• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
RADUS:on je taky z kolekce baby design?
8. pro 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cvach,jo novy už na ojetinu kašlu... :angry:
mě pečení jakš takš baví... :wink:

Tak to máme i trocho podobný :grinning:
Nánožník a pláštěnku máme též ten tácek máme u kočáru a doted jsme ho ještě ani jednou nevyužily...

http://www.mimibazar.cz/foto_detail.php?id=19256014&tab=0
8. pro 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
RADUS:je moc pěkný.Fakt se mi moc líbí.
9. pro 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme došli z roční kontroly.Máme 73cm a 8,3kg.Taky venku jednu stoličku a ten kašlík.Jinak už jsme v pohodě.Kačka byla hodná,ale jakmile po ní doktorka něco chtěla,tak se začala stekat.
9. pro 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky

Též moc gratulujeme Gábi k těhotenství,už sem to taky věděla dřív :grinning: Moc na vás budeme myslet,aby vše bylo v pořádku a byli jste zdraví.Těšíme se na fotečku z ultrazvuku,tak na sebe dávejte pozor.A to zvracení ti nezávidím,moc dobře vím jaký to je,byla jsem na tom stejně,dyť víš,ale snad tě to brzy přejde :wink:

Cvach:Tak jak je Kačence?Už je jí líp,nebo marodíte?

Jinak letos u nás nebude žádný cukroví,malá nemůže,Michal nejí vůbec žádný sladký a já se tím sama cpát nechci,takže pečení nechám až na příští rok,to už by Kačka mohla něco zežmoulat :dizzy_face:
A co říkáte počasí?To je hnus,co.Furt jen chčije,ani ven nemůžem :angry:
Tak se mějte.
9. pro 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
TWITY:Kačulce je už líp,ale pořád ten kašel.Zácpa taky přešla a horečky klesly.měli jsme je ze stoliček.V jedenáct mi usnula.Taky se dneska má manža vrátit ze služebky.
Jinak to počasí je fakt hnusný a my jsme celé dny doma.kéžby zas svítilo sluníčko :cry:
my cukroví budeme objednávat.se mi nějak péct nechce.
9. pro 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cvach:To je dobře,že je berušce už líp.Tak se pěkně kurýrujte,ať jste fit :slight_smile: :dizzy_face:
Já si cukroví každý rok objednávala u kámošky,ale letos jak sem psala nic nebude,stejně nejspíš budeme na Vánoce pryč.A tak příští rok budu mít premiéru a zkusím něco upéct :sweat_smile:

Přidala jsem fotečky :wink:
10. pro 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy, dlouho jsem se tady neoběvila, ale prostě není nějak čas :frowning2:, jinak u nás teď nic moc měly jsme období nemocí, když jsme se konečně dostaly ze všeho toho smrkaní, kašlaní, atd.tak nás potkala katastrofa, šla jsem Verči chystat přesnídávku, ona byla v obýváků tak jsem to neřešila, a najednopu řev ale ukrutnej, tak tam letím, rozběhla se a spadla na roh stěny a rozbila si hlavu :cry: , v tu chvílku jsem vůbec nevěděla co mám dělat, byla jsem sama doma, tak jsem rychle běžela k sousedům naštěstí byly doma, tak mě odvezl na pohotovost v ZR tam naznaly že to je na šití ať jedeme do nemocnice, takže ve finále tam máme dva stehy, už nám je sice vytáhly no ale prostě mazec, takže teď ji nepouštím nikam, je pořád semnou, když vařím tak mám zavřený dveře aby nikam, nesměla :angry: repeška jedna.
a co holky co všechno dostasnou ti vaši drobečci, pochlubte se, já už to mám naštěstí všechno,ještě že existuje net :wink:
jinak zítra začínáme péct s maminou, už aby to bylo :stuck_out_tongue_closed_eyes: to zas bude druhů :wink: :slight_smile:

cvach: dodatečně vše nej Kačence :slight_smile:

kytí: Dominičkovy taktéž vše nej :slight_smile:

gabi: jéééééééééééé, moc ti přeju aby to bylo v pohodě a v létě na vás vykoukl zdravej mimíšek :slight_smile: teda vůbec si to teď neumím představit :slight_smile:

a kdepak se nám toulá ivis, ještě se pořád sluní na dovo?
no nic kočky končím Verča už tady řve jak pavián :grinning:
10. pro 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
TWITY:kačka roste jak z vody :wink: je moc pěkná.

VLADUS:děkujeme za přání.jejda,chudinka Verunka.Ale to bude ještě víckrát.my jsme taky jednou spadli na rožek od stolu ale tím stylem,že padala s otevřenou pusou a odrala si v pusině tu uzdičku.Krve bylo dost,ale pak ani nebrečela a tak jsme zůstali doma.Doktorka ji teď zkontrolovala a říkala,že to zas tak hrozný nebylo.
Jinak my pro Kačenku máme pod stromeček houpacího koníka a ještě budeme kupovat plyšový balon.ten je pro děti lepší.není tak těžký.Jsme ji chtěli koupit kopačák,ale manža řekl,že až na jaře,až začne fotbalová sezona a my budeme chodit na hřiště.
Jinak narozeniny byly moc pěkné.
a co dostane verunka?

Jinak sporťák nám dojde až v lednu :confounded: což je škoda,protože kačka už vylízá z kočárku,páč nic přes nás nevidí.si stoupne v kočárku,otočí se ke mě zády,chytne se boudičky,kouká a breptá si.šmudlinka jedna.a já mám pak strach,že mi z toho kočárku spadne :unamused:

Jo,byla jste se některá dpodívat do toho nového nákupního parku?
10. pro 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak konečně usnula, tak Verča dostane, kočárek s panenkou, mluvícího pejska od FP, mluvící housenku od FP a šneka a hrnec, i když ten sem původně kupovat nechtěla, ale dostane ho jako bolestný :grinning: , potom nějaké drobnosti na písek,nějaké drobnosti z olečení, a zítra by mě měl přijít snad konečně hřejivej plyšák, jak se dává do mikrovlnky :slight_smile: od našich a ségry nevím, prý překvapení, tak doufám že se nám něco nesejde dvakrát.
jinak v nákupním parku jsem se byla podívat, ale nic moc, city park je lepší, ale asi věc názoru :slight_smile:

cvach: to vylézání znám to je blbé i když Verča to dělá taky a dokonce i z golfáča, prozměnu chce na mě vidět, ale strach je tam obrovskej aby nespadla, radši ji vyndám z kočáru ať jde po nožičkách, než tady ty kaskaderský kousky :slight_smile:

jdu se naobědvad, zatím pa
10. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vladus:Ježíšmarja,chudinka Verunka,jak jsem si to četla,tak mě až zamrazilo,to je hrozný,ale hlavně,že jste už v pořádku.Já se toho strašně děsím,až mi vyroste,to abych si jí dala snad na vodítko :fearful: Snad se Verunce brzy jizvička zahojí :dizzy_face:

V tom nákupním parku jsme ještě nebyli,ale chci se tam mrknout,ale asi až tak po novém roce,protože teď jak je to nové,tak tam musí bejt furt mraky lidí a já nervák bych to tam asi nevydržela :angry: :confounded:
10. pro 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.tak to zas byl den.jsme byli kupovat kačce sporťáka dojdu do obchodu a prodavačka mi řekne na conventě,že kočárek ještě neobjednávala a že kdyby ho objednala,tak by došel asi až v unoru nebo v březnu :angry: tak jsme si koupili jiný.ale mrzelo mě to.ale dál čekat nemůžeme.koupili jsme z kolekce DEMA sunny A.ale je taky pěkný.oranžovočerný.
Jsme dneska jeli v hlubokým a Kačka nám málem spadla.nechtěla sedět a tak si stoupla a bylo to.naštěstí jsme ji zachytili.děs..

TWITY:je tam hodně lidí.hlavně v obchodě kika.protože třeba zimní bundu tam mají za 150kč,tak docela velký nával.i na miminko tama mají nádherné věcičky.a za cenu,na kterou jsem nevěřícně koukala.

Katuška už nám usnula,tak jdu odpočívat.tak pa pa

http://www.mimi-kocarky.cz/cz-detail-100380-sportovni-kocarek-dema-sunny-a.html
10. pro 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
cvach, taky z něj mám děsnou radost dnes nám dorazil je suprovej.Teda ty prodavačky jsou neschopný..hele zlatej internet fakt pred včerejšky jsem objednala a dnes je doma... :wink: Ten váš je taky pěknej.Teda Kačka je divoch to Domča v kočárku sedí a kouká je moc hodnej normálně ho nechám před obchodem a nakoupím a on na mě pěkně čeká akorát dnes se mu povedlo si stoupnou v jídelní židly tak jsem ho začala kšírovat. :wink:

Jináč do obchodáku se taky někdy chystáme možna 18.ještě uvidíme Honza už bude doma 17.končí a 18.jedeme dokoupit dárky pro babičku a dědečky a strejdu...a nám samo a už to bude za náma.

Twity,téda Kačka je móóc pěknoučká a jak vám to spolu sluší.. :slight_smile: A kam jedete na vánoce???

Vladuš,chudinka Verunka to musela být ale rána když jí to musely i šít.To Domča je tak opatrnej že se mu ještě nic nestalo ale asi jenom že ještě nechodí sám až bude lítat tak to bude děs :grinning: ale když na něj 2 spadla židla tak taky řval ale nic se mu nestalo a já si říkala když už se mu to stalo 2x tak už dá pokoj a ono né lezl na barovku a taky jí na sebe zhodil ale jináč zatím urazi o.k. :wink:

No a vánoční uklid je už za mnou a cukroví peču stále 2 druhy mám a v neděli budu pokračovat dnes se mě nechtělo a zítra jedeme za kamarádkou na návštěvu a v so. do Polničky takže nejdřív ta neděle :slight_smile:
Ale můžu vám říct že mě to normálně baví..
Twity taky bych to neměla žrát :grinning: ale k vánocům to prostě patří Honza si občas taky rád dá a mám to i kuli návštěvám... :wink:
No nic jdu umýt nádobí a pak ordinace... :wink: pa pa
10. pro 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
RADUS:jj.se mi taky líbí a v conventu už nic nekupuji.tak to kačka už umí vylest na postel a taky krásně se sesunout dolů.v židličce zas bývá hodná.a dneska jsme ji cestou zpátky dali do nového kočárku a jak tam krásně seděla a koukala:slight_smile:
10. pro 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem vám přidala fotečky do alba kačka od 8 měsíce.
10. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

moc vas zdravime z nadherneho ostrova GC. Pocasi je tu fakt super, ted tu vane teply vitr od Afriky tak teploty splhaji nad 30C
Dn :slight_smile: es s :slight_smile: i bu :slight_smile: deme uzivat posledni den koupani a zitra nas ceka navrat do tvrde reality.
tak papa
11. pro 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:

vladus: teda, co to čtu, chudinka malá :frowning2: ale jak píšeš, je to vteřina, furt jí hlídáš a pak jen stačí chvilička a je to, hlavně, že jste to zvládly :slight_smile:

jéé ivis už je určitě na letišti a za chvilku dorazí i s fotečka :slight_smile: :dizzy_face:

cvach: kačka je kočka :slight_smile:

jinak holky, díky za ta přání, zatím se držím, tak radši tuk tuk tuk :slight_smile:
12. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cvach:To mě bylo jasný,že v tom obchodním parku bude furt narváno,ale ty ceny jak píšeš jsou fakt super,no třeba budou mít ještě něco po novém roce,uvidíme.Jinak Kačka je roztomilá,má suprácký páčo po koupání :grinning:

Radus:Děkujem za kompliment,konečně mám první fotky s malou,nebyl nějak čas ani nálada,aby jsme se konečně vyfotili spolu.A na ty Vánoce asi pojedeme letos do ZR k Michalovým rodičům,tak se docela těším.No a tam určitě bude nějaký to cukroví,tak nejspíš zhřeším a proto nemusím nic péct,ani si objednávat,příští rok si to užiju až až.

Ivis:To se teda někdo má,ale vůbec ti nezávidím ten skok do téhle zimy,my tu máme -4°C a furt chumelí takovej poprašek.To nevím jak si budete zvykat,hlavně malá,aby hned něco nechytla :fearful:

Gaba:Myslíme na vás,tak se opatrujte :wink:

Jinak jsme včera měli zabijačku,řeknu vám docela fuška,večer jsme chrněli jak broučci.Malá byla ve ZR na hlídání a řeknu vám,že mě bylo takový smutno,až mě i sem tam ukápla slzička.Byl to fakt nezvyk,už si to ani neumím bez ní představit.Ale byla prej móc hodňoučká,no je to zlatíčko :dizzy_face:
13. pro 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak hlásím úspěšný návrat. Fotečky jsem vám přidala k nám do alba, tak jukněte. Ale upozorňuji, že všechny jsou na jedno kopyto, bo vlastně jsme byli celý den u vody, takže válení se na pláži v deseti polohách.

Dovolená byla super, let i cestu na a z letiště Lucka zvládla naprosto fantasticky(a to let tam trval 6h + 4h cesta na letiště, +2h čekání a letišti před odletem a ještě 1h na hotel) Zvykání ty první dny bylo horší - trošku bojkotovala jídlo, ale nakonec to bravurně dohnala a také doháněla spánek, takže spala přes den 3h a ráno jsme vstávali kolem 8h(ale také večer chodili až v 23h spát).
Počasí bylo perfekt - žádná velká vedra, prostě tak akorát, sluníčko svítilo, déšť jsme zažili až tu poslední noc před odletem. Rána a večery byly někdy chladnější, tak na mikinku nebo lehký svetřík.
Na hotelu jsme měli perfektní animátory, takže přes den jsme si šli trsnout club dance a večer byla minidisco, a taťka chodil buď na střelbu z vzduchovky anebo lukostřelbu.

tak jdu vás trošku dočíst, ale hlavně mě tu čekají hory špinavého prádla.

tak ppápá
13. pro 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den,
doufám že nevadí že jsem Vám sem takhle vpadla, ale chtěla bych Vám nabídnout super pojistku pro Vaše dětičky za 300,- kč měsíčně a denní odškodné je 1000 za nemocnici + 1000 za úraz.... Koukněte se na své pojistky a zjsistíe že se Vám to vyplatí... já měla malou pojištěnou, ale bohužel ne na úraz... dělá to hodně pojišťováků že uzavírají pojistky na smrt a mají z toho vysoké provize ale ne na úraz.... Pokud budete mít zájem ozvěte se mi.... pak se nemusíte bát že když půjdete z práce na paragraf že nebudou penízky....
13. pro 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:

ivet: super fotečky, jde vidět, že jste si to pořádně užívali :dizzy_face: tak vítej doma v téhle kose, to musel být šok co?

twity: kačenka je šikulka :wink: se ti nedivím, že ti bylo smutno, mně stačilo dát vojtíka na nějakou hodku mamce, když byl miminko a byla jsem z toho nesvá...ale zvykneš si, za chvilku ti bude prcek jančit, že chce spinkat k babí a už ti to ani nepřijde :slight_smile:
14. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Cvach,se ti nedivím takhle tě odbydou... :angry: Tak to je kačka šikula to Domča ještě neumí a jsme ráda... :wink:

Twity nemáš zač :grinning: aha tak to jo to my taky trávíme vánoce s Honzovím tátou a bráchou oni jako k nám chodí na véču a pak stromeček,dárky ... :grinning: :grinning: a k našim jezdíme 25. ale letos oni přijedou k nám a my k ním a 26. :wink:
Taky dobrý zabyté celé svátky... :slight_smile:

Ivis,teda to se někdo má... :grinning: a my tu máme takhle hnusně.. :frowning2:
fotečky moc pěkný .

Jináč Domčovi asi zase lezou zuby jináč nevím co s nim je celý den knourá až mě z něj jde hlava kolem a v noci se tak 5,6 zbudí ale jen tak že si zaknourá dáme dudlík a spíme dál ale je to celkem protivný takhle se často budit dnes to bylo asi tak 4x do hodiny mazec tak jsem mu natřela dásně tím gelem a dala nurofen a bylo to o.k. a pak stával až v půl sedmí najedl se a spal ještě do půl osmí.Tak to celkem šlo a ted spal 2,5 hodky.Tak jsme zvědavá co z toho bude... :unamused:

A co je u vás nového???Dárky už všechny nakopupený???Já už mám i napečíno.Normálně jsme zjistila že mě to baví.. :wink: :grinning:
Tak pá jdu s Domčou ven stojí tu u mě a knourá...Pá.
15. pro 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.Tak my už máme 2 stoličky a dohromady 9 zubů :slight_smile: prďolka mi zas teď usnula.Jinak majitel bytu nám pěkně zkazil Vánoce :frowning2: v pondělí nám volal,že chce byt najednou prodat.my ho kupovat nechceme,protože by musela proběhnout rekonstrukce a tak by nás byt vyšel cca na 1 300 000.což je podle mě moc.tak dneska jdeme na prohlídku bytu 2+1 bez balkonu ve stejném baráku jako my,jen ve 4 patře.chceme zatím do podnájmu,páč manža má v práci smlouvu zatím do června.u policie a na kriminálce totiž bývá zkušební doba na 3 roky a pak se smlouva prodlouží.tak snad byteček vyjde

A jak se jinak máte?co přípravy na Vánoce?v plném proudu?my už máme pouklízeno a už jen vytepovat koberec a pak přípravy na štědrý den.

RADUS:my to taky tak asi budeme mít.na štědrý den sami,25.12. u babičky,26.12.u dědy a strejdy,27.12.babička u nás,28.12.děda u nás a silvestra zas sami a 1.1.na nový rok jedeme k našim na moravu na víkend.
JJ.to Domískovi lezou zoubky.my jsme dneska měli 1.klidnou noc za ten týden.a konečně jsem se vyspala.

Jinak kačka nám už lozí po křeslech a gauči.je nesmírně rychlá,až jsem žasla.

IVIS:pěkný fotečky.Museli jste tam mít nádherně. :wink: a Lucince to v plavečkách moc slušelo :slight_smile:

TWITY:časem si zvykneš.m taky drásalo srdce ze začátku ji třeba babičce nechat jen hodinu.bylo mi úplně ouzko a teď jsem ráda,když si ji babička vezme a hraje si s ní,nebo s ní jde ven a já si odpočinu.někdy je to dost potřeba :wink:

no,jdu se nadlábnout a ve 4hod.jdeme na prohlídku toho bytu.tak zatím pa pa
16. pro 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

No,jak teda říkáte snad si časem zvyknu a budu jí dávat častěji k bábí a nebude mi takový smutno :fearful: No a o Vánocích budem mít vlastně ještě jednu premiéru,že bude malá spinkat v jiném prostředí,tak jsem zvědavá jak to zvládnem,ale budem tam s ní s taťkou,tak to snad bude v pohodě :dizzy_face:

Cvach:Ten majitel je pěknej h.... s prominutím,takhle vám to říct před Vánoci.To si neuměl najít jinou dobu,třeba už před měsícem nebo až po novém roce?!!!To bych ho poslala někam :angry: Tak držíme palečky,aby jste dobře pořídili.A nedělej si z toho tolik hlavu,přece vám ten blbec ty Vánoce a náladu nezkazí :wink:

Ivis:Souhlasím,pěkný fotečky a Lucinka fešanda v plavečkách :slight_smile:

No a jak to tak vypadá za oknem,tak snad bude na Vánoce sníh,pokud to neroztaje a nebude sračka.Ale zas tolik toho napadnout taky nemusí,jen tak trochu,že jo?Tak se tu zas zatím mějte.
16. pro 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.sreality.cz/byty/pronajem/2+1-zdar-nad-sazavou-4-1978987873

tak dneska jsme byli na prohlídce bytu a od 2.2.2010,bychom se mohli stěhovat :slight_smile: jsem dala adresu,tak můžete kouknout.
16. pro 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ženský,

téda Cvach, tak to by mě nas... ale zas když je to v stejném domě, tak alespoň o něco ušetřená práce.
Ufff musím přiznat, že mě by se už do stěhování moc nechtělo, i když sem tam po nabídkách koukám.

Dnes jsme byli nakupovat v hyprošce, ale s prťata :unamused: takže výsledek vánočních nákupů je jedna panenka za 50CZK, 3x ztracené dítě a nervy v kýblu, ještěže jsem si šla odpoledne odpočinout do práce, i když tam to taky byla fuška.

Twity: tak to já neznám, že by mi bylo smutno, já jsem spíš byla šťastná, že nemusím poslouchat ten neustálý křik a chvilku mohu vypnout.

My se zítra chystáme do centra na vánoční besídku a v pátek přijede těhu kámoška a večer máme vánoční večírek s práce no a o víkendu zkusím upéct alespoň ty perníčky, ale víc toho nedám. Jo a dárky to vypadá nakoupit 23.12. :unamused:

A holky pochlubte se kolik už máte upečených druhů cukroví???

tak pápá
16. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,tak my jsme dnes na návštěvě u mé ségry v Zr budeme tu spát hlídá nám Domču a my jdeme s kamarády na véču chtěly jsme jít i na disko ale bohužel lidi se zbláznily a v Zr je to na dizách obsazené... :frowning2: tak si to hold vánoční paření odložíme na leden... :wink:

Ivis,my nakonec vzaly jen ten mobil ale tatkovi se líbil.Taky jsem ráda když si občas od Domči odpočinu ted poslední dobou děsně ječí.... :angry: ale jináč to jde. No a co se týče toho cukroví tak já mám už 7 druhů a tím končím. :wink: :grinning: A co ty??? :slight_smile:

Tak pa pa děvčata :grinning:
18. pro 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy,tak co jak se vede kde vám je zase konec?
Tak krusný víkend je za náma :wink: holky to byla paráda...véča byla perfektní musím chválit...
Jo a ještě jsme dnes vyráběla jedno cukroví takže jsme na 8 druhách :grinning: :grinning:

A co vy???Pá
20. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cvach pěknej byteček.Teda ty lidi jsou svině všechno by hned prodávaly :frowning2:
20. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, co pořád děláte kdepak jste??? :grinning:

Dominiček chytil od tatky knusnej kašel tak jdeme dnes k panu dr.aby mu předepsal kapky páč jitroceloví sirup nezabírá. :frowning2: chudák hrcá jak starej dědek co vykouří tak 40 deně :slight_smile:
Tak jsme zvědavá... :frowning2:

Jináč máme upečíno,uklizeno a už se můžem těšit zítra na ježíška :grinning: a co vy???

Všem vám tu přejeme krásné prožití vánoc bez nehod a kostí v krku. :wink: a pak se pochlubte s fotečkama co jste dělaly a jakou měli děti radost z dárečků....

Budete mít tradiční večeři kapr a salát nebo tu někdo slaví jinak???A co oběd co vaříte vy?Poradte...

Gabi jak to je s tebou (s vámi) :grinning: jsi o.k. nebo stále blinkáš :wink:
Pa pa
23. pro 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek