Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

Ahojky, najde se nějaká těhulka, maminka ze ZR? 🙂
kyticka33
26. lis 2009
Nové fotečky mrkněte... 😉
ivis
27. lis 2009
Ahoj holky,

tak už máme skoro zabaleno a za dvě hoďky vyrážíme na letiště.
Jedeme se ohřát do teplíčka, bo víte, že já tu zimu nesnáším, jedeme sem:

http://www.kanarske-ostrovy.name/prehled/gran-c...

Mějte se tu krásně a ať vás zlatíčka nezlobí 😉
papa
kyticka33
30. lis 2009
Ahoj holky,
Ivis teda tady se někdo má to je nádhera...tak doufám že si to tam užíváte a pak dodej fotečky. 😉

Dominiček má dneska svůj velký den.Už mu za 2 hodiny bude 1 rok. 😃 Oslava proběhla včera a vydařila se dort byl nádherný a vynikající kam se hrabou některé cukrárny co jsme měly tu čest ochutnat... 😞 odpol nebo večer dodáme fotečky...
Pá jdu dát Domíka spát...
kyticka33
30. lis 2009
Tak a máte tam fotky. 😉

No ŽENSKÝ!!!! ]-(
gaba3autor
1. pro 2009
ahoj holky,
moc se omlouvám, že píšu po takové době, ale bohužel jsem se sem nemohla dostat.....

kyti: Dominičkovi všechno nejlepší k narozeninám a pusinku x-) fotečky super, dortík bez chyby, jste si to určitě pořádně užili vid??!!

ivis: teda ty s tím odkazem provokuješ 😃 😃 😃 si určitě užívají o 106 a my tady smrdíme v téhle zimě :-p :-p doufám, že budou brzo fotečky 😉

koukám, že zbytek taky moc koníkovi nedává co??? co se děje?
kijonkova.k
1. pro 2009
Ahoj,
Raduš,Dominičkovi vše nej k narozeninám 😃 Fotky i dortík jsou moc hezké,určo jste si to užili 😉
lucifirek
1. pro 2009
Teda Kyti ten dort nemá chybu,kdo ho dělal? Je fakt krásnej ten se musel Dominičkovi moc líbit.
cvachna
1. pro 2009
RADUS😃omčovi přejeme nej k narozeninám a hlavně zdravíčko.Dortík je fakt moc pěkný

A jak se jinak máte?my dobře.dneska jsme Kačence dělali dětský pokojík a už nám jen chybí garnýže,záclony,závěsy,lampička a sem tam nějaký obrázek.
Taky jsem si včera zajela ke kadeřnici a jsem na jedné straně úplně nakrátko a na druhé to mám trošku delší.vzadu úplně vystříhané.
Taky jsem včera potkali kíju s Karolinkou a žasla jsem,jak rychle povyrostla.
já tak trochu marodím,ale musím být fit,protože i nás čeká v sobotu oslava.kačenka už bude mít 1 rok.tak se nemůžeme dočkat.
tak pa pa a já jdu hajnout.pa
kyticka33
4. pro 2009
]-( Ahoj Holky ]-(

Teda vy jste ale... :-p
Si tady můžu rovnou psát sama se sebou čekala jsme co tu bude drbů a novinej a ono prdlajs....... 8-(

Gabi,taky jsme z něj měla děsnou radost,jo a ve středu jsme byly v ZR a vyděly jsme tu fotku s Vojtíškem jak jsi psala...pěkná.

Lucifírek,dortík dělala kámoška je móóóóc šikovná Domčovi se zalíbylo ucho tak ho hned urval a kousnul si a chutnal mu. 😃

Dnes jsme byly na roční prhlídce.Tak máme 78cm a 9,6kg jináč vše o.k. Pá
twity
5. pro 2009
Ahojky

Dodatečně taky přejeme vše nejlepší Domčovi 😉 Ten dort je fakt boží,moc se povedl,jsem zvědavá jakej budem mít my,ale na to je ještě dost času 😃

A Ivískovi teda závidíme,ta si teda musí užívat,pěkně v teplíčku a tady je to jak aprílový počasí :-p

Já byla taky konečně po roce u kadeřnice,měla sem to už jak selka upláclý a odrostlý,že se na mě nedalo ani koukat :-S Až bude chvilka,přidám taky nějaké zas fotečky 🙂 Tak se tu zas mějte,pápá x-)
kijonkova.k
5. pro 2009
Jituško,vše nej k dnešnímu svátku 🙂
cvachna
5. pro 2009
taky se přidáváme ke gratulaci k svátku.🙂
criterska
5. pro 2009
Ahojky kočky, Kristinko, Kačí, díky..My přejeme vše nejlepší Kačence k roku!!!! 😉 😉 😉
cvachna
5. pro 2009
že moc děkuje.chudinka z narozenin dostala horečku 😞 ale snad to bude dobrý.zítra dojedou ještě slavit kamarádi a na rok máme zas odpočinek 😉

byli jste okouknout tady to nové obchodní centrum?My jsme jen šli kolem.ale kik tam má levné oblečení. 🙂 mějte se hezky. a ještě jednou JITUS děkujeme.Pak dáme fotečky.pa
kijonkova.k
5. pro 2009
Jé,Kačo,taky přejeme princezně vše nej 😃
cvachna
6. pro 2009
Kačka všem moc děkuje.Lezou nám stoličky,tak celou noc měla teplotku a teď má opuchlou celou pusinku,tak mi je chudinky líto.Jinak oslavu jsme si užili,zazpomínali jsme si co bylo před rokem a ukončili oslavu ve dvě ráno.A Kačka se pak budila každé dvě hodiny 😞 to jsem nikdy nezažila a byla jsem z toho dost překvapená..Jak to některé maminky můžou vydržet vstávat víckrát jak 2krát za noc. 😢
twity
6. pro 2009
Omlouváme se a taky ještě dodatečně vše nejlepší berušce Kačence k prvnímu roku x-) 🙂 😉 😃
cvachna
6. pro 2009
TWITY:děkujeme.

jo,tak přidáme fotečky,tak dneska kolem půl desáté budou na místě.tak můžete kouknout.pa
cvachna
6. pro 2009
tak už je tam máte
gaba3autor
7. pro 2009
cvach: přejeme kačence všechno nejlepší, krásný fotečky x-) no utíká to holky, to je hrozný 🙂
kyticka33
7. pro 2009
Ahoj Holky no vidíte že to jde se sem podívat 😉

Kačenko,taky se přidáváme s Dominičkam k velké slávě a to k 1.narozeninám 😃 hodně štěstíčka a hlavně zdravíčka.Doufám že jsi si oslavu užila. 😉
cvachna
7. pro 2009
Kačka si to užila moc a pak v sobotu večer v horečkách.jak jsem psala.měla 39 a byla i horká přes pyžámko.chudinka.pak zácpa 3 dny,a dneska se konečně vykakala do kakáčku.ale to bylo breku 😞 jinak narozeniny moc pěkné.
kyticka33
7. pro 2009
Cvach,teda chudák Kačka takové trápení a už je to lepší?

Jo ještě jsme se zapoměly pochlubyt dneska jsme poprvé čistily zubyska byla to sranda Domčovi se to děsně líbylo žral totiž tu pastu... 😃 tak doufám že ho to bude bavit.
😉 Pá jdu chrnět mám toho dnes dost.Domča se naučil vstávat v půl 7 nebo v 7 jak kdy.. ]-( pá..
gaba3autor
8. pro 2009
ahoj holky 🙂
cvach: chudinka kačka 😞
kyti: pasta mu chutná jo? to vojta do ted pořádně nechtěl,jen tu šíleně drahou zezačátku, až ted jí přišel na chut 🙂 jakou máš pastu?

jinak holky, konečně snad můžu napsat, že bude v červenci další přírusteček 🙂 vím, už to sice nějakej pátek, ale ležele jsem v nemocnici kvůli krvácení a šancí, že se to udrží mi dr. moc nedávali, tak jsem chtěla počkat, až to bude dobrý a nechtěla to zakřiknout...ted už jde bobíkovi vidět krásně hlavička a tělíčko a bije srdíčko, za 14dní jdu zase na utz, tak vám přihodím fotečku 😉 tak na nás myslete, at to do toho července dotáhneme a at mi není tak špatně, pač zvracím jak divá a teda jen vojtovi se to náramně líbí 😃 😉 😉 😉
kijonkova.k
8. pro 2009
Gábi,moc gratuluju a budeme držet palce,ať jde všechno hladce a bez komlpikací.Asi to bude bojovník,tak to má být 🙂
gaba3autor
8. pro 2009
kijo: děkuji 🙂 no měla si v té kavárně pravdu, jak jsme se bavily, jestli už náhodou nejsem těhu, jen jsem o tom ještě nevěděla 😃 jinak dr. říkali, jak už zvládne tohle, tak pak už ustojí všechno, pač to krvácení nebylo žádné špinění, ale opravdu kaluže :-p :-p a co sestřička, už se tady dlouho neukázala, jak oni, ještě nic? pozdravuj jí 😉
cvachna
8. pro 2009
GABI:ježiši!!!!!tak to moc gratulujeme!!!Pak dej vědět,co to bude.Páreček by byl pěkný.a taky držíme palce 🙂 a snad ti bude líp.
gaba3autor
8. pro 2009
cvach: díky, páreček by byl super, ale mám takovej pocit, že to bude zase kluk 😃 a vyšlo mi to i podle čínského kalendáře, a to i vojta, ale zase tak moc na to nevěřím.... a co kačenka, už je líp, doufám!

holky, zajímalo by mě, dělaly jste si ten čínskej kalendář na pohlaví, vyšlo vám to? 😉

jinak píšu, mám čas, vojta normálně spí už 3hodiny, mamka mi ho dala spát ve 12, když jsem šla na gyndu, ve 2 zamnoukal mamí, chytl pooha a spí, nechápu, to se nám dlouuuuuho nestalo....
kyticka33
8. pro 2009
Ahoj holky,
Gabi,moc moc gratulujem teda ty si troufáš ale když to zvládneš tak jsi teda dobrá Domča ted začíná chodit takže si to opravdu nedokážu představit 😉
Jináč pasta je pro Domču mňam mňam 😃 koupila jsme mu uplně klasickou Perličku za 19 Kč 🙂

Dnes jsme ještě Domískovi objednali k vánocům poslední dárek a to golfky ty šmejdi co jsme objednala v létě ty stojí za ...jezdí jen po rovné asfaldce takže tady u nás nehorzí 😃 😃 takže z nich mám radost budou černo,bílo,zelený značka Travel.

Tak co holky pečete pečete???Já dnes upekla první cukroví klasika linecký a zítra mě čekají dortíčky.

Jo Gábi tak o tom kalendáři jsem vůbec neslyšela... :-|
cvachna
8. pro 2009
RADUS:tak jsi objednala nový?no,já asi ani péct nebudu.nějak se mi nechce.
Raduš dej sem fotečku golfka.ať se můžeme pokochat🙂

GABI:zítra jdeme na preventivku,tak musí Kačce předepsat sirup proti kašli.Jinak už celkem dobrý.Už kadíme a teplotu máme jen sem tam,ale to bude asi ze stoliček.
Jinak večer už zas krásně spíme.dneska dokonce vstávala až v devět.
A bývá ti moc špatně?to tě lituji..snad to bude už jen a jen lepší.

náš kočárek:ke kočárku jsou dva tácky,nánožník a pláštěnka.
http://www.detske-kocarky.cz/images/medium/wate...