• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
ahoj holky.můžu se zeptat,ke komu chodíte k zubařovi?my nikoho nemáme,páč už do Břeclavi nejezdím a manža měl zubařku,a ta už šla do důchodu..děkuji..
1. bře 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
cvach,já chodím k Přikrylové,chodila jsem kee staré,pak k mladé,jenže ta šla na mateřskou a tak jsem zase u staré. Ale musím říct,že já tam moc nechodi a problémy se zuby nemám,takže se tam moc nezdržím. Ted budu muset jít v těhu,ale ani nevím,kdy jsem tam byla maposledy,už to budou možná dva roky. :unamused:
1. bře 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cvach,já chodím k Bílkoví na Žďas je bezva a pořád bere narozdíl od jiných jsme tak pred 2 rokama oblítala celý Žďár a nikde mě nachtěly vzít ale tahle jo.šikovná a zatím mě u ní nic nebolelo...jako zákroky. :wink: a v těhu jsme taky byla spokojená...
1. bře 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že ta moje neteřinka je z oboru :slight_smile: .Taky zdravotník, a hned paní doktorka? I když tohle vybavení používám taky a docela často :slight_smile: .
1. bře 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Ahojky,to bylo dneska krásně,ale větrno :unamused:
Tak se zase přehrabuju v kočárkách a jsem z toho už v koncích. Tak to asi dopadne,že si budu muset udělat tabulku s požadavka a dávat plusy a mínusy a uvidíme,co z toho vyleze. :grinning:
Kijo v jakém novém sekáči? :grinning:
1. bře 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci,tady u nás ve Městě,já jsem z Města,víš? A jaké máš požadavky?
1. bře 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,tak tam moc nejezdím,ale třeba bude někdy cesta. Jooo požadavků je,ale bojuju s praktičností a designem. To je teda boj.
Potřebujeme větší korbu,nejlépe i sportovní verzi, nafukovací kola. Dneska jsem viděla Espiro Vector 4 air,moc se mi líbí,lehoučký,lehko se s ním manipuluje,korba je vcelku velká. Ale docela malá sportovní verze,není rozhodně na zimu,aby se tam vešlo dítko s fusakem. Malý nákupní koš (nevím,jestli ho člověk hodně využije,ale asi ano) Takže budu muset asi polevit a dát přednost praktičnosti před vzhledem. Docela se mi líbí o to Camarelo Q12.
1. bře 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý je kouknout občas na diskuze od lidí,co už kočárek mají. A rady od maminek jsou k nezaplacení.
Zrovna byla v tom obchodě paní s devítiměsíčním klučíkem a vyzkoušela ho do té sportovní verze dát. Velikost fakt nic moc. Ona sama měla Hoco Master L s otočnou přední nápravou a je prý s ním moc spokojená,velký kočárek,akorát dražší a v základní ceně nic moc není,vše si musíš dokoupit.
1. bře 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,to jsou hezké kočárky,hlavně ta korba,ta je důležitá.Košíka zase tolik ne,myslím,zaáleží na Tobě.My máme tenhle(ale už v něm nejzdíme)

http://www.darababy.cz/zbozi/mikrus-alu-sprint
1. bře 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale máme č.19,šedooranžový
1. bře 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten taky vypadá zajímavě,má velkou korbu. Celkově je velký. Akorát bych si asi nevybrala moc z těch barviček. Ale holt člověk musí něco oželet. :slight_smile:
1. bře 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tady vyděla v prodejně tento http://www.darababy.com/pages/main.php?pg=prodlist&grp=1&ax=d&id=78&typ=2&vi=0 v barvě 00070,je taky dost velký,ale barvy taky hrůza.
1. bře 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,ty jsou taky pěkné,já bych i vybrala z barev. :wink:
1. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný dortík,zase určitě vlastní výroba,jsi šikovná. A malá paní doktorka taky :grinning:
1. bře 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,vlastní výroba.Dneska mi ho pochválila i sousedka cukrářka,tak jsem se málem nadnášela :grinning:
1. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristinko - aby jsi nám nezpychla :wink: :grinning: A ten sekáček - taky moc ráda chodím okukovat, ale teď teda hlavně ujíždím na MMB a MMA, musím se fakt krotit, my už máme výbavu na léto pořízenou
:sunglasses: A co Kuba, dobrý už?

Holky, kočárky krásné, je to fakt těžký dneska vybírat z toho množství. Mně se líbí ten jak má Gabča v albíčku, akorát nevím co je to za značku a pak ten Camarelo, akorát nevím jak že u něj má být velká korbička..

Cvach - chodíme k Šejnohové, ale myslím, že ta už nebere..Teď tam půjdu 18. s Tadíkem, to bude čoromoro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2010 ve 21:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
RADUS:a vzala by nás tam jako rodinu?

Holky.kočárek moc pěkný.jsem před chvíli došla z kina.jsme byli se sestrou v kině na Avataru.moc moc moc super.

JITUS:jj.taky na MMB nakupuji.dost dobrý,ale na jaro máme jen jednu šusťákovku,pak bundičku s kalhotama a potom nic.a na léto už vůbec..

zítra písnu víc.jsem unavená...pa pa
1. bře 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo RADUS:poslala by jsi mi na ni kdyžtak číslo?děkuji
1. bře 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko :slight_smile:

Jituš,to zase ne,na to zdaleka nemám,abych mohla zpychnout.Ale pochvala vždycky potěší :grinning:
Já jsem naposledy objednávala na MMB na podzima,ale kalhoty i tepláčky nám budou až teď na jaro.Hodně věcí jsem taky dostala od sousedky po její dcerce,tak to pravidelně probírám,ale hodně je tam až spíš na léto...kloboučky,trička,šaty...Ještě bych chtěla nějakou vestičku na jaro a podzim,tak se zkusím taky někde mrnout. :slight_smile:
2. bře 2010 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
DObré ránko hoky :slight_smile:
Kijo,máš být na co pyšná.
Criterska,k Camarelu jsem přistopila od DOrjanu,protože má mnohem širší korbičku,což je super,ale barev moc není. Třeba bude něco novějšího na veletrhu. JInak Dorjan,Camarelo,Tako Jumper,všechno jsou to stejné podvozky. A všechno poláci i to Espiro.
Já koukala taky na www.laclik.cz, nebo www.brumla.cz mají tam taky dobrý věci.
2. bře 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už se těším na léto i sama,že se nebude muset člověk tak navlíkat.
2. bře 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci,ono většina kočárků se vyrábí v Polsku,hodně mamin o tom ani neví a přitom se ofrňují,že by kočárek z Polska nekoupily.Ale že ho koupí tady a přitom je vyrobený v PL,to už asi neva.Ono se vyplatí jet si pro něho i tam,když je cesta okolo.
2. bře 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,Jituš....Kuba je už O.K.,už chodíme i na procházky,sice 100% zahojená to je ještě není,ale už nemá obvaz,nic.A taky se povedla ta štěňátka,takže začátkem dubna budou miminka :grinning: Byli s fenečkou na USG a vypadá to,že jich bude 3-6 :wink: Tak snad budou i nějací hnědí po Kubíkovi :wink:
2. bře 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kijo mě nevadí,že jsou z polska,stejně všechny,co se mi líbí,jsou. Hlavně aby to vydrželo. :slight_smile:
2. bře 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,kočárková mánie co :wink:
To já bych si vybrala hned barvy mě nevadí jsou nádherný ale nesnáším ty kočárky 3 kolky nebo ty jak se ve předu motají ty dvě kola je to děs...ale taková je moda a já ji nesnáším a kámoška ten kočár má a nadává na něj jak se s ním v zimě blbě jezdí a daly za nej 10000Kč takže si to dobře rozmyslete.A hlavně nikdy bych si nekoupila černý a to že černou miluju ale to díťátko tam je jak v rakvi...-muj názor tak se nezlobte vždy reknu vše na rovinu.

Jináč Domík tu pochoduje jako důležitý pán... :grinning: je to sranda chodí už i přes celý pokoj.

Lucifirku,ty stránky s oblečením jsou bezva a levný vid?Já včera Domíkovi objednala velký balík oblečení od jedné paní a i botičky na jaro tak se moc těším vypadá to solidně a prej je to zanačka Next a Nike a v pěkném stavu..tak uvidíme.A ted za měsíc tu bude jedna kámoška otvírat obchudek teda jen ve sklepě páč žádný prstor nedostla ale to neva ale bude tam mít značkové oblečení z Anglie....tak se moc těším jednu mikinku od Nextu už od ní máme tak to bude bezva ani do ZR nemusím... :grinning:

Cvach to číslo na Bílkovou je 566 642 545 ja si myslím že jo...

Kijo,že Kubovi gratulujem hned bych si jedno vzala ale Honza nechce. :unamused:
2. bře 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš,tak zkus chlapa přemluvit :wink: Labradoři jsou krásní a hodní k dětem a hlídači jsou taky skvělí :grinning: Ale potřebujou pevnou ruku.
2. bře 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mamky,

tak já dneska byla s Andy u doktorky páč jí začlo hnisat to ramínko kde jí očkovali :frowning2: , tak jí to vymáčkla a snad to bude ok :wink: .

ad kočárek: u Lukiho jsem měla nejdřív hluboký kočár od ségry, pak jsem si koupila X-lander sporťák a teď mám Peg-perégo. Všechno jsou tříkolky a za mě můžu říct, že jsou super :slight_smile: :wink: . Teďka to peg-perego je fakt velký kočár. Korba a pak i sporťák jsou prostorné, ale je velký fakt jako celý, takže i do auta se vejde jen tak tak (máme octávku), ale je fakt vychytaný, takže já jsem spokojená :slight_smile: :wink: :grinning: .
Jo ještě k nákupnímu koši - já ho využiju hodně (nákup, věci na přebalení) a u pega je fakt obří, takže u mě to bylá důležitá věc :slight_smile: .

ad oblečení: mám toho hafo :sweat_smile: , takže kdybyste věděli o někom kdo by chtěl věcičky od miminka a dál, tak já se nabízím :slight_smile: . Mám jak klučičí a teďka už začínám vyřazovat i po Andy páč má už přes 5 kilo :sweat_smile: , takže mám věcičky na oba druhy :grinning: :sweat_smile: !

ad zubař: taky chodím k Bílkové (tel mám stejný) a fakt super :slight_smile: . Doporučuju :slight_smile: !
2. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kijo,když Honza žekne ne tak ne občas se ho ani neptám na určitý věci ale pes je na dlouho..........a už jsme se jakš tak domluvily že na jaře budem shánět vlčáka na toho on přisoupí je to škoda Kuba je nádhernej.A to ještě nedávno tvrdil že 2 psy v baráku nebudou a už neříká nic tak jsme ráda.na každýho psa je ptřeba pevná ruka...

kk28-Domík měl taky problémy s tím očkováním 2x mu to musely píchat ale ted už to má krásný.Kámoška čaká mimi tak se jí mužu zaptat pokud něco nepotřebuje ale ještě je čas je teprve na začátku... :wink:
2. bře 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyti: to bys byla hodná, kdyby ses zeptala :slight_smile: . Mám hodně věcí kupovaných v tescu a pak od tety z Anglie (to jsou většinou značkové Next, Gap, Ladybird....). Je to nošené jen mým prďolkou a prdelicí :slight_smile: :wink: .
Kdyžtak by nebyl problém, že bych dovezla, nechala a pak si zas pro to přijela.

Děti mi chrupkají :slight_smile: , tak mám pohodu :sweat_smile: .

Jíto: to je škoda, že se sem nedostaneš :frowning2: , ale bez autíka je to fakt na prd :unamused:
2. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek