• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
autor
malej vám chtěl taky něco napsat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, vy jste teda rozjeté, nějak vůbec nestíhám. Včera mi to taky nefungovala a večer už nebyla síla.
Gabi s tím spaním to máme nějak podobné, Maťulda se taky tak 2x-3x za noc budí.

Jinak koukám že řešíte vánoce - díky za tipy :wink:, protože mě vůbec nic nenapadá. Ze skoromanžou to nějak řešit nebudeme a pro naše jsem se rozhodla vyrobit kalendář z Matýskovejma fotkama a samo ještě něco koupit.

Omeleta se žampionama to zní moc dobře :wink: , já vařím kuře na paprice a sobě si umíchám krupičnou kaši, páč takový věci nějak moc nejím a skoromanža zase nejí kaše :angry:
8. říj 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krupičku mám taky ráda,ale nevím,jak bych s tím pochodila,kdybych to uvařila na oběd :grinning: Manžel to taky nemusí(a pak mi ujídá z talíře)

Gabi:to je ale krááááásný vzkaz!Škoda,že Karolínka usla,určitě by mu něco ráda odepsala :wink:
8. říj 2008 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kijo: a už máš nějaké talíře vyhlídnuté, totiž nevím jestli kupovat ty vyhřívané nebo se na to vyprdnout

criter: ty puzzle jsou super, my máme dohromady 34 kusů - chvilku je škrabe, potom se po nich válí a hraje, ale za chvilku už plazí všude možně, ale jinak super :wink: , jo a bacha na to jaký koupíš, jsem zrovna našla, že nějaké jsou nebezpečné - no výroba z číny
8. říj 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuma: ahoj :slight_smile: krupičku jsme měli s manžou o víkendku k večeři, míra rád, ale jak píšete nee k obědu.
kijo: docela se mu to povedlo co :grinning: měl radost, že ho pustím na notebook, byli jsme v sušárně pro prádlo, děs, vojta v klokance + prádlo, bolí mě ramena a ted jdu věšet ven dnešní várku a pak jdeme k bělohlávkovi do poradny a bude píchaneček, to bude vojtík zase nadšenej :grinning:
přejem dobrou chut k obídku :wink:
8. říj 2008 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi: tak to je dobrej, že si to dá k večeři - zdenál to dá spíš jako zákusek :confounded: - gabi myslíš, že by jsi mohla poslat stránky, kde jsi kupovala tu kombinézu, my totiž jednu máme, ale nevím jestli mu nebude malá, takže bych ještě mrkla na MMB jsem nějak nic neobjevila :frowning2:
8. říj 2008 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak taky přeju doubrou chuť a letím, páč Maťulda tady úřaduje a tahá mi sešívačku a děrovačku
8. říj 2008 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuma:myslíš talíře pro malou?Jestli jo,tak my teď máme misku s takovou protiskluzovou gumou,tu jsem kupoval v lékarně,je z melaninu,bílá a na dně je obrázek.A jinak malá dotane na vánoce plastové dětské nádobí,myslím,že je to od canpol babies.Je to sada-růžová-talíř,miska,hrnek a lžička svidličkou.Moc se mi líbí.Vyhřívané mi příjde jako zbytečné,nevím. :unamused:
8. říj 2008 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, jak dnes oblíknete dětičky ven? teploměr mi ukazuje 17 st., je to možný, žeby to babí léto fakt? :slight_smile:
8. říj 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi:je tam hezky,teď jsem byla vyvenčit Kubu.Malá totiž pořád ještě spí.Oběd má uvařený a ona si chrní :pensive:
Já jí dám teplejší kalhoty a na bodýčko s dlouhým ještě přihodím hrubší svetr.A čepičku samo.Myslím,že to bude stačit. :slight_smile:
8. říj 2008 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nám ukazuje dokonce 22,5st.Ale máme čidlo na okně a trošku tam svítí sluníčko,tak to bude asi tím :grinning:
8. říj 2008 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo: to asi jo, ale určitě tam bude pěkně :dizzy_face: díky, vojtíka právě moc extra teple neoblíkám, tak abych to nepřehnala moc s lehkým, oblíkám ho pomalu jak sebe, jen má fusáček, jen teda spodek zatím a tím ho i přikruju a je to i jako nánožník a teplej :wink: jsem si právě říkala, že mu dám na bodýnko flísovou mikinku a punčošky pod riflíky taky.
8. říj 2008 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak my nenene spát, jedou nám šmoulové (písničky) - vojtík je zbožňuje a hraje si a tlemí se, hrozně mu ty písničky přijdou směšný :grinning: za chvilku obídek, zdřímne si tak na půl hodky (to je jeho, 3x denně na půl hodinky) a pak na půl 3 hurááá na píchaneček a na váhu :slight_smile: tak jdu nachystat papů, tak zatím pa a užijte si hezký den :wink:
8. říj 2008 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo zuma, promin, úplně jsem zapomněla na tu kombinézku :sweat_smile: to není koupené jako nové zboží, prodávala to jedna maminky, že je úplně nová, že jim je moooc velká a neodhadla to víš?
8. říj 2008 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kijo: to jsem přesně měla namysli, ale taky jsem si říkala, že ty vyhřívané jsou zbytečné, jináč díky

gabi: šmoulové - tak to tě docela lituju - hlavně že se malému líbí :wink: , moc díky za info :slight_smile: snad něco seženem

tak zatím se loučím, Maťulda je obídku a jak píšete venku krásně, tak tam vyrazíme

gabi: ještě jsem se chtěla zeptat, jestli teda můžu - kde chcete stavět?
8. říj 2008 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi: tak co jak jste dopadli u dr.? A co jste měli za očkování?

Holky, už jste nechávali očkovat Prevanerem nebo to nebude dělat?
8. říj 2008 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme přišly z venku.Dneska jsem nakrknutá-malá vůbec nechce jíst,nevím,co to na mě zase zkouší :angry: v 6,30 jsem ji nakojila,pak měla po 9 jablíčko s banánem,ale jen 80 g,dokojit nechtěla,pak jsem ji asi ve 12,30 dávala oběd,ten vůbec nechtěla,nakojhit taky ne.Za hoďku mi to nedalo,tak jsem ji rozmrazila skleničku,co mám navařeno do zásoby v mražáku,to snědla asi 100g.A teprve teď se napila ode mě mlíčka.No mě asi trefí šlak!Doufám,že to bylo jen dneska,jinak budu nešťastná :frowning2:
8. říj 2008 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
To víš, že to bylo jenom dneska :wink: Si myslím, že už večer nebudeš stíhat jak bude mít Karolínka hlad
8. říj 2008 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO,to taky doufám :sweat_smile: Ale kašičku,to ona si dá velice ráda,jenže mě soíš překvapuje,že nechtěla ani kojit.A takový závisláček to byl :slight_smile:
8. říj 2008 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to je jenom začátek, prvně nebudou chtít kojčo a potom pro ně budem úplně hotový a nakonec zase budou rádi, že nás mají :wink:
8. říj 2008 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Už se hrozím,co bude zítra.Tak jsem se na ty příkrmy těšila a teď :confounded: Akorát jsem vytočená,že nejí,se bojím,aby Karolínce něco nechybělo :frowning2: A to o víkendu jedla dva dny po sobě úplně ukázkově,snědla všechno,co bylo a krásně otevírala papulku :astonished:
8. říj 2008 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:
kijo: to je v pohodě, uvidíš, že to je jen dnes, jestli ti před tím dny papala krásně, tak jí to třeba dnes stačí, my přece taky nejíme jak divý denně ne? :wink: neboj :wink:
zuma: ti šmoulíci v pohodě, jsem si už zvykla a kolikrát se načapám, jak si je i v duchu zpívám, vyhrabáno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jinak pozemek v hamrech, jak se bude stavět pod benzínkou, jen nám to o rok natáhl blbouni :angry: budeme muset něco vymyslet !

jinak u dr. ok, vojtík má 8960 g a vše ok, ještě nás tam počůral, zvířátko :grinning: očkli mu 2dávku hexa, na prevenar chceme jít na 100%, ale ted jsem sledovala v tv, že ho budou pojištovny asi hradit :slight_smile: my ještě nemáme vyhnislý tbc pupínek, čekali jsme do 5. měsíce, tak pak nás dr. naočkoval, jelikož byl ve chrudimi černý kašel či co a pupínek je ale stále nevyhlislej, tak prej možná ted po tom druhým, no uvidíme, tak zatím není dobré prevenar dávat, že není tolik šetrný, aby se mu to nerozjelo a neměl tam jizvu nebo co..... vy plánujete očko prevenarem?
8. říj 2008 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak už jsme taky zpět, jenom půjdeme asi za chvilinku kojákovat :slight_smile:
Gabča - to je macínek, ale tak to má být, vidíš, už nepřibral tolik, teď už to nepůjde tak rychle.. :slight_smile: Přesně jako
Tadík. A co, koupili jste něco na městě? My jsme teprve teď dorazili, ještě jsme se zdrželi u skorotchyně, takže teď budeme mít fofry, ale zase dnes nekoupeme, takže to nebude tak zlý, malej se vyspal teď v kočárku, tak si myslím, že před osmou neusne určitě..My jsme v sekáči nic nekoupili, dnes to bylo takový jalový, jenom na městě v podchodu měli stánek, tak jsem tam koupila lacl. gaťátka, zateplený, se zvířátkam, zelený, no super :wink:
A nákup v Albertu. Prevenarem očkovat nebudeme, doktorka nám to rozmluvila..
Kijo: Uvidíš, jak bude Karolínka baštit zítra, myslím, že spapá na co přijde :grinning:
8. říj 2008 v 17:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám to taky Dr.zrovna nedoporučila,ten Prevenar.Říkala,že nám ho klidně pícne,ale že to prostě nedoporučuje,že je to podle ní zbytečná zátěž na organismus atd.Tak nevím.Uvidíme taky,jak to bude s tím proplácením.
8. říj 2008 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi - tak to je Vojtíšek pořádnej chlap :slight_smile: - to jsem zvědavá, kdy se k takové váze dostanem my - počítám, že až mu bude rok
o tom prevenaru, jsem to taky slyšela, tak uvidím až půjdu k dr. a domluvím se s ním
criter: to jsi toho oblítala docela hodně a co v kulturáku jsi byla? Jak to že ti to dr. rozmluvila, co měla za argumenty.

Jinak jako Maťulda teď usnul - počítám, že je zachvilku vzhůru a večer půjde spát kdoví kdy :unamused:
8. říj 2008 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuma: Tak to jsme na tom stejně, malej se vzbudil okolo 17:40 a vidím to tak, že spát půjde okolo 20:30 až 21 hod.. Ještě k příteli - taky jsi chudák co pořád vaří a Tobě nikdo nic neuvaří? :grinning: Máme to stejně, Jára taky spoustu jídel nejí, takže jsem vždycky vařila zvlášť sobě a ségře a Járovi, teď co máme ještě malýho vařím kolikrát zvlášť Járovi a ségře, pak sobě - stále držím dietu :slight_smile: - a malýmu..No hrůza, co Ti mám povídat.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
V kulturáku byl ten sekáč a fakt nicmoc na děti neměli, měli hodně 56, 62, jenže to už dávno nosit nemůžeme :grinning: Dr. říkala, že Prevenar je jenom reklamní tah, říkala totéž co Kijo, zátěž na organismus, stejně to nezaručí, že to prcky uchrání, pneumokoka můžou mít i přes vakcínu atd. , prostě je to prý naprosto zbytečné, takže do toho nejdeme...
8. říj 2008 v 18:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nám se Karolínka zase teď vzbudila,ale u ní je výhoda,že večer usne v pohodě.Až na to vstávání v noci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vojtík je chlapisko,to jo.Ale tak to má být,žádné tintítko!Já jsem zvědavá,kolik bude mít malá v 8 m.Půjdeme teď 29.10.Ale prý děti moc nepřibírají od 6-¨8m.Někdy se váha i zastaví,jsem někde četla. :slight_smile:
8. říj 2008 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
cruterska:vy bydlíte i se segrou?A jak velký byt máte?A taky nekoupete každý den?My taky ne,ale dneska zrovna jo. :slight_smile:
8. říj 2008 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kijo - my půjdeme 27.10., tak jsem taky zvědavá, ale myslím, že víc jak 11 kg to nebude, kdoví jestli vůbec 11 :grinning: Já doufám, že my dnes budeme v noci spát pěkně jako včera..Jsem dneska nějaká K.O., nevím z čeho, ale celý odpo zívu...
8. říj 2008 v 18:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme na 6m měly 7750g,takže počítám,že něco přes 8 kg.Ale nezdá se mi,že by Karolínka přibrala nějak zvlášť.Nechám se překvapit :wink:
8. říj 2008 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek