• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Ahoj holky,kde zase všechny lítáte? :grinning:
No tak máme pár novinek tak se mužem pochlubyt...Domísek se umí už převrátit na obě strany je to můj šikula. :wink: ted spinká.no co říkáte tomu počasí?Já jenom nadávám páč se nic nedá pořádně dělat ven se nedá jít no prostě mazec v pondelí jsme byly na výletě v city parku ale kromě potřeb pro Domíska jsem tam nic nekupovala jo a jídlo pro nás :slight_smile: .Jináč to počasí je tak super LETNÍ že chodím oblékaná jako na podzim včara jsem musely i zatopit a Domča má rýmu a kašel no hrůza tak odsáváme nos o 106 až mě za to nenávidí chudák malej ale před včerejšky v noci nemohl pořádně dýchat jak ho soplíky ucpávaly.a dokonce jsem přišla na to že se naušil dýchat pusou.No mazec zas.... počasí. :angry: a co vy jsme zdraví????

Jináč je u nás vše při starým.Když bude Domík zítra už O.K. tak pojedeme k babičce a prababičce.Doma je nuda. :unamused: Tak pa jdu čučet na zoufalky. :wink: :grinning:
24. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,co je u vás nového?

U nás nic moc,konečně budeme podepisovat smlouvu na byt,Karolínka má obědnaný krásný pokojíček,plastová okna už jsou vyrobená,budou se dělat 17.7. a pak už snad stěhování.Je to za pár,to bude fuška,hlavně za provozu s malou :wink: Ona je teď dost závislák na mně,tak si to nějak neumím představit :frowning2:
Dneska mi překazila plány,chtěla jsem jít dopoledne do města,ale ona si vesele o půl 10 vytuhla.Prostě si přišla pro dudel a jako,že jde spát.No,tak jsem ji šoupla do postýlky a během pár minut usla.Ale taky vstávala v 5,30,.tak se není čemu divit :wink:
Dneska se konečně udělalo hezky,tak snad to vydrží a půjdeme ven aspoň odpoledne. A co vy? :wink:
26. čer 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je ten pokojíček pro Karolínku :wink:
http://www.mona-nabytek.cz/systemy/twist/01.jpg
26. čer 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata,dlouho jsme se neukázali,ale je toho tolik,že člověk sotva stíhá věci kolem domácnosti a tak,že na Koníka už čas nezbývá,navíc Tadík je profi "vypínač" počítače,takže něco napsat nemám šanci,jsem ráda,že si vždycky stihnu aspoň kousínek přečíst - i když poslední dobou toho teda moc nepíšete ani vy :slight_smile: Ale tak co, je krásně - pokud teda není nějakej chcanec - tak jste určitě taky pořád venku.. :wink:
Jinak také vítám Titicacu, Lukášek je krásnej chlapeček :slight_smile:
U nás moc novinek není, Tadík začíná pomalu chodit - konečně - zpočátku to bylo kolem nábytku a za ručičky,ale asi předevčírem se konečně odhodlal a pustil se, takže i sám přejde celou kuchyň až do obýváků, jenom ty prahy nám dávají zabrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: Taky máme za sebou pár úrazů odvíjejích se od těch "chodících" pokusů, naštěstí nic vážnějšího to nebylo, krev nám ještě netekla, to bych pěkně hysterčila jak se tak znám.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už jsme zvládli i první marodění, měli jsme skoro 40ky horečky, prý to byla nějaká viróza, ale myslím, že to bylo hlavně od zoubků, lezly nám vrchní 5ky..Teď jsme měli fofry, protože taťka slavil narozeniny, do toho měla moje ségra 18, takže jsem dělala "dorty" a zařizovala pohoštění, do toho tu byla Radunka s Domčou hlídat ségře "děti"-to už tu psala..Takže zábavy jsme měli habaděj.. :wink: Domča je fakt zlatíčko, můžu jen závidět, tak hodný miminko se rodí snad jednou za 10 let :grinning: A vyžrala to Raduš, to je nefér :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :wink: :wink:
Jinak jak píše Kristinka, Tadík je taky závisláček mamiňáček, pořád na mě visí, mívá záchvaty, když jdu jen vedle do místnosti nebo když by ho chtěl pochovat někdo jinej, nechce ani k Járovi, to je jen máma máma..Někdy je to teda dost únavný.. :pensive:
Kristinko - Karolínka bude mít moc krásnej pokojíček, vybrali jste bezva.. :wink: Věřím že zařizování kolem bytu a stěhování, navíc jak píšeš za provozu s malou musí být pěknej záhul, to vás obdivuju, já mám dost skoro každej den a to nic tak zvláštního nedělám :grinning: Ale určitě už se těšíte..My necháme tu rekonstrukci na příští léto, kdoví jak to všechno ještě bude...A co kojení, pořád se držíte? My nekojíme vůbec už něco přes měsíc, Tadík tak nějak přestal mít zájem, skoro mě to až mrzelo, aspoň jednou denně jsem mu prso ještě cpala, ale on chtěl čím dál míň a míň a pořád se odtahoval, až to jednoho dne ustalo úplně..Vím, že můžu být ráda, lepší než mít pak dvouletého závisláčka, ale na druhou stranu mi to i chybí.. :frowning2: Tak teď sunarujeme, každý večer máme jeden hrníček..
27. čer 2009 v 16:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak radši to píšu nadvakrát, Tadík se poflakuje okolo a pořád šmátrá kolem ESCAPE, tak se hrozím aby mi ten román nesmazal jako už se mi to párkrát stalo, to člověka pak přejde veškerá chuť se snažit vůbec něco napsat..
Kristi - a co ségra, taky se tu už neukazuje, co je u ní nového? Často si na ni vzpomenu..
27. čer 2009 v 16:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsme zase tu.No teda tady zase nic moc.A Jituška nám dorazila :wink:
No u nás nic nového Domča je stále hodnej zuby pořád nerostou jen ta rýma nás trápí ale snad už to bude o.k. jináč budeme muset k panu Dr.kapičky nám došli a žádná sláva.Ted už asi půl hodiny spí.dnes to počasí celkem ško tak jsme byly venku Domča by nejradši už seděl ale ještě ho nenechávám jen tak trošku mu to zvedám aby vyděl :wink: zvědavec...

Kíjo vážně pěknej pokojíček se Karolínka bude mít. :wink:

Jináč jedna smutná zpráva dnes dopoledne nám umřel Rex.Měl takovej nádor na noze a asi ho to začalo bolet a tak si ho rozkousal 3 dny nic nežral a dnes asi na to umřel tak má za barákem hrob.nedožitejch 14 let.No a ted nám zbyl jen Jack zmetek jeden neposlušnaj jak má příležitost tak zdrhne a dělá ostudu na vsi.. :angry: no hrůza dnes byl celý den na procházce pak šel ještě na chvíly s náma a ted večer chtěl zdrhnout takovou malou dírou pod brankou tak jsme mu to zadělala tak trucuje na rohožce.asi cejtí fenečky nebo já nevím co by ho tak lákalo lítat po vsi.tak jsme zvězavá kdy ho to přejde... :angry: puberták to je! :wink:

Tak pá a písněte... :wink:
28. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Jituš, já se tady ukazuju dost často, vždycky nakouknu, ale nepíšu nic, děti nemám, nevím, co bych psala, většinou si píšete, co ty vaše poklady už umí, já mám jen zážitky z práce :frowning2: , a z domu.
29. čer 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky, to je počasí, že? Už mě to opravdu točí, každý den od rána dusno jako prase, přes den nějaký ten ceďák, no hrůza..Včera jsme parádně zmokli, od rána mě bolí v krku a mám rýmu, doufám, že to nechytne Tadík..Někam dál na vycházku se nedá, je to fakt opruz... :stuck_out_tongue_closed_eyes: My jsme včera měli srazík s moji "skorošvagrovou" a Tadíkovým bratránečkem Martínem, tak jsme došli přesně do Pekařství Řečice, tam nás chytl první chcanec, v mezičase jsme došli do kulturáku kouknout na sekáč - koupila jsem Tadíkovi 2 trička a košili, nicmoc tam jinak nebylo..A potom rovnou domů, to nás chytl ten největší liák s bouřkou, jsem měla mokrý i spodní prádlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: A Táďa při tom hromobití usnul v kočáře, potom mi spinkal doma ještě 2 hodinky..A to už jednou spal - kolem oběda..Aspoň k něčemu nám ta bouřka byla.. :wink: Jinak my se pomalu zlepšujeme v capkání, včera jsme šli dokonce spolu do obchodu bez kočárku, to byla sranda :slight_smile: Nejlepší je když jde Tadík z kopce, to je pak fofr :grinning:

Radu - to mě mrzí s Rexem, ale zase se dožil pěknýho věku, tak to tak musíte brát..Víš, že my máme s pejskama větší smůlu, snad to zlomí náš Mates..Kdy budete zase v ZR? Že bysme si mohli udělat s klukama společný odpolko..Tady za barákem nám dělají nový hřiště pro dětičky..Bude to fajn, ale teď je tady hroznej hluk, tak musíme kolem oběda jezdit na spinkání do kočáru..

Zuzi - no ahoj, já se taky chodím dívat o dost častěji než píšu, protože to už většinou s Tadíkem nestíhám :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak nám můžeš psát zážitky z práce i z domu, ty taky bývají zajímavý.. :wink: A co je u vás celkově nového? Karolínka Ti jako tetičce musí dělat radost :wink:
30. čer 2009 v 06:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink:

Raduš,to mě mrzí,že vám umřel Rex,ale dožil se teda dlouho,už měl zasloužený věk.

Jituš,to je fajn,že už můžete chodit bez kočáru,že?Malá se už sedět moc nelíbí,furt by chtěla chodit,jenže to je pak na dlouho :unamused: Ještě kojím,ale řekla jsem jen do konce měsíce,což je tady,takže dostane ještě dneska před spaním a pak šlus :wink: Koupila jsem jí banánový sunar,ale nějak ji nešmakuje,no,budu zkoušet.Taky nám vylezla druhá stolička-nahoře v pravo,tak jsem ráda,třeba bude Karolínka teď pořádně kousat :wink: Ale je nějaká nachlazená,jakoby ji něco dráždilo,pokašlává,ale teplotu nemá,tak musím hlídat a kdyby něco pádíme k Dr.
30. čer 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminky :slight_smile: prijmete mezi sebe tehulku ve 33.tydnu?Jsem primo ze ZR,momentalne ze Stalingradu..ale ceka nas stehovani nez se mimi narodi na Libusin :slight_smile: Mejte se prima :wink:
1. črc 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink:
lucik,to víš,že Tě bereme :wink: Co čekáte?A jak to jde???
1. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jupiii a diky :wink: ..cekame klucika,bude to Jiricek po tatinkovi :slight_smile: v tom byl tatka nekompromisni :slight_smile: Jinak to jde jaks taks..sama vidis jak je venku a jak je vic jak 20stupnu a ke vsemu takovy dusno,mota se mi siska a bez vody nikam ani nevychazim*nohy mam otekly :frowning2: brala jsem detralex,ale najednou jsou ty otoky pry normalni,me se teda nezda..tak uz mi ho nenapsal..mam malo zeleza tak doplnuju tabletkama..:slight_smile: jinak je malej desnej rarach uz v pupiku,okopava me jak zahonek :grinning: ..uz se nemuzu dockat az bude na svete..uz je to moc dlouhy..ale tu chvilku jeste vydrzime.. :wink: jinak nam teprve bude lekar delat velky UZ,ve 34tt,se mi to zda dlouho,ale asi vi co dela...papa :slight_smile:
1. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jirka je hezké jméno,my chtěli Matýska,ale máme Karolínku :wink: neměnila bych :wink: :grinning: To už Ti uteče,neboj a za chvilku budeš rodit a pak si jen užívat :wink:
1. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
vítám novou tvář :wink: my momentálně bydlíme na Libušíně, tak se určitě budeme potkávat :wink:
Lucik, to už máš za pár. Užívej si to jak jde, to já bych hned měnila a Lucku natransportovala zpátky do bříška, alespoň na pár dní.

Minulý týden jsme byli na očkování a Lucka měla v po a v út. horečky tak jsme sráželi panadolem a dobrý. Všechny očkování byly v poho až tohle nám dalo zabrat :frowning2:

Počasí - no comment. My se toho léta asi fakt nedočkáme :angry:

Jinak holky pěkně pociťuji jak začínám přibírat, jak jsem přestala kojit. No co to je za úměru. Kojím-nehubnu, nekojím - taky nehubnu. Ono to bude asi tím, že se mou nej kámoškou stala čokoláda :grinning:

Tak my jdem bojovat s jídlem, Lucka je teď nějak bez chuti.
Ale včera táta dovezl borůvky a ty jsme baštili o 106. a ještě houby, tak těma jsem se pro změnu natřískala já dnes k obědu, až mě bolí pupek.

pápá
1. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky a vítám tě Luciku.
to počasí je strašné :angry: ven se dá jen ráno a odpoledne už ne.jak se všechny máte?my dobře.Kačka už sama sedí,kutálí se,tak se dostane všude,tak už jsem v pohotovosti.nejvíc ji zajímá elektrika.Já už bych tedy Kačku v bříšku už nechtěla.strašně moc jsme se na ní těšili a teď už si život bez ní nedokážu představit.Taky pořád říká táta,babi a deda...teď mi zas usnula,tak mám chvíli pohov. :slight_smile:

IVIS:čokoláda je taky moje nej.kamarádka.osladí život a potěší :grinning: ale já mám tu výhodu,že se můžu cpát jak chci a nepřiberu.už od osmé třídy mám 56kg a to se mě pořád drží a ani kilo navíc.
Lucka určitě není takový zlobidlo,ne?a i každé dítě trošku zlobí...

co tak doma děláte,když prší?já si hraji s Kačkou a když usne,tak jsem na počítači...už se těším,až tak bude mít rok.Bude to pak takové veselejší.

papík
1. črc 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak dnes odpo opět horečka(priorix jeden zatracenej), chudinka moje. ale trvá to tak ty 4ho´dky, kdy spinká a pak je v pohodě-docela. No snad už je to za námi a zítra bude líp.

Cvach: my se na Lucinečku taky strašně těšili, nemohla jsem se dočkat porodu, ale někdy si fakt říkám, jaký to bylo bájo když byla v pupíku. A život bez Lucinky si též nedovedu představit, akorát mám trošku jinou povahu a nemusím ji mít za zadkem 24h denně.
Koukám, že Kačenka je fakt rychlík v mluvení- děda to neříká ani Lucka a v půl roce tak to je na zápis do Guinessovy knihy rekordů :wink:
A s tou váhou, já mám taky svých 55kg, ale těch vysněných 50kg se asi nedočkám :frowning2: ale zase měřím pouze 160cm, takže ta padesátka by byla ideál.

Lucik a kdy máš termín porodu??? A už máte vše nakoupenou? Jaký jste vybrali kočárek? A co oblečeníčko- vše v modrém? Anebo raději neutrální barvy, co kdyby se doktoři sekli.

A jinak my měli mít Filípka(i když jsem toužila po Tadeáškovi nebo Tobiáškovi, ale to doma neprošlo)
1. črc 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
IVIS:nooo,od moji sestry Anička (12.měsíců) to taky začala říkat kolem 6-7měsíce..i doktoka říkala,že v mluvení je o 4-5měsíců napřed..je to kecala ukecaná.se kolikrát divím,že ji nebolí papulka od toho mluvení.
1. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
cvach: tak to bude v rodě :wink: :grinning:
Já zas znám případ, kdy holčička v 12měsících řekla krásně a srozumitelně Dobrý den(dnes již to je 30letá ženská, ale když ji tenkrát mamka potkala s mým bráchou, který v té době zvládal tak max ham, tak nato koukala jak z vesmíru)
1. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,no teda jste se rozepsaly... :grinning:
Taky vítám novou členku Lucku.No u nás se nic moc nezměnilo jen Domča se přestal překulovat ale začal si rvat palec od nohy do pusi je to sranda :wink: :grinning: Na a co se týče našeho zvířectva tak Jack utekl k sousedovic hárající feně a vypadá to že možná s toho budou štěnata ale ja doufám že ne páč by to byly zmutovanci tak doufám že se to nepovedlo jináč Jacka zabiju protože kámoš říkal že když něco tak mě je donese v košíku no tak to nevím co bych s tím dělala... :frowning2: a zítra ho povezu k veterinářce at ho vykastruje jináč mě z něj .... :angry: akorát dělá ostudu po vsi takže má po p... zmetek jeden pubertáckaj! :angry:

Jituš ja bych to viděla někdy na příštíá týden Honza bude mít odpojední tak to bude o.k. co vy na to???Táda je šikula že už to zvládá sám.Tak to už budete moct přijet tím autobusem co? :wink:
1. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: mame termin 18.8. ale ja rikam ze malej bude na svete uz 8.8. :grinning:

..jinak jak rikate holciny,uz to mame za par a uz se toho nemuzu dockat..az se "vyspim" v me nejoblibenejsi poloze na brise :grinning: ..a uz se tesim na prdolku naseho..

hlavne aby jsme vsechno stihli vcas-to stehovani,teprve se tam bude delat v byte novy jadro..vcetne nove kuchyne a podlah..tak doufejme..

jinak mame cast vecicek modrych a cast neutralnich :slight_smile: ..clovek nikdy nevi :wink: ..ale bylo nam to potvrzeno 3x ze to bude klucik,tak snad neni doktor uplnej E.T. :wink: a jestli mame vsechno nakoupeny??NEEE!pac ma byt leto a my mame vsechno letni,tak jako nevim jestli fakt nemam zacit nakupovat radsi nejaky podzimni a zimni oblecky..vzdyt to drobek ani nevyzkousi vsechno..grr!Takze doufam ze se pocasi umoudri a bude opravdu leto!!Bez pupiku uz si ho budu uzivat :wink:

A kocarek jo?Tak ten jsme omrkli na netu,ale zajedeme si pro nej do Brna-v ZR celkom nuda,my chceme rovnou trojkombinaci a tady se toho moc sehnat neda..a nebo jsme patrali na spatnym miste..tatka by rad trikolku,ale ja ani moc ne..zase tak super jezdeni to neni..postylku budeme mit drevenou se sroubovacima spruslickama ,s suplikem a polohovatelnou matraci-2 pozice... :slight_smile:

No jo a kdyz uz jsme u ty postylky,taky se pujdu ulozit do te nasi :slight_smile: Tak dobrou noc vsem a zitra pa Lucik
1. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata,
též vítáme Lucíka :slight_smile: Musím říct, že ta vedra Ti teda fakt nezávidím,natož s osmiměsíčním pupíkem..Já byla před dvěma roky někdy ve 3.měsíci a když byl hic,tak jsem byla zralá akorát tak ležet doma v chládku,natož kdybych byla v pokročilejším stadiu..Si to nedovedu představit.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale jinak s tím počasím máš pravdu, letní moc není, leda tak dopoledne,ale to je spíš dusno,odpoledne už je počasí jak na podzim.. :angry: A kam přesně se budete stěhovat na Libuš?

Cvach - no to je Kačenka opravdu šikulka, jak píše Ivča, Tadík děda neříká skoro ještě teď.. :slight_smile: Občas něco zažvatlá jako "dede",ale to je spíš náhoda, i když dědu miluje :wink: Nejradši volá na našeho psa..Vždycky mu říkám, ať zavolá na Matýska a on: "MA". To je fakt sranda..A ještě strašně rád mi odpovídá na otázku: "Kdo je mámin chlapeček?" "Táááá" = Táďa.. :grinning: :wink: Jinak moc nemluví, ale hodně rozumí..Kolikrát až čučím jak jsou ti prcci chytří, člověk by nevěřil, co všechno si zapamatuje a čemu rozumí :slight_smile: Včera jsem si říkala, jestli jsme vás s Kačenkou dopoledne neviděli, byli jsme na procházce a šli jsme přes tržnici, kus před námi šla nějaká kočka v šatech s kočárkem, ale nebyla jsem si jistá, jestli jsi to Ty..

Ivčo - chudák Lucinka, taky jsme asi odnesli očko v 15 m - měli jsme též teploty, do toho se nám zrovna klubali zubani, je to hrozný, když člověk nemůže nicmoc udělat, aby bylo drobkům líp..Jinak s Tebou naprosto souhlasím, občas bych Tadíka taky nacpala na chvíli zpátky do břicha :grinning: :grinning: :grinning: :wink: Někdy to bývá dost náročný a to není takový divoch jako třeba Gabči Vojtíšek, i vaše Lucinka je určitě větší čertice.. :astonished: A váhu holky neřešte, už to taky nedělám, co já bych za nějakých 55 kg dala, ty jsem měla naposledy někdy v prváku na střední, teď mám tak o 10 víc :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale už je mi to fuk... :wink:

Radunko - chudák Jack, kastrace, je mi ho líto :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mu to dopřejte, však je mladej, náš Matýsek je teda naštěstí v pohodě a scény kvůli fenkám nemáme, ale zase má každý ráno jistý problémy a to musím vytírat podlahu, aby se v tom Tadík neválel... :confounded: A jinak chodíme čím dál víc, je to paráda.. :wink: Už máme botičky i sandálky, Táďa je docela nadšenej, ale to víš, zase tolik toho ještě nenacapkáme..Vždycky kousek, pak do kočáru a takhle to děláme tak 4x za procházku.. :slight_smile: Jinak autobusem jsme jeli poprvé tuhle z mesta a reknu Ti pohoda, líbilo se mu to..Takže možná že bysme to mohli risknout, není to k vám zase tak daleko.. :wink: Jo, představ si, že jsem Ti zapomněla objednat tu clonku na kočár, ale koukala jsem a stojí 204 + poštovné, tak nevím, jestli by jsi o ni měla zájem, kdyžtak písni a hned dneska Ti ji objednám, já bych si od té paní taky objednávala (igelit do golfáče na místo kde jsou nožičky, když bude mít Tadík špinavý botičky, aby nebyl zasr... kočár), tak bysme to měly za jedno poštovné..

Tak zatím papa, kočky :astonished:
2. črc 2009 v 05:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
tak dneska jsem byla venku na spaciru s kamoskou co ma 3tydenniho Lukaska,takovy zlaticko..cim dal tim vic uz bych chtela mit na svete naseho drobecka.. :dizzy_face:

criterska - no je to desny s tim pupikem..dneska jsem asi po 20i minutach nevedela kde mi hlava stoji..dopoledne parak jako blazen..tak jsme si zasli na zmrzku,chvili posedeli a nacerpali sily na dalsi tapkani po meste :wink: bylo to prima..kdyz pominu to poceni a bolest v zadech,ktera me dneska pronasleduje uz od rana.. :angry: ..taky uz se mi fakt spatne usina..cucim na film,milacek uz reze jako pila a najednou film skonci a ja cucim co jako delat..malej se vrti a neda mi spat..a tak se tak valim a cucim do tmy,pak jdu na zachod a pak zase cucim do tmy...a pak najednou usnu..ale trva mi to.. :frowning2:

tak papa a mejte se vsechny hezky a Lucinecku od Ivci at brzy ty horecky prejdou :slight_smile:
2. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUCIKU:já jsem to taky tak měla.nejhoší byl poslední měsíc.to jsem celou noc nemohla spát a jen tak jsem čučela,nebo si četla v kuchyni.většinou jsem usnula až ve tři ráno,ale vstávala až ve dvanáct :zipper_mouth:
to věřím,taky jsme se na kačku moc těšili.a když už jsem jela do porodnice,tak jsem byla úplně šťástná,že už ji za pár hodin budu mít u sebe..
ale pak to všechno uteče jak voda.my už 5.7.budeme mít 7 měsíců..ani nechci věřit,jak to tak rychle uteklo.

CRIT:tádík už je chlap.škoda,že jsem se nezdržela,ale my jsme s manželem spěchali,protože jsme jeli do nového města.měl tam nějaké vyřizování.

KIJO:tak jsme si podali na hotelovku žádost.ale na byt v 6podlaží domu 2+KK.ale ani nedoufám,že nás vyberou.jentak jsme to zkusili.3,42m2 to je stejná koupelna jako máte vy?jen WC je potom oddělené.a má balkon.nájem by byl 2890+ inkaso tak asi počítám 4000kč.+manželova jízda do práce měsíčně 1000=5 000.ale pořád nás to vyjde levněji než tady.tady platíme 7600.a to nemáme balkon.
3. črc 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, ahojky kočandy, dlouho jsem tady nebyla spíš Vás vždycky tak nějak v rychlosti přečtu, ale na psaní už nezbývá čas :unamused: , jinak my jsme začaly rekonstruovat byt takže masakr,a to doslova :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , takže mezitím bydlíme u našich, no ale co Vám budu vykládat už aby to bylo, už se těším, ale zatím tam chodím akorát uklízet bordel :frowning2:
Jinak koukám dětičky rostou a mají se k světu
Vítam novej přírustek.

Lucik26:my jsme se na Verču těšily, ale jak píše ivis, nepotřebuji ji mít za zadkem 24hodin, i když poslední dobou jsem za jejím já, protože leze jako drak ale boužel všude prvně hlava, takže řev a za chvíly nějaká ta boule.
Jinak holky plánujete ještě další dětia co jste dělaly před mateřskou.

Cvach:teda to je Kačka šikovná že už takhle povídá to Verča zatím jenom piští, a brebentí to svou hantýrkou.

crit:tak to je Tadik šikovnej že začíná ťapkat :slight_smile:
no nic holka musím jít, Verča se my tady kolem toho motá :angry:
3. črc 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ženský,
tak nám táta dneska odjel, takže tu budeme vegetit 3 týdny sami(naštěstí ne úplně, večer si sem nastěhuji mamku tak tu bude přespávat, kdyby náhodou něco, tak abychom nato byli dvě)

Včera už jsme byli naštěstí bez teplotky, tak jsme odpo vyrazili na písek a co myslíte? Déšť. Ještě že to máme domů kousíček.

Dnes jsme byli v centru, ale vzhledem k tomu, že jsme včera šli spát až v 23h :unamused: a vstávali v 7h, tak byla Lucinka trošku ukňouraná.

Zítra se asi pojedu podívat na svatbu, na obřad a zatahování a odpo snad již bude pěkně, tak půjdem na písek.

Tento týden to je boj s jídlem, asi kvůli těm teplotám, jako půl dne bez jídla - no problem. Ale dnes již to je moje Lucka, tak snad jí bude i chutnat.

Vladuska: my naštěstí stihli rekonstrukci před mimískem, i když není vyloučeno, že nás stěhování a možná i rekonstrukce ještě čekají. No uvidíme. Rádi bychom na Zelenku či Vysočany, jen do nějaké osmibytovky s garáží a zahrádkou, ale zatím nabídky nejsou. Představa obchvatu vedeného přímo pod okny mě docela děsí

:frowning2: :angry: Ale kdo to mohl před 3lety tušit :confounded:
Jo a k dětem, děti mám strašně rád, akorát to moje nějak nezvládám, cizí mi nevadí když brečí anebo se vztekají,vymýšlejí si atd takže mi skončíme u toho jednoho(hm teda doufám, bo ms zatím nedorazila) a já byla účtařka.

Cvach: týjo 7600 tak to je pálka a to jste ve vlastním anebo v pronájmu? My jsme ve vlastním 3+1 a platíme 4000.

Lucik: samá hezká data(8.8. i 18.8) náš Lucísek je 4.4.2008 :wink:
Jinak já měla ten největší pupek v březnu, a to byla ještě zima a škaredě a taky jsem byla 3 týdny nemocná, tak jsem byla pořád doma anebo jsem pak chodila za neteřinkou. A vlastně takové to chození s pupíkem jsem si vůbec neužila, tak proto i ten transport zpátky do bříška.
A kde plánuješ rodit? A bude taťka u porodu? Ten náš stříhal i pupeční šňůru, samozřejmě si i vyslechl brutální rozhovory o porodu od svých kámošů(jako že to je masakr, hromady krve a já nevím co ještě), ale u nás to byla pohodička. Za 12hodin od prvních slaboučkých kontra.
A spaní to byla taky katastrofa, akorát já usnula v 2 ráno a v 6h ráno již jsem byla vzhůru- hrůza :angry: Takže když to spočítám tak už jsem se pořádně nevyspala nějakých 16-17 měsíců(teda krom toho jarního výletu) ale zjišťuji že spánku potřebuji čím dál tím míň. Když jsem ještě neměla Lucku, tak jsem chodila i o víkendu po obědě spát a ve všední den jsem usínala kolem 20.00h. Manža byl ze mně úplně hotovej :frowning2:
A kam přesně na Libušín? Na Dolní?

Kijo: pokojíček super! A bude už Karolínka spinkat sama v pokojíčku anebo ještě u vás v ložnici? my zatím pokojíček neřešíme a doufáme, že se nám ozvou z Jak se staví sen a srovnají nám to tu se zemí :grinning: :grinning:

A kdepak se nám toulá Gabča???

Ještě jsem se vám holky nepochlubila,že jsem si na léto dala 14denní intenzivní kurz angličtiny, tak aspoň trošku procvičím mozeček.

tak pápá, jdu připravit obídek, než se zlatíčko probudí.
3. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ještě vám musím napsat jak jsem dnes vyvařovala Luccinčina miminkovská chrastítka, jsem to nějak přehnala a polovina chrastítek je na vyhazov, se zkroutila, rozpadla :angry: no prostě mateřská demence :angry:
3. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
IVIS:ne,jsme v podnájmu a máme jen 2+1 bez balkonu,tak nájem se mi zdá moc drahý
3. črc 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivis:na vysočanech je pěkně, je tam už takovej klid, bydlí tam kamarádka co má čerstvý mimi, tak tam za ní jezdíme, vyrazíme po stezce až k piláku parádička, oproti hlučnýmu nádraží :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jinak my taky chceme jenom jedno dítě, nebo spíš já, absolutně mě to doma nebere takže další v žádném případě, těším se do práce, dělala jsem v takové malé firmě na expedici, sice zodpovědnost, ale bavilo mě to.

cvach:my taky platíme takový prachy, hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale zase máme balkon, a je to naše.ale za podnájem bych to asi nedala.
3. črc 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holciny :slight_smile:

tak jaky jste mely den?Ja v celku prijemny :wink: az na to dusno..bleee.. :angry: ..jinak nas ceka prestavba jadra za tyden..bojim bojim..nastesti je to v byte kam se teprve budeme stehovat :wink:

CRIT a IVIS -
stehujeme se na Dolni tak tak :grinning: ..jinak porodnici mam vybranou v HB..byli jsme se tam podivat..pred 3 tydny tam rodila kamaradka a uzasny..k Novymu Mestu mam odpor..brr..pokud se neco nesemele a nebudu potrebovat okamzite doktora nikdo me tam neuvidi..ani pri porodu a ni s mimcem..nikdy :sunglasses: ..ono je sice ve finale jedno kdyz je porod dlouhej a silenej tak je jedno jestli maji zluty steny s kytickama nebo omlacenou postel..ale NMnM nebrat..ten HB se mi libil.. :slight_smile: Tatinek u porodu nebude - jednat ho tam nechci tahat,protoze mi to pripada takovy zvlastni..stejne mi nebude moct nijak pomoct :frowning2: a navic on je tatka takovej dost cita..on vidi jehlu kapicku krve a jde k zemi,takze by to tam nejspis neustal..dohodli jsme se ze tedy nepujde a on je i rad ze "nemusi" ..vim ze tam nekde bude a to vedomi mi staci.. :dizzy_face:

CVACH - no to usinani je desny..a pak to vstavani..ted uz zacinam vstavat cim dal driv..a chci spat ale to ne..to musim jit hned curat a pak si zase zalezu zavru oci,ale jak je svetlo tak uz neusnu..do toho malej kope jak splasenej,takze ve vetsine pripadu dospani nehrozi..pak usne az se nasnidam a dneska teda vyvadel jak tur.. :wink:

VLADUSKA21 - no to se asi tesi uplne kazdej na mimco vid,jako my..ale vsechno ma svy ALE..a ja si pockam jak to bude po narozeni u nas :sweat_smile: ...a doufam ze to bude dobry :grinning: ...hlavne se tesim na to az nebudu muset uhejbat babam v obchode a narazet pupikem do regalu jen proto ze baby jsou neohrabanejsi nez ja,ale nejaka tehulka je nezajima..grr!

Tak dobrou noc :slight_smile: pa Lucik
3. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek