• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Ahoj Holky,
Cvach,zatím o tom nebudu mluvit abych to nezakřikla zatím čekám co oni na to.Práci jsem si našla na netu na ZR pracáku obor kuchařka. tak držte palce Honza dnes donesl zase výplatu o 2000 min. :frowning2: :unamused: takže mě to pěkně nas...a doufám že mě ta práce vyjde. :unamused: nevím...

Ivis,jo jo taky si myslím Domča je docela rychlík učí se poměrně rychle nejdřív nic a pak vče najednou... :wink: a jakpak dopadla injekce byl řev??? :grinning: Domča u injekcí neřval jen si knournul.. :grinning: prostě statečnej chlap :slight_smile:
Pá a napište nebo přihodte fotečky. :slight_smile:
12. lis 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík holčiny :slight_smile:

tak to je paráda,že vám dětičky tam pěkně ťapkají :slight_smile: ..

Kytí to je vážně skvělý s tou prací :dizzy_face: ..ale nebude hopsat dokud tě nevezmou,pak nám povíš víc :wink: ..já jsem včera taky koukala po nějakém přivýdělku,ale nula nula prd ...ne,že bych se doma úplně nudila..ale jsou dny kdy bych volný čas vyplnila něčím prospěšným,když má malej spinkací den :slight_smile:

Tak ať se daří !!papa
12. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tak se také hlásíme - po pěkně hnusný noci..Já už nevím, ale mám pocit, že fakt spíme poměrně stejně na prd, jako když jsme se vrátili z porodnice :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska jsme vstávali asi 8x a definitivně ve 4:40, mně z toho za chvilku klepne :frowning2:
Jinak už jsme skoro zdraví, ven chodíme, páč bych se jinak zbláznila, být jenom doma je fakt na hlavu, jenom trošinku rýmujeme, ale oproti těm začátkům je to nic.. :wink: Dneska půjdeme vyzvednout na nádraží tu moji kamarádku - studentku - takže to bude pěkná vychajda, myslím, že Tadík v kočáře vytuhne, včera mi usnul tady u nás v obchodě ve vozíku - zrovna u pokladny..To teda byla prča :grinning: Ještěže to máme takovej kousek.. :slight_smile: To je tím jeho vstáváním v půl pátý apod. - pak to zalomí už někdy v 10, půl 11..

Mohli bychom zase udělat brzy nějakej srazík, co vy na to? Snad by byla i větší účast :wink: Že Vladuš, Cvach, Luci?Třeba by dojela i Zuzka - Twity..

Jo, Ivet - co to cvíčo? Kdy že to bývá?Já bych taky asi s Tadíkem zkusila jednou zajít..Tak nás trochu poinformujte.. :slight_smile: Co s sebou atd..I když nevím, jak by se tam tomu našemu mamánkovi líbilo.. :wink: :slight_smile:

Radu - jsi dobrá, já si nedovedu představit, že bych teď chodila někam do práce, to by tady byl bordel, plotna studená.. :grinning: Musel by se dost zapojit i tatínek..

No nic, jdu se trochu zkulturnit a pak jdeme trošku poklízet, Tadík má teď uklízecí období, pořád mi tady lítá s ubrouskama a utírá podlahu nebo stůl, nábytek a tak.. :grinning:
13. lis 2009 v 06:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak teprve dneska jsem schopná zapnout počítač, skolila nás nemoc, prvně mě a potom Verču takže síla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , což o to já aspoň ležela ale co s Verčou, žee?antibiotika co nám dala dr.pravidelně vyzvrazela :cry: , takže mazec :angry: delší na to nemyslet.
jinak ten srazík mě moc mrzí, podle toho co jsem si přečetla tak byl super.
Jinak jsem docela v šoku, když čtu že už máte nakoupený Vánoce :astonished:, vždyť my nic nemáme, hned jdu na to mrknu po netu a něco obědnám, at nejsme poslední :slight_smile: no nic jdu vařit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,dneska je trošku lepší počasí,i když ráno hezky svítilo.
Já stále čekám na testování. :frowning2: už jsem fakt nervozní,pořád se uklidnuji,že když to šlo podruhé tak dobře,proč by to mělibobánci vzdát.ALe na druhou stranu je strašnej strach. Že bude neuspěch,jako minule. A bude to moc těžké.
13. lis 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak strachy jsou pryč.Koukněte do albíčka. :wink: Ale zatím potichu,at se něco nezakřikne. Radovat se budeme,až bude utz a srdíčko. :wink:
15. lis 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
vladus: s těma prtatama je to hrozný, mě vojtík taky léky zvrací, není divu, když to rozdrolíš, jeto hořký a hnusný, ale sirupky nám jdou :slight_smile: ted máme na noc, uklidnující na kašel.. hl. žeuž jste obě zdravé!

jinak se musím pochlubit, vojtas už dvě noci spal bez probuzení, jsem zvědavá, jak dlouho mu to vydrží :confused: jinak se máe výborně, až na nějaký to období vzdoru atd :grinning:

luci: tobě už jsem psala...ale ještě jednou moc gratuluju a máme oooobrovskou radost, testíky super :slight_smile: :dizzy_face:

ivis: takže cvíčko, sokol hadr jo? :grinning: hl. že se tam lucince líbilo!

no nic, jdu se narvat čokoládou, mám nějakou obr chut a natáhnout se než se zvířátko vzbudí a pak asi hurá na procházku po zr, večer má mirek opět fotbal, tak asi zase budeme vařit nebo péct, naše vojtaska to strašně baví, už se těšíme na to cukroví :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucifirek,moc gratuluju.Snad bude všechno v pořádku a srdíčko(nebo i dvě :wink: ) uvidíte.Mos držíme s Karolínkou prsty,ať to výjde.
15. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak jsme před chvilkou přijeli, byli jsme od pátku v Losce, bo měli zabijačku. O Lucince jsem ani nevěděla, o ni se starala švagrová a já měla absolutní klídeček. A první noc jsme měli taky bez probuzení, dnes už to bylo horší asi 5x vzhůru, a pěkná protivka nám ráno vstala a vydrželo jí to až doteď. Možná reakce na to očkování.
Očkování klasika, řev, málem jsme zbořili ordinaci, ale byl tam s námi taťka tak se nám všem podařilo Lucinku přeprat.

Lucifirku:držíme pěstičky :wink:

K tomu cvičení na hale: měli jsme jen botasky, tepláčky, tríčko a já to stejné, byli jak maminky, tak tatínci anebo babičky anebo celé family . Stojí to 25,-CZK. Nejdřív jsme si vyzkoušeli všechno nářadí(i na kruhách Luci byla), pak byla rozvička, pak zase na nářadí, dále relaxační část s míčky a kelímky, a zpátky na nářádí a na konec společné cvíčo. Bylo tam asi 70 dětí + rodiče, zhruba od 1,5roku do 3 let.

Kyti: taky na tebe myslíme, aby ta prácička vyšla

Jsem taky pro brzké zopakování srazíku:slight_smile:

tak pápá užívejte krásnou neděli
15. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivis na to cvičení chodí i moje kamarádka s dvojčátkama.Chodí v útery a děti prý jsou jak v transu. :grinning:
15. lis 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,
Lucifírku moc gratulujem a držíme palce.

Díky za to že na mě myslíte ale zatím to nevypadá do dnes se nikdo neozval... :frowning2: Domča už spí a tatka šel do hospy a já čučím na 101 dalmatinu :grinning:
Vám děcka v noci nespí?Tak to my neznáme Domík spí celou noc akorát občas si zaknourá jináč je to o.k... :slight_smile:
15. lis 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hoky v rychlosti nakukuji, teda lucifirku, to jsou tlustice, určitě to vyjde a tady bude další miminko, ale pššš ať se něco nezakřikne, jinak nám se vrací ioět rýma, takže už začínám chytat paniku, my se s toho snad nikdy nedostanem, ach jo, no nic jdeme opět navštívit doktorku, když se do toho dáme tak tam furt lítáme a nevíme kdy dát pokoj :grinning: papa
16. lis 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoječky všechny :slight_smile:

Tak se zas hlásíme po dlouhé době,nějak není čas,moc na pc nechodím rači si užívám prcka než mi vyroste :dizzy_face: Jinak se máme moc krásně,v noci sme v celku hodný,jen tak jednou se vzbudíme,takže pohodička.Už i konečně přibíráme,měli jsme s tím docela trápení :frowning2: Ve středu jdem zas k doktorům,tak uvidíme jak dopadnem.Koukám,že té rými se né a né zbavit,já doufám,že s tím takový problémy mít nebudem,já jí hned od narození rači učím trochu otužovat,aby nebyla na všechno tak náchylná,člověk když to vidí a poslouchá co lítá za bacily a v naší době nic nebylo,tak je to mazec :confused:

Lucifírkovi taky moc gratulujem,ať vám všechno dobře dopadne a jste hlavně zdraví :wink:

A na srazík třeba příště dorazíme,podle toho jak nám to vyjde a jak bude,rádi vás všechny poznáme,které neznáme :slight_smile: :wink:

A fotečky máte moc krásné,hrozně to letí,jak nám mrňousové rostou před očima,že jo?Taky sem přidala fotečky :grinning:

Tak se tu zas mějte,opatrujte se a zase někdy pááá...
16. lis 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:

vladus: teda to je pech, to je určitě tím počasím, chvilku zima, chvilku krásně, pak se z toho těžko hrabě :angry: náš vojtas také stále pokašlává :frowning2:

twity: kačenka je krásná, takovej bobíneček majinkatej :dizzy_face: :wink:

kyti: hlavu vzhůru, ještě se můžou ozvat přece, teda pokud už se neozvali co?? :wink:

jíto: a co tádík? jak je na tom, doufám, že už jste zdrávy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! musíme zase vyrazit ven na pokec co?

jinak holky, já jdu dnes po pěšce (peší zoně) a hádejte, koukám a najednou vidím vojtaskovu fotku za sklem s nápisem veselé vánoce :grinning: jsem čuměla jak puk, tak čtu dál a je to s reklamou na ateliér čadkové v novém městě, jak jsme se tam nechávali fotit a pak jsme jim dali souhlas, že můžou fotky použít..... tak jukněte, je tam ještě pár miminek a svatebčané...vojtas je tam v takové fotce se sněh. vločkama, je to na pěšce zhruba mezi tabákem a bižuterkou :grinning: :wink:
16. lis 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,twity Kačka je nádherná jo a s tou váhou si nic nedělej Domča byl taky podviživené dítátko a podívej ted 10kg jak vyšitejch :grinning: To máš pravdu jak to letí vždit už Domčovi bude rok.... :wink:

Gabi,ozvaly cituji-vzhledem k práci v odpoledních hodinách by naše nabídky nebyla pro Vás
zajímavá.To jsou svi.. tak jsem jim napsala že čas u mě nehraje roli tak jsem zvědavá.Ale nepochopím proč tam teda píšou práce pro ženy na MD??! :angry: holky končím Domča se tu po mě sápe pá.
16. lis 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsme to pěkně zakřikla z malého miminka hodného Domíska se stal velký ďábel :angry:
Už 3 den knourá je protivnej nic ho nebaví a blbě spí. :frowning2: ráno je vzhůru už o pul 5 stojí v postílce a ječí ale to je tak protivnej zvuk že já z toho rostu! :angry: tak jsem mu zkusila dát najíst a na chvilinku zabral tak dobrý ale stejně pak začal znova tak dnes jsme mu vahrnula žaluzie a naházela mu do postílky hračky tak to bylo dobrý vydržel až do půl 8 jináč bych se z toho asi zbláznila vstávat v půl 5 ani představovat si to nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes: po obědě mě taky blbě usínal tak jsem ho nechala vyřvat a zabralo to uřval se a spal sice hodinu ale aspon něco.No a večer nanovo ale včera večer už usnul v klidu tak doufám že se to už nebude opakovat.Dnes jsme si nemusely vařit tak jsme vyjely když je tak krásně ven už v půl 10 no a řeknu vám dojely jsme nakonec vsi a Domča mě usnul v sedě v kočáře no sranda to se mě ještě nestalo tak jsme ho položila a spal ještě asi půl hodiny a ted je po obědě a usnul mě krásně tak doufám že už to bude o.k. ale je to zřejmě od zubu protože mu začínají vylízet 2 nahoře a má srajdu jako byč :grinning: Tak pá chvíly budu relaxovat za chvíly tu máme tátu. pa pa
18. lis 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny :slight_smile:

..tak se taky hlásíme a předně GRATULUJEME LUCIFIRKOVI!!! :dizzy_face:

...my dneska byli na tříměsíční prohlídce..tak pohoda melej krásně prospívá a dr.říkal,že je přesně takovej jak mají prťata být..ani tlustej ani hubenej,prostě úměrnej výšce a váze :dizzy_face: ..takže máme 5790g a 60,5 cm :grinning:

..vyrostlo nám pípátko za ty 3 měsíce o 10,5 cenťáčků :slight_smile:

..jinak dostal Jiřínek včeličku Hexa vakcínu...tak plakáááál a křičel na celou ordinaci..ale za chvilinku už se uklidnil a jak jsem ho položila do kočárku tak hned usnul brouček náš malej...úplně mě to rvalo jak plakal,ale co už,taky jsme to prožili :slight_smile: ...a bude toho víc,to všichni víme :slight_smile:

KYTÍ to bych je teda kopla do zadku,kdyby mě takhle odpověděli..jak oni můžou vědět co je pro tebe zajímavé a co ne že?!Každopádně přejeme,aby jsi našla něco lepšího :slight_smile: ..takový jednání nesvědčí o ničem co by stálo byť jen za ohlédnutí.. :wink:

Tak papa a snad na příští srázek dorazíme taky :slight_smile:
18. lis 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky

Raduš:Souhlasím s Lucikem,poslala bych je někam,takový jednání,zvlášť,když píšou,že je to práce pro ženy na MD.A s tím lumpíkem Domískem máš teda trápení,ale bude to asi těma zoubkama,budeš to muset vydržet,dyť chudinka trpí nejvíc,ale to zvládneš :wink:

My sme včera byli na té prohlídce po šestinedělce a už konečně doháníme váhu,co sme zmeškali,máme 3980g,i když mi to pořád nepříjde,je furt taková maličká,ale malinko jí nabobtnali tvářičky,tak je to dobrý,my to doženem :dizzy_face: A všechno je v pořádku,jak má bejt,tak sem zas bez starostí :slight_smile: Jo a představte si jakýho mám andílka hodňoučkýho,moment,musím to zaťukat- ťuk ťuk dneska mi normálně spinkala celou noc od 19-7hod. takže dvanáct hodin v kuse bez jedinýho probrání,nebo kňournutí,to sem byla úplně v šoku.Třeba byla tak unavená z toho cestování,byli jsme pryč od 13hod. a přijeli jsme domů až v18hod.a hned sme koupali a papali a šli spinkat.No ona je sice hodná i tak,vzbudí se mi maximálně jednou v noci a to v 22hod. a pak spinká až do rána tak do 6-7hod. jak kdy,ale tohle byl opravdu rekord :slight_smile: :wink: :dizzy_face:

Tak se mějte a užívejte si ty nádherný (nejspíš poslední) sluneční dny,pápá... :grinning:
19. lis 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
TWITY:to asi všechny ty Kačenky jsou ospinkané.Jak naše,tvoje,tak i od kamarádky.Tak to máte pěknou váhu,to ještě dožene.my jsme po šestinedělí měli 3,5kg.a v 10měs.7,8kg.tak jsem teď zvědavá na prohlídce jednoho roku.

RADUS:taky bych je někam poslala.Mě zas nechtějí vzít do pekárny,ale prý jak budou mít místo,tak se ozvou.Ale mě už došlo,že se neozvou.Jaký Domčovi budeš dělat dortík?mě napadá pro malou ovocný se želé a tvarohem a po stranách piškoty..To aspoň může papat.

mějte se moc hezky.Já čekám,až Kačka dospí a vyrazíme ven,když tam tak krásně svítí sluníčko.pa pa
19. lis 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,holky,nevěděli by jste o někom,kdo by chtěl pejska?je to štěňátko křížené s jezevčíkem a je dlouhosrstý.Je zadarmo.My jsme ho původně chtěli,ale prý je zvyklý na zahradu, a to my bohužel nemáme :frowning2: Jinak člověk že si ho prý na první pohled zamiluje.Tak mi pak když tak dejte vědět,
19. lis 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Tak máme pro vás novinu.Kačenka dneska udělala dva krůčky úplně sama.šikula naše malá.
19. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé CVACH tak to gratulujeme a přejeme i další samostatné krůčky a radost z nich :dizzy_face: ..a pejska si snad někdo vezme :frowning2: mrzí mě to noooo... :frowning2:

a KYTÍ jste byly dneska s Jíťou na nákupech?Já dneska trajdala s kámoškou co mi přijela,čeká mimíska na leden :slight_smile: ..a jak jsme se viděli to už jsem hnala domů,ale vůbec bych si vás nevšimla kdyby jste nezamávali,já se kochala tím starým domem a sluníčko mi svítilo do tváře a pak mi jen projelo hlavou,že na mě někdo mává a pak jsem vás teprve poznala :grinning: Jinak malej ťuk ťuk ťuk po očkování v pohodě :slight_smile:
19. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky.Taky jste některá měla období,že vám dítě nechtělo jest?já jsem z toho celá špatná.Ráno Kačka vypije v šest 250ml mlíčka,pak v půl desáté půlku jogurtíka,pak ho nechce.V půl dvanácté oběd,ten sní normálně.ve dvě slupne babán nebo mlíčko,ve čtyři přesnídávku a večer jen dvě nebo tři lžičky kašičky.Se mi zdá,že jí málo a je dost hubená.Nemáte nějaká návod,jak by víc jedla?děkuji.
Jak se jinak všeci máte?a co dětičky?
my jsme byli objednávat sportovní zelenošedý golfový kočárek baby design wolker 2009.vyjde nás na 2800.úžasný kočárek.mějte se hezky a pěkný večer.pa
20. lis 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,moc děkuji že jste na mě myslely ale hold se nezadařilo prostě smůla tak snad se objeví lepší prácička a ne s takovou blbou odpovědí jsem sama nechápala,... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
ale co snad vánoce přežijem...

Lucik teda vy jste ale obříci to Domča byl tintítko jako je Kačenaka od Twity :slight_smile: A jak jsi nás vyděla tak jsme s Jituš byly na procházce a v albertu...

Cvach,dortík pro Domíska mám objednany u kamarádky zatím jsem ho viděla jen na fotce ale dostane Rákosníčka :slight_smile: Já už Domčovi začínám dávat vše takže i dortík ochutná... :grinning: Jináč Kačka je šikulka že už tapká. Domík teprve za ruce a to udělá taky tak 2 krůčky a chce si sednout :wink: :grinning:
a to jídlo to je jenom takové období.My taky toho jednou sníme víc a jindy mín...Hm novy kočárek to se to bude jezdit...
20. lis 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš,moc pěkný fotečky. :wink:
20. lis 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
RADUS:jj.už se na ten kočárek těšíme.Kačka už nic v tom svém nevidí přes boudičku a jaksi ji ve výhledu i zavazíme.tak babička,že Kačence dá na narozeniny penízky na ten kočárek.
No,já jsem cukrářka,tak si dortíky dělám sama.A Asi zvítězí ten ovocný a nebo mě držela i barbínka.Jo,Kačka furt chodí.nás vezme za ruce a na nohách by byla celý den.Ale pak je tak unavená,že v šest večer pokaždé usne a spí spokojeně až do půl deváté.A Teď i semtam ťapká sama.

JITUS:jj.moc pěkné fotečky.Vidím,že Tádík je celá maminka :slight_smile:
20. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau ženský,

je tu nějak pusto, ale ani se nedivím, včera bylo opravdu nádherně, zato dnes to stojí za houbelec, fuj taková hnusná zima.

Kyti: škoda, že ta práce nevyšla, ale zas s takovým jednáním, je to pro tebe vlastně štěstí, že tě nevzali a najdeš něco lepšího. Mě taky končí smlouva na konci prosince, ale mám od ledna slíbenou novou a na jak dlouho to uvidíme, možná že už se ani na mateřskou nevrátím a nastoupím rovnou do práce.

Já už začínám pomalu balit, teda hlavně peru peru a peru(kufry musí ještě Zdeněk dovézt z Losky, ale už si ve skříni dělám hromádky, co už mám s sebou, tak abych to teď už nenosila), jen jsem zvědavá jak se vejdem do 40kg, ale snad jo, žádný jídlo brát nebudeme, ale třeba nočník ten bereme, protože nevím, zda bysme ho tam koupili, a když už se Lucík naučila tak krásně na nočník, tak by bylo škoda aby to během 14dnů pozapomněla.

Cvach: mě se zdá, že Kačka jí docela dost, nato že pořád spí, to ani Luci toho tolik nesní, a to je pořád na nohách, lítá po bytě, skáče jak žabička a hopsá jak koník. Nevím ale pokud je Kačka spokojená a neprobrečí ti dni a noci tak ji opravdu nic nechybí a neřeš to.

tak pápá, jdu připravit techniku jako kameru, foťák, bo v týdnu už moc času nebude.
22. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,Cvach tak to jo kdybych byla cukrářka taky bych si dělala sama ale na pečení moc nejsem :slight_smile: Tak to je opravdu krásnej dárek Domča taky dostává penízky a já mu je dávám na stavebko.Jináč dostane klasické drobnosti...

Ivis,kampak vyrážíte???Na dovču?Už jsem na to zapoměla prostě práce nebude...Hold to náko překlepem a po novém roce se blýská na lepší časy prodáváme totiž louky a pole a vypadá to že když to celé prodáme tak by jsme mohly dostat i 100 000Kč tak doufám že se nám to povede celé prodat a zase budou prašulky a budeme se moci rozšoupnout :grinning: a něco málo na baráku zase dodělat... :wink: barák je žrout paněz... :angry:

Jináč jak se máte???Kde jste???

Domča řádí začíná se vzpírat nechce jíst berou ho furt ty zuby tak jsme mu dnes zajela koupit ten gel tak jsme zvědavá jak to pomůže v noci spí o.k. ale přes den je to k nevydržení tak se těším že mu to zítra hned ráno natřu a snad bude klidnější je strašně nevrlej nic ho neba,a bezdůvodně brečí... :frowning2:
Jináč jsme si pořídily další zvířátko :grinning: kámoš nám nabídnul zakrslého králíka tak samo jsme řekly jo :grinning: máme to tu takovou malou chovnou stanici ještě jedna kámoška mě dodá druhýho zakrslence samyčku a budou se párovat kdyby jste měli zájem stačí říct.... :slight_smile: Pa.
23. lis 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
RADUS:kačka už dostala hned jak se narodila,tak 50 000,tak už je má taky na spořku.v 18cti by tam měla mít 200 000 spoření+to co ji tam dáme.A máte už úrazovku?Tak vám přeji,ať to prodáte.

IVIS:jo,kam vyrážíte?jen se pochlub:slight_smile:
25. lis 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,tak kde vám je konec???Tady to teda žije? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
Cvach,tak to se teda Kačka má to teda má štědrý babičky a dědové co? :wink: to u nás nehrozí tolik peněz...Urazovku?Nemáme a asi jí ani dělat nebudem.Nevím.Vypodá to dobře ale dostaneme mín... :frowning2: ale pořád lepší než nic.

A co je u vás nového??? Co vaši prdolové a prdolky??? :grinning:

Domča je ted pěknej divoch už jsou zuby o.k. takže v noci spíme a přezden taky paráda už capkáme dnes mu babička koupila bačkůrky k narozeninám tak je hned zaběhl :wink: je to šikula stoupne si kde chce a už zvládá i kolem nábytku no je to sranda :slight_smile: akorát moc nejíme ale to se snad zlepší.
Dnes jsem si byla se synovcem zaplavčit tak paráda..Doporučuji. :wink:

Tak se ozvěte at víme co se děje nového?Pá
26. lis 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek