• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
LUCI:tak zkus Dorjan cross Country.Ty jsou taky moc pěkné a dobrá kvalita.třeba tady ti ho na objednávku objednají buď na conventu nebo nad rossmannem.ten dětský obchůdek..a ani moc drahý není..
21. led 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cvachna,když ten se mi zase moc nelíbí,ale pravda je,že tu až takový výběr nemají. Nejvíc měli v obchůdků pod radnicí (dřív byl na smetance a u sokolovny,ted ho přesunuli sem.) Ale zatím to nějak nehrotím,času máme habaděj. A počkáme na ten veletrh,tam budou mít novinky a určitě výběr a možná i dobré ceny.
21. led 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucifirku,my máme tenhla,přesně i barvu.Korba je teda o 4 cm širší,ale zase ten danny sport je delší o 10 cm :confused: Pokud teda čtu dobře.Ale je pravda,že vy budete mít mimi v červenci,takže přes zimu ještě sedět nebude a bude potřebovat hlubokou korbu,tak to nevím,jestli by se ve fusaku vlezl :slight_smile:
21. led 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
blbost,barvu máme 19 :sunglasses:
21. led 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,
jejka vy už řešíte kočárky :confused: :slight_smile:
luci: neboj, vybereš, počkej si na ten veletrh, tam si to ošaháš, pořádně prohlídneš, najdi si pár favoritu na netu a pak už jen na veletrhu vybereš :slight_smile: blbý je, že ted všechny moderní pěkné kočárky jsou prostě užší a kratší, to je bohužel trend, hl. korby uvádí pouze tak do 6ti měsíců, pak je potřeba vybírat, aby sporták šel položit do úplného lehu a šli polohovat nožičky,pak můžeš vozit ve sportáků i nesedícího bobínka :wink:nebo jinak pak už jít do klasických čtyřkolových nemoderních velikých kočárků.... je to těžký :sweat_smile:

kijo: ahoj, teda tento kočárek vidím poprvé, byla jsi spokojená? ještě přihazujte, at se inspirujeme :wink:

jinak já jsem dnes rozhozená, vojta mě tak naštval, smradoušek mrnavej, to není možný, jak takový malý děcko dokáže nas*at!!! :grinning:
21. led 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo kijo, prosím tě, jaký je ten kočárek na zatáčení, já mám tak předběžně vybranej bertini x4(foto v albíčku) a má podobnej princip toho samonatáčení..je to dobře ovladatelný? díky :slight_smile:
teda holky a to jsem říkala, že budu řešit kočár nejdřív v březnu a už jsem v tom :grinning:
21. led 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
gábi,my v něm jezdíme furt,no,teda,malá nebyla v kočáru už asi 3 měsíce,chodíme všude pěšky.Ale nekupovali jsme ani golfky,u nás by jsme to nevyužili a byli by to zbytečne vyhozené peníze.Nám se tenkrát moc líbil,byl teda asi o 2 tisíce dražší,než teď :angry: ,ale je super,bo se dá složit a vleze se nám do autoboxu.Taky se dá na podvozek přicvaknout vajíčko,takže super na nákupy atd.A má natáčecí podvozek,takže super lehké ovládání jednou rukou,nemusíš nadzvedávat atd.Ale taky má svoje chyby,sporťák se mi moc nelíbí,ale funkčně O.K. :wink:

A vy budete kupovat nový kočár?Myslím pro druhé mimi?

My to u vybírání dělali tak,že se nám vždycky líbilo něco na netu,tak jsme ho šli pak ošahat do obchodu a bylo.A ten náš jsme objednávali z netu,vyšel levněji.
21. led 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kijonkova,děkuji za typ. No ještě mám co rozvažovat. Času je dost. No právě,já si taky říkám,že na zimu ještě asi budeme muset být v hluboké korbičce.
Gabi,taky na ten veletrh spoléhám. A čím tě Vojtas naštval?
21. led 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi,pro mě to bylo super,ale je to o zvyku,protože Ti,co mají normal kočárky,tak to s tím neumí :wink: Ale je to jednodušší,pohodlnější,fakt super :slight_smile:
21. led 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,teda tady se strha debata o kočárkách :grinning:
No tak to vám nepomůžu my měly lehce ojetý ale zato velký a pohodlný a do megana se vlezl a Domča v něm spí doted a ještě tam má místo ...takže i když je tmavě červený tak je bezvadnej. :wink:
22. led 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://deti.bazos.cz/inzerat/4905833/Kombinovany-kocarek-Bebetto-Tigger.php -tak to je on ale v červeno černé...jiné stránky se mě nepovedlo najít... :slight_smile:
22. led 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, jdu jen na skok :wink:
kijo: jojo budeme kupovat, já jinej nemám, tu trojkolku jsem prodala už loni a taky se mi to ještě fin. vyplatilo a nechtěla jsem na obě děti stejný kočár, na tohle jsem děsná, člověku se okouká a líbí se zase jiné, i když jsem byla moc spokojená a ovládání trojkolky bylo naprosto bez chyby, tak proto se ptám na ten tvůj, jestli jít zase do trojkolky nebo zkusit něco jiného :wink: jsem zvědavá, co nakonec vyberem, jak píše lucka, veletrh v březnu to jistí :slight_smile:

musím letět, holky, hezký víkend pa
23. led 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ženský,

jůůů tady se řeší kočárky, super, tak já bych šla do tohohle
http://www.detske-kocarky.cz/kocarek-casualplay-s4-playmoon-prima-autosedacky--1497.html

Kámoška ho měla, a je fakt nádherný:slight_smile::slight_smile::slight_smile:

Jojo, tohle by se mi líbilo, nakupovat výbavičku, kočárek atd, ale tím bych končila, no ještě porod, ten byl taky super :wink:

Já dnes dělala pořádek ve skříni a zjistila, že tu mám pro Luci tolik hadýrků, že si myslím, že to ani neunosí, a to se mi zdá že nic nekupuji.

tak jdu chystat oběd, než se mi zlobidýlko probudí
pápápá a hezký víkend všem
23. led 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženský,no kde jste...
taky to náko umřelo to jste celý dny venku co děláte???My sedíme s DOmčou doma páč už né jenom on a taťka jsou nachcípaný ale mé tělo přestalo bojovat a jsem taky nachcípaná :angry: takže jsme včera byly venku jen chvíly a dnes nevím je tam nádherně láká to ale jen přes sklo jak vylezu ven kosa jako blázen jsme zvědavá jestly se to meterologum splní ta předpověd -23 doufám že né

HOLKY JÁ CHCI JARO....tohle počasí je depresivní! :grinning:

Co s prťatama furt děláte???Domču nic nebaví když si s ním chci hrát tak u mě vydrží nanejvíš 5 minut a zdrhá...už 2 týden sedíme doma na zadku když nepočítám sobotu že jsme byly u bábí já se normálně necítím na to řízení a to jsem nějakej pilot co už má pát tisíc km naježděno...stačí když to vidím cestou do obchodu na silnici jeden velký led a je to o rozbytí hub..takže autí mám v garáži a vyjíždíme jen z kočárkem ale je to nuda nikam se p ořádně nedá jet jen kolem silnic kde je to upravený pane bože když o tom tak píču tak je mě z toho nabli...prostě pro mě je ZIMA nuda a stres nevím jak jste na tom vy???

no nic jdu najít další film na netu na kterej se budu dívat Domík mě spí.. tak pá a písněte.
26. led 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,opravdu sem ted nějak moc nikdo nechodí. :frowning2:
To počasí už by se opravdu mohlo umoudřit,ale zatím to nevypadá. Já také sedím stále doma,protože se mi do té zimy nechce ani trošku. Akorát dneska to vypadalo přez okno krásně,sluníčko,tak jsem zajela na návštěvu za ségrou do Matějova. Ale jinak radši sedím doma,akorát vyjdu před barák nakoupit a to je všechno. Doma už je to pěkná pruda. Už se těším na lepší počasí,až budu moct chodit na vycházky.
26. led 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,holky.

Tak my byly dnes s karolínkou na druhé dávce Priorixu,měla jít už v prosinci,ale nebyla vakcína,tak dneska ráno sestřička volala,že můžeme přijít.Malá řvala,jako tur,hned jak jsme tam vešly,hrůza.A to dostala lízatko,tak jsem čekala,že bude potichu,ale ne,ani poslechnout se nechtěla nechat. :angry:

Odpoledne pojedeme do ZR něco nakoupit,taky balík plínek potřebujeme,už nemám ani jednu(poslední jsem dsala teď na poledne).Ale už jsme nekupovali plíny hrozně dlouho,snad v létě naposledy,je to rozdíl dávat dvě nebo třeba5-6 denně.

Taky se musím pochlubit,dneska jsem poprvé pekla králíka,v prosinci nám ho přivezl můj otec a já se toho nějak bála,ale byl vynikající,ještě bude na zítra a to zaneseme ještě i tchyni.Fakt se povedl,recept z mimibazaru,tak kdybyste některá chtěla,není problém :slight_smile: :wink:
27. led 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kijonkova,chudera malá,těm dětem se k dr. moc nechce,vid. A na jaký způsob jsi králíka pekla. My ho v dětství mívali každou chvilku,takže ho moc nemusím. Ale chutná mi pečený na zelenině ( je to stejné,jako na svíčkovou,i koření,akorát,neděláš omáčku) a k tomu brambory. Ale ted ani nemáme od koho koupit králika,tak ho nemíváme.
27. led 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucifirku,dělala jsem ho v marinádě z cibule,česneku,kečupu,oleje a hořčice.Jen se to smíchá a nalije na naporcovaného a osoleného králíka a pak před dopečením se k tomu šoupnou brambory.Manžel mlaskal a to králíka taky nemusí :wink:

A máš pravdu,,malé se tam teda moc nechtělo,ale šla statečně.No,pokud nebude nemocná,tak půjdeme až za rok na 3 letou prohlídku,tak snad už to pak bude v poho.A co Ty?Všechno v pořádku?

A co Gabča a mimi?
27. led 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kijonkova,tak to muselo být vynikající.Takovýhle jídla mám ráda,z jednoho kastrolu,žádná dřina.
Jinak mě už je dobře,už si to konečně začínám užívat.nevolnosti a zvracení povolily. Jen nemám chut na nějaké věci,ale už je to příjemnější. Ještě aby bylo trošku hezčí počasí,abych mohla chodit na procházky.Ted se mi moc do té zimy nechce. :frowning2: Já mám radši teplíčko. A ted jak jsem doma,tak jsem nějako schoulostivěla.
27. led 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
tak se po dlouhé době hlásím, u nás taky šílená nuda a co se děje dnes- hnus :angry: jinak jsme byli v neděli na karnevalu a fakt super, vojta vůbec nevěděl, která bije, prostě balonky nejlepší a pak honička ve vestibulu :grinning:
jinak po dlouhodobém kašli, 3 týdny, jsem šla s vojtou znova k doktorce, přes noc se strašně zhoršil, tak jsme v úterý vyrazili, poslech opět žádný (jak minule), tak nás poslalal na rtg, super, když já s ním nemůžu, no hrůza, bylo mu špatně, do toho se bál, chudinka a plakal a to mu předtím dr. vzala krev, holky, to jste neviděli ten skandál, to vakcíny jsou paráda :frowning2: pak mu nešla zastavit krev, tak jačel, že mu musím ručku držet a mačkat, ale stejně má monokl :unamused: ale nakonec se zjistilo, že má bobík nález na plicích, teda zápal plic, konečně teda antibiotika a hajáme doma, do toho má málo železa a kašel jak hrom, tak jen medicínkujeme.... už se těším, až bude zdravoučkej, ale zase si to doma přetrpíme, když je tak hnusně a nedá se nikam jít..

kijo: no super králík, mám stejnej recept, jak píšeš, marinádu ale vždy povařím a pak králíka pomatlám a šup do trouby, je to fakt mňamka, ale u nás tak jednou do roka, mirek prostě králíky nerad... a vojta taky frfná, hajdaláci a to ted vařím furt jak idiot a vojta mi vůbec nejí, jen pije sunar, nám ještě cvalík pohubne :sweat_smile:

no nic, jdu udělat objednávky...pár dní jsem nebyla na pc a hrne se to tady na mě o 106 a do toho příznání.....ble... tak pa
28. led 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Gabi,to mě mrzí,že je Vojtíškovi tak špatně. Snad mu po antibioticích bude brzo lépe a bude řádit jako před tím.
Ty pracuješ doma?
28. led 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,Gábi,to je mi líto Vojtíka,se musí trápit.A ten RTG,to si dokážu představit,jak musel trpět,malou by asi museli přispat,aby ji mohli odfotit :cry:

Počasí je fakt na prd,i když jsme byly dopoedne venku,to ještě šlo,ale teď jsem byla s Kubou a fouká tam nějak.Karolínka má taky teplotu,tak nevím,jestli na ni něco leze nebo že by po tom očku?Jenže to je moc brzo,reakce bývají až tak za týden,tak nevím.navíc pod paří jsem jí naměřila 37,2 a v konečníku měla 38 po odečtení.Uvidím,až se vzbudí,ale dneska ven nejdeme,budeme doma odpočívat :frowning2:
28. led 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo: tak to asi bude po očkování ne? uvidíš :wink: a jaká je, normální nebo utáplá? jinak to rtg, doufám, že nepůjdeme ještě při kontrole a krev už snad taky brát nebude, to bylo fakt něco :frowning2:

luci: ne nepracuju, jsem osvč, ale ted nedělám nic.. a objednávky, to si objednávám pro sebe a známé euronu,taková kupička obj., co mě tady strašila a nebyla jsem v poslední době dát dokupy a objednat, nějak to tady na mě začalo padat, do toho ten vojtánek :confused:

no nic, kijo, at teplůtka klesne!! my jdeme koukat na špiona na jim jam, už mi z těch pohádek hrabe, ale musím, vojtas si přeje abych ležele u něj a dívala se taky :grinning:
28. led 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi co člověk musí podstoupit,aby udržel prcka v klidu vid. :grinning: Ale hlavně,že Vojtíkovi bude dobře.
Ani nevím,co to je ,co objednáváš. :slight_smile:
Jíá dneska prospala odpoledne,nějak nemám dneska energiia nic pořádnýho jsem neudělala.
28. led 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,tak jste se teda zase rozjely... :grinning:

Lucifirku,z toho si nic nedělej ja jsem lina taky chodit ven...jen když se Domča vyspí tak mě to nutí jít aspon na chvíly ven jináč bych s ním doma nevydržela ale jelikož jsme furt odolávala bacilům tak tělo to vzdalo a od včerejška ležím rýma,kašel.bolest v krku Domča se konečně z rýmy dostal jsem ráda no a na mě to vlezlo :frowning2: ale to neva když je hnusně o důvod víc proč nejít ven :grinning: Domču mě venčí děda včera s ním byl a dnes si ho prý vezme zas až se vrátí z Polný.a já se pekně válím v teplíčku :wink: jen si to užívej dokud je prcek v břiše pak ti to nastane a už si neodpočineš pokud budeš mít ďáblíka... :wink:

Kijo,tada Karolínka se nenechala uplatit ani na lízo jo? :wink: Hm králík toho už jsme neměla ani nepamatuju se mrcha nechtěla nechat připouštět tak jsme králíky zrušily...ale vždicky jsme ho taky pekli na cibuli a česneku jak píše Lucifírek nebo na svíčkovou..ale ted jsem si založila malou farmu zakrslích králíků kdyby jste měly zájem mám ted asi 1 měsíc starý a budu zase připouštět za 100Kč jeden.Bezva hračka pro děti Domča je zbožnuje. :grinning:

Gabi,Vojtík je chudák co si musel vytrpět to Domča doktora zbožnuje a sestřičku ještě víc.No ale ten rtg to se nedivím pro melé děti to musí být děsivá místnost...
Takže vy jste byly taky na karnevale jo?Jitka taky, potkali jste se??

No a jináč Domča se naučil říkat né máma ani pořádně táta ale čičí vidí kočku a říká čičí :grinning:
Jináč zuby pořád jen těch 8 a stále sám nechodí a ted už asi týden skoro nic nejí jsem z toho hotová :frowning2: :angry:
Dám vám sem fotečky tak se pokochejte...Pá
29. led 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a je to...to je dřina s těma fotkama. :wink:
29. led 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Tak se po dlouhé době hlásíme.
jsme měli prohlídky bytů a tak nějak nebyl čas.No,řeknu vám,že hrůza.byty co nabízejí do podnájmu,tak totálně v desolátním stavu nebo předražené.ale nakonec jsme našli.2+1 na dolní 26.dneska jsme byli na prohlídce a byteček pěkný.dokonce s velkým balkonem.nájem se vším jen 6500,což je paráda.tak snad vyjde.Jsme měli mít ten byt nad náma,ale došel majitel a prý že ne,že ho musí prodat kvuli hypotéce.tak jsme si hned museli něco najít,páč máme už jen 3 týdny do vystěhování.
ale za tři roky si chceme koupit vlastní 4+KK.

RADUS:fotečky moc pěkné.Koukám,že domík má stejnou zimní soupravičku jako my :slight_smile: jen my máme červenočernou.. :slight_smile: ani drahá nebyla a od FROGA se mi moc líbí..
Jinak Kačenka nám taky ještě nechodí a taky moc nejí.to budou asi zuby.
My zas když venku vidíme pejska,tak Kačka začne říkat baf baf a když voláme tak bába bába..mama a tata taky umí.ale je dost vychytralá.už ví jak na nás..

GABI:chudák Vojtík..ale snad už to jen a jen bude v pohodě.a co mimi?všechno v pořádku?

Jinak manža mi udělal radost.koupil mi pěkný zimní brusle..tak už se těším na led.

mějte se pěkně a dětičkám posíláme pusinky..pa pa
29. led 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak byt nám vyšel..15.2.se budeme stěhovat... :slight_smile: aspoň něco na ty 2 roky...
30. led 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpět z kontroly. Vše v pořádku,kdyby vyšly triply špatně tak zavolají. Od začátku těhu 2kg nahoře. Teda spíš za poslední měsíc. Přírustek za měsíc je prý ještě v normě,ale prý že jsem před tím vůbec nic nepřibrala,tak je to v pohodě. Týdny počítáme ne podle ms,ale podle utz,takře jsem 15+4. Nechala jsem si udělat fotečku,tak až budu moct,tak ji vyfotím a přihodím. Jinak na utz ve 20.tt posílají jen když vyjdou špatně triply. Pohlaví nám zatím neřekla,nebylo to vidět. Takže mám takový pocit,že to bude holka. Zase.Ale já jsem ráda,že je prďolka v pořádku.

cvachna tak to je dobrý,to máte coby dup.
1. únor 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek