• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
A Cvach - mas nadhernou holcickou..takovy sluniiiiiiiicko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. zář 2009 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj ženský,
jůů Luciku konečně fotečky, malej je krásnej(ty vlasatý děti jsou úžasný).

Jinak nám vylezl konečně 11. zoubek, stolička dole, ale dala nám zabrat, tak ještě devět, uf to je snad nekonečný.

Právě jsme přijeli od babi z Losenice, zrovna tam venku bagrovali, tak se Lucískovi nechtělo ani domů.

Jo Kijo, koukala jsem na Karolínky pokojíček a super. Nám to jak se staví sen, nevyšlo, hm mají asi hodně zájemců, takže budem muset zahlovat ze svého, ale času dost.

tak ppápá Lucísek si mě žádá
3. zář 2009 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Holky,
Cvachna,Kačenka je moc pěkná a šikovná.
My byly dnes u pana Dr.Tak mame 8,67 kg a 76 cm no a i když Domča neleze tak stejně byl pochválenej jak je šikovnej a hodne :wink: a ted bude další návštěva až v roce.

Jituš tak jsem včera a dnes vyděla malou myšu... :wink: jmenuje se Kristýna a měla 4 kg a dnes u dr.4,07kg cm nevím.Ale je to divný ale je pěkná :wink: má šišatou hlavičku a plnou černých vlásků jo ale jen nechápu že měla 4 kg když jí slíkla do naha tak o proti Domčovi kterej měl 3,2 tak mě přišla děsně malinká...to to letí... :frowning2:

To je zase pos...počasí :angry:

Lucik,s toho si nic nedělej o Domčovi si někteří lidi myslí že je holčička do ted...a to chodíme stále v modré a šedé nebo hnědé....asi je mate ten červeno černej kočárek. :wink: :grinning:
TAk páčko... :wink:
4. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:

tak jsem tu, vojta je u babičky na spinkání a mirek na chlastačce v jihlave, takže mám časík a přihodila jsem nějaké novější fotečky, tak taky mrkněte :wink: jinak jsme byli u dr. a hlásím 12kg, chlap no :slight_smile: a 81 cm....

lucík: přihod fotku i tebe, at víme s kým máme tu čest taky :wink: :wink: :wink:

cvach: malá je fakt celá ty vid? nebo mně aspoň přijde :wink:

kyti: vy už hačáte jak draci, to je hrozný jak to letí fůůůůj, za chvilku nám půjdou do školek, škol ... :frowning2: :frowning2:
4. zář 2009 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak nikdo nevymetáte na netu takto pozdě :frowning2: jsem sama a mám klídek a vůbec se mi nechce spát, jak naschvál, když mám volno a mohla bych relaxovat... přitom ráno před 7 jedem do kolína do špitálu na jedno vyšetření, takže se mi tam vůbec nechce ble :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak hezký víkend papa
4. zář 2009 ve 23:44  • Odpověz  • To se mi líbí
GABI:tak já nevím,prý je to celá taťka.vypadal úplně stejně.po mě má prý jen bradu.

Jinak jsem dneska ráno měla jízdy a ve čtvrtek mě už čeká konečná.tak snad se zadaří,za ty prachy...normálně jsem platila 9500..tak to udělat musím.Gabi.Vojtíšek je moc pěkný.
5. zář 2009 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
GABI:ale Vojtík je celý po tobě.
5. zář 2009 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Aho,holky,máte moc hezké fotky.

taky jsme byly u Dr.Karolínka má 11,3 kg a 86 cm,řvala zase jako tur :angry: ostuda,všeho se teď bojí.My předěláváme koupelnu,Jarda bourá kachle a spol,takže nás zítra odváží do Orlové k mamce,ať se tady s malou nemotáme :wink: Tak se nějakou dobu neozvu,možná od segry pisnu,jak se máme.Tak papa,mějte se hezky. :wink:
5. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
teda cvach, to je sranda s těma podobama :grinning: ale já v malé fakt vidím úplně tebe, si nemůžu pomoct :slight_smile: :wink: jinak nám zase všichni říkají, že je vojta celej tatínek, že po mně nemá ani ň :grinning: :grinning: ale díky, jsi první a potěšilo mě to, je taky můj že :grinning: :grinning: :grinning:

kijo: jéé tak to budete mít super návrat že? to bude paráda, tak si to tam užij, odpočívej, pozdravuj sestřičku a napiš, budeme rády :wink:

jinak já jsem včera spala jen 4 a 1/2 hodky, čekala jsem na mirka a pak ráno vstávačka...za chvilku to půjdu za vojtou zapíchnout :slight_smile: tak papa
5. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
GABI:no,tuhle jsme byli fandit na Fotbale taťkovi a došel kamarád a Katušce řekl:čau Víťo. :slight_smile: pak na mě dodal:promiň,ale z tebe to Katuš nemá nic...ale aspoň manža ví,že je Kačka jeho :grinning:

Jinak jak trávíte večer?já půjdu za Kačkou spát a manža se dívá na fotbal.já mám totiž zase zítra v osm jízdy,tak musím být fit.přejeme pěkný večer.pa
5. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,

tak už spíte? Mě se nějak nechce a to ráno vstávám do práce. Ale odpo jsem to zalomila s Luckou, a ještě navečer do sebe hodila jedno kafčo tak jsem nějaká svěží/aby to nedopadlo jak v Barce, kde jsem celou noc nespala, i když to bylo jiný kafčo - arabica, fakt zabiják :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .

Gabčo, uf tak už to máš za sebou, myslela jsem na tebe, takže na pohodu?

Já včera měla klídeček, táta jel do práce a Lucísek chtěla s ním tak byla celý den v Losce, a já tu konečně vysmejčila trochu byt, i když dnes tu vypadá, opět jak po výbuchu(hm kdybych radjěi včera těch 6hodin proležela vyšlo by to nastejno)

Jo a když jsme u těch váh, tak já jen tak zvážila Lucku a máme 10,1kg a 86cm, i když do 1,5leté prohlídky nám ještě měsíc zbývá a vzhledem k tomu jak opět bojujeme s jídlem, tak se možná dostanem zas pod 10kg, ale i tak se pěkně pronese :slight_smile:

Dnes jsme si šli s Luciáskem zaplavat, vehementně se dobývala ven, vevnitř jí to moc nebavilo, hm voda docela OK ale i tak po 1/2h pěkně drkotala zubama.

Přihodila jsem ještě nějaké fotečky z centra tak jukněte

pápá jdu zkusit zalehnout
6. zář 2009 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ivet: no krásný fotečky :slight_smile: :dizzy_face:
7. zář 2009 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Holčiny maminy,kde vám je konec??? :confused: :confused:
No jo je pěkně tak řádíte po venku co?My taky jsme venku :slight_smile: tak písněte večer když vám ratolesti spí co je nového....
Jináč fotečky máte nádherné.Jsou to všichni šikulové... :wink:

Gábi,to máš pravdu letí to jak blázen jo jo sedíme o 106 to jediné mu jde. :wink:

Kijo,tak to ti nezávidím ale pak až je hotovo je to paráda tak pak nám to nafot... :wink:

Tak čusík a pište pište.... :grinning: Pá.
9. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tady to žije :confused:
11. zář 2009 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Vid.... :grinning: :grinning: :grinning:
11. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj ženský,

Gabčo tu červenou bábovku jsem našla, máte ji u nás, chtěla jsem ji hodit k vaší mamce do schránky, ale neprolezla :frowning2: tak aspoň důvod se sejít :wink:

My celý týden chodili na písek, tak nebyl na koně čas. A práce je taky hafo- naštěstí. Je to tam fakt paráda :slight_smile:

tak pápá
11. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jéé ahoj, ivet, tak díky, určitě bábovka počká :wink: :wink: tak dej vědět, až budete volní....

jinak u nás klasika, mirek celou sobotu profotbaloval a já jsem úplně hotová, takže za chvilku zalízám za vojtíkem chrupkat...tak dobrou a pa
12. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Holky,tak co je nového tady je to stále mrtvé... :wink: My byly dnes na poutí v Polné tak jsme něco málo utratily hlavně Domískovi vždit to znáte... :grinning:
Jináč nic nového v uterý jdu ke kadeřnici tak se móóóóóc těším...

Tak písněte....Pá.
13. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holciny :slight_smile:

tak my byli v patek v poradne a zjistili jsme ze jsme nepribrali ani dkg od propusteni z porodnice..takze jsme nedohnali ani porodni vahu :frowning2: ..ale ze malej nestrada,ale pokud se nam nepodari pribrat tento tyden(pac v patek jdeme na prevazeni) tak budeme prikrmovat...nu coz..hlavne aby nas mladatko rostlo a prospivalo! :dizzy_face: ...on totiz malej se budi az tak po 5-7 hodinach(coz je super v noci),ale od dr. jsme dostali pokyn budit ho po 3 hodinach a to i v noci(ale nejsem blba a tak ho v noci nechavam spinkat,pac se vyspinkam i ja ze) ..kazdopadne kdyz trajdame od 11 h po venku tak se nam taky nekdy nazadari vcas byt doma aby jsme mohli papkat..stejne mam nejak malo mlicka :frowning2: ..tak doufam ze se to srovna..

a co u vas? Paaaaaa Lu+Ji
14. zář 2009 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Čusík,tak copak se s vámi děje?Tady to je jak po úklidové četě,nikde nikdo :confused: Dneska jsem potkala Jíťu s Tadíkem,hodili jsme jen rychlou řeč,měli jsme obě naspěch a Tadík má prej nějakou vzdorovou,tak byl pěkně protivnej a uplakanej,lumpík jeden :unamused: Já už to mám za pár,doktorovi se ale nějak nezdám,no nejsem první ani poslední komu řekl,že prcek je malej,než by měl být,tak když do středy to nebude lepší,tak valím do nemocnice,ale myslím (spíš doufám),že mě jen důkladnějc vyšetří a pustí dom,já bych tam teda ještě nechtěla zůstat :fearful: Tak se mějte a písněte,pááá :dizzy_face:
14. zář 2009 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky.Tak jsme dojeli z mikulovského vinobraní.byl tam olympic,Stříhavka,Bende,CHinaski,děda Mládek band,4echomor atd..tak jsme si to užili a Kačka víkend u babičky zvládala prý v pohodě a byla moc hodňoučká.Taky už mám skoro řidičák.jízdy jsem udělala a technickou taky,ale testy se mi nezadařily o 4 body :cry:

LUCIKU:z toho si nic nedělej..lepší přikrmování,než aby Jiříček byl hlady.my když jsme dojeli z porodnice,tak jsme pak jeli k doktorce a my jsme nepřibírali 14dní po porodu ani deko..mlíka málo,tak jsme přešli na nutrilon..Jinak my od začátku každý měsíc přibereme 500gramů.teď máme v devíti měsících 7,5kg..žížalka naše hubená..

A jak se jinak máte?já jsem dneska ani nejela do školy,protože marodím(asi zas angína) ale ven musím kvůli malé..tak žádné ležení..tak pa pa
15. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
jo,holky!kolik jste platily za to focení dětiček k prvnímu roku?my totiž kačku chceme jít nechat vyfotit a ještě jednu rodinnou.děkuji..
15. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, holky, po dlouhé době. Minulý týden jsem krom čtvrtka strávila dokonale, měla jsem tu ségru s Karolínkou, neviděly jsme se dlouho, byla jsem celá dojatá a štastná. Karolínka je krásné stvoření, taková myšička divoká, chytrá, šikovná, krásná, prostě dokonalá , umí hezky říkat " teta", šla ke mně docela brzo, trošku se bála asi prvních 5 minut, pak jsme byly kamarádky :slight_smile: . Je vidět, že máma s tátou se jí hodně věnujou, umí spoustu věcí a opiček..
Ale týden utekl jako voda, v sobotu jsem si doma pobrečela / jako vždycky, když se loučíme /, ale snad se uvidíme zase v říjnu, mám dovolenou, měla bych za holkama jet s naší mamkou.

Jo a naše snažení zatím 0, ale jsemklidnější než minulý měsíc.Pa.
15. zář 2009 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj ženský,
tak jak se vede?

Podzim už se začíná ozývat, v neděli i včera bylo dost chladno. Ale z mmb jsem koupila teplejší bundičku na podzim, tak je nám teploučko. Včera jsme se šli projít na kačky, a voda v řece skoro žádná, tak nakonec se Lucka prošla v bílých kalhotech ranní rosou a pak šup do písku. Opice jedna :angry:

Dnes jsme byli dopo v centru a zítra se tam chystáme zas - je den otevřených dveří tak kdo byste měl zájem, tak přijďte. Zítra k nám přijede Baruška, tak budu chvilku hlídat obě holky, ale oni když jsou spolu tak je to v poho. Akorát Lucinka by nejraději Barunku pořád objímala a líbala a Barča se brání zuby nehty.

Kyti: do Polné jsme taky jezdili každý rok. ale teď s Luckou ani za nic. Budem rádi, že přežijem ZR a Losenickou pouť a finito. A kadeřnici závídím, já si to nechávám teď trochu narůst a dám si nějaký nový sestřih až před dovčou.

Lucik tak snad vám kontrola dopadla OK, a na kojení svět nestojí, takže hlavně když bude Jiříček v pohodě.

Cvach tak to řidičák už máš skoro doma. to já měla strašný strach z jízd, testy v poho na 100%, to jsem neřešila. Ale bohužel mé řidičské umění se dále nezdokonalovalo, takže mám řidičák k ničemu, ale ráda bych se k řízení aspoň částečně vrátila.
Fotky jsme zatím nedělali, takže neporadím.

Zuzi: dva měsíce snažení, nic neznamená. Mimoušek si k vám určo brzy najde cestu.

tak páá
15. zář 2009 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Vy jste zlý,se mnou tady nikdo nemluví :cry: :cry: :cry:
16. zář 2009 v 07:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ZUZI:To mimi zachvíli píjde,uvidíš...Nám to s manžou taky pár měsíců trvalo a když jsme se pak nesnažili,tak to přišlo samo..

IVIS:Tak to já jsem si byla stopro jistá,že jízdy udělám,horší ty testy...

Jinak to je zas den.Mám angínu,kačka taky začíná kašlat,tak jsem ji už nasadila hedelix a čajík na produšky a kašel.A to máme jet v pátek na zabijačku. :frowning2:
vypadá to,že bude dneska pěkně...tak přejeme pěkný den.to my půjdeme akorát taťkovi naproti do práce a rychle domů..Kačka totiž ven musí,protože pak je strašně protivná.. :frowning2:
16. zář 2009 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte holky,tak píšu,že jsme se vrátily s Karolínkou domů. :wink:

Vypadalo to tady jako po výbuchu,ale už je to lepší,ještě uklidit pár věcí do sklepa a bude to snad O.K. Koupalna je moc hezké,záchod taky,ještě musíme něco vymyslet s podlahou v předsíni(nejraději bych i v kuchyni) a bude hotovo :wink:
16. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky dlouho jsem tady nebyla, ale ono jaksi není kdy, prostě nestíháme což už je kolikrát opravdu na pováženou, :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jsme pořád venku, nebo někudy jezdíme, Verunka už sama chodí takže to je taky zážitek, pořád za ní, kolikrát si říkám že snad jede na nějaký baterky, je jak ten králíček z raklamy :grinning:, jinak u nás nic dál novýho, papat pořádně nezačala a to jsem k roku chtěla přestat kojit, no nevím asi to nebude tak jednoduchý jak jsem si plánovala :angry: ach jo, jinak máme tě´d nějaký špatný spaní, nevím jestly nějaký další zub, ale budí se každou hodinu, dneska jsem jí stopovala, a byla s toho docela na mrtvici :angry: jen člověk trochu usne a už zase bejt hned vzhůru, místo aby to bylo čímdál lepší tak se my zdá že je to horší a horší.

lucik:kojení není to nejdůležitější hlavně aby malej pěkně přibíral, a je krásnoučkej, takový malinkatý miminečko, hned bych to vyměnila :wink:

cvach:tak příště se to zadaří, ještě dneska když si vzpomenu na svoji autoškolu tak je my špatně, ale naštěstí všechno dopadlo o.k., a dneska život bez řidičáku si neumím ani představit :wink:

kytička:tak kadeřnice, musíme si někdy od těch našich zlatíček odpočinout, aspoň já si tam odpočinu a pak se my ani nechce domu.

kijo:rekonstrukce to je masakr, fuj ještě že už je to za náma :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale potom ten vísledek stojí za to.

no nic musím končit Verča tady po mě leze ach jo, papa a co ten sraz minule to nedopadlo nikomu to nevyhovovalo, mělo by seto napravit, papappa
16. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor

ivet: jejka jsem ten den otevřených dveří zaspala, si říkám, že bych tam taky někdy zašla...až půjdeš třeba s lucinkou...vojta už chodí spát až ve 12h., takže se to dá stíhat...jen ted ještě chodím na rehabky, ale už jen párkrát a konec, snad teda...:wink:

vladuska: šikulka malá, už máme pěkný draky ulítaný :grinning: :wink:

cvach: příště se zadaří, neboj :wink:

kijo: no super, tak až budete hotový, nafot nám hnízdečko jo? :wink:

twity: jaktože se s tebou nikdo nebaví? to není pravda, tady se tak kecá všelijak, všechny se všema a nicmoc stíhačka s prtatama, však taky brzoučko poznáš :wink: snad do té nemocky nebudeš muset jet a pojedeš si až pro mimíska :wink: už se ti to taky krátí :dizzy_face:

jdu do pelechu, dobrou pa
16. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Holky,se hlásíme no vidíte že to jde sem něco písnout. :grinning: :grinning:

Cvachna,jé vy jste byly na vinobraní..tak to závidím chtěly jsme jet též ale nedopadlo to :frowning2: ale už jsme se s kamarádama domluvily že příští rok pojedeme a že to pojmeme jako dovolenou :grinning: a jaké to tam bylo?Z autoškoly si nic nedělěj já dělala oboje na podruhé a v poho ted lítam jako čert.. :wink: ale zase mě nestála tolik naštěstí je to děs jak vše zdražujou. :angry:

Zuzi,nic si z toho nedělěj pujde to neboj držíme palce mám tu jednu kámošku co se začala taky snažit a hned po každém 2 sexu se dělá test ja už nevím jak jí to mám vysvětlit že test jí to nemusí vůbec ze začátku ukázat... :unamused: A když na to bude myslet tak to nepujde vůbac.. :frowning2: tak snad si to přebere v hlavě a vyčká vklidu tak měsíc a pak si ubelá test...doufám :wink: Takže palce v pěst... :wink:

Ivis,tak to my né my jezdíme na poutě v okolí každý rok Domčovi se tam moc líbilo a dokonce mě tam i usnul :grinning: Jestě jezdíme do Příby tam je to taky fajn.a loni jsme byly i ve Veselí.Ale do Losky né tam jsme jezdívaly jen na zábavy. :grinning:

Kadeřnice paráda jak říkáte relax...a uleva vlasum už jsem to měla hrozný strašně mě padaly... :frowning2: takže obarvit a zkrátit rostou mě síleně rychle...Holky doporučuju :grinning: :grinning:

Twity nekecej proč by jsme se nebavily.Hele má mimisek pokoj???Dodej fotečky!Jo a prej máš pěkné panděro říkala Jitka jsme u ní ve středu byly a byly jsme venku i s Lucikem26 a jejím Jiříčkem.No a představte si že ten svět je tak malej že jejího velkýho Jirku znám :slight_smile: to je co? :wink:

Jo a jináč novinka když Domíska postavím tak už chvíly stojí ale ještě se mu nožičky podlamují ale to už dlouho trvat nebude je to šikula tekže nepolezem ale budeme rovnou chodit... :wink:
17. zář 2009 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek