• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Ahojky holky,
tak co, jaký byl víkend?Včera zase opruz, že?Dopoledne to vypadalo tak krásně a odpo se to tak pos..lo :angry: Máme koupenej bazének na balkon, tak jsem se těšila, jak se Tadík bude po obídku koupat a ono prd.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Místo toho jsme byli zalezlí doma a očekávali jsme příchod bouřky..Ta naštěstí nebyla, ale ten lijavec nám stačil..Jinak v so jsem byla na nákupech v Brně, Tadík byl dopoledne na hlídání u prarodičů, odpo si ho převzal taťka a já jsem se vrátila v šest..Asi jsem hrozná cíťa, ale na hlaváku tam žebrala nějaká "máma" s asi dvou,možná tříletou holčičkou, no to byl pohled hrůza, doteď to mám před očima, dala jsem jim nějaký drobný, ale pořád musím nad tou malou přemýšlet..Fuj, to je hrůza..Když jsme se pak s kamarádkou vracely zase okolo nich, tak jsem si všimla, že o kus dál na druhé straně je zase chlap s dítětem - chlapečkem, vypadali jak když patří k sobě..Fakt je mi těch dětí líto.. :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ještěže žijeme ve ZR, jsem za tu naši prdel normálně ráda, já bych se do nějakýho většího města asi nehodila..Jsme si dělaly srandu, že je poznat, že vesničanky přijely do města.. :grinning: :sunglasses:

Cvach - ahojky, škoda, že jste se nezastavili, koukli bysme s Tadíkem na malou :slight_smile: Já bych Tě teda ani nepoznala, máš nějaký nový vlasy, viď? Moc Ti to slušelo :wink:
7. črc 2009 v 06:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak píšu pokračování, radši to vždycky rozdělím, Tadík opravdu moc rád mačká ESCAPE a to by se mi nevyplatilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Vladuško - ahojky, Ty jsi se tu taky dlouho neukázala..No, jste teda dobří když jste se pustili do rekonstrukce, my jsme taky chtěli, měli jsme ji naplánovanou na letošní léto, ale nakonec jsme to odložili na neurčito..Musí to být opravdu záhul, co? S malou..My bysme se museli s Tadíkem odstěhovat do Losenice k mojí "babce", Jára by bydlel tady u rodičů..Ale já bych tam s Táďou asi umřela..Jo a vlastně ještě pes by tam s náma musel být..No to by bylo na mrtvici.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak my za byt taky platíme pěknou pálku..7600 Kč - je to 3+1, družstevní..

Ivčo - s tím vyvařováním chrastítek jsi mě dostala :grinning: :grinning: :grinning: To se mi taky jednou povedlo.. :astonished: Takhle jsem Tadíkovi "rozpustila" špendlík..Nojo, koukám, že jsme všechny stejný.. :wink:

K tomu mimču - taky další nechceme, Jára teda na děti není vůbec, takže ten by o miminku nechtěl ani slyšet a já si nedovedu představit se starat sama o dvě děti - myslím to tak, že s ničím nepomůže ohledně dětí a domácnosti, pokud nepočítám utírání nádobí - + ještě psa, občas ségru..Už takhle toho mám občas na hlavu..A hlavně nejdůležitější je ta finanční stránka - mám strach, že bysme dvě děti + potom tu hypotéku na rekonstrukci prostě neutáhli, vždyť je to čímdál horší, všechno se zdražuje, ale platy jsou jen a jen nižší.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak jsem dělala předtím na Tokoze na dílně - závratnou karíéru :grinning: Ráda bych potom někam do kanclíku, ale nevěřím tomu, když se mi to nepovedlo předtím jako svobodné absolventce, tak pochybuju, že se mi to podaří po mateřské :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci - ani se Ti nedivím s tím HB..Já jsem teda rodila v NMnM, nebylo to tam špatný, na nic si ani tak nemůžu stěžovat, až na nějaké sestry z novorozeneckého, byly to můry protivný..Místo aby člověku pomohly, tak si na nás kolikrát zchladily žáhu..Njn, ale tak je to asi všude, ne jen tam..A koukám, že manžel nebo přítel je stejnej jako já - taky mi vadí krev a vše kolem, ale zvládla jsem to a dokonce už mi to tak ani nevadí
:grinning: :slight_smile: Ale nedivím se mu, že se na to necítí..Já když viděla porod na videu, tak se mi taky udělalo šoufl.. :astonished: A co Jiříček, jak se mu daří? :slight_smile:
7. črc 2009 v 06:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
CRIT:ty děti a rodiče,patří v tom brně k sobě.on vždy mívá kluka a ona holku.Takový lidi v brně znám proto,že manžel dělal v Brně u státní policie a 12hod.denně byl venku a pořád něco řešili.ty rodiče nemají bydlení,ale socialka jim děti vzít nemůže,protože nejsou zdejší a nemají u sebe žádné doklady.Ale prý nedávno dostali azyl v červeném kříži.ale dětí je mi taky líto.Lidi jim dávají jídlo pro ty malé a peníze..ale jsou to chudáci.v Brně bych asi bydlet nemohla.
JJ.nechala jsem se ostříhat a ještě po porodu se mi zhoršil zrak,tak nlosím brýle.no,hrůza.takový nezvyk.
Taky chcete druhý?my tak za rok,ta dva.kluka Tomáška a holčičku asi Adélku..

LUCI:já jsem taky v NMNM byla spokojená.až teda na jednu starou sestru.Jinak vše v pohodě a navíc mě rodila moje doktorka stará,tak jsem byla v dobrých rukách.celé 4 dny se mi věnovala a vždy kontrolovala..

No,už budu muset jít.kačka se až teď probudila.byla celou noc hodná a ani jednou se neprobudila.tak se mějte hezky.pa a přeji snad pěkný den.
7. črc 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak já se šla v sobotu podívat na svatbu, dopo jsem ještě na poslední chvíli sháněla bílé boty a nakonec u Vitnamců sehnala za 100,-Kč - paráda a jsou pohodlný, když mě vydrží jednu dvě sezony budu spokojená :wink:

Svatba mě překvapila, že to bylo strašně rychlý za 10 minut jsme odcházeli z obřadní síně, žádné zbytečné kecy, jen ano, prstýnky polibek a bylo to.

Odpo jsme pak jeli na Pilák, Lucka se tam vyřádila v písečku, také tam přišli nějaké děti tak si s nimi hrála(u nás u baráku je dost o víkendu problém, že tu nikdo není, a Lucce to na písku samotné neba.) Ale dost jsme se divila, nato že bylo teplo, tak tam bylo liduprázdno.

V neděli Luci hlídala mamka a já začala s generálním úklidem, zatím mám jen koupelnu a WC, a ještě jsem zlikvidovala dva pytle oblečení co už jsem nenosila, a co už bylo dost jetý a uklidila do krabic miminkovské hračky(chtěla bych je poslat do klokánka, škoda že jsem ta chrastítka takto rozvařila).

A včera jsem jela s mojí babi, tetou a sestřenicí na zahrádku, a sbírali jsme jahody,rybíz a vytrhávali plevel. I jsem se trošinku opálila - konečně.

Odpo plánujem pískoviště, tak snad nebude pršet

Já byla v porodnici v Brodě a nic moc. porod sice super(ale zas záleží na koho narazíš) ale na novorozeneckým nic moc(smůla byla, že zrovna malovali, tak na nás neměli čas), jako když ti tam radí holky, které nemají děti a jsou stejně staré či ještě mladší než ty, tak to je těžké, jako realita je hodně jinde než knížky(příklad Lucka mi tam prořvala dvě noci a jejich rada: vůbec si ji nevšímejte a postel si dejte co nejdál od malé :unamused: Jakože ji strašně znervózňuji mou přítomností, no chápete to. Tak já nosím Lucinku 9měsíců v pupíku, pak jí porodím do neznáma, studena, světla a oni ti poradí toto :angry: Nakonec jsem si ji šupla k sobě do postele a kašlala jsem na jejich rady.

tak pápá, jdu dovařit bramboračku
7. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,nenám čas vás jaksi dočíst jsme pořád venku nebo někde jezdíme.Jen se musíme pochlubyt že Domča se překuluje o 106 a máme první zoubek jen půlku ale je to sranda.Samo že jsme o něm nevěděli Domča byl hodnoučkej nehoračkoval no prostě pohoda... :wink: -Jituš nezávid.. :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jináč instalujeme na zahradě konečně ten bazén tak se snad letos ještě vykoupeme :grinning: :grinning: Pá dnes ještě mažeme do ZR nakoupit velký nákup přišly prašule... :wink: a pak do Lhotky.Tak páčko. :wink:
7. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojek :wink:

Radu,gratuluju k zoubku :wink:

Karolínce teď roste druhá stolička nahoře v pravo a taky to vypadá,že se tlačí ven i trojka nahoře :wink: Ale je celkem v pohodě,protivná je vždycky,tak to nějak neřeším :grinning:
Od 1.7. nekojím,obešlo se to bez řvaní,tak jsem ráda.koupila jsem banánový sunar,ze začátku nechtěla,ale teď se hlásí o mlíčko,dávám jí to ke snídani k pečivu :wink: Jinak příští vákend(17.7. a dál) se konečně stěhujeme.V pátek nám budou dělat okna a hned v sobotu se stěhujeme.To bude asi fuška,nestihneme vymalovat atd,takže to budeme dělat za provozu.Ale už se těšíme,hned před barákem je dětské hřiště,budeme mít balkon...jen ta práce ještě.Holky,až budeme mít hotovo,tak by jste mohli přijet,ne?Co,JItuš?Raduška vás naloží do auta a je to :wink:
7. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky.. :slight_smile:

vikend byl pro me super..pro milacka uz mene..jaksi ho travil vice mene pracovne,ale na nasem :wink: uz v pondeli 13.7.nabehnou delnici a bude se stavet nove jadro jupíííí! :grinning:

CRIT/CVACH - no vsude je neco a me se HB libi,snad to tam bude ok..jasny ze kdyz narazis na priblblou a vecne zamracenou sestricku tak muzes byt ja nevim kde a pocit bude stejne na pytel..a ja jako zdr.sestricka to moooc dobre znam..kdyz se nekde objevim jako pacient a vidim to chovani nekterych tak je mi na zvraceni..a to prave viz NMnM..ale po x letech travenych v Praze je to zkratka rozdil no..ale jak rikam doufam ze se nic nesemele abych musela do NMnM.. :astonished: a Jiříčkovi se daří určitě skvěle..dneska dostal meloun a nektarinky a pres vikend samy dobrutky :grinning: ..kope o 106 a porad mi nadava ze ma malo mistecka :slight_smile: a CVACH - to ti zavidim ze jsi tam mela znamou tvar ktere veris..a jeste kdyz o tebe hezky pecovala po celou dobu pobytu..to bych chtela taky..jenze vsechny znamy lekare mam v praglu..trochen z ruky a fakt nebudu jak blbka jezdit takovej kus jen kvuli pocitu :wink: :grinning:

..zitra jdeme na KO tak pak pisnu co jsme se dovedeli noveho..tak se mejte nej a smejte se!

dobrou nocku :slight_smile: Lucik
7. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUCIKU:já jsem se zas do Žďáru přistěhovala 1.10.2008 a termín jsem měla 6.12.2008 a kačka se narodila 5.12.tak v termínu.A doktorku jsem taky měla v Mikulově.ale se Starou jsme si tak padli do oka,že jsem ji pak chtěla u porodu a ona,že s tím počítá,tak mě to potěšilo..ale taky jsem se dlouho neznali.jen 2 měsíce..a pokud budu po druhé těhotná,což bych chtěla za rok,tak určitě zas budu chodit k ní.
Tak to pro tebe tady musí být oproti v Praze klídek,co?já jsem vždy chtěla do Prahy,ale manžel tady dělá na kriminálce a má tu v novém městě rodinu,tak jsme šli sem.já mám rodinu až v Březí u Mikulova.
A ke komu jsi nahlášená tady?
8. črc 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky a dobre rano :slight_smile: CVACH - no proti Praze je tu klidecek,lidi tu nejsou takovy masy a priroda na kazdym rohu :wink: i kdyz jsem v Praze bydlela na okraji a z balkonu cucela na lom,tak do prace jsem jezdila temer do centra a to jsem pak byla stastna kdyz jsem dojela domu :slight_smile: Pritel do Phy taky nechtel a kdyz se rozhodl ze pujde tak jsem 23.12. zjistila ze cekame miminko a tak bylo rozhodnuto zustat nadale tady*protoze tam uz sice misto sehnane mel,ale kdyby nahodou,tak z jedne nemocenske by jsme tam tezko zili,kdyz jen najem jsem tam platila 13tis,ale stalo to za to :wink: ..a tady jsem hlasena u dr.Lukase,ale jaksi se mi zda ze poslednich par kontrol odflaknul a nejak nehodla resit vubec nic,natoz me silene otekle nohy a normalni to tedy neni*Kamaradka co k nemu taky chodila tak hned jak zjistila ze ceka mimi se prehlasila k dr.Maskovy..a k te bych chtela taky*kdyz jsem slysela s jakou peci se stara o maminky,chtelo se mi brecet..tak snad me vezme az bude moct...za hodku razim na KO,tak pak pisnu co nam rekl..papa PS:Ty jsi mela stesti na fajn lekarku.. :wink: Luk.se zdal taky,ale od te doby co jsem tehu je otravenej...
8. črc 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ženský,
tak my včera razili do Losky pro borůvky a houby, tak jsme si pěkně pošmákli. Luci seděla v autobuse jak zařezana(jen tedy cestou tam, zpátky už to bylo horší, pořád si sundávala boty, a házela ponožky na zem). A dnes odpo jsme si konečně užili písečku.

Lucik a jak dopadla kontrola? Já též chodím k Lukáši, no máš pravdu přístup nic moc, je hodně náladový. Ale u mě zas naopak všechno moc řešil. Dvakrát mě poslal do porodnice - poprvé se mu zdálo že už rodím ale mě fakt nic nebylo a podruhé se mu nezdál kardiotokograf(tachykardie u Lucíska). Jinak mě vždycky vylekal, od 25tt mi hrozil předčasným porodem, pak zas že Lucka neodpovídá tt atd. No a den před porodem mi řekl, že už se strašně těší až já porodím(moje karta vypadal takto(nejdřív zvýšená kontrola, pak rizikový pacient, nakonec vysoce rizikový) a v konečné fázi, byl porod pohodička, naprosto bez komplikací, a Lucka vážila 3200g. TAkže pokud jsi slyšela, že je Mašková super, tak se neváhej k ní nahlásit, i když má asi stop stav :unamused:

tak pápá hezkou a klidnou noc
8. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky IVIS :slight_smile:

boruvecky bych si taky dala mnam mnam :grinning:

jina KO dopadla asi takto: brali mi opet krev,zda nemam v krvi kyselinu mocovou ci co..ja se ho ptam co to jako by znamenalo a on ze hrrrr do nemocnice,predcasny porod(nicmene tim mi take vyhrozuje zhruba od 25 tt jako tobe!) ..nerekl mi poradne nic,jen ze detralex na otoky mi neda-az po vysledcich testu,vlastne nebude delat vubec nic,jen si pocka na vysledky a podle toho se rozhodne(jenze mi krev berou co 14 dni a vysledky vzdy OK,krom toho ze mam mene zeleza jako kazda jina mamka)
..tak me spis pekne vystresoval,pac nevim co se deje - jestli se vubec neco deje..pritel ten je pohodar,tak me uklidnuje at ho neberu tak vazne ze pokazdy mele neco jinyho a ve finale ma pravdu,ale jaksi uplne klidna byt nedokazu..kdyz nevim o co jde..ani mi nerekl jak je Jiricek velikej a to minule slintal,ze ho dneska premeri..houby leda..dalsi KO je 15.7. po monitoringu..tak jsem zvedava co z nej zase vypadne ...k Maskovy uz jsem volala,ale jak rikias,nebere a nebere,ale nevadi..ja se nevzdam :slight_smile: ..po porodu me snad vezme a Lukas u me skoncil...misto toho aby na rovinu rekl o co jde a tak,tak akorat nas chudaky mamky stresuje... :angry:

tak papa a hezky se vyspinkejte :slight_smile:

PS:doufam,ze za tyden s nim bude uz rec..
8. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky, :wink: tak jsme tu.
Kijo,děkujem.No jasný že někdy dorazíme až budete komplet nastěhovaný tak se určo stavíme a rádi. :grinning:

Dnes jsme byly u pana Dr.tak Domču opět jen chválil...dostal 3 očkování a máme 71cm a 7,60kg takže paráda no jo už je chlapák velikej a v ruce už je to znát.. :wink: horečku zatím nemá a to dr.říkal že ted po té 3 může mít až 40 tak doufám že né.
Jináč co vás tu čtu tak se musím přidat abych nebyla pozadu :grinning: tak já též chodím k Lukášovi a nemůžu na něj nadávat ale máte pravdu náladovej je :grinning: ale jináč O.K.Asi bych neměnila :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No a co se týče počasí tak děs a hrůza zase je hnusně no co se dá dělat asi si na to musíme zvyknout :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: ale po dlouhé době se mě povedlo usušit prádlo za 1 den a to je uspěch... :grinning: :grinning:

A co je nového u vás?Pá
8. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem vám tam dala nové fotečky. :grinning:
8. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, ahojky kočandy
tak počasí přes víkend počasí dobré, a teď to asi zase bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
Jinak já jsem rodila v Novým městě a musím říct spokojenost, naopak do brodu bych nešla přítelova sestřenka tam rodila, porod dobrý ale pak je vypakovaly s tak silnou žloutenkou že jim po pár dnech paradoxně pomohly ve městě, takže ono je asi všude něco, ale já ve městě ok. ati gyndaři ti jsou všichni stejný já chodím do města k primáři (tak i proto jsem tam rodila) a řeknu vám děs běs, jednou tam člověk příde srší vtipem na všechno odpoví milej, a podruhý je protivnej že člověka skoro nevnímá odbyde ho, no prostě náladovej :angry: .Ale pani doktorka Stará to je fajn ženská mě zaváděla vyvolávací tabletku, a ještě mě potom chodila konrolovat, než šla dom tak se přišla rozloučit, no prostě paráda takový jednání by měl mít každej doktor.
no nic musím končit, musím jít něco vymyslet a jít vařit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: fuj mě to tak nebaví.papa
9. črc 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Tak jsme včera potkali Jituš s Tádíkem.To je ale chlapák!!jsem jen čučela.no,my máme 7 měsíců a 6,4kg a 65cm.doktorka že až kačka začne chodit,tak to zas vyběhá na porodní váhu :grinning: ale samozdřejmě to byl vtip :slight_smile:
RADUS:Domča už je taky kus chlapa..a moc pěkný.Já zrovna teď chodím k doktorce Petrákové,ale taky nic moc.Člověk ji něco řekne a ona začne hned hysterčit a myslet na to nejhorší..jsem říkala.až budu těhotná,tak zas nastoupím do města a ke Staré.

No,my se stekáme,tak půjdeme ven.dneska jsem vstávali v půl deváté,tak jsem se aj vyspala.mějte se moc hezky.pa pa
9. črc 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj kočky, no tak chvilku sem nejdu a tady se kecá o 106 :grinning:
vítám novou členku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: koukám, že už to máš opravdu za pár, jééé to bude další mimí :dizzy_face: už nám to tady pěkně roste, tak malý mimínečko bude super, že ženský :wink: jinak mašková je opravdu super, já k ní odešla od lukáše a rozdíl je opravdu velký, aspoň já to tak vnímala v těhu......ale k heleně, to je ta mladší :wink:
vladus ahoj, ses dlouho neozvala ani jsme se dlouho nepotkaly, co maličká, hodná?

kijo: nám taky lezou zuby ble :stuck_out_tongue_closed_eyes: v noci hysteráky :frowning2: ted nám vylezly najednou 4 stoličky a ted jedou další 4 trojky, ach jo, at už je to za náma že? budeme na vás myslet!

kyti: malej je krásnej kousek :wink:

jo a kdo se borůvky, tak se stavte, sice jich moc nemám, ale od pondělka mi visí v lednici a nějak na ně nemáme chut :wink: :wink: :wink:

holky, přemýšlíte už o druhém mimi??????? :grinning:

všechny drobečky s vojtíkem zdravíme...
9. črc 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem ještě obkoukla fotečky...
jee vladus, další chicco multiway :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
kijo: malá nějak hodně vyrostla vid? nebo se mi to na těch fotkách zdá? taková slečna už :slight_smile:
9. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
GABI:my jo.manžel tak za dva roky ale já bych možná chtěla dřív.moje sestra už čeká druhé,tak snad zas potom budu na řadu já :grinning: až kačka bude mít rok,tak pak už bych chtěla.. :slight_smile:
9. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,Raduš,to by bylo fajn :wink:

Gábi,včera jsme byli kupovat malé koberec do pokojíčku.V Trendu,tak jsme byli kousek od vás,ne?A už jste zabydlení?Já už se tak těším,sice to bude nejspíš maras,ale zase budeme ve svojem.A druhé mimi asi nehrozí s tou hypotékou :stuck_out_tongue_closed_eyes: A že malá vyrostla?Mně se ani nezdá :grinning:
9. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jo jo je to pořádnej chlapák mám z něj radost... :wink: ale dnes nebyl ve své kůži u Jituš na návštěve jen tak brečel tak jak to u něj neznám tak jsme nevěděla proč tak dostal napapat a šel si schrupnout do Táďovi postílky a pak bylo vše O.K. už si i pěkně hrál.No pak jsme cestovaly dál a u babičky dostal obídek tan ani nedojedl a zase záchvat breku tak už jsme vědela co tak jsem ho dala na dvůr do kočárku a hned vytuhnul a zase o.k. no a dovršilo to to když jsme přijely domů a byly jsme naštěstí v chodbě na dlaždicích a Domča hrozně začal z ničeho nic zvracet uplně se chudák dávil a tak jsme to samozřejme schytala do vístřihu :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem vlítla do sprchy a pak jsem ošplouchla Domíska a dala mu kaši a tu škoro nepil tak šel spát a už asi hodku spí asi mu není dobře od toho očkování tak snad mu už zítra bude dobře chudáčkovi malímu.. :frowning2: tak pá jdu čučet na zoufalky. :grinning:

Kíjo,moc se těšíme.pa
9. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:
kijo: jojo, trend je kousek od nás a jaký jste koupili? to je paráda to zařizováníčko vid? jen ty prachy lítaj ble :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo my vojtíkovi koupili modrej s barevnýma ťapkama a na tom má ještě takovej menší s poohem od babičky, furt ho pusinkuje a hajá na něj, mazel mrňavej :grinning: a malá mi právě přijde veliká, jako na dýlku a i v obličeji, výrazově, taková dospělá slečna :dizzy_face: :wink: možná mi to přijde, že je vojtas takovej mrňavej na dýlku a jak nemá moc vlasů, i když pozor vzadu nám to už vyrostlo a to chmíříčko se mu pěkně vlní haha :grinning: jo atak si měla cinknout na kafíčko ne? :wink:

cvach: my taky začínáme uvažovat, vojtasovi bylo 15měs., takže bych chtěla stihnout navázat, nechci jít na rok do práce a pak těhu a hl. začínám pohodlnět a po více letech se mi nebude chtít, jak se znám :sweat_smile: :grinning:

radus: teda ty si měla den :confused: :confused: :confused: :confused: to asi to očko nebo nerostou taky zoubky?
my zase v noci měli hysterách, ach jo, ale zubiska rostou o 106, za chvilku máme po trápení, aspon teda doufám!
10. črc 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
GABI:já bych chtěla miminko až kačce bude 18měsíců.to je ideální..a taky se mi nebude chtít do práce.teď tři roky budu studovat,tak stejně potom budu muset otěhotnět,abych mohla odmaturovat.protože v práci by mi nedovolili každý pátek chodit do školy.Chtěla bych holčičku Adélku nebo kluka Tomáška:slight_smile: :slight_smile:
10. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cvach: je pravda, že velký věkový rozdíl není pro děti dobrý, aby si vyhrály....ale pro maminky určo pohodlnější po delší době :wink: máš už pěkný jména :slight_smile: jinak mě se do práce teda chce, ale chci dětulky odbejt při jednom, teda pokud to půjde že :sweat_smile:
nic, ty jo já se normálka nudím, uvařeno mám, myčka mije, vojta spí, to je v háji :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky maminky :grinning:

tak nam zase sprchlo,aby jsme nevysly ze cviku :grinning: ..a to maji byt po vikendu pry tropy.. :unamused: nadsena z toho moc nejsem..

KYTI - jj,jak rikas vsude je neco..tam kde je spokojenej jinej nemusi byt ostatni a naopak..ja jen doufam v to ze v brode to bude OK .. :slight_smile:

GABI - ahojik a diky za privitani :wink: to jsem rada ze aspon nekdo od toho Lukase prchnul jako to mam v planu ja..a diky za radu ze radsi k Helene :wink: ja o Jelizavete taky slysela samy silenosti :sweat_smile: clovek by se az bal.. :wink: tak snad me vezme mlada..

fotky mame jen z ultrazvuku,ale az se nam bobisek narodi tak se tady objevi v plne krase :slight_smile:

..mam jen jeden dotaz - je pravda ze by se od 32tt nemel uz delat ultrazvuk??Ja jako nevim,nekdo rika ze je to fuk,vetsina maminek ale rika ze posledni UZ mely treba ve 30tt..a Lukas me furt lejzruje jak nezavrenej..tak nevim no..

Jinak jsem snad sehnali jinou firmu na tu prestavbu jadra..zitra jdeme s majitelem na pokecik tak uvidime co vymysli a v pondeli uz chlapci zacnou :slight_smile: doufam!!!

Tak papa a mejte se hezky a smejte se! :grinning:
10. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky,
tak to je zase počasí na prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: včera jsme nehorázně s vojtíkem zmokli ach jo, už mě to leze krkem...

lucík: o ultrazvuku teda nevím, že by se neměl dělat, je ale pravda, že mi ho dr. pak nedělala skoro vůbec, naopak jsem jí ukecávala, kvůli váze prcka, cítila jsem se hrozně těžká.....ale myslím, že nechtěla, že to je spíš nákladné, určitě lukáš ví co dělá, sice je to takovej podivín, ale tohle musí ovládat, byla bych v klidu :wink: a je vlastně pravda, že mašková nechce brát, mě taky nechtěla, jak si tak vzpomínám, taky má furt narváno, to taky není dobrý!!! mě to domlouvala tchýně, protože je zdravotnice a zná se starou.....

jo lucík na dolní jsem taky bydlela a bydlí tam ivis, to budete mít k sobě blízko :slight_smile:
no nic, jdu se nudit, vůbec nevím, co odpo, když je takové počo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak my se teď vrátili z Brna, jeli jsme s Luci a babi vláčkem. Cesta vláčkem nic moc, to nás nebavilo(hm jsem zvědavá jak zvládnem 3h let)
Slev mají hodně, akorát výběr nic moc. Tak jsem Lucce vzala jen tuniku a bundu, Zdenkovi svetr a polo triko a sobě také svetr a kabelku. Budu muset ale vyrazit ještě tak za 14dní sama a omrknout ještě Olympii.
A v Brně je nádherně, teplo, svítí sluníčko, to jen tady je zima jak na Aljašce :angry:
Za chvilku přijede babi z Losenice a doveze nám meruňky, co nám taťka poslal express ze Slovenska.

Lucik a koho jste sehnali na to jádro?

Gabčo a proč nenapíšeš a nestavíte se s Vojtíškem na návštěvu když je venku hnusně? V Čr je obilí pěkně zelený, tak to vidím, že se nám taťka vrátí nejdříve v srpnu.

tak pápá hezký víkend
11. črc 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásná Karolínko, přeju ti všechno nejlepší k jmeninám. Mám tě moc ráda a chybíš mi ty i máma. Teta.
14. črc 2009 ve 02:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dík,segra. :wink:

Tak,holky,už je to tady,dneska dostaneme klíče a navozíme první pytle s oblečením a blbostma,co jsme pobalili o víkendu.Dneska jsem už i vyklidila koupelnu,nechala jen to nejnutnější a jinak jde už vše tam.Musíme toho stihnout navozit co nejvíce do soboty,to už máme objednané auto na nábytek,tak ať se už nezdržujeme.Ale bude to fuška.Do toho se budou dělat okna a to nemluvím o tom,že tam je třeba strhat tapety,vymalovat,položit koberce... :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

gábi,my jsme nechtěli vyloženě dětský motiv,moc na to nejsme,tak jsem koupili takový oranžový s barevným potiskem.Líbil se nám už dříve a teď ho mají během července v Trendu v akci,takže byl i za parádní peníze :wink: Tak nám to vyšlo,ještě,že jsme počkali :wink:
14. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karolínce vše nej k dnešnímu svátku a ať se vám krásně bydlí v novém bytečku :wink:
14. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek