• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Kyticka, na Gremisu, myslím,že jste vybírali obklady do kuchyně,asi už je to delší doba,ale jsi mi povědomá.
Jinak včera jsem byla na 1.utz a vše se vyvíjí krásně. Takže doufám,že to tak i nadále zůstane a tentokrát se zadaří.
Gaba 3 máte postaveno na Klafaru. Já vás vídala na Bří.Čapků,ale také je to už delší dobu.Jinak vy jste u nás také vybírali obklady do kuchyně.
24. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojicek vsem :slight_smile: Tak z prvu vitam novou tvar Lucifirka a gratulujeme a drzime pesticky,aby vse slo dal jak ma :slight_smile: a my u tebe nenakupovali,my nakupovali v IWA koupelnu :grinning:,kuchyn mame drevenou :wink: .. KYTI urcite zajdeme nez napadne zase snih,to byl hnus!Malej za tu dobu hodne povyrostl a pokrocil,vsak uz mu jsou 2mesice :grinning: ..a jak se jmenujes na FB?ja Lucík Slámová,tak jestli chces,muzeme se sejit i tam :slight_smile: ..tak my jedeme k mamce a chlapi budou stehovat,tak zatim papa Lucik
25. říj 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoječky,tak se zase na chvilku hlásím :grinning:

Jituš:Čoveče malou jsem ze začátku moc chválila,že je hodná,stalo se to jednou,že spinkala celou noc,ale je to čertík,budí se jak se jí zlíbí,takže člověk má pořád oči jak angorák,kdy to zase příde,ale už jsem si zvykla a už bych si ani nedokázala představit spát v tahu víc jak tři hoďky :confused: já nikdy nebyla moc velkej spáč,radši sem si vždycky užívala den,takže mi ani nevadí,že mrňous zlobínkuje :slight_smile: No a s tou návštěvou to bude horší,teď v zimě je to na prd,ale pokaždé co jedeme do ZR,tak vás potkáváme,ale máš plné ruce Tadíka,tak nevnímáš okolí :grinning: No,nějak to dopadne,v kontaktu ale sme furt a malou jsi taky už viděla,kdyžtak se ozvem,ju.

Vladuš:No,malá mě opravdu hodně zaměstnává,ale tak nějak normálně,není to tak hrozný.Ještě jsme teď dělali nové balkónové dveře,takže tu byl binec a muselo se gruntovat a když jsme konečně chtěla něco sem písnout,tak buď jak naschvál malá začala mrouskat,nebo jsem potřebovala vařit :unamused:

Kijo:Jste velký šikulky,já jsem zvědavá jak to všechno bude u nás,ale říká se,že holky se vším začínaj dřív jak kluci,ti prej jsou spíš lenoši,ale každý dítě je jiný,že :wink:

Gaba:Já už věneček na dveře mám,dělá mi ho každý rok kámoš,který je zahradník,akorát si ho musím ještě ozdobit a pověsit,ale nějak nemám nápady jak a musím pro věci na půdu,což se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: A kupovat bych si ho teda nechtěla,ty ceny jsou šílený,to bych rači neměla nic.

Lucik:Už se taky moc těšíme,až bude Kačka vnímat věci a bude se usmívat a broukat,to musí bejt paráda :dizzy_face: My jen křičíme a otvíráme pusinu jak kapřík na hledání prsa,to je docela sranda,jak mrská tou hlavičkou :grinning:

A jinak taky vítáme další budoucí maminu Lucifirka a neboj,povede se to,vše chce jen čas a trpělivost :wink:

Ve čtvrtek sme byli na té první procházce,tak se nám to moc líbilo a já jsem byla taky ráda,že se můžu trochu vyvětrat a řeknu vám,že jsem se cítila skvěle,když jsem jela po vesnici,tak jsem byla hrdá matka :wink: :grinning: :dizzy_face:
Jo a v poradně docela dobrý,jen málo přibíráme,tak musíme dokrmovat,já mám sice mlíka dost,ale asi málo sytý,takže dostává ode mě a pak ještě jednu stříkačku,ale ne pokaždý,aby to zas nebyl cvalík,i když je to pořád takovej brouček droboučkej :slight_smile: No a na gyndě nic moc,mám tu jizvu nějak divnou,tak jsem na to dostala mazání a chlap,když se na to koukal,tak říkal,že to vypadá ještě tak na dva štychy,tak nevím,ale doktor mě chce zas vidět za 14dní,jestli se to už zatáhlo :confused:
No a jinak nic nového,užíváme si malé a už bych neměnila :wink: Pak zas přidáme fotečky,tak se tu mějte,maminy a snažilky,pápápá :dizzy_face:
25. říj 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lucik, na Iwě pracoval dlouho dobu manžel. Dělal návrhy koupelen. Ale v lednu odešel jinam.
25. říj 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc jsem poslední dny neměla čas se sem podívat, v práci bylo moc práce a včera jsme byli u mamky v Mezu, takže dnes je konečně čas. Musím se pochlubit, v pátek jsme si dovezli autíčko, tak mám radost :slight_smile:
Gabčo, já jsem se naučila dělat vánoční věnce a moc mě to baví, skvěle to navede vánoční atmosféru. Na chatě nám rostě jalovec, tak je dělám z toho, ale dá se použít samozřejmě i něco jiného.
Lucifirku, máš pravdu, léky už jsou na všechno, tak věřím, že se to povede i nám. Léky na cukrovku zatím pořád nejím, počkám si až po vyšetření. Pokud je to pravda, tak ty dva týdny už mě nezachrání. Stejně se mi to zdá prostě divné a moc tomu nevěřím. Řekla jsem, že jestli se ukáže, že cukrovku nemám, tak už do Brna nepojedu...jen ale nevím, kam ale potom pojedem. Nemáte nějaké nápady, kam bychom se měli vydat? Když jsem volala manželovi po pár dnech na spermiogram, tak mi do telefonu říkali, že to má dobré a na konzultaci už to prý zas dobré není a hned nám nabízeli ivf, takže takovýto přístup bych už nechtěla....
Jinak jestli pozvání na sraz platí i pros nás snažilky, tak se ráda přidám :wink:
25. říj 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hezkou neděli kočky :slight_smile:

lucifírek, já si říkala, že mi jseš nějaká povědomá i manža říkal a nemohli jsme si tě zařadit, tak už nám to konečně docvaklo :slight_smile: a takže jsi z bří čapků jo? my se v květnu přestěhovali na klafar, tak jsem myslela, že bydlíš na klafaru...jinak postaveno bohužel nemáme, bydlíme v bytovce. jinak teda máš dobrou pamět na lidi ! :wink:

seele: sanus jihlava vřele doporučuji :wink: :wink: a jaký autíčko jste si dovezli, pochlub se :wink: taky taháte z německa nebo tady z čr? s tím věncem jseš šikulka, třeba se do toho taky pustím :confused:

tak navrhuji, co se týče SRAZu, kavárnu naproti poště, kvůli dětem, at se zabaví a my si můžeme poklábosit, zkusila bych zamluvit místo, pokud to v té herničce půjde..ted se jen domluvit na kdy.co takhle třeba UTERÝ 3. LISTOPADU v 15:30 . napište prosím, at vím, jestli vyhovuje a kdo by se určitě zučastnil....případně můžeme domluvit pozdější datum...díky :slight_smile:jo seele: samozřejmě i pro snažilky, jen nevím, jestli vám čas bude vyhovovat, jak dlouho pracujete..?! :wink:

užívejte dnešního sluníčka pa
25. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seele nevím,jak dlouho jsi psala,že se snažíte. Pokud delší dobu a opravdu se vám nedaří,možná bych zkusila nějaký car. PRo nás bylo nejlepší Brno,je sice v Jihlavě,ale tam mi to gynekoložka moc nedoporučovala. My jezdíme do Unicy,ale hodně si chválí Helios,nebo Reprofit. Takže kdybys potřebovala něco ohledně ivf vědět,tak se klidně ptej.

Gaba3 já jsem z Bří.Čapků a odtud si vás pamatuju a pak jste právě u nás vybírali ty obklady do kuchyně,s těmi jsem vám bohužel moc nepomohla,protože se přestali vyrábět.
A ty máš nějaké zkušenosti se Sanusem v Jihlavě? Mě ho Mudr.Mašková moc nedoporučovala,tak jezdíme do brna.
Jinak vy asi bydlíte v bytovkách Grupopicaso,že ? Manžel teď dělá v projekční kanceláři Pelikán a stavěli ty druhé bytovky Výstavba klafar. My máme zatím jenom 2+1,který jsme si kompletně předělali. Chtěli bychom dodomečku,ale zatím vyčkáváme,co se naskytne. Nemůžeme mít všechno hned,nejsme milionáři :grinning: :grinning: A tedď nás stojí spoustu peněz to snažení o miminko. Takže pak bude na řadě bydlení :grinning:
Jé a to ten srazík platí i pro nás snažilky? Já teda nějak začátkem měsíce budu mít embryotransfer a mám vycházky od dvou do šesti. Ale domů to mám blízko,takže by to bylo v pohodě.
25. říj 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUCIFI:ty jsi z bří čapků,tak to jsme skoro sousedi :slight_smile: my jsme z neumannovky naproti garáží a rybníku.Jak jsou jen ty dvě bytovky vedle sebe.

GABI:já v úterý nemůžu,páč mám každé úterý studijní a přednáškový den.A na těch přednáškách být musím.a co tak pozdější datum??ale poslední dobou jsme dost zaneprázdněné..pořád jezdíme za babičkou do města,na víkendy do Březí a v týdnu studuji.
26. říj 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
cvachta,aha,tak to jsme opravdu sousedky :grinning:
26. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci: teda ty máš fakt paměť, to není možný! :wink: s těma kachličkama máš pravdu, nakonec jsme je viděli někde jinde a vůůůbec se nám nelíbili, jsme šašci :grinning: a jsme ve španělích, máš pravdu, ty villa + jak píšeš, co se staví, jsou krásný byty a ty 5ti pokojáky, ale nejsme milionáři, to už si člověk opravdu radši postaví :grinning: no a my byli taky ve 2+1 a začínalo nám to být s vojtíkem docela malý.. ale bydlela jsem tam ráda, vše blízko narozdíl od klafaru, ale už si zvykám... a máš embryotransfer? tak to budeme moc myslet!!! jinak určitě doraž, sraz je to pro všechny, těhu netěhu i maminky :wink: jen ještě jak se domluvíme na datumu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: když cvach nemůže....

jinak holky, co změna času? náš vojta stával o půl 6 dnes brrrrrrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo luci: proč ti mašková sanus nedoporučila? a chodíš k mladé? jen by mě to zajímalo...já zažila unica brno, hrozný jednání a přístup, pak sanus a byli jsme moc spokojeni :wink:
26. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můžu se zeptat,vy jste také podstupovali ivf,jestli to teda není tajné,nebo mi to písni do IP. No já chodím většinou k mladé,jsem s ní více spokojená a přijde mi že má i modernější názory. Ke starší chodím od cca 12let a byla vždycky dobrá,ale teď už mi to přijde slabší. Takže radši teď chodím k mladší. Ten Sanus my vymlouvala starší Mašková. Ale z okolí už jsem slyšela i spoustu pochval. Těžko říct,všude se něco najde. My byli na unice spokojeni,pak nás trošku zklamali,přidvrdili jsme v přístupu a te´d je to docela dobré. Spíš se nám nechce přestupovat jinam. I když jsme o tom také uvažovali.
26. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci: máš v ip, neže by to bylo tajné, ale už jsem to tu párkrát psala, tak at neberu zbytečně místa :wink: :slight_smile:
26. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tomu by jste nevěřily co se mě stalo... :angry: píšu píšu chci to odeslat a ono se to smazalo sami mě odpojili :angry: :angry: :angry:

Tak znova :frowning2:

Lucifírku,ty máš pamět jako slon.Jo jo máme kachličky od vás v kuchyni. :slight_smile: ale jsi dobrá už je máme 2 roky.A držíme palce to víže se to už povede.

Luciku,jasně musíme se domluvit ale aby bylo pěkně...Ja jsem na FB jako Radka Kůželová najdi si mě mě se to nepovedlo. :angry:

Gabi dobrej nápad konečně dal někdo termín.My se určo připojíme snad nám do toho nic nevleze. :wink: Změna času u nás nebyl žádný problém.Domčovi je to jedno jako mě :wink:

Jináč všem snažilkám s DOmčou držíme palečky...

Domča je ted pěkné číslo všude lozí kam namá vše stěhujeme do vejšky.Ted tu přebírá hračky takže borčus po celém pokojíčku.Za chvíly se půjde koupat to zas bude, minule se koupal a tatka dělal dozor holky to byla potopa :wink: :grinning: on vodu zbožnuje. :slight_smile: Tak páčko holčiny.
26. říj 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak to jsem ráda, že pozvání platí i pro snažilky, ale s tím termínem to mám opravdu složitější. V týdnu se domů dostávám před šestou hodinou večer, v pátek jsem ale doma už před třetí a jinak mám samozřejmě volný víkend, takže se mnou to bude asi komplikovanější...
My jsme byli v Brně v Heliosu, ale nevím, jestli mě tam ještě někdo dostane, no uvidím po tom vyšetření na cukrovku, jak to dopadne. Už jsem koukala, že je i centrum ve Fakultní nemocnici, tak nevím. Hlavně fakt zatím nevím, kam potom jít. Budu si muset pročíst reference na internetu, snad tam něco zjistím.
26. říj 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seele,každý si to musí nejdřív porovnat.Je to citlivá záležitost a vůbec ne jednoduchá. Nechte si to projít v klidu hlavou. :wink: Ono se to poddá.
26. říj 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kyticka to se občas stává.
26. říj 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tada dneska ten koník zlobí, píšu stejnej příspěvek už po čtvrtý a nic :angry:
koukám, že úterý nevyhovuje, tak opravuji, co takhle:

SRAZ
PÁTEK 6. LISTOPADU V 15:30 (kavárnu asi všechny znáte, pro jistotu, dřív se to jmenovalo AVE, ted nevím, jestli se tomu stále tak říká, je to jakoby naproti poště, směr dolů na veselskou ulici a naproti je ta malá prodejna u j. klímové s dětskou obuví).

dejte prosím brzo vědět, at vím jak se zamlouváním, pa
26. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj děvčata,

tak jak se daří a co lumpíci, pořád zlobí:slight_smile:

My si o víkendu udělali víkend vláčkem do Brna, no bylo to spíše za trest, Luci to tam vůbec nebavilo a ztropila strašlivé scény:frowning2: Alespoň poučení pro příště.

Tak jsem přišla právě zavčas když se formuje srazík, no super Gabčo, že si se toho ujala, příští týden mám ranní takže odpo no problem.

Vítám novou tvář Lucifirka a přeji hodně štěstíčka.

Na změnu času jsme ještě neměli čas si zvyknout, bo dnes Luci jela do Losky, takže jí tatínek aktivně v 5.30 vzbudil, tak doufám, že od zítřka najedeme na starý režim a budem vstávat nejdřív v 6.30.

Jinak jak tak počítám, tak čtyři Žďáračky jsme bydleli v okruhu 100m(pže já bydlela na Wolkerově)

tak zatím papa a sladké sny:slight_smile:
26. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
pátek bude super.
27. říj 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ivis. Ivis do Losky? Jako Velké Losenice?
27. říj 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau ženský,

tak dnes vstávačka v 6h(ale včera šla abnormálně brzy spát už v 19.30, to byla pohodička), ale už broučínek spinká, akorát mě nasrala už od rána, rozbila víčko od keramické cukřenky a pak jsem jí dala nové kalhoty a hádejte jak dlouho vydrželi čisté? Asi 2 metry od baráku, kde se rozplácla jak dlouhá tak široká, prostě opice, akorát při takové spotřebě oblečení nestíhá pračka prát.

Lucifirek:jojo do Velké Losky,tvého manžela znám, bo ten můj taky pochází z Losky a i jsme tam 5 let společně bydleli..

Tak se jdu převléci do pracovního a za chvíli vyrážím do rachoty.

Jinak holky očekávám aspoň 90% účast, omluvenky se nepřijímají.

tak pápá, přejeme hezký den
27. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,
no výborně, dnes jsem potkala na městě jítu (criter.) a ta určitě taky dorazí, takže já to tam skočím zamluvit, s jitkou jsme se domluvily, že zamluvíme ten stolek u okna - trojka gauč + 2 křesla a ještě stůl vedle, židle se dají přidat, my maminky jsme stejně pořád v poklusu a neposedíme :grinning: dejte ženský vědět, kdo ještě dorazíte, půjdu to tam koncem týdne zamluvit, tak at to nedržíme zbytečně nebo se případně nemačkáme...
pa a hezký zítřejší volný den :slight_smile:
27. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,paráda nám je to jedno jsme volný skoro pořád.Takže v pátek se poznáme osobně všechny :slight_smile: snad...
27. říj 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivis,tak to je teda náhodička.
Gaba já se teda taky hlásím,snad budu zdravá a v pohodě a ve třech,nebo čtyřech :grinning:
Já dorazila z venku,to jsem jenom přešla z města a začalo mě bolet v krku. Tak zkouším bioparox a cucám stroužek česneku,páč jestli onemocním,tak je to totálně v pytli. Ten stroužek česneku mi poradila jedna holčina z diskuze. Má se oloupat stroužek česneku,nesmí se porušit vůbec povrch,jinak by ta šťáva poleptala sliznici a cucat ho třeba hodinu,vyplivnout a pak třeba další. Prý to pomáhá na bolení v krku,ten česnek na sebe naváže ty bacily a je to přírodní antibiotikum.
27. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holciny..tak to me teda mrzi ten srazik :frowning2: ..kdyby jsme se nestehovali tak v pohode vyrazim i s mimiskem..ale v patek nam budou montovat novou linku a vybalovani nebere konce a to je prd..mame spoustu veci jeste u nasich v garazi..dneska milacek s tchanem staveli skrin a zitra se budou montovat dalsi 4...taky jsem si vzpomnela,ze nekdo taky bydli na Dolni..kdo to je? :slight_smile: Tak uzijte srazik a snad priste ..a KYTI ,ja bych to tak videla az pristi tyden nejdriv na spacir.. :sunglasses:
27. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale srazík je příští pátek ne? 6.11.?
27. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejej ajooooooooo :grinning: ..Luci dik,ja jak jsem zahrabosena v tech pytlich tak nejak nevnimam cas a ty datumy uz vubec.. :sweat_smile:
27. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad nekecám :grinning: :grinning: :grinning: Luci
27. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím vás v dnešní volný den :wink:
Termín srazu je super, v pátek jezdím z práce dřív, takže mi to vyhovuje. Protože ale ve Žďáře neznám žádné restaurace, tak mi holky trochu popište, kde tato restaurace je, nejlépe na jaké ulici, abych si to na netu našla :wink:
28. říj 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek