• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Jituš,tak to máš teda blbé.já někdy taky vařím třeba od 8,abychom se dopoledne aspoň na chvíli dostaly s malou ven a vyvenčil se pes,ale v 7 a dřív...hrůza.Nemáš to jednoduché a chlapovi bych zalepila pusu párkem nebo klobásou :grinning:
3. bře 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo kijo. včra jste byli v zr vid? byla jsem u mamky v okáčku viděla vás z okna, vůbec bych si nevšimla, nebýt kuby :slight_smile:
3. bře 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristinko - cituji " z toho se nenajím" :grinning: To je u nás normální, nejradši by i snídal "velké jídlo"..Klobása je jen na chuť. V létě vařím třeba od 5ti, abysme pak mohli jít v pohodě na dopoledne ven :slight_smile: Mně to ani tak nevadí, jen fakt nenávidím mytí nádobí a hlavně už fakt schází inspirace :unamused:

Gabčo - jojo, v poho, však my máme nádobí hodně a pak ještě musíme s rafanem, kdybysme nestíhali, tak vám pak půjdeme naproti :slight_smile:
3. bře 2010 ve 13:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jíto: ty brdo, ty si teda járu rozmazluješ :dizzy_face: ale taky je to kus chlapa no :confused: jinak my se budeme stavovat při cestě do obchodu a k pudilovi, tipuju,ž e vojtas bude spát do 2 a pak se nějak vykodrcáme...abyste nakonec nešli až k nám na kopeček :sweat_smile: tak moc nespěchej, vojta je dnes nějakej spavej...
3. bře 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi,jo,byli jsem tam :wink: Měla jsi na nás houknout :grinning:

Jíťo,tak Jrda je takyschopen sníst klobásu jen tak na chuť a ne jednu,ale zase,když si k tomu veme chleba,tak se nají.To si ho asi maminka hezky rozmazlila,co?Ona mu taky tak vyvařovala?
3. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo: já byla nahoře a za oknem, jinak bych houkla :wink: jsem sí říkala, co je to za velkýho bafana a on kuba....je to ale fakt pěknej pejsánek :wink:
3. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabčo, neboj, však my stále myjeme a myjeme :grinning: Nějak mi to nejde od ruky a pořád někde odbíhám, takže se před druhou taky určitě nevykodrcáme..Budu mít mobil u sebe, počítám, že bysme se scukli někde na úrovni Fordu nebo tak..
Kristinko - když u Járy je problém, že chleba nejí..Nechutná mu to k tomu..Takže sní třeba 2 klobásy nebo 2 či 3 jitrnice samotný na snídani.. :slight_smile: Jojo, mamka ta vyvařovala, chystala mu do pokoje i večeře po odpolední, aby neměl hlad :slight_smile: Já mu je teď chystám do obýváku :grinning:
3. bře 2010 ve 13:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jíto: nekecej, fakt? to si ho maminka pěkně patlala a ty ted musíš taky vid? ty jo ato je žrout, to by mirek nesnědl ani náhodou k snídani, to on moučníky a nebo vajíčka, ale znáš ho, naše zdravá výživa :wink: jinak jsem si ted vzpoměla, že máš gusto, tak to se těším dvojnásob :grinning: :wink:
3. bře 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabčo, já vím, máš to dobrý s Mirkem, myslím, že by se stravoval se mnou, i když bych držela dietu, to jinak vařím nadvakrát..Ale teď nedržím.. :slight_smile: Gusto mám, ale bez náplní :frowning2: Mám jen espresso a cafe lungo -driáky jako prase..Musím doukoupit..ale koupila jsem dneska kvůli vám čokoládu - jako na pití.. :slight_smile:
3. bře 2010 ve 13:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jíto: dáváš gustu zabrat co? :grinning: jseš blázen, kvůli nám nic nekupuj a já už mám +4,5kg, za chvilku prasknu, nějak cejtím , jak se nafukuju :sweat_smile: vojta furt spí, to není možný, já ho snad pak ještě budu budit, to je jak naschvál vždycky...
3. bře 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabčo, nebuď ho, ať se vyspí a má na nás náladu :slight_smile: No nic, my se jdeme oblíkat, budeme čekat na Sms, když bys napsala až dlouho, tak se prostě vrátíme domů a dorazíte k nám sami :slight_smile: Jinak písnu kde se potkáme..Mně o váze nic nepovídej, u mně to lítá jako na houpačce, jednu chvíli 65, jednu 69, no hrůza, každý měsíc jinak..A to nemusím být těhotná :grinning: Tak zatím
3. bře 2010 ve 13:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau ženský,

teda tady se toho nakecalo, ani nestíhám dočítat.

holky krásný fotečky, byl jste kočky :wink:

Jíťo:teda mužíčka máš pěkně rozmazleného.

Já to mám s vařením OK, protože nevařím. Mamka většinou hlídá dopo tak uvaří Lucce a mně, a jinak večer jedem na studenou kuchyni a o víkendu vaří Zdenek od té doby co jsme přijeli z porodnice, takže se k plotně dostanu tak jednou měsíčně :wink: :wink: Akorát už mám od Zdenka slíbený dárek k narozeninám - 14denní kurz vaření, ufff, no ale kdyby se konal třeba na Mallorce tak no problem.

Gabčo: děkujem za návštěvu, bylo to super vás zase vidět, tak snad to brzy zopakujeme. Akorát Luci byla nějaká mimo. Ale včera když tu byla Bára tak si to plně vynahradila a večer ještě v 22h nespala.

tak papa děťátko se mi probouzí :slight_smile:
3. bře 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, vy jedete o 106 :wink:
Normálně jsem dnes stávala s Domčou v pul 8 a už mám vče hotový tad už jen to nádobí koukám problém u nás včech :grinning: ale DOmík spí takže pohoda a ještě nachystat krbovky a pak pujdeme taky ven.
Si představte sedím u pc Domča v obýváku na gauči a čučí na očko a najednou je ticho tak že mu pujdu dát polívku a pujde spát a já přijdu do obyváku a normálně Domča je tuhoš tak to se mě stalo takhle porví že by usnul mezi hračkama a o půl hodky dřív než chodí normálně :wink: a spí do ted...

Gabi,teda to čučím jakej jsi byla cvalda :wink: :grinning: a ted takovej hubenour :grinning: byla jsi pěkná žádná opička. a ty nohy neřeš já je mám křiví do ted... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: No tak to vážně tví bábí nazávidím co si musela u porodu prožít...

Kijo,ty jsi byla taky pěkná.No ale mužu vám říct je to normální Honza s bráchou byly oba blondáci a ted to mají oba tmaví a Domča to má po tatkovi zatím to má světlonký a myslím že mu to taky ztmavne...

taky vám sem přihodím mou fotečku at je sranda :wink: :grinning:

Jituš teda se ti divím takhle ho rozmazlovat vždit jen jí a nic nedělá není lepší si vzít prase na víkrm z toho pak máš zase maso :grinning: :grinning: :grinning: Tak to já bych se na Honzu vyprdla uvařím a když jsou zbytky tak to má k večeri ale my asi nejsme tak rozežraní páč nám 1 klobása na véču stačí....cože on nejí ani chleba??? :confused: toho člověka asi nikdy nepochopím...
Mnam tvarohovej dort byl vynikající... :wink:

no nic jdu na to nádobí.....pá
3. bře 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo,on nejí vůbec pečivo?To já bych se zbláznila.Mně se dělá blbě,jak vidím,když jí Jarda holý salám nebo parasa fůůůj.A chystat mu večeře,tak na to bych se vyprdla asi.neříkám,že Jardovi nenachystám,ale většinou,když to dělám pro oba.Má ruce,ne?
3. bře 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš,ono by se to prase asi hodilo každému :wink:
3. bře 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivis,Ty se máš.Jarda uvaří tak 3-4 x do roka,odhaduju.teď dělal rajskou,tu si dělá nejraději sám,já bych mu ji asi mohla zkazit :angry: :grinning:
3. bře 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás určitě...ale můžu ti říct že do našeho chovu možná přibyde...děda přemejšlí tak uvídímě at tu má Domča dost zvířátek... :grinning:
3. bře 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ivis ahoj, taky jsme vás rádi viděli, hl. že jsem vám vytáhla z myčky vaší lžičku, že vám jí konečně vrátíme a zapomněla jsem jí klasicky na lince :sweat_smile: možná luci byla v šoku, že jí navštívil taky chlap a ne samej babinec :grinning: jiank ty se prosím tě na tu malorcu už odstěhuj jo? :grinning: :wink:

radus: s tím prasetem dobrý :grinning: :grinning: :grinning: jitka je zlatíčko, co by pro járu neudělala, však jí známe :slight_smile:

kijo: dobrej, že zvládne rajskou :slight_smile: to u nás je to z gulášem, já bych to zkazila, jak píšeš :wink:

jíto: Tak jsme domluvené, zatím nechávám spát a napíšu...
3. bře 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
gaba,no právě ale co z toho má....nervy na dranc.... :unamused:
3. bře 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi,máš pravdu.Jitla je zlatá a zasloužila by si svatozář,já bych se na to vyprdla.A to si myslím,jak kolem toho svojeho neskáču.Houbelec. :wink:
3. bře 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě tam máte taky jako malou ted když na to koukám tak se mě Domča celkem podobá... :grinning:
3. bře 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky vy valíte,uplně čučím. Já vařím tak obden,většinou vařím na dva dny. Ale teda vy vstáváte tak brzo a vaříte takhle ráno. To já teda ne. Ale možná se to taky změní,až bude prcek.Jínak vařím ráda,baví mě to. :slight_smile: Ale chtělo by to myčku
3. bře 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky :astonished: :astonished:

já nestačím zírat dostala sem chřipku chvilku se tady neukážu a vy prodrbete 3 strany :grinning: :grinning: :grinning: kdo to má pak dočítat, něco sem četla něco ne...nedomlouvali jste s ena tom srazíku že ne??abyhc to nepřehlídla :grinning: :grinning: :grinning:

holky co?????????, Mašková maldá tam nebude dalších 14 dní :frowning2: :frowning2: jakto?? :confounded: :confounded: :confounded: :cry: :cry: sakra a já jdu 16.3 zrovna na kontrolu..ale počkat to už tam mpžná bude co :slight_smile: :wink: no uvidíme teda :slight_smile:

nevíte co sní je????
3. bře 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky.jste se pěkně rozjeli..jako děti vypadáte všichni pěkně..já jsem vám sem dala dvě fotečky.sice starší,jelikož si mě naši brali z kojeňáku až ve dvou a půl letech a jako malé mimi fotku nemám.

RADUS:tak jsem volala té zubařce a prý nebere.ale budeme hledat dál..Domík má pěkný golfík.teď už se dá s ním jezdit,že?nám už se taky lépe jezdí.

GABI:fotečka z ultrazvuku je pěkná.hotová kočka,to se pozná :grinning: a jak se Vojtík těší?jsem si normálně myslela,že jsem těhotná a zase nic..dneska zas krámy,ach jo..

IVIS:já taky nevařím.v týdnu manža chodí s kolegama na hotel a já do vesny a pak doma jíme s Kačkou.na večeři máme taky studenou kuchyni nebo párky :grinning: a o víkendu jezdíme buď k babičce nebo k dědovi a když ne,tak něco ukuchtím.třeba řízky,guláše,květák a pod...tak taky asi jednou za měsíc..

KIJO:psisko máte moc pěkný,hned bych brala,ale v bytě asi ne..

JITUS:ty vstáváš tak brzo?tádík asi moc nenaspí,co? :unamused: ale malá už nám taky moc nespí.usne v šest večer a vstává v půl deváté,ale celý den pak nespí a když jo,tak jen an půl hodky a pak až zas v šest..
Jinak Víťa vybíravej vůbec není,což je výhoda..ten sní všechno a ještě řekne,že to bylo dobrý,ikdyž se mi to
třeba nepovede..ale udělá mi radost a netváří se u toho divně.

mějte se hezky.pa a pěkný večer.pa pa
3. bře 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, no všechny jste byli krasavice rudé líce :grinning: :wink: Já fotku radši pridávat nebudu, byla jsem malej mutantík.. :grinning:
Návštěva nám cca před hodinkou odjela, bylo to mooooc fajn, Tadík dostal super tričko, bude v létě velkej dino frája :wink: :slight_smile: Akorát Gabča teda moc nebaští, to já netěhotná toho sním dvakrát víc než ona :grinning:
Radunko - no comment, to až si přečtě Jára s tím prasetem, bude asi moooc nadšenej :astonished: Jako jí hodně, ale jak říká Gabča, je to pořádnej chlap, dva metry skoro, tak přes tu stovku má..

Jinak pečivo teda fakt nejí, vůbec, to už musí opravdu být, když mu řeknu ať si namázne rohlík, tak mi řekne, že z toho se nenají, takže bohužel..Já bych teda spoustu věcí bez pečiva taky nesnědla, žaludek mám jako kachna, to vám všichni potvrdí :grinning: , ale třeba jitrnici bez chleba bych nedala, to by mi bylo asi zle..Ale sem tam ten párek - i když já na ně nejsem, to je tak jednou za 4 měsíce zhruba - taky bez chleba dám, jím teda jenom loupací, takže tam tý mastnoty tolik není - to jsem pochytila asi od Járy :grinning: :wink: Večeře taky nějak často nevyvařuju, to jen sem tam, myslela jsem to jako tak, že vařím večer na další den..Zítra budu vařit až dýl, protože prvně musím jít tady u nás nakoupit a otevírají pozdě - až v 7 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Asi budu dělat jen smaženej květák :wink:
A jojo, Tadík spaní taky moc nedá, chodíme spát kolem osmé, do půl deváté vždy spí a vstáváme většinou v pět, ale občas i ve 4:20, jsme holt ranní ptáčata, po obědě dá tu hodinku, hodinku a půl, díky bohu za to :wink:
3. bře 2010 v 18:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo,Jára to tady čte?Tu naši drbárnu?

My byly s malou taky na návštěvě,vzala jsem ji kočárek,tak vozila panenku,ale šly jsme teda pořádně dlouho :wink:
3. bře 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, poradíte mi prosím nějakou kavárnu nebo restauraci s dětským koutkem ve Žďáře? :slight_smile:
3. bře 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristinko - ale ne, ale co kdyby náhodou, tak z Raduš asi radost mít fakt nebude, porovnávat ho s prasetem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hani - jediná kavárna tady je kousek pod hlavní poštou, Ekvliibrium, moc pěkný dětský koutek..
3. bře 2010 v 19:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš,tak to jo :wink:
3. bře 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
critelrska to máte teda opravdu ranní ptáče,to by mě asi kleplo,tak jsem vstávala na šestou do práce. :grinning: A to mě vaření moc baví a vařím,i když manžel chodí na oběd do hospody. A taky vždycky pochválí a je nenáročnej a jí všechno,vůbec si nevymýšlí.
3. bře 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek