• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Čaute kočky, dneska nějak nestíháme, tak se nebudu rozepisovat, ale jak s tím srazem, teda? Nám je jedno jestli út či st, ale hlavně stanovte místo.. :grinning: :wink:
Radu - když srazík bude v út, tak se uvidíme tam, když až ve st, tak bysme v to út přijeli, ale nějak to už,holky, rozštípněte.. :wink: Ať vůbec nějakej srazík je.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. srp 2009 ve 13:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky taky nemam moc casu dnes jsme spaly dlouho a odjíždíme na cely vikend do Polničky takže...

Srazík je ve středu ve 14,00 ja navrhuju třeba Tálský mlýn je tam klid a prckové vám tam můžou běhat takže se už domluvte mezi sebou ja tu do neděla nebudu.Jo???

Jituš s tebou a Tádou v uterý počítáme jo?Máme novou houpačku co Domča dostal od babičky k svátku.Včera přišla zbožnuje ju. :grinning: Tak pá.Jo a flešku máš u mě.tak ti ji v ut.dám.

Pa pa..
14. srp 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radu - to nevím, jak holky dorazí na Tálák - třeba Kristinka s Karolínkou..I na Gabču to bude určo daleko a navíc jí Vojtík kolem druhé teprve vstává co vím.. :slight_smile: Mně osobně se Tálák taky moc nezdá, nevím kde konkrétně myslíš, že by mohly děti lítat.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: V út dojedeme, čas ještě upřesním..JO, Ty si to vlastně přečteš až v ne, no, tak vyzývám ostatní holky na novej návrh srazíku.. :slight_smile: Nebo pokud souhlasíte s tím Radunčiným, tak POTVRĎTE účast..
14. srp 2009 v 19:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:
ivet: tak barcelonu závidím, tvoje mamka mluvila s mojí, tak jsem byla hned v obraze, že si tam s bráchou byla, haha drbárna, se maminy poznaly v opálu, kupovaly jsme tam záclonu do obýváku :slight_smile:

zuzi: teda to je mazec, bez komentáře! ale aby ses za chvilku nedivila a nekoukala na // čárky na testu :wink: :wink:

lucik: hemilton je prej takovej nepříjemnej, ale po něm to většinou jde a rychle, tak snad to zabere!!!myslíme!

jito: vy jste s tádíkem sběratelé :slight_smile: kde si nakupovala nextík, taky bych jukla :wink:

radus: tak ty už jseš vylítanej drak...já taky byla, pak jsem nějak přestala, asi 1/4 roku jsme neměli auto, pak byla zima a já se začala na konci těhu a když byl vojtík mrňavej bát :frowning2: ted to zase bude něco, do toho zpět vlítnout, ale snad si brzo zvyknu...jezdívala jsem s citroenem saxo, malej zmetek, prd to sedělo, ale zaparkuješ v poho...pak mondeo kombi, to bylo něco, to byla taky kráva viz octávka, takže to toho musím zapadnout, chtě nechtě, mirka se*ou nákupy v kaufu...a že mě vozí za kamárkama, mamkou....tak na něm nebudu závislá, jen když bude sních, tak jezdit nebudu, než bych auto vodhrabala...na to se můžu vyprdnout a taky na ledu jezdit nechci no :unamused:

jinak úterý nám vyhovuje, ale spíš až od 15hod...kdyžtak dorazíme o chviličku dýl...tak toho pohanku???? kdyby pršelo, můžeme případně k nám cooooo??????

dějte vědět babizny :grinning:
14. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi, ráda bych brzo viděla // na testu, to mi věř, ale cítím na sobě, že menses se blíží, vědu z toho nedělám / zatím!!! /, jako " žalostné " jsem vymyslela, že si pomalu našetřím na Chanel No.5, po kt. toužím už dlouho, asi rok, je to vrchol mé parfémové mánie, až jednou otěhotním, už si ho nikdy nekoupím :grinning: .
/ kéž bych si ho nekoupila nikdy, chápete.../

Cico, a co ty? Kdy dáš fotky pokojíčku Karlíka do alba? :wink:
16. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:
zuzi: dobré žalostné :wink: jak píšeš, nědělej z toho vědu a pak budeš překvapená, sice to nemusí být ted hned, ale za nějaký měsíc ano :slight_smile: :wink:

tak koukám, že úterý opět nic že :confused: :confused: :confused:
17. srp 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych na ten váš sraz přijela, kdyby to nebylo tak z ruky :grinning: :grinning: , nebo přijed´te vy za mnou, všechny, se všema dětma, hlavně nazapomeňte na ty dvě nejdůležitější: Kris a Karol :grinning: :grinning: :grinning: .
17. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,fotky přidám.Už se na to chystám.Holky,já asi nedorazím,Jarda je v Brně a navíc malá spí tak do 15.OO,takže než se nají atd....Navíc si nedokážu cestu vlakem nebo busem s ní představit :wink:
17. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,tak jsem tu.Včera jsem dorazily až večer a už se mě nechtěl zapínat pc.
Víkend u babičky jsem si užily.v pátek jsme delaly sloupky na nový plot a byly jsme jako tradičně večer s kamarády na Vagoně Domča není v Polničce moc zvyklej spát tak první noc vždi děsně hystericky řve a nejhorší je to že to u něj neznám :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zvládly jsme to asi po hodině řevu usnul :grinning: a my mohly vyrazit... :wink: nv sobotu jsem byly v Bohuňově na metal festu paráda náké kapelky a hlavně Arakain z Honzou Toužimským to je borec ale Kolář je samo hezčí ale bohužel... :wink: taky tam byla soutěž v házení prázdným sudem ale to vám řeknu až na srazíku at si máme o čem povídat...... :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No a jináč srazík jak píšete nic moc učast ale bude teda ve středu po 15,00 u Pohanky jůůůůůů??? :grinning:

Tak zatím pá jdu obědvat.Pá. :wink:
17. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: ja vam tak zavidim!Ja uz tady snad zhynu!!!Zitra je druhy termin a pokud nic tak pry ve stredu budou vyvolavat...bojim bojim,pry to vic boli...na vikend me pustili domu tak to bylo jediny stesti,pac bylo krasne a my s milackem a pejskama najezdili kilometru :grinning: ..jejda jak me uz zase vsichni chybi!...a navrat sem a jsem zase bez nalady...uz aby jsme odtud vypadli!Tak papa uzijte srazik a snazilkovani :wink: a ted uz fakt napisu az se nam malej narodi ... :slight_smile:
17. srp 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tak my se ze srazíku omlouváme, já teda nevím, zda nějaký vůbec bude, nějak se nemůžeme dohodnout a polovina se vás vůbec neozývá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Dneska jedeme s Tadíkem na návštěvu k Raduš a zítra máme oddech a nakupovací den, protože čt strávíme v zoo a v pá jedeme do toho Brna..

Luci - chudáku, věřím, že to tam musí být hrozná otrava, já jsem tenkrát ležela v nemocnici 4 dny před plánovaným císařem, myslela jsem, že se tam uhryžu nudou.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže vím, jak se musíš cítit..Pak jsem taky byla na vyvolávaném porodu, ale ten byl v út a ležela jsem tam od po - taky jsem se celé po nudila :grinning: A nemyslím si, že by vyvolávaný porod bolel nějak víc, aspoň mi to nepřišlo tak hrozný.. :slight_smile: Každopádně moc držíme palce a myslíme na vás, ať to máte s Jiříčkem co nejdříve za sebou :wink:

Gabčo - Nextík máme z nové kolekce - podzimní - co je na netu, kupovala jsem Tadíkovi zimní bundičku, kompletek roll-upek a trička s opičkou a mikču s opičkou, objednávala jsem to od paní přes MMB, 35 Kč za libru, což si myslím celkem jde..

Zuzi - držíme palce ať se na testíku co nejdříve objeví //, ono to přijde, sice asi ne hned, jak říkáš, ale uteče to.. :wink: Ty vlastně jsi ta vášnivá sběratelka parfémů, že? Tak k Channelu jsem ani nečmuchala.. :slight_smile: Ale věřím, že to musí být paráda.. :wink: Já mám teď na parfémy nějakou alergii nebo co, se navoním a hned mi vyskáčou rudé pupínky, nevím co to zase má být..To je jako když měl Tadík všude po těle ten atopák, tak se mi začal normálně taky dělat, měla jsem úplně zaneřáděnej hrudník a prsa - nevím čím to bylo - ale jak je teď on v pohodě, tak mi to taky ustoupilo a už nemám ani flíček.. :wink: A na ty podmínky v nemocnici teda čumím :pensive: . Vím, že se sestřičky neflákají, ale že je to až takovej masakr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2009 v 06:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky,
takže ze srazíku opět nic, chce to asi plánovat hooodně dopředu, když už...ale asi to fakt nemá cenu :wink:
jíto: aha ten nextík, 35 je ale stejně dost ne? :confused: :confused: :confused: libra je 29,88, plus asi ještě platší určo poštovné že? nebo mi to asi jen přijde :wink:

lucik: myslíme na vás!

tak hezký den, já jdu něco dělat papa
18. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ženský,

tak si dáme Gabčo jen soukro srazík, jo? Tento týden mi to nevychází, ale příští mám celý týden ranní, takže když nebudete mít odpo co dělat tak písněte.

jojo ten kurz libry je dost podhodnocenný.mám zálusk jet v lednu do londýna na nákupy ale ještě to musím pořádně prozkoumat a vyzvědět co nejvíce informací(ale v Barce se nakupovalo fantasticky, kalhoty z United colors of Benetton za 6Eur - no nekupto)

tak páápá

luciku myslíme na tebe, ale dneska by to šlo :wink: :wink: :wink:
18. srp 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj ivet :slight_smile:
teda, tak opravdu lidové ceny v barce, fakt “nekup to“ :grinning: tak si písnem a domluvíme se, budeme se těšit :slight_smile: njinak do uk se s mirkem taky chystáme, asi jak píšeš leden-duben na nákupy, mirek má london prozkoumanej a ví kde co, už se moc těším :slight_smile: ale nějak si myslím, že to beztak nedopadne, abych nebyla třeba koula těhotná, ale ted se tomu vyhýbám o 106, vojta je nervák vzteklej, asi začíná období vzdoru nebo co a do druhého se mi najednou moc nechce, tak abyc jak napotvoru neotěhotněla hned že :sweat_smile: :grinning:
18. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jít´o, jsem nejen sběratelka, ale i uživatelka :slight_smile: . Vypadá to tak, že asi tenhle měsíc ten Chanel koupím :frowning2: :frowning2: . V jednom net obchodě při větším nákupu dávají pánský BLV Notte zdarma, tak budeme mít žalostné oba.
Příští měsíc si asi koupím vlnu a něco si upletu sama pro sebe, už hodně dlouho jsem si nic neupletla...
Ty další měsíce, možná i roky, to budu muset ještě něco vymyslet.
19. srp 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčiny,

gabčo budem se těšit :wink: Haha období vzdoru a uvědomování si vlastní osobnosti máme taky a je to sranda, ty scény ve městě, v obchodech atd ty stojí zato(se lidi za námi otáčejí a v duchu si říkají jakého to nevychovaného spratka máme doma-hm ať si trhnou, to nechápou).

zuzi: proč stahovat kalhoty když brod je ještě daleko. Prostě si tento měsíc koupíš ještě ten Chanel(to bude tvoje poslední radost, pak už budeš s radostí nakupovat jen pro mimíska) a brzy uvidíš na testíku //

a co ten Lucik? včera takové magické datum.

tak pápá, dítě spí, a já jdu taky bo zítra vstávám na ranní

krásnou klidnou noc všem
19. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holčiny,tak jsem velice sklamaná že se sraz nekonal :frowning2: vždi jsme na mateřské a vy nemáte čas???Co budete dělat až budete chodit do práce... :confused: no ale já dala návrh a vy nic tak doufám že až některá z vás vymyslí akci tak doufám že se vás přihlásí víc jo???? :wink:

My i když se dnes sraz nekonal jsme v ZR byly krásně jsme se projeli po Ždáře celkem mě to courání po městě a ták chybí páč na vesnici je to počád dokola a nikde nic... :rolling_eyes: ale co se dá dělat.Tak doufám že se brzy sejdeme a my zase vyrazíme do ZR :grinning: .

No a co vám mám ještě napsat... :grinning: Domísek má 4 zuby a je pořád ještě hodné miminko.V uterý tu měl Tádu tak si celkem rozuměli :wink: Akorát Domča nechápal když Táda chytl hysterčák že si nechce nechat přebalit plínu tak na něj jen koukal s otevřenou pusou... :grinning: :grinning: jináč se mu tady asi líbylo hlavně cestovní postílka. :wink:

No nic v telce nic vyžehlino uklizeno tak jdu sát Honza za chvíly přijde z práce...tak pá.

Lucik-myslíme na teba a vůbec ti to nezávidím.byla jsem v porodnici týden před porodem a mazec už nikdy víc :angry: tak držíme palce at se brzy zadaří a Jiříček je venku na světě.Pa :slight_smile:
19. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :grinning: tak huraaa jsme na svete :grinning: co vcera magicke datum IVIS,ale to dnesni 20.08. 2009 :grinning: ve 13hodin a s vahou 3650g konecne ten nas poklad vykoukl na svet :grinning: ..a cesta byla rychla-cely porod od 1.podane 1/4 tabletky na vyvolani 5.5hodiny..jenze po te prvni 1/4 se nic nedelo,tak jsem dostala dalsi 1/4 a hodinu na to se to krasne zacalo rozjizdet a po hodine a pul 2min stahu mi pichli vodu a do 5minut byla ta nase lasecka na svete!No strasne rychly to bylo najednou*Az budu doma prilozim fotecku* :slight_smile: papa stastnej Lucik s rodinkou
20. srp 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucik, gratuluju k dět´átku, oběma vám hlavně zdraví.
20. srp 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky LUCI a JIŘÍČKU, tak vám moc gratulujeme, konečně jste se dočkali.. :wink: :wink: :wink: Jiříček je kus chlapa, a to Lukáš taky strašil, že bude maličkej, že?No, klasika.. :grinning: Na fotečky se moc těšíme, teď hlavně pěkně odpočívejte :slight_smile:
My dneska byli v zoo, ještě s babičkou a dědou, Tadíkovi se tam líbilo, nejvíce ho zaujaly lampy, z těch byl úplně paf :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jako zvířátka se mu taky líbila, ale potom už ho to moc nebavilo, asi jich na něj bylo moc, nejvíc se mu líbily surikaty, ty jsou hned u vstupu :grinning: Odpo jsme byli nakupovat a zítra jedeme do Brna, tak se moc těším..
Jinak Zuzi - to uteče, nemůžeš to vidět tak černě, třeba se to povede hodně brzy, až budeš překvapená :wink: Já jsem vášnivá sběratelka hadříků na Tadíka, až si občas říkám, že bych se měla klidnit, ale nějak mi to nejde :wink: MMA a MMB jsou velký lákadla :grinning: A určitě si něco upleť, pleteš krásně, tak ať nepleteš jen na ostatní, ale udělej radost i sobě..My svetřík budeme mít ještě na podzim, i čepičku :slight_smile:
Gabčo - 35 není tak hrozný, je to asi nejlevnější na MMB, jinak je běžných 38 - 40, to už mi přijde hodně..My se do Anglie určitě nedostaneme, takže mi nic jinýho nezbývá, poštovné jsem platila asi 70 Kč, věcí bylo hodně, balík obrovitej, byla jsem spokojená :wink: Hlavně s tou bundičkou, je fakt krásná, parádně dělaná, za nějakých cca 450 si myslím že to jde, minulý rok jsem kupovala tady v ZR, byl to šmejd hnusnej a vyšla mě snad na 500 - a žádná značka to nebyla..Tuhle aspoň pak i prodám.
Kristinko - pokojíček má Karolínka krásnej, takovej nějakej bych si představovala i pro Tadíka..A koukala jsem jaký máte vlásky, i na culíka :slight_smile: To už je taková doba, co jsme vás viděli, hrozně to letí a na Karolínce je to vidět..Tak snad se brzy scukneme, my jsme s Raduš říkaly, že bysme s dětičkama přijely, třeba i příští týden, záleží na vás.. :slight_smile:

Tak se mějte holky, papa.
20. srp 2009 v 18:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsme opět tu dnes jsme byly u kamarádky na návštěvě má kluka 15 měs. taky pěkné číslo... :grinning: Byly jsme celé odpol.venku na dece paráda teda spíš já s Domčou Mates s kámoškou lítali po zahradě za ruce :grinning:

Lucík taky gratulujem.No vidíš tak to je opravdu fofr. :wink: Hlavně to zdravíčko.Fotečky určo dodejte.

Jituš tak hlavně že se výlet zdařil.A Tádovi se to líbilo.My pojedeme taky s Domčou ale až za rok.a v Brně si to užijte též.Tak nafot manekýna v nových oblečcích....Pá
20. srp 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUCIKU:taky s kačkou moc gratulujeme a konečně ses dočkala.Taky hlavně to zdravíčko :slight_smile:

JITUS:ty jsi jak já :grinning: pokaždé když jdu do nějakého obchodu,tak kačce něco na sebe koupím..už i manža mi říkal,ať se krotím :grinning: ale když já nemůžu odolat :grinning:
teď jsem ji kupovala suprové podzimní lacláčkové semišové manžestráčky a takový podzimní setík,který obsahuje teplou halenku,vestičku a tepláčky.
20. srp 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciku,taky moc gratulujeme k miminku a přejeme hodně zdraví :grinning: /plně jsem si vzpomněla na svůj porod a hrozně Ti závidím :wink: Je to krásné.užívej si to,jak jen to půjde,protože to hrozně letí :wink:
20. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jeee hurááá :dizzy_face: luciku, moc gratulujeme! odpočívej a užívej si to, na fotečky se moc těšíme :slight_smile: :slight_smile:

jíto: to jsou vydřiduši ty babizny, ale kdo by to dělal zadarmo že! takže jak píšeš, ještě to ujde, musíš se nám taky pochlubit, však se navštívíme :wink: tádik je šikulka :slight_smile: :wink:

ivet: ty brďo, já mám stejnej pocit s tím nevychovaným spratkem :grinning: máme to ted děs, vojta se vzteká při každé krávovině a od rána do večera, je to sice moje pusinka, ale někdy bych ho zřezala :sweat_smile: :grinning: smráďátko mrňavý...dnes v hypernově, asi 15 minut vztekání v košíku, všichni na nás koukali jak na neschopné rodiče, haha jak kdyby to nikdo nezažil, ale ono se to kouká a kecá, když se tě to netýká, já už se tím bavím....myslím, že mají období, že zkouší, co si můžou dovolit a samo rozvíjení osobnosti ble :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kijo: hezký pokojíček :wink:
20. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Lucik:Taky se s čertíkem ještě v bříšku připojujeme k velké gratulaci :dizzy_face: .Měla jsi tedy moc hezký porod :slight_smile: No já už to mám taky za pár,tak doufám,že to bude v poho :confused: A jinak přejeme hlavně moc zdravíčka a užívej si to :wink:

A Zuzimilu taky přejeme,aby se už brzy dočkala,držíme pěstičky a myslíme na tebe :wink: :dizzy_face:

My jsme teď dělali různé opravy na baráku,okapy,natírání střechy a v neposlední řadě nám teď dokončili výměnu oken,fuj,takovej bordel,že by člověk až brečel a to nemluvě jak jsem si pěkně mákla s úklidem až jsem si myslela,že snad z toho porodím :fearful: Ale už je to za mnou a jsem ráda,budeme mít v zimě pěkně teplíčko,hlavně kvůli mrňousovi :grinning:

Tak se mějte,pááá :sunglasses:
21. srp 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,taky se přidávám k těm,co mají uřvané a zlobivé dítě.Malá dělá scény kdykoliv a kdekoliv,praští sebou na zem a už to jede.V horším případě mlátí hlavou o zem a je jedno,jestli je na trávě nebo na chodníku.Občas pomůže výchovný na zadek,ale to taky ne vždy.No,myslím,že druhé hehrozí :wink:
21. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitule, pletu zuřivě, mám asi 4 svetříky od 0 - 4 m, asi sedmery malinké ponožky, cca 0 - 3 m, 2 čepičky, mohla bych tu dát fotky, že, pochlubit se, jak jsem šikovná :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Když bych to nepotřebovala já, dám to někomu, třeba hlavně ségře, kdyby měli s Járou druhé, nebo to prodám...za symbolickou cenu.

To, co Karolínka vyvádí, to je celá teta Zuzka, teda ne že bych si to pamatovala, ale z vyprávění :wink: . Já jsem si přála, aby ta moje neteř něco po mně zdědila, ale tole teda ne, i když myslím, že genetika až takhle daleko nesahá a je to spíš " přání otcem myšlenky ", ale kdo ví, můj muž je povahou celý svůj strejda Jiřík, a třba moje dítě, jestli bude, bude mít něco z Kris...

Zkusím tu dát ty fotky.
21. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jen v rychlosti než odpádíme do bazénku:

Luciku moc moc gratuluji k narozenému štěstíčku, užívejte si každou společnou minutku, je to to nejkrásnější co tě může v životě potkat. Lucinečka posílá velikou hubanečku vám oběma :wink:

pááá
21. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo: to je v pr.... takže u vás taky jo...asi fakt období prosazování se a zkoušení, co rodiče vydrží, zvířátka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zuzi: ty jseš borec! :wink: pleteš jak drak, krásný kousky, hlavně ten kompletek nemá chybu :slight_smile: :wink: tak ted už jen aby vyšel ten testík :dizzy_face:

twity: jejka, chudáku...si to dokážu představit, nám na starém bytě taky měnili okna, když jsem byla těhu a teda fůůůj, sotva jsem lezla,a le měli jsme jen 2+1, ty sis v baráku musela dát :frowning2:

u nás jinak nic extra, odpo koupačka u rodičů na bazénku, ted vojtasek spinká a my si dáváme mojitu mňamka, mám radost, že bude zase víkend a budeme mít mirka doma :slight_smile:

tak papa
21. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čusík,tak jak to tak čtu,tak se mám asi na co těšit :unamused: a pokud to bude takovej nervák po taťkovi,tak se asi zblázním :angry: no uvidíme,na to je ještě čas,nebudu předbíhat.

Zuzimilu:já se teda kloním,to je nádhera.Jsi opravdu borec a šikulka.Teď ještě to mimísko,bylo by to škoda prodat,ať hezky mimčo ví jak má šikovnou mamču :wink: :dizzy_face:

Gaba:no,byla to opravdu fuška :frowning2: ale už je to za mnou,i když si na to pořád nemůžu zvyknout,je to luxus :slight_smile: a měnili nám jen ty naše,bydlíme v patře,takže 5velkejch a jedno malý,ale i tak mrdník jak blázen a kor už to mám za pár a do toho to vedro,který mi nedělá moc dobře,když vykonávám větší námahu,hned ze mě tečou čurky,blééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: a čertík,ten se tam musel mrskat,chudinka,ale už je to za náma :grinning:
22. srp 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek