• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Ahoj holky,
Kyti tak to je fajn, že už to máš za sebou a teď budeš mít snad celoživotní klid.

my se též včera vrátili z nemocnice. Lucka od středy blinkala, a začala bojkovat pití, tak jsme byly nejdřív u obvodačky, tak nám říkala, že musíme nějaké pití do ní dostat, ale mě se nějak příčilo to násilí(po dobrém to nešlo) a v pátek už nic neudržela v žaludku, tak jsme raději jeli na pohotovst, a v nemocnici si nás nechali. měli jsme hraniční hodnoty a hrozila nám infuze. Nakonec jsme s dopomocí sestry do ní rvali pití jak to šlo(nevěřila bych jak budu šťastná, když se mi zadaří jí dát 10ml) Včera už začala trochu pít sama z hrnečku, od neděle už nezvracela, hodnoty se nám taky lepšili, tak nás pustili domů( s váhou lehce nad 8kg). Je stále slabá jak pírko, unavená(te´d spinká, konečně klidně a hlavně doma). S pitím stále bojujeme, chuť k jídlu naštěstí má, sice toho sní vždy jen maličko, ale aspoň něco.

Tak se zatím mějte holčiny, jdu uvařit polévku pro marůdka.
pápá
27. kvě 2009 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,

Raduš,tak to je fajn,že jsi už doma a že to máš za sebou.Koukala jsem na fotky,malý je krásný a příjde mi hrozně velký,když jsme byli u Jitky,tak to bylo ještě takové miminko... :wink:

ivis,teda,tak to nezávidím,to musely být nervy,co?No,hlavně,že už jste v pořádku a Lucince je lépe. :wink:
27. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj ted jsme se vrátily z prochajdy poslední tatkovo volno od zítra nastupuje do rachoty a my budeme s Domčou doma bojovat samy... :slight_smile:

Ivis taky maáme děsný problém s pitím začali jsme s granouovaným čajem od Hippu nic,pak od tékané taky bylinkovy nic,tak jsme koupila oblíbený děcký džusíky mrkvoví.... trochu ale zádná sláva no a nakonec heřmánkoví a pijeme ho z injekční stříkačky tak jakš takš ale taky je to boj.No a vodu tu si taky trochu dá ale strašně s nechutí takže dneska kadil stylem červený obličej a tlačení suché šišky chudák ale muže si za to sám už nevím jak bych mu vysvětlila že musí pít... :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak doufám že po tom heřmánkovím čaji se zítra vykadí dobře páč ho lituju vždi vidím kdy zrovna kadí. :unamused:

Holky co ještě dáváte svím dítátkům na pití?????

Kijo,no jo taky nám bude už půl roku :grinning: je trošku delší než by měl na svůj věk být ale to neva aspon to nebuda škvrně. :grinning: :grinning: no letí to už jsme se dlouho neviděli musíme to napravit.No?Pa
27. kvě 2009 v 18:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

tak u nás další velké zlepšení stavu, tak jsem moc šťastná. Dnes jsme byli i venku, bo nám to doma lezlo na mozek, Lucka seděla v kočárku jak zařezaná, pak jsme se jeli projet po jezdících schodech na konventě, a když jsme šli domů, takk jsme ještě skočili na chvilku na písek za známýma.

kijo: máš pravdu, byl to fakt očistec, ale je to za námi, a dnes už máme vypito 300ml+ spapanou polévku, takžearáda:slight_smile::slight_smile::slight_smile:

Kyti: já bych u vás moc to pití neřešila, vždyť Domíska ještě kojíš, a tím jak mu to nutíš, tak mu to akorát znechutíš, ale toť můj názor.
Jinak my dávali fenyklový čajík, ale až kolem toho 1/2roku, a Lucinka toho vypila trošičku.

tak já se jdu taky nadlábnout(mám bramboračku-mňam), pápá
28. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Ivis,ne ne už dávno nekojime.Fenykl má v tom děckym čaji a to je ta příčina proč to nechce pít smrdí mu to.Ale vaříme heřmánkoví a ten celkem pije takže se i dnes poměrne dobře vykadil.Tak jsme ráda.Dostanu do něj tak 40ml tak snad to stačí.Pá
28. kvě 2009 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
KYTICKO:my taky moc čajík nemusíme..jsem ji dala fenikl a ten nejel,tak jsem ho smíchala s broskvovým a taky ne..čajíky nemá ráda.a my nekojíme od té doby,co jsme došli z porodnice.tak si z toho nic nedělej..třeba mu to zachutná víc.

jinak jak se máme?už se nám derou jedničky nahoře,tak to teď stojí za prd.dneska jsme měli jet do Mikulova k našim,ale kačka měla teplotku,tak pojedeme až v sobotu.

KIJO:my se asi do toho města stěhovat nebudeme.Nebo to spíš ještě nemáme rozhodnuté...už se těšíte do nového bytečku?

manžel už nastupuje v pondělí na kriminálku.už je poručík :slight_smile: a kriminalista :slight_smile:
no,Katuška se mi steká,tak budu už muset končit.tak zatím pa pa
28. kvě 2009 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky, tak se hlásím :slight_smile: notebook stále v pr...., hrozná doba než to opraví, takže nemám přístup a nemůžu za vámi podrbat, ale samo jsem v obraze :grinning: kytičku jsme potkali, vypadala po operaci svěže a domča už je pořádnej kousek :slight_smile: s ivis jsem také mluvila, jsem ráda, že už je malá dobrá a snad i vic a víc bumbá!!!! jinak jsme vás z auta venku viděla :wink:
cvach: manželovi gratulujeme, hl. aby se mu v práci líbilo !
radus: já dávám hami3 - místo kojča a jinak pijeme čaje, roibos a dětské ovocné a když pytlíkové, tak sladím hnědým cukrem, bohužel vojtík mi hořké nechce, takže sladíme pěkně,a t mu chutnají...bylinkáče mi odmítá a fenykl taktéž nesnáší :unamused:

jinak u nás zařizovačka v plném proudu, kuchynku už mám, je krásné, pak vám jí vyfotím, dnes se tam dělá bordel, děláme příčku - zed v chodbě s dveřma..., takže jsme na odpolední spinkání dnes u mamky.

kijo: kolo se malé určo zalíbí, asi to chce čas na zvyknutí vid?vojta to miluje, je strašně štastnej, helmu si nechváá, ale brejličky si hajdalák sundává, jinak fakt sedí kouká, vykládá, no má to v genech po nás :grinning: už se těším až bude hezky a zase vyrazíme :slight_smile:
29. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
radus: krásné fotečky, malý je celý ty vid? :wink:

jo jinak nám ted holky vylezly 2 stoličky, fakt noční chutovka, všem doporučuji :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj ženský,
jéé Gabčo, tak už se těším na fotečky. Téda a už máte stoličky venku, uf, tak to se máme na co těšit :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak my byly dnes v centru, Lucka se lepší každý den o milion procent, tak to bylo fajn. Prostě je po mně a doma nevydrží ani vteřinu a nejlíp se jí daří mezi lidmi.

Manža mi odjel na víkend do toho Německa, tak jsme tu osiřeli. Ale naštěstí tu s námi bude mamka.

Ještě jsem se chtěla zeptat na takovou intimčo otázku, jakou berete antikoncepci? mě Dr. předepsal Lindynette, tak jsem zvědavá co to bude zač. Ale zatím musím vyčkat než dorazí mrcha(což v mém případě asi bude problém)- hm jako nebylo by špatný kdyby nedorazila už nikdy.

tak pápá holčiny, hlavně ať jste všichni zdraví
29. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky kde jste??? :sunglasses:

Gabi,no když myslís...všichni spíš tvrdí celý tatka. :wink:
Tak jsme si dnes dovezly toho kozlíka jmenuje se Přemek :slight_smile: akorát nakonec to není kamerunský ale obyčejný ale nebude tak velký snad...Ale je to rozmazlene uplnej plyšák chodí za člověkem jako pes. :wink: no sranda jen Rex to nemuže překousnout šel mu hned po krku bude to asi boj je na sebe učit ještě že je na zahradě kam psy samy nesmí ale Jasky by byl v pohodě myslím že tak po zítří budou kámoši.ale Rexovi to bude hold trvat díl je to prostě starej pes...Mám fotky ale dnes už je sem nebudu dávat tak snad zítra jedu ráno na vytahování stehu tak pak na večer když zbyde čas tak je sem dám.

Tak se mějte fajn a pište ať mám co číst.... :wink: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj tak jsem tu a dávám vám sem fotečky. :grinning:
2. čer 2009 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,Raduš :grinning:

Kozlík je perfektní,fakt super.A Dominiček taky,je moc krásný a šikovný :wink:
2. čer 2009 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo je ale jen na fotkách už se otrkal a dnes pěkně řádil...s Jackem se pomaly začíná kámošit ale a Rexem ne nebo spíš Rex s nim.Byla jsme dnes na zahradě se psama na vodítku ale žádná sláva pár nervů mě to stát bude...Ale Domča je z něj vedle...

Jo a musíme se pochlubyt umíme pá pá. :slight_smile:
2. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojik.tak jsme dneska byli u doktorky a Kačka váží 6,41kg a měří 65cm,ale je to jentak naoko,protože dneska chytla u doktorky hysterák a nechtěla spolupracovat.Taky jsme se od doktorky dozvěděli,že Kačce zoubky teď porostou naráz,a už dvě noci nespíme.pořád jen brečí a budí se,tak jsem totálně KO a bez kafe ráno nenastartuji.jinak jsem se dostala na SŠ obchodní podnikatelská činnost na tři roky dálkově a taky 10.6.budu dělat autoškolu.
Jinak my se taky musíme pochlubit-Kačka umí říct táta a deda..
no,jdu nakrmit a snad zabere.dneska spala jen dvě hodky.tak snad...doboru a pa pa
3. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, tak mám chvilinku, tak se můžu taky konečně něco písnout, Tadík zrovna spinká, jenže u nás to bude stejně našich obvyklých 20 minut :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
Koukám, že je toho spousta nového, průběžně nakukuju, ale napsat už pak nestíhám, protože ten náš lump je počítačovej antifanda a pořád mi ho vypíná :astonished: A jak je hezky, tak jsme většinu dne venku, pak jsem ráda, že jakžtakž stíhám domácnost, i když o uklizeném bytě se mi může leda tak zdát.. :sweat_smile: Tadík začíná pomalu capkat, jak psala už Radunka, ale zatím to není nic slavného, chodí okolo nábytku a taky za ruce, to ho baví nejvíc, vím, že bysme ho neměli vodit, ale on to přímo vyžaduje, přileze ke mně a už se na mě sápe, podává ručičky a tak vždycky chvilku capkáme..Už i za chodítkem, ale jak máme všude prahy, tak se tam zasekává, to je dost blbý, takže stejně musím být poblíž a vždycky podat pomocnou ruku.. :slight_smile: Akorát jak já mám zhuntovaný záda, to je teda úplně šílený, takovou bolest jsem nezažila, si přijdu jako nějaká důchodkyně s houserem, šílená bolest, opravdu, určitě je to z toho našeho "capání", dneska jsem už myslela, že půjdu k dr, včera jsem se totiž šrákala i za kočárem jako mrtvola, bolelo to i při obyč chůzi.. :frowning2: Ale zatím přežívám na brufenech..
Také jsme včera byli na očkování v 15m a paráda, musím Táďu pochválit, snášel to perfektně, ani slzička nám neukápla, určitě nám pomohla hračka, kterou tam dr. měla nachystanou :wink: :grinning: Pak jsme koupili bačkůrky a zmrzlí jako fíci jsme šli domů..Dnes se taky chystáme ven, ale jen na chvilinku, tohle počasí je vyloženě podzimní a ne jarní, natož letní.. :angry: Tak se mějte všechny hezky, zatím ahojky
4. čer 2009 ve 13:23  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
ivis: nové fotečky, pout super, malá je kočka a ve vizitce koukám, co to tady máme za novou členku haha, přihod i z dovči něco :wink: :wink: :wink:
radus: hezkej kozlík :slight_smile: jinak já fakt vidím malého na tebe, si nemůžu pomoct no :grinning:
jíto: drž se, já musím zatukat, že záda lepší, ale dnes ráno hnus motáky, jsem musela hodku ležet, to jsem naposledy měla při vojtovi jako těhu, tak snad nejsem haha :grinning: :grinning: :grinning: ale mirek by byl rád :grinning:
ivis: antíky ted doberu, ty při kojení a ty mám jen na 2 měsíce už a pak nechci nic, chceme ještě druhý, jestli se nechám ukecat :grinning: :grinning: ale chtěla bych tak 3 roky rozdíl mezi bobanama, tak jsem zvědavá, zda se nám to povede....

tak a já jdu zkusit taky přihodit fotečky, snad mi na to kluci dají klid, vojtas chrní, mirek se holí, snad za chvilku nezačne jeden z nich otravovat :pensive:
6. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak fotečky máte v albíčku, jukněte :wink: hezký víkend, snad se na nás to zatracené sluníčko taky zasměje, papa
6. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Gabi:kolik vás stál ten byteček?je to 3+1?jinak fotečky moc pěkné a Vojtík taky :slight_smile:
7. čer 2009 v 07:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj cvach, díky za pochvalu :wink: byteček je 3+1 s teráskou a stál nás 2mil.co vy, jdete do toho nového města?
8. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
nee.nejdeme.volal nám majitel a byt by nám příští nebo ten další rok prodal.asi za 900 000 2+1
9. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj maminky, my jsme ve Zdaru jen obcasne :slight_smile:, mate krasne mimisky

gaba mohla bych se zeptat, kde delaji tak krasny dort - krtecka, tak povedeny jsem jeste nevidela, ja jsem malemu delala doma s jahodama
9. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Holky,zdravíme tak se na vás jdu kouknout a ono se tu nic moc neděje... :wink:
Ahoj nová příteklyně,taky máš pěkného klučinu.A odkud teda jsi když ne ze ZR??? :wink: Taky pěknej dortík domácí je kolikrát lepší než kupovanej...

Téda vážně tolik peněz Gábi?Tak to je mazec.Jo a pokud se nepletu tak ted bydlíte na stalingradě tam v té nové čtvrti na Klafárku???

Dnes jsem si koupila novou sekačku na trávu je to drak... :grinning: ale zahrada je nádherně posečená..tak se mě to líbí :grinning: jen ten terén... :frowning2: :frowning2: :angry: no jo zádnej angličák.. :frowning2: ale co se dá dělat.Třeba se mě to někdy povede udělat.. :wink: Jináč Domísek se překuluje z břicha na záda o 106 :grinning: ale opačně nic :unamused: no a pořád zvedá hlavičku chce sedět tak v kočárku už zvedáme opěrku.ale sám ani náhodou hlavně že se šprajcuje třeba to dloho trvat nebude.

Jo a příští týden budu od středy do pátku v ZR hlídat ségry děcka a tak budeme s Jituš podnikat různé akce tak by jsme se mohli sejít někde na prochajdě nebo na zahrádce... :grinning: co vy na to???Tak končím Honza přišel z odpolední.Pá :grinning:
9. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsme dnes byly na výletě v Pelhřimově nádherný výlet počasí- když jsme jely v autě chcalo a chcalo a když jsme tam dorazily sluníčko pomaly opalovačka... :wink: byly jsme na věži tak jsme si to vše prohlédly z výšky.Děda byl s Domčou dole :grinning: trochu tam foukalo ale jinak O.K. :slight_smile: no a když jsme odjížděly tak nám za zadkem šla pěkná vychřice ale nakonec jen zase pršelo ale pár větví bylo na silnici.No a tak jsme v pořádku dojely a výlet se povedl. :wink:

A co je nového u vás??? :sunglasses: :grinning:
11. čer 2009 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
vítám titicacu, lukášek je taky moc krásnej :wink: jinak dortík jsme si nechávala dělat v sázavě, měla jsem tam i svatební dort a zákusky a byla jsem spokojená, tak jsem hledala na netu krtečky a s fotkou jsem si ho šla objednat, sice na mě prvně koukali, jak na blázna, že to bude hrozný práce, ale zvládli to suprově, byla jsem moc spokojená, jen jak byl marcipánovej, tak hrozně sladkej a velikej, že jsme ho s celou rodinou nemohli sníst :stuck_out_tongue_closed_eyes:

cvach: to za dvoupokoják není hrozný 900tis. a jestli je novej,my jsme ten náš bývalej prodávali mnohem dráž, ale ted je ta krize, tak by ceny mohly jít ještě dolů :wink: a tak zůstanete v zr na prumce?

kyti: pelhřimov je moc fajn, byla jsem tam jak doma, mám tam bráchu s jeho rodinkou a hodně jsem tam za nima jezdila i za tatou jednu dobu...ted jsme tam taky nedávno byli, byli jste v tom muzeum kuriozit?každej rok tam je na náměstí akce rekordu, myslím, že takhle v červnu nějak, pokdu se nepletu :confused:
jinak kyti: jojo na klafaru, jak je ta výstavba rodinných domků, dva miliony zní sice hodně, ale jsi v novém a ty prostory oproti bytům v zr jsou opravdu mnohem hezčí a lepší, já se cítím, jak v baráku bez patra, sice ty dva pokoje jsou normálně veliké, ale koupelna je super a hl. obývák s kuchýní a jídelnou obr, aspon pro mě, která jsem vyrůstala v paneláku na libáku a na prumce :grinning: :wink: jinak ta cena fakt ušla, i za tu super lokalitu, je to klídek, nádhera, teda pokud někdo poblíž nestaví :grinning: jen horší je to zařizování, nová kuchyn..prachy jen lítaj, jsem říkala, že budeme za chvilku socky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jejda holky, koukám, že tady to žije :confused: :confused: :confused: :confused:
14. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Holky,no jo Gábi máš pravdu tady to žije... :grinning: :grinning:
No ale čemu se divíme když bylo hnusně nikdo sem nepřišel napsat ani řádku a ted když jsou hyce tak každej řádí venku jako my vid Jituš :grinning: .No paráda od středy jsme v ZR a perfektně si to užívám lítání po městě k Pohankovy zítra razíme na tálák no prostě paráda to mě trochu chybí ale jinak jsem na vesnici spokojená je tam klid. :wink: si představte první noc v ZR jsem se moc nevyspala hluk jako kráva jestě v 1 v noci a to jejsem nikde v centru no mazec doufám že dnes to bude lepší! :unamused: :wink: Jináč jsme se také u Pohanky potkaly s Gábi a Vojtíškem pěkný lotřík...ale co hlaně že jsou děcka zdraví... :slight_smile: to je nejdůležitější....no a zítra už zase pofrčíme za tatkou je mu už po Domískovi smutno tak si ho zas o víkendu bude rozmazlovat...už to živě vidím.no a taky jsme dnes ještě stihly návštěvu jedné kámošky z bývalé práce a můžu nám říct že jsme tam dnes zažila šok jak Domča se dokáže řechtat u cizích lidí kde v životě nebyl na plné kolo skákajícímu pudlovy no to chtělo kameru to snad ani není možný jsem byla uplně vedle čím mě ještě překvapí.. :grinning: :grinning: :grinning:

Jituš jak dopadla pyramidá??? :grinning: Snad dobře. :wink:
Tak se holky mějte jdu chrnět Domča od 8 zařezává.Jo a víte co se mě dnes stalo normálně na tom pařáku se mě opálily :sunglasses: tak doufám že to zítra bude o.k. a nesmím si vzít :sunglasses: aby to nebylo ještě horší... :grinning: :grinning: Tak ČAU! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj ženský,
tak po dlouhé době zase tu.
Máte pravdu jak bylo krásně, tak jsme s Luckou seděli celé dny venku na pískovišti, sešli jsme se tam 3 maminy, a kecáme, a okem hlídáme dětičky.
Jinak noci už se u nás po návratu z nemocnice zlepšili, chodíme spát kolem té 21.30h, ale vydržíme i do 7h(a max 1-2x vzhůru) a přes den většinou ty dvě ho´dky dáme. Akorát je teď Lucis nějaká protivná, nevrlá, ukňouraná přes den asi zuby či co.
Příští středu ¨je du s bráchou do prahy, tak mrknem do obchodů- už by mohli být nějaké výprodeje:slight_smile: A o víkendu pak bude v Přiby pouť, mám tam sraz s nej kámoškou ze střední, se kterou jsem se neviděla asi 3 roky, tak už se moc těším.
V červenci, pokud bude hezky, tak jsem naplánovala víkend v termálech, tak snad to vyjde. A v srpnu jsme si bookli letenky a ubytko do Barcy, tak si uděláme s bráchou výlet. A snad na konci srpna na nás čeká nějaký ten lastík k moříčku:slight_smile:
Také jsem se byla ptát v práci, zda se mnou počítají. Řekli mi na rovinu, že pokud se chci vrátit hned, tak bych dostala výpověď, že dřív jak příští podzim je můj návrat nežádoucí. Alespoň jsem se s nimi domluvila, pokud by potřebovali výpomoc, tak že tu jsem, tak možná, již toto léto, tam budu na pár hodin chodit.
Jinak v neděli jedem plavčit do Orky, tak snad již bude Lucka OK a nebude vřískat:slight_smile:
Hodím vám do alba fotečky Lucinky v plavkách, ta¨je k nakousnutí:slight_smile:
tak pápá zlatíčkä, opatrujte se a pište news:slight_smile:
19. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
19. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj děvčata,tak jsem taky zde :wink:

Včera jsme byli na pohřbu babičky(od Jardy),zemřela v neděli doma.Takže u nás nic veselého :frowning2:
Karolínka je teď poslední dobou dost protivná,pořád si něco vynucuje a když není po jejím,tak řve a vzteká se.Je to dost unavující,nic nepomáhá,ani když ji plácneme přes zadek,to se ještě urazí.Taky jí konečně vyrostla ta první stolička,teď leze i nahoře.S nočníkem taky pokročila,dneska dokonce udělala první bobek a ráno se krásně vyčůrala,ale musím jí hlídat a pořád jí popohánět,ať si tam sedne,jinak máme doma loužičky jak po Kubovi,když byl malý :wink:
Zítra jsme chtěli jet do Zoo v Brně,ale vypadá to,že budeme trčet doma,je hnusně a to to ráno vypadalo hezky :angry:

ivis,to máš hezky naplánováno s tou dovčou,to si užijete.My letos nepojedeme asi nikam,budeme dělat s tím bytem..no,možná na Slovensko k rodině,jsme pozvaní,tak uvidíme :wink:
19. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj mamci z Vysociny, tak jsem se dostala k netu az dneska. Nas tydenni pobyt ve Zdaru se nakonec prodlouzil na 14 dni, to meli babicky a deda radost :slight_smile:. Pocasi bylo tak stridave, taky jsme trochu podrancovali obchody a na trznici meli dobre jahody z Moravy a jak pekne vonely, maly kdyz je videl, tak zacal volat am am am, a nez jsme je stacili koupit, zaplatit a umyt, tak vriskal a kutalely se mu z oci veliky hrachy ... sporadal hned dve hrste, no je videt, ze jahudky mu chutnaji a ani koprivku nemel, mlsoun jeden :slight_smile:.
Dneska nas tatka odvezl domu do Prahy, ani se mi sem nechtelo, ale musime jeste dochodit plavani a rikadla, uz se tesim na prazdniny, az zas vypadneme z Prahy.

Jo s tim nocnim spanim, jak jste psali, tak to mi posledni tyden nejak neslo, vzdycky jsem usla az nad ranem, jinak jsem koukala z okna, jak slo svetlo od stezky. no nic moc, rano zas o pul sedme zacali sekat pod oknem travu strunovkou a bylo po chrupani :slight_smile:), maly je ani poradne nenakojil a porad volal drrrn a spat uz ani nahodou.

No snad ted budu unavenejsi, kdyz ho budu mit cely den sama. Abych konecne usla jak kdyz me do vody hodi :slight_smile:.
19. čer 2009 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek