• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Kijonkova,ten dortí je krásnej,ty jsi teda šikulka.
8. únor 2010 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
luci,díky,byl to druhý výtvor,ale stál mě hodně nervů... :wink: Od té doby jsem dělala jen medovník,tak jsem zvědavá,jak se mi bude dařit koncem února.To zase budou lítat sprostá slova :astonished: :grinning:
8. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Holky,taky zdravíme...
A je tady se to začíná chystat na 2 narozeniny...už se vám to blíží my už ty 1 máme za sebou.
Kijo moc moc pěknej dortík to je jak jsi říkala z té bombonové hmoty?Hele ten je jak od cukrářky jsi šikula kdybych takovej zvládla tak si nenechám dělat ale jelikož na takovéhle věci nejsem tak musí jiní :grinning:

U nás se nic nového neděje Domča je stále lumpačisko dnes tu měl návštěvu no spíš já :slight_smile: ale Domča z toho má taky radost.Stále se nudíme ale jelikož už se počasí ustálilo zatím....silnice jakš takš upravený tak se zítra chystám se ségrou do Jihlavy utrácet.móóóóóóóć se těším páč tentokrát jedu utrácet za sebe po několika letech jedu obnovit šatník.. :wink: už se na to nemůžu dívat jak všichni chodí pěkně oblíkaní a já si připadám jako šupák . :frowning2: tak jsme se rozhodla že si něco pěkného koupím ale hlavně co potřebuju...takže hurá na nákupy.

Tak pa pa já jdu do hajan dnes na tatku čekat nebudu má odpolední...pa
8. únor 2010 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Kijonkova,to neva,hlavně,že se zadařilo.A medovník je výborný,taky ho dělávám,ale tak dvakrát za rok.Je to taky pracnější. Včera jsem pekla cheescake-tvarohový dort,taky moc dobré. A bombonová hmota? Co to je,to jsem ještě neslyšela.
Kyti,tak to máme podobný,já když varazím do obchodáku,tak si připadám jak pšunda.Ale je dobrý,že je ta Jihlava tak blízko a ani tam nebývá tak narváno a dá se nakoupit vcelku dobře: Jezdím tam ted docela často,protože manža jezdí s klukama do jihlavy na hokej,tak mě tam vždycky vyloží a já si mezi tím hezky nakoupím. Tentokrát byl se mnou v sobotu manža a nebavilo ho to,tak jsem ani nic nekoupila.Ale vyhlídla jsem si v CA pěkné těhu rifle,ale byly dost drahé,tak uvidím.Ještě si vystačím s normálníma riflema.Jedny jsem taky dostala od kámošky,ale musím si je někde zkrátit.
9. únor 2010 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem byla včera v té Jihlavě paráda... :wink:
Nejdřív to vypadalo že když jsme prolezla 3 obchody a nic jsme si nekoupila tak jsme si začínala říkat že když si člověk něco naplánuje že to nevijde a že si nic nekoupím ale pak to začalo být nadějný vůbec mě nenapadlo že si v Kenvelu seženu zimní bundu a za tak levno a na mou velikost... :wink: no a pak ještě v CaA halenku a spodáry :slight_smile: a když jsem to tak procházela tak jsme si vzpoměla na tebe Lucifírku na ty těhu rifle :wink:
No ale vše co jsme si chtěla koupit jsem samo nesehnala takže zase někdy příště...ale zase jsme se podívaly do světa :grinning: :grinning: ted jsme furt seděli doma tak jsme vyrazily no a Domča ten je jak andílek kouká po všem,vše si prohlíží no děsně hodný mimí :grinning: ale doma to je malý satáně :wink:

Lucifírku já to napsala asi blbě jako že ten vršek je dělěnej s těch pěnovejch bonbonu víš?Teda pokud to říkám dobře Kijo? Ale myslím že to tenkrát tak psala né?

Jináč jsme chtěly jet zítra do ZR k Jitce a Táďovi a do kavárny ale nemají na nás čas přijede jim bábí.

A tak se vás chci zeptat jestly nechcete jít zítra někdo s náma????tak kolem 13,00????
10. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:
kyti: no tak si něco pořídila, tak super :slight_smile: já bych taky potřebovala pár větších kousků, jak začínám růst, ale nechce se mi moc investovat, co pak s tím, že? :sweat_smile: do kavárny bychom možná šli, ale to počasí, vojta fůůůrt kašle, tak to asi nebudeme riskovat....

luci: ty těhu věci jsou strašně přemrštěný vid? v jihlavě je ještě jeden dobrej obchod...dám ti vědět do Ip, musím najít, už jsem tam nějakej rok nebyla, jak jsem nebyla těhu...

jinak jsme přihodila vojtasa na nočníku a svůj pupendos...
10. únor 2010 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé gabi to je škoda...pěkný foto... :wink:
10. únor 2010 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,holky.
Ohledně toho dortu má Raduš pravdu,ta potahovací hmota se dělá z marshmallow bonbonů,nechají se rozpustit v mikrovlnce a pak se přidává cukr,dokud se nedá vyválet těsto.Chuťově to není moc dobré,ale je to levnější než marcipán a vypadá to hezky :wink: Ale přemyšlím,že tentokrát zkusím z domácího marcipánu,ještě se uvidí :wink:
10. únor 2010 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
RADUS:tak to je Domík hodný.to my zas máme naopak.doma je hodňoučká,a při návštěvě zlatá ale jak dojdeme do obchodu,tak hrůza.někdy to jsou fakt hysterické okamžiky.
my bychom aj možná šli..snad by kačka byla hodná...a jestli by ti nevadilo jít s náma..

GABI:pěkné foto..a snad se z toho Vojtík dostane..

Jinak sestra radiska už dneska porodila.Rodila ve zlíně a narodila se jim ve 12:40 Šťěpánka.má 3,5kg a 52cm.A další sestra má termín v srpnu na její narozeniny :grinning: to už babička má 4vnuky a 2vnučky...

přejeme pěkný večer..
10. únor 2010 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Cvach to by bylo fajn ale náko se mění počasí má napadnout 40 cm sněhu s tím sem nepočítala takže nevím...
Hele uděláme to takhle já ti dám číslo ty mě prozvoníš abych měla tvoje a když se zítra rozhodnu že pojedem tak ti písnu na mobil ja na net už nepujdu.Jo? 608 557 551 pa

Gratulujem k mimi...
10. únor 2010 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj po dlouhé době :slight_smile: . Dneska jsem byla poprvé u nového gynekologa / muže / a byla jsem z toho tak nervozní, že mi sestřička naměřila vysoký tlak a zvýšený puls :slight_smile: . Byla jsem tam s tím, že nemůžeme otětotnět, tak jsem vyfasovala žádanku na spermiogram, v pondělí jdu na odběr, až dostanu menses, tak další, pak folikulometrie...konečně se začlo něco dít, stud z vyšetření je za mnou / přesto, že jsem zdravotník, bylo to ve mně /, ted´ jen napětí, jak ty další dopadnou.Tak nám držte palce, ale podle dr. jsem měla v pravo na vaječníku corpus luteum, což je zpráva výborná, k ovulaci došlo. Každopádně moje dg. zní sterilitas primaria. Každopádně cítím úlevu, že už jsem v péči.
11. únor 2010 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi,ahoj,moc držím pěstičky.A neboj nejsi v tom sama.My máme za sebou jedno neuspěšné ivf. A druhé se zadařilo. Je dobrý,že to ted většinou řeší tak rychle.U nás to řešili po necelém roce. A není na co čekat. Takže mi tohle vše máme taky za sebou. Tak vám moc fandím,at to co nejdříve vyjde. :wink:
11. únor 2010 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ZUZI:taky držíme pěstičky,ať se napoprvé zadaří.

My jsme si dneska užili parádně odpoledne.byli jsme s Ráďou a s dětma v kavárně..ani jsem nevěděla,že tu nějaká tak pěkná s hracím koutkem je..kačence a Dominičkovi se tam moc líbilo..po víkendu dám foto..

RADUS:s představ,že Kačenka okoukala od dominička jak se jezdí na tom autíčku a doma se rozjela až to fičelo :grinning: jeli jsme domů a Kačenka DI DI..asi myslela domíka,tak jsem ji řekla,že se s dominičkem určitě uvidí a jen se usmála :slight_smile: už nám spinká.ráno ve čtyři vstáváme,tak to už jdu taky zapíchnout.děkujeme za pěkné odpoledne.už jsem si tak dlouho s nikým nepopovídala.děkuji...
11. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
zuzi: moc myslíme a držíme pěsti! je fajn, že se něco děje, uvidíš, ted už to půjde rychle :dizzy_face:

tak koukám, že jste holky byli na kávičce, my byly dnes dopo s jítou a taky super, kluci si hráli a my si s jítou po delší době zase poklábosily a táda je taky dobrej borec, jak už povídá, no super, jen ta cesta je šílená, myslela jsem, že nedojdu domů, jak mě začalo chytat břicho, ono tím sněhem se brodit, hnus, už aby to roztálo! :angry:

jsem zvědavá, kdy spácháme zase něco společného, větší srazík :wink:

tak všem krásný víkend, nás zítra čeká obr oslava tchána a thýniných 60. narozenin, jdeme do polničky na oběd a pak večer pokračovačka u nich na baráku, to bude, asi přes 20lidí a to jen jejich příbuzenstvo, což z 80% ještě neznám (a to jsem s mirkem 5let :sweat_smile: ), jak jsou rozcaprcaný po celé republice...dárky máme, ještě dnes detajlíčky.

tak paaaa
12. únor 2010 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Díky za podporu, ale tak rychle to nepůjde, nejspíše mě čeká ještě diagnostická laparoskopie, konsultace, zase odběry všeho možného, vím to z první ruky, kamarádka tohle absolvovala.

Léčba neplodnosti není hup na krávu a je tele...bohužel. :frowning2: Je to běh na dlouhou trat´.
12. únor 2010 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Zuzi,taky moc moc držíme s Domískem palečky at to brzy dopadne at je vás víc :wink:

Cvach,jj bylo to bezva je vidět že Kačka a Domča jsou stejně staří že si rozuměly.. :slight_smile: no mě to děsně chybělo pokecat s někym jiným než furt jen se rodinou a kámoškama v Nížkově je to děsná změna a DOmča byl nadšenej cestou domů mě spal...
Jo ale víš co bylo nejhorší že jsem vážně málem z toho zas...parkoviště neodjela asi na 4 jsme se tam oráčela než jsme se dostala do těch vyjetejch kolejí no málem jsme tam vysela v těch sračkách!skur... ZIMA :angry:
Tak to je Kačka dobrá že takhle mluví :grinning:

Gabi,tak opatrně! a ke komu jedete do Polničky?JJ my byly s Cvach nikdo jinej se k nám nepřidal... :unamused: ale bylo to bezva..
12. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
zuzi: musíš být trpělivá, já s manžou také navštěvovala kliniku a ne jednu při vojtíškovi a zažila jsem odběrů krve a manža spermiogramů áááájéjé :sweat_smile: a to jsme se snažili “pouze“14měs... a to nemluvě, co zažila lucifirek, tak si zkusila, chuděrka... ale určitě ti to pomůže i psychicky, víš že se něco děje a pracuje se na tom, tak moc myslíme :wink:

kyti: k šimákovi, je to známej petrášů, takže jasná volba a dobře tam vaří, jen je zvěřina, což já moc nemusím :angry:
12. únor 2010 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem vám holky dala do albíčka fotky a i z kavárničky.
dneska jsme dojeli z Moravy.cesta tam byla úžasná,Kačenka moc hodná a zpátky dom už tak moc klidná ne.malá byla unavená a z Brna do Žďáru jen se stekala..

RADUS:se ti ani nedivím.už mi to bylo jasný,jen když jsem to parkoviště viděla.však jsem pak na tebe myslela.Kačenka má hrníček stejný jako Dominiček,s tou slánkou,ale červenožlutý..a jak krásně z toho umí pít.jsme dneska byli projít vaňkovku,ale těch lidí...
JJ.byli úžasní..někdy zas musíme s dětma zajít:slight_smile:
14. únor 2010 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj maminy...
gabi,my taky byly u Šimáka v neděli jezdíme tam na valentýna na véču a hlavně kuli zvěřině my jí zase můžem...
Tak hlavně jestly jste si to užily. :wink:

Cvach,to mysíš ten s tím brčkem?ten je vážně bezva.No vidíš že Kačka cestu zvládla...fotky pěkný ani nevím že jsi mě vyfotila :slight_smile: Jasný zase někdy mužem zajít...Třeba se nás sejde víc....

Jináč já jsme v neděli sportovala byly jsme s Honzou na lyžích na Dářku a opět se mě asi vrátila chřipka :angry: no co se dá dělat..A pak že SPORTEM KE ZDAVÍ :grinning:
No a taky máme novinu Domčovi se prořízly 2 stoličky.takže zase máme o pár zubů víc. :wink:

No nic jdu rozházet králíčci Honza jim uděla dva kotce tak budou mít víc místečka a Čmuchla se může dál rozmnožovat. :grinning: Tak pá.
16. únor 2010 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
RADUS:jj.taky ho máme.úplně stejný akorát červenožlutý.a jak jis říkala,my taky vypijeme z toho jen jednu flaštičku denně.asi z flašky vypila víc,protože to brala jako dudla,tak se nalívala jak o závod,jen aby asi mohla cumlat :grinning: teď ji otrnulo.ale jinak pije pěkně.jen by to chtěla furt naklánět.tak snad brzo to bude držet normálně.
jejda..hlavně ať se brzo uzdravíš,,
16. únor 2010 v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky, teda tady to žije :sweat_smile:

kyti: šimák nemá chybu, tak si vždycky pochutnám a najím dosyta :slight_smile: mívám hodně zažívací problémy se stravou jinde (restaurace...) a jedinej šimák my nevadí, asi má opravdu jídlo kvalitní bez glutamátů.... a co jste si dali? mirek měl kance a moc si ho chválil, já zůstala u vepřové panenky, to bylo jasné, že nezklame :slight_smile:
18. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
No to máš pravdu je to tu mrtví....
Gabi,jj souhlasím šimák má bezva restauračku ale my tam chodíme jen jednou za rok a to na tu zvěřinu...Honza si dal taky kanca-steak... :grinning: no a já měla dančí jehlu.Taky mňamka my jsme totiž děsně masožraví.... :wink:
No s těma chemickejma přípravkama to je všude stejný co já takle v hospodách dělala...ale někde to hold umí dobře upravit.A někde se to nedá žrát ale vždicky když někam jdeme tak jsme spokojený ale to je o zvyku...
Ale jak by řekl Polrajch v restauracích se vaří samé chemické sračky ... :grinning: ale je to borec sice plešatej ale borac :wink: :grinning:

Cvach,no oni to jsou myslím 3dcl takže to je dost velký ale jak ty říkáš možná že to bere jako dudlík...No to neřeš Domča to do ted naklání :slight_smile: nejhorší je že to asi odemě chytil i Domík tešemu z nosu... :frowning2: se kuli tý zasr..zimě z té chřipky nedostanem.. :angry: bych zimu zrušila...Tak páčko Domík se mě z dědou za chvíly vrátí a já si zase neodpočinula :unamused: pa
18. únor 2010 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a ještě jsem se zapoměla pochlubyt Domík krásně říká máma a táta...a furt to mele dokola tak máme děsnou radost že nám začal mluvit....
18. únor 2010 v 17:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: já bych měla na vás dotaz, :wink: já jsme z Polné, ale do Ždaru jezdim k doktorce na gyndu, můžu se zeptta chodíte tady někdo k paní doktorce maškové????měla bych dotaz. :wink: jestli by jste byli trak hodný :slight_smile:
19. únor 2010 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak já semka chodila byli jsme tu jediny s gaba, mohla bych se zas pripojit???pak sem dlouho na konika nesla..hodne dlouho az ted zas... :wink:
19. únor 2010 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Kyti a Gabi,mě u šimáka taky moc chutná,i když v poslední době slyšívám,že se pohoršili,alejá jsem vždy spokojená.
A Pohlreich je bezvadnej,ten nemá chybu. Sledujeme díly na netu,zrovna včera jsme něco zkoukli.
Domík je teda šikulka.Já ve středu byla u kámošky s dvojčátkama v polničce. A malá natálka byla strašně vtipná,mazlila se a hladíla bříško apořád hledala miminko. A Matýsek se u mě zase uvelebil při pohádce a hladil vlásky.Prostě mazlíci. A dneska tu byla ségra s neteřinkou.Tak chuderka nejdřív plakala,když ségra odskočila si něco vyřídit a pak sledovala pohádku a taky se mazlila.Ty dětičky jsou prostě zlatý.
Monaberuska já k maškové chodím. Klidně se připoj a ptej se.
19. únor 2010 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
luci - dekuji :slight_smile: :wink: :slight_smile:
chci se zeptat ono se to asi netýká všech, já tedy chodím k mladé paní doktorce, ale je tu někdo z vás kdo měl první porod císařem??( malá se dusila pupeční snurou) a ted jste tehotne??me by zajimalo, jak se ktomu stavi pani doktorka jesi opet cisar a nebo ne???nechci se ptat je mi to takove blbe....
19. únor 2010 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile:
jdu jen na skok, moc nestíhám, odpo frčíme do jihlavy do kina a na malé nákupy, vojtíka bude mít babička s dědou. a jojo pohlreicha taky můžeme :slight_smile:

mona: ahoj po dlouhé době :slight_smile: já rodila vojtíka císařem a mladá se staví, že se uvidí před porodem, jak na tom budu, ale prej mám jizvu pěkně zahojenou, tak nevydí probém rodit přirozeně...neboj se a klidně se jí zeptej, já se taky ptala :wink: a gratuluju k druhému těhu :dizzy_face:

jinak mě zase chytá břicho jak ďas, tak snad tu jihlavu dnes přežiju, mirek vyšiluje a už mi dal i termín porodu na květen, když mě vidí, blboun :grinning: :wink:

tak hezký víkend pa
20. únor 2010 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
gaba3 ahojínky, :slight_smile: jojo po dlohé době :grinning: :grinning: jé taky tedy nakonec císař??a jakto????copka???, no já jizvu mám taky pěknou však ona mě aji šila hihi :grinning: :grinning: :grinning: takže u mě si musí její dílo pochválit hihi :grinning: :grinning: :grinning:
já bych chtěla moc rodit normálně, trošku se jen bojím toho utržení nějakého...ted nevim presne ceho, ....

jé jedete do jihlavy na nákupy jo??? teda no aby jsi nakonec neporodila..tak když tam rovnou budete zkouknětě kino, nakupte a jdi to odrodit :grinning: :grinning: a máš to :grinning: :grinning: :grinning:

moc děkuji, te´d pojedeme na ten NT-screening, tak sme zvědavá :slight_smile: :slight_smile: :wink:
20. únor 2010 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

tak já tedy mohu restauraci jakoukoliv, hlavně když nemusím vařit já :wink: :slight_smile: :slight_smile:
A Pohlreicha můžeme také, dnes je s ním i rozhovor v Právu, tak jsem si zas po dlouhé době přečetla i noviny.

Jinak v pátek jsem si vzala po dlouhé době volno v práci a měla jsem jet na nákupy do pardubic a hradce, ale ve čvrtek jak se Luci probudila, tak měla horečku a bolelo ji v krku, tak jsme zašli raději k Mudr, a ta nám hned dala antibiotika, ale v pátek ráno už byla Luci v poho, takže už jsme jeli i dnes nakoupit. Tak to je fakt pech, protože naposled jsme byli nemocní v květnu s tou střevní virozou a já už nutně potřebuji nějaké nové hadýrky pro sebe a nevím kdy zas budu mít možnost volna z práce a celodeního hlídání pro Luci.

Nás čeká také narozeninová oslava tchána, příští víkend, má 60., tak jdeme v pondělí objednat pobyt v Krkonoších ve wellnes hotelu pro něho i pro babi, tak už se těším jak budou překvapení.

tak užívejte víkendu
papa
20. únor 2010 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek