• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
autor
ahojky, teda dobrý, se to tady pěkně hnulo :slight_smile:

kijo: malá je šikulka, moc pěkná postýlka, jsem zvědavá na vojtíka, my ted objednáváme a až dorazí, tak začneme vojtíkovi dělat úplně nový pokojíček, tam , kde ted máme ložnici (ten pokoj je větší), ale kupujeme už patrovku, kvůli druhýmu, za chvilku bude taky potřeba :slight_smile: ale hrůza výběr, když chceš masiv a kvalitu a hl. aby šla rozložit na dvě samostatné postele ted dokud jsou děti maličký, protože vojta by byl schopnej z té vysoké skákat, blázen :sweat_smile: a koukám, že spinká v pytlíku :slight_smile: to je hezký, to my vůbec neznáme, vojta by zešílel :unamused:

jo a holky s tou kavárnou mi říkala kamarádka, že to tam tak přes týden opravdu funguje, nařídili to tam samo majitelé (jak jsem nejednou slyšela, je to s nima divočina), myslím, že budeme mít po ptákách, jestli tam nebudou mít ovoce a kloudné pití pro děti a neee jupíky a džusy :angry: a hlavně, aby jim tam nějaké maminky taky vůbec pak chodily, jako když tam měli vstupné na osobu 30kč před rokem a více, blbci :angry: ještěže už bude léto (snad teda) a nebude taková nuda :slight_smile:

jíto: v pohodě, jak jsem ti psala, stejně jsem celé dopo proležela, vojtas se hodku čuměl na tv a zabavil se křupkama a pak si asi další hodku hrál s autíčkama, takže paráda, ted už mi je líp, ale nějak se mi to nezdá, už abych šla příští týden k dr., ale ta mi beztak taky nic neřekne...užijte si narozky a až budete fit, tak se musíme domluvit :slight_smile:

jinak marůdkům přejeme brzké uzdravení!!! my jsme konečně v pohodě, taky ten měsíc a půl zato stál, i když vojtuv kašlík občas ještě chytne :pensive:
23. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi,my jsme taky uvažovali o té rozložitelné patrovce,kdyby náhodou bylo druhé.mají ji tady u nás v nábytku u Kozů,masiv a teď,abych nekecala,za 3 tis.,myslím. :wink:
23. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.megaslevy.cz/

Gábi,tady je ten leták,je to hned první postel.A je tam i ta naše,dole v pravo,ta nižší a levnější :wink:
23. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo: aha díky:slight_smile: ta patrovka je nějaká levná, nebo se mi to zdá??aby to byl kvalitní masiv a něco to vydrželo, nevíš, nedívala ses na ní v reálu? ale mohli bychom to zajet zkouknout, zatím máme vybranou tuto(ale je drahá, ale opravdu kvalita), chceme aby to vydrželo dlouho, třeba než děti vylítnou z domu a mohli na tom spát i dospělí...to bude ještě vybírání :sweat_smile: ta vaše vypadá moc hezky a má úložnej prostor, což je super, to chci taky, je potřeba dětem ustýlat, jinak by mi peřiny vojta furt tahal a válel se v nich, jak ho znám :slight_smile:

http://www.domestav.cz/cs/katalog/palanda.html#menu
23. únor 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, no to si děláte srandu teda vás dočíst :grinning: :grinning: :grinning: ale než sme vše přečetla tak ted nevim co komu jsem chtěla :grinning: :grinning:
nám dneska nejela elektrika od půl 8 do půl 3 odpoleden, děsný, pak sem jela s kámoškou na kafí apak ven s malou :slight_smile: :wink: a krásně bylo, ted sem konečně za váma vlezla avsadím se že tu nikdo nebudete :grinning: :grinning: za chvilku pomažu malou koupat, ted kouká na vlka a zajíce tak je klid :grinning: :grinning:
23. únor 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, postele krásný, víc se mi líbí ta Gabčina, ale ta cena je opravdu dooost rozdílná :grinning: Ještěže tohle řešit nemusím :wink: Ale třeba jednou taky budu :slight_smile:
My už jsme tradičně přes hodinu vzhůru, akorát už se tady po ránu odehrávalo drama..Jára měl už být na odchodu do práce, když my jsme vstávali, ještě za náma šel, tak si říkám, že se jde rozloučit, když vyvenčil psa a ono ne - prý jsou dole zamčené vchodové dveře do baráku a v nich zalomený klíč - takže se nikdo nemohl dostat z baráku..Byl nervní, že to nestihne do práce, pes nevyvenčenej..Jeden soused tam takhle stál už od čtyř :unamused: Tak jsem šla ve svojem sexy pyžamu obcházet sousedy, jestli nemají klíče od kolárny - ta je jakoby vedle vchodu - vede tam okno - že by vyskákali ven - chtěla bych teda vidět Járu se psem v náručí, i když on teda přišel s tím, že psa nechá na vyvenčení mně a Tadíkovi a poletí do práce, aby to stihl - takže bych vylízala oknem, v náručí psa a Táďu, to bych chtěla vidět :grinning: . Potom se přišlo na to, že je tam sníženej strop a to okno stejně nikdo neotevře, tak vylezl soused co bydlí v přízemí ven a kus zalomenýho klíče z venku vytlačil a pak už normálně odemčel a otevřel..Prý to asi někdo udělal schválně, no to mě poser, kdo tohle může dělat pro pobavení?! :angry:

Jinak Kristinko - malá je roztomiloučká, a ty vlásky, já fakt čumím, nám všichni říkají jak jsme vlasatí a oproti vám teda prd na tý hlavě máme :slight_smile: Co Kuba, chudák, už se mu to lepší?

Vladuš - to je dobrý čiči - Tadík hláší až když má v plíně "eee"..Dřív ne :grinning: A to ležení v posteli, aspoň tam vydrží s Tebou, i když Ti u hlavy hrajou potvory, to Táďa v tý posteli nevydrží ani za nic, ani když on sám má 39ky..Je to nezmar..Já jsem odpo chvilku ležela, když byl doma Jára, jinak nemám šanci..Trošku se mi to snad zlepšilo, ale včera mě tak bolely hlavně oči, že jsem je pořád zavírala, asi to bylo hodně od té rýmy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Gabčo - určitě se ozveme až se vyzdravíme, já doufám, že to dáme do toho pátku, mně už je dnes líp, Tadík ale pořád pěkně hnusně kašle, je to otrava..Ven ho dneska ani nebudu muset tahat, když tu bude Radka, ta mi ho pohlídá a psa si vyvenčím sama..A odpo musím na město, vyřizovat, takže budou asi s taťkou doma, na jednu stranu se mi nechce, ale na druhou jsem i ráda, že si od něj odpočinu, už mi to leze na mozek, být furt jen doma..A co bříško, dobrý?

Mona- jooo, teď jsi mě přivedla na dobrej nápad, už nevím co Tadíkovi pouštět, Teletubbies ho omrzeli, takže Vlk a zajíc by to mohli jistit..Díky za inspiraci :wink:
24. únor 2010 v 06:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko :slight_smile:

Jituš,tak to jste měli teda vzrůšo po ránu :grinning: To je maras,co lidi nevymyslí,co?
Malá dneska spala zase celou noc,ale Jarda vstával ve 4,aby se mohl dívat na hokej a malá se pak vzbudila,tak mi ji přinesl do ložnice a ještě spala do 6,30.To je taková klasika naše.Ale já se stejně nemůžu nikdy vyhrabat z postele,je to děs.A s těma vlasama,má jich fakt hodně,navíc jí po tom ostříhání pěkně ztvrdly,má hřebíky jak hrom,ale vzadu jí to pořád odstává a na krku už to má moc dlouhé,tak ji vemu sebou ke kadeřnici,až půjdu a zkusíme,jestli se nechá střihnout :wink:
S Kubou jdeme dnes na KO,raději.Polštářek vypadá,že má hezky srostlý,ale mezi prsty mi příjde,že mu to začíná trošičku mokvat,aby ještě nedostal zánět.Zajdeme do Města,dneska tu je veterinářka a pak pojedeme do Zr něco nakoupit.Ještě chceme malé koupit magnetickou tabulku k narozkám,tak se někde podíváme.

Holky,u nás frčí nejvíce Pingu.To je už od rána řev,že chce Pííí.To se jí moc líbí,ale je pravda,že občas koukám taky :sweat_smile:

Včera jsem večer dělala bramborový salát,tak dneska je osmažím řízky a malé udělám br.kaši.Mám na to hroznou chuť,fakt se těším.Budeme mít Vánoce :grinning:
Jen jsem zvědaá,jak stihnu upéct karolínce dort.V pátek jedeme do Znojma k Jardovému taťkovi a budeme se vracet v So.Tak budu mít teda co dělat,abych do večera upekla něco aspoň trochu hezkého.To zase budou nervy.Ale chci,aby měla dort ode mě,teda jako od nás :wink:
24. únor 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:
jíto: teda tobě táda dává s tím vstáváním :sweat_smile: hlavně, aby vám už bylo dobře a tádík nekašlíkoval, chudák :frowning2: a jak se chystáš? co všechno tádík dostane?

kijo: teda vy si dáváte do nosu :grinning: je pravda, že u nás je bramb.salát taky vánoční, musíme taky dělat častěji mnam :wink: a co jsi všechno nakoupila malé k narozkám? já pořádně pro vojtíka nemůžu nic vymyslet :sweat_smile: ajakou tabulku, to zní dobře, moc neznám :sweat_smile: jinak pingu je dobrej, taky už mi hrabe ze všech těch pohádek a čumím na to taky :wink: tak at vám to s kubou dobře dopadne a nafot nám pokojík, at se můžu inspirovat :wink: :wink: :wink:

jo holky, my taky spali celou noc :dizzy_face: zato to usínání, ale stálo zato :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi,malá dostane pár hraček a něco na sebe,nepřeháníme to,protože na Vánoce toho měla tolik,že ji ani rozbalování nebavilo.Ta tabulka je super věc,kreslí se na to a dá se to hned smazat,je to asi(podle názvu) na principu magnetu.Od sousedky syn ji má doma a Karolínce se moc líbí,tak se dneska podíváme.A je fajn,že to může mít třeba i do auta,nic nepočmáře,ale nakreslí si,co chce.

http://www.obchodhracek.cz/produkt/magneticke-tabulky/barevna-tabulka-easy-drawing-color-doodle
24. únor 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ženský,

tak už jsem 2x sem psala a Luci mi to úspěšně smazala, tak snad do třetice.

Postýlky nádherný

Kijo: Karolínka je božská v postýlce

My stále spíme v trojce, a nevím kdy Luci vystrnadím od nás z postele a pak ještě do vlastního pokojíčku, to bude bojjjj.

Crit: super ranní zážitek :frowning2: :unamused: a ¨to vstávání je masakr, i když já do práce vstávám také v 5h a to mi naštěstí nevadí, to když jsem vstávala s Luci, tak jsem pak byla jak chodící mrtvola.

Pohádky nás moc neberou, tak ani netuším co je Pingu, max dáme někdy Kouzelnou školku.

Kavárna : velké zklamání, to jsou fakt trubci

Jinak my dnes konečně zaplatili tchánovůcm tu dovču, takže je posíláme na 5 dní do wellnes hotelu v Krkonoších, to bude překvápko, tak tu teď smolím nějaké info, že jim to vytisknu a dám jako dárkový poukaz + tipy kam se jít podívat, něco z historie, atd....

Tabulka super, naše Luci měla podobnou na dovče a celých 14dní si vyhrála jenom s ní.

My budeme kupovat kočárek pro panenky, tak snad se bude líbit.

http://www.bonima.cz/bonima/eshop/1-1-Kocarky-pro-panenky/0/5/57-Kocarek-pro-panenky-MACLAREN-junior-MX3

tak papap mějte se krásně, ale pro srazík každopádně jsem, tak bychom mohli brzy něco spáchat
papap klidnou noc( jo a my tedy také nespíme celou noc, někdy třeba 5x vzhůru, někdy spíme skoro celou noc)
24. únor 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mamky,

můžu se k Vám prosím přidat :sweat_smile: ? Nebydlím sice přímo v ZR, ale bydlí tam tchánovci, manža tam jezdí do práce a já tam taky občas zavítám buď k doktorce nebo na nákupy nebo na kafíčko s kámoškama :slight_smile: .

Něco málo jsem zpětne dočetla a zjistila jsem, že znám critersku. Já když čekala Lukiho tak jsme spolu chodily k paní Svobodové na kurz :slight_smile: .

Jestli Vás bude něco zajímat tak se klidně ptejte :slight_smile: :wink:.

Zatím ahoj
25. únor 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, psala jsem už někdy před hodinou, když Tadík spal..Napíšu román a ono se mi to smázlo, než jsem stačila odeslat..Dneska mě od rána Koník nějak zlobí.. :angry:

Kk 28 - ahojky, vítáme Tě :wink: Katka, že? Pokud si to správně pamatuju :slight_smile: To už je tak dávno, co jsme chodily na kurz, strašně to letí..Koukám, že už máš dětičky dvě, k maličké Andrejce moc gratuluji, je vážně roztomilá, takovej cvrček, už vůbec nepamatuju, když byl Tadík taky takovej..A Lukáškovi kouká z očí jakej je raubíř :wink: Fotečky moc krásný..A jak to zvládáš? Jsi dobrá, mně zatím úplně stačí Tadík, občas toho i tak mám plný zuby, teď má "vztekací" a "pomáhací" období, stojí to za to - ani nevím, co je horší :grinning: A Andrejka byla plánovaná? Jestli ano, tak smekám :grinning: :wink: Koukám, že Lukýsek se narodil 18., na můj termín, akorát já jsem přenášela, takže my máme narozky zítra :wink:

No nic, holky, končím, chystáme se po týdnu ven, já se těším jak malá, už to doma nemůžu vydržet.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je tam nádherně, aspoň za oknem..
25. únor 2010 ve 13:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,teda nestíhám vůbec odepisovat jak jste se tu rozjely... :grinning: :grinning:
No my byly včera u Jiti a Tádi jak jistě víte bylo to bezva Domča s Tádou si už pěkně hrajou.Dokonce by si už i dokázaly poprat :wink: Táda strčil do Domči a ten mu na oplátku naplácel pár facek na to je děsnej talent. :grinning:

Kijo,moc pěkná postel Honza jako truhlář se mu líbyla.. :wink: akorát my na ní máme čas páč si nedokážu předravit jak bych ho tam udržela :slight_smile: ale něco podobného bych chtěla jak dala inspiraci Gába akorát ne pro 2 děti ale vyvíšenou se skluzavkou moc by se mě líbyla doufám že za ty 2 roky na ní ušetříme.. :unamused: vůbec to není levná záležitost. :angry:
Včara to bylo tak na rychlo že jsme ani nestihli pokecat tak snad příště ... :grinning:

No a taky mě pěkně vytočilo to s tou kavárnou myslím si že přijdou o hodně zákazníku...ale patří jim to! :angry:
Doufám že bude brzy pákně a teplíčko a budeme vyrážet s prckama ven na zahrádky :grinning: :grinning:

Též vítám novou maminku,máš pěkné dětičky...

No jo holky uplný jaro :wink: :sunglasses: :grinning: jsem dnes dokonce pověsila i prádlo ven. :slight_smile:
Dnes nám taky dorazil ten stan je bezvadne doufám že Domča z něj bude mít radost ještě ho neviděl spí...Tak já zatím končím musím se vrátit na tu předešlou stránku jestly jsme nezapoměla na něco odepsat... :slight_smile:
25. únor 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo: jo, jo jsem Katka. No ona Andrejka byla neplánovaná :slight_smile: . Lukášek nám trval rok a tak jsem si říkala, že žádnou antinu brát nebudu......ups a už mám děti 2 :grinning: . Teďka právě musím za dr, aby mi něco napsala, protože tohle už by sranda nebyla, kdyby se nám zase zadařilo :sweat_smile: :zipper_mouth: .

Jinak můžu v klidu napsat, že zatím vše v pohodě zvládám. Lukášek spinká už ve své velké posteli v
pokojíčku :slight_smile: . Vždycky v 19 h ho tam zavedu a on sám usne :dizzy_face: . Budí se tak kolem 7 většinou (někdy dřív a někdy i dýl). Pak chodí spát ve 12 a spí tak ty 2 hoďky :slight_smile: . Dopoledne nám vždycky hrozně uteče a odpoledne ve 3 hodiny už je taťka doma a věnuje se Lukáškovi :slight_smile: :wink: .
Andrejka je taky zlatíčko. Zadařilo se nám kojení (u Lukoho bohužel ne) tak jí vždycky nakojím, dám do koše a ona se kouká a za chvíli usne. Žádné nošení a huštání zatím neznám :dizzy_face: . To samé je v noci. Teďka kojím tak ve 21 h, pak v 1 a pak až v 5. Vždycky nakojím a dám do postýlky, kde sama usne. Občas teda nasazuju dudla :sweat_smile: .

ad kavárna: minulý týden ve čtvrtek jsem tam právě s Lukim byla a jsem nadšená :slight_smile: . Luki si to tam náramně užil a já jsem si dala výborné kafíčko :wink: . Zrušili i ten poplatek, což je super, ale s tím jídlem jak to tam je to netuším. Lukimu jsem dávala jen jeho pití (pil teda i můj hruškový džus ředěný), ale jídlo jsem mu žádné nedávala. Já si tam dala zákusek a nabízela jsem to i Lukáškovi, ale on byl tak zabraný do hraní tam, že neměl ani chuť. Kočárek jsem parkovala uvnitř, ale né v herně.
Pokud by se dělal nějaký srazík, tak jestli by to nevadilo, tak bych se ráda připojila :slight_smile: , pokud budeme teda zdraví. Momentálně mám angínu :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Včera mi teda bylo pekelně, ale dneska už je to lepší.

Omlouvám se za román, ale už jsem dlouho zavřená doma a nemám s kým pokecat :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dneska byla procházka nádherná...jsme byly venku 2 hodiny kdyby to tak už zůstalo... :wink:

kk28,tak to máš taky hodný dítátko jako byl náš Domík ale musím říct až na určitý dny je hodnej do ted....já teda kojila jen do pul roku ale spíme taky furt... :wink:
A z dudlu si nic nedělej mi ho máme na spaní dodnes.. :grinning: Do kavárny s náma určo pojd at mužeme pokecat jsme na tom stejně taky už nejsem ze ZR a taky mě ty lidi chybí občas náká návštěva ale nic moc tak jezdíme my... :wink:

Normálně jsme zjistila dnes s Honzou že máme doma GAUČÁKA....Jsme v obýváku rozložily gauč a Domča na něj už umí vylézt a tak si tam ráno vleze a celý dopoledne o něm nevíme to je vám tak hodný dítě neleze už ani do kuch.linky a ve svém pokoji taky není vůbec vidět...no já žasnu že ho to baví už to trvá asi 4 dny. :wink:

No a když se dnes vzbudil a já mu ukázala stan tak čučel co to má nového v pokoji a hned to začal zkoumat hned vlezl dovnitř vubec se nebál a asi po 5 min.prolezl i tunelem.No a samozřejně hned balonky začaly lítat jen se řechtal... :grinning: ale vydržel tak 15 min a hned zase letěl do obýváku na gauč nechápu to. :grinning:

No nic mějte se jdu čučet na ordinaci...Pá.
25. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky vy to tady rozjíždíte ve velkém,budu mít co dělat,abych to tu dočetla. :grinning: Tak já jdu na to. :grinning:
26. únor 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kojo tak at se narozeninová oslava vydaří. :wink: Teda vy si s tím vaším zvířectvem užíváte. :grinning:
Vladuska jedna kamarádka chodí k nehtařce v ZR na pěší zoně,je to nad obuví (s těma deštníčkama nad okny,je tam ještě Mary Kay)
26. únor 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,holky.

Jituško,popřej za nás Tadíkovi všechno nej,hodně štěstí,zdraví,lásky a hodné a milující rodiče :wink: A samo pusinku ode mě i Karolínky :wink:

luci,nás čeká oslava až v neděli.No,oslava.Příjde tchýně s přítelem na oběd,toť vše.Takže vůbec nic velkého.
26. únor 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Criterska,to mi teda pověz,kdo vám to mohlo s tím klíčem udělat,někteří lidi ,to jsou fakt paka.
kk28 vítám tě. Tak to my jsme s manžou taky rozhodnuti,že po porodu antikoncepci brát nebudu.Když nám to trvalo tři roky,tak by se musel stát zázrak a pokud se zadaří,tak budeme naprosto štastný. NEcháme tomu volný průběh. Ty to teda zvládáš v naprosté pohodičce.
K té kavárně,to je teda mazec,to je chci vidět,jak dlouho budou takhle fungovat. :unamused:
Jinak na srazík bych taky ráda přišla akorát budu asi sama bez prcka.
26. únor 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kijonkova,i tak to bude určitě hezké :wink: :wink:
26. únor 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
JITUS:Tádíkovi taky přejeme hodně štestíčka a hlavně zdravíčka:slight_smile:
26. únor 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky teda vy jedete to je mazec, já enstacim...ted nemám ale casík vás docist :frowning2: :frowning2: :frowning2: takže navečer vás dočtu :grinning: :grinning:

jinak ted vas vsecky zdravim :slight_smile: :wink:

holky jen mám dotaz, bydlíte nekdo v podnájmu???potrebovala bych zjistit kolik s enejak pohybuje tady v okoli jako je zdar, polna nebo nejaka vesnicka kolik s epohybuje najem prave.
26. únor 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
MONI:my bydlíme v nájmu.když si najdeš 2+1 tak většinou to je 7000 se vším+ zvlášť elektrika a 3+1 tak to zas 8 000 se vším + elektrika..my si teď taky hledáme podnájem.ve Žďáře jich je moc..
26. únor 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
My badlíme ve svém.Ale jak píše cvachna,2+1 kolem 7 tis.
26. únor 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Jituš,Tádovi ještě jednou všechno nejlepší...

Monaberu,v Nížkově co já vím tak se tu nájem pohybuje v bytovkách cca 2000+inkaso,a ve větších s garáží cca 3000+inkaso ale je o to dost zájem ale místní ted v pořadí žádný nejsou jen z okolí stačí si zajit na uřad a zapsat se do pořadníku ale lidi tady začali stavět tak se zase budou uvolnovat..
26. únor 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny, teda to je mazec, kdo to má dočítat, takže jenom v rychlosti musím říct že nemoc je snad na ústupu, konečně!!!jinak dneska šla Verča poprvé spat bez plínky tak jsem zvědavá až vstane jak to dopadne :slight_smile:

Tádíkovi přejeme vše nej, nej, teda to to utíká už je to velkej chlap :slight_smile:

Luci: moc díky za tip na nehtíky, zkusím tam zavolat a domluvit se :slight_smile:

Mon: s podnájmama neporadím, my bydlíme ve svým, ale budeme se stěhovat k našim na baráček, budeme tam mít svoje patro, tak snad to bude v pohodě :slight_smile:

tak v rychlosti napsáno, loučim se mám tam horu nádobí tak ať to zvládnu než beruška vyspinká :slight_smile: papa
26. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moc dekuji..no mi taky bydlime momentalne u rodicu manzelovych takze moje je to tchyne a tchan...taky slibuji patro ze budeme mit sovje je to dvougeneracni barak...ale zatim nic a uz to bude rok bydlime snma spolecne je to katastrofa jsme na pokraji zhrouceni snima..s manzelem s evic hadame..proste chyba..takze hledam e podnajem a rychle musime utyct nez zabijeme aji nas vztah... :frowning2: :frowning2:

dekuji moc v tom nizkove by to bylo super....a nevite ejstli tam josu byty jako??ted???ale mi by jsme sli prave pryc tak v to leto prave..ale tak s eptam...koliok vlastne za podnajem chcou
26. únor 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vladuš,tak to je Verča šikula to si nedokážu Domču představit bez plíny když ještě neumí říct ani ee na nočník dnes se mě posral 2x za sebou.Už aby uměl mluvit :wink: Taky tu mám nádobí ale do večera času dost... :grinning: tak jsme sundala prádlo a zatopila v krbovkách at má Domča teplíčko až se vyspí dnes šel spát už v půl 12 byl protivnej bezdůvodně se vstekal a brečel.. :unamused:

Manaberu,ale i když to chcete na leto tak se na to čeká někdy dlouho tak si žádost musíš dát zavčasu...je to tu bezva já jsme tady spokojená i když proti ZR je tu nuda ale když se to nedá vydržet tak do ZR jezdíme na návštěvi atd...no a měla bych tu další kámošku :wink: :grinning: :grinning: to znám z vyprávění jaký je to bydlet s rodiči nebo tchýní-tchánem, :stuck_out_tongue_closed_eyes: bych to asi nezvládla taky...ale já si nemůžu stěžovat Honzy táta s bráchou bydlí pod náma ve starým baráku a jsou bezva... :slight_smile:
26. únor 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky na kdy vydíte ten srazík?
26. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek