• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
autor
kijo: tahle homeopat. jsou i na zoubky, jak píšeš, lepší spánek, díte se má zklidnit... asi to chvilku potrvá, než to začně působit.
s jablíčkem vydrž, náš vojta hází děsný ksichty a kolikrát se i oklepe :grinning: zkus jí do toho dát nějakou tu sušenku, je to chutnější a sladší :wink: jinak my jsme se po něm neosypali, tak zkus toho čerstvého jen malinko, třeba se taky neosypete, musíme zkoušet no :frowning2: jo a na to čerstvé používám skleněné struhadlo, dala mi ho mamina, že nám v tom taky strouhala a všechno ovoce, nastrouháš to na jemnoučko a udělá to i štávičku, fakt super věc, když jsem to poprvě viděla, tak jsem tvrdila, že na tom nic nenastrouhám a byla jsem příjemně překvapena :slight_smile:

se spánkem se drž, určo se to spraví, já byla taky na nervy, když se vojta budil po půl hodině, jsem myslela, že mě odvezou k chocholouškovi :grinning: ted se budí po dvou, spíš po třech, takže úspěch :slight_smile: ani si nedokážu představit, že bude spát celou noc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

manža vaří, takže paráda, budeme mít lososa, už se těším :grinning: vojtík půjde do postýlky a odpo konečně do toho kauflandu.
co máte vy v plánu?
5. říj 2008 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,snad se to tím spaním zlepší,uvidíme.S jablíčkem budu pomalu,sušenky zatím dávat nechci,ještě počkám :slight_smile:

U nás taky vaří manža,bude ražničí.Já jen jdu naškrábat brambory,ať nesedím jak pecka.Odpoledne půjdeme asi na procházku a k babičce,jak jinak :wink:
5. říj 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, o víkendu jsem koníka pěkně zanedbávala, takže pardon.. :grinning: Ale zase jsem toho zvládla docela dost doma - okna jsou umytý, 2 koše prádla vyžehlený, byt uklizen, taky jsem vyvářela a chodili jsme na vycházky, včera jsme taky byli v Kauflandu, nemůžu si pomoct, ale podle mě tam nicmoc nemají..Vy se máte, Gabčo a Kijo, že máte "vařící" manžely, to ten můj by neuvařil ani náhodou a to je vyučenej kuchař, umí jen vajíčka natvrdo, ty si dělá když mu občas odmítám dělat teplou večeři :grinning: Fotečky v albíčku sice máme, ale jenom pár, který mě šly zmenšit, zbytek prostě nešel, ale už jsem domluvená s kamarádem, někdy přes týden, nejdéle o víkendu, pojede okolo, tak se staví, stáhne mi na to prý nějaký program a už to tam budu fikat.. :wink: Takže už se moc těším..A co jste jinak o víkendu podnikaly vy? Já konečně tento týden vyrazím do Expertu, tak snad budu mít více štěstí než vy a něco tam seženu..Taky už začínám nakupovat na Vánoce, sice jenom pro malýho, ale děsně mě to baví... :grinning: Gabča - a co kapičky, zabírají? :grinning: Tadík se mi teď taky nějak často začíná budit, to není dobrý :slight_smile:
6. říj 2008 v 07:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se mi povedlo přidat ještě 3 fotky,víc ani ťuk, musím počkat na kamaráda..Docela blbý, mám přes 200 fotek a jde mi jich tam jen 15 :frowning2:
6. říj 2008 v 08:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,criterska,tak to jsis teda mákla o víkendu.Já jsem sice uklízelav pátek,ale v sobotu to už nešlo poznat :angry: Prostě mít v bytě dítě,chlapa a psa,to je šílená kombinace :wink: Fotečky máš moc pěkné,Tadík je krásný a celkem macek,jak koukám.A s těma "vařícíma"chlapama to nebude zase tak horké,teda u nás ne :slight_smile: Ale občas se zadaří.Mě vařaní celkem baví,takže to není zase takový problém :wink: No,já velice vážně uvažuju nad těma homeopatikama,počkám ještě,jak zaberou Gábi.Malá je vzhůru aspoň 2x na jídlo a ještě tak 2x vstávám,protože ji vypadne cumel,nebo se ji prostě něco nelíbí.Zatím se to dá,ale přece jenom,když už tak dlouho spala celou noc a teď tohle.To si člověk zvykne,že může v klidu spát :slight_smile:
6. říj 2008 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a taky jsme dneska zkoušely zase jablíčko,půl jsem uvařila,půl dala syrového,rozmixovala to na srajdu a chutnalo nám velice.Sice Karolínka zase házela ksichtíky,ale otvírala pusinku krásně.Bylo to kyselejší,ale ať si holka moje zvyká :slight_smile: Dala jsem ji asi 50g,tak začneme pomalu přidávat. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. říj 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Kijo, právě, taky jsem si už zvykla, že chrníme celé noci,max 1 vstávání, ale to bylo opravdu jednou za čas a teď jsme začali vstávat po 2 hodinách a pak nespíme, no hnus :slight_smile: Třeba na ně fakt nějak negativně působí ten přechod na podzim :slight_smile: U nás ten úklid už taky není moc vidět, jak píšeš, dítě, chlap a pes,to je kombinace :wink: I když Tadík je v tom skoro nevinně :grinning: Ten jenom teď chce pořád dělat "bliky-bliky" - rozsvěcovat a zhasínat světla - to jsem ho zase něco naučila :grinning: Tak máme trošičku opatlaný zdi :slight_smile: Mně vaření taky baví, ale pomalu už mě to přechází - nějak dochází inspirace... :frowning2: Jablíčko dáváme syrové strouhané na skleněném struhadle jako Gabča - chutná nám jako všechno :grinning: Tadík je velkej - v 6m měl 10 kg a 76 cm..
6. říj 2008 ve 12:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týýýý jóóóóó!!!!!!!!!Tak to je teda pořádný kus chlapa,ale tak to má být,to se mi líbí,pořádný chlap :wink: My měly v 6m 7,75kg a 71 cm a to se nám sestřička divila,jestli se vlezeme do kočáru,že je Karolínka nějaká dlouhá.MUdra to samé :grinning: To jablíčko budu raději dávat půl napůl,aspoň teď ze začátku,zítra ho dám s banánem.Na oběd snědla skoro celou skleničku(dneska měla kupovanou),asi si chtěla vynahradit včerejšek,to totiž snědla 4 lžičky a víc nic :frowning2:
6. říj 2008 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jaký máte kočárek? My jsme právě museli kupovat jiný, protože do X-landeru se nám nevešel už ve 4m, vyhazoval ven nožičky :grinning: Teď už ale jezdíme ve sporťáčku, v leže..Karolínka je taky pěkňoučká, tak akorát, žádný tintíko, ani obrženská, to je dobře..Taky už jsem dávala jablíčko s banánkem a papal to pěkně, takový slaďoučky věci jim přeci musí chutnat..Dnes jsme též měli kupovanou skleničku - telecí se zeleninou a spapal všechno - 190 g, je zkrátka po tatínkovi :grinning: A někdy, jak píšeš, spapá pár lžiček, což je k vzteku, když se s tím tady patlám... :slight_smile:
6. říj 2008 ve 13:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé,my měly to samé,telecí se zeleninou,to je sranda.My máme kočár MIkrus Alu sprint,má celkem velkou korbičku,ale vsadím se,že nám tam vydrží max.tak měsíc a pak taky půjde do sporťáku,ten máme k tomu,je to nacvakující na podvozek,i vajíčko se dá nacvaknout :wink:
6. říj 2008 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
A měly jste od Sunárku? My totiž jo... :grinning: Jdeme se podívat na ten váš kočárek..Nám byl kočárek uzounkej, na délku by ještě šel, ale jinak v něm byl chudáček napěchovanej, takže už sporťákujeme..Pak jsem si nádávala, že jsem ho tam mohla dát už dřív.. :slight_smile:
6. říj 2008 ve 14:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kočárek máte moc pěknej, ani jsem o téhle značce neslyšela..Ale fakt hezkej..Hlavně že je pohodlnej.. :slight_smile: To je pro ty naše prcky nejdůležitější.
6. říj 2008 ve 14:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, musím končit, malej je vzhůru a začíná být nevrlej, nechce být ani v postýlce, ani na dece, ani na hrací dece, jenom chovat a nosit, kdyby moje záda mohla mluvit, to by bylo nadávek :grinning: Takže se zase ukážu večer, teď musím jít ještě nakoupit, se psem a věnovat se Tadíkovi + další žehlení..Se zblázním.. :frowning2: Jo, máte někdo pro cvrčka pěnové puzzle? Myslím, že zrovna Gabča je má v albíčku. Jaké s tím máte zkušenosti? Mně se teď hrozně líbí puzzle v netovým obchůdku u Maňáků, Krtek a autíčko, tak uvažuju o koupi...Zatím papa
6. říj 2008 ve 14:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my měly od Hamé,taťka někde koupil :slight_smile: Kočárek je fajn,jsem zvědavá,jak se bude Karlolínce líbit ve sporťáku :wink: JInak pěnové puzzle máme taky,je to fajn a praktické,malá se na tom válí pořád :slight_smile:
6. říj 2008 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,chci se zeptat,jak to máte s autosedačkou?Jakou máte?My za chvilku vyrosteme z vajíčka,moc místa tam už nemáme,ale snad do konce roku vydrží :unamused: Manžel teď bude objednávat Ramatti venus,9-18kg,je polohovatelná,malou už jsme tam zkoušeli dát a super.
6. říj 2008 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, takže to nebyla ta samá..:slight_smile: Tak aspoň ta příchuť.. :slight_smile: Ve sporťáku se Karolínce určitě bude líbit, Tadík zatím asi ani žádnej rozdíl nepociťuje, když leží stejně jako předtím, jenom že má teď na šířku mnohem víc místa, to je znát hned, když spinká, tak si zase může dát ručičky vedle hlavičky, tak jak to má rád :grinning: To v hlubokým už dávno nemohl..Autosedačku máme taky vajíčko, ale posloužila nám jenom když jsme jeli z porodnice do Zr a pak doma jako taková sedačko-houpačka, protože nemáme ani jeden řidičák, tím pádem ani auto :slight_smile: Takže tohle neřešíme, dojdeme všude pěšky..No, musím už končit, přijela mi neplánovaná návštěva, takže nemám vyžehleno a dala jsem si to za úkol, zkrátka to chci udělat dnes..Tak se všechny mějte hezky, papa a dobrou :wink:
6. říj 2008 v 18:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile: tak řešíte hamání jo? já zkusila dnes koupit špenátek ve skleničce? dáváte? je s bramborem už, brambory teda radši vařím, ale na zkoušku uvidíme.
kijo: no vidíš, my zase jablíčko nechtěli, nějak mi nechce bobík papat, jen v noci pije mateřské mléko a obídek dnes jen mrkev a z příkrmů jíme tak 60, což jenic moc, kaši včera jen 50, dnes už teda 100, mězi tím si jen cucne mléka..asi máme dost zásob nebo ty zoubky, ten druhej roste nějak rychle, už je skoro jak ten první :slight_smile:
autosedačku máme taky zatím vajíčko a je v něm tip top, kijo: hod mi prosím odkaz na tu autosedačku a jak vychází finančně, jsem vůbec nevěděla, že jsou taky polohovatelné, to je super :dizzy_face:

puzzle super! tatka byl v praze,tak dovezl, jestli mají i s krtečkem, tak to musí být krásný :wink: určo kup, jak píše kija,děti se na tom rády válí, i když vojta ted taky rád okupuje tatovu matraci :grinning: ho tím buzením vystrnadil z ložnice, tak chudák chrní vedle :sweat_smile:

jíťo: at žehlení hezky jde! já dnes taky něco málo udělala, ale na okna se furt nemůžu dostat :angry: jinak žehlíte i bodýčka....? já to vzdala, někdo si ale na tom zakládá, já přišla nato, že je to zbytečné, bych se užehlila :sweat_smile:

jo a homeopatika na spinkání asi o něco málo lepší, budu informovat :wink: ona my dr. dala i jedny, aby vojta v noci tolik nebaštil, dávají se 1x měsíčně (takže jsme zatím dali jen jednou), ale přijde mi, že nebaští ve dne,a le spíš v noci :sweat_smile: ale spíš to příkládám k těm zoubkům, v noci se spíš budí s rukou v puse a s pláčem, enbo ho vzbudí prďák, no chlap, co chci že? :grinning: :grinning: :grinning:
6. říj 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,taky vám to dneska tak blblo?Jsem se tady nemohla dostat :frowning2:

My špenát ještě neměly,ale určo vyzkoušíme.Dneska byla jen zeleninka,bez masa.A dopoledne banám s jablíčkem a super :slight_smile:

Taky spinkala celkem v pohodě,zbudila se ve 2 a pak před 6,tak jsem se i vyspala.

Ta autosedačka je super a cenově se pohybuje kolem 2500Kč,jak kde.Taky má na nějakých stránkách crash testy jako jedna z mále.Tady je http://www.autosedacky-web.cz/produkt/autosedacka-ramatti-venus-9-18kg/
My chceme takovou šedočerveniöu,tak uvidíme,jestli bude. :slight_smile:
7. říj 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jo, blblo to pěkně, vůbec jsem se sem nemohla dostat a to už někdy od dopoledne až do večera, takže včera nic...
Špenát jsme taky ještě neměli, chci koupit klasickej listovej, ode dneška ho mají v Albertu v akci, tak odpo s Tadíkem vyrážíme.. :slight_smile:
My jsme dnes spali celou noc - od 20:30 až do 6:05, takže paráda, vracíme se do starých kolejí :slight_smile:
Včera jsem se byla koukat po nějakých oblečcích malýmu na zimu a v Expertu fakt nic, koupila jsem mu jen takové teplejší dupajdičky, ale zase úplně boží, s medvídkem Pú, pak je musím vyfotit a hodit do albíčka.. :slight_smile: Bundičky ani kombinézky neměli, jenom pidi, tak jsem vyrazila nad Kovomat do mimipotřeb a máme bílou krásnou zateplenou bundičku za 200 a gaťátka s laclem a bundu s rukavičkama - vše parádně zateplený a v modrým, jenže za 780, hrůza ty ceny... :frowning2: Jenže do něčeho ho musím v zimě obléct, aby bylo hezky teplíčko... :slight_smile: Dnes je tady v kulturáku sekáč, tak se tam taky půjdu mrknout, třeba ještě něco seženeme tam, jenže jsou tam vždycky hrozný davy lidí a s kočárkem se tam špatně prodírá, to nemám ráda..
Jo, puzzle jsem objednala, Krtek a auto, 30x30, 8 dílů, to je to klasický, že?
8. říj 2008 v 06:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,ta seš teda ranní ptáče.To je fajn,že zase spíte celou noc.Jenže my ne. :frowning2: Dneska Karolínka spinkala od 20.00 do 2,to by ještě šlo,jenže za dvě hoďky už byla zase vzhůru :angry: A konečná v 6,35.Teď už chrní zase,zbudí se akorát na svačinku :slight_smile:

Ty ceny jsou fakt hrozné,oni na tom vyloženě rýžujou ti obchodníci.Stejně jako věci pro těhulky,já jsem si kupovala manšestráky za 1200Kč a že by byly nějak zvlášť kvalitní,to teda ne.

To puzzle je klasické,rozměry jsou fajn,jen je většinou v balení 9ks,myslím.Já jsem objednávala přes MMB,20dílků za 225 i s poštovným.Jsou jako nové,ani bych nepoznala,že už je někdo měl.A stejně už jsou poškrábané od Kuby,tak mě to aspoň tak nerozčiluje :slight_smile:
8. říj 2008 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, to jo, většinou vstáváme i dřív, třeba ve 4:30,v 5. Ale mně t tak vyhovuje, pokud spí jinak celou noc.. :slight_smile: Teď mi taky spinkal - od 8 do 8:35, to je tak akorát abych si skočila do obchodu :grinning: Dneska jsem teda byla na poště - došel nám tygr od Fisher price, to už mám pro prcka na Vánoce :slight_smile: Taky nám brzy dojde žabák Valentýn od Lamazze - to zase bude mít k svátku.. :slight_smile:
Jo, obchodníci rýžujou na všem pro mimnka i těhotné, jak říkáš, taky jsem měla těhot. rifle za 1000 - byl to hnusnej kus hadru, jenže jsem byla ráda, že mám co nosit..A 2 těhot. trička, každé po 700, no hrůza...
Já to s MMB asi neumím, nemůžu tam nic pořádnýho najít, a nechápu ani MMA, to už vůbec, jak se tam má jako přihazovat a tak, jsem tupoň.. :frowning2:
A to puzzle je fakt 8 dílků, je to divný, ale je to tak..Tak uvidíme co nám přijde :grinning:
8. říj 2008 v 08:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na MMA musíš být přihlášena,aby ti to šlo přihazovat.Ale jinak je to jednoduché,zadáš si tam,jestli chceš nové nebo použité zboží,jakou kategorii velikost...a ono ti to vybere :slight_smile: Já tam chci malé vydražit na Vánoce takového motýlka-klávesnici,hraje různé melodie atd.Výjde jen na asi 150kč a mně se to moc líbí.Mají i jahůdku,ta je taky pěkná,ale ještě počkám,jestli něco neobjevím v norm.obchodě.JInak dostane sáňky,ty už jsou doma a taky novou jídelní sadu(talířek,misku...) ta už je taky schovaná.A samo nějaké hračky,ale asi to letos nebudeme přehánět,stejně z toho nebude mít beruška rozum.Jo,taky novou autosedačku :slight_smile: Příští rok už bude veseleji :grinning: A co budete kupovat chlapům?A rodičům?
8. říj 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, tak mě to taky nešlo...
kijo: autosedačka vypadá dobře, už jsme o ní s manžou diskutovali, moc díky za dobrý tip :slight_smile:
jíťo: ty si teda utrácela :slight_smile: mě už došla ta kombinézka z mothercaru, je super, vyšla mě na 450, je trochu větší, ale do toho dorosteme, aspoň vydrží na celou zimu a vkočáku větší nevadí :slight_smile: má odepínací capáčky a rukavky a rozepínání až dolů, což byla podmínka, vojta nesnaší velké oblékání :wink:

a už kupujete vánoce jo? holky, poradte mi, máme podobně stará mimí, jaké hračky ještě pořídit, aby se bobci dobře rozvíjeli.. vůbec nevím, ted máme dobrý, ale nevím, jak za pár měsíců :sweat_smile: a vánoce že? taky už musím začít, asi budu všechno přes net, v obchodech je to drahý a není na to tolik času.

jo jinak spaní závidím, nedokážu si celou noc představit :wink: my šli spát ve 20, ve 23 pití a spal do 3:40 - u nás záááázrak, asi ta homeopatika, normálně se budil po dvou, dřív i po hodce nebo půl a pak v 6hod. a v 8 jsme lezli, pro mě teda paráda, když se za noc vzbudí jen 3x, budu štastná jak blecha :grinning:
8. říj 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak já to ještě jednou zkusím na MMA, taky se mi tam líbily nějaké věcičky..Já mám zatím pro prcka toho tygra od Fisher Price - drží koš a když do něj mimi hodí míček, tak se mu rozbliká nos a hraje melodie, je moc hezkej, ale pro sedící mimi, takže doufám, že do Vánoc už budeme sedět.. :slight_smile: Potom mám jezdícího brouka od Fisher pricu - taky ho musí natáhnout, jezdí, blikají mu tykadýlka, je roztomilej, takže doufám, že už poleze :grinning: Pak klasickou vkládačku, kostky, budu mu ještě kupovat toho řehtajícího koníka od Lamazze a asi ještě něco, co kde objevím, jo, ještě asi taky nějakej bubínek nebo něco na ten způsob..Ale taky to nechci nijak moc přehánět, i když už se na Vánoce - letos poprvé - těším :grinning: Járovi koupím Jacka Danielse - nějakou hooodně velikou flašu - nevím kolik prodávají - třeba tak 1,5l, takže to bude taky takových 1500 Kč, víc nedostane, ani nic nechce,ale z tohohle bude mít určitě radost..Min. rok jsme si nic nedávali, nějak na ty Vánoce nejsme..No a rodičům - mamku nemám, s tátou jsem nevyrůstala a vidíme se tak 1x za měsíc, takže asi nějakou pánskou kosmetiku a Járovým rodičům ještě nevíme...Kijo - co dnes vaříš? Já zatím nevím... :grinning:
8. říj 2008 v 10:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gaba:pro prcka něco co vydává zvuky nebo nějak bliká,to se bude určitě líbit :slight_smile: Já nevím,co Jardovi,asi nějaké tričko nebo mikinu,fakt nevím.Dohodli jsme se,že si nebudeme moc kupovat,raději koupíme malé.A rodičům vůbec nevím,mojí mamce,ještě jo,tu potěší vždycky nějaká ta kosmetika,ale tchýně na to podle mně není,má ještě z loňska od nás,takže fakt nevím.

dneska nevařím :grinning: Když nemám manžu doma,tak bych se na to mohla vyprdnout :wink: Jen malé,hovězí s mrkví.
ale zítra budu dělat houbovou omáčku,poprvé,tak snad se povede.Tak udělej nějakou rychlovku,maso s rýží,nebo něco takového :wink:
8. říj 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jíťo: díky, mrknu na ty hračky, určitě něco hezkého vyberu :wink: pro míru ještě nevím, to bude něco a mamině koupím nějaký hadříky + kosmetiku, tchýně taktéž, tchánovi něco zajímavého na vaření nebo do dílny a s tátou se bohužel nestýkám, tak to mám vyřešený.... se sourozencema to naštěstí neprožíváme, mají už taky rodiny a to by byl majland :sweat_smile: babičkám něco hezkého do bytečku a je po srandě. ale dárek nemám ještě vůbec pro nikoho :sweat_smile:
8. říj 2008 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kijo - Ty jsi nějaká masorádka, že? :grinning: Pořád jen propaguješ maso a já ně něj moc nejsem :slight_smile:
Dneska udělám vaj. omeletky plněné žampionama, a je to vyřešený, nechce se mi s něčím patlat..
Gabi - jasně, hraček je strašná spousta, mrkni třeba na stránky Lamazze a Fisher Price, já bych hned skoupila všechno, jenže bohužel na to nemáme.. :wink:
No, takže budu kočit a půjdu na to - ne že by se mi chtělo.. :slight_smile:
8. říj 2008 v 10:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vaj. omeletky plněné žampionama, hm, to zní dobře :wink: kija je naše masožravka :grinning: :wink: a malá pak taky :wink:
na stránky hned mrknu a jíto v dnešní době na to má málokdo a ještě bychom ta naše drobátka rozmazlily :wink: nechci to taky moc přehánět, chceme stavět baráček a penízky budou jooooo potřeba!
8. říj 2008 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Já maso taky nemusím pořád. :wink: Máme rádi třeba dušenou mrkev s bramborama a tu s masem teda nedělám. :slight_smile: Ale ono je to s tím mase asi pro mě jednodušší. :slight_smile:
A jak děláš tu omeletu s žampionama?To jsem ještě nezkoušela :wink:
8. říj 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
.p)mmmééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé.i , l,k v r dsdx
8. říj 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek