• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
autor
teda holky, vy zase kecáte o 106 :dizzy_face:
koukám, že je tady zase mimí mánie, začínáte mě stresovat :grinning:
kk: perego je úžasnej!! taky se mi moc líbí, uvažuji o něm, ale vadí mi, že nejde sporták dát proti směru jízdy... mohla bych tě poprosit? přeměřila bys mi vnitřní (lehací)délku korbičky + šířku??? snad moc neotravuji :wink: a kupovala si nový nebo jetý? stejný tady měla silva plachá v zr, ta zelená korbička je krásná :slight_smile:

jinak u mě taky boduje mmb a mma :wink:

cvach: já chodím ke tchýni, ale už jí je 60 a do důchodu jí moc nedávám, takže ani nedoporučuji ....

jinak mám za sebou poradnu, vše by mělo být ok, mimís je klidnoučkej, tak bude třeba pohodářka, pindík není vidět, tak zatím vanesska zůstává :grinning: příští pátek jedem do brna, tak dám info, tak už nám to potvrdí na 100pro doufám :wink:
2. bře 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo káto: mě by se možná něco hodilo na holčičku :wink: ale nevím, jak to bude velikostně, ty máš malou v zimě, já budu mít v létě, to se zimní a letní hadříky budou velikostně třískat... a tak to prodej na mmb nechceš?
jinak malá je krásná, pořádná ženská, tak to má být :dizzy_face: kolik vážila, když se narodila? náš vojta měl 3,91kg, takže tipuju, že druhé ted pod 4kg nepůjde :sweat_smile:
2. bře 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kk28,tak prej by zájem měla zatím neví co to bude pokud ti to moc nepřekáží tak by jsme to nechaly na později ale pokud jo tak u mě není problém ji vzít a zajet k tobě já auto mám a je mě jedno kam pojedu hlavně že nebudu sedět doma :wink: tak pokud ti to nebude vadit rádi přijedem... :slight_smile:

Gabi,tak to je super že jste o.k. jen tak dál.teda to ti nezávidím že budeš mít takovího obříka obřici... :wink: Domík byl prdolín a když si představím tvou postavu a 4 kg dítátko tak mě to nejde na rozum :wink:
2. bře 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kyti: dík a jojo, u nás jsou samá obří miminka a celá rodina je hubená, já měla dokonce 4,15kg porodku :grinning: :grinning: to zase bude porod, jestli mě rovnou nelupnou na císař :sweat_smile: no a pak jestli to bude nanažraneček jak vojta, tak to zase budu kojit jak drak :grinning:

holky, to sluníčko ja supéééér :dizzy_face: :dizzy_face: doufám, že už nepřituhne a nenapadne!!!!
2. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi: ten kočár mám od Silvy :grinning: , mě právě taky uchvátila ta zelená korba :grinning: . Délka korby je 75 cm a šířka 35 cm.
Já pojedu ve čtvrtek do ZR, ale musím na gyndu a k obvodní a pak bych ještě chtěla na chvíli jít posedět do kavárny, ale to si nejsem jistá, jestli stihnu, páč v 11:30 musím jet domů, abych dala Lukimu oběd. Nemá někdo v plánu tam ve čtvrtek jít?
Na na MMB něco mám, ale nechce se mi tam platit členství a hlavně to všechno nafotit a hlavně popsat, to by byla makačka :confused: :sweat_smile: . Kdyby jsi pak chtěla, tak bych ti věcičky dovezla ukázat a viděla by jsi :slight_smile: . Nebo bych ti to nafotila a poslala. Třeba by se ti něco líbilo. No uvidíš, kdyžtak mi písni :slight_smile:

Luki když se narodil tak měl 4020 g a Andrejka měla 3950 g. U Lukáška jsem měla nástřih a asi 3 stehy u Andrejky teďka nic :grinning: , takže po porodu to bylo všechno v pohodě :sweat_smile: .
2. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
káto: já si říkala s tím kočárkem :grinning: díky za rozměry :wink: příští pátek jedem na veletrh, tak bude rozhodovačka....
na ty hadříčky se můžeme domluvit, zatím ještě nevím sto pro pohlaví, tak si pak písneme :wink: jinak koukám, že dětičky máš taky pěkný obříky :dizzy_face:u nás to bude podobné! a jseš dobrá, že jen 3stehy a u andrejky nic, no paráda, závidím :wink: :wink: :wink:

jinak na čtvrtek u nás kavárna nevypadá.....jejda, měla bych ten termín....jdu kouknout do kalendáře...
2. bře 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyti: jé tak to by bylo super :slight_smile: . No nechám to na ni a na tobě, až by se chtěla na něco kouknout, tak se určo domluvíme :slight_smile: .
2. bře 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak radši pátky nebo víkendy?? o víkendu bývá celkem volno, málokdy je přehuštěno jak ve všední den.... sice dám rezervačku, ale byl by snad větší klídek.a viděla bych to tak konec března, začátek dubna, at si každá může udělat volno...dejte vědět...
2. bře 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ad termín: za mě to je jedno. Já takhle dopředu stejně nejsem schopná plánovat, takže si dejte termín a já prostě uvidím :slight_smile: .
Kdybych v nejbližších dnech jela náhodou nějaký den do zr, tak sem hodím určo info, kdyby náhodou třeba někdo mohl, jo? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. bře 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi si děláš sranu né.... :wink: ty jsi byla takovej obr! :grinning: to není možný...no já měla 4kg a velkou hlavu ale jelikož Domík je celej tatínek tak jsme neměly problém máme podvíživo do ted... :grinning: furt blbě jí... :frowning2: ale snad se to zpraví...
srazík až tak dlouho??? :cry:

kk28 tak až se domluvíme tak klidně dorazíme... :slight_smile:
2. bře 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak můžeme dřív :wink: já aby to nedopadlo jak minule, dala jsem termín za týden a nidko nemohl, pak za dýl a celkem to šlo :wink: a tak kdy? víkendy nebo všední dny?

kyti: jo, já byla macek :grinning: moje mamka měla 4,95kg a ted v 53letech má 57kg, jsme tak geneticky naprogramovaní, nebo co... a tak tys taky nebyla žádný hovínko :grinning:

káto:určitě dej info, tady se to rádo slízá :grinning: :wink:
2. bře 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem přihodila fotečku z utz, můžete mrknout :wink:
2. bře 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi to čučím skoro 5 kg vubec nezávidím bych to rodit nechtěla :wink:

Neřikej mě že se do týdne nedomluvíme vždit jsme maminy na mateřský tak kde pořád lítáte??? my sedíme doma pořád na prdely... :grinning: jednou v týdnu do ZR no někdy 2x ale to je výjmečně...tak navrhni datum a čas o víkendu ne to je tatka doma to by se mu nelíbylo že někam jedeme... :slight_smile:
2. bře 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi krásný mimí už na te fotečce je nádherný...to bude krásný po mamince :sunglasses:
2. bře 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kyti,Domča je teda šikula.
mě se zase zrovna černý kočárek líbí. :slight_smile: No ještě to bude zajímavé.
3. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem pro srazík v týdnu a klidně dřív. :grinning:
3. bře 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
téda, vy jste toho napovídaly :wink: Já jsem pro srazík kdykoliv, my se přizpůsobíme, ale spíš teda v týdnu než o víkendu..My dnes čekáme na návštěvu Gabču s Vojtíškem, jsem zvědavá na pupík, foto z ultrazvuku je boží. Včera jsme prodali náš kočárek - trojkombinačku - tak jsem ráda, že jsme se ho už zbavili, Táďa v něm stejně nechtěl jezdit, řval jen když ho viděl :slight_smile:

A věcičky na mimi - jéé, taky bych se probírala, ale nemám je pro koho kupovat :sunglasses: Já jsem dnes byla dopoledne na městě, protože jsme s Tadíkem vařili už včera večer, tak jsem si prošla Hypernovu, koupila jsem mu do postýlky prostěradýlko s Ïáčkem :slight_smile: a pak jsem se stavila do sekáčku a měli tam hezký tepláčky s Walleyem, jen za 50 Kč, tak jsemtaky neodolala, na jaře jich asi padne hodně :slight_smile: Válí se mi venku po zemi každou chvíli..Za oknem teda vypadá kdoví jak není hezky, ale ve skutečnosti nicmoc..

Katuš - my bysme zítra i šli do kavárničky, ale Jára má odpo, takže dopoledne musíme být k dispozici, hlavně já jakožto kuchařka a uklízečka :grinning: Ale mohli byste se někdy stavit, když my nemůžeme, nebo se uvidíme na srazíku :slight_smile:

Kristinko - to je dobře, že už je Kubík OK, chudák, musel si s tím užít. A štěňátka - řeknu Ti, že do labíka bych teda zatím nešla, i když jsou nádherní a chytří, ale když si vzpomenu jak mi dal zabrat Arnošt :stuck_out_tongue_closed_eyes: A s dortem jsem si dělala srandu, máš být na co pyšná :wink: Já dělala včera tvarohový, jen takovou rychlovku, když dnes budeme mít návštěvu, na tom naštěstí není co zkazit :grinning:
3. bře 2010 ve 12:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:

teda, vy s tí srazíkem spěchte, já to teda tento týden nestihnu určo a příští máme taky docela plnej :confused: :sweat_smile: ale kdyžtak se domluvte, dejte datum a my s vojtíkem uvidíme, zda dorazíme či ne :wink:

ahoj jíto: vojta už chrní, až se probere písnu ti sms, abyste věděli, kdy nás čekat, už se těšíme, hlavně vojtas na tádu a na matese :grinning:

kyti: mamina musela dat babce zabrat, ty jo a to fakt rodila přirozeně a ještě myslím kleštěma koncem pánevním, já bych se pos**** :sweat_smile: a jak krásný po mamince ? :grinning: kdybys viděla, jaká jsem byla plešatá opička s křivejma nohama :grinning:
3. bře 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabčo Ty jsi prdlá, prej plešatá opička s křivejma nohama :grinning: :grinning:
Vojtík se těší na Matese, jo? :grinning: To jsem ráda,že už se ho nebojí.. :wink: Tadík se těší na Tvůj pupík, jsem mu říkala, že tam má teta schovaný miminko, tak čučel jako puk :grinning: My taky spíme, ale už hodinu, jdu umýt nádobí :stuck_out_tongue_closed_eyes: , pak vyvenčíme pana psa a budeme vás čekat, ale raději písněte až budete vyrážet, abysme nebyli třeba nakupovat..
3. bře 2010 ve 12:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jíto: určitě :slight_smile: počkej, já vám tu fotku vyfotím a dám do alba jo? :grinning: jinak na matese se prej těší, že bude matyyyyy :grinning: ale asi až se uklidní a nebude divočit a vítat nás, to si myslím, že zase bude pokakanej strachy, pak bude dělat hrdinu :grinning:
3. bře 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak je v albíčku, tak jukněte :grinning: každej, kdo tu fotku viděl, tak se mi tlemil, tak snad vás taky pobaví :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
3. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

Jituš,já vím,že to byla sranda,však v pohodě :grinning: A taky jsem vařila ještě včera večer,prorože jsem šla ráno k zubařce a pak ještě do zdravěnky a nestíhala bych.To je ale na prd,co,s tím vařením.A vůbec,abych přišla brzo domů,aby se malá najedla včas....na palici. :wink:

Já bych taky byla pro sraz někdy dříve a raději přes týden,o víkendu jsme s taťkou :wink: Tak když nemůže Gabča tenhle a příští,tak co teda třeba hned v pondělí 15.3.2010 :grinning: ?Nebo prostě v tom týdnu?Co vy na to?
3. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé,Gábi,ta je fakt dobrá.Tak tam bych Tě nepoznala ani náhodou.Já taky přidám fotku :wink:
3. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už je tam,já jsem zase furt žrala :wink: To malá fakt nemá po mně :angry: Jen mě štve,že mi nezůstaly ty vlnité vlasy :wink:
3. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéééé , no super :slight_smile: taky blondýnečka :wink: ale tebe tam poznávám :dizzy_face: kolik ti tam bylo? mě přesně rok...
tobě určo víc..že?
3. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je zajímavé,že nám ty vlasy ztmavly,že?Přitom po narození jsem je měla černé,to je divné.Já nevím přesně,ale myslím,že taky asi rok a půl,jelikož jsem únorová a tohle je foceno v létě.
3. bře 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo: vid? já taky byla úplně černá při narození :grinning: ty lokýnky super :dizzy_face:
3. bře 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty,to je fakt divné,jak se to tak může měnit,že?Beztak nám to odbarvili... :grinning:
3. bře 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, byly jste kočky :astonished: :wink:
My už jsme vzhůru, tak jdeme domýt to blbý nádobí - mně to nebaví snad ještě víc než vaření :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to vaření, přesně jak Kristinka říká, otrava, já normálně většinou začínám vařit tak v sedm ráno, někdy i dřív, aby chlapi měli kolem té desáté oběd - Jára si dává dva nášupy když má odpo, první kolem té desáté, druhý před dvanáctou...Táďa zas nesvačí, tak je zvyklej jíst brzy..Nejlepší je vařit den předem - jenže na to taky vždycky nemám náladu a hlavně čas. Chtělo by to kuchařku :grinning:
3. bře 2010 ve 13:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo: beztak :grinning:
jíto: nádobí je hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: a s tím vařením, ty jo, toho jára sežere co? :grinning: u nás je to to samé, dnes jsem to měla nachystané už v 9, pak jsme byli na malé procházce a pak honem honem jíst, jí tak okolo 11hod. aby nejlíp do 12hod. chrněl... takže kuchařka by se bodla i u nás :slight_smile:

jojíto: my ještě spíme, tak pak písnu sms
3. bře 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek