• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Ahoj Holky,tak jsme vám tam přidala nové fotečky.... :grinning:
1. lis 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.taky jsem přidala fotečky... :grinning:
1. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,moc hezké fotečky :slight_smile:
2. lis 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj kočky :slight_smile:

teda koukám, že jste si to s těma fotkama vzaly všechny k srdci :slight_smile: :wink: moc krásný fotečky, domča jak chrní s tím plakátem :grinning: kačenka je modelka, dobrý ksichtíky :grinning: :dizzy_face: a ivis, teda lucinka má culík jak hrom, všechny máte vlasáče, jen ten náš vojtas je furt s pár chmířím :grinning:

jo jíto: nebyla tady vůbec kija, máš na ní ten telefon, že bychom jí písly sms, je možný, že sem ani nenakoukla a o srazu neví...

jinak jsme s jítou byly o víkendu na kávičce, takže na pátek je to rezervované, dva stoli od okna na mé jméno petrášová, no jediná rezervačka :wink: takže doufám, že jak jste slíbily, tak dorazíte, budu se těšit zatím pa :slight_smile:
2. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ježiš stoliiii, já jsem exemplář :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
2. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink:

Gábi,nakoukla jsem,ale nějak nebyl čas odpovědět.Počítač jsme měli buď v servisu,nebo Jarda něco instaloval.No,snad už to bude v klidu. :wink:

Sraz jsem pochopila,že je v tento v pátek,že?A v kolik?Nějak se mi nechce hledat :sweat_smile: Dorazila bych s malou ráda,ale nevám,podle počasí.Musely bychom vlakem,Jarda bude v práci a pokud bude hnusně,tak asi ne e.No,neslibuju,ale pokusím se :wink:
2. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj kijo: ano tento pátek v 15:30 začínáme :slight_smile: budeme moc rádi, když dorazíte!
2. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO,snad bude rozumné počasí a dorazíme.Vlak nám jede po 15.oo,tak by to bylo akorát :wink:
2. lis 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
A přidala jsem pár fotek :wink:
2. lis 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.. :wink:

krasny fotecky :slight_smile: a taky jsem par pridala toho naseho spuntika :slight_smile:

..a KYTI ,tento tyden spacir nehrozi :frowning2: ..snih je v poho,ale nevim jak ty a cesta sem..ale to vybalovani je sileny..dneska jsem byla na 2 hodky s kamoskou a jeji Kristynkou a uz mi ten cas chybi.. :frowning2: nestihla jsem co jsme dnes chtela..tak pak podle snehu asi vid :slight_smile: tak papa
3. lis 2009 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, krásné fotky :slight_smile: My stále nějak nefotíme, ostudy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jenom hlásím, že na srazík bohužel nedorazíme, Tadík šíleně rýmuje a má kašlík :angry: :frowning2: Noci stojí za to, to se mi úplně dáví hlenama, přes den je to lepší, ale nechci riskovat, že někoho nakazí..Možná bych mohla přijít sama, Jára bude v pátek celej den doma, tak hlídnání mám, ještě uvidím..Mějte se krásně a užívejte sněhu.. :wink:
4. lis 2009 v 06:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky,
jíto: tak zkus dorazit sama, když jára pohlídá :slight_smile: :wink: jinak o kašlíku mi ani nemluv, vojta ho má od neděle, takže nechodíme vůbec ven, dnes už je dobrej, ani rymu pořádně neměl a pokašlává občas a to už jen v noci, takže už jsme tuk tuk v pohodě, takže na pátek budeme fit :slight_smile:

holky: hezký fotečky :dizzy_face: :wink:
4. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
jojo, dorazím, doma už mi to fakt leze dost drsně na mozek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Táďa pořád jen jačí a ječí, taky se chudák nudí, ven nemůžeme -ale dneska teda na chvilku odpo musíme - vyvenčit raťafáka..Rýma jenom jede, odsávat se nechce nechat, no prostě děs..Už se těším, že na čas změním prostředí zítra :slight_smile: A taky Ti dlužím kapučíno a vodu :slight_smile:
5. lis 2009 ve 13:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se snad s váma fakt nesejdu.Zas nám to nevychází.zítra dojde strejda a máme hodně vyřizování..Ale pokud mi to vyjde a vyřídíme dřív,tak bych se s kačkou stavila.no,uvidíme
5. lis 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,holky.Tak hlásím,že taky nedorazíme :frowning2: Karolínka má rýmu,zatím žádná katastrofa,ale nechci s ní do kolektivu,nechodíme ani ven,jen vyvenčit Kubu a domů.Naučila se smrkat,tak snad nebudu muset odsávat.Snad se z toho nic nevyklube a bude zase dobře.Je to škoda,těšila jsem se,ale riskovat nebudu.
5. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, poslední dny jsem se sem moc nedostala, v práci toho bylo nějak moc... Zítra dojedu, jen mám na vás prosbu, napiště mi prosím některá do ip telefon, kdybych to nemohla najít.
Dneska jsem byla na vyšteření na tu cukrovku, ale výsledky budou až zítra, tak si na mě vzpomeňte, ale stejně si myslím, že to dopadne dobře :slight_smile:
5. lis 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak my asi dorazíme,malá je v pohodě,uvidím ještě,jaká bude až se odpo vzbudí,ale nejspíš dorazíme busem a taťka nás pak vyzvedne. :wink:
6. lis 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

už se na vás moc těšíme, doufám, že se nás sejde co nejvíc.

Seele: nevím, jestli se sem někdo z holek dostal, tak ti posílám aspoň svůj mobil do IP, kdyžtak brnkni, ale stěžejní bod je Pošta a od té dolů a po pravé straně, to nemůžeš minout.

Koukám, že zlatíčka rýmujou, my také, ale není to nic dramatického, i Luci je hodňoučká a krásně spinká i v noci.

tak papa, já jdu zabalit bačkůrky(na ty vždy zapomeneme) a nějaké dobrůtky
6. lis 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,užijte si krásně srazík,já dneska nemůžudorazit,snad někdy jindy.
Ahojky
6. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink:

Tak jsme po srazu jeli ještě do Hypernovy a vzali jsme 4 balení Sunaru,nějaké kaše a skleničky.Ceny byly fakt bezkonkurenční.A Gábi,měli i Hami mlíčka :wink:

Jinak sraz byl fajn,musíme to zopáknout,aspoň vypadneme a změníme prostředí,Karolínka se taky bavila,snad se dost autahala a bude spát celou noc :wink:
6. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
bylo to včera fajn, i když moc dlouho jsme se nezdržely :slight_smile: Do kdy jste zůstaly vy ostatní?

Kris - 4 balení :grinning: - to máte tak na 2 - 3 měsíce, ne?Ale za tu cenu, neber to, kdyby Tadík ještě sunaroval, tak bych taky určitě koupila..My nakupovali hlavně plíny, páč je ještě užijeme - bohužel.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A jak Karolínka spala? Je to dračice :wink: :slight_smile:

Škoda, že jste nedorazily i ostatní, jako třeba Vladuška, Zuzka...
7. lis 2009 ve 12:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Jituš,jo,máme teď zásobu,ale jsem jedině ráda.My tam zůstaly do 18,pak pro nás přijel Jarda a pro holky taky přijeli chlapi.
Malá spala blbě,ale to je teď normálka,navíc má pořád rýmu,nic hrozného,ale mluví přes nos
a hůře se jí dýchá.

No,nic,malá usnula,tak jdu dodělat oběď,mám hlad jak vlk :wink:
9. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jj srazík bezva akorát příště by to chtělo na delší dobu.. :slight_smile:
Kijo,Domík má taky pořád rýmu a ted dokonce začal i kašlat.Dokonce v sobotu mu bylo tak špatně že se mě pozvracel a dávil se tím chudák.ale ted už je to o.k. až na ten kašel.
No a taky mě to nedalo a obědnala jsem Domískovi k vánocum ještě hračky mašinku Tomáše a kostky.No prostě jsem neodolala :wink:
Ted spinká a já relaxuju :slight_smile: mám uklizeno,uvaříno a pak pujdem na chvíly ven už mě to doma nebaví.
Taky jsem zamluvila u kámošky Domikovi dortík k narozeninám udělá mu rákosníčka byl vážně nádhernej tak jsem neodolala pak se pochlubíme s fotečkama ale to až po narozeninách :grinning: Tak pa pa...
9. lis 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
KYTI:taky jsi už kupovala na Vánoce malýmu?mě to zas nedalo a koupili jsme ji k Vánocům toho plyšového houpacího koníka.Frká,cválá a zpívá kovbojskou píseň.mooooc hezký.a Manžovi elektrický hol.stojek.Jinak jsem 3měsíce byla bez mobilu,tak mi zas on koupil mobil.

Už taky kupujete na Vánoce?a už holky pečete?já si říkám,že budu péct a pořád se k tomu nějak nemám.ten srazík mě mrzí,ale snad příště.
mějte se hezky,já jdu uspávat.tak pa pa
9. lis 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Cvach,my už máme teoreticky vše koupeno jen si z Honzou koupíme příští měsíc dvd přehrávač a cvičící přístroj a je to vše.Jináč není trochu brzy na cukroví???Já letos budu píct sama loni jsme pekla s mamkou.Ale nebudu to přehánět Honza to skoro vůbec nejí je masovej.. :wink: ale kuli Domíkovi budu dělat perníčky a těma začnu nejspíš příští týden.Jináč až tak za 3 týdny to bohatě stačí....říká moje mamka. :slight_smile:
My koníka máme po tatkovi tak doufám že se mu bude líbit :grinning: je trochu špinavej z pudy ale v létě ho vydrhnu a bude ho mít venku.Tak snad ještě poslouží. :grinning: :grinning: Ted jsme mu z půdy vyhrabošila kostky a stavebnici a velkou tatru tak je spokojenej a je to... :wink: Domík už spí hrozně kašle tak jsem mu dala sirupek tak snad mu zabere.A já jdu čučet na romanták a žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak páááá...... :wink:
9. lis 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
teda koukám, že bobánci jsou nachcípaňounký :frowning2:
kyti: a co dáváš za sirupek? a na jakej romanták koukáš?taky by mě nějakej lákal, s mirkem to je samej trihler, minule jsme čučeli na proroctví a hanební pancharti, což má od romantáku hooodně daleko :confused:

cvach: my už máme vánoce pro vojtíka ve sklepě a všechno, jsme blázen :grinning: a péct se taky chystám, už bych měla perníčky jinak 100procentně,aby změkly, ale nemám vál, dřevěnej jsem zapomněla při stěhování a ted mám objednanej ten silikonovej, tak jen aby už došel :angry:

kijo: my ted taky spíme na prd, ale totáč :frowning2: přes den si dá tak hodinku a v noci se hodně budí, jestli ty druhý stoličky nebo co...už jsem tak unavená, že mě furt bolí hlava....

jinak holky, sraz byl moc fajn, jen jsme si uvědomila, že jsem ani nevzala foták :sweat_smile: klasika....
9. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

téda vy už máte nakoupeno dárků, mám z vás úplnou depku, snad aby jsme také něco začali kupovat, bo pro Luci nemáme vůbec ale vůbec nic. Když já pořád čekám jestli něco nekoupíme na té dovče a když nic tak pak budem lítat 23.12. a něco shánět, ale nebudu to hrotit, 2-3 dárky stačí, protože když si přičtu ještě ty hromady dárků od babiček a tetiček...

My spinkáme hezky(ťuky, ťuk), přes poledne ty dvě hoďky a v noci tak max 2-3x vstáváme, takže parádička, ale ještě nás čekají ty špičáky a stoličky, fuj :angry:

Letos asi opět pečení nezvládnu(loni jsme dělali jen rohlíčky a perníčky a zbytek jsem měla objednáno v řečické pekárně). Kdyby jste někdo měl tip na dobré cukroví tak dejte vědět.

Já jsem začala už s vánočním úklidem, minulý týden jsem vybordelila kuchyňskou linku a na tento pátek máme objednaný čistící stroj, tak už se těším až ty koberce a sedačka budou zase OK.

Dnes odpo se chystáme do haly na cvičení pro mrňata tak jsem zvědavá zda se nám to bude líbit.

Přejeme dětičkám brzké uzdravení, tohle počasí je fakt hnus :angry: :angry: :angry:
10. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Gabi,normálně použínáme ten jak jsi nám doporučila a na kašel jsem mu koupila Mukoplant jitroceloví sirup co mě doporučily v lékárně a samo ten nejlevnější...Jináč co se týče tv tak čučím v po. vždy na slovenské 1 dávají romantáky,út.Ordinace,st. co se najde v pc nebo na netu sleduju seriály čt.Ordinace pá.bývá v tv dobrej film :grinning: tak to je můj celý týden :grinning: :grinning: závislost ale jak říkáš s chlapame je to samej horor a triler ale to je normál :slight_smile: ale je fakt že na hodně filmech se zhodnem taky mám ráda horory ale nejvíc miluji katastrofický a romantáky...

Jináč máme VÉÉÉlikou novinku Dominiček odedneška leze po čtyřech a stoupl si v postílce a stoupá si u nábytku a když ho vezmu za ruce tak chodí sice tak 3-4 kroky ale je to prča chodí jako čáp.... :grinning: no je to velikej šikula.Máme z něj radost.Pá jdu smolit životopis. :stuck_out_tongue_closed_eyes: rýsuje se mě prácička pro ženy na MD mám děsnou radost tak držte palce...Pá
11. lis 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
KYTI:a co to máš za práci?taky by se mi docela hodila :slight_smile: Jinak domča je fakt velikej šikulka.my už obejdeme sami stůl v rekordním čase,už semtam sama chodí bez opory a staví mosty,kouká na mě skrz nohy a řehtá se u toho :grinning: měj se hezky..

a všem přejeme krásný večer.kačka už nám usnula,tak my už odpočíváme
11. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

kdepak všechny jste?

My ještě spinkáme, ale dnes nás čeká MUDR - druhá dávka Prevenaru, tak snad to zvládneme v poho.

Jo a cvíčo byla pěkná spartakiáda - předcvičující kolem 50let(a výš), ale Lucce se tam moc líbilo, byla postavená opičí dráha, trampolíny, hopsadla, jen ta rozvička ji total nebavila.

Kyti, Cvach: dětičky jsou šikulky, za cchvilku vám budou běhat jak o závod.

tak pápá
12. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek