali dělat v Mikulově v zámeckém parku :slight_smile: taky něco neklaplo podle mých přání,ale jsme si to nakonec moc užili :slight_smile: taky jsme měli živou hudbu atd..

GABI:tak nakonec tu zůstanete? :slight_smile: to je škoda toho bytečku co jste měli..teď zařizovat zas nanovo,co?to je pech.

RADUŠ:my už se překulujeme z bříška na záda,ale opačně to bude taky zachvíli..máme ale ty děti šikovné,co? :slight_smile:

tak zatím pa.jdeme si hrát.
27. dub 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Cvacho,tak to je Kačka šikovná Domča se mě překulil z bříška jen jednou.jináč jsme dnes byly venku 2 hodky šlo to.ale ten vítr nás sere! :frowning2:
27. dub 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
RADUŠ:ten vítr je strašný!!!kačka zas chytla rýmu,tak ven chodíme fakt jen nachvíličku.a co domča?rote jak z vody?my máme 67cm a pouhých 5,2kg.je to náš hubený drobek.ať jí jak jí,tak moc nepřibírá.a to pořád něco papkáme :unamused:
27. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
My byly v pátek u pana Dr. a máme 65 cm a 6,6kg my jsme na příkrmu už víc než na prsu takže začal pěkně přibírat.Ale doktor ho chválil že je pěknej.A šikovnej... :wink:
27. dub 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, tak jsem se ptala: Dělá se to v celkové anestezii, tz., že dítko spí jako u operace( pro klidný výkon ), ta sonda, co se dává přes nos, je novinka, která např. u nás není, ale není ani ve FNsP Ostrava Poruba, a to už je pracoviště.
Takže resumé je asi takové, že záleží na pracovišti, zvyklostech nemocnice, potažmo oddělení, kaj se to dělá, na vybavení a na lékaři. Asi jsem ti moc nepomohla, ale každopádně at´je maminka v klidu,o nic nejde.
27. dub 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. dub 2009 v 07:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
RADUŠ:tak to má pěkné míry.my jsme na flašce už úplně od začátku,jsem nekojila,používáme nutrilon a stejně nepřibírá.ale je to steklinka.si bere už sama na dečce hračky a steká se,když ji nejdou ukosnout :grinning: a taky pořád vyplazuje jazyk.
jak domča zvládá očkování?my aj jo.někdy s brekem a někdy ji je to zas jedno..podle toho,jak se vyspí :grinning: jen nás teď trápí zoubky.třetí už se klube ven.tak snad brzo vyleze.
no,pujdeme ven.potřebuji se trošku probrat.já bych totiž dokázala spát i celé dny..snad to kačka bude mít po mně :slight_smile: mějte se hezky a přeji pěkný den.pa
28. dub 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj kočky :slight_smile:
tak mám chvilku, vojtan zařezává na balkoně :slight_smile:
radus: žlučník ble :stuck_out_tongue_closed_eyes: mě po porodu taky zlobí, když sním něco hodně smaženého a teda to nemívám takový jako ty a stačí mě to :stuck_out_tongue_closed_eyes: sis užila chudáku!

cvachna: škoda bytečku ne, nám byl malý 2+1, prodáváli bychom ho tak i tak za větší nebo za barák :wink: a jak to vypadá s váma a nmnm? dobrý?

jito: co je malému od mirky? to jsem tady nějak překoukla. snad nic hrozného!! :frowning2: často je potkávám.... a určo se domluvíme, jen ted moc enstíhám....ale chvilka se vždy najde, dnes mám žaluzky a zítra ještě vyřizování, tak pak co???

ivis: a kdy že jedeš na ten víkend na malorcu? ted??? jo a díky za kompliment s bytem :grinning: hele, tak k nám můžete na tu lokalitu chodit a bobani si aspon pohrajou :slight_smile:

jinak my dobrý, jen v noci ve 23hod. jsme převlíkali komplet celou postel, vojtu a mě, pač se zeblil jak alík, asi mu něco nesedlo, protože pak hezky spinkal a dnes normálka a baští, ale byla to fuška, já rozespalá, všude smrádek a blitánky ble :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak včera vojtíka pusinkovala kamarádka klaudinka a hladili se a dělali na sebe kuk a vojtík byl v sedmém nebíčku, stydlivě se na ní zulil, lupínek mrnavej :grinning: asi máme nevěstu :grinning:
28. dub 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo holky, co máte v plánu na čarodky??? já vůbec nevím, jak je mirek v uk, jestli půjdeme pěšo na hrady a pak ještě ohnostroj, jestli opět bude.... loni jsme byli u mirkových rodičů ve stržanově opejkat, vojta to ale samo prochrněl v klokance, ted už z toho mám přecejen něco mít může a já vůbec nevím :sweat_smile:
28. dub 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
GABI:my pořád o tom městě přemýšlíme,ale manžel teď dostal práci na hosp.kriminálce jako kriminalista,tak jsme si říkali,že rok nebo dva půjdeme místo kíji a pak si koupíme byteček nebo baráček. :slight_smile:
práci bude mít dobrou.denně bude mít od šesti do tří,žádné noční a víkendy volné.co víc bychom si mohli přát :grinning:
jinak na čarodky budeme asi doma.
28. dub 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak se taky hlásíme :grinning:

Karolínka je nemocná,včera jsme byly u Dr,ale na plících nic neměla,teploty taky ne,tak jen dávám sirupek.Nejhorší je to v noci a před usnutím,to nejvíce kašle,jinak během dne ani ne.

Gábi,gratuluju k bytu.U nás se taky furt vyřizuje a běhá s papírama,teda hlavně Jára.Jeden blbec na družstvě nám nechce dát papír,který potřebujeme k tomu,aby nám schválili uvěr.Tak snad se to vyřídí,ale je to hrůza,tolik peněz už je v tom vražených,by mě ve snu nenapadlo,že je třeba tolik papírů,podpisů a ověření...tak snad to dopadne.

Jíťo,nočník nic moc,malá tam taky nechce sedět,ale za to čůrá ráda do vany :wink: Vždycky,když ji myju pokaděný zadek,tak se začnš chechtat,kouká se mezi nohy a čůrá,rozumí i tomu slovu,čůrat,ale na nočník nee :angry: A co Tadík,jak mu jde stání?Už je to určitě lepší,ne?A co jídlo?Papá?

Ivis,my se brali ve Městě na radnici,ale měli jsme jen rodinnou svatbu,pak na Rychtu na oběd a domů :wink: Bylo to 3.11.07 a já byla asi ve 20tt :grinning:
Příští víkend pojedeme asi do Jihlavy do Zoo,při jednom se stavíme do nemocnice za babičkou od Jardy,leží tam na onkologii,tak spojíme příjemné s užitečným.

Raduš,to je dobře,že malý přibírá a že mu chutná,to je zatím pro něj to nejdůležitější.

cvachno a už jste tady volali?Kvůli tomu bytu?
28. dub 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivis, tahle práce je těžká jak fyzicky, tak hlavně psychicky. Je zbytečné se o tom rozepisovat. Každý tvrdí, jak si váží práce sester, ale pak jsou v nemocnici hnusní. To je těžko, slova jako: Já bych to nedělal! jsem slyšela za těch 10 let milionkrát a myslím si svoje. Když se spojí moje povaha pesimisty a cynika s 10 lety buzerace a nedocenění, nevyjde z toho nic moc dobrého. Moje práce, tzn. hlavně ošetřovatelství, mě baví velmi a jsem v ní dobrá ( na sestru roku to ale není ). To ostatní, co české sestřičky musejí dělat, je na zblití. Jsme sekretářky, vaříme kafe, kopeme se v papírech, jsme terč jak pro pacienty, tak pro dr. Máte blbou náladu? Zajděte si zchladit žáhu na nějaké sestře. To nekecám, myslím, že by mi to všechny potvrdily.
Nedoceněná práce, jak finančně, tak společensky. A přitom jsem tak pyšná na to, co dělám, umím, a když to trochu přeženu, tahle práce je dost vznešená na to, aby byla tak shazovaná.

Ty slepice na úřadech, to je sodomagomora, si vždycky říkám: Počkej, babo, až budeš ležet u mě . Ty paničky jsou důležité jen tam u sebe, v nemocnici třeba jsou to ženské jako my všechny, taky mají svoje bolesti a strachy.

Jsem se rozepsala, jdu dělat něco užitečného :slight_smile:
28. dub 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. dub 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky téda vy jste se pěkně rozepsaly... :wink:
No my se ted vtátily z velké procházky byly jsme s kámoškou a jejíma 2 dětma.Celkem čerti.. :grinning:
No a jináč jsme byly dopoledne v Příby kopovat nar.dárek a samo jsme nepochodila takze to mám obědnané a holt ho dostanu dil... :frowning2: ale nejsme malá tak se to nezblázní....A taky jsem Domčovi koupila nádhernou čepičku uspěšně nádherně mu sedí...frejer jeden :grinning: no a taky v lékárně kapičky solný rostok na rýmu kerou má už hrozně dlouho.A první skleničky příkrnu když někam pojedeme...tak jsme zvědavá co mě na to řekne :grinning: a rýžovou nemléčkou kaši tak tu budeme dávat dnes na noc.Jináč u nás jsou noci bájo spí od 19,00 do 3. a pak az tak kolem 7h takže si nemůžu stěžovat. :grinning:

Jituš,tak doufám že to vyjde.Bylo by to jako za starejch časů :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A copak se to stalo Martínkovi doufám že to není nic vážného?
Na hlídání bude v Polničce u mamky.a my tam budeme asi až do soboty do večera. :slight_smile:

Gábi,taky si myslím že to mám po porodu páč proč by to přišlo z ničeho nic nikdy jsme nic takového neměla mohla jsem spatlat cokoli a nic a ted...no ale snad už to dá navždi pokoj. :angry: A hodě sil do zařizování bytečku vím co to je.... :wink:

Kijo,to viš že jsem ráda ale trochu mě zloví s tím že skoro už uplně odmítá prso cucnesi si a dost.Neví o co přichází..tak doufám že s jídlem to nebude to samé... :unamused: :grinning: uvidíme... tak páčko letím zalit zahradu a pak se Domča bude cachtat a pak baštit kašičku tak jsme zvědavá.Tak páčko.
28. dub 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
KIJO:jo,volali,ale zatím není uveřejněný.ale prej s dítětem bychom měli přednost.no,uvidíme

půjdete někdo na Žďárskou pouť?zatím jsem zvala rodiče,ale ty na to moc nejsou a ségra nemá pro 4kluky hlídání a mají malé auto,tak snad dojede druhá ségra s aničkou :slight_smile:
28. dub 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:

kijo: chudinka malá, tak at je lépe!! svatba ve 20tt, to musela být sranda :slight_smile: my jsme měli taky malou rodinou, ale nebyla jsem teda těhu, takže se pilo o 106....at vám to stěhováníčko brzo klapne, budeme myslet, tak nás informuj.... já dnes volala na žaluzky 10tis. bum ven, folie přes 10tis. , ted jsme platila kuchyn, to bylo přes 80tis a ještě mě čekají spotřebiče a montáž + dovoz, takže do těch 200se snad fakt vejdu, humáč, prachy lítaj ble :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to chci ještě novej obyvák ach jo....

cvach: na pout půjdeme, už se moc těšíme, loni byl vojtík malinkej, takže letos ho i svezeme, bude určo nadšenej :slight_smile:

radus: o tom žluččníku po porodu neslyším poprvé, stává se to...tak musíme držákovat, nic jiného nám nezbyte..já uklidila friták a je klid :frowning2:

ivis: budeme myslet, pořádně si to užij, jak já ti závidím :grinning: :wink: a teda noc jsi měla fakt super, my dnes ale také :frowning2: asi zoubky.....jinak spinkáme taky jednou denně a to tak ty dvě a půl - tři hodky v tahu, budí se okolo druhé a do večera paráda vydrží, včera šel spát dokonce o půl 10 a to dělal ještě v posteli brajgl, že nechce spát, hajzlátko mrnavé...¨

no nic, jdu vařit, až se mi to zvířátko vzbudí, at má co na jídlo....papa a hezký a snad ne zamračený den!
29. dub 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak už mám dobalíno, v 17h přijede Zdenek a hodí mě na vlak a brácha si mě vyzvedne v Praze na hlaváku. Pak budu referovat jak to moje zlatíčko zvládlo.

Gabčo: koukám, že jste se pěkně rozjely, ale nedivím se, také bych chtěla co nejdříve bydlet. A kuchyň jste objednávali kde? Lucka včera odpo také vstávala v 14h a šla spát až 21.30h a řádila jak černá ruka, ale ráno už v 6.30 budíček, tak to teď dospává.

Jinak když se tu bavíte o tom smaženým, tak já též nemohu, max si dám hranolky- miniporci. Dnes jsem měla rýžový nákyp a to bylo pochutnáníčko.

Na pouť určitě vyrazíme, bydlíme hned naproti, a myslím že budem vystavený i v okně od rána do večera.

tak pápá mějte se tu krásně :wink:
29. dub 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ivis: tak užívej a pak dej echo, co lucinka, jsem teda fakt zvědavá,ale ona je na babičku zvyklá vid? :wink:
jinak kuchyn máme oresi, je přímo v cp v jihlavě, už dlouuuuuuho se nám líbí :slight_smile: je to ořech samoa....a co máš ty??? jinak díkybohu spotřebiče mám whirlpool od mamky z práce se 40procentí slevou, jinach bych se do těch dvouset nevešla, fakt hnus ty prachy v dnešní době, ale v poho, silva placha, kočanová má od sykory za 400tis., to já mám ještě laciňouše :grinning: :grinning:
29. dub 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem vám sem přidala nějaké fotečky
29. dub 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabčo: ty oresi teď asi jedou, bo kámoška ji má taky. My jsme si nechali dělat od truhlářů a máme buk. No je už pěkně stařoučká asi 6 let, byla s námi v Losce a pak jsme ji jen přestěhovali do ZR, bo nová kuchyň by mi neprošla :unamused:
Tak to ti mamka dala super cenu na ty spotřebiče, tak aspoň někde se ušetří :wink:
pápá, my jdem ještě do města koupit kakao a mlíčko :slight_smile:
29. dub 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jíťo:můžu se zeptat,kde jste sehnali tak velké pěnové obrázkové puzzle?my ho nikde nemůžeme sehnat.dík
29. dub 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. kvě 2009 v 07:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem přidala další fotky
1. kvě 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo:díky za zadu.půjdeme tam s manželem kouknout.
včera u nás byla kamarádka s manželem a Vanďou,která má rok a půl..no,takový živé dítě jsem ještě neviděla..dojeli a hned co uviděla,tak krabici s hračkami,tak si hrála s tím stylem,že všechno povyházela a házela s tím po obyváku.pořád taky chtěla krmit kačenku a když už kačka usnula,tak začala do ní šťouchat,ať nespí a hraje si s ní.když odjeli,tak to tady bylo jak na bojišti.tak jsem aspoň měla co dělat :slight_smile:
jsme taky kačence kupovali povlečení vílu amálku,tak pořád na ni kouká a culí se.. :slight_smile: album jsem úplně pozměnila,tak jsou tam fotky aj z porodu..
no,jdeme ven,tak se loučím.zatím pa pa
1. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
cvach: jestli můžu taky s těma puzlíkama, tak jsem viděla krásné na konventě nahoře v těch koj. potřebách :slight_smile:
jíto: ty brdo, to by bylo u báby co? ale ta rekonstrukce bude sladká odměna :wink: to zvládnete!!! :slight_smile: hele zítra nevím jak, chodím furt makat na byt ble, okna jako krávy velký a špinavý taktéž :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ivis si určo užívá na pláži, to je v pr.... :grinning:
jinak jsem ráda, že o oresi píšete kladně, snad budu také spokojená za ty prachy, to vám pak napíšu, jestli je to kvalita či ne.....
u nás nic nového, makám na bytě a je nám smutno po tatkovi a samo se nemůžeme dočkat do svého :slight_smile:
no nic, tak krásný víkend...
1. kvě 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jejka jíto, co ta radus kudla? chudák, tak jí od nás moc pozdravuj a přejeme také vše nej k narozkám a at jí dají dokupy, to je děs :frowning2:

jo a jíto dnes jsme viděli s vojtíkem tádíka s babičkou :slight_smile:
1. kvě 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj žensky,tak jsme tu živá ale nemocná... :grinning: dnes jsem se vrátila dyl by mě tam neudržely.Léčily me játra.pej to bylo od toho že mě šutry cestovaly a nekde se usadily u jater ale prej jeden je zrejmě už pryč a na operaci jdu 2.června.Tak zatím muj drahý Honzíček mě vyhazuje od pc hamoun jeden si ho moc asi neužil a měl ho celý pro sebe! :angry: :angry: :angry: :angry: :grinning:
2. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš, co jsem ti říkala?? :frowning2: :frowning2: Ten pan doktor, co ti řekl, že u tebe nehrozí, že by ti kameny cestovaly......
Tak at´ti to dopadne dobře, ničeho se neboj. Pa.
3. kvě 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek