• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Ahoj :wink:

Lucifirku,to je je divné,já jsem byla na USG ve 20tt i na srdíčku a taky jsem triply měla v pohodě.Asi záleží na zvyku gynekologa,jinak nevím.Ale určitě bude vše v poho.A co jsi myslela tím zase holka?Jestli se teda můžu zeptat,odpovídat nemusíš,samozřejmě :wink:

Holky,my teď byli s Kubou u fenečky,tak se předvedl.Je to sameček :grinning: A pořádný.Ze začátku jim to teda nešlo,oba nezkušení,tak nám veterinářka řekla,že mu musíme pomoct...no,zážitek jak hrom.Ale nakonec se podařilo.Dneska jdeme na posledy,abychom to pojistili.Jestli se zadařilo,tak začátkem dubna by se měla narodit štěňátka.Určitě budou krásná,Kuba je borec :sunglasses: a fenečka je moc hezká černá labradorka.Jen by byl paradox,kdyby byla štěňata světlá,ale stát se může,oba měli jednoho z rodičů světlého.Tak kdyby měl někdo zájem.... :wink:
1. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kijonkova my máme totiž samé holky,švagrová,ségra,ale mě je to samozřejmě jedno,jsem ráda,že bude prcek zdravý a jestli to bude kluk nebo holka,na tom nezáleží. Jinak já chodím k maškové,ona mi ručitě udělá utz ve 20.tt,ale do Brna neposílají pokaždé. Ale to neva.
Teda nedokážu si představit,jak u toho pejskovi asistuju :grinning:
1. únor 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,aha,tak to jo,ale třeba bude chlapeček,nemůžeš nikdy vědět :wink: A ohledně toho sona,tak to oni asi posílají na do Brna,jen když se jim něco nezdá.to já nevěděla,že myslíš Brno,právě proto mi to bylo divné.Mně dělali sono ve 20.tt tady v nemocnici ve Městě,ale já tady chodím i na gyn :wink:
1. únor 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kojonkova,já chodím mašková a ta má svůj utz,v ZR jsou stále doktoři,kteří utz nemají. Dokonce nemusíme jezdit ani na to měření ozev na konci těhu do nemocnice,to tam mají taky. Uvidíme.
2. únor 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
KIJO:přejeme ti všechno nejlepší k narozeninám,hodně štěstíčka,zdravíčka,ať se ti v životě splní všechno co si budeš přát a vše zlé ať se ti vyhýbá obloukem..
2. únor 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, všechno nejlepší mojí " malé " sestře... :grinning:
2. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:
cvach: gratuluji k bydleníčku :slight_smile:
kijo: jééé ty máš narozky, takže taky všechno nejlepší!!!
luci: to může být klučík, nám to vojta nechtěl taky ukázat a podařilo se až ve 20tt a to ho musela dr. štouchat o 106, aby ty nožky roztáhl :grinning: to chlapi dělají drahoty :grinning: jinak ve 20tt ti utz 100pro udělá, je to druhý screeningový utz, to dělají všichni gyndaři.... pak jen ještě půjdeš ke kardiologovi... a konečná, mašková si na utz potrpí, jen koncem těhu už ho nedělá skoro vůbec, poslouchá jen srdíčko prcka přes břicho...

a co je jinak nového?

my tak nějak dobrý, ale vojta furt kašle a dost, ve čt. jdeme na kontrolu, tak uvidíme, snad už to bude bez rtg a krve, ale máme mít moč, tak snad se zadaří, musím vojtíka pochvalit, začíná se kamarádit s nočníkem :grinning: a v pátek mám gyndu, tak snad je drobeček v pupíčku v pohodě a vpořádku :slight_smile:
2. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,díky za přání :wink:
2. únor 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéé kijo: s kubou to muselo být fakt super :grinning: si nedokážu představit :grinning: :wink: hlavně, aby se zadařilo, tak dej info! u nás pejsek nehrozí, jsme s mirkem silní alergici a k druhému mimí ještě venčit pejsana, to nevím nevím :grinning:
a tak dneska slavíte, pečeš, vaříš...?:wink:
2. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi,sranda to bylo,to jo :slight_smile: Taky jsem zvědavá,jestli se zadařilo,mohlo by :wink:

pekla jsem včera(ale nějak se nepovedlo) a vařila jsem dneska,neslavíme.Zítra jedeme k mamce do Orlové,tak když tak oslavíme tam :grinning:
2. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo: snad jo :slight_smile: a jaktože se nepovedlo? co si pekla? hl. zítra dobře dojedte, užij si to a hezky to oslavte :slight_smile:
2. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
našla jsem recept na nějakou meruňkovou buchtu,ale nějak se mi smrskla,tak je taková uplácnutá.Chuťově O.K.,ale je nízká,prostě nic moc.No,snad se pojede dobře,díky.
2. únor 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
gábi,hezký pupík :slight_smile:
2. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kijo taky vše nejlepší k narozeninám :wink:
2. únor 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi moc hezká fotečka. :wink:
2. únor 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem tu taky jako marod Domísek je už o.k. ale na ně to dolehlo angina jako vyšitá...
Jsem ted furt doma kromě so.to jezdíme k bábí...jináč jen vylezu do obchodu a to je vše Domíska mě venčí děda nebo taťka.Ted jsou zrovna s dědou venku a já odpočívám doufám že už se te chřipky zbavím leze mě to na nervy.Zima nemoce a furt dokola....normálně bych zimu zrušila... :angry:

Cvach taky gratulujem že máte bydleníčko,a proč na 2 roky stavíte nebo co???

Kijo,tak to je super hned bych si jednoho Kubu 2 vzala :grinning: ale Honza by mě asi zabil prej 2 psy už v baráku nechce a labradora už vubec ne a Kuba je přitom tak krásnej ta tmavě hnědá je nádherná...škoda. :frowning2: ale stejně jak narazím na štěnata vlčáka krátkosrstýho tak jdu do něj ten velký pes tu prostě chybí...Honza by chtěl šedo vlka ale ten se mě nelíbí může být rád že jsme ustoupila na vlčáka já chtěla právě labradora nebo retrívra... :frowning2: no co se dá dělat.
Jináč všechno nej nej k narozkám pořádně to oslav. :wink: švagr má zítra narozeniny dnes mu dorazil dárak a zítra budu píct be be buchtu.Ta je nejlepší a pro dospělého lepší než dort.. :slight_smile:

Gabi teda ten pupík ti zase vyrostl od té doby co jsme se neviděli... :wink: koukám Vojtík natěšenej co? :slight_smile:

Pá děda je tu...
2. únor 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
RADUS:no,my jsme chtěli smlouvu na dva roky,protože za dva roky nám dojdou všechna spoření a chceme si koupit nějaký pěkný velký byt nejlépe novostavbu..

GABI:jj.moc pěkný bříško :slight_smile: já už chci takýýýýýýýýý :slight_smile:
2. únor 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak to jo ja myslela že začínáte stavět...no jo stavebka jsou dobrý když člověk ví že pak někdy budou penízky...
Ty chceš taky druhý mimi?jste se náko do toho všichni daly :wink:
2. únor 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
RADUS:mě stavebko zakládají už dva roky moji rodiče a manža má dohromady 3stavebka..
Já bych chtěla miminko,ale necháme tomu volný průběh.moje ségra má 32 let,4 kluky a v srpnu čeká další miminko :slight_smile: tak doufám,že do Vánoc se zadaří a třeba i dřív
brzo se uzdrav :slight_smile:
2. únor 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky maminy,
díky za pochvalu fotky, cítím se jak boule :grinning: rostu o 106, jak říká mirek, taková malá cisterna, v 9. měs. budu prej pořádná cisterna :grinning: blboun ...ale mám zatím 2 kilča, takže zatím vše oblíknu, jen nezapnu, takže začínám přecházet na těhu věcičky, nechala jsem si po vojtovi, tak ještě unosím.

kijo: na to se vyprdni, hl. že je dobrá :slight_smile:

kyti: chudáci, je to naprd, u nás to tak taky bejvá, má to jeden a pak to valí v celé rodině :angry:

cvach: stavebka jsou super, jak píšeš, až si jednou budete brát půjčku na bydlení, tak jsou úvěry ze stavebek nejvýhodnější, tak si šetřete :wink: a koukám, že máme žhavého adepta na mimíska, tak už se snažíte nebo jak? :wink: jinak sestřička to dobře válí, to obdivuji, u nás už pak další určo nehrozí, jedině, že bych se za pár let zbláznila a chtěla ještě mazlíka, ale to asi těžko :grinning:
3. únor 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
GABI:tak včera jsme se o tom bavili,a manža najednou miminko ještě nechce,že mám rok počkat.zatím je prý mazel Kačenka a chce si ji prý co nejvíc užít,když je tak maličká.ale já bych moc chtěla..no,ještě se o tom budeme bavit..
No,ségra je borka :slight_smile: a nemůžu se dočkat až se ji to narodí.Budu jim to zas tak rozmazlovat ajko všechny její děti :grinning: a doufáme,že bude mít holčičku,protože prý další kluk by bylo až moc :grinning: hrozně moc si holčičku přeje..
já chci taky už jen jedno,a konec..
3. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cvach: teda ty jseš rychlík :slight_smile: :grinning: máš můj obdiv ale, kdyby vojtíkovi byl rok, tak bych ještě do toho taky nešla, už ted mi to přijde malililinko brzo, chtěla jsem tak po 3 letech, vživotě vše naplánovat nejde,ale strašně se těšíme tak snad ten rozdíl 2 a čtvrt roku zvládneme hravě :slight_smile:
4. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženský,

tak máme za sebou opět uzávěrku, tak je chvilku čas. Ale musím říct, že situace je čím dál tím horší, určitě některé z vás mají představu, jakou pohodičku máme na účtárně(kávička, 8h odpracovat a hurá domů), ale to že 6 lidí z 9 tam sedí ještě po 20h večer, tak to značí že to je fakt mazec, a to už tu vůbec nemluvím o kolegyních z kanclu , které chodí domů až po půlnoci a některé jedou třeba nonstop, uf je to fakt masakr. Tak snad se to nějak zklidní, než nastoupím zpět nastálo, pže já to opravdu budu dělat tak, že odpracuji 8 hodin a domů(tedy do školky), samozřejmě kolem uzávěrky se s tím počítá automaticky, že ty dva dny v měsíci tam člověk zůstane třeba do těch 20h.

Tak jsem si ulevila a jedeme dál.

gabčo nemyslím, že to je nějak brzy a určitě to zvládnete v pohodě :wink: . naše Luci by mimíska brala taky hned, jakmile někde potkáme kočárek tak křičí mimi, a nedávno byla s mamkou na sekáči, kde nějaké mimi bylo v kočárku, tak ho Luci asi 1/2 hoďky hladila po hlavičce, ale zatím ji musí stačit panenky, a od září snad půjde do školky, tak tam si může být celý den alespoň s dětma když ne s miminama.

Když už jsem u té školky, chystáte se někdo k zápisu??? A nevíte kdy asi bude? Já mám tušení, že tak nějak v dubnu.

Souhlasím, že stavebka jsou nejlepší druh spoření, i když dneska abyste jich měli aspoň 10, abyste si koupili něco slušnějšího, bo i s vybavením se pod 2,5 mega nedostanete.

A jaké máte plány na víkend?? My se jdeme v sobotu mrknout na párkové závody a v neděli jedeme do Losenice na karneval, akorát ještě nemáme žádnou masku, tak šup sem s inspirací, díky :wink:

tak papa, za chvilku přijde kámoška s malou, a jdeme vyrazit do města omrknout sekáče.
4. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj ivet,
dobrej masakr :sweat_smile: a lucinka už půjde do školky jo? :slight_smile: my k zápisu nene, chci si ještě vojtu určitě nechat doma, kor když budu s druhým mimí, až za rok ho chci dát, tak mi pak dáš info, jak to chodí a kam do školky chceš?

jo a kde jsou párkáče a kdy? na karnevalu jsme byli za včeličku :wink:
4. únor 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivis tak v té práci to musí být mazec. To ti teda nezávidím.My jedeme do Losenice asi v neděli a příští týden je masopust,tak to tam asi zajedeme okouknout,navíc jsme nebyli dlouho na žádné akci,tak možná manža půjde i večer.
4. únor 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, kde jste všechny??
a už to dlouho nebyla vladuska, co to mimí bude nebude? :wink: :wink: :wink:

jinak jsem po kontrole, vše v pořádku, jen to moje břicho furt zlobí, tak už mám zvýšenou dávku magnézka na 6tabletek denně a mám se prej hodně šetřit, tak uvidíme, jak to s vojtou půjde :wink: prcek roste jak z vody, je v klídku, jen se tak zavrtěla a zamávala ručičkama a konečná, asi to bude opak vojtasa, ten už se otáčel a vrtěl nehorázným způsobem, tak to vypadá na pohodářku a klidáska :slight_smile:

a vojta po kontrole stále s kašlem, máme za sebou další odběry krve (už ani moc neřval, jen při napíchnutí žílečky a pak říkal kap kap klev), aby zjistili víc a čekáme, když se mu to nebude lepšit, jdeme příští týden zase na rtg :frowning2:

jo a holky, vojtas je doma bez plínek, jupííííí, občas mu to v zápalu hry ujede a ted začal důležitě říkat, VOJTÍ, HAMBA :grinning: takže máme plínky jen na spinkání a ven, tak paráda, snad mu to vydrží, taky už bylo na čase !!!!
5. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

jojo Gabčo, plán je že tak od září alespoň do prosince bude Luci chodit do školky na těch 5 dní v měsíci a od ledna asi na celý den(stejně bych školku musela platit, i kdyby nastoupila až v dubnu, protože kdybych ji neplatila tak by mi ji vzali až v září 2011 a to tedy nevím co od dubna když mám jen 3letý rodičák) a my chceme na průmyslovku, mám to na poloviční cestě do práce a mamka bydlí hned naproti školce, tak uvidíme, jaký bude nátřask, sice jsme snad ten nejsilnější ročník, ale zas mnoho mamin má druhé takže ty do školky nespěchají.

Vojtíšek jako včelička musel být božskej, akorát zato byla naše neteřinka, takže se nechci opičit, tak my snad půjdeme do princezny i když jsem se jí bránila zuby nehty(i když ta růžová k nám prostě patří:slight_smile:

Párkové závody pořádají hasiči pro členy ze zámku, tak jdem mrknout na cyklostezku.

Lucifirku: tak vyražte večer na masopustní rej oba, my jdem taky se Zdenkem za nějakou masku, Zdenek bude chodit i přes den, ale my se půjdeme s Luci jen na průvod podívat- stejně se asi bude pěkně těch masek bát.

Gabčo gratulujeme Vojtíškovi k nočníčkování ale hlavně přejeme brzké uzdravení, jinak rtg sám zvládl perfektně, to jak jsme byli s Luckou s tou nožičkou, tak jsme jí drželi 3!!! a stejně jí to museli rtgenovat asi na třikrát.

tak papa, těhulky opatrujte si pupíčky a maminy vaše zlatíčka a přejeme klidnou noc
5. únor 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi,ty děti to dokážou bezvadně okomentovat,že jo. :grinning:
8. únor 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci: no právě, dnes dopo zase, smradoch :grinning: ještě nám to lítá, občas prostě zapomene, že se má vyčůrat do nočníku, ale zkoušíme to necelý týden, tak to asi musím respektovat :slight_smile:

luci: no že mě to s tou školkou nenapadlo, vždyt je to tutovka :wink: ty jo a koukám, že jste si na rtg užili víc jak my, teda to je něco...my možná ještě teda půjdeme, prootže furt kašlíkuje, sice lepší, ale přeš měsíc už je dlouho doba, tak se zase bude klepat poliklinika :sweat_smile:

a kdepak je zbytek?

holky, už víte co za dorty prckům k narozkám?
8. únor 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak se hlásíme zpět :slight_smile:

Gábi,to je super,že jste bez plín,uvidíš,že to bude lepší a lepší.Malá je už od léta na nočníku a občas,ale fakt málo kdy se stane,že ještě taky učurne.

karolínka byla taky nemocná,kašel a rýma,ale je to lepší.sirup zabral a rýma ustoupila,ale jelikož smrkáme doma všichni,tak s tím nic nenadělám.

Gábi,já budu dělat dort sama,zase.Jestli si pamatujete,jaký byl loni(mám v albu),tak něco takového,jen bych chtěla žlutozelený,ale ještě přesně nevím.Chci,aby měla od maminky :wink: :grinning:
8. únor 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek