• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Ahoj Ženský, :grinning: tak jsem se tu skoro všechny sešly.... :wink: až na některé. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No my dnes celý den trávily venku Domčovi jsme vytáhla malý bazének tak se rochnil ale nechce se mu samotnému sedět tak je to děs musím ho jen držet je jak ožratý... :grinning:

Twity Čau Zuzi tak ty jsi mě vůbec nenapadla...no mě přišlo divné že teprva 29tt ja myslela že už budeš každou chvíly rodit. :slight_smile: no máš pravdu Štěpa to má v lednu.Jo a nestěžuj si ja taky blila a hubla taky mě naznačoval nemocnici a kapačky... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: ale k něčemu to bylo dobré zhubla jsem :grinning: no jenže já pak blila a hubla i na konci těhu a to byl mazec... :frowning2: no a taky jsem si poležele i s porodem 14 dní v nemocnici.Jo porodu jsme se taky bála ale já ho měla v poho doufám že natom budeš stejně...budu držet pěsti.To ti věřím že se těšíš máš na co je to nádhera držet prcka první minuty v náručí a jak říkala kámoška hned zapomeneš na tu bolest co jsi prožila uplně se ti uleví teda až po šití na to nezapomenu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: Tak pa a zas písni dej sem fotečky vybavičky pokoje atd....kočárek... :wink:
27. črc 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vladuš,teda vy jste šikuli v 7 měs.stojíte to Domča je lenoch jen se kulí a rotuje ale lést sedět ani chodit nic... :wink: taky to snad přijde brzy.

Cvach,Kačenka je též šikula už krásně sedíte.Kolik máte zubů?Nám lezou dva první a máme to z děsným průjmem tak 7 plín deně.. :unamused: a zapruzenej zadešek tak dnes jsme na dece venku větraly... :grinning:

Gabi,tak fajn nám by se to též hodilo až tak v té půlce srpna.pokud nám pačasí vydrží... :angry: tam je to pěkný máš pravdu pro dětičky ideál.... :slight_smile: :wink:

Tak pá holky jdu žehlyt druhý koš prádla.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
RADUS:no,nám první dva zuby lezly skoro bez problémů.jen pobrekávala.jinak nám vylezli první dva naráz 13.4.a teď nám lezou první dva nahoře a to už taky míváme průjmík,ale naštěstí nebrečí.
Jinak jak píšeš.my taky lozit ne,sedět skoro doma ne,jen v kočárku a pořád se jen kutálíme,ale zato všude.
Jinak já ji dávám chlebík a rohlíky se sýrem a už ten průjmík moc nemáme.
Tak snad to bude lepší.Mějte e moc hezky.

Jinak Já jsem chytla děsnou rýmu a to tu máme na prázdninách synovce..no,snad mi brzo zas zmizí.jdu se zahřívat pod peřinu,pa pa
27. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, člověk se tady chvíli neobjeví a tady se rozjede taková diskuze :slight_smile: To je dobře :wink:
Jinak taky vítám Zuzáčka,alias Twity,konečně jsi se zaregistrovala a přišla nakouknout, to je fajn :slight_smile: Jak píšeš, kdoví jak na tom budeš potom s časem, až se malá narodí..Ale jestli na tom budete jako ostatní, tak v pohodě, to jenom náš Tadík byl nespavec už od miminka..A drží ho to doteď :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska jsme byli vzhůru asi 4x za noc, opruz!Ale asi nám taky lezou nějací zubani, protože přes den všechno ožužláváme a slintáme, pořád máme ruku v papulce..Už ať jsou venku všichni, mrzáci :grinning: Jinak jak jsem to tak počítala, tak mi jich máme cca 11 až 12..Ale Tadík je strašně nerad ukazuje.. :wink:

Jinak druhé Zuzce gratulujeme ke snažilkování, určitě se zadaří brzy..Jak říkají holky, kdybyste se nesnažili, tak je to hned, jak už to bývá, takhle si třeba nějaký ten měsíc počkáte, ale bude to stát za to.. :wink: :slight_smile: My jsme ten případ nesnažilců a bylo to za chvilinku, ani jsem o tom nevěděla a pak se dost divila :grinning: :wink:

Kristinka asi zařizuje byteček, že sem taky ani nenakoukne, děkujeme za pozvání, určitě moc rádi přijedeme, bylo by to fajn zase se vidět, natož po takové době :slight_smile: Nebo byste mohly s Karolínkou přijet zase k nám, to je jedno.. :slight_smile: Tadík je teď děsně společenskej, má moc rád dětičky, tuhle pusinkoval holčičku mojí spolužačky, té se to teda moc nelíbilo... :grinning: Takže z Karolínky by měl taky určitě velikánskou radost.. :slight_smile:

Vladuško - malá je fakt moc šikovná, to jsem čučela, že už stojíte, my stojíme tak cca 2,5 měsíce a vy už takhle brzičko..To budete pěkný divošky :wink:

Lucik - tak jak se cítíme? Už se to blíží, že? Jinak já to měla s Lukášem úplně stejné, taky s tím čípkem nic nedělal, žádná prohlídka, nic, též mě to pěkně sralo :angry: Koukali mi na něj až v nemocnici, když jsem si tam šla lehnout, jako že půjdu na CS, nakonec jsem stejně rodila přirozeně..A pejsci - co máte za rasy? My máme mopsíka, momentálně je to chudák, Tadík ho má straaašně rád, ale doslova ho devastuje.. :frowning2: To budeš mít pak náročnější - kočárek a 2 psíky :slight_smile: Mně někdy dávají zabrat ti naši dva kluci - Tadík a Matýsek.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ivet - též jsme byli v Losce na pouti, ale jen v neděli, kde že bydlí ti vaši příbuzní? Tadíkovi se na pouti líbilo, byl teda vyvalenej, ale spokojenej.. :slight_smile: Svezla jsem se s ním ve vláčku a zkoušela jsem ho dávat na ten miniskákací hrad, ale tam absolutně nevěděl co má dělat a jen seděl jako pecička.. :astonished: A taky jsme byli na zvířecí výstavce - tam se mu líbili kohouti.. :grinning: Taky jsem byla přežraná a přepitá - klasika :wink: :grinning:

No nic, děvčata, musím končít, Tadík už vyžaduje pozornost..
28. črc 2009 v 06:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte všicííí...

Vladus/Gaba:To jsem ráda,že nejsem sama,co zažil hrozné období těhotenství,kdo nezažil,nemůže komentovat,ale vím,že to pak bude stát za to,až se cvrček narodí,to se hned na všechno trápení v těhotenství zapomene a užíváte si mimča.

Cvach:Tobě,jen tiše závidím,že si měla tak pohodový těhotenství,ale hold každej jsme z jiného těsta a jinak snášíme různé věci.Já teda žádné těhotenské chutě nepociťuju,připadá mi,že jím pořád stejně a zvláštní chutě nemám,jím i nejím to co vždycky.Máte krásné datum narození,to se snad malá ani nebude bát čertů :slight_smile: My máme termín 4.10.2009,ale co jsem byla naposled u doktora,tak říkal,že to může být spíš déle okolo 9.10.2009,tak uvidíme,hlavně,aby vše bylo v pořádku :wink:

Raduš:No,čoveče,tak ty si první,co si myslí,že už mám rodit,každej mi říkal,že to na mě vůbec vidět nejde,jestli tam to mimčo vůbec mám :grinning: Ale teď už si myslím,že mi to začíná dost růst,ještě je čas,i když to letí a taky to docela na sobě pociťuju,funím jak sentinela už nevím jak mám sedět,nebo ležet,protože čertík se pokaždé pěkně umí ozvat a řádí jak blázen,ale to se mi moc líbí.Jsem ají říkala,že si jí v bříšku nechám,že mi to tak vyhovuje,jak pěkně umí kopat :wink: Porodu se sice bojím,ale rači na to tak moc nemyslím,jak už jsem říkala,každej jsme jinej a každý to má jinak,takový,že každá si prožijem něco originálního.Pak to stojí za to,tomu věřím,už se moc těším,když to vidím okolo,ty maminy s prckama,tak se už kolikrát nemůžu dočkat :dizzy_face:

Jituš:Děkuji za přivítání,no jak sem ti říkala,že sem chodím,ale ozvat se chci až po narození,no tak jsem to jaksi už nevydržela a písla jsem sem.Je to tu prima,holčiny tu jsou milý a taky se ledacos dozvím.Třeba s těma doktorama jaký maj zkušenosti.Já chodím k Lukášovi a sama víš,že je náladovej.Já ale s ním mám dobré zkušenosti,ze začátku jsem ho taky nemohla vystát a chodila jsem tam s obavami jakou zrovna bude mít náladu,ale za poslední rok se nějak zlepšil (podle mého názoru) zatím jsem se s ním na všem v pohodě dohodla,všechno mě vysvětlil,no zatím si teda nemůžu stěžovat,asi mám hold štěstí na jeho dobrý dny :wink:

Tak se tu zas mějte pěkně :slight_smile:
28. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík maminky :grinning:

CRIT: No jo,uz se nam to krati..mohla bych rodit hned..uz me to nebavi a prdolku beztak taky ne :dizzy_face: ..zitra jdu opet na KO k Lukasovi...tak jsme zvedavi co zas vyplodi za blemty..za cele tehu jsem byla na koze snad 2x a to v zdy jen na stery..takze ty jeho CS 0 uz jsou mi uplne volny,je to lekar k hovnu..pardon za ten vyraz-nektere s nim problem nemaji,ale me vazne dost pije krev..a neni to jen o naladovosti,ale o celkovem pristupu..ze zacatku tehu se zdal byt v poho,ale uz jsem zjistila proc od nej ty maminky v ocekavani tak horlive prchaly co nejdal...i me to bylo doporuceno,ale ja si rekla ze za celou dobu byl v pohode co k nemu chodim..no jo jenze..presvedcila jsem se sama.. :angry:

Mame 2 Amstafy ..parecek-oba papiraky,puvodne jsme to meli naplanovane ze budou stenatka s nasi prvni feneckou,lec ta ma problemu vic nez je zdravo... mrkni sem : http://armanoluji.mypage.cz/ ..to jsou nase ofiko stranky :wink: ..oba jsou to exoti co snad nikdy nemaji dost,takze nez synchronizuju kocarek a alespon jednoho bude to dloooouho trvat :wink: :sweat_smile:

Tak paaaa a mejte se..zitra pisnu co bylo u toho Lukase..
28. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsme doma.jelikož dneska bylo horší počasí a pršelo,tak jsme šli na bowling a pak na procházku.Synovec i Kačka už spinkají a já jsem dost utahaná.

TWITY:JJ.Každý to má jinak.Já jsem třeba ve 35tt měla obvod bříška 75cm.Nikdo nechtěl věřit,že už za měsíc mám rodit.Jo,prý je pravda,že ten co čeká holčičku,tak má pohodový těhotenství a ten kdo kluka,tak mu bývá špatně.třeba sestra má dva kluky a každého 4měsíce ozvracela.a další sestra má holčičku o 5měsíců starší než kačka a těhu v pohodě a já taky.Ale teď je zas těhotná,bývá ji špatně,tk si myslí,že bude mít kluka...hlavně se neboj porodu,ten je úplně v pohodě :wink: já bych chtěla třeba rodit znovu :grinning:

No,já jsem tak utahaná,tak jdu hajat.Zítra nás čeká zoo a Honzík ještě jede s manželem na fotbal.Mějte se pěkně.pa a dobrou noc
28. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak jdu na chvilinku namrknout, dnes mě čeká obíhání úřadů se sestrou, snad už naposledy, vzhledem k tomu, že už jí bylo 18, za těch 5,5 roku jsem si to už užila ažaž..Celý měsíc už tady s náma nebydlí, na prázdniny se odstěhovala k příteli do Bystřice, ale na školní rok se sem zase vrátí - to už bude její poslední, čtvrtý na SŠ..Pak se asi odstěhuje definitivně..No a co myslíte, vzhůru jsme od 5, ale zase jsme teda nevstávali v noci..Já už vařím, dneska budeme mít houbový gulášek a Tadíkovi pak rychle upatlám krupičnou kaši, až dorazím..Škoda, že taky nemůže houbičky, to si ještě pár let počkáme.. :slight_smile:
Luci, pejsci jsou úžasní, to bude tóčo s kočárkem :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Věřím, že bude trvat než si zvykne aspoň jeden.. :slight_smile: Mně stačí ten náš psík a mám občas dost..Ale zase až bude Jiříček lézt a chodit a válet se po nich, tak to pro ně nebude mít tak katastrofální následky, jako to má pro našeho Matýska..Ten chudák vždycky zdrhá do předsíně - to je jediná místnost, kam Tadík nemá přístup.. :wink: Tam má Mates i misku s vodou a se žrádlem..Jak se tam Táďa dostane, tak se hned koupe :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ten Lukáš - máš pravdu, naprosto s Tebou souhlasím, taky jsem za celé těhu byla na koze asi tak 2x, možná 3x, mně k tomu trápily škaredé výtoky, ale jemu to bylo tak nějak šumák.. :angry: Pomohl mi až primář v nemocnici, napsal mi na to nějaké účinné čípky, to bylo cca týden před termínem..A ten čípek jsem měla taky na 0 pořád, já myslím, že podle Lukáše bych ho měla na nule ještě v den porodu :grinning: Teď když tam jdu jednou ročně nebo teda 4x ročně na antiko injekci, tak mi nevadí, ale druhé těhu bych asi nechtěla chodit k němu - jenže to my neplánujeme, takže pohoda..

Cvach - ahojky, vy si užíváte, bowling, zoo..To bych taky brala :wink:
29. črc 2009 v 07:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
CRIT:my jsme hore od sedmi a chystáme se na výlet.v devět vyjíždíme.Ty se o sestru staráš?a ty taky chodíš na ty injekce?já jo,ale teď jsem byla naposledy,v v září už nepůjdu,půl roku mi bude trvat nastartovat zase normální ciklus a pak hurá na další mimi :grinning:
Chtěla bych zas holičku Adélku.

taky přejeme pěkný sluneční den.pa pa :rolling_eyes:
29. črc 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
pardon.chtěla jsem vám dát tohoto smajlíka :wink: jsem se překlikla :sweat_smile:
29. črc 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčiny,
tak to Luci dnes vstávala až v půl osmé a včera to zalomila už v 8h, ale spali jsme celou noc hlavou směrem k východu (předtím na sever) tak to má nějaké pozitivní výsledky.
Já už byla v 6h v práci- chodím na brigádku, k nám do účtárny, zatím červenec, srpen a pak se uvidí.

Twity: tak třeba to dopadne 10.10. to by bylo super datum. Lucik by mohla 8.8., my jsme 4.4. tak to by bylo hezký.

Crit: to jsem nevěděla, že ségra bydlela u vás. Tak ti aspoň s Tadíkem trošku pomohla. To by se mi taky líbilo.

Týjo, vy chodíte na ty injekce, jo? Já byla jednou(loni v srpnu) a stačilo- nikdy víc, vůbec mě nesedly. No jinak můj cyklus není nastartovaný pořád, tak mě čeká brzká návštěva Lukáše, tak dám vědět.
Jinak se docela divím, že má Lukáš takový laxní přístup. To mě dělal neustále utz i vniřní prohlídku, a třeba na ten kardiotokograf jsem chodila 3x týdně(normálně se chodí 1x) ale dle něj jsem byla rizikový pacient tak proto mě možná tak sledoval. Jo a CS jsem měla 0, pak 1, a 2dny před porodem 2. A kámošku také několikrát poslal do nemocnice, když se mu něco nezdálo.

Jinak já mám holčičku a bylo mě brutus špatně, ale jen do konce 1.trimestru, a kámoška má taky holčičku a prozvracela se až do 7měsíce(i 6xdenně).

Ještě novinka, máme nový kočárek - ZOPA VIPER 4, tak dnes bude premiérová jízda.

Teď jsem si vzpomněla, že vám musím napsat co se mi včera stalo. Šli jsme s Luci na CÚ a protože nám ten vchod od MeU zavřeli a přes Klafar se mi to obcházet nechce(jako kdyby Luci bavil kočárek tak no problem) tak si ho vždy dám na podatelnu na MeU a na Cu jdem pěšky po schodech.. No a my se vrátili z CU a MeU byl zavřený, prostě v 14.45 zavřou dveře a nikdo se tam nedostane. Fakt super. Tak jsme včera lítali bez kočárku a ráno si ho tam byli vyzvednout :confounded:

tak pápá jdu ohřát dětskou svíčkovou pro to naše robátko
29. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky* tak jsem po KO u Lukase byla poslana do porodnice*me desil vyvolanim nejdyl pristi tyden*prijedeme sem do HB a ja jsem byla v soku kdy lekar jen koukl do prukazky a rekl:no my vas stejne posleme domu...tak na nej cucim jak puk co jako jak jako proc jako*dopadlo to tak ze me 'hodil' na krk jinymu dr.a ten teda blekotal to stejny,ale kdyz mu vysvetlujeme s milackem ze jsme ze ZR a ze ted odjedu bez vysetreni a do tydne jsem tu zas*tak nakonec me vysetril s tim ze prumer jsme 36+1tt,ale podle hlavicky 37+6tt,no takze jsem tady na pozorovani s tlakem(dnes 160/90)a s otokama..asi do pondeli,uvidime no*tak pa vykulenej Lucik z pristupu
29. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:

ivis: dobrá story s úřadem, tvoje mamka mi to včera říkala, byla jsem kupovat záclonu v opálu :wink: ste si teda daly chuděrko vid? zajímavý, v takový čas zavřít :sweat_smile: a jaktože novej kočárek??vím, jak vypadá, jakou barvičku? a jak se s ním jelo, dobrý?

jíto: hurááááá, že se ukážeš :slight_smile: už tě tádík taky uvolnil jo? :grinning:

lucik: takže si zůstala v brodě jo? tak at ti to tam rychle utíká a máte to co nejdříve za sebou! a jak to tam vypadá, spokojenost a to tam máš net a pc nebo chodíš na ten nemocniční pc? drž se, myslíme na vás :slight_smile:

jinak my máme kluka jako poleno a nevytáhla jsem paty z domu do 16tt, furt jen záchod-postel a když jsem se vydala ven, tak jsem díky “super nízkému tlaku“ motala a dokonce sebou šlupla kousek od baráku :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem se vždycky klepala, když jsem měla jít na gyndu, abych tam vůbec došla a když jsem v létě seděla v těch humus zapařenejch čekárnách, tak to opravdu bylo žůžo, jsem furt lítala na záchod, že budu zvracet, humáč, snad při druhém už to nezažiju!!! myslím, že na pohlaví nezáleží, každé těhu jiné, má kámoška má jak kluka, tak holku a bylo jí blbě při obouch :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky*Gabi: jj jsem v Brode*net mam na mobilu,wifi tu nejaka je,ale desne zasekana takze ani Ntb nema cenu tady mit*jinak sestricky zatim moc fajn,lekare uvidim zitra*takze zatim poho,tlak se srovnal*na pokoji prima mamka ve 31tt s dvojcatkama*diky a doufam ze uz bude brzy konec a budeme mit uzlicek doma*jeee jak my se tesime :grinning: tak paa a zas pisnu*
29. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné,slunečné ráno holčiny :grinning: Dneska to vypadá na pěknej pařák,tak nezapomeňte dodržovat pitný režim a vaše ratolesti chránit před paprsky sluníčka,ať jim nebolí pak hlavička :wink: Jé,to se rýmovalo :slight_smile:

Cvach:Já si teda taky myslím,že každé těhotenství je jiné a každá si prožijem své,bez ohledu jaké pohlaví čekáme.Já už slyšela takovejch pověr o těhu a dokud si to člověk nezkusí sám,tak nemůže všemu věřit.

Ivis:ty datumy jsou moc krásný,ale zas na tom tak nezáleží,hlavně,aby to bylo zdravé a vše v pořádku a já už bych to chtěla mít za sebou,už to začínám docela pociťovat,jak se kulatím a do toho počasí,když je pařák,tak sotva funím a dnes budu muset někam zalízt a ochlazovat se,nebo leknu :astonished: Ale srpen,ten uteče jak voda,mám ho moc nabitej plánama,takže pak už jen měsíc a pocupitám do nemocnice :wink:

Lucik:Taky moc držíme palečky,ať ti všechno dobře dopadne a jste s malým zdravííí :grinning:

Mějte se maminy a užívejte si slunečné počasíčko :slight_smile: :wink: :grinning:
30. črc 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj :slight_smile:
lucík: tak aspon ten mobil :slight_smile: za chvilku pojedete domů :slight_smile: :dizzy_face: tak nám pak nezapomeň dát info o drobečkovi :slight_smile: pořád se šetři at máš sílu a myslíme na tebe!

jinak včera jsme s vojtíkem viděli jitku - criterstku s tádou a tada jak dlouho nechodil, tak ted přímo běhá, šikulka :dizzy_face:

no nic, mám klasickej den, vojtas chrní, já vařím a uklízím, mirek do 16h. dorazí a bude s vojtou, já mám konečně kadeřnici jupííííí :dizzy_face: :dizzy_face:

tak hezký den papa a užijte si víkend....
31. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,tak se hlasíme :wink:
No u nás se děli věci Domčovi rostly před včerejšky zuby byl v noci 3x vzhůru a brečel Honza už ho chtěl chodit uhoupávat po baráku ale já mu to zatrhla tak jsme chvíly poslouchaly nařikání vstakání no prostě jak DOmču neznáme... :frowning2: ale pak jsme mu dala nurofen sirupek a gumové kousátko a bylo ticho že mě to nenapadlo dřiv mohl být klid hned.Normálně to žužlal a uklidnil se a do 10 min.byl tuhej a spal až do rána.Včera jsem mu dala preventivně sirupek hned před spaním a spal celou nic no a máme zase klid nes spal v poho takže zubisla si daly pohov. :slight_smile:

Ted už nevím kdo se to zvás ptal na jídlo ale my s jídlem problémi nemáme Domča mě sní co mu uvařím.Domácí,kupované co koliv přesnídávky též pribináčky atd.a včera měl rohlík s pomazánkovím máslem a též mu chutnal a tak až pojedeme do ZR tak mu koupím kiri sýry.Takže já si nemůžu stěžovat že by mě něco nejedl.Dokonce jak jsme měly prblémy s pitím tak mě pije i děcký byliný čaje a heřmánkoví bez oslazení no ale nejradši má ty ovocné granulové ud Hippu.
No nic zatím jdu něco dělat ...PA
1. srp 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk a ted pokracování... :wink:
Honza mě vyrušil musela jsem mu jít s něčím pomoct... :unamused: :angry: :grinning:
Jo to jsem vám chtěla napsat...pochlubyt se Domíska jsem učila sedat na nočník a dnes se poprvé vyčůral :slight_smile: tak z toho mám radost :grinning: jináč dnes tu máme fotbaloví turnaj a nohejbal tak se tam jdeme juknout je to i s hudbou a občerstvením tak se tam zase všichni slezem a pokecáme večer tam jít nemůžu to budu s Domčou doma tak tam jdem ted odpol. sned je to vše co jsem vám chtěla napsat :wink: :grinning:

Lucík tobě držíme palce vím co je to ležet v nemocnici jen tak taky jsem tam ležela týden před porodem :stuck_out_tongue_closed_eyes: .ale to naštěstí byla zima.... :wink:

Tak pá táta už chce jít :wink: pa
1. srp 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:

moc vam vsem dekuju za podporu! :dizzy_face: je tu nuda a nuda a nuda..na pokoji je jedna pohodarka maminka a ta druha pani-no par veci mi vadi,ale holt to musim nejak prezit.. :wink: ..ale v pondeli ci utery by mela jit domu tak bude zas trebas klid :wink: ...uz se nemuzu dockat malickyho..jak se tu tak clovek "vali" a ono se nic nedeje tak je to straaaasne dlouhy..tak doufam ze brzy se uz dockame.. :dizzy_face: ..jeste ze tu maji moznost objednani TV na pokoj,jinak bychom se tu asi zblaznily :confounded: ..tak uzivejte pohody a ja se zase brzy ozvu..snad :slight_smile: a treba uz i s krasnou zpravickou :slight_smile: tak paaa Lucik
1. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucik- tak ať ti to tam co nejrychleji utíká, ať máš svého drobečka brzy v náručí :wink:
2. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Maminy... :wink:
Tak si představte jak to dopadlo s tím sportovním dnem...odpol.paráda pohodička pak jedu s Domískem domů vykoupat,napapat a spinkat najednou přišel i tatka a říká děda bude hlídat můžeš jít taky.Ale to jsem neměla dělat... :wink: samo že jsme se ož.... :grinning: no a jak to bylo v neděli?Nobilo mě samo na :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem si tak řikala není lepří sedět doma na prd... :grinning: :grinning: no jo ale zase jsem krásně zapařily máme tu jednoho šikovného kluka který pouští hodbu přes pc takže samé krásné hity pro nás mladé i taková kerá se jen tak na zábavách naslyší...pokud vám něco říká skupina Nightwisch no prostě paráda.

Dnes jsme byly na procházce s kámoškou a jejím 2 měsíčním Tadeáškem.Je to naše místní kadeřnice možná jsme vám už o ní psala je nádhernej jako každé mimi ale myslím že Domču brzo dožene při narozeni byl o kilo těší než Domča takže měl 4,2kg a ted ve 2 měs. má 6 kg a my máme necelích 8kg v 8měs. :grinning:

Chtěla jsem se zeptat co máte ty menší děti co jím všechno važíte za zeleninu???Mě došla fantazije jak to mám DOmčovi kombinovat...pořád mu to dělám dokola tak aby se mu to nezprotivělo.
Zítra jedeme k babičce na návštěvu a popřát neteři k 16 nar.to to letí... :wink: tak se třeba z někým potkáme... :wink: tak pá jdu dnes zalehnout.každý den chodím pozdě a pak nezvládám raní stávání... :wink: Pá........... :sunglasses:
3. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už máme venku 3 zoubek a to nahoře. :wink:
6. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:
radus: teda dobrý! :grinning: my se chystáme zítra večer, dáváme vojtulu k mé mamce na spinkání, tak jsem na něj zvědavá :confused: :confused: :confused: trochu se toho bojím, ale at si bobínek zvyká, už se fakt těším!!! co máme vojtulku, tak jsme byli jen v kině a ještě nikde nespinkal, takže to bude premiéra :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

cvach: gratulace :wink: roste to rychle, aspon u nás naštěstí!

a co lucík???už se tady neukázala, asi ještě nic že?
7. srp 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
GABI:Tak to naše malá,to je cestovatelka.U babičky už spala tolikrát a teď v září bude u babičky celý víkend.My jedeme na vinobraní do Mikulova.
JJ.jen se mi zdá,že je to dvojka nahoře,protože ji to jaksi nevylezlo uprostřed ale trošku víc nalevo.a leze nám další.Jinak my už taky lozíme.z obyváku se dostaneme na chodbu a do kuchyně.jo,hold už to není mimi.a poslední dny stojí za prd.Pořád jen brečíme,a když nebrečíme,tak nadáváme.a já v úplným vyčerpáním padám už v osm do postele.Ale naštěstí ráno spí až do půl deváté,tak díky aspoň za to.
A jak se jinak máte?plánujete druhý mimi?
7. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj cvach: teda takže ti taky začala lítací vid? jsou to divočáci, ta prťata :slight_smile: a malá je šikovná, já vojtu nemohla dát dřív, protože jsem do 13.měs. kojila, víš :wink: a pak nějak nebyl čas a kdo by si ho zrovna vzal...dovolené....

jinak druhé chceme, mirek moc, já taky, jen asi ještě chvilku počkám, líbilo by se mi tak otěhotnět v zimě, si ještě vybírám co :grinning: :grinning: :grinning:

no nic, musím letět, manža se vrací, tak jdu chystat stůl a jídlo..papa a hezký den
7. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji Jitce za gratulaci ke snažilkování, on to byl spíše nápad manžela, původně jsme chtěli později, ale tak nějak jsme si řekli, že začneme hned.
Doufám, že moc dlouho čekat nebudeme, i když....minulý týden mi bylo 28. Pracuju 10 let na interně, tzn. polohování těžkých, někdy velmi těžkých nemocných / zpolohovat 150 kg ve dvojku, kdy já mám skoro 180 cm a kolegyně třeba 160, je problém, nadřu se víc já /, práce ve vysoce infekčním prostředí - TBC, hepatitidy, MRSA / taková sviňa, na kt. není žádné antibiotikum /, příjmy agresivních intoxikací, kdy mě může kopnout do břicha a je po těhotenství :frowning2: , snímkování pojízdným rtg přístrojem, o které není na JIP, kaj robím, nouze, těžké stavy nemůžou jet na centrální pracoviště...
No, uvidíme, všechno tohle má vliv, a když se podívám na své i mladší kolegyně, jak nemůžou otěhotnět / anovulační cykly, endometriosa, cystické vaječníky.../, tak mám obavy a doufáme oba, že tohle není můj případ. Pokud otěhotním, okamžitě nemocenská.
Znám se, budu hysterčit a moje psychika dostane zabrat, a to je to nejhorší.
No, uvidíme :slight_smile: ,hlavně donosit zdravé dítě, to je ted´to, co si přeju nejvíce :slight_smile: .
8. srp 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,holky,tak se konečně hlásím.Od včera máme zapojený net,takže paráda.Stěhování máme za sebou,i když práce je ještě dost :confounded:

Segra,neboj,půjde to dobře :wink:
8. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky:slight_smile:
tak hlásím, že vojtásek zvládl první spinkání u babičky na 1 :slight_smile: až mě fakt překvapil :dizzy_face:

zuzi: neboj, určitě to půjde, však si ještě mladá!! jen se nestresuj těma endometriosama....je to fakt hodně o psychice, já měla zase pcóčka a říkali mi, že snad ani neotěhotním a koukej, pak jsem s manžou na to dlabali a najednou bum a já byla těhu :wink: takže žádný stres a myslíme na vás :wink:

kijo: tak super, myslela jsem na vás, tak až budeš volnější, přihod nějaký fotečky nového bytečku, rádi se taky pokocháme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
9. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi, díky, já hlavně mladě vypadám :grinning: . Jak to vypadá uvnitř, to je záhada.

Ségra, dík za podporu, ale znáš mě dobře a myslím, že je ti jasné,jak dělám z komára velblouda :unamused: .
Kdy se dělají triple testy / ve slovníku jsem našla, že jen u žen po 35. roce na chromosomální poruchy / a AFP v 16. týdnu gravidity na vroeneé malformace...? To je nějaká blbost, ne, po 35. roce matky, však mám pocit, že se to dělá všem, ne?
9. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dělá se to dokupy v 16tt.,kdyby vyšly poz.,ať se stihne amniocentéza a případné vyvolání porodu(musí být do 20tt)
9. srp 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek