• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Nové fotečky mrkněte... :wink:
26. lis 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak už máme skoro zabaleno a za dvě hoďky vyrážíme na letiště.
Jedeme se ohřát do teplíčka, bo víte, že já tu zimu nesnáším, jedeme sem:

http://www.kanarske-ostrovy.name/prehled/gran-canaria/paradise-lago-taurito/

Mějte se tu krásně a ať vás zlatíčka nezlobí :wink:
papa
27. lis 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Ivis teda tady se někdo má to je nádhera...tak doufám že si to tam užíváte a pak dodej fotečky. :wink:

Dominiček má dneska svůj velký den.Už mu za 2 hodiny bude 1 rok. :grinning: Oslava proběhla včera a vydařila se dort byl nádherný a vynikající kam se hrabou některé cukrárny co jsme měly tu čest ochutnat... :frowning2: odpol nebo večer dodáme fotečky...
Pá jdu dát Domíka spát...
30. lis 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a máte tam fotky. :wink:

No ŽENSKÝ!!!! :angry:
30. lis 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,
moc se omlouvám, že píšu po takové době, ale bohužel jsem se sem nemohla dostat.....

kyti: Dominičkovi všechno nejlepší k narozeninám a pusinku :dizzy_face: fotečky super, dortík bez chyby, jste si to určitě pořádně užili vid??!!

ivis: teda ty s tím odkazem provokuješ :grinning: :grinning: :grinning: si určitě užívají o 106 a my tady smrdíme v téhle zimě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: doufám, že budou brzo fotečky :wink:

koukám, že zbytek taky moc koníkovi nedává co??? co se děje?
1. pro 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Raduš,Dominičkovi vše nej k narozeninám :grinning: Fotky i dortík jsou moc hezké,určo jste si to užili :wink:
1. pro 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Kyti ten dort nemá chybu,kdo ho dělal? Je fakt krásnej ten se musel Dominičkovi moc líbit.
1. pro 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
RADUS:Domčovi přejeme nej k narozeninám a hlavně zdravíčko.Dortík je fakt moc pěkný

A jak se jinak máte?my dobře.dneska jsme Kačence dělali dětský pokojík a už nám jen chybí garnýže,záclony,závěsy,lampička a sem tam nějaký obrázek.
Taky jsem si včera zajela ke kadeřnici a jsem na jedné straně úplně nakrátko a na druhé to mám trošku delší.vzadu úplně vystříhané.
Taky jsem včera potkali kíju s Karolinkou a žasla jsem,jak rychle povyrostla.
já tak trochu marodím,ale musím být fit,protože i nás čeká v sobotu oslava.kačenka už bude mít 1 rok.tak se nemůžeme dočkat.
tak pa pa a já jdu hajnout.pa
1. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
:angry: Ahoj Holky :angry:

Teda vy jste ale... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Si tady můžu rovnou psát sama se sebou čekala jsme co tu bude drbů a novinej a ono prdlajs....... :rolling_eyes:

Gabi,taky jsme z něj měla děsnou radost,jo a ve středu jsme byly v ZR a vyděly jsme tu fotku s Vojtíškem jak jsi psala...pěkná.

Lucifírek,dortík dělala kámoška je móóóóc šikovná Domčovi se zalíbylo ucho tak ho hned urval a kousnul si a chutnal mu. :grinning:

Dnes jsme byly na roční prhlídce.Tak máme 78cm a 9,6kg jináč vše o.k. Pá
4. pro 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Dodatečně taky přejeme vše nejlepší Domčovi :wink: Ten dort je fakt boží,moc se povedl,jsem zvědavá jakej budem mít my,ale na to je ještě dost času :grinning:

A Ivískovi teda závidíme,ta si teda musí užívat,pěkně v teplíčku a tady je to jak aprílový počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já byla taky konečně po roce u kadeřnice,měla sem to už jak selka upláclý a odrostlý,že se na mě nedalo ani koukat :confounded: Až bude chvilka,přidám taky nějaké zas fotečky :slight_smile: Tak se tu zas mějte,pápá :dizzy_face:
5. pro 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituško,vše nej k dnešnímu svátku :slight_smile:
5. pro 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se přidáváme ke gratulaci k svátku.:slight_smile:
5. pro 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky, Kristinko, Kačí, díky..My přejeme vše nejlepší Kačence k roku!!!! :wink: :wink: :wink:
5. pro 2009 v 19:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
že moc děkuje.chudinka z narozenin dostala horečku :frowning2: ale snad to bude dobrý.zítra dojedou ještě slavit kamarádi a na rok máme zas odpočinek :wink:

byli jste okouknout tady to nové obchodní centrum?My jsme jen šli kolem.ale kik tam má levné oblečení. :slight_smile: mějte se hezky. a ještě jednou JITUS děkujeme.Pak dáme fotečky.pa
5. pro 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé,Kačo,taky přejeme princezně vše nej :grinning:
5. pro 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačka všem moc děkuje.Lezou nám stoličky,tak celou noc měla teplotku a teď má opuchlou celou pusinku,tak mi je chudinky líto.Jinak oslavu jsme si užili,zazpomínali jsme si co bylo před rokem a ukončili oslavu ve dvě ráno.A Kačka se pak budila každé dvě hodiny :frowning2: to jsem nikdy nezažila a byla jsem z toho dost překvapená..Jak to některé maminky můžou vydržet vstávat víckrát jak 2krát za noc. :cry:
6. pro 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omlouváme se a taky ještě dodatečně vše nejlepší berušce Kačence k prvnímu roku :dizzy_face: :slight_smile: :wink: :grinning:
6. pro 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
TWITY:děkujeme.

jo,tak přidáme fotečky,tak dneska kolem půl desáté budou na místě.tak můžete kouknout.pa
6. pro 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už je tam máte
6. pro 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cvach: přejeme kačence všechno nejlepší, krásný fotečky :dizzy_face: no utíká to holky, to je hrozný :slight_smile:
7. pro 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky no vidíte že to jde se sem podívat :wink:

Kačenko,taky se přidáváme s Dominičkam k velké slávě a to k 1.narozeninám :grinning: hodně štěstíčka a hlavně zdravíčka.Doufám že jsi si oslavu užila. :wink:
7. pro 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačka si to užila moc a pak v sobotu večer v horečkách.jak jsem psala.měla 39 a byla i horká přes pyžámko.chudinka.pak zácpa 3 dny,a dneska se konečně vykakala do kakáčku.ale to bylo breku :frowning2: jinak narozeniny moc pěkné.
7. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cvach,teda chudák Kačka takové trápení a už je to lepší?

Jo ještě jsme se zapoměly pochlubyt dneska jsme poprvé čistily zubyska byla to sranda Domčovi se to děsně líbylo žral totiž tu pastu... :grinning: tak doufám že ho to bude bavit.
:wink: Pá jdu chrnět mám toho dnes dost.Domča se naučil vstávat v půl 7 nebo v 7 jak kdy.. :angry: pá..
7. pro 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
cvach: chudinka kačka :frowning2:
kyti: pasta mu chutná jo? to vojta do ted pořádně nechtěl,jen tu šíleně drahou zezačátku, až ted jí přišel na chut :slight_smile: jakou máš pastu?

jinak holky, konečně snad můžu napsat, že bude v červenci další přírusteček :slight_smile: vím, už to sice nějakej pátek, ale ležele jsem v nemocnici kvůli krvácení a šancí, že se to udrží mi dr. moc nedávali, tak jsem chtěla počkat, až to bude dobrý a nechtěla to zakřiknout...ted už jde bobíkovi vidět krásně hlavička a tělíčko a bije srdíčko, za 14dní jdu zase na utz, tak vám přihodím fotečku :wink: tak na nás myslete, at to do toho července dotáhneme a at mi není tak špatně, pač zvracím jak divá a teda jen vojtovi se to náramně líbí :grinning: :wink: :wink: :wink:
8. pro 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi,moc gratuluju a budeme držet palce,ať jde všechno hladce a bez komlpikací.Asi to bude bojovník,tak to má být :slight_smile:
8. pro 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo: děkuji :slight_smile: no měla si v té kavárně pravdu, jak jsme se bavily, jestli už náhodou nejsem těhu, jen jsem o tom ještě nevěděla :grinning: jinak dr. říkali, jak už zvládne tohle, tak pak už ustojí všechno, pač to krvácení nebylo žádné špinění, ale opravdu kaluže :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a co sestřička, už se tady dlouho neukázala, jak oni, ještě nic? pozdravuj jí :wink:
8. pro 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
GABI:ježiši!!!!!tak to moc gratulujeme!!!Pak dej vědět,co to bude.Páreček by byl pěkný.a taky držíme palce :slight_smile: a snad ti bude líp.
8. pro 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cvach: díky, páreček by byl super, ale mám takovej pocit, že to bude zase kluk :grinning: a vyšlo mi to i podle čínského kalendáře, a to i vojta, ale zase tak moc na to nevěřím.... a co kačenka, už je líp, doufám!

holky, zajímalo by mě, dělaly jste si ten čínskej kalendář na pohlaví, vyšlo vám to? :wink:

jinak píšu, mám čas, vojta normálně spí už 3hodiny, mamka mi ho dala spát ve 12, když jsem šla na gyndu, ve 2 zamnoukal mamí, chytl pooha a spí, nechápu, to se nám dlouuuuuho nestalo....
8. pro 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Gabi,moc moc gratulujem teda ty si troufáš ale když to zvládneš tak jsi teda dobrá Domča ted začíná chodit takže si to opravdu nedokážu představit :wink:
Jináč pasta je pro Domču mňam mňam :grinning: koupila jsme mu uplně klasickou Perličku za 19 Kč :slight_smile:

Dnes jsme ještě Domískovi objednali k vánocům poslední dárek a to golfky ty šmejdi co jsme objednala v létě ty stojí za ...jezdí jen po rovné asfaldce takže tady u nás nehorzí :grinning: :grinning: takže z nich mám radost budou černo,bílo,zelený značka Travel.

Tak co holky pečete pečete???Já dnes upekla první cukroví klasika linecký a zítra mě čekají dortíčky.

Jo Gábi tak o tom kalendáři jsem vůbec neslyšela... :unamused:
8. pro 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
RADUS:tak jsi objednala nový?no,já asi ani péct nebudu.nějak se mi nechce.
Raduš dej sem fotečku golfka.ať se můžeme pokochat:slight_smile:

GABI:zítra jdeme na preventivku,tak musí Kačce předepsat sirup proti kašli.Jinak už celkem dobrý.Už kadíme a teplotu máme jen sem tam,ale to bude asi ze stoliček.
Jinak večer už zas krásně spíme.dneska dokonce vstávala až v devět.
A bývá ti moc špatně?to tě lituji..snad to bude už jen a jen lepší.

náš kočárek:ke kočárku jsou dva tácky,nánožník a pláštěnka.
http://www.detske-kocarky.cz/images/medium/watermark/babydesign_walker_04.jpg
8. pro 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek