• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Ahoj Zuzi,no on ten pan dokror jak si řiká chirurg tak je to spíš veterinář. :grinning: ja se nebojiím té operace jsou to jen 3 díry jak říká kámoška co už to má za sebou ale spíš té narkozi... :frowning2: ale zvládlo to tolik lidí proč né já :grinning: když už mám i porod za sebou tak tohle je jen banalita... :grinning: ale sere mě že tam nemůžu mít Domíska ten mě tam moc chybí. :frowning2: Ale 2 max.3 dny tam budu né?
4. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hola děvčata,
tak jsem zpátky.
Dovolená byla úžasná, fakt jsem si strašlivě odpočala. Lucinečka to zvládla na jedničku. byla strašně hodňoučká, na prso si ani nevzpomněla a vůbec nebrečela. Tedy musím říct, že toto je milionkrát lepší metoda odnaučování kojení jak nechat vyřvat.
Počasí první dva dny moc nepřálo, první den jsme byly relaxovat na pláži a šli se projít po skaliskách do vedlejšího letoviska. Druhý den jsme navštívili hlavní město Palmu(bylo 13C a pršelo, fakt jsem mrzla), ale odpoledne už se ukázalo sluníčko, tak jsme chvilku lenošili na pláži. Třetí den jsme jeli historickým vláčkem do solleru, byly tam zrovna nějaké slavnosti, poté jsme se pěšky přemístili do 5km vzdáleného přístavu a odsud busem na hotel(to už bylo 26C ve stínu- pařák). aposlední den jsme leželi na pláži poslouchali šplouchání vln a relaxovali.
Na letišti na nás čekala Lucinka, no když mě uviděla tak spustila takový brekot, a až do ZR jsem se na ní nemohla ani podívat. Ale jakmile jsme vešli k nám do bytu, tak se ke mě rozeběhla a objala mě a už to bylo OK.
Jinak za ty 4 dny se naučila tolik nových věcí- umí říkat táta, ne, a také spustu lumpačin.
Naše první společná noc bez prsa dopadla na jedničku, spala až do 4h do rána, to pak asi 0,5h pobrekávala, ale opět usnula a spala až do 6,30h.
tak já vás jdu trochu dočíst a hlavně musím vařit oběd
pápá
4. kvě 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Raduš.opožděně Ti přejeme všechno nej k narozeninám,hlavně teda to zdraví,snad už se nebudeš trápit a nějak ten měsíc do operace vydržíš :slight_smile: Je to ale pech,co?Vůbec nezávidím,hlavně kvůli malému,musí to být hrozné být bez něho.Ale zvládnete to a bude líp :wink: A pokud nebudeš mít nějaké komplikace a rána se bude hojit,tak bys tam neměla být dlouho,fakt asi 3-4 dny.Záleží,jak se budeš hojit a jak sneseš narkozu :wink:

Holky,my měli dnes budíček jako prase....o půl 6 ráno mě vzbudil smrad,tak nakouknu do chodby a ta byla celá zesra.á od Kuby.Zase to na něho přišlo,no hnus.Tak jsme vytáhli hadry,desinfekci a už to jelo.Nejhorší je,že už jsem 4x vytírala a furt to tu cítím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska bude blbeček na dietě,jsem mu uvařila rýži :angry:

ivis,to je fajn,že sis odpočinula.To bych taky brala,ale asi ne bez malé :wink:
4. kvě 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš, jak píše moje milovaná sestřička, taky bych to neviděla na dlouho, maximum je týden, záleží, jestli ti nebudou dávat antibiotika preventivně, jak bude odvádět drén, to je hadička, kt. ti právě způsobí jednu dírku. Jinak si myslím, že stehů moc nebude, teda pokud tě budou dělat laparem, záleží, jak to tam vypadá, můžou začít laparem a skončit, že říznou, záleží na terénu v operačním poli. A na stehy můžeš ambulantně.

Víš, mi se hned moc nezdálo, jak jsi psala, že ti řekl dr., že u tebe nehrozí uvolnění kamene, to by pan doktor musel být jasnovidec nebo pánbůh. Znova se mi potvrdilo, že jedna sestra vidí někdy dál, než pět doktorů dalekohledem :frowning2: :sunglasses: .
Já nejsem sestra roku a nikdy jsem nedělala ani na chiře, ale tohle tvrdit, co ti řekl on, je nehorázné.
Že, Cico? :slight_smile: :grinning:
4. kvě 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kyti: operace bude v poho a budeš aspoň OK. a bez Domíska to vydržíš. Na mě to padlo tak hoďku před odjezdem, ale pak už bylo spoustu jiných zájmů, že na nějaké smutnění nebyl čas.

Já jsem ráda, že jsem jela bez Lucky, aspoň jsem pár věcí vychytala a až pojedem za měsíc na rodinnou dovču, tak aspoň budu vědět co a jak. Jako kdy zvolit odlet, jaké letovisko, hotel, jakou pláž,kde co koupit, kam zajít na jídlo atd... Prostě jsem se na vše dívala očima matky a nějak si to v hlavě dávala dohromady čemu se vyvarovat, co upřednostnit...

Jo a včera nám vylezl 8. zoubek, tak te´d už začnou ty stoličky :frowning2:
4. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi,ja už to neřeším.Prostě ten Zr doktor je blbec...hlavne aby to bylo rychle o.k. abych mohla mazat za Domčou je to tam nudny a tyrají tam lidi hladem... :angry: :wink: kdybych aspon hubla :unamused:

Ivis tak to se más dovča taky bych hned jela ale s Domčou jak píse Kija bez něj ani ránu jsme ted ležela v nemocnici a bylo mi děsně smutno se ti divim.A s tím kojením je to u nás stejné Domča závislak nikdy nebyl a ted kdyz byl jen na flašce furt tak jak jsem byla pryč taky poho má jí radši ale ještě se me daři aspon nastřádat trocha 1x deně jináč už je po mlíku...ale začínáme s kaší k večeři a už budeme dávat i obídky takze pohodička... :grinning:

Kijo děkuji ale letos to bylo vážně na nic jako kdybych je neměla ležím v nemocnici na dietě tak jake pak narozky jen jsem o další rok starší ale příští rok si je snad ve zdraví užiju. :grinning:.Tak to ti nezávidm ten uklid :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Ty psi jsou ale dobytci ale Rexák tuhle měl taky srajdu ale venku to uklidím na lopatu a je to O.K. :grinning:

Jináč máme objednané ty golfky a jíd.židly takže tento týden nám to dorazí.tak se moc těším.Domča bude štastnej že může sedět u stolu pořád se šprjcuje chce sedět a nedá si to vymluvit... :grinning: a v golfkách budem cestovat zatím jen do města kuli skládání do auta...ten kočátek je nákej divnej občas nám blbne skládáni...
Jo a to jsme se vám ještě nepochlubyla v sobotu se mě povedly vyprat klíče od auta jsem myslela že mě šlehne ale zatím fungujou tak jsem štastná páč ty druhé nám taky na centrál už nefakčí a nové stojí 3500Kč ale do budoucna nás to stejně nemine páč si nedokážu představit odblokovávat auto při každém zaparkování.. :frowning2: :frowning2: :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak páčko jdu se čumnout na kotel dnes jsme musely zatopit je tu pěkná kosa.pa

Jituš jak se máš?Co je nového u vás a u Wasky?Kdy příjedete na návštěvu?
4. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš, pokud budeš držet dietu, tak zhubneš stoprocentně :grinning: :grinning: .
4. kvě 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsme tu ale koukam vy nikde?.. :frowning2:
Mi jsme tu tu měly před včerejšky návštevu moji bývalou šéfovou z non stopu a jejim 11 měsíčnim Matesem.Je to šikula a hlavně smíšek vyděl mě naposledy když mu byly 3 měsíce a až ted a vyřechtanej jako lečo.. :grinning:
No a včera jsme byly v ZR na kardiologii Domča je v poho nic mu není Dr nás tam poslal preventivně ale nic naštěstí nenašly.A kontrola ve 3 letech.Parada.
No a dnes by nám měla dorazit ta židličky tak jí hned skusíme :grinning: a taky nám ted psala kamarádka Pavla že dorazí na návštěvku a vite jak???.................... :sunglasses: Normálně na koni. :grinning: To je co?Ceho se tu ještě nedočkáme aspon se nenudíme. :wink: A co pořád děláte vy v tom hnusném počasí neříkejte že chodíte ven a nemáte čas zajít na net...jsem musela včera ne město něco nakoupit a litala jsme tam jak pošuk s kočérkem v dešti jak pakoš.. :angry:
Jo a taky jsme byla včera u kadeřnice obnovit melít a ostříhat 5 cm ale mám to zase krásný hned se cítím líp... :grinning:
TAk páčko.

Jo Zuzi jestly nezhubnu tak ně z toho šlehne chodím se jen na čokoládu dívat do špajsky ale je to děsný peklo.Já a dieta to nejde dohromady.jsou to pro mě muka! :rolling_eyes: Pa
7. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak se musíme pochlubit.Domča dnes poprvé jedl mrvičku a strašně mu chutnala tak doufám že to tekhle bude dál i s jinou zeleninkou... :grinning:

A co je u vás nového???
8. kvě 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
RADUŠ:tak mrkvička kačence vůbec nechutnala :angry: tak jsme ji dojídali.tak malý je šikulka :slight_smile: kolik měříte a vážíte?my máme 6kg a 70cm!!je to naše malá žížalka :slight_smile: jinak co nám jede,tak přesnídávky a masové pokrmy.to máme slupnuté během 5ti minut..

jinak poslední dobou ani nevíme,že Kačenku máme :slight_smile:je strašně hodná,leží na dece nebo sedí v sedačce a pořád si hraje.uspáno taky míváme do 5ti minut :slight_smile:
a jak se máte?my se máme jakžtakž.manžel,že zítra pohlídá kačenku,tak se pojedu odreagovat do Brna na nákupy a domluvit si hodiny na hud. konzervatoři :slight_smile: hudebka už mi dost chybí.byla jsem v ní častěji než doma :slight_smile:
jinak přejeme všem pěkný víkend.kačka už nám spinká,tak bude do rána klid a já jdu žehlit.
8. kvě 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:

radus: nebjo, operaci zvládneš a bude ti líp :wink: domča je šikovnej!
ivet: no super, malá je šikulka! a jaktože plakala na letišti? jako že jí bylo smutno??? jinak já už taky nekojím, v pohodě ze dne na den, koupila jsem hami a na prso si ani nevzpomene a jak vidí, že mu dělám sunárek, tak se může zbláznit, takže u nás také bez řevu :slight_smile: jen mě se mlíko i bez kojení stále dělá, musela jsem odstříkat a ted se stahuju, aby se prsa nemohla nalívat...kdybych neodstříkla, tak mám zatvrdliny jako blázen...docela mě to překvapilo, když už jsem moc nekojila, měla jsem za to, že se mi mlíko tolik nedělá :confused:

jinak nám přijel tatka a v týdnu se budeme stěhovat na klafárek, už se moooc těšíme :dizzy_face:

cvach: bud ráda, že máte zlatíčko a koukám, že jste taky narostli vid? :wink:
10. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi:máte baráček nebo jeden z těch krásných bytů?jj.narostli jsme dost.rovných 71cm.je to žížalka.zrovna čekáme na moje rodiče s děckama.dojedou na návštěvu.

jinak brno super.jsme toho prošli dost a pak jsem byla totálně unavená.ale manžel to s kačenkou taky doma zvládl v pohodě.jeli se podívat na fotbal.
Kačenka se už taky dobře uspává.stačí mi ji pochovat 2min,a totálně vytuhne...a ani nebrečí :slight_smile: no,dojeli naši,tak už budu končit.přejeme pěknou neděli.mějte se moc hezky.pa pa
10. kvě 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak jsme před chvilkou přijeli z bazénu, byli jsme v té Jihlavě v Orca clubu a super. Sice Lucka hodně řvala ale kdy neřve, že. Bylo nás tam pět párů rodičů s dětmi, což bylo tak akorát, voda nádherně teplá, prostředí příjemné, byly jsme ve vodě asi 3/4h(to v ZR bazénu jsme vydrželi tak 1/4h), jezdila Lucinka i na skluzavce a pak jsme ještě byli 1/2h v herničce. Pak jsme se na chvilku stavili v City parku a koupili Lucce krásnou kšiltovku na léto.

Gabčo tak to je super, že už se budete stěhovat a krásně jste s kojením sekli, to Lucka UM nechce, tak jí mamka dává kakao s normal mlíkem-od mne si kakao nevezme :frowning2:

Cvach: téda já se musím pořád opakovat, ale Kačka je fakt hodňoučká, se nedivím, že chcete druhé mímčo. To já toto vůbec neznám. To Lucka v Katčině věku při uspávání dělala hodinové scény :frowning2: a pak byla za 0,5h vzhůru :frowning2: A že by se aspoň na 5 minut sama zabavila - neznám.

tak papa přišla mamka na návštěvu
10. kvě 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
IVIS:jj.je hodná,ale odpoledne nám spí jen 10min.ale dokáže si pak hrít a vykládat celé odpoledne na dece a nepotřebuje naši pozornost.tak si odpočinem.. i ráno,když se vzbudí,tak si vykládá třeba hodinu v postýlce,pak ji dokrmíme,dáme k nám do postele s knížkou a zas si hraje a my spíme :slight_smile: třeba to lucinku časem přejde :wink: my se zas s kačkou v létě pojedeme na výlet do zoo do Jihlavy.mají to tam moc pěkné.

jinak dneska dojeli rodiče z Mikulova,tak jsem si po dlouhé době povykládala.taky kačku jsme vykoupali,napapala se a v šest usnula.tak v půl desáté dokrmíme,hned usne a máme do sedmi klídek :slight_smile: třeba dneska se vzbudila v půl sedmé,usnula v půl osmé a spali jsme do čtvrt na deset :slight_smile:
jdu si udělat lázeň a pak nějakou véču.mějte se hezky.pa
10. kvě 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak my byli v Zoo Jihlava včera :wink: Bylo krásně,jen Karolínka se bála všech zvířátek...kromě medvěda(ten jí nejspíš připomínal Kubu) a kačen(ty zná,chodíme je krmit) :wink:
10. kvě 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si holky představte,že kačka je tak fajnová,že nám odmítá kadit do plínky.normálně jsem ji chtěla přebalit,otevřela jsem plínu a začala tlačit.hovinko skoro venku,tak jsem ji dala čistou a ať se vykadí a pak zase přebalím.jenže to utnula a nekadila.a když jsem ji rozbalila,tak zas začala kadit.tak už to dělá týden.ona do plíny prostě nálož neudělá.a až potom bez plínky kadí.asi budeme mít lehký přechod na nočník. :grinning:

jinak jak se máme?my aj dobře.dneska jsme koupili nové kolečka na kočárek.no,kačka nám usnula v pět a jak to vypadá,tak zas bude spát do šesti.ona nám totiž nespává odpoledne.si hraje a my o ní vůbec nevíme.pak usne ve čtyři odpoledne,večer pak vykoupat a zas jde znovu spát.naštěstí ještě v kočáku leží a kouká a neřve..no,jdu dokrmit a spinkat.dobrou noc :wink:
11. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak u nás nic nového Domča je pořád hodný jen občas se vsteká... :grinning: no a si představte dnes dopol jsme byly v Příby a Domčovi jsem nestihla udělat mrkvičku a tak jsme mu udělala mlíko a on se začal tak vstekat že mlíčko nechce tak jsme mu musela udělat slkeničkovou mrkev to jste měly vydět jak baštil to jsem netušila jak malý dítátka rozeznají čas kdy mají míto oběd... :grinning: :grinning: :grinning: jo a dorazili nám golfky a jídelní židlička tak jsem je hned zajeli. :grinning:

Cvacho,ještě nevím jaké míry má Domča k panu Dr.jdeme až příští pátek.Ale odhaduju to na necelích 7kg a asi cca 68 cm.

Jo vlastě máme jednu novinku 24.5. v 10,45 bude mit Domča vítání občánků.. :grinning: tak se moc těšíme a musíme mu koupit nákej frajerstek oblek. :grinning:

A kdepak máme zase Jituš a Tádou...

No nic my jdeme ven než začne pršet.Pá :sunglasses:
12. kvě 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky co děláte v vašema dětičkama když prší Domča je celej nesvůj že nemůžeme jít ven protivnej jak svítiplyn pořád aby se mu někdo věnoval jinak bručí jak starej medvěd :grinning: Jináč dnes jsme přidaly k mrkvičce bramboro a moc mu šmakuje je to můj šikula.Dnes se bude už koupat ve velké vaně kdyby jste vyděli jak řádí ve vaničce celá zed nahozená i koberec a já taky :grinning: takž ve velké vaně at si řádí jak chce.. :grinning: :grinning: :grinning:

A co je nového?Kde vám je konec???? :confused: :confused: NO? pa :wink:
14. kvě 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a taky se naší Pucvolíně narodily kotata nechceta někdo máme 2 černý navíc zrzaví budu dávat babičce.Až bude pěkně tak vám je vyfotím. :wink:
14. kvě 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak co je nového.
No my vyvoláváme sluníčko, takové hnusné počasí v květnu :angry: Nejhorší je, že se nedá nic dělat, včera jsme odpo jeli busem na nákupy a v deštíku pak prolítli město, stavili se v novém sekáči, tam jsem koupila lucce parádní nepromokavou bundičku, dvě tríča a plavečky. pak jsme byli chvilku u mamky a letěli domů.
Dnes se mi nechce nic vařit, tak dávám skleničku. A zítra chci koupit pangase, tak snad bude Lucce chutnat. A my s tátou si zajdem na něco na pouť. Já už mám strašnou chuť na langoše a trdelník- loni jsem to nemohla kvůli kojení :frowning2: A ještě na točenou zmrzku.
Jinak ačkoliv máme pouť přímo pod okny, tak to nijak neregistrujeme, i když hlavní víkendový nápor teprve přijde, ale pamatuji si, že i loni to bylo v pohodě.

Lucka tento týden trhá rekorkdy ve spánku, v pondělí spala až do 10h!(no ona noc nebyla nic moc, a v 6h chtěla vstávat tak jsme vyprovodili tátu a ještě šli v půl osmé zalehnout a nakonec jsme se probudili takto dlouho) Hm doufám, že nám to zůstane. Akorát dneska v noci měl táta výjezd, tak mě samozřejmě vzbudil a já tu pak čumákovala od 3do 4h. Si nějaká důchodkyně vařila snídani a usnula a chytla jí linka. No mě po...

Lucka je teď celkově docela hodná, to odloučení nám prospělo(hm to ještě netuší, že za 14 dní jedem do toho Deutschlandu, ale to je jen na tři dny).

Kyti: na tvou otázku, co děláme, když prší, tak my tedy chodíme ven i za deště, jo a to když Lucka byla malá, tak to jsme klidně v dešti lítali venku 3h, bo se naší princezničce krásně venku spinkalo.

tak pápá, my už budem za chvilku asi vstávat
15. kvě 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminky.tak už vám děti spinkají?my už od pěti.ale nejlepší na tom je,že spí až do rána.vždy spolu blbneme celý den a kačka pak padá únavou.odpoledne nám spává jen čtvrt hodinky.a ven chodíme i v dešti.třeba včera jsme byli venku 2hod.
dneska jsem taky byla u doktorky,protože mně bolí břicho a jsem furt unavená a řekla mi,že to je nervozita,stres a vyčerpání.ale že bych se cítila vyčerpaná?tak to na sobě vůbec nepociťuji.jen mívám nízký tlak 90/50,ale jinak nic..

a jak jste se dneska měli?my dobře.byli jsme venku,pak tu ráno byla tchýně...a manžel je strašně rád,že 1.6.nastupuje jako kriminalista na hosp.kriminálku..

mějte se moc hezky.já jdu papat,pak dávají ulici,Forrest Gump,lovci dinosaurů a pak půjdeme chrupkat.přeji pěkný víkend.pa pa
15. kvě 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,jak se všechny máte?

My se dnes byli odpoledne podívat na pouti,byl tam teda frmol,všude plno lidí,Karolínce se hrozně líbili koníčci,jen mi jich teda bylo líto,v tom kraválu,jak chodí pořád dokola,hrůůůza :frowning2:
17. kvě 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
byli jste na pouti?my jo.dneska s Jájou (švagrovou) na kladivu a pavoukovi,Manželovi jsem koupila ĺízátkové velké srdce s nápisem s láskou a včera jsme byli s manželem a s kačkou to projít,s míšou (švagrem) jsem byla na kladivu a během jízdy mi manžel koupil s kačenkou perníkové velké srdce s nápisem mamince.Manžel byl na 4d filmu Prehistorik.protože ho ještě bolí od úrazu hlava,tak na kolotoče ještě nechtěl jít.
Jinak kačka na pouti byla hodná a i v tom ruchu usnula..jenže pak začalo pršet,tak jsme ve dvě jeli domů a pak na fotbal do rad.Svratky.Taky jsme se byli podívat dneska na zelenou horu,jsem chtěla jít do kostela,ale tolik lidí co tam bylo!!!tak jsem zklamaně odešla...

mějte se hezky.my už jdeme spinkat.kačka už spí od pěti.pa
17. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak na pouti jsme byli též, Lucka šla 3x s tátou na autodrom, pak na dětský kolotoč- autíčka a ještě jsme skákali na nafukovačce. Super.

teď už jsem skoro usínala a zas táta letěl do hasičky, tak mě vzbudil, abych vypla TV a Pc. Fakt na zabití.

Včera šla Lucka spát až v 23h,Hrůza, ale byla tu večer mamka s bráchou tak jsme byli na pouti, pak ještě švagrové a najednou bylo půl desáté, tak jsme vykoupali no a usnuli až takto dlouho.

HIHI- jako koníčci se nám také líbili, akorát Lucka pořád říkala baf, baf- no trošku přerostlí pejsci.

Jojo, včera jsme také pěkně zmokli, jsme byli s Luckou na písku a najednou takový slejvák, naštěstí jsme to pak domů rychlostí blesku přeběhli. A dnes naopak pěkný pařák a to jsme šli na pouť až ve 16h. Hm jsem zvědavá, jak bude Lucka snášet teplo v létě- snad najdem nějaké pískoviště ve stínu a bude to OK.

TAké jsem zkoušela o víkendu toho pangase a Lucince strašně chutnal, tak mám další jednoduchý receptík. Teď se ještě chystám na tu červenou čočku. Ale normální jí chutnala tak i tato myslím bude v pohodě.

klidnou noc všem :wink:
17. kvě 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, tak se zase hlásím :slight_smile:
ivet: my tě včera viděli z balkonu, jak letíš s kočárem, to byl pěknej slejvák :unamused: nám dnes dodělávají kuchyn, takže chodíme spát odpo k mamce, doma by vojtík neměl klídek...tak jsem jukla i na pc, protože nám se notebook po*ral :angry:
ivis, jakou červenou čočku?? taky chci recept :wink: :wink:

jinak koukám, že jste si všechny pout užili, my byli ve středu vojtu párkrát vyblbnout na skakacích hradech a autíčkách..... pak už jen chvilku odpo v sobotu, ale byl tam řev, tak jsme to prošli, koupili vojtovi balonek medvídka poooh, strašně ho miluje a doma máme lustr s poohem, tak na něj furt chodí koukat a říká půůůůa :grinning: a bylo u nás po poutování.

jo ivis, v jakém novém sekáči???? :slight_smile: :slight_smile:
19. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo: krásný fotečky ze zoo, snad se tam taky brzo dostaneme :wink: ale podle tatky nás dřív čeká cyklistika, vojtovi jsme nakoupili sedačku a helmu, tak už jen to počasí sakra!!!! jinak medovník vapadá fakt lákavě :dizzy_face: taky jsem ho párkrát dělala, je to mňamka, odkud máš recept, z netu?
19. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,Gábi,my už byli na kole i s malou,ale moc se jí to nelíbilo,tak snad si zvykne :wink: Jeli jsme jen ke koupališti,aby to nebylo moc daleko na poprvé,ale jak jsem psala,nadšená nebyla.Má krásnou přilbu se včeličkama,polohovatelnou sedačku,ale nevím,nevím :slight_smile:
Medovník mám z netu z MMB :slight_smile:
19. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky gabčo, tak jak se tu máte? Co málý, zlobí??? :slight_smile:
22. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holčiny,tak jsem tu živá a zdravá :grinning: operaci mám za sebou dopadla dobře mám v břiše 4 díry ale jinak o.k. :grinning: Domča roste jako z vody tatka je šikula zvládli to s Domčou na jedničku.. :sunglasses: Byly u pana dr.tak Domča má už 70cm a 7,10 kg no prostě chlap :grinning: :grinning: a co vy koukam že se tu nic moc neděje?? :unamused:
Na pouti jsme byly jen v sobotu v noci to už se tam nic nedělo jinač jsme chodily kolem s kočárkem :wink: byly jsme v zahradě vysočiny a s Jituš a kamoši u Pohanky a v pá. jsme byly s Jituš na zábavce v Hamrech celkem se povedla ale už to není ono to co to bývalo... :frowning2: no jo no. :wink: Ale myslím že mužu mluvit i za Jituš že jsme si ti užily :grinning: vid Jituš? :grinning: Musim ji omluvit nemá vůbec čas sem načuhnou Táda jí nenechá zapnutej pc :grinning: ale musím se pochlubit za Jituš že Táda už chodí.. :grinning:

Dám vám sem nové fotečky.Kija je aktivnější už je tam má pěkné.. :grinning:

Tak se zatím mějte.Páčko. :grinning: :sunglasses:
26. kvě 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a taky jsme začaly asi pred 14 dny vařit zeleninku Domča jí zbožnuje ale sladky mě plive ale včera jsme daly poprvé samotný banán a ten mu jel takže žádné sladké přesnídávky ale ovoce jako samotné bez tepelné upravy tak zítra vyzkoušíme jablíčko :grinning: a uvidíme jestly to není tím že banán je sladky a přesnídávky trpké... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale je to hroznej šikula 5 dní jsem ho neviděla krome 2 hodinové návštěvi v nemocnici tak můžu řic jak to dítko se dokáže změnit a vyrůst... :confused: jo a už začíná chápat pá pá ale bud mlátí rukou od hlavy až k patě nebo jen mele prstíčkama ale když mu řeknu tak to udělá jen nekdy ale jinak to dělaá futr :grinning: :grinning: tak musíme trénovat. :grinning: taky bylo vítání občánků ale kuli mé nemoci jsme to prošvihly tak tu byl dnes pan starosta ospbně a Domča dostal mističku a hrníček Víli Amálky,velký balík jídla z jednoty ale to je spíš pro nás :grinning: a velké foto album na 200 fotek a sešítek na zapisování jak roste a pamětní list od Nížkovské pošty a přívěšek jako čtiřlístek.Tak jsem čučela co všechno dostal... :wink: tak se mějte pěkně jdu hajat.Páčko.
26. kvě 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek