• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
seele,ve Ž´dáře to znáš? Když stojíš u hlavní pošty na Nádražní ulici,tak se dáš dolů z kopce po ul.Husova a je to třetí budova od křižovatky v pravo,když se podíváš na foto mapu zďáru,je to budova ve tvaru T s šedou střechou.
28. říj 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
SEELE:prostě kousek nad státní policií.kavárna je žluté barvy,která nejde přehlídnout :slight_smile:
28. říj 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cvach: nene, ty si pleteš NO1 určitě! tohle není naproti poště, ale jakoby pod poštou, naproti dětské zdrav. obuvi, jak píše lucifirek :wink:
28. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,jestly myslíte to co já tu kavárnu s děckým koutkem tak pro neznalce je to bývalá francouzká restaurace a před tím tam bývala mateřská školka...

Lucik,jasně v klidu až příští týden jen co se nastěhujete a nebudeš mít fofry.Jo? :wink:

Twity,zítra budu v Polničce máš čas???Pojedu tam mezi 12 a 1. tak po 2 by jsme mohly kočárkovat. :wink: ozvy se.pá
28. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Popravdě znám ve Žďáře akorát školský úřad, náměstí a soud :grinning: :grinning: ale jak mi to popisuje Lucifirek, tak já mrknu do mapy a bude to bez problémů :wink:
28. říj 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
To najdeš,jet to tak velká budova,že to nemůžeš minout.
28. říj 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, teda vy jste kecalky :slight_smile: kdo to má dočítat :frowning2:
ááá tak už víme datum tak to dorazíme vidím že bude docela účast :slight_smile:
jinak Verča je dneska protivná, to je děs :angry: a hodila jsem vám tam nějaké nové fotečky :slight_smile: mějte se letím za tím křiklounem uvztekaným.
28. říj 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vladusko, měli jste moc hezký dort, fakt pěknej! Doufám, že chutnal stejně jako vypadal :slight_smile:
Taky jsem koukala, jaký máte bazén, neměla jsem ani tušení, že takové bazénky existují, to je paráda! :wink:
28. říj 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj seele dortík byl opravdu výbornej, a poměrně i velkej takže jsme měly co dělat abychom ho snědly, ato jsme ho půlku rozdaly každej dostal jeden kopec :grinning: , jinak to je věcí a věcí co maj pro ty mrňouse, já bych nejradši Verči pořád něco kupovala, však už mám obleeního, hraček, během jednoho roku 3 obrovský krabice, a to jí pořád vykládám že už jí nic nekoupím, no a jakmile něco uvidím tak neodolám a už si to nesu domu, no však ono se u vás brzo zadaří a uvidíš sama :slight_smile:
28. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: ..no Vladusko ten dort je teda paradni..uplne bych si dala :grinning: ..a jak rikala seele,ten bazenek je taky super..kde jste ho poridili?Na leto by se nam takovy hodil :slight_smile: u tchyne maji na zahrade bazen velikej a pro mrnouska by se mi neco takoveho taky libilo :wink:
28. říj 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:

vladusko: teda ten dort je krásnej :dizzy_face: moc pěkný fotečky, verunka je kočka :wink: a to holka vedle tebe v modrém triku je určitě tvoje sestra že?
29. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.

VLADUS:dosrt nádhera.pekla jsi sama?Jinak fotečky malé jsou taky moc pěkné a i ten stan:slight_smile: jinak to s těmi krabicemi máme stejně.Malé je 10měs. a máme 3 plné přímo naducané krabice oblečení.Pokaždé když jdu do obchodu,tak ji musím něco koupit.Nejvíc kupujeme od FROGA.Oblečení jsou moc pěkné a za přijatelnou cenu.

GABI:tak my zítra zas jedeme na moravu,tak příští týden bych mohla s Kačkou dojít.

Jinak my už chodíme kolem nábytku sami a za ručičku.tak snad do roka už bude chodit.Mějte se moc hezky a já pak zas písnu.Jdeme totiž ven a pak taťkovi naproti,.tak teda zatím pa pa
29. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj hoky děkuji za pochvalu foteček :slight_smile:
Teda dneska je Verča tak hodná že ji vůbec nepoznávám, dokonce spala 2 hodiny, a teď si hraje, sama což se divím, ani se nechce chovat,konečně však mě z ní pěkně bolí záda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak snad jí to vydrží :wink: :slight_smile:

lucik: bazének jsem objednala po internetu, ale viděla jsem ho i normálně v obchodech, dokonce i v hypernově ho měly,ale chtěly jsme jí ho dát na Vánoce a to kvůli sezóně ho neměly tak internet to jistil :slight_smile: a tady na ty prťata je ideální :slight_smile:

gabi: jo, jo to je ségra, no jo copak Verunka, kdyby aspoň byla i tak hodná jako na těch fotkách :wink: :slight_smile:

cvach:já?? a péct to asi ne to by špatně dopadlo, obědnala jsem ho v Sázavě.tak s tím chozením už to bude jenom lepší, pak se pustí a to bude :slight_smile: do roka chodíte, Verča to měla taky tak. :slight_smile:

tak já ji jdu oblíct a razíme ven než se nám setmí, pak ještě písnu, musím toho využít, když je tak hodná :slight_smile: , zatím pa
29. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
zase spadl kůň :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tady nikde nikdo.dítě spí tak je pohoda.
29. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky. :wink:
Já dneska polehávám,jsem po punkci,takže po narkoze. Manža pryč. A kůň nejde.
Máme 19 vajíček,tak uvidíme,co se bude dál dít. :wink:
29. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, večer jsem se vrátila z jógy, snad na mě bude působit :slight_smile:
Lucifirku, jak to vlastně probíhá?
29. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
joga,to jsem vždycky chtěla zkusit,ale nikdy jsem se k tomu nedopracovala. Já chodila na orientální tance.Ale ted je zanedbávám. :frowning2: Písnu ti to do IP.
29. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jednou jsem zkoušela pilates,to mě docela zaujalo,ale je to taky umění,vypadá to jednoduše,ale jenom vypadá. :grinning:
29. říj 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak koukám, že se tady ještě nespí.
Lucifirku držíme pěstičky :wink:
Já jsem taky dorazila až v půl devaté z práce a před chvilkou Lucinečka usnula. Dnes se mi po dlouhé době podařilo ji přetáhnout, takže byla brutálně protivná a nedařilo se nám po obědě usnout.

a jak jste prožili včerejší volný den? My byli dopo na městě, jsem se divila že měli otevřeno v obchodech, vlezli jsme i do sekáče, tak jsem tam vzala růžový roláček od Nextíka a odpo jsme jeli opět na nádražko na vláčky, nakoupit a pěšky domů.

A dnes byl sekáč v kulturáku, tak jsem si tam pro sebe koupila čokoládový zimní kabát, za 100,-.

JInak stále marně sháníme zimní kombinézu anebo oteplováky, po dlouhé době jsme byli v Lole a mají tam věcičky od Wolfa, za velice slušné ceny, tak jsem byla mile překvapená.
TAké jsme byli v té obuvi pod poštou a ani tam nevyhověly mým představám o pořádných sněhulích pro Lucku. Takže doufám, že žádný sníh ani břečky letos nebudou.

Účast na srazíku vypadá dobře, tak to je super :wink: :wink: :wink:

tak a já se jdu uložit za Lucií, přejeme dobrou noc

:slight_smile:
29. říj 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucifirku, já zas zkoušela power yogu a na mě tyhle pomalý sporty moc nejsou.
Co mě zatím nejvíc bavilo byl asi spinning, chodila bych i teď ale není s kým a hlavně kdy :frowning2:
A že bych to potřebovala jako sůl, bo půldenní sezení v kanclu na zadku se na mě začíná pěkně podepisovat :angry:
29. říj 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
IVIS:dobré oteplováčky is bundičkou nebo kombinézky mají od froga..najdeš to skoro v každém obchodě s oblečením.Ale v Hlinsku je obchod jen s oblečením od Froga.my jsme si taky koupili oteplováčky s bundičkou a jsem spokojená.jen za 250kč.

LUCIFI:tak snad se už zadaří :wink:

Jinak já zas balím a ve tři jedeme na Moravu.babička má narozeniny,tak jedeme slavit :slight_smile: mějte se hezky.pa pa
30. říj 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky oplodnili nám 11 vajíček a máme zatím 9 embryjek. Snad budou bojovat a neflákat se . My na ně s tatkou moc myslíme a těšíme se,až budou u nás.
30. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
cvachta,užijte si narozky. :wink:
30. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoječky holčiny :slight_smile:

vladus:ten dort je fakt krásnej,perfektní,ten člověk kdo ho dělal tak to musí bejt hrozná šikulka a musí jí to bavit,jinak by nebyl tak dokonalej.To jste si dali pěkně do nosu,co? :grinning: A ten bazének je taky pěknej,co oni v dnešní době nevymyslí za vymoženosti,že. :wink:

ivis:s tou zimou teda nevím jestli nejsi naivní,čoveče zima bez sněhu a břeček to by přeci nebylo ono.Snad se to ale dá přežít jednou za rok,né? :wink: :dizzy_face:

lucifirek:držíme pěstičky a myslíme na vás,ať se pěkně snaží a jak říkáš,neflákaj,aby to stálo za to :wink:

a na ostatní snažilky samozřejmě taky myslíme,ať se konečně zadaří :dizzy_face:
jinak u nás nic nového,v neděli nám bude měsíc,letí to :confused: nálady máme furt střídavé,jednou jsme hodný a jednou zlobíme,ale tak to má bejt,člověk si zvykne na všechno a my si to užíváme :slight_smile: Tak se tu mějte,dnes se udělalo docela pěkně,tak zas vyrazíme do ulic,pápá.
30. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:
luci : moc myslíme!!!
cvach: užij si návštěvu a narozky na moravě..
twity: teda už měsíc, to letí, to není možný :slight_smile:

no holky, přihazujte fotečky, at se můžeme pokochat :slight_smile: to říká ta pravá co? :grinning: :confused:

jinak vojtas ještě spinká a já jsem líná jak veš, tak jsem musela nakouknout. JO holky, dnes mi přišla taková ta lepicí dekoračka na zed, jsem to rozbalila a jsem teda zvědavá, jak se nám to povede nalepit :sweat_smile: taková jinačí technika než jsem zvyklá, vojtasovi v pokojíčku se to prostě odlouplo od papíru a lepilo, ale tohle + jak je to do obýváku, jestli se to nepovede, tak mě šlehne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,
Gabi,tak to jsme na tom stejně Domča taky spí tak lenoším dopol.jsme vařila a vysávala ted jsme měla vytírat ale jaksi se mě nechce.Ale stejně mě to nemine :angry: Domča se tu ted pořád pláca takže je jak čunas ale to neva pračka to schramstne :wink: jináč je to číslo čim dál větší...

Snažilky myslíme na vás a držíme pěstičky.. :slight_smile:

Vladuš nadhernej dort i fotečky.Domča měl taky v létě malej bazének jenže když bylo teplo tak ještě neumě sedět takže si to moc neužil ale v létě bude plavčit s náma ve velkým :wink: k vánocům dostane nagukovaci auto jako kruh s volantem tak si to v létě doufám užije... :grinning:

Fotečky určo dodáme máme zas náké nové každou chvíly fotíme :slight_smile: Ty jo holky to to letí Domčovi je dnes 11 měs.a za měs.mu už bude rok to je mazec...z miminek nám rostou chlapáci a ženský :wink: :grinning:

Holky zimní krásné kombinézky měly v Sos Textil (Sosu). :slight_smile:
Taky mě ted už asi 4 den trápí bolení tváře zevnitř zřejmě mě začal dorůstat moudrák... :frowning2: :angry: je to děs ale dá se to celkem přežít zatím jsme si prášek nebrala ale už by to mohlo skončit :unamused:

No nic Domík stále spí tak jdu na tu podlahu at to mám za sebou a pak pujdem na chvíly ven.Pá..
30. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jejka dnes mají tadeáškové svátek, to jsem ostuda, takže tádulkovi všechno nejlepší :dizzy_face: :dizzy_face:
30. říj 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím vás pro dnešek z VelMezu :wink: jeli jsme navíkend navštívit mamku.
Protože mám teď už pohodu, tak jsem nakoukla všem do albíček, holky, máte moc hezký fotky, snad i u nás se brzo zadaří :wink:
Jinak já už se pomale chystám do postele, protože jsem tradičně v pátek po týdnu v práci pěkně utahaná, takže vám přeju dobrou noc :slight_smile:
30. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak jsem myslela, že včera půjdu na net, ale v půl devaté jsem vytuhla s Luckou. Ty odpolední mi dávají zabrat :slight_smile:

Cvach:díky za tip na toho Froga, do Hlinska kvůli tomu určo nepojedeme, ale mrknu v ZR, bo k babi do Losky by se tto šiklo souprava za 250,-, to je super(hlavně doufám, že dělají tmavé barvy, aby na tom nebylo nic vidět).

Jinak dnes jsme opět sami doma, tak jsme dopo vyrazili s kámoškou a holkama do města, nasrali pár prodavaček v obchodech, sbírali listí, a dokonce jsme našli ještě kaštan, a cestou domů mi Luci usnula a ještě chrní.
A odpo se chystáme vyrazit na kačenky, busem na vláčky a nakoupit a pěšo domů.
Oběd máme ještě od včerejska, tak jsem jen vyžehlila ale hlavně musím uklidit ten nehorázný bordel co tu máme.

Vladuško dortík je suprovej, ze Sázavy myslím měla i Gabča, tamní cukrářka je špica :wink:

Taky jsem do alba přidala naší lucíkatou Lucii tak se mrkněte. Já už se tak těším až budeme konečně mít pořádné vlasy a ne to roští co máme teď

všem přejeme krásný víkend
31. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
IVIS:jo,prodávají červenočernou,oranžovošedou a světle modrou.Taky ten frog je v novém městě vedle bývalého alberta.Obchod se jmenuje Halina
1. lis 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek