• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
autor
ahojky, tak se taky hlasím a přejeme všem krásně svátky bohatého Ježíška, pořádně si to užijte! :dizzy_face:

kyti: to jseš dobrá, já už taky naklidila a ted se chystám na salát, kapr až zítra a odpo balení dárku a večer stromeček, je to makačka :wink: jinak už neblikám, občas žaludek na vodě, ale mnohem lepší díky :slight_smile: dnes jsme byli v poradně a vše ok, fotku nemám, byla tam stará dr. a měla ho tak divně natočenýho, tak příště, v lednu jdu na nt+ a tam taky dávají fotečku :slight_smile:

no nic letím na ten salát, než se vojtas vzbudí, tak pa

jo a kyti: at je brzo po kašlíku, chudáček :frowning2:
23. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.
Tak my už máme taky uklízeno,udělaný salát a jen večer nazdobit stromeček.

Jinak všem přejeme co nejkrásnější Vánoční svátky,bohatého ježíška a krásný vstup do nového roku 2010.

RADUS:chuďátko malý,ale snad to brzo bude dobrý.
My máme tradici,že na oběd na štědrý den máme krupičnou kaši a na večeři filé a bramborový salát.já jsem pokaždé s našima jedla kapra,ale víťovi nechutná,tak jsme udělali file.

GABI:doktorka stará je snad nejlepší,co ve městě je.Měla jsem ji u porodu a nemohla jsem si ji vynachválit.byla fakt skvělá.

mějte se hezky.pa pa
23. pro 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,hlásim se po delší době. Byla jsem nemocná,měli jsme s manžou chřipku a pořád jsem zvracela a bylo mi špatně. Ted už je to pár dní lepší.

Všem vám přeji krásný štědrý večer a krásné vánoce. At se vám splní,všechno,co si přejete. :grinning: Hlavně klid,spokojenost a pohodu. :dizzy_face: Mějte se moc krásně
23. pro 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hezký večer :slight_smile:
cvach: filé jsou taky dobrý, jen teda obdivuju manžu, že se spokojí k obědu s krupicou kaší, to se máš :slight_smile: jinak stará dr. v novém městě je super, ale já myslela starší dr.maškovou, střídají se tam dvě ona a její dcera :wink:

luci: pěknej pupíček :slight_smile:

no nic, půjdu za chvilku zahučet za vojtou, únava jak hrom, jsem udělala stromeček, dárky jsou taky nachystané, tak už se jen dorůžova vyspat :slight_smile:

a holky,nezapomeňte brzo přihodit fotečky :slight_smile: :wink: :wink:
23. pro 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak my už taky máme nazdobený strom,dárky zabalené,salát v lednici....moc se těšíme :wink:

Moje gyndařka se jmenuje Stará,je super,moc příjemná a hlavně mi vyšla vstříc,když jsem nechtěla přenášet,takže spokojenost s ní :wink:

Gábi,takže jsi už v pohodě?Mimi se drží,tak je to super :wink: jen tak dál,moc vám to přeju.
Raduš,malý ať se brzo uzdraví,pusinku posíláme. :wink:

Holky,všem vám přeju veselé a šťastné,hlavně pohodu a klid,bez stresu a nervů. :grinning:
23. pro 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucifirku,moc gratuluji k pupíku,jen tak dál,ať se miminku daří.Ale zároveň je mi líto maminky,musí to být těžké.Upřímnou soustrast. :frowning2:
23. pro 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

přejem Vám nádherné Vánoce, hlavně lehárko a klídeček.

My nemáme ještě nic připraveno, dnes jsem ještě něco nakupovala a vyzvedávala na poště, takže balení dárků bude až zítra a stejně tak zdobení stromečku, , a na uklízení taky ještě nebyl čas.

U nás na oběd bude česnečka(to už je pomalu tradice) a je to tak 2 roky co jsme zavedli ještě vinnou klobásu a večeře pro mě a Lucku pangas s bramborovou kaší, a salát a kapra pro Zdenka dostaneme od mamky.

Gabčo: jsem moc moc ráda, že se vám daří dobře :wink:

tak pápá
23. pro 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, také se přidáváme s přáním veselých a šťastných, hodně spokojenosti, pohody a ať je rok 2010 ještě lepší než 2009.. :wink:
My jsme dnes vzhůru od 4:45, taková naše klasika, uklizeno relativně máme, jenom dnes vysaju jako každý den, dárečky jsou zabalené víc jak týden, jenom pro Matýska budu balit dnes, ale to jsou jen dvě hračky, takže pohoda :slight_smile: , pro salát si jdeme k Járovým rodičům, budeme i přát mamce k svátku, co dnes má, stromeček jsem nazdobila včera po obědě, když Tadík spal - už stihl rozbít 3 baňky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lucifirku, také se připojuji ke gratulaci k pupíku :wink: :slight_smile: , s maminkou mě to moc mrzí, vím jaký to je, i když mi umřela ve 34 letech - před skoro 13 lety..Těšte se z miminka a přeji hodně sil..

Radunko, vám teda nezávidím, to je na prd, marodit takhle o Vánocích..Chudák Domča, ať je mu bzry líp..U nás marodí Kadel - má rýmičku, znáš to, chlapi... :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak jsem pekla jenom jeden druh - vanilkové rohlíčky, moje premiéra :grinning: , ale jelikož jsem tele a blbě jsem přečetla recept, jsou to spíš oříškové rohlíčky :grinning: :grinning: :grinning:
Včera mi je ale mamka pochválila, takže snad to nakonec nedopadlo tak hrozně.. :slight_smile: Navíc ještě s tou mojí troubou, kde nefunguje termostat, skoro nadlidskej výkon :grinning:

Tak papa
24. pro 2009 v 06:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:
teda tady se to rozjelo, to mám radost :slight_smile:

jíto: ty jo ve 4:45? no to snad ne, chudáku, to mi je tě fakt líto!!! :frowning2: a rohlíčky, dobrý :wink: budu ráda, když se ještě stihneme navštívit, jak jsme se domlouvaly :slight_smile:

ivet: ty flegmouši :grinning: takhle na poslední chvíli, to jseš borec :grinning:

vojta dnes ráno objevil stromeček, holky, taková radost, celé dopo chodil a obkukoval a dělal s bankama bimbam :grinning: úplně září, zlatíčko, to bude večer :slight_smile: jinak furt pálíme prskavky, to vojtas prostě může... ted jsem je vyprala ven, at se před obídkem vyvětrají a dobře se vojtíkovi spinká, tak tam snad chvilku vydrží..

tak ještě jednou krásný Vánoce pa
24. pro 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,teda tady bylo lidí :wink:
Koukám všude napečíno navaříno nachystáno... :grinning:
U nás též ted jsme se vším skončila vánočka upečená,salát,stromeček,dárky ted mě čeká pohoda a klídek páč Domík spí holky to vám řeknu jak je celí rok hodný tak dnes si to vybírá už od rána knačí vsteká se nechce jíst protivnej je jak.... :slight_smile: tak doufám že se vyspí a bude o.k.
Včera jsme byly u toho pana dr.tak říkal že to je uplně obyčejnej kašel a pomaly mu na to ani nic dát nechtěla ten je divnej...ale nakonec dal.a v noci jsme vlhčily vzduch aby se mu dobře spalo a nezakašlal ani jednou takže snad bude o.k. zřejmě kapičky zabírají.Ale ten řičák si říkam jestly mu nerostou zase zuby už mu dlouho žádnej nevylezl...
Jináč na stromeček nic neříkal jen tak kouknul a spíš ho zajmalo jak ho zhodit.... :angry: tak jsme nad ním vyzrály a daly ho do ohrádky ale když bude v nestřeženém okamžiku tak ho stejně asi zhodí... :wink:

Tak uvidíme co bude říkan na dárky...

Lucifirku,gratulujeme k mimi,krásnej dáreček.vid?

Jituš nekecej ty jsi fakt pekla jo??? :grinning:

Takže všem krásné vánoce a bohatáho ježulu. :grinning:
24. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:

tady se dějí věci :grinning: ..předně gratulujeme našim snažilkám Gabi a Lucince ,že se už jsou v očekávání :slight_smile:

A jaké jste měly vánoce?U nás byly krásné i když 22.12. zemřel Jirkův dědeček :frowning2: :frowning2: :frowning2: ..stihl malému Jiříčkovi koupit nádhernýho dřevěnýho houpacího koníka,i když je na něj hodně brzy,tak budeme mít krásnou památku na něj..zítra je rozloučení,tak už to na nás zase padá :frowning2: ..ale jinak ty první Jiřínkovi Vánoce byly krásné..

Jinak malej roste jako z mlíčka :slight_smile: ..je pravda,že teď během svátků měl přetrhaný režim,takže se nám začal hodně vztekat..ale vyřve se a je klid :sweat_smile: :grinning:

Tak se mějte všechny krásně pa Lucík s rodinkou
28. pro 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak se taky konečně hlásíme :slight_smile:

Minulý týden jsme zas přestěhovávali obývák,takže jsme měli pc odpojenej a do Vánoc už jsem se k němu nedostala,byli hrozný fofry a tak se omlouvám,že jsem vám nepopřála hezké Vánoce :fearful: No,ale aspoň vám stihnu popřát šťastný Nový rok,ať se vám vše splní a hlavně si užívejte mrňousky,protože to je snad to nejkrásnější a největší štěstí na světě,né? :dizzy_face:

My jsme měli krásné Vánoce,strávili jsme je ve ZR a bylo to moc prima,Kačenka byla skoro celej den vzhůru,aby asi o něco nepřišla,ale byla moc hodná a furt si s náma povídala i u večerního stolu byla s námi a pěkně na nás koukala jak se cpeme salátem a rybou.No a pak u stromečku s dárečkama jí to bylo asi fuk,je na to ještě malá,ale i tak to bylo moc roztomilý.Příští rok už to zas bude o něčem jiném,trochu veselejší,až se bude prorvávat papírama,aby se dostala k dárečkům :wink: No,prostě Vánoce byli super.
Druhej den jsme jeli domů až po obědě,manža trochu přebral,tak mu bylo zle a celej den ležel jak lazar.No a já jsem v sobotu dostala nějakýho bacila a kurýrovala jsem se z horečky,bolesti v krku a rýmy,byl to pěknej hnus,cítila jsem se jak mrtvola a nejvíc mi bylo smutno po malé,nemohla jsem se k ní moc přiblížit,aby taky něco nechytla a nosila jsem roušku :zipper_mouth: Teď už jsem ale ok,byla to jen nějaká malá vlna nachlazení.

No,jinak vše při starém,rosteme jak z vody a příští týden jdeme na tříměsíční prohlídku,tak jsem zvědavá jak jsme velcí a kolik už vážíme a myslím,že asi taky dostaneme nějaký ty očkovací injekce,fuj,už mě to bolí teď za ní,chudinka :cry:

Jinak holky těhulky držte se a opatrujte se,ať jste zdravý a co Domča,už je ok?

A co máte v plánu na Silvouša?My budem kredenčit doma,hezky v teplém rodiném kruhu :grinning:

Tak se mějte,pápá.
29. pro 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,tak se taky hlásíme :grinning:
Vánoce jsou za náma a nový rok před náma... :wink:
U nás vánoce o.k. Domík to ještě moc nevnímá stromeček si prohlídnul ale že by měl nákej užasnej výraz radosti to nééé. :unamused: a dárky rozbalovala maminka jak umí trhat letáky tak na dárky se vyprdl :slight_smile: ale příští rok to už bude asi lítat :grinning: ale řeknu vám ryba mu teda jela snědl celou potkovu.

A co vy?

Lucik,tak to je teda smutná zpráva takhle na vánoce.

Twity,tak to je Kačka dobrá že vydržela celý den to mě by z Domči šla hlava kolem jak nejde ve 12 spát tak se s ním nedá vydržet. :slight_smile: A Silvestr budeme trávit doma s přátely jsme je pozvaly aby jsme nebyly doma samy jako loni pěkná otrava tak to rozjedem v 5 :grinning: to bude .. :grinning: :wink:
No a Domča kašel překonal a je o.k. jsme ráda.

Přidám fotečky zatím jen pár.Pa pa :sunglasses:
30. pro 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak se taky hlásíme.Vánoce super,Ale jak píše Ráďa,tak Katuška to samé.letáky trhá ostošest,ale dárečky rozbalovala maminka s tatínkem :slight_smile: štědrovečerní večeři jsme měli sami,Kačka nám ve čtři usnula a vzbudila se v šest,tak stihla rozbalování dárečků.
snad příští rok to bude lepší.Jinak na silvestra budeme sami dva doma a v pátek jedeme na Moravu k našim.

RADUS:co Domísek dostal?Kačka plyš.houpacího koníka,zimní botičky,velký stanový domeček s obrázky krtka a přátelé,piánko,vkládačku,penízky,hracího medvěda,oblečení atd..asi musela být dost hodná.

LUCIKU:je nám to moc líto :frowning2:

TWITY:to jo,ráďa má pravdu.ale Kačka nám taky poslední dobou nespí celý den,ale chodí pak v pet odpoledne a spinká celou noc až do půl deváté.
přes den by pořád řádila,jezdila na autíšku a vše objevovala.ale jinak je moc hodná.

a co jinak vaše dětičky?co dostali od Ježíška a jak budete slavit silvestra?pa
30. pro 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak fotečky dám asi v neděli,budeme ještě fotit u babičky.tak zatím pa
30. pro 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cvach,to jsou ale lumpové co?Letáky jo a dárečky ne! :angry:
No co hlavně že se nenudí.Teda Kačka toho dostala ...

Domča dostal od nás-auto -chodítko,mobil,hrací volant,mašinku Tomáše-hned ulomil kolečko :frowning2: ,kompletek šustákové lacláče a bundu,nafukovací auto jako kruh do bazénu,plyš.krokodýla
od strejdy a dědy-povlečení,auto,chechtajícího pejska a penízky
od dědy a babičky-sánky,knížku,náčadí kolem pasu
a od tety-boby,kvákající plyš. žábu :slight_smile: župan,tričko,tekuté mýdlo,sadu na písek....no když to ted sepisuju a vzpomínám tak hodně.teda tolik dárků jsme snad nikdy nedostala :grinning:

Ale to jsem vám zapoměla napsat Domča nám o štědrým dnu rozbyl foták ale naštěstí tatka je šikula a opravil ho ale fotily jsme spíž až druhý den a to fotákem pujčeným od babičky.Lump jeden... :angry:

Fotky tam máte. pa pa
30. pro 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ten se vybarvuje:grinning: tak toho taky dostal hodně. :wink: A už ti Raduš Domča chodí?Kačka jen skvěle za dvě ručičky a jinak nic...nechápu to..ale když jsme venku,tak ji vytáhnu s manžou z kočárku a chodí po svých,ale zase jen za dvě ručičky,.ani za jednu nechce.ale jak ráda řádí v posteli..to je neskutečný:grinning:
30. pro 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky přeju do tho roku 2010, všechno nej, hlavně hodně zdraví, ať nám bobíšci pěkně rostou, těhutly ať se pěkně kulatí, a snažilky v tom dalším roce budete maminama :slight_smile: papa
31. pro 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vám přejeme Hodně krásnýho Silvestra,krásný vstup do nového roku a snad bude lepší než minulý rok. :slight_smile:
31. pro 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojk v novém roce.
Všem děkuji za gratulace,snad bude všechno v pořádku. Příští středu 6.1. jedeme do Brna na NTplus screening.
Criterska tak to mě s maminkou taky mrzí,to zemřela taky strašně moc brzo. Je to zvláštní bez maminky. Člověk si myslí,že tu bude dlouho,bude se těšit z vnoučátek. A tak je to takový smutný. Ale bohužel je to život a nic s tím nenaděláme,i kdybychom moc chtěli.
1. led 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čusík

Zdravím vás všechny v Novém roce :grinning:

Cvach,Raduš:To,že byla Kačenka na Vánoce celej den vzhůru bylo náhodou docela fajn,o nic nepřišla a Ráďo,hlava mi z ní nešla kolem,protože je to moc hodný zlatíčko,takže sme o ní ani nevěděli :wink: A cvach,vaše Kačka už je starší,tak snad nemusí spinkat celý den,né?Ale ta naše by měla,ale bylo to jen na ty Vánoce a taky,že byla v jiném prostředí.Jinak je relativně pořád hodná a hezky spinká jak přes den,tak i celou noc,nemám si na co stěžovat,každej mi říká,že je to zlaté dítě :dizzy_face:

Jinak silvouš normálka,v pohodě.Mě sice večer bylo pěkně zle,ale né z pití,ale zjistila jsem,že jsem na něco alergická a asi to bude paprika,jelikož,když jsem vařila segedýn,tak šel pak hezky ven do záchodu a včera jsem vařila gulášovou polívku a pak jsem jí byla taky vyhodit,no tak nevím,ale nejspíš to bude ono,musím to nějak sledovat.Ale jinak pohodový zakončení roku.Tak snad ten Nový rok bude zase o něco lepší jak ten minulý :sweat_smile:
1. led 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky, tak Vánoce a konec roku jako vždy u nás pracovní, ono to v nemocnici ani jinak nejde, bohužel. Snad příští rok už budu na neschopence, po téměř 11 letech bych si zasloužila.
Dárků kupa, asi jsem hodná celý rok.
Největší dárek byla návštěva ségry s Karolínkou, ta roste, to je neuvěřitelné. Ty svetry pletu čím dál větší :slight_smile: .
Do nového roku 2010 přeju hlavně zdraví a pocit spokojenosti sama se sebou vám všem.
3. led 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak vám též přejeme všechno nej v novém roce hlavně to zdravíčko. :wink:

Cvach ,Jj je to děsnej lumpík.Kažkou chvíly provádí nákou lumpačinu třeba ted podemnou šteluje židly :wink: jináč zbožnuje pc a kuch.linku.Domík už chodí ale jen za obě ruce a ted začíná trénovat za jednu ale to si ještě není tak jistej radši za obě. :grinning: to já Domču vůbec neučím jak bych ho jednou vytáhla tak pak by chtěl už furt takže venku jenom v kočáře jo a dnes poprvé na sánkách co dostal od Ježíška holky ten se vám tak řechtal když jsme málem sjely do křoví :grinning: ještě že máme kopec hned před barákem. :wink:

Lucifírku,držíme palečky at je vše jak má být... :wink:

Twity,Domča byl a ještě občas je andílek ale neboj to všechno přjde ... :grinning: taky mě každej říká že mám zlaté dítě ale tad už mě to tak nepřipadá i když asi jo když vidím venku ty uřvaný spratky tak to je Domča vážně zlatej třeba v obchodě vid Jituš? :wink: Jináč Domča mě po obědě spával tak 2-3 hod.a ted už jen hodku max.hodku a půl. ale co ason něco.
No a Silvestr byl bezva nejdřiv jsme jen kecaly pak došlo na pulnoc tak bylo šáno a byly jsme chvíly před barákem a sledovaly rachejtle Honza náké koupil ale řeknu vám sračky to byly nic to nedělalo. :angry:
No a po pulnoci jsme si zahrály hru člověče napij se :grinning: tak jsme se u toho taky nasmály a samozřejmě pořádná hudba takže akcička se vydařila no a šla jsem spát tak kolem pul 3. :slight_smile:
A co vy??

Zuzi,teda to je osud taková práce vid?Ale co naděláš sloužíš lidu a to je důležitý.No a na vánoce už budete třeba 3. :slight_smile:
3. led 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky.Tak jsme dojeli z Březí.bylo pěkně a moc jsme si to u našich užili..i nový rok jsme s nimi oslavili a dneska byli v kostele.Jo,přidala jsem vám fotečky.
No,nestihnu napsat a ani odepsat,protože Kačenka se mi steká,tak ji půjdu udělat večeři a půjde spinkat.tak zatím pa a pokusím se napsat večer.tak pa pa
3. led 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, tak jdu na skok... a taky přejeme do roku 2010 jen to nejlepší! koukám, že se silvestr užil :slight_smile:

kyti: teda, takže bohatej ježuch! a ty jseš silvestrovskej držák :grinning: já šla spát o půl 11, chytla jsem nějakou virozku, tak jsme to tak nějak proleželi, ale nemůžu si stěžovat :slight_smile:

cvach: krásný fotečky :slight_smile: a z toho, že malá chodí jen za ručičky si nic nedělej, to brzo přijde, uvidíš...jen na ty ručičky opatrně, tvrdí se, že se dítě za dvě ručičky brát moc nemá, protože si zvykne a pak nechce chodit samo.... zkus jí nepomáhat a ona se určitě donutí :wink: ael jsou děti, co začnou chodit samušky až v 16ti měs., takže není kam spěchat :wink:

twity: teda to je zlatíčko :dizzy_face: doufám, že se toho taky dočkám při druhým mimí, vojtas byl jako mimino pravej opak, smradátko :grinning:

luci: tak nám přihod fotečku z ntéčka, dávají :wink: a budeme myslet :slight_smile:

no nic, jdu se chystat, než se vojta vzbudí, musíme do drogerky a do obchodu, to zase bude vláčení po obchodech s kočárem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hezký den pa
4. led 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak to jste měli krásného ježíška,všichni spoustu dárečků. :wink:
Gaby to víš,že když to bude v pořádku,tak hodím do albíčka fotečku. :wink:
4. led 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ženský,

tak po vánočních svátcích opět tu. Koukám, že jsme si to všichni užili jen ten sníh chyběl abychom mohli vytáhnout sáně, ale návštěv i tak byla hromada tak by se to snad ani nestíhalo.
Silvestr jsem nijak neslavila jako každý rok, v 21h jsem to zapíchla s Luci, až o 24h mě probudil rachot petard a rachejtlí, tak jsem jen vykoukla z okna a zas pokračovala ve spánku.

Od včerejška už jsem opět v plném pracovním procesu(i když mezi svátky jsem chodila též), musím si vydělávaat na ten foťák co jsme rozflákali na dovče :unamused:

A konečně se nám prořízly 3 špičáky(skoro najednou), tak ještě ten poslední a pak hurá na stoličky a zuby máme za sebou.

Gabčo, Lucifirku: držím pěstičky ať už je vše OK a dotáhnete to do zdárného konce :wink:

Odpo se chystáme s Luci znovu do cvíča, jakože já to potřebuji jako sůl, dovolená a svátky na mě zanechaly viditelné stopy špeků :angry: :angry:

tak ppá
5. led 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chodily jste v těhu do nějakého cvičení? Já chodila na orientální tance,ted jsem teda ležela doma. Ale něco bych zkusila. Ale mám pocit že orient pro těhulky byl pro nezájem zrušený. Zkusím ještě kouknout v čekárně u Maškové,jestli tam nebude mít nějaké letáčky.
Ivis tak doufám,že už snad bude lépe. Nevolnosti a zvracení zatím přetrvávají,ale hlavně,aby byl drobek v pořádku. No jestli mi už zítra řeknou,co to bude,tak to bude něco. P :grinning: Nemůžu toma tak nějak pořád uvěřit,že jsem těhule,po takovém znažení.
5. led 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucifirku: určitě to už bude OK, vždyť máte v bříšku lva a lvi jsou přeci bojovníci a nevolnosti mě také trápili až do 40.týdne, i když poprvé jsem zvracela až na porodním sále.

Já do cvíča nechodila , ale chodila jsem před porodem aspoň 2xtýdně plavat.

tak pápá, všem klidnou noc :wink:
5. led 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivis,no tak to se mám možná na co těšit. :grinning: Snad ne,to já zvracím,ale už je to tak max. 1x denně,což je dobrý.
Tak výsledky z utz jsou v pořádku,výsledky z krve zavolají večer,ale myslím si,že to už bude v pohodě taky.
Já plavání mám ráda,ale jelikož už jsem trpěla na záněty a kvasinky už před těhu,tak to nechci v bazénu ryskovat. Musím vymyslet něco jiného. Zatím si vystačím s procházkama.
6. led 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek