• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Ahoj holky,tak jak je? :grinning:
Gabi mám dotaz jak má Vojtík tu helmičku jaká je to velikost?Chci Domčovi koupit taky ale vůbec nevim jakou co jsem hledala tak jsou 48-52 a Domča má hlavičku malinkou jen 42. :frowning2: tak nevím co s tím a kde jste ji kupovaly a kolik stála?

V pátek jsme dovezly sedačku na kolo tak budeme sportovat.. :grinning: :grinning:
Nevím jestly jsem vám to psala ale ve čt.jsme si s Domískem udělaly výlet pěcho na Rosičku a v so.jsme si to zopakovaly celkem v poho krásná procházka.V týdnu začnu jezdit na kole a až seženeme helmu tak i s Domčou bude to záhul je to tu kolem samej kopec... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: ale my to zvládnem snad :wink: :grinning: Domča má dnes náko rozkecáno :slight_smile:

Kijo,tak gratulujem že jste to zvládly pak někdy naplánujeme kolaudaci.. :wink:

No a jak to vypadá s tím srazíkem?No..... :sunglasses:
9. srp 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,Raduš,helmičku asi neseženeš,nakolo může dítě až v roce,pokud se nepletu.Taky máme přilbu,tu nejmenší a je to od 48 cm.

Srazík můžem udělat kdykoliv,jen se domluvte mezi sebou,napiště a přijeďte nás navštívit. :wink:
9. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky.. :slight_smile: tak jak rikala GABI u nas zatim nic..nerodime a nerodime..a my by jsme uz taaaak chteli... :sweat_smile: ..tak snad uz to bude brzy..cim dele tu clovek je a nic,tim je to otravnejsi a nudnejsi..a stereotyp..tak se mejte lip a priste snad uiz krucis napisu ze mame cipiska na svete :wink: paaa Lucik
9. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:
radus: nejmenší helmičky jsou od vel. 48, nám je taky ještě malilinko volnější, tak mu pod ní dávám šátek a je to ok, ale máme určitě mnohem větší hlavu jak tvůj malej, takže fakt neseženež, já jí kupovala u chlubny a chlubnová mi sama říkala, že to je nejmenší, co se vyrábí :sweat_smile: jinak stála něco přes 600kč, já nekupuju takové ty laciňouše za 200, ale neuznávám ani extra zbytečné značky, musí to mít hlavně vzadu to kolečko na utahování..... jinak to jsou cetky!!!

kijo: s tím srazem, nevím, zatím se tady přihlásila radus....a moc to nevypadá :frowning2: nevím, asi není moc zájem...ale můžeme se určo domluvit i v menším počtu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

lucík: myslíme! neboj, jen vydrž,za chvilku je to tady :slight_smile: ale chápu tě, já se taky nemohla dočkat a přenášení těch pár dní bylo děs, pak když furt řval, tak jsem si říkala, že bych ho do bříška ještě na chvilku strčila :grinning: :grinning: :wink: :wink:

zuzi: 28 let je pohoda a jak psala kija, tak triply 16tt, já byla ještě dřív na NTéčku, to ale asi znáš vid? a ohledně toho 35roku, to znamená, že je maminka starší, takže je větší riziko DS, tam se to asi víc hlídá :wink:
10. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holčiny.

Lucík:Moc na tebe myslíme.Je mi tě ají líto,ty už si tam chudáku přes 10dní a furt nic,to se ti nedivím,že je tam nuda a chceš mít už prcka na světě.Tak se moc drž,pak si to budeš o to víc užívat :wink: :grinning:

Zuzimila:Taky moc držíme palečky,aby se snažilkování povedlo :slight_smile: .Vím jaké to je trápení čekat,ale ono je to opravdu hlavně tou psychikou.My se snažili dva roky,samí vyšetření,nervy atd.Pak jsme se na to vyprdli,už jsem na to neměla sílu a hle nečekaně,nezvaně bude cvrček za chvilku na světě :wink: Vím,že je to těžký,ale chce to jen trpělivost,která časem přinese své ovoce :grinning:

Tak se tu mějte moooc hezky a užívejte pěkného počasí dokud to jen půjde,pááá :dizzy_face:
10. srp 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,vážně až od jednoho roku?To je náká blbost když vidím ty lidi co vozí děti v tech vozíkach ty přímo nenávidím tak jím určo rok není.No my stejně začnem jezdit jen po vsi dál si zatím netroufnu..
No mam tu v bazárku jednu vybranou a má to ten čudl v zádu tak snad je to o.k. vubec tomuá totiž nerozumím. :unamused: no ale nová se mě kupovat nechce vždit jí bude mít jen chvilku já tu jednu už mám dostaly jsme ji ale i když jsem mu pod ni dala čepici tak mu byla veliká :grinning: tak možná až bude ve školce tak mu do ní hlava doroste :wink:

A ten srazík bych brala pěkne se z Domčou nudíme.
Kijo ale kdyby jsem jely k tobě tak jedině ješte jedno auto s řidičem páč když to tak počítám tak do auta vezmu jen jednu maminu a díťátko...tak nevím co já vím tak auto a řidičák je u vás problém co ŽENSKÝ??? :grinning:

No nic Honza už mě zas volá at mu jdu s něčím pomoct a DOmča se vzbudil tak jdem krmit.Tak pá. :wink:
10. srp 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš,v těch vozíkách za kolo je to asi jedno,tam může mimčo i ležet,ale v klasické cyklosedačce by měl mít rok,je to kvůli páteři,dříve není tak pevná,aby se ti tam moc neklimbal.Já bych teda asi dříve nejela,už kvůli tomu,že neseženeš helmu.Než si pak něco vyčítat...

Gabča má taky řidičák,ne? :slight_smile:
10. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi, já vím, že u maminek nad 35 let věku roste rizikoVVV a mongola, jen je mi divné, že v lékařském slovníku píšou nad 35 let, a přitom vím, že se to dělá i u mladších, to je fuk.
Jinak co je NTéčko nevím, znám jen NT pro BNP, což je biochemické vyš. séra na kardiální insuff., takže s porodnictvím a gyndou to nemá společného ani zbla :grinning: :grinning:. V gynekologii zběhlá nejsem, nikdy jsem to nepotřebovala, zato v interně jsem skvělá :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , však už to dělám dlouho. Někdy mám pocit, že jsem stará jak černé uhlí . Dobrou.
10. srp 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už to vím, co to je.
10. srp 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik.A já budu mít řidičák v září a auto taky máme...Ten srazík bych taky brala.

Jo,RADUS:ty helmičky fakt jsou od roka.nejmenší jak holky psali tak č.48.Už jste byli u doktora?my jdeme zítra.ale malu jsem doma posadila na váhu a jentak zvážila a máme 6,6kg.v šesti jsme měli 6,4kg.Jinak jak píše kíja.Taky bych si s Kačkou netroufla dřív jak v roce.
A už Dominiček lozí?Kačka jo.Lozí po celém bytě.a už si taky umí pustit dvd..no,děs. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dneska bude škaredě,je to škoda..mějte se moc hezky pa pa
11. srp 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Kijo,no ja myslela že když se dítátko připoutá do té sedačky tak je tam na pevno a nic se nestane.
To nevím jestli má Gabi řidičák.Co Gabi máš? :wink:

Cvach no ted k dr nepujdem až 11.září.no tak to my už jsme obříci my už budeme mít 8kg :slight_smile: jináč jen začínáme samy sedět ale ještě se klátí.Nelezeme jen se točí dokola když je na břiše jinač si vše přitahuje než aby lezl. :grinning:
No a novinka mame 3 zub :grinning: .Co vše dáváš Kačce na jídlo???

No to je děs jak se zase to počasí zhoršilo... :frowning2: A to jsem se dnes chystala prát záclony. :angry: tak to hold bude muset počkat.A ven zřejmě nepujdem aby jsme nezmokli.Tak pá.
11. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
RADUS:no,katuška už papá téměř vše.pribiňáky,polívky,omáčky,a když jsme u babičky,takl to,co vaří ona.třeba naposledy měla knedli,omáčku a maso.Taky ji kupujeme sušenky a chutnají ji taky tyčinky.no,zkoušíme skoro všechno.ale babičky ji dost rozmlsávají.my máme už 4 zuby.ale ne jedničky ale dvojky nahoře.ty prostřední vrchní nám zatím nevylezly.A jak ti Domísek dlouho spává?my usneme už kolem osmé večer a vstáváme kolem půl deváté ráno.A ty mu dáváš co jest?
11. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
jojo řidíčák mám, ted máme nové auto (minulý týden jsme ho kupovali) a nejsem na něj ještě zvyklá, ještě jsem vlastně nejela, čekáme na letní gumy a na povinné ručení a hl. na havarijko haha, mirek má strach, až to někde tuknu :grinning: a v týdnu jezdí s ním do práce, ale ne pokaždé, já ho budu mít asi k dispozici až od září, tak nějak..... :angry:
11. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš,já nevím,já bych to neriskovala,přece jen je ještě malý.

cvachno,to teda malé dopřáváš.Karolínka měla knedlík dneska poprvé a pribiňáka ještě ani neměla.
11. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo tak to je mazec to já Domčovi dávám jen zeleninové kaše s masem ale ted mu to dělám už hrubší když má zuby :grinning: :grinning:taky mu dávám pribináky,ovoce a přesnídávky domácí.A už měl i škubánky ale s kakaem. my máme dole ty první a jeden vedle.No a spánek o.k.kromě dnů kdy ho bolí zubyska tak jsme třeba 3x vzhůru a knourá jinak spíme od 19-20.00 jak nám to vyjde do 7-8.00 podle hladu ale pak spíme ještě dál tak do 9-10.00 :slight_smile:

Gábi tak to je paráda tak to přijedeš i k nam co? :wink: hlavně se toho neboj odtoho je to auto pojištěný ne? :grinning: A co jste si pořídily?

Twity,Zuzimila, všechno nej nej k svátečku.
11. srp 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš,myslím,že to děláš dobře,ono není s jídlem kam spěchat,jednou budou jíst všechno,tak proč jim to cpát hned od kojeneckého věku,že? :wink:
11. srp 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale tak když ji to chutná a nic ji po tom není,tak je to OK..vám holky rodiče neříkali,co všechno do vás cpali od malička?já jsem od tří měsíců už dostávala taky skoro všechno.Ale tak guláš bych ji asi nedala...
11. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,právě,že vím,čím nás cpali,tak nehodlám cpát takhle i Karolínku.Po roce budiž,ale....to je na jinou diskuzi.Každá si to dělá podle svého.
11. srp 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky, Zuzkám vše nejlepší k dnešnímu svátku, hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky.. :wink: Posíláme pusu :astonished:

Kristinko - ahoooj, tak konečně máte už napojenej net..Co byteček, jste spokojení? Že se ptám, co? :slight_smile: Já už bych taky tak moc chtěla tu rekonstrukci a pro Tadíka pokoj, ale jestli to dopadne, tak až příští léto, no ten rok už vydržříme.. :wink: Jinak pro srázek jsem, moc ráda vás s Karolínkou uvidím a i ostatní holky, pokud se připojí, my bysme se vsomrovali do auta Radce a Domčovi :grinning: :wink: Jen stanovte datum :wink: JO a jak psala Gabča, přihoďte fotečky, aspoň Karolínčina pokojíčku..

Cvach - ahojky, to teda koukám, Kačenka se fakt má s tím papáním :grinning: Tadík tyčinku ještě neměl, sušenku při zvláštních příležitostech :slight_smile: Ale jinak taky papáme už všechno, pribiňáčky též, teď sbíráme víčka, abychom vyhráli plyšáka Pribiňáka, a to co vařím, sní skoro vše, kromě samozřejmě pár věcí, které by pro nej opravdu ještě nebyly - to pro jistotu nevařím vůbec :grinning: Jinak se musím pochlubit, už nám skoro zmizel ten náš protivnej ekzémek..A zoubků máme asi 13, tuhle jsme zrovna měli průjmy a horečky - klubaly se nám další..Už ať jsou venku všechny!!!

Zuzi - to jsem ani nevěděla, co všechno musíte jako sestřičky dělat..To je teda hnus..No, snad to vyjde brzy, moc bych Ti to přála, budeš skvělá mamka, já jsem taky nervák, kolikrát si říkám, že Tadíka děsně hlídám, pořád mu říkám "pozor, ať nespadneš, dívej se pod nožičky atd..", jsem si říkala, že se musím krotit, ať z něj neudělám "bojánka", on je na sebe i tak dost opatrnej.. :slight_smile:

No nic, musím končit, za chvilku nám má přijet děda, musíme se taky okoupat a doufám, že dneska Tadík brzy usne, koupila jsem si Xenu (moje úchylka :grinning:) a zmrzku, tak si večer u TV dám do nosu..Dnes jsme tu měli na návštěvě Tadíkova bratránka, je to šikulka, už začíná krásně lézt.. :wink:
11. srp 2009 v 17:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:
teda prckové si dávají do sosáčku :slight_smile: já jídlo hodně řešila do 1 roku, vojta opravdu si moc do nosánku nedával, ale jak oslavil 1. narozeniny, tak jsme začali pomaloučku nabíhat na naší stravu,a le extra nekořením ani nesolím, to mu oddělávám, ale dnes bude mít smažený květák, už má hodně z té fádnosti přežranej, tak mu ted začínám dávat i smažený věcičky.... knedlíky s manžou normálně moc nejíme, jsme taková zdravá výživa, celkem, poněvadž mirek sportuje, ale zase ulítáváme všichni na sladkým.... ale to je taky potřeba :wink:

jíto: jakou xenu sis koupila? jako ten film????neob co to je? :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: a s ekzémkem gratuluji :slight_smile:

radus: octavii kombíka, ale právěže je jako nová, tak se trochu bojím a je větší jak fabie.... no ale co, jezdit se musí, ale radši si na to havarijko počkám haha :grinning: :grinning: ale zase vím, že budu jezdit pomaleji a opatrněji, když mám vzadu vojtíka, takže to pojištění ani snad není třeba, ale dáváme si ho, nejen kvůli mě, nikdy nevíš že :sunglasses: a děkuji za pozvání, mohli bychom někdy vzít i jítu s tádou a dorazit k vám :slight_smile:

a kija nemá asi řidičák že? kdybychom se sešli v zr? je to jednodušší, většina je ze žďáru že? klidně můžeme jít i knám, pokud se vám nikam ven nechce, sem se snad vejdem :wink:
12. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky hele Jituš si na nás udělala čas... :grinning: no to je dost babo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
A mě nic nenapíšeš jo? :frowning2: :angry: Kdy přijedete????!!!

Gabi,to bych byla rada návštěvi moc nemáme páč problem je vždy-řidičák,auto a málo času... :frowning2:
Tak si rychle na to auto zvykni a doraz jo?Jitku vem sebou nemuže najít den kdy by přijely bud pořád něco má nebo Táda je marod tak doufám že to do vánoc stihnou. :grinning: :grinning: :grinning:
Oktavka je sama o sobě dlouhá a ještě kombi tak to je mazec jsme ráda že mám rencka megana.Ale ted už jsem vyježděná takže by mě to nevadilo.Jo a s tou opatrnou jízdou jsem si to taky říkala že když tam mám Domču ale to už je za náma lítám jak ďas. :grinning: Ale nasnáším když se za mě někdo lepí nebo předjíždí v nebespečných místech to bych vraždila :angry: :angry: Tak se budem těšit...

Jo a když to tu pořád nevypadá na sraz tak navrhuju příští týden třeba hned v úterý v 14,00 a místo napište vy kam rádi chodíte....nám je to jedno.Jo??? :wink: a je to! :wink:
12. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec holky,
Gabčo - jo, Xenu, ten seriál, sledovala jsem ji zamlada :grinning: A teď koukám taky - každý úterý vychází DVD :astonished:
Radunko - dorazíme, myslela jsem, že právě příští týden v út, ale když navrhuješ na ten den sraz všech, tak nevím :slight_smile: Tak někdo vymyslete kde ať už se domluvíme.. :wink: Se taky neozveš, tak nedělej tlaky :grinning: :sunglasses:

Dneska jsem viděla Zuzku - Twity - už má pěknej pupík, ale kam se s..e na mně! :grinning: :grinning: Byla jsem jako velryba.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak myslíme na Lucku, jak to zvládají v nemocnici a jestli už třeba není Jiříček na světě :wink:
12. srp 2009 ve 12:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčiny, jsem zpět, byly jsme na dovči v Jížních Čechách, bylo to taková rychlovka, pomalu ze dne na den, ale bylo tam kráááásně, počasí nám docela vyšlo, u chaty byl bazén, tak jsme se tam pořád čvachaly, škoda že to tak rychle uteklo :frowning2:

docela se tu rozjelo téma papání, no tak naše Verča je kapitola sama o sobě, absolutně nechce nic jíst :angry: , krom pribináčků, takže to neřeším a klidně jí dám i 2 deně, když ji chutnaj, aspoň ji nemusím kojit, protože jinak bych se ukojila, a když už náhodou si něco vezme tak je to strava jako my akorát míň solený.

gabi:se srazíkem souhlasím je my to jedno kdy, teď už budeme doma, jinak řidičák a auto taky mám, bez toho si to jaksi nedovedu představit.

cvach:s tou váhou malé bych to neřešila, my jsme tam byly včera a máme 8 kilo, doktorka sice říkala že by mohla mít víc, ale že tlusťochy nemaj rádi tak je prý akorát, taky s naším jídlem, se ani nedivím.

jo a úplně bych zapoměla musím se pochlubit už ťapkáme za ručičky a nebo sama tlačí kočár, takže v kočáře už sedět vůbec nechce.no nic musím končit Verča se probudila a půjdeme ven.papa
12. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš tak přijed zítra.no to mě tak napadlo že se tu nemužem dohodnout tak jsem něco navrhla.Tak snad se to uchití.Jo náhodou jsem ted chodím často když je tak divny počasí.Ale vy se tu ukazujete málo...Kolik máš už víček též je zbíráme.. :slight_smile:

Vladuš,tak to jste se měli...no my plánujeme dovču až příští rok.Třeba se malá dá brzy do jídla tak asi jí nic nechybí když je ještě kojená né?Domča má rád též pribináčky. :slight_smile:
12. srp 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radunko - zítra nemůžu, ani v pátek, navíc Jára má odpolední, takže mu musíme dopoledne vařit a starat se o něj :slight_smile: :wink: Měla jsem to naplánovaný hezky na to úterý a Ty mi to takhle zkazíš.. :grinning: Já sem taky nakukuju často, každý den, ale nestíhám pak už napsat, protože na mně visí Tadík..Příští týden bych mohla možná ještě ve st, ale jinak ne - po čekám veliký balík Nextíkových věciček, který mám už přes měsíc objednaný a dopoledne jdeme s Mirkou do sekáče do kulturáku, už jsme asi 14 dní na tom domluvený, ve čt jedeme s Járou do Brna a v pá do Jihlavy do zoo..Takže náročný týden.. :wink: :slight_smile: Jo, jinak Pribiňáků máme zatím asi 11, nicmoc, ale do konce září jich 30 bude určitě..Jinak taky plánujeme dovču příští rok :wink:
12. srp 2009 v 17:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: a diky Crit ze na nas myslis! :slight_smile: ..tak informativne uz tu zmiram nudou,nervy mi pracuji..a stale nic..pry zitra bude mozna proveden Hamiltonuv hmat,tak uvidime ..pry to neni nic moc prijemnyho,ale zabrat by to melo :wink: Tak pak napisu co a jak bylo..papa a drzte nam pesticky aby ten nas Jiricek uz vykoukl na svet :slight_smile:
12. srp 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ženský,

téda, člověk tu chvilku není a vy toho nakecáte.

My byly o víkendu s bráchou v té Barceloně, fakt parádička, hezčí město jsem neviděla(a to si myslím, že jsem jich pár projela) a ty nákupy, hned bych se tam vrátila.

V práci to je blázinec, ale mě to tak vyhovuje, nemám ráda se poflakovat od ničeho k ničemu.

rostli nám taky zoubky, tak Lucísek v noci plakal. Ale už jich máme 10 a myslím, že další dva jsou na obzoru.

Jídlo jsem do roku taky řešila, ale hodně věcí Lucce nechutnalo, tím byly vyřešené pribiňáky atd. Ale je pravda, že si kolikrát říkám, že má pořád to stejné, že jí to ani chutnat nemůže. A ze smaženého mi není dobře, tak to doma ani nebaštíme.

Jůůů Gabčo, tak už máte autí doma, super. Tak se můžeš dát do velkého ježdění. Mě to někdy také láká, ale bojím bojím o Lucíka. A gratuluji k prvnímu spaní u babi. to teď bude bájo, viď. Já jsem teď začala dávat lucika i k druhé babi do Losenice, tak jí tam táta ráno odveze a odpo přiveze, to je pohodička - já si mohu být v práci déle, a Lucik je tam spokojená(pořád chodí za pejskem a slepičkama na dvůr, za kravičkou do kravína atd)

Se srazíkem souhlasím, tak dejte zavčasu vědět, kdy a kde ať si můžu naplánovat směnu v práci.

Luciku, luciku ten Jiříček si dává načas. Taky si pamatuji, že ty poslední dny byly nekonečné, hlavně člověk nevěděl kdy to tedy přijde.

Váhu bych taky neřešila(je to hodněi o tom jakého vzrůstu a váhy jsou rodiče), v 14měsích jsme měli po tom návratu z nemocnice nějakých 8,2kg.

tak pápá holčiny, mějte se krásně a dejte vědět
12. srp 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš tak to je jednoduchý v úterý přijedete vy s Tadou a ve středu se sejdeme v Zr no a je to. :slight_smile: No tak to ti nezávidim cely týden mít takhle zabytý ale na jedno stranu ti to závidím taky bych chtěla cestovat jenže jsme totáč vycucaný z peněz vůbec nevím jak tenhle měsíc přežijem :frowning2: :angry: :angry: No tak to se Táda bude mít hadříky od nextu jsou fajn taky Domča náké má.No a co se týče víček tak my jich máme jen 6 :slight_smile: tak v ut.Jo?

Takže holky mění se to na STŘEDU na 14,00 jo?Moc se těšíme.
12. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji za přání k svátku :slight_smile: . Od Zdeňka jsem dostala bonbonieru a dva bílé bryndáčky, nevím, možná pro štěstí, když ještě těhotná nejsem.

Jituš, kdybys věděla a VIDĚLA!!!!!!!! , co všechno sestřičky musejí dělat, tak zůstaneš s otevřenou pusou, ale ne vidět je o návštěvách, kdy si na chvíli ( málokdy ) sednou a dají kafe, ale vidět to zákulisí. To, že jsme někdy po lokty v ho.nech, to je to nejmenší a to je jen vrchl ledovce. Ale je fakt, že jsou oddělení, že někdy ty sestry fakt jen dloubou kozy z nosa. To u nás neplatí a Kristina to určitě potvrdí, dělaly jsme spolu půl roka. Proto říkám, že hned na PN.

Např. budu mít ted´dovolenou 3. a 4. týden, ty první dva jsem odpracovala stylem takovým, že ze 14 dní jsem měla 2 volna / lege artis - volno po noční není volno bo jsem 6 hodin od 24 - 6 v práci,že / a zbytek 8 nočních !!!!! Moje plodné dny padly do série 6 služeb / všechny 12 hodinové, jedeme jen 12 /, z toho 2 denní, 4 noční. Zítra a v pátek mám zase 2 noční, pak konečně volno, a budu očekávat příchod menses, bo je mo jasné, že při takové šňůře nebude nic :angry: :frowning2: . Takže asi takhle je to moje snažení. Paráda, že? Za srpen 213 hodin.
12. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čusík holčiny,tak tu máme zas jedno odporný počasí,furt jen chčije a chčije.Já jak nemůžu teď spát a máme furt otevřený okno,tak slyším všechno,takže vím,že tu prší už od 2hod.od rána.Navíc nám včera taťka odjel na dovču se odreagovat,tak je nám moc smutno :cry: a to počasí nám teda nepřidává na náladě :frowning2:

Jituš:No,pupíka už mám,ale jak říkáš na tebe fakt ještě nemám,to byli pro mě šoky,když jsem viděla,že jde pupík,pak dlouho nic a pak teprve ty,ale bylo to roztomiloučký :grinning: a za to teď jsi jak lunt vychrtlej,tak se sebou něco dělej ty blázne!!! :confused: :angry:

Lucík:Jak už jsem psala,je mi tě hrozně líto,mocinka moc na tebe myslíme,musí to bejt úmorné,tak dlouho čekat,ten Jiříček si s tebou pěkně zahrává,lumpík.Na světě je přece tak krásně a ono se mu na něj nechce.Ale neboj ono to musí přijít :dizzy_face: Tak se moc drž a opatruj :wink:

Zuzimila:Chudáku,ty to taky nemáš jednoduchý,taková práce,to teda musí bejt zabíračka,ale asi je to taky o zvyku a jestli na to má člověk žaludek.Ale nic se nemá přehánět,tak si dej pauzu,ať už se taky můžeš radovat z drobečka :wink:

Tak se tu mějte pěkně a ať vám to blbý počasí nezkazí plány a náladu,ahojík :dizzy_face:
13. srp 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek