• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Ahojík,tak mám konečně chvilku napsat :slight_smile:
Byli jsme na té tříměsíční prohlídce a dopadli jsme výborně,vše v naprostém pořádku,vážíme 6070g a měříme 60cm,takže tak akorát podle doktora a hezky jsme to dohnali :grinning:
Dostali jsme i první včeličku,tak jsme chvilku plakali,ale jinak moc hodná a smála se na pana doktora,když jí prohlížel.Jo a taky jsme zjistili,že jsme narozený v termínu,kdy je očkování proti pneumokokům zdarma,tak by nám to snad příště píchnul i s tou druhou hexavakcínou.
No a náušničky nastřeluje až po očkovacích kůrách,tak asi za dva tři měsíce,tak uvidíme.
No a včera jsme byli na kloubkách a tam nic moc,nějak se mu to nelíbilo,tak máme půjčenou takovou tvrdou vložku,aby měla víc nožičky od sebe,nevím jestli jste to taky některá neměla?Ale jinak v pohodě,prej to je normální,hold budem chodit ještě na kontroly,hlavně,aby to bylo už dobrý.
Jinak jsme relativně zdravý a nic zatím nového.

A co vy?Co nového u vás?Pááá,páá.
8. led 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Tak jsme též tu :wink:
No nevím kolik toho napíšu Domča je totiž děsnej maniak na pc a furt se tu kolem motá. :grinning:

Gabi,to víš já když můžu tak pařím a silvestra bych si nenechala ujít spíme celí rok tak co :grinning:
Jo dárků má sice dost ale u ničeho pořádně nevydrží....i když ted si hrozně oblíbyl to auto před včerejšky se na něm naučil jezdit teda spíš chdit on místo aby seděl a šoupal nohama tak se drží volantu a chodí u toho ale zase je dobrý že se brzy naučí sám chodit je čím dál šikovnější už zvládá dost dobře chození za jednu ruku tak jsme ráda že mu to jde...

No u nás asi nic nového venku počasí děs běs sedíme doma na sánky pujdeme nejdřiv zítra a to jenom jestly nebude chumelit tak moc jak dneska...pomalu tu zapadáme do sněhu chumelí hodně jak v ZR???

No nic Domča chytá záchvaty musím se mu věnovat.Pá...
8. led 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný víkend. Tady tady chumelí a chumelí. Sněhu až do prdu. :wink:
9. led 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak dnešní ranní procházka s kočárkem fakt super:frowning2: chodníky total neprohrnutý, kdybych to věděla tak raději vytáhnu sáňky a to by bylo poježděníčko:slight_smile:

My včera večer byly na hasičské výročce, akorát chvíli před začátkem chlapi odjeli k zásahu(v Hliném hořelo Apolo) a tak se na akci vrátili až v 22h, ale v 24h jsme to zapíchli, bo Zdenek musel jet prohrnovat a tak se vrátil teprve před chvíli, total nevyspalý, tak to teď dohání.

tak jdu prolézt net,, objednat zas nějaké hadýrky pro Luci:slight_smile:
pápá
9. led 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,holky.

Tak jsme byly dopoledne zase sáňkovat,malá nadšená,dokonce chtěla jít po O sama spát,tak byla vyřízená.Teď je venku moc hezky,zima není moc velká a plno sněhu,ideální.Odpoledne se jdeme ukázat do předporodního kurzu,kam jsem chodila,tak bude zase změna.Jdu ještě s jednou maminkou a jejím klukem,tak se děcka aspoň po cestě vyblbnou :wink:
A co vy,jak si užíváte zimy?něco nového?Hlavně u Gabči a Lucifirka?
12. led 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, tady to teda moc nejede :sweat_smile: kdepak jste všechny, neříkejte, že v tomhle počasí pořád trajdáte po venku :confused:

ivet: teda dobrá akce, máš chlapa pořád v akci :stuck_out_tongue_closed_eyes: a co si pořídila lucince? já nějak ted na mmb nemůžu nic pořádného najít, včera jsem v brně koupila akorát vojtíkovi rifličky a to nakonec v tescu, měli je v akci ze 400 na 200, tak paráda a vypadají frajersky :slight_smile:

kijo: ahoj, to je super, že se malé sánkování líbí a se spinkáním je šikulka!! to já vojtu musím pořád ukecávat, jinak by ani spát nešel a pak by mi o 5ti vytuhl v kočáře :angry: sánkování ho moc nebere, tak sánky snad užijeme za rok, sjeli jsme párkrát kopec a hrozná nuda, smradoch :grinning:

jinak hlásím, že jsme ok, včera jsem byla na ntéčku v brně a testy dopadly na jedničku, mimí bylo hodnounký a nevrtělo se, což doufám, že mu vydrží, vojtas byl na utz vždy na zabití a dr. z něho byli neštastní a taky mu ta akčnost zůstala :grinning: a vypadá to, že vojtík bude mít sestřičku, ale ještě to není na stopro, potvrdí mi to snad dr. ve 20tt, ale pindíka to zatím nemá, tak aby ještě nevyrostl že?:grinning: jinak se zdárně držím, až na tvrdnutí břicha, tak se láduju hořčíkem a ještě mi našli, že nemám v pořádku štítnou žlázu, tak musím na vyšetření a začít se léčit, aby se mohlo miminko dobře vyvíjet.... mám fotečky, tak vám je přihodím asi během dneška nebo zítřka :slight_smile:

zatím pa
13. led 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,Gábi,tak to je super,že je mi i v pořádku a bylo by fajn,kdyby to byla holčička,ne?Měli byste páreček :wink:
13. led 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj :slight_smile: no to by bylo super, vždycky jsem chtěla páreček a kdyby to byl kluk, tak to bych měla 3 chlapáky v bytě, to nevím, jestli bych ustála :grinning: tak snad už se žádný pindík nevyklube :grinning: a jak v nmnm? musíme zase udělat nějaké posezení v zr ne? :wink:
13. led 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,to klidně můžeme zase něco udělat.My rády dojedem busem a taťka nás pak zase vyzvedne.
A Ty se cítíš jak?Je Ti dobře?
13. led 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no super, tak zase něco spácháme :slight_smile: jinak mě už je dobře, nezvrácím, občas chvilkově mě to trochu chytne, ale to už je paráda, spíš mě už ted 3. den bolí hlava, tak to je takový nepříjemný, ale asi z toho cestování + vojtas je ted hrozně vzteklej a únavnej.... tak se jdu natáhnout, tka pa a doufám, že se to tady trochu rozpovídá!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: jo a přihodila jsem vám fotečky...
13. led 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík

To je fajn Gábi,že jste v pořádku :dizzy_face: A kdyby jste měli páreček,tak by to bylo moc hezký,Vojtík by byl velkej brácha a malou by chránil :wink: :slight_smile: Tak se držte...

P.S.Přidala jsem nějaké fotečky...
13. led 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek holčiny,teda vy kecáte no ale jen ve 3 no nic moc ... :wink:

U nás se skoro nic neděje pořád to samé dokola Domča lumpačí čimdál víc musíme chodit každý den ven páč bych se z něj zvencla ďábel to je.A dokonce přěstal jíst kaše k večeři. ale to se dalo čekat že se mu to přejí...ale celkově ted moc nejí třeba dnes jedl oběd na 2x a to až přišel vymrzlej z venku chodíme též sánkovat Domču to baví a nenadřem se tolik jako s kočárem sněhu to je mraky až se mě to nelíbí nesnáším zimu...

Jináč s akcičkou je to dobrej nápad Domča bude zase jinde a zase bude hodnější doma ho to prostě nebalí a to tu má tolik novejch hraček.

Kijo,to je jediné pozitivní na tom sněhu co? :grinning: že dětičky můžou řádit. :wink:

Teda Gabi gratulujeme k párečku :wink: tak se držte...

Twity,pěkné fotečky Kačka je pěknoučká holčina..chlapy se o ní budou prát :slight_smile:
13. led 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
twity: maličká je roztomilá a jak hezky spinká :dizzy_face:
kyti: kluci, to je něco vid? mě ted vojta taky dává kapky, začíná si dost vynucovat a zkoušet, období vzdoru valí o 106, počkej, za chvilku to máš taky :grinning: :wink: :wink: :wink:

tak já zkusím vymyslet zase nějakej termín a spácháme to, třeba začátkem února, at se nás sejde co nejvíc :slight_smile:

no nic, jdu se oblíkat, valíme do toho hnusu na úřady... :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak pa
13. led 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

mně teď vůbec nešel 3 dny koník, nevím asi nějaké erupce na měsíci.

Gabčo: fotečky super, no já tam vidím jasnou holku :grinning:

Jinak u nás sáńkování taky zabodovalo, akorát ten řev, když se jde domů :angry:

Na spinkání si Luci taky sama říká, i když třeba včera v 22h už jsem ji nenápadně naznačila, že by jako mohla jít do postele :slight_smile:

Také už jsme krásně na odpolední spaní byly bez plíny, akorát se teď 4 dny nezadařilo, tak dávám opět plínku, a už jsme chodili i ven bez plíny, ale ty nervy :unamused:

A utrácela jsem na MMB - bundičku na jaro, pak pepitové 3/4 kalhoty, delší svetýrek, vestičku a džínové 3/4 z Nextu, a kraťásky.Tak se těším jak mi budou chodit balíčky, snad jsem nějak odhadla tu správnou velikost.

Včera jsem zaúkolovala bráchu, aby se mi mrkl v Praze do Nextu, mají tam 50%sale, ale bohužel je nemocnej a já než se někam dostanu tak bude po slevách. Achjo.

tak pápá zlatíčko mi vstává
13. led 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.Tak se taky po dlouhé době hlásím.malá už usnula,tak mám čas než půjdu žehlit a taky se učit.Zítra mám 3 zkoušky,ale jak to vidím,tak tam asi dlouho nezůstanu.páč se s manželem snažíme o druhé miminko a pokud se podaří,tak na školu nebude čas.

GABI:taky gratuluji k párečku.neboj,pindík už nevyroste:slight_smile: nám taky řekli u kačenky ve 13tt že čekáme holčičku a pindík už nenarostl :slight_smile:
no,stím vzdorováním nevím,nevím..my máme 13měsíců a už nám to začalo..jakmile se ji nic nelíbí,nemá to co chce,nebo se po ní něco chce,tak se začne stekat a pak brečí krokodýlí slzy.. :angry: Já si teda občas užívám..

TWITY:kačenka je moc pěkná a snad nezlobí :slight_smile:

RADUS:už ti Domík chodí?my za jednu ručičku a sem tam už taky ťapká sama.a taky už máme 4 stoličky :slight_smile:

Jinak Kačenka spává s panenkou Mi a pokaždé ji něco vykládá a když ji večer jdu přikrýt,tak objímá panenku tak moc,až je z toho spocená :slight_smile:
saňkování nás taky moc nebaví a v kočárku už vůbec ne..to je pokaždé řevu,když ji do něj dávám,ale pak rezignuje a je v klidu.co taky jinýho ji zbyde,když ještě sama nechodí,že?

no,já se musím učit.zítra dělám zkoušku z práva,němčiny a matiky :confounded: a nic neumím.tak pa a dětičkám posíláme pusinky.
všechny dětičky jsou moooc pěkné :slight_smile: tak pa pa
až bude víc času,tak písnu víc..pa
13. led 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ještě jednou,cvach taky jsme ted dožehlila. :slight_smile: Normálně Domču to sánkování tak zmohlo že začal být protivnej a šmudlal si oči že jsme ho dala lehnout a od 16,00 do 17,30 spal páč dopol spal je hodku.a pak se najedla a v 19,00 šel spát znova.Ono to sánkování je bazva utáhá ho to víc než jen jízda v kočárku :grinning:
My chodíme jen za ruce ale už mu to jde pěkně za tu jednu... :wink: jináč máme 8 zubů a to je vše od té doby nic ted ale začal slintat taky si myslím že mu něco asi poleze po dlouhé době. :grinning: Takže tu bude další mimí -cvach? :wink:

Gabi,neděs mě že to bude ještě horší tohle mě bohatě stačí já jsme děsnej cholerik,takže jedu na první nastartování :grinning: .To bude bezva navrhni termín a my přifrčíme... :wink: se moc na vás těšíme...a doufám že nás bude víc... :wink:

Tak pa pa jdu skouknout nákej filmeček.Tatka má odpol.papa.
13. led 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky,no taky jsem si říkala,že se o ní budou chlapi prát,ale o to se už taťka postará :grinning: Jinak je opravdu moc hodná,fakt zlaté dítě (zatím) Když to tu čtu,jak rostou zoubky a mívaj období vzdoru,tak už se na to trošku psychicky připravuju,i když máme ještě čas,ale já jsem nervák,tak rači být připravena dopředu,než pak koukat jak angorák :dizzy_face: Jo a Gabi,Vanesska je moc pěkný jméno :wink:
14. led 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi fotečky super.
15. led 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

twity díky :slight_smile:

cvach: no byla bych ráda, kdyby už nic nerostlo, taky si užít šatičkování a culíčkování :grinning: ale i za chlapečka budu ráda, hlavně aby bylo zdravé, to je nejdůležitější !!!

luci: jé ty si taky přihodila, no krásný :slight_smile: to jsem zvědavá, co v pupíku máš :slight_smile: a taky pupík už roste :dizzy_face: pokud mi vyjde čas, zkusím ten svůj taky vyfotit, ale musím naštavit baterku....

no nic, jdu uspávat vojtáska, ukradl mi takový brambůrky či křupky, tak jsem mu pár musela nechat, jinak by byl cirkus,tak se ted s tím po obídku cpe, i když tohle teda nerada vidím :angry:
15. led 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi:Kdyby to byl nakonec přeci jen klučík,tak to neva,jak píšeš hlavně,aby bylo vše v pořádku a byli jste zdravý :dizzy_face: :wink: Můj švagr má tři kluky,takže jeho manželka je na čtyři chlapy úplně sama,takže docela sranda :grinning:

A co Jíťáček?Vím,že jsem určitě mrkne,ale asi jí nezbývá čásek napsat co nového u nich :fearful:
15. led 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi,tak se taky těším,až ukážeš pupíka. Já se vrátila od kámošky z polničky,co má dvojčátka a dostala jsem kabelu věciček na miminko,jsem unešená.
15. led 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,

Lucifirku : pěkný pupíček

A Gabčo: ukaž taky pupík , i když podle postavy co jsem tě viděla naposled to ani nevypadá, že jsi těhu :wink:

My se chystáme za chvilku do Losky, večer jdeme plesat, koupila jsem si krásnou háčkovou tuniku z nextu, ale vzhledem k tomu že se mě vánoční a dovolenková kila stále drží jako klíště, tak jsem na poslední chvíli udělal změnu a jdu raději ve volnějších šatech. Chjochjo :angry:
Aspoň že jsem včera stihla změnu účesu, a fakt se kadeřnici povedl, tak už vím kdo mě bude česat na švagrovu svatbu.

Lucifirku: taky zbožňuješ hadýrky, co. Já už se taky moc těším až si zítra donesu balík oblečení od známé a v pondělí si u nás uděláme minisekáč.

tak pápáááá zlatíčka, hezký víkend všem
Ivet
16. led 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivis,to víš,že člověk těm malým hadýrkům na miminko neodolá. A to jsem říkala,že si nic kupovat nebudu,i když já si toho zatím moc nekoupila. Tady v ZR toho zase tolik není,hlavně ty kočárky. chci kouknout pod sokolovnu a do Majky.
Tak ten sníh už by snad stačil.
18. led 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny, v rychlosti nakukukuji, vidím že sse to tady rozjelo, dočetla jsem vás jaksi letem světem, jinak u nás nic novýho, včera jsme se akorát vrátily z hor, byly jsme tam na čtyři dny, a musím říct, super, super, ale jenom doufám že jsme si tam odsud nedovezly miminko, jelikož jsem si zapoměla doma prášky, a kdo by odolal horské romantice, no každopádně by to byla sranda :grinning:,Verča byla šikulka dokonce jsem si zaližovala ona dole sáňkovala s tetou a evidentně jsem jí ani nescházela, no je to šikulka :slight_smile:

gabi: gratuluji k holčičce, páreček to super, že vám to takhle pěkně vyšlo :slight_smile:

cvach: ať se ti na zkoušce daří, tfuj, tfuj :slight_smile:

lucifirek:docela tě chápu že nemůžeš odolat hadýrkům, nebyla ä nejsem na tom o nic líp, Verunce bych pořád něco kupovala, kolikrát se musím už fakt krotit :slight_smile:

hodím Vám sem pár nových foteček, a teď jdu mrknout na novou kolekci next a důkladně si ji prohlédnout, mrkla jsem na ni v rychlosti, ale už teď tuším, že v peněžence bude pořádne vítr, kolekce vydařená :grinning: zatím papa a jak budu mít chvilku tak juknu.
18. led 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kočky, tak nějak nestíhám, takže zatím psát nebudu víc než tohle: Nechce se vám někomu zítra s prckem do kavárničky na chvilinku dopoledne? Zhruba kolem té desáté..My s Tadíkem vyrážíme a zatím vypadá, že sami :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zatím papa, dočtu večer jestli mě draveček nechá :wink:
18. led 2010 v 15:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
JITUSKO:já bych moc ráda šla,ale v jedenáct k nám dojede paní se podívat na kočárek.. :unamused:
18. led 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
VLADUS:že by další miminko? :slight_smile: my ještě pořád nic..
no,zkoušky dobrý,jen matematika ne..to jsem prolítla :cry:
Fotečky jsou moc pěkné.máš doma malou uklizečku,co? :slight_smile:
18. led 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Jituš tak jak jste si to v kavárně užily?Určitě dobře co? :wink: kdyby jsi dala vědět dřív rádi by jsme přifrčely ale tohle bylo narychlo.
A krom toho se Domčovi rozjela pěkná rýma soplíky mu tečou o 106 ale jináč je asi fit páč tu lítá na autě a vymejšlí samé lotorviny ale imunitu má oslabenou protože mě zase spí odpol přes 2 hodiny takže to uplně o.k. asi není.

Vladuš tady se někdo měl co na horách to musí být krása...jé mimí no to by byl pěknej dáreček :wink:

Holky ,jináč fotečky máte moc moc pěkné taky vám sem musíme náké dodat ale poslední dobou sem náká líná... :grinning:

A kdepak máme Kiju?
20. led 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tadyyyyyy jsem :slight_smile:

U nás nic nového není,chodíme na prochajdy,sáňkovat....mimi na cestě není,na horách jsme nebyli :wink: Prostě nic :slight_smile:
20. led 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Kyti to je teda nepříjemný,když máte rýmu.
Na mě se teda taky trošku něco sápe,je mi zima a trošku mě bolí v krku,ale jen mírně,tak snad to něčím zaženu a přejde to.
Jinak jsem teda byla ve Žďáře obešla obchody s kočárkama a teda žádná sláva. Akorát jsem teda zřejmě zavrhla svého favorita Dorjan Danny sport,viděla jsem tu korbičku a je strašně uzoučká,tak teda nevím,co vybereme.
Asi budu ráda,že pojedeme v březnu na ten veletrh do Brna,tam toho bude určitě hromada a konečně se snad nad něčím rozhodneme a slušně nakoupíme výbavičku.
20. led 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek