• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
KYTI:já jsem ráda,že mám za sebou aspoň ty jízdy a ty testy už jsou jen banalita...na podruhé se to snad povede.Vinobraní super!! :grinning: jeli jsme tam jako 8členná parta.my jsme spali u našich a kamarádi ve stanovým městečku v Mikulově.vstupenka na tři dny stála 150kč a za stan a osobu ve stan.městečku 200 na víkend.Jinak i kulturně jsme se vzdělávali :grinning:
Jo,Kačka už má třetí zoubek a to jedničku nahoře a už udělá pár krůřků,když ji držíme za ručičky :slight_smile:
Jinak malý je moc šikovný.to vám zachvíli bude ťapkat :wink:
17. zář 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdáreček všichni,tak tedy beru zpět,omlouvám se :zipper_mouth: :confused:

No,bříško mě vyskočilo až teď na konci,ale zas takový panděro si myslím nemám,znám co na tom byli a nebo jsou hůř,ale já to mám jen kvůli těm začátkům,že si to teď vynahrazuju :wink: S Jíťou jsme se taky potkali ve středu,ještě s Miráčkem byli venku,tak to si u ní byla odpoledne a říkala ti to,že jsme se potkali,viď?A Lucík vlastně bydlí na Libušíně,že jo?A to jste se náhodou potkali,nebo jste byli domluvené,se znáte?Já ani nevím jak vypadá,když tu nemá žádnou svojí fotečku,to by chtělo napravit :fearful: A mimísek bude pěkně s námi v ložnici,u mě :dizzy_face: Zas tak velký bydlení nemáme a chci mít drobka u sebe,dokud to půjde :grinning:

Mějte se,pááá.
18. zář 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky co se to tady děje? :astonished: nějaká stávka
22. zář 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženský no teda.... :frowning2: co to tu je.... :angry:
Zase jste zaneprázdněný?Co se u vás děje???
U nás je vše při sterém nic nového jen že máme rýmu.To je to super počasí :angry: .Jináč stále neleze a ani nechodíme :wink: zuby máme 4 a 5 nám roste.

Twity,mě taky až na konci týden před porodem :slight_smile: S Lucíkem jsme byly domluvený na srazíku jsme měly spolu domluvený obchod kupovaly si odemě kombinézku :slight_smile: no a byla to zároven i procházka. :slight_smile: To je jasný že bude s váma v ložnici Domča je taky s náma ale má i svůj pokojík.To tam nahořé máte tak malé?Takže pokoj mít nebude nebo máte v plánu se do budoucna někam stěhovat?
Tak pá pá..
24. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :grinning: ..tady je to jak po vybuchu :astonished: ....rosteme a papame a furt nekde smajdame :grinning: ..jinak KYTI ,jeste jsme probirali s Jirkou jestli se fakt znate a rikal ze podle videni mu povedoma jsi,ale urcite te nezaucoval :grinning: ...rikal ze tech Jirku tam takhle bylo vic..i Martinuv bracha byl Jirka co tam byl na civilce.. :sunglasses: ...

a v nedeli jedeme na pout do Novyho Veseli :grinning: to se bude babca chlubit vnouckem :wink:

tak paaa a kruci napiste sem nekdo taky! :sweat_smile: :grinning:
25. zář 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy.
Kde jste?????????? :confused: :confused: :confused: :sunglasses:
Luciku,Ja vim už kdo je tvůj Jirka pak mě to trklo on by mě zaučovat nemohl byl už vyučenej dááávno..Ale ten Jirka co me na Hajčmaně zaučoval byl tenkrát ve třetáku víš?Ten tvuj Jirka tam nastoupil už jako vyučenej a je o proti mě starší už tam makal s Martinem.A jezdil s obědama ze sázavi takže on byl jako zaměstnanec.Ale to už je dávno. :wink:
Tak si tu pout užijte je tam celkem pěkná před 2 rokama jsme tam byly taky. :slight_smile:

Tak páčko.
25. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:
no jo, nikdo nemá čas co :confused: ono až se udělá venku škaredě, tak se to tady zase sleze ne :wink:

kyti: taky rýmujeme a jak to tak pozoruju, tak rýmujou snad všechny dětičky i dospělí, virozky valí o 106 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak u nás také při starém, jsem vojtaskovi dokoupila zimní boty a už jsem na zimu připravení, jen rukavice a může začít chumelit :grinning: nějak se těším na sáňky, vánoce....ale až ta naše zima bude zase dlouhá, tak mě to bude pěkná štvát :wink:

luci: užijte si pout :wink:

užívejte počasíčka a bobánků, papa
26. zář 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ženský,
tak dnes opět volný den, Zdeněk odjel ráno s Luckou do Losky a ještě nepřijeli. Tak jsem ráno pouklízela ten bordel, vyžehlila tunu prádla, hodila do pračky další hadry.... Pro obídek jsem si zašla k mamce(babička dělala kulajdu - mňam) a teď se tu flákám, brouzdám na netu, nabírám informace na dovolenou.

U nás nic nového, jak píše Gabča, venku je hezky, tak se doma moc nezdržujeme. Jinak práci mám slíbenou i v říjnu, tak snad to vyjde. Rýmujeme taky už přes týden, chjo, ale naštěstí to naše bambulka snáší dobře.

Jo a musíme se pochlubit, že minulý týden, Lucinka spala sama v postýlce od 21h až do 5h - no to byla bomba. bohužel od té doby to nezopakovala:frowning2:

Gabčo s tou zimou nestraš, protože my nemáme skoro nic. Jak se znám tak to začnu řešit až nachumelí:frowning2: a to doufám bude za dlouho.

A koukám, že Twity už to má fakt za pár. A kde vlastně budeš rodit? A bude manžel/přítel u porodu? A jaká máte vybraná jména?

Lucik - přidej nějaké nové foto Jiříčka, a jinak bydlíme obě na Dolní, ale žádnou novou maminu s kočárem tu nevídám, tak hoď i své foto ať vím, ke komu se mám hlásit.

tak pápá
26. zář 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Kyti a Gabi dekujeme za prani,doufam ze bude aspon pekne na to poutovani :slight_smile: jak ja bych si dala pivo!Ale kojim no...:wink: ..jinak IVIS my tam jeste nebydlime,porad rekonstruujeme,ale snad nejdyl do 15.rijna uz tam budeme bydlet :grinning: ..uz se tesime a jak!Nove fotecky Jiricka prihodim tedka v tydnu a moju teda taky nooo :grinning: ..ve ctvrtek nam bylo uz 5tydnu :grinning: ..6.rijna jedeme do HB na kloubky a 7.rijna mame poradnu a ja jdu 8.rijna na gyn.,holky povezte mi jak je to s hormon.antiko pri kojeni???Vsude akorat ctu ze by se brat nemela,ale predstava neceho jinyho me fakt nerajcuje ..brrr!Dik :wink: a zatim papa
26. zář 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky,

ivet: no teda dobrej “vegáč“, i když se nezastavíš vid, ale bez dětiček se dělá vše hned jinak :wink: my asi dnes vojtu na nějakou hodku vrzneme mirkovým rodičům na zahradu, at si ho taky užijou a my si trochu dáchnem, ale musím říct, že vojtik je ted docela dobrej, občas vzteklinka, ale je už takovej rozumnej, že mu hodně věcí vysvětlím a vydrží si i chvilku hrát :slight_smile: jen dnes jsem dostala přes držku, ráno vstával a dělal bordel už před 5hod.ranní :angry: jsem myslela, že mě trefí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

lucik: je speciální antikoncepce při kojení nebo se taky dá dát tělísko, dr. ti to určitě všechno vysvětlí :wink: na fotečky se budeme těšit :slight_smile:

nic jdu se natáhnout, spala jsem 5 hodin a to s dvěma buzeníčkama, naštěstí nevařím, jdeme až se vojtík vyspinká na obídek k babičce a dědovi :slight_smile: :slight_smile:

užijte si volný zítřek papa
27. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojčinky holčinky :dizzy_face:

Tak mrňous bude zatím s náma,velký to tu nemáme a do budoucna zatím nic neplánujem,ale určitě se stěhovat nebudem,když jsme za poslední dobu do baráku narvali takovejch spoustu peněz :confounded: .Ještě uvidíme,třeba nějakej ten pokojík ještě v budoucnu přistavíme,ale to je předběžný.

No a už to mám opravdu za pár,už odpočítáváme dny,ale nikdo nikdy neví kdy mě to chytne :confused: .Ve středu jdu na kontrolu a naznačoval,že mě už asi pošle do nemocnice,abych byla pod dohledem,tak uvidíme,ale rači bych ještě aspoň do pátku byla doma :unamused: Rodit budu v Novém Městě,nikdo se mě ani neptal,jestli chci rodit jinde a mě je to v celku i jedno,hlavně,aby vše proběhlo bez problémů a byli jsme zdraví a v pořádku :wink: Manžílek k porodu nepůjde,oni to maj v rodině,že jsou na tyhle věci citlivý a chudáček by se mě tam ještě složil a ležel by v nemocnici ještě dýl jak my :grinning: Takže to po něm ani nechci a kdo ví jak to bude probíhat a jak se budu chovat,nerada bych mu ještě ublížila :sweat_smile: No a ty jména záludný,pro kluka máme hned od začátku,ale samozřejmě zákon schválnosti budem mít nejspíš holčičiku,tak se nemůžem shodnout,ale nějak to dopadne a napsat tam něco musíme :slight_smile:

Tak se tu všichni mějte krásně a užijte si asi poslední den sluníčka,podle předpovědi.Ve středu se kdyžtak ozvu,pokud už nebudu v nemocnici,pááá :dizzy_face:
28. zář 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy,tak koukám že jste se celkem rozepsali... :wink:
My jsme stále nachlazení rýma jako trám.Ale už to celkem odstupuje tak snad,blbje se mu dýchá a taky díky tomu špatně jí tak už aby to bylo za náma.Normálně v sobotu jsem mu dávala brumíka a on jak byl zahleněnej tak se začal dávit a pozvracel se a dokonce to chudáčkovi teklo i z nosu a pak i trochu krve ale naštěstí jen trochu ale vypadalo to hnusně.Chodinka muj malej...
No a taky dnes poprvé spadl z gauče táta s ním dělal kraviny a pak najednou žuchnul ale byl to pomalej pád takze v poho ani modřina ani boule ale jen hysterickej žev to jsem myslela že ho neuklidním ale příjde mě že jak je nachlazenej že je takovej víc citlivej občas brečí i bezduvodně že ho třeba špatně nesu... :slight_smile:

Twity budem na tebe myslet...Jo Honza taky říkal že nepujde a nakonec se ho nikdo neptal a šup a byl na sále a jak pak byl rád.... :grinning: No já myslela že to nahoře máte větší??? :confused:

Gabi,též mamá nakoupeno na zimu :slight_smile: Koupily jsme Domískovi krásnou zateplenou vestičku a dnes mu ségra ušila krásné teplé kalhoty. :slight_smile:

Tak pá pá jsu čučet na romanták... :grinning:
28. zář 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:

twity: myslíme :wink:

kyti: teda ta rýma mě mrzí, vojta už je ok, dávám mu vitaminový sirupek, je od 1roku a přijde mi, že je lepší, brzo se z rýmečky dostal...na virozky v zimě super příprava, vyzkoušej, za chvilku máte 12měs., podle mě moc fajn :wink:
30. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Tak už mám řidičák.testy jsem udělala napodruhé a jízdy napoprvé.
Jinak Kačka si už sama stoupá a už i udělala dva krůčky.
My teda na zimu máme jen svetýrek a bundičku,které už kačka dostala od tety k narozeninám :grinning: jinak na nákupy zas vyrazíme a nevíte,kde mají ve Žďáře dobré zimní botičky?

TWITY:budeme na tebe myslet.

mějte se moc hezky a Radus:doufám,že Domískovi je už líp.Nám to teprve začíná a ještě k tomu ji teče očičko.
1. říj 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda.
Tak dik za radu Gábi asi si ho na zimu pořídíme když Domčovi bylo nejhůř tak jsem mu dávala nurofen sirup a taky dobrý.Hlavně po něm pěkně v noci spal.Ted už je to za náma rýma pakně ustoupila.Tak doufám že se nám bude vyhejbat...Jináč DOmča stále neleze ani nechodí jen když ho držím za ruce nebo pod paží tak chvíly stpjí ale jináč nic jo a umí krásně už pá pá a paci paci :wink:

Cvacha,gratulujeme k pilotnímu průkazu. :wink:

Domča ted spí a pak půjdeme ven sice se mě vůbac nechce samotnou mě to vážně přestalo bavit... :frowning2: Je to tu mrtví nikdo nemá čas nebo jsou někde pryč.A ty vycházky je to furt dokola... :angry: Tak pá.
1. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mám pro Vás vzkaz od malé Kačenky, dnes ráno v 9:13 přišla na svět v Novém městě, míry jsou 50 cm a 3080 g, maminka Zuzka (Twity) i tatínek Michal z ní mají určitě obrovskou radost.. :wink: :slight_smile:
1. říj 2009 v 15:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej..ak to gratulujeme moc!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: tak další Kačenka :slight_smile:
1. říj 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
RADUS:tak to je šikulka :slight_smile: a kolik už máte zoubků?my dvě jedničky dole,dvě jedničky nahoře a dvojku vlevo nahoře.
1. říj 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé od nás taky veliká gratulace a další holčička super :slight_smile:

Jinak my jsme teď přišly z venku, zima je tam fujj :angry: Verča furt utíká a vůbec nechce sedět na kočáru, kdyby aspoň za tu ruku chtěla jít, ale to taky ne, děs :angry:

cvach: gratuluji k řidičáků.

gabi: vy už jste na zimi nachystaný, jo, jste teda v předstihu, no my nic moc, krom dvou zimních bund azateplenejch kalhot, no snad ta zima hned tak nezačne.

jejda musím končit Verča se my dostala do peněženky no to zas bude,aspoń mě donutí si ji uklidit, od všech možnejch papírků, papa :slight_smile:
1. říj 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,nevíte kde mají ve Žďáře dobré a kvalitní zimní botičky?zatím jsme nikde nevybrali,páč nám nějak zatím žádné nevyhovovali
1. říj 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte vsichni :slight_smile: To je uzasnyyy,tak to my s Jirickem se pridavame ke gratulaci stastne mamince Zuzance a tatinkovi Michalovi a prejeme,aby jim Kacenka jen vzkvetala a delala jen samou radost :slight_smile: CVACH gratulujeme k ridicaku!To ted bude pohodicka nemuset byt odkazana na jine ze? :grinning: KYTI tak dorazte s Domcou do ZR nekdy na spacir :wink: Tak my razime ven..zatim paaa
2. říj 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to jsou novinky, ahojky :slight_smile:

twity veliká gratulace :dizzy_face:

cvach: blahopřejeme k řidičáku, tak hlavně na silnici opatrně :grinning: :wink: a kvalitní botičky mají u Jany KLímový pod poštou, taková malá obuv naproti té restauraci. Já nekupuju nikde jinde, jsem tam moc spokojená, jsem zvědavá jaký budou zimní, máme zimní první goretexy, tak snad také nezklamou :wink:

už za náma dlouho nebyla kija že?
2. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,taky moc gratulujeme s Karolínkou k dalšímu miminku a přejeme hodně zdraví :wink:
2. říj 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
cvach,my už máme 4 dole a pátý se nám klube jednička nahoře :slight_smile: no a s těma botičkama ti neporadím ještě je nepotřebujem :slight_smile: ale jak říká Gábi tam pod poštou si to hodně lidi chválí.

Lucik,jasně dorazíme ted ve středu jsem už domluvená s Jituš ale příští týden se můžeme domluvit a vyrazit ráda se po ZR projedu.A ve čt.Jedu na projíždku s kámoškou i do Jihlavi to bude paráda se moc těším to bude zase změna...

Twity,taky moc moc gratulujem a hodně zdravíčka.Si pospíšila co holka jedna se na nás moc těšila. :grinning: :wink:
4. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a máte tam nové fotečky... :sunglasses:
4. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ahoj :grinning: KYTI pristi tyden super,ja mam tenhle taky nabouchanej,zitra frcime na ortopku s kloubkama v 6i tydnech..to tak letiii :slight_smile: ..A Pozor,potrebuju holky radu poradu!CO PORIDIT TCHYNI K 50inam?PORADTE MI,my vubec nevime ..diiik :grinning:
5. říj 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojik.Tak jsme dneska byli v 10měs. u doktorky a máme 70cm a 7,9kg.Za 2měs.jsme jen přibrali 400gramů

RADUS:pěkné fotečky.Domča je kus chlapa:slight_smile:

LUCIKU:jj.a než se naděješ,tak malý bude mít rok :wink:
5. říj 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ženský,kde vám je konec?
A kdepak máme novopečenou maminku Zuzku?Že by jí malá Kačenka dávala tak zabrat? :grinning:

Holky tak jsem si udělala oddichovej týden paráda cestovali jsme a jsme uplně nadšená Ve st.jsem byla v ZR akorát s Jituškou nám to nevišlo měly rozbitej kotel a tak jsme se procházeli sami ale vážně změna ... :slight_smile:
A ve čt.jsme byle v tá Jihlavě paráda někam vypadnout je bezva relax.Nic moc jsem neutrácela ale neodolala jsem koupit Domčovi krásné triko s dl.rukávem s obrázkem mamuta z doby ledové :slight_smile: no bude frajer.. :slight_smile: A dnes čekáme návštěvku takže zase bude bezva den. Tak písněte maminy co je nového....Pá

Cvach,máš pravdu Domča je chlapák už se pěkně v náručí pronese. :wink:
9. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny,tak se hlásím už jako oficiální mamina :grinning: Moc děkujeme za gratulace.V pátek jsme teprve přijeli z porodnice,rodila jsem císařským řezem,tak jsem si tam pobyla déle a ještě mě čeká docela náročná šestinedělka,jsem ráda,že vůbec trochu lezu :unamused: Jinak jsme s Kačenkou zdravé,malá se má čile k světu,někdy až moc :dizzy_face: ale to k tomu patří a andílek za to fakt stojí :wink: S taťkou si to moc užíváme a jsme šťastní rodiče jako každý co maj prcka :slight_smile: Až bude více času,tak sem pak přihodím fotečky :grinning:

Jo a taky se připojujeme a Cvachně gratulujeme k řidičáku :slight_smile:

Tak se mějte krásně,maminy,pááá.
11. říj 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Twity,tak to je fajn že jste obě o.kej. a hlavně zdraví.Takže císař říkáš fůj...JO? :unamused: A copak se stalo že tě šouply na císař?Náké komplikace?No vůbec neotálej a šup sem s fotečkama...Jsme samo zvědaví že jo holky?? :grinning: :grinning:
To ti věřím že si to užíváte my si to s Honzou též užívaly ale ted už máme z mimi velkého chlapa .. :grinning: :wink:
11. říj 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek